Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIDŽIOJI SVETAINĖ

+13
Desiree Lott
Elijah Mikaelson
Lucas Wolf
Erik Hellner
Jake Armstrong
Oliver Farley
Andrea Argent
Katherine Pierce
Cato Alexander
Nathaniel Lott
Caroline Mikaelson
Samantha Lumière
James Petrov
17 posters

Puslapis 15 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by James Petrov Kv. 04 18, 2013 10:41 am

Didžioji svetainė.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Samantha Lumière Kv. 04 18, 2013 2:35 pm

Kadangi pastarosiomis dienomis namai primena didžiulį chaosą, kurį pagaliau reikia išspręsti, išvengdamas žmonių, kurie dirba prie specialaus, proginio interjero, ant stalo pastato garuojančios kavos puodelį. Trumpam atsisukęs į tą pusę, kur turėtu būti Eleną, pakankamai girdimai pasisako: - Man reikia nuvažiuoti į miestą, liko sutvarkyti vos kelias smulkmenas. O tu tuo tarpu palauk svečių. Netrūkus turėtu atvykti mano šeima, ir tikiuosi tavo draugė. - Tuomet pasitraukęs link durų, jas pradaro. Tačiau dar neapleisdamas namų, trumpam atsisuka į merginos pusę: - Ele. Myliu Tave. - Teigiamai linktelėjęs galvą, kuriam laikui išeina lauk.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


DIDŽIOJI SVETAINĖ X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by James Petrov Kv. 04 18, 2013 2:40 pm

{Kaip tik tuo metu kalbėdama su savo broliu telefonu, stengėsi paaiškinti jam, kad jo buvimas čia šiandiena yra labai reikalingas. Ir nors šis veikiausiai atsisakė klausytis to, kad ji elgiasi teisingai, išgirdusi kaip iš svetainės galo pasigirsta jos būsimo vyro balsas, atsisuka į tą pusę, kur jis randasi. galvos linktelėjimu parodžiusi kad yra pasiruošusi sulaukti visų asmenų, jau buvo betesianti savo enbaigtą kalbą, kuomet po paskutinių Mikaelsono žodžių, jos veide pasirodė šypsena. Be garso, tačiau lūpomis atkartojusi "Aš tave taip pat, myliu", vėl nuleidžia savas akis, jau pratęsdama} - Vadinasi, jei tavęs nebus, galiu suprasti kas atsisakai ir manęs, Džeremi? - {Neigiamai supurčiusi galvą, atsidūsta} - Viskas, aš jau supratau tavo poziciją. Nieko nenoriu daugiau girdėti. - {Atjungusi pokalbį telefonu, aparatą pasideda ant spintelės, ir pasigavusi jai paliktą puodelį, atsisėda bent trumpam nusiraminti}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Caroline Mikaelson Pen. 04 19, 2013 7:28 am

{Po visų gyvenimo jai paruoštų smūgių nusprendusi, kad geriausia išeitis "susidraugauti" su pačia savimi bus, jei ji pasitrauks nuo visko kas tuo metu ją supo. Tačiau pilnai nenutraukusi ryšių su tam tikrais jos gyvenime figūruojančiais asmenimis, išvyksta ne tik iš paties miesto, tačiau ir šalies, tam tikram laikotarpiui apsigyvendama Paryžiuje, Prancūzijoje. Kuomet iš savo geriausios draugės sulaukia naujienos apie jos ir vieno iš Mikaelsono šeimos atstovų vestuves, akivaizdu, kad negalėdama praleisti tokios Elenai svarbios akimirkos, grįžta atgal į savo gimtąjį miestą. Kuomet, tarkime, kokio nors tai labai seno draugo paprašiusi, kad jis ją pasitikęs oro uoste nuvežtų iki reikiamos vietos, pagaliau pasiekia įspūdingai atrodančius namus. Padėkojusi minėtam asmeniui už pagalbą, išlipa iš automobilio, ir nusiimdama nuo veido akis slepiančius tamsius akinius nuo saulės, pirmiausia nužvelgia ją supančią aplinką. Kuomet veide pasirodo, ne per daug ryški šypsena, pajuda link pagrindinių durų, kurias pasiekusi, paspaudžia durų skambutį, taip leisdama name esančiai draugei žinoti, kad kažkas reikalauja jos dėmesio}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by James Petrov Pen. 04 19, 2013 1:27 pm

{Kaip tik tuo metu, kai ketino pasimėgauti būsimo vyro paruošta kava, išgirdusi kad prie durų kažkas nerimsta, greitai gurkštelėjusi minėto gėrimo, pastato puodelį ant staliuko, ir iš karto nuskuba link tos pusės, iš kurios sklinda garsas. Nežinodama kaip reikės tinkamai reaguoti, jei pirmiausia pasirodys Mikaelson šeimos nariai, pasiekusi duris, labai sunkiai iškvepia orą iš savo plaučių. Tokiu būdu pasiruošusi sutikti svečius, iš karto atlapoja duris. Kuomet prieš akis pasirodo geriausios draugės vaizdas, iš karto plačiai nusišypsojusi pasigauna merginą už abiejų rankų, bei įsitraukusi į namų vidų, stipriai apkabina. Atsikvėpdama taria}
- Scarlett, mielojo. Tu net neįsivaizduoji kaip man gera dabar tave matyti... Tiek laiko, galvojau išprotėsiu jei neturėsiu šalia tavęs.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Caroline Mikaelson Pen. 04 19, 2013 3:34 pm

{Dėl to, kad yra labai staigiai įtraukiama į namo vidų, nespėjusi taip greitai susigaudyti, be jokių papildomų "labas" atsako į apkabinimą. Kadangi po tiek daug laiko matyti geriausios draugės veidą jai labai malonu, išplėšia nuoširdžią šypseną}
- Aš taip pat tavęs labai pasiilgau, Ele. Visgi visi metai praėjo, o tiek pasikeitimų įvyko.
{Šiek tiek atsitraukusi, rankomis nurodo priešais esančią merginą} - Turiu omeny, tu išteki už paties Mikaelsono, o aš turiu progą planuoti tavo vestuves. Beje, kalbant apie tai... - {Kiek sumerkusi akis, apsisuka aplink savo ašį taip apžvelgdama bei įvertindama kaip viskas atrodo, kuomet žvilgsniu vėl sustoja ties drauge, pratęsia} - Turi kokių nors specialių pageidavimų ar viską paliksi mano fantazijai? - {Sužaidusi antakiais, galiausiai vėl nusišypso bei žaismingai suplodama rankomis, paskatina drauge}
- Bet pirmiausia, noriu pamatyti kokį sužadėtuvių žiedą tau išrinko tavo būsimasis vyras.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 04 22, 2013 1:33 am

Akivaizdu kad kurį laiką bandęs surasti merginą, kurios nematė nuo paskutinio jų susitikimo, buvo kuriam laikui atsakęs "kraujo" pėdsakais, kuriuos pametė, kuomet jo dėmesį patraukė kažkokie mistiniai, tačiau pakankamai daug svarbos turintys veiksniai. Tik tuo metu, kai iš brolio gauna svarbią žinią, atvyksta į šią vietą. Vien todėl, kad šiuose namuose jaučiasi šeimininku, nusileisdamas keliais laiptais nuo durų iki svetainės, kurioje randasi merginos, šiek tiek palenkia savo galvą. Kadangi jam pasirodo pakankamai keista tai, kad Elijah pasirinko Elena, kuri yra vizuali Katerinos kopija, kurią kadaise jis buvo įsimylėjęs, veide išspaudžia savitą šypseną. Šiek tiek sulėtinęs savo žingsnius, pagaliau pradeda kalbėti:
- Nagi nagi, ir ką gi aš čia matau? - Įsistebėjęs į Scarlett, neigiamai supurto galvą, kuomet vėl nukreipia akis į Eleną, pratęsdamas:
- Būsimą savo protingiausio brolio žmoną. Malonu, iš ties. - Ištiesęs ranką į ją, pasistengia pasisveikinti rankos paspaudimu.
- Gali mane vadinti, tiesiog Klausu. Buvome kelis kartus susitikę, nes esi man beprotiškai matyta. Ir žinoma, atrodai nuostabiai.
Tokiu savo elgesiu leisdamas šviesiaplaukei suprasti, kad sugebėjo ištrinti viską, ką ankščiau buvo įskiepijęs jos draugei.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by James Petrov Pir. 04 22, 2013 1:19 pm

{Tuo metu, kai dar nebuvo pasirodęs dar vienas veikėjas, visą savo dėmesį atidavusi geriausiai draugei, klausydama jos emocionalių komentarų, veide leidžia pasirodyti savitai šypsenai, kuri akivaizdžiai parodo kaip ji yra pasiilgusi būtent šio žmogaus. Neskubėdama jos pertraukti, pirmiausia atkiša į jos pusę savo kairę ranką, ant kurios bevardžio piršto puikuojasi žiedelis}
- Patikėk, aš ir pati iki šiol negaliu patikėti tuo, kaip greitai ir netikėtai viskas nutiko. Elijah iš tiesų daro viską, kad būčiau laiminga, o to nejutau jau begalę metų. Turiu omeny, tarpsnis mano gyvenime, kuris buvo prieš metus, man buvo pernelyg sudėtingas. O dabar, viskas kitaip... Ir aš netgi nesunkiai pripratau kad, dauguma mano aplinkinių yra kiek kitokie, nei maniau kad jie yra.
{Toliau norėdama pakomentuoti tai, dėl ko mergina čia atvyko, nuleidusi savo ranką, kaltai nuleidžia akis}
- Tiesą pasakius, labai norėjau kad viskuo pasirūpintum tu. Ir nemanyk kad naudojuosi tavo sugebėjimais. Tiesiog manau kad niekas geriau nei tu, su tuo nesusitvarkytu. Scarlett, pažįsti mane visą savo gyvenime, ir manau kad žinai ko noriu...
{Kuomet jos mintis pertraukia Klauso pasirodymas, teigiamai linktelėjusi galva, paskuba pasisakyti}
- Man taip pat malonu tave matyti čia. Bet spėju tu prasilenkei su broliu, nes jis nuvažiavo į miestą, sutvarkyti kažkokius reikalus.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Caroline Mikaelson Antr. 04 23, 2013 2:06 am

{Nužvelgusi draugės sužadėtuvių žiedą, kilstelėjusi antakius, teigiamai sulinksi galvą, taip parodydama, kad žiedas, bent jau jos akimis, tikrai yra vertas dėmesio. Ir kuomet vėl pakelia akis į Elenos veidą, šyptelėjusi palaukia progos atsakyti, o tada išreiškia savo nuomone apie tai kas buvo pasakyta prieš ją} - Matai, anksčiau ar vėliau visada viskas apsiverčia. Tad, dabar atėjo tavo laimės laikmetis. Ir žinai, tu esi verta būti laiminga, todėl aš labai dėl tavęs džiaugiuosi. Nes po visko matyti tave besišypsančia yra nuostabu. - {Vis dar išlaikydama natūraliai gerą nuotaiką, kiek nuleidžia akis, kuomet ji užsimena apie tai, kokie žmonės ją supa. Kadangi pati vis dar nėra tvirtai susitaikiusi su savo nauju gyvenimo būdu, nes, deja, daro nemalonias klaidas, nenorėdama dabar to komentuoti ar tuo labiau gadinti nusiteikimo, veide vėl išlaužusi šypseną, pratęsia} - Tada puiku, nes aš visgi patenku į tų kiek kitokių žmonių tarpą. O dėl to, kas esu dabar, nenoriu prarasti man artimiausių. - {Kuomet patalpoje pasigirsta labai pažįstamas, tačiau seniai girdėtas vyriškas balsas, palaipsniui nukreipia akis į tą pusę, iš kurios jis sklido. Žinodama, kad anksčiau ar vėliau būnant čia jai reikės susidurti su Klausu, pagavusi jo žvilgsnį, sujudina lūpas, lyg būtų norėjusi kažką pasakyti. Tačiau, nežinodama kaip reikėtų tai išreikšti tinkamai, kaltai nuleidžia akis. Kurį laiką, tiesiog klausydama kaip vaikinas kalba su jos drauge, suraukia antakius, kuomet jis sugalvoja prieš ją prisistatyti. Nežymiai pasukusi galvą į Eleną, taip norėdama pamatyti jos reakcijas, galiausiai grįžta ties vaizdu į vaikiną bei leidusi veide pasirodyti atitinkamam, tačiau neryškiam šyptelėjimui, parodo, kad įvertino tai, ką jis padarė. Galiausiai supratusi, kad jai dabar vaidins nemokančią kalbėti atrodys dar keisčiau, tad nestipriai suplojusi rankomis, taria} - Man reikia veiklos... Tad, taip. Elena, gali būti rami, pasirūpinsiu kad viskas būtų aukščiausios klasės. Jau maždaug įsivaizduoju kaip viskas turėtų atrodyti, o tai reiškia, kad darbo bus daug. Ir... aš turėčiau jau pradėti.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 05 01, 2013 3:23 am

Tuo metu, kai abi čia esančios merginos pasikeičia keliais sakiniais, pasiekdamas mini barą, kuris randasi šio namo svetainėje, pasigauna vieną iš prabangiai atrodančių butelių, ir trumpam nukreipia žvilgsnį į tamsiaplaukę. Girdėdamas tai ką ji kalbą, viso labo veide išspaudžia šiek tiek kreivą šypseną. Tačiau nieko nesakydamas, pirmiausia pripildo vieną iš taurių gėrimu.
- Manau kad tai nuspėti buvo labai lengva, mano brolis niekuomet neprisideda prie kokių nors pobūvių planavimo. Tai tiesiog ne jo skonio reikalas. Todėl, ir sugalvojo sau kažkokius planus, dėl kurių pasiplovė, viską suversdamas ant jūsų abiejų pečių.
Pritraukęs taurę sau arčiau veido, įsmeigia savo žvilgsnį į šviesiaplaukę, kurios nebuvo matęs jau ilgą laiką. Visgi nelabai žinodamas tai, kokią poziciją ši šiuo metu užima jo atžvilgių, gana greitai nuleidžia akis, pratęsdamas savo minčių liejimasį:
- Vienaip ar kitaip, spėju kad kol kas mano paslaugų jums nereikės. Bet, jei būtu kitaip... - Nebaigęs savo kalbos, rodomuoju pirštu nurodo kažkurią pusę, kur pro langą nesunkiai galima įmatyti dar vieną, pakankamai mažesnį pastatą: - Būsiu studijoje.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Cato Alexander Tr. 05 01, 2013 3:28 am

Neskaitant to, kad beveik visi šio susitikimo veikėjai savo laiką leido atskirai vienas nuo kito, būdamas kiek kitoks, jau po to, kai buvo oficialiai pranešta kad jis visgi kažkokiais būdais išgyveno, susiradęs savo merginą, kartu buvo išvykęs į "pasaulio kraštą", tam kad paprasčiausiai pasimėgauti paprastu žmogišku gyvenimu, su šiokiais tokiais nežmogiškais patobulinimais. Ir aišku, sužinojęs tai, kad jo brolis sugalvojo vesti kažkada mylėtos moters antrininkę, sunkiai sugebėdamas nuo noro paprasčiausiai susipažinti su situaciją, kuri jam atrodo pakankamai įtartina, įkalba savo merginą pasirodyti kartu, tokiu būdu dar susipažinti su likusiais jo šeimos nariais. Kuomet pasiekęs šio namo duris, atidaro jas savu raktu, pirmiausia praleidžia į vidų Faye, o tuomet pats paskuba prasinešti balsu apie savo pasirodymą: - Tikiuosi čia yra bent vienas gyvas, nes nenorėčiau suktis ir eiti šalin.
Žengęs į svetainės vidų, nužvelgia visus čia jau susirinkusius. Akivaizdu nesitikėdamas pamatyti čia Klausą, kuriam pagal viską mažiausiai rūpi jo šeimą, šiek tiek suraukia antakius, pasiteiraudamas apie tuos, kurių čia nemato: - Spėju nei Elaidžos nei Klerės šiuo metu pamatyti nepavyks? - Nutraukdamas savo mintis krenkštelėjimu, nurodo Faye: - Beje, čia, mano mergina. Faye.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce Tr. 05 01, 2013 3:40 am

*Visiškai netikėtai, pasirodydama iš kito įėjimo pusės, pirmiausia atkreipia dėmesį į savo jauniausią brolį. Nesusilaikydama nuo noro pagaliau jį apkabinti, nes per jo keliones kurį laiką nebuvo jo mačiusi, kone pribėgdama, apkabina Kolą, iš karto prasitardama*
- Prisiekiu, jau maniau kad niekuomet tavęs nebe pamatysiu. Labai džiaugiuosi kad tau nieko rimto nenutiko, broliuk.
*Kuomet pasuka galvą į kartu su juo pasirodžiusią Carringtom, ištiesia savo ranką, bei pritraukusi ją prie bendro apkabinimo, kuriam laikui sulaiko. Tik tuomet kai pasisuka į likusius, veide išlaikydama malonią šypseną, toliau pakomentuoja*
- Elena, negaliu nepasveikinti tavęs prisijungus prie mūsų šeimos. Numanau kad kartu su Elaidža, būsite labai laimingi. Ir, neskaitant visų mūsų nesantaikų, tikiuosi kad tai bus galima palikti kažkur praeity, ir daugiau apie tai niekad neužsiminti.
*Kadangi didelėmis simpatijomis nesiplešia nei Klausui, kurį vis dar kaltina dėl to kad per jį vos nežuvo Kolas, bei jo draugei, viso labo teigiamai linkteli galva, tokiu būdu su jais pasisveikindama, tačiau neskirdama jiems per daug bereikalingo dėmesio*
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


DIDŽIOJI SVETAINĖ OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent Tr. 05 01, 2013 11:35 am

{Nebūdama panašių pokylių gerbėja, nes jaučiasi ne savo aplinkoje, visgi po įkalbinėjimų sutinka pasirodyti kartu ir sudalyvauti Kolo brolio ir jo išrinktosios vestuvėse. Vos tik gauna progą įžengti į namo vidų, nužvelgdama vaizdą atsiveriantį prieš jos akis, galiausiai greitai apsisukusi žvilgsį nukreipia į savo vaikiną} - Ir po tiek laiko tu tik dabar sugalvojai man parodyti kur gyveni? Šitas pastatas labiau primena milžinišką dvarą, nei įprastus namus. - {Veide išlaužusi dviprasmišką šypseną, nuseka paskui Kolą į svetainę, kurioje ir randasi kiti susirinkę, pakeliui nužvelgdama kiekvieną po akimis pasitaikiusę namo detalę. Dėl to, kad jos niekas nebuvo perspėję, kad būsimoji nuotaka yra totali jos draugės kopija, vos tik pastebi minėtą merginą, išraiškingai kilsteli antakius. Nužvelgdama ją ir negalėdama patikėti tokiu panašumu yra išblaškoma Kolo žodžių, kuomet jis sugalvoja pristatyti ją vienam iš savo brolių. Nespėjusi nieko pasakyti, atsisuka taip, kad pati galėtų matyti Klausą, ranka mosteli į jo pusę}
- Kaip supratau tu būsi Klausas, esu apie tave girdėjusi. Kolas buvo šį bei tą pasakojęs.
{Nustačiusi veide ganėtinai dviprasmišką išraišką, iš kurios nepasakysi kaip būtent ji priima šį žmogų, šyptelėjusi užbaigia pradėtą mintį} - Tad malonu susipažinti su dar vienu jo šeimos nariu. - {Kuomet pasirodo Claire, nenorėdama maišyti jai sveikintis su broliu, buvo pasiruošusi atsitraukti, tačiau netikėtai priimta į bendrą apkabinimą, atsako į tai ir tik tada kai atsitraukia, patraukdama sau nuo veido užkritusią plaukų sruogą, linkteli} - Tave taip pat malonu matyti po paskutinio mūsų susitikimo, Claire. - {Dėl to, kad niekada nepasižymėjo draugiškumu jai visiškai naujiems žmonėms, lieka nieko nepasakiusi kitoms dvejoms merginoms, tad tiesiog išlaikydama artuma su čia esančiu jai svarbiausiu asmeniu, daugiau nieko labai prasmingo nepasako}
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


DIDŽIOJI SVETAINĖ UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Cato Alexander Tr. 05 01, 2013 1:06 pm

Neaišku kodėl, tačiau kaip tik šiuo metu nelabai norėdamas paleisti savo draugės, nejučia pasigauna jos ranką, tačiau pats žvilgsnį yra nukreipęs į kažkokį ant sienos kabantį paveikslą. Pirmiausia atsakęs į sesers pasisveikinimą, paskuba jai atsakyti:
- Man taip pat smagu tave matyti, tiksliau visus, nes, realiai nemaniau kad tai yra įmanomas dalykas, ypatingai po visų paskutinių įvykių. Bet, čia esu dėl to, kad to prašė Elaidža, tadėl nereikia labai daug vilčių sudėti į tai, kad mūsų buvimas čia atneš naudos.
Pastebėjęs tai kad čia esantis jo brolis jau leidžia sau paragauti namo vaišių, kiek krenkštelėdamas, ir pagaliau atsiminęs merginos žodžius, veide išspaudžia pastebimai kampinę šypseną. Kuomet atsuka savo žvilgsnį į ją, pasisako:
- Niekuomet nemaniau kad tau rūpi tokie dalykai, kaip dvaras. Tuo labiau kad iš jo išvykau dar tuomet, kai susipažinau su tavimi. Tokios vietos sukelia tuštumos jausmą. Nes vietos per daug, ir visi nebuvome kartu. Bet jei labai norėsi, galėsiu mums tokį nupirkt.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent Kv. 05 02, 2013 1:01 am

{Būdama šalia Kolo, ir dėl to jausdamasi pakankamai saugiai, per daug nesinervina, kad dabar yra praktiškai visiškai ne savo aplinkoje. Klausydama kas yra kalbama žmonių, prie kurių ji dabar randasi arčiausiai, tačiau nesistengdama lįsti ne į savo pokalbį, tiesiog stipriau suspaudžia vaikino ranką, o pasireiškia tik tada, kai dėmesys yra atkreipiamas į ją. Tad, kilstelėdama akis į vaikiną, veidą papuošia jai būdinga šypsena}
- Man ir nerūpi, tiesiog nesu buvusi panašioje vietoje. O ir tu niekada nebuvai pasakojęs kur gyvenai prieš mums susipažįstant. Tad, man tiesiog įdomu. - {Trumpam atitraukdama akis nuo vaikino, dar kartą nužvelgia visus susirinkusius bei sujudina antakius pratęsdama savo kalbą} - Tuo labiau, kad bent jau dabar tuštuma tikrai nedvelkia, jūsų visa šeima čia. - {Sulaukusi paskutinio vaikino komentaro, instinktyviai kilsteli vieną antakį, taip parodydama savo dalinę nuostabą dėl tam tikrų ištartų žodžių, kol galiausiai perklausia} - Netgi šitaip? Man panorėjus nupirktum mums dvarą? - {Neigiamai supurčiusi galvą, žvilgsniu vėl užkabiną Kolą} - Kad ir kaip viliojančiai tai skambėtų, pats gerai žinai, kad esu net labai patenkinta tuo, ką turiu dabar.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


DIDŽIOJI SVETAINĖ UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Caroline Mikaelson Kv. 05 02, 2013 1:05 am

{Tuo metu kaip tik būdama savo dėmesį nukreipusi į kur nors besimėtančias specialias šventines dekoracijas, nežymiai primerkia akis, lyg bandytų ką nors išmąstyti, tačiau tuo metu kaip tik pasireiškus Klausui, atsisukusi į jį, sujudina pečius pateikdama savo nuomonę} - Tiesą sakant viso pokylio planavimas yra mano rankose, todėl tavo broliui tikrai nereikėjo susikurti planus vien tam, kad netektų prisidėti, nes tam čia esu aš.
{Kuomet čia susirenka vis daugiau žmonių, vienokiu ar kitokiu būdu pasisveikindama su visais, tačiau nesijausdama labai jaukiai, veidu atsisukusi į savo geriausią draugę, nusišypsojusi pasikartoja} - Kaip ir sakiau, darbo daug, o laiko ne tiek, todėl tau leidus pradėsiu jau dabar, pasirūpinsiu, kad viskas atrodytu atitinkamai. - {Jau būdama pasiruošusi judėti į priekį, tačiau susistabdžiusi sutelkia savo dėmesį vieną iš Mikaelson šeimos brolių} - Klausai, man visgi praverstų tavo pagalba. Tad, jeigu nesi prieš...
{Lengvu galvos mostu parodydama, link kažkurios pusės, pirmoji patraukia eiti toliau, tikėdamasi, kad vaikinas neatsisakys}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 05 08, 2013 3:18 pm

Nelabai noriai reaguodamas į tai kas buvo sakoma visų aplinkinių, o veikiausiai net nebūdamas tuo sudomintas, viso labo teigiamai linktelėjo galva, kuomet kai kurie iš susirinkusių kažkaip sureagavo į jo buvimą čia. Ketindamas pasitraukti nuo minios, pirštais stipriau suspaudžia savo taurę, kita ranka pasisavindamas nuo stalo butelį. Atsisukęs tik tuo metu kai su juo prakalba šviesiaplaukė. Visgi nieko neatsakęs, galvos mostelėjimu nurodo kad ši sektu paskui jį. Tuomet pasišalina kur žadėjo.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Oliver Farley Tr. 05 08, 2013 3:47 pm

Visiškai nelauktai, nes jau telefonu buvo parnešęs kad nežada čia pasirodyti, visgi praveria šio dvaro duris, praeidamas į vidų. Niekaip nesureikšmindamas to, kad čia randasi didžiulis klanas vampyrų, iš karto praeina tiesiai prie savo sesers. Nestipriai suimdamas ją už pečių, pasistengia šiek tiek sukratyti, kad mergina pagaliau pradėtu blaiviai mąstyti apie tai kas vyksta:
- Elena, man reikia su tavimi pasikalbėti, tačiau nežadu to daryti prie visų čia esančių gyvių. Prašau, suteik man bent 5 minutes.
Oliver Farley
Oliver Farley

I don't think alpha beta omega is resonating with him!


Pranešimų skaičius : 70
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 46
Miestas : New York
Meilė : Judith Farley
Rūšis : Zmogus
Darbo paskirtis : ''Accountant''
Klanas :

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by James Petrov Kv. 05 09, 2013 3:47 am

{Tuo metu kai jos draugė išėjo iš vienos patalpos į kitą, jau ketino atsisukti į likusius ir pratęsti taip ir nebaigtą susipažinimą, ypatingai dėl to kad pastebėjo neįprastą Kolo merginos reakciją. Visgi, nelabai spėjusi net prasitarti, įsistebi į pasirodžiusio brolio veidą. Kuomet ant jos kaktos atsirado vos pastebimos nerimo raukšlelės, pakelia akis į jo veidą, ir teigiamai linkteli galvą}
- labai atsiprašau, bet šio pokalbio niekaip negaliu atidėti. Jauskitės kaip namie... Tiksliau, tai ir yra daugelio jūsų namai.
{Veide išspaudusi šiokią tokią šypseną, pagaliau pajuda link kito kambario, kuriame galėtu pratęsti pokalbį vien tik su savo broliu}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


DIDŽIOJI SVETAINĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Samantha Lumière Kv. 05 09, 2013 1:32 pm

kaip tik tuo metu, kai jam pavyko atsitraukti nuo savo praeities dalies, neskubėdamas patekti į savus namus, trumpam sustoja prie vienos iš pastato sienų. Iš savo kišenės išsitraukęs pakelį cigarečių, o iš jo vieną suktinę. Prisidegęs cigaretę, iš karto gausiai įtraukia jos karčius dūmus į savo plaučius, juos kuriam laikui sulaikydamas. Kuomet akys savaime užsimerkia, leidžia sau apsvarstyti visas galimybes, ar jis šiuo metu elgiasi teisingai. Tuomet savo paties netiketumui, prasitaria:
- Kodėl tu pasirodai visuomet labiausiai netinkamu metu? - Neigiamai supurtęs galvą, nebaigia rūkyti, numesdamas cigaretę, pagaliau užeina į namus, kartu su šiuo veiksmu už durų palikdamas visas savo abejones. Kuomet pastebi nematytą veidą, pirmiausia ištiesia savo ranką į Faye pusę, pagaliau prasitardamas: - Tikriausiai tu ir būsi toji Faye, apie kurią tiek daug man pasakojo brolis? - Veide ištempęs savotišką šypseną, paskuba pratęsti toliau: - Jis neklydo sakydamas kad tu esi unikalaus grožio savininkė. Elaidža. Man labai malonu su tavimi susipažinti. - Po to kai ji priima ar atsisako rankos paspaudimo, taria:
- Tikiuosi jūs neturite jokių konkrečių planų po vestuvių? Nes, mes su Elena norėtume, kad kartu kai kur nukeliautume.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


DIDŽIOJI SVETAINĖ X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent Tr. 05 15, 2013 11:02 am

{Pakankamai kritišku žvilgsniu nusekdama išeinančią jos draugės vizualią kopiją ir jos brolį, jau buvo pasiruošusi kažko klausti savo vaikino, tačiau kaip tik tuo metu, gavusi signalą apie praleistą balso žinutę, nieko nebe pasakydama, iš džinsų kišenės ištraukia savo telefoną, ir kuomet jame pastebi Katerinos vardą, pakelia akis į čia vis dar esančius, lyg būtų norėjusi trumpam atsiprašyti. Tačiau kaip tik tą akimirką atkreipdama dėmesį į ką tik grįžusį dar vieną Mikaelsoną, leidžia veide pasirodyti jai būdingai šypsenai. Nerizikuodama dabar perklausyti gautos žinutes, gražina telefoną į kišenę, bei priimdama rankos paspaudimą, labai trumpam žvilgsniu užkliudo Kolą} - Nesitikėjau, kad apie mane yra tiek daug pasakojama. Bet be jokių abejonių, man taip pat malonu susipažinti, Elaidža, visgi ir apie tave teko nemažai girdėti. - {Kuomet atitraukia ranką, sujudina savo ryškius antakius toliau tęsdama} - Ir svarbiausia, tavo ir Elenos vestuvės. Sveikinu su šiuo sprendimu. - {Galiausiai išklausydama paskutinių žodžių, pirmiausia žvilgsniu užkliudydama Kolą, paskui Claire, linkteli galvą norėdama pasitikslinti} - Kolas lyg ir neminėjo, apie jokius planus. Tačiau, visgi negaliu nepaklausti, apie kokią konkrečiai bendrą kelionę eina kalba?
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


DIDŽIOJI SVETAINĖ UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Samantha Lumière Kv. 05 16, 2013 2:09 am

Klausydamas merginos kalbos, sudeda visas savo pastangas į tai kad mintimis nenuklysti kur nors kitur, ką verčia jį daryti šiandienos įvykiai. Kuomet trumpam nuleidžia savas akis, sulaukia atitinkamos progos tam, kad pareikšti savo nuomonę:
- Meluoji. - Kuomet jo veide pasirodo šypsena, vėl pakelia akis į merginą, pratęsdamas savo mintį.
- Nemanau kad bent vienas iš mano šeimos buvo daugiau nei kartą užsiminęs apie mano egzistavimą. Ankščiau turėjome šiokių tokių nesusitarimų, kurie privedė prie to, kad aš dingau, Klausas pradėjo gyventi taip kaip jam patogiausia. O Kolas liko su Claire. Bet vienaip ar kitaip, šiuo metu situacija keičiasi. Todėl man be galo malonu matyti vertą, naują veidą mūsų rate.
Trumpam nutilęs, pasuka akis į tą pusę, iš kur jam puikiai girdisi Elenos ir jos brolio pokalbis, tačiau to nekomentavęs, taria:
- Kaip ir sakiau, kelionė nusimato iš karto po vestuvių. Mes norime galutinai sulipdyti šią suskilusią šeimą, todėl suorganizavome savaitės atostogas visiems. Todėl, labai tikiuosi kad jūs abu nesugalvosite nusimuilinti po ceremonijos. Sutarėm?
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


DIDŽIOJI SVETAINĖ X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent Tr. 05 22, 2013 10:33 am

{Jau po pirmojo vaikino išsireiškimo, išraiškingai kilstelėdama vieną iš antakių, sujudina lūpas lyg norėdama išsakyti savo nuomonę. Tačiau vietoje to, leidusi veide pasirodyti dantų nešiepiančiai šypsenai, sujudina galvą, nežymiai pakreipdama ją į šoną} - Tiesiog ne taip išsireiškiau. Norėjau pasakyti tik tiek, kad tavo vardas man nėra pirmą kartą girdimas.
{Trumpam žvilgsniu užkliudydama Kolą, neryškiai primerkia akis. Tačiau ir toliau dalyvaudama pokalbyje, vėl grįžta ties vaizdu į dabartinį pašnekovą} - Nors ir nežinau apie kokius jūsų bendrus nesutarimus eina kalba, nes apie tai man niekas nebuvo daugiau ar mažiau užsiminęs, visgi atsižvelgus į tai ką sakai, spėju jie nebuvo tokie jau ir menki.
{Neturėdama dabar poreikio kištis ne į savo reikalus, linkteli galvą, taip toliau pratęsdama savo pradėtą kalbą}
- Bet bet kuriuo atveju, palaikau jūsų idėją dėl šeimos, todėl gali būti ramus, po ceremonijos niekur nedingsime.
{Tuo pačiu spustelėdama Kolo ranką, lyg taip bandydama išgauti jo pritarimą, galiausiai šypteli, nes nesitikėjo, kad bus taip greitai priimta į jai svetimą aplinką} - Ir žinoma, man malonu, kad esu taip priimama į jūsų ratą.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


DIDŽIOJI SVETAINĖ UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Jake Armstrong Kv. 06 06, 2013 3:14 am

Atsižvelgus į tai kad niekam nežinant jis buvo tas kuris po Katerinos padėjo jauniausiam iš Mikaelson šeimos brolių atsistoti ant kojų po to kai šis buvo priverstas kurį laiką išgulėti karste. Kurį laiką nematydamas nei merginos kuri buvo pavergusi jo "širdį", nei tuo labiau jos sesers, deda ant to kad čia veikiausiai bent su viena gali susidurti (trumpas paaiškinimas: Kuomet Faye bandė išskirto jį ir savo seserį, jie abu stengėsi iš paskutinių griebtis paskutinio siūlo, kad likti kartu. Negana to, jie net pradėjo gyventi kartu, manydami kad taip bus geriausia visiems. Viskas buvo tobula, kol vieną dieną jų šeima "papilnėjo". Ariai pranešus apie tai kad ji laukiasi, Jake buvo labiau nei tikras tuo, kad nemirtingų asmenų reprodukcijos organai - neveikia. Ji negalėjo pastoti nuo jo. Priėmęs tai kaip didžiausią išdavystę, iš karto išvarė merginą iš namų net nesidomėdamas kaip jai sekėsi toliau). Grįžtant prie temos: užėjęs į šių namų vidų, nužvelgia visą aplinką, kol lėtai savo žvilgsnį nukreipia tiesiai į susirinkusius asmenys. Nenorėdamas, bet negalėdamas nepamaišyti, prasitaria:
- Negi jūs visi neturit ko geriau nuveikti kaip vienas su kitu sveikintis? Dar ir dar ir dar kartą.
Veide ištempęs savitą, ne daug ką pasakančią šypseną, nespecialiai įsistebi į Carrington, tačiau kuomet suvokia kad nespecialiai kaukštelėjo savo dantimis, akis nukreipia į Kolo pusę, kiek labiau palenkdamas galvą, bet dar nekalbėdamas.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


DIDŽIOJI SVETAINĖ YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Cato Alexander Kv. 06 06, 2013 5:20 am

Tuo metu kai mergina kuri atvyko kartu su juo pradėjo susipažinimo procesą su jo broliu, nelabai norėdamas kištis į tai, paprasčiausiai stebėjo esamą situaciją. Vien todėl kad šį brolį veikiausiai priima geriausiai, maloniai priėmė jo norą susipažinti su jam svarbiausiu asmeniu. Ir kaip tik tuo metu kai čia atvyksta Elenos brolis, kuris ją išsiveda šalin, gana rimtu balsu perklausia: - O kaip Katerina? Atleisk, bet negaliu nepastebėti to, kad Elena atrodo kaip du vandens lašai palyginus su Petrova. Ir manau kad ne vien man keista tai, kad tu pasirinkai ją į žmonas atsitiktinai.
Suraukęs antakius, leidžia savo kaktoje pasirodyti nerimo raukšlėms, po ko vėl pratęsia:
- Elaidža, jei tai koks nors kerštas dėl to kas nutiko Havajuose, pamiršk. Tai mano reikalas, ir į tai yra įtrauktas tik Stefanas, Džeremis. Ir Klausas. - Neigiamai supurto galvą. - Jei nuskriausi tą mergaitę, niekam nuo to nebus geriau, patikėk manimi. Iš savo praeities aš pasimokiau. Katerinos buvo per akis.
Norėdamas tęsti savo kalbą, sau už nugaros išgirsta labai pažįstamą balą. Kuomet atsisuka į tą pusę, taria:
- Džeikas. - Labiau susiraukęs, nei kad buvo ankščiau, pratęsia: - Jei būčiau žinojęs kad pasirodysi... - Staiga nutyla.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI SVETAINĖ

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 15 1, 2, 3, 4, 5  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume