Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

5 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Gabriel Gotham Kv. 09 27, 2012 4:50 pm

Didžioji pilies svetainė, pagrindinis kambarys.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Pir. 07 29, 2013 5:35 pm

Iejes i patala su Katerina ant ranku, paguldo ja ant kambario viduryje buvusio kreslo, o pats patraukia link uz jo akiu uzkliuvusio baro. Isipyles sau isgerti atsiseda priesais vis dar samones neatgavusia mergina, su susidomejimu ima stebeti kaip greitai jos saules pazeista oda ima gyti kol nebelieka nei vienos zymes, kad tai kada butu is vis ivyke. Uzsivertes istustina savo rankose laikoma taure ir nenuleisdamas akiu nuo kerincio Katerinos veido, sypteli.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Pir. 07 29, 2013 5:43 pm

*Kai pagaliau jai suleisto nuoviro veikimas pasiekia pabaigos ribą, nespėjusi pajusti kaip stipriai buvo nudeginta jos odą, mat viskas užgijo prieš jai atsimerkiant. Ta akimirka, kuomet ji prieš atmerkdama akis, pirmiausiai gausiai įtraukia orą į savo plaučius, nagus suleidžia į baldo ant kurio ją paliko atramus. Pagaliau atmerkusi akis, pasuka savo veidą į čią sėdinčio asmens veidą. Kadangi tikėjosi pamatyti Klausą, leidžia savo veide atsispindėti lašeliui nuostabos. Nužvelgdama priešais esantį vyrą, pirmiausia pastebi tai kad jis turi tai, kas priklauso jai, todėl nesigilindama į galimas praeities detales, prasitaria* - Tu pavogei mano žiedą. Noriu jo atgal... - *Sujudinusi antakius, parodo kad nejuokauja*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Pir. 07 29, 2013 6:12 pm

Katerinai nubudus, budriai seka kiekviena jos judesi, veide laikydamas dviprasmiska sypsena.
-Sveika, Katherine...-po jos pastabos apie tai kas priklauso jai ir buvo is jos paimta, akivaizdziai parodo, kad neketina ispildyti jos noro.
-Paskutini karta kai matemes, tavo pranasumas buvo tai, jog aklai tavim tikejau ir maniau sutikes vampyre, sugebejusia man parodyti, kad tuose gyvybes apleistuose kunuose dar rusena jausmu liekanos.. Bet tada dingai, nieko man nepaaiskinusi. Ir stai as suzinau, kad moteris, kuria as bene idealizavau yra saltakrauje zudike, manipulojanti zmonemis vardan to, kad gautu ko nori..-karciai sypteli.
-Klausas siuncia linkejimus,-umiai surimteja. -Nepatikesi, bet as cia esu jo vardu. Ir dar sis tas,-pastebejes, kad ji tiria akimis galimus budus pasprukti.
-Mano ikandimas tau mirtinas, todel nepatarciau,-atsainiai papurto galva.
-Pasirodo esu pirmasis hibridas, kuri sukure Klausas,-guzteli peciais ir pakiles nuo kreslo kuriame sedejo, pasuka link baro, pasipildyti savo stiklines.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 2:32 am

*Vien todėl kad šiuo metu net nenutuokia apie tai, kad šis seniai matytas veidas gali būti susiję su Klausu, įtariai nužvelgdama tai, kas laikas visgi sugebėjo jį šiek tiek pakeisti, neslėpdama susierzinimo dėl to kad jis bando parodyti tai kas šiuo metu turi didesnį jėgos pranašumą, sukandusi dantis, nusuka savo veidą, grakščiai pirštais patraukdama vieną iš savo garbanų, kurį tuo metu buvo užkritusi ant jos veido* - Ir dabar tu tikriausiai trokšti kad tavęs atsiprašyčiau? - *Neigiamai supurtydamas galvą, pratęsia* - Absurdiška laikyti penkių šimtų metų vampyrę name, iš kurio pasprukti nėra taip jau ir sudėtinga. - *Kuomet išgirsta jo apibūdinimą iki galo, liežuviu perbraukia per savas lupas, ir tuo pačiu metu veide nutaiso pašaipią šypseną* - Oh, tik nesakyk kad didelis piktas vilkas sugebėjo pasipriešinti savo paties nuostatoms ir įsimylėjo vampyre? - *Prunkštelėdama, iš karto atsikelia ant kojų, tačiau vos tik šis pamini vieną, jos atžvilgiu svarbų dalyką apie Klausą ir apie tai kuo jis tapo, nejučia nuo savo veido pradangina bet kokį prieš tai buvusį pašaipumą. Karčiai nurydama seilių gniužulą, vėl atsisėda ten pat, kur ir buvo prieš tai* - Hibridas? - *Nesuprasdama kaip sugebėjo taip susimauti, juk nuo jos pačios rankų mirė Elena, neigiamai supurto galvą. Tačiau kuomet vėl pakelia akis į jo veidą, pratęsia* - Ir kas dabar? Tapai Klauso kale, bei vykdysi kiekvieną jo norą? - *Neigiamai supurto galvą* - Apgailėtina. Nes prisiekiu, kai buvau su tavimi ankščiau, bent jau buvau tikra tuo, kad tavo ambicijos, tavo pasirinkimai priklauso tau. O ne tavo... šeimininkui.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 4:02 am

Matydamas ta pasaipia israisk Katerinos veide bei girdedamas kanduma jos balse, neparodo jokios emocijos, kuri galetu isduoti ji apemusius jausmus.
-Nesitikiu tavo atsirasymo Katherine,-neigiamai papurto galva. -Beto, jis nebutu kazin ko vertas,-kreivai sypteli. -Tavo nuosirdumas yra nieko vertas, nebetikiu tavo zodziu,-surimtejes stebi kaip mergina pakyla is savo kreslo, nedarydamas jokiu staigiu judesiu. Isitaises ten pat kur sedejo pries tai, nugeria dideli gurksni tureto gerimo. Pries atsakydamas i sekancia Katerinos replika, padaro pauze, po kurios prabyla balsu, kuriame neatsiindi jokia zmogiska emocija:
-Buvau pamiles tavo paveiksla, kuri maniausi pazinojes. Tai buvo mano klaida,-suprunkscia.
-Naivaus vilkolakio, Klauso deka, nebera. Todel gali tai pamirsti,-lupu kampu sypteli kai mergina ima zaisti savo plaukais. Akimirksniu atsidures visai salia pasnekoves, stipriai spausdamas stikline vienoje rankoje, prasneka labai isiutes:
-Man buvo pasiulyta mirti ar gyventi, Katerina. Ir jei atvirai, manau pasirinkes teisinai. Visa gyvenima gyvenau draskomas priestaringu jausmu. O dabar ju nebera,-nusisypso ir uzsivertes isgeria likusi taures turini. -Pagaliau mano gyvenimas nebera viena didziule misija. Nebera grauzaties, kad aplink mane mirsta zmones! Argi ne taip jautiesi ir tu? Tau nusispjaut i kitu gyvenimus. Zinai ka? Man tai pradeda patikti,-guzteleja peciais. -Jei uz tai atsidekodamas turesiu padeti Klausui atlikti kelis darbus, ka gi.. Tai yra niekis palyginus su tuo ka mainais i tai gavau as,-akivaizdziai megaudamasis katik igautomis vampyriskomis galiomis, sukrenta ant sofos, rankas pasidedamas ant jos tureklu.
-o tau, brangioji, Katerina, galiu tiesiog patarti buti gerai mergaitei iki kol Klausas gris cia ir mums neteks konfliktuoti.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 4:18 am

*Suraukusi savo lupas, nusuka akis, kuomet čia esantis asmuo išsako kad jam nėra reikalingas jos atsiprašymas. Susiaurindama akių vokus, nukreipia savo žvilgsnį į jo veidą, norėdama bent jau "pagauti" mintį, kodėl šiuo metu yra laikoma čia, ir žinoma išsiaiškinti, ar yra bent menkiausia galimybė pasprukti* - Tuomet ko tu po velnių nori?! - *Suvokdama kad keldama balsą visgi nesugebės nieko pasiekti, pasistengia pakankamai greitai atidėti savas emocijas kuo toliau, todėl įsistebėdama į jo veidą, pagaliau prakalba kur kas ramiau* - Ir tu turėjai pasirinkti mirtį, Meisonai, o ne tapti kažkieno kale. - *Kuomet šis atsiranda visai greta jos, pakeldama ranką, atsargiai keliais pirštais perbraukia šiam per skruostą, bandydama pelnyti palankumą manipuliuodama praeitimi* - Tu vertas daugiau, nei priklausyti tam asmeniui. Pasistenk pagalvoti apie save, apie likusią šeimos dalį. Negi manai kad viskas ko Klausui reikės, tai kad pavaidintum auklę? - *Neigiamai supurčiusi galvą, žvilgsnį nusuka į duris, ir tuo pat metu perkelia savo ranką jam ant peties* - Klausas mane nužudys, o jei nenorės teptis rankų pats, jis pareikalaus kad tai padarytum tu. O kas toliau? Nekalti žmonės? Taileris? - *Pasukusi savo akis į jo pusę, iš kart pratęsia*
- Paleisk mane. Vardan mūsų bendros praeities. - *Susiaurina akių vokus, pasisakydama* - Juk būtent dabar, tu puikiai suvoki kad ne karto nebuvau tavęs apkerėjusi. Vadinasi tavo nuomonė apie mane ne visiškai tikslinga. Paleisk, pasakysi kad pasprukau pati. Čia įsibrovė kokie nors padarai ar dar ką. Juk tu protingas vaikis.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 4:50 am

Paprasciausiai negaledamas atsakyti i pirma jos klausima, kadangi Klausas jam taip ir neatskleide pilnu savo planu, guzteli peciais:
-Zinau tik tiek, kad jis zino apie tavo planus jam uz nugaros ir jam jie ne prie sirdies,-sypteli.
-Tai, kad dabar esi cia, mano valioje, tik irodo, kad tavo planas turi labai dideliu spragu..-jai pareiskus, kad anot jos jo pasirinkimas gyventi yra apgailetinas, nepatenkintas suraukia antakius. Netrukus pajutes svelnius moteriskus pirstus ant savo kuno, pajunta keista, pamazu ji uzvaldanti jausma, kurio lig siol nebuvo patyres. Suprasdamas, kad padaznejes sirdies ritmas ji issduos nepaisant to, kad jo veidas isliko saltas, pasitraukia nuo merginos atokiau.
-Nevark bandydama manipuliuoti mano jausmais, Katerina. Tayleris yra saugus, o visi kiti gali eiti velniop,-nusviedes salin taure, kuria lig siol tebelaike rankose, vel atsisuka i pasnekove:
-Nutilk,-sekundes greiciu prispaudzia mergina prie sienos, laikydamas jos kakla tvirtai suspaudes savo ranka. Neleisdamas sau pasinerti i bet kokius prisiminimus, kad sie neissauktu ten gludinciu jausmu, kuriuos tebeturejo priesais ji stovinciai moteriai, paleides jos kakla, apsisuka ant kulno ir ima eiti link baro.
-Tiesiog atsisesk ir susitaikyk, kad teks palaukti Klauso,-isipila nauja gerima.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 5:11 am

*Nesuprasdama priežasties, kodėl jis taip greitai pasirinko būti asmens, kurio visuomet nekentė pusėje, nusukusi veidą nuo jo, nes vien nuo minties kad jie dirba kartu darosi koktu, kuriam laikui nutyla. Visgi kuomet šis pradeda kalbėti, parodydama savo nemandagumą, iš kart pertraukia* - Ar tu bent pats suvoki ką sakai? Nuo kada tau svarbiausia ką galvoja ar nori Klausas? Atsipeikėk pagaliau. Nesvarbu, nekęsk manęs jei jau taip niežti, bet, bent jau išlyk vyru ir laikykis savo motyvų, o ne kažkieno. Nes kartoju, būtent dabar tavo elgesys kuris liečia Mikaelson'o norus, yra apgailėtinas.
*Kuomet jos ranka lietė tam tikras jo kūno dalis, visą laiką stebėjo jo akis, norėdama įžvelgti ar tai veikia*
- Taileris nėra saugus, jis net nėra apsaugotas nuo tavęs paties. Pakl... - *Tą akimirką, kuomet ji pakankamai greitai yra patraukiama nuo sofos, ir priremiama prie sienos, sudeda abi savo rankas ant jo rankos, kuri laiko jos kaklą. Stebėdama jo veido išraišką, šiek tiek praveria burną, kad būtu lengviau įkvėpti. Tuomet kiek pridususiu balsu, pasisako* - Jei jau taip knietėjo tau prišlyti prie manęs, galėjai tik paprašyti. - *Bandydama atitraukti jo ranką nuo savęs, pradeda akivaizdžiai muistytis, kol jis ją paleidžia arba ji nustumia jo galūnę šalin* - Idiotas! - *Pasigavusi pirmą po ranką pasitaikiusią vazą, nusviedžia jam ją į nugarą, tuo pat metu pradėdama aiškinti toliau* - Jei jau bet kokiu atveju esu lavonas. Aš bent jau mirsiu priešindamasi, o ne laukdama Klauso. - *Iškėlusi rankas, parodo kad jis prisiartintu* - Nagi, išliek savo įtūžį. Nes juk ir pats puikiai suvoki, kad aš nepasiduosiu.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 6:44 am

Vazai suduzus i jo nugara, akivaizdziai ji suzeidus, piktai nuzvelgia mergina.
-Auc..-atsainiai issitraukes kelias sukes, likusias styroti jo nugaroje, apziuri ant ju likusi tamsu ju paties krauja. Kita sekunde atsidures visai prie pat Katerinos, pasiziuri i jos veida, o jo akyse pirma karta pasirodo emocijos, nors ir kaip lig siol tramdytos. -Niekada nesugebejau suprasti.. Kaip tu tai padarai,-primerkes akis letai ir tyliai istaria. -Isgauti is manes tiesa... -nepaisant veide atsiradusios palankios jai sypsenos ir draugiskesnio tono, suspaudzia jos riesa itin stipriai.
-Esu cia todel, kad pats to noriu. Taip, vykdau Klauso man pavesta uzduoti, bet nesipriesinau, nes pats seniai norejau tave surasti, o si galymybe pasitaike kaip is dangaus. Gavau tave ant sidabrines lekstutes,-su lig siais zodziais priremia ja prie tos pacios, taciau si kart nenaudodamas fizines jegos, o viso labo savo kuna. Jausdamas keista sumisusiu jausmu banga, giliai ikvepia.
-Ar taip jauteisi ir tu, kai tapai vampyre?-klausiamai pazvelgia i merginos veida, taciau ten savo zvilgsnio ilgai neuzlaiko, pamazu nuleides ji jos kaklu ir stabtelejes ties krutine.
-Istroskusi kraujo ir sekso?-lupu kampu sypteli. Isgeres daugiau alkoholio, tesia: -Neketinu taves zudyti ar leisti tai padaryti kuriam nors is Mikaelsonu. Zinau apie eleksyra ir zinau, kad tai vienintelis budas pasipriesinti pries originaliuosius, taciau dar niekada nebuvau taip arti tikslo. O igyti Klauso pasitkejima man dabar yra svarbiau uz viską,-surimteja. -Tapes hibridu issizadejau visko,-isiziuri i jos akis.
-Jei zus Klausas, zusiu ir as. Bet tai yra vienintelis budas tai uzbaigti. Todel neleisiu savo sazines grauzimui saves sustabdyti. Tiesa pasakius man sekasi tramdyti savo jausmus lengviau nei tikejausi.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 9:24 am

*Nepaisant to, kad kuriam laikui jau buvo atgavusi laisvę, nepasinaudojo proga šokti per langą ir bėgti kur akys veda. Vietoje to, nuolankiai stebėdama kaip jis traukė šukes sau iš nugaros, nepratarė ne žodžio, tačiau tuo metu dviprasmiškai liežuviu perbraukė sau per lupas. Ir ta akimirka, kuomet ji vėl atsiduria pakankamai arti jos, stebėdama kalbančio vyro lupas, labai lėtai iškvepia plaučiuose užlaikytą orą. Neatitraukdama žvilgsnio, prasitaria*
- Aš tavęs netempiu už liežuvio, vadinasi tu pats nori kad žinočiau tiesą. Tačiau, iki šiol sunku suprasti tavo motyvus. Ypatingai jei žinai... - *Pajutusi jo atremtą į save kūną, nespecialiai paspartina savo kvėpavimo tempą, šį kartą pakeldama žvilgsnį į jo akis* - Kad viskas ko noriu, tai sunaikinti Klausą, žinai kad jei jis ateis čia, nei tu, nei aš nesugebėsim jam pasipriešinti, jei jis bus priešiškai nusiteikęs. Kas yra nesunkiai nuspėjama... - *Išgirdusi jo klausimą apie troškimus, veide leidžia pasirodyti šiokiai tokiai šypsenai* - Sužadinami yra tie jausmai, kurie tave kamavo iki tapimu vampyru. Kai pasiverčiau aš, mano vienintelis tikslas buvo bėgimas. Kuo toliau nuo visos Mikaelsonų šeimos. - *Vis dar jausdama kaip jos kvėpavimas nerimsta, trumpam vėl nuleidžia savo akis, įsistebėdama į jo lupas* - Tu nežūsi, jei man pavyks sušerti jam tuos vaistus. Kito varianto pasėkmėmis, žinoma. Jei jo širdį pervers baltojo medžio kuolas. Mirs visi, kas atgimė iš jo kraujo. Bet argi tai turi kokią nors reikšmę, kuomet kalba pasiekia tai, kad kam nors visgi gali pavykti sunaik... - *Nesugebėjusi baigti, leidžia sau paslysti pasiduodant dabartiniam troškimui, tad pakankamai greitai pritraukia savo veidą prie Lockwood'o, bučiniu įsisiurbdama jam į lupas*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 11:42 am

Po pirmuju merginos zodziu, trukteli peciais: -Tikriausiai giliai viduje vis dar esu tas pats naivus vilkolakis, kuris nesiliauja saves tikinti, kad tu esi ta moteris, kuria jis kazkada..-nutyla nutares, kad apnuogindamas savo moralines 'zaizdas' tik suteiks jai pranasumo juo manipuliuojant.
-Tiesiog nenoriu, kad imtum improvizuoti ir pabegtum is cia, nes kaip jau sakiau, mano padarytos zaizdos tave prazudytu,-ikvepia oro ir padaro pauze. -O neivykdes pirmos man patiketos uzduoties, anaiptol nepriversiu Klauso tiketi, kad esu jo puseje. Ir tada..-skesteli rankom paleides jos riesa, taciau nesitraukdamas. -Visa tai per niek,-parodo pirstais i savo pacio kuna tarsi noredamas paaiskinti, kad kalba apie tapima hibridu.
-Mano likimas yra jau nusprestas, Katherine. Vienaip ar kitaip, Klausas mirs. Jei jis taps mirtingas.. sis vyras turi pakankamai priesu, kad isliktu gyvas. Visa vilkolakiu paderme troksta jo zuties. Bet kaip jau sakiau, esu tam pasiruoses,-nutaiso rimta grimasa.
Isgirdes padaznejusi Katerinos sirdies plakima, leidzia ji uzplusti prisiminimams ir atsiduoti akimirkos pagundai. Atsakydamas i jos bucini suima jos kaklla abejomis savo rankomis, zinodamas, kad elgiasi kvailai, bet gyvuliski instinktai paima virsu. Atsitraukes trumpai ikvepia oro ir pasiziuri i jos akis:
-Jei ir si kart su manimi tik zaidi, tai bus paskutinis kartas,-susiaurines akis bando iskaityti atsakyma is moters veido, bet tai padaryti sekasi sunkiai, kadangi viskas ko troksta yra ja tiketi.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 12:12 pm

*Tuo metu, kai bučinys kurio ji pati užsigeidė yra nutraukiamas, iš karto pramerkusi akis, įsistebi į prieš ją esantį asmenį. Pastebėdama ir tai kad jis šiek tiek atsitraukė, įdėmiai išklauso visko, ką šis norėjo išsakyti, ir tuomet taria*
- Tu prieštarauji sau pačiam. Vieną akimirka tu teigi kad neleisi kad man kas nors atsitiktu, o kita pakartoji kad tavo įkandimas man būtu mirtinas. - *Kuomet palenkia galvą, veide išspaudžia pastebimai dviprasmišką šypseną, ko pasekoje, pratęsia savo taip ir nedasakytą nuomonę* - Jaudina žaidimas su ugnimi? - *Prunkštelėjusi, pagaliau ir pati atsitraukia nuo sienos, prie kurios ne kartą buvo priremtą, ir apeidama ratu matomą vyrą, pratęsia* - Ne aš su tavimi žaidžiu, Meisonai. Klausas. Nes akivaizdu tai, kad jei čia liksiu, nieko gero iš to nebus. - *Kuomet sustoja, užkelia vieną ranką sau ant šono, tuo pat metu šiek tiek palenkdama galvą, nenuleidžia akių nuo Lockwood'o* - Naivu sakyti kad tavo likimas jau nulemtas, Meisonai. Tu gali priešintis jam, tuo labiau dabar, kai esi beveik toks pats stiprus kaip Klausas. Tu hibridas, ir tau rinktis kuo tu nori būti toliau. Marionete arba savimi. Stipresniu, piktesniu... seksualesniu. Bet savimi. - *Atsidusdama, nuleidžia akis* - Arba pasirink mane, ir dinkime iš čia kartu. Toliau nuo Klauso.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 1:08 pm

-Argi sunku tai paaiskinti?-atsakydamas i pirmuosius Katerinos zodzius siek tiek pakelia balsa. Stebedamas kaip ji nuo jo atitolsta, liezuviu perbraukia per apatine savo lupa, nenuleisdamas nuo jos akiu. Galiausiai suneria pirstus sau uz galvos ir paejes kelis zingsnius i sona, garsiai ispucia pries tai ikvepta ora. -Tai sunku paaiskinti,-siek tiek nurimes grazina savo zvilgsni i pasnekove.
-Viena akimirka jauciuosi savimi, kita tarytum,-neigiamai papurto galva. -Tarytum kazkas is vidaus man lieptu paklusti,-zengia zingsni link Katerinos. Jai paminejus, o veikiau pasakius tai ko jis lig siol dar nebuvo isisavines, apie jo kaip hibrido turimas galias, o galbut net galimybe prilygti Klausui, primerkia akis ir su piktdziugiskos sypsenos fragmentais priena visai arti.
-Zinai.. Ko gero tas moteriskas smulkmeniskumas yra geras dalykas,-pastveres ja ties juosmeniu grizta prie zaidimo su ugnimi temos: -Rizikuoti nebijau, bet si kart man prireiks daugiau nei tavo zodzio,-jo veidui atsidurus visai salia jos, ikvepia jos kvepalu aromato ir tesia toliau: -Tesk,-lupu kampu sypteli leisdamas jai suprasti, kad nori kad ji pratestu savo paskutine minti, pats neissiduodamas ar tikrai yra linkes tai apsvarstyti ar tiesiog zaidzia kates ir peles zaidima, temptamas laika iki kol cia pasirodys Klausas.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 07 30, 2013 2:10 pm

- Aš noriu žinoti. - *Vos vyriškis spėja prasitarti, iš karto jį pertraukia savu teiginiu. Ir kuomet šis pagaliau pradeda aiškinti kame yra reikalas, trumpam nusukusi veidą įsistebi į vaizdą už lango. Kadangi kaip tik tuo metu jau pradėjo temti, bandydama nuvyti mintį apie pabėgimą, kuri bene griaužia ją iš vidaus, vėl pasuka savo akis į kalbančio pusę* - Tik nesakyk kad negalima imti ir paprasčiausiai neklausyti to vidinio "balso", kuris liepia tau elgtis prieš tavo paties valią? Galu gale, tai viso labo balsas, kuris pakreips tavo gyvenimą į vieną arba į kitą pusę. Vienoje kurių tavęs lauks pragaras. Ir aš ne šiaip tai žinau. Žinau, nes savo pačios kailiu buvau priversta atlaikyti Klauso planus. - *Vėl nukreipusi žvilgsnį konkrečiai į kalbančio veidą, kiek giliau įtraukia orą į savo plaučius, pratęsdama* - Gražink žiedą. Parodyk bent tokį, menką pasipriešinimą Mikaelson'ui, aš nebėgsiu. Tuo labiau jau tamsu, jis man ne ką atneštu naudos. - *Kuomet jos kalba buvo nutraukta, vėl atsidūrusi pakankamai arti jo, iš karto pakėlusi ranką, pirštus prikiša prie jo lūpų, taip paprašydama kuriam laikui nustoti kalbėti* - Kaip kitaip aš tau galiu tai įrodyti, jei ne žodžiais? Seksu? Manau mes šį etapą jau peržengėm, ir tai tau neįkvėpė pasitikėjimu manimi. Taigi ko tau reikia? - *Stengdamasi kiek galima ramiau reaguoti į jo kūną, prisilietimus, atsargiai patraukia ranką jam nuo lūpų, uždėdama jam ant kaklo šono* - Jei nori, mes galim dingti. Velniop kerštą, papraščiausiai išnykti ir gyventi taip kaip tai dariau aš, tariamai slapstydamasi nuo visos jo giminės. Juk visai nebūtina pasilikti čia ir daryti ką jis liepią, ar nori. - *Neaišku ar kalbėdama rimtai, ar visgi tęsdama savo nuolatinius žaidimus, palenkia galvą, visą laiką nenuleisdama akių nuo jo*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Antr. 07 30, 2013 3:01 pm

Suvokdamas, kad Katerina taip pat zaidzia uzverstomis kortomis, siek tiek sudvejoja kai kalba pasisuka apie zieda:
-Atiduoti tau zieda ir ka? Surakinti tave grandinemis? Zinau, kad tuomet sustabdyti tave galeciau nebent fiziskai.. Nenoriu taves suzeisti,-pirstais perbraukia per jos plaukus ir staiga apniukus veidui, grizta prie baro, atsukdamas merginai nugara. Tik dabar suprates i kokia sudetinga situacija ji pastate Klausas, liepdamas rinktis tarp jausmu ir proto, susimasto. Galiausiai po ilgos pauzes, prabyla stovedamas nugara i ta, su kuria sekasi:
-Noriu paprasyti tik vieno. Neikliuk vel,-nusiemes jai priklausanti zieda, padeda ji ant baro stalo priesais save. Zinodamas, kad jo sprendimas greiciausiai nustebins Katerina, nusprendzia nekomplikuoti situacijos dar kanors sakydamas. Galiausiai tai pirminei, greiciausiai su jo transformacija susijusiai, sumaisciai jo galvoje siek tiek issisklaidzius, ima vertinti savo padeti kiek blaiviau. Klausas greiciausiai atsikratutu Katerina jau jo akivaizdoje, tada bandytu paversti Tayleri hibridu ir galiausiai neliktu nei viemo, kuris galetu jam pasiprisinti.
-Nesusimauk. Suradusi ta eleksyra... Tikiuosi turi plana, kuris tikrai suveiks,-patraukia laiptu vedanciu kitu dvaro patalpu link, taip ir neatsigrezes i Katherine, nenoredamas matyti jos iseinant is jo gyvenimo dar karta.
-As esu vis dar parankus Klausui, bet jei begsiu kartu su tavimi, tiesiog padesiu jam greiciau tave surasti del tos sumautos mus siejamcios grandies,-apimtas siuto suspaudzia kumscius. Galiausiai ryzesis atsisukti, nusisypso: -Buvo verta laukti sio susitikimo. Dabar zinau, kad tai ka jauciau tavo atzvilgiu nebuvo tavo itaiga,-pirstais parodo sau i akis, omeny turedamas vampyru gebejima uzkalbeti zmones. -Kad ir kaip banaliai tai skamba,-ironiskai prunksteli, budamas tikras del tolimesniu merginos veiksmu. -Paprasysiu taves nusukti man spranda. Nemanau, kad Klausas bus patenkintas mano istorija, jog pasprukai kol as maudziausi duse.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Arabella Petrova Tr. 07 31, 2013 3:46 am

- Atiduodamas man žiedą, parodysi kad vis dar gali manimi pasitikėti, nieko daugiau... - *Stebėdama kalbančio veidą, pastebi ir tai kad jo veido miną pakankamai greitai pasikeičia. Kažkodėl pagalvojusi apie tai, kad jai nepavyks jo išreikalauti laisvės, kuriam laikui nusuka savo veidą, susikoncentruodama į atsitiktinę interjero detalę, kuri randasi šiame kambary. Tik ta akimirka, kuomet šis atsitraukia nuo jos, vėl akis nukreipia į Lockwood'o pusę, įdėmiai klausydama to, ką jis žada pasakyti toliau* - Nesupratau? - *Iš kart po savo klausimo sulaukusi atsakomosios kalbos, neslėpdama akivaizdžios nuostabos savo veide, pasistengia kaip galima greičiau atsakyti, kam šiek tiek pamaišo džiugesio kibirkštis, kuri atsispindi jos minoje* - Aš pažadu kad sugebėsiu pasiketi plano finišą, Klausas neliks karaliumi, kokiu šiuo metu save laiko. Tačiau, ir tu... - *Primerkusi akis, pasisako* - Turi likti gyvas, nes neabejoju kad Klausas pasiūs sužinojęs kad man pavyko išeiti iš šios vietos. - *Žengusi kelis žingsnius prie jo, pastebi kad jis taip ir neparodo noro atsisukti į jos pusę, neaišku kodėl, bet prieštaraudama savo pačios principams, prataria* - Gal kai viskas bus baigta, mūsų keliai vėl susikirs. Meisonai... - *Pakankamai greitai pasiekusi jį, priverčia atsisukti, bei tuo pačiu metu apsukdama jį, prispaudžia savo lupas prie jo, tokiu būdu atsisveikinimą sutvirtindama bučiniu. Kuomet pirmojo atsitraukia, lyg niekur nieko, be didelių pastangų, nusuka jam sprandą. Sulaukusi tos akimirkos, kuomet jo kūnas pagal viską turėtu nukristi ant žemės, priklapia prie jo. Išlaikydama vis dar tokią miną, kuomet nėra aišku ar ji visą tai daro tik dėl savo pačios gyvybės išsaugojimo, gana ramiai atsidūsta. Pirštų galiukais palietusi jo skruostikaulį, nusprendžia kad nėra verta dar būti šioje vietoje, todėl pasinaudodama savo gebėjimu greičiui, prieš išnykdama iš šios vietos, pakeliui pasigauna ir savo žiedą, kuris buvo paliktas ant tam tikro baldo*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 07 31, 2013 5:00 am

Tuo metu, kai pagaliau baigia savo darbus Los Andžele, nusprendžia "pasižiūrėti" kaip jo patikėtiniui sekasi vykdyti savo pirmą užduotį. Todėl, pasirodydamas čia jau po to kai mergina yra pabėgusi, žengia pro namo duris į vidų. Kuomet pastebi tai kad aplinka yra pakankamai tvarkinga, apart to fakto kad yra sudaužyta antikvarinė vaza. Nužvelgęs vaizdą, kad čia guli vienas asmuo, o Katerinos nėra, bandydamas suvaldyti pyktį, kuris atvestu prie to kad jis paprasčiausiai "išdavikui" išrautu vis dar plakančią širdį iš krūtinės, suspaudžia abu savo kumščius, iškošdamas sau pro dantis: - Tu tikriausiai šaipaisi iš manęs. - Būdamas baisiai nepatenkintas, išlieja savo pyktį, nudauždamas visus pakeliui pasitaikančius daiktus. Ir griauna viską iki tol, kol oponentas atsibunda.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Tr. 07 31, 2013 6:01 am

Paskutinis dalykas, kuris susmezuoja jo atmintyje vos ikvepus pirma oro gurksni, yra svelnus Katerinos bucinys, todel vos regimai nusisypso suprates, kad viskas ivyko kaip bbuvo tiketasi. Aplink selstantis ituzes Klausas tai tik patvirtino - Katerinos cia nebubuvo. Kadangi tai buvo jo antroji mirtis per paskutines dvidesimt keturias valandas, si syk pakilti is 'mirties patalo' sekasi jau truputi lengviau. Atsistojes nesukelia jokio garso, taciau budamas tikras, kad Klauso ausis pasieke ir tos nezymios jo kuno judesiu sukeltos vibracijos, kreipiasi i ji jam dar ne neatsisukus.
-Velniai rautu,-nusijuokia nusivalydamas dulkes, kurios buvo spejusios aplipti jo kuna kol jis gulejo ant grindu.
-Tik nusisuk sekundei ir jau guli negyvas,-vis dar kalbedamas su itin aiskiai juntama sarkazmo gaidele, neslepia pasaipios sypsenos. -Jus vampyrai tikrai megstate sukioti sprandus, m?-zenges zingsni link Klauso ranka perbraukia sau per kakla. -Dziugu tave matyti, Klausai,-patapsnojesd jam per peti, tesia. -Deja kaip matai jus prasilenkete,-grazines savo veidui itin rustu zvilgsni garsiai ispucia ora, tureta plauciuose.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 07 31, 2013 6:21 am

Tuo metu kai išgirsta prabudusio asmens balsą, akivaizdu kad net nesiruošdamas valdytis, apsisuka taip greitai, kad abejomis rankomis laikydamas žmogystos kaklą, susiaurina savo akių vokus, pradėdamas jam aiškinti: - Aš tau daviau neįtikėtinai lengvą užsuotį, pasaugoti ją, kelioliką valandų, iki kol aš grįšiu. O tu nesugebėjai net to. - Kuomet jo mintyse šmėkštelėja konkreti mintis, veidą papuošia paniekinančia šypsena, ir atsisuka į jo veidą, įsistebėdamas į pašnekovo akis: - Aš įsakau tau ją rasti, o kai rasi, reikalauju kad ją nužudytum savo paties rankomis. - Neigiamai supurto galvą. - Man nesvarbu ar sukąsi jai, ar nutrauksi galvą. Duodu laisvę tavo fantazijai. O jei to nepadarysi, nors aš žinau kad padarysi. Aš gabalais išnešiosiu tavo giminaitį po visą pasaulį, sušerdamas alkaniems šunims. - Tuomet patraukdamas rankas nuo jo, atsitraukia per kelis žingsnius, pataisydamas savo šiek tiek pakilusią striukę.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Tr. 07 31, 2013 6:38 am

Akivaizdziai nepatenkintas suraukia fizionomija kai yra pastveriamas jo kaklas. Abejomis rankomis suciupes priesininko riesus juos tvirtai suspaudzia. Tikejesis, kad Klausas isius, buvo pasiruoses atlaikyti jo puolima, taciau nesitikejo to ka netrukus isgirdo savo paties ausimis. Susivaldes tiek kiek leido jo pacio nervai, nutaiso salta fizionomija neparodydamas to siaubo, kuris perskrode jo vaizduote pagalvojus apie bent vieno is dvieju katik paminetu zmoniu mirti.
-Esi pakankamai protingas ir manau zinai, kad to sumauto eleksyro iesko ne vien Katerina,-pakeles balsa isisteibeleja i pasnekovo isiuciu degancias akis. -Nuzudydamas ja, pasalinsi tik menka kliuti sau is kelio, nejau tikiesi, kad veliau priversi mane imti zudyti vilkolakius?-priejes arciau, uzdeda savo ranka jam ant peties.
-As susimoviau, bet net jei ji ir sugebes rasti ta elksyra, niekada nepriartes prie taves taip, jog priverstu tave ji isgerti,-skesteli abejomis savo rankomis, nusisypsodamas.
-Nejau manai, kad ji atsilaikys pries mus?-rodydamas akivaizdzia savo pozicija sitoje situacijoje ir bandydamas itikinti, kad yra jo puseje, apsisukes atsiseda ant kreslo.
-Zinau, kad tavo mirtis reiskia manaja, Klausai,-neigiamai papurto galva. -As tik pradejau megautis hibrido privilegijomis, nezadu artimiausiu metu pakratyti koju,-netiketai vel atsistojes prieina visai prie pat zmogaus su kuriuo sneka. -O kas liecia Tayleri,-labai surimteja. -Maniau, kad paliksi ji ramybeje,-tvardydamas nora smogti Klausui i pasirdzius, tesia: -Jei bent pirstu paliesi mano giminei priklausancius vilkolakius, issudysiu visus mano akiratyje pasitaikiusius vampyrus, kurie yra tavo valdzioje,-suprasdamas, kad toks grasinimas veikiausiai Klausui pasirodys juokingas, prideda, klastingai nusisypsojes kampine sypsena. -Tau reikia nors vieno zmogaus, kuriuo galetum pasitiketi, Klausai,-nutaiso draugiska sypsena. -Zinau, kad esu tau parankus, o Elenos kraujas viena diena isseks, todel kiekvienas hibridas tau yra svarbus,-ikvepia ir iskvepia padarydamas trumpa pauze.
-Kam apsunkinti padeti ir paciam sunaikinti tai ka pagaliau sekmingai sukurei,-leidzia suprati, kad anaiptol nebrangina savo paties givybes ir yra pasirenges ja paaukoti jei tektu rinktis.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 07 31, 2013 6:52 am

Būdamas jau atsitraukęs nuo savo pašnekovo, nuleidžia akis, neatsitiktinai įsistebėdamas į savo batus, kurie yra ištepti keliais kraujo lašais aukos, su kuria jis susidūrė prieš pat pasirodydamas šioje vietoje. Klausydamas tai kas buvo pasakyta, nusišypso dėl to, kad jei asmuo kuris ką tik buvo užkerėtas originaliojo (kad ir kaip be pasukus, jis vis dar turi tokį poveikį prieš bet ką, kas nėra vienas pirmųjų savo rūšies atstovų), išspaudžia šypseną.
- Akivaizdu kad manęs nesupratai berniuk. - Atsitraukdamas, sumoja vienos rankos rodomuoju pirštu. - Faktas, kad Katerina ieško vaisto, manęs ne kiek nebaugina. Negana to, ji net pati nenutuokia kas būtent laukia jos, ar bet kurio kito, kuris gaus galimybę prie jo prisiliesti. - Prunkštelėdamas, vėl atsisuka į pašnekovo pusę, tuo pačiu metu pasigaudamas butelį, kurį buvo čia palikęs buvęs dvaro savininkas. - Tai patikrinimas tau. Ar sugebėsi nužudyti šį asmenį vardan to, kad įrodytum esąs mano pusėje. Juk ji tik vampyrė, ji nieko nereiškia. - Palenkęs galvą, nuosekliai stebėdamas jo miną, pratęsia: - Ir tuomet taip, aš neprisiliesiu ne prie vieno iš taviškių. Ir tai nebus vien pažadas. Galu gale, būtent šiuo metu Taileris manęs nedomina. Juk turiu kur kas geresnį pasirinkimą. - Patenkintas savimi, veide ištempia savitą šypseną. - Juk į miestą ką tik atvyko nemenkas būrys vilkų. Tarp kurių yra potencialus alfa. - Nusisukęs ir klausydamas tai kas jam šiuo metu yra sakoma, supila gėrimą sau į taurę, pratęsdamas: - Noriu kad atsikratytum Katerina iki savaitės galo. Galu gale, koks skirtumas nuo kieno rankos ji mirs. Vos tik vaistas bus paimtas iš saugyklos, atgims šis tas tamsaus, kam reikės prasimaitinimo šaltinio. O manau arčiausias taikinys bus būtent ji.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Tr. 07 31, 2013 10:11 am

Jusdamas ta dominuojanti tona Klauso balse, kurs ji taip erzino, bando islikti kiek imanoma ramesnis ir nuolankesnis. Kalbai pasisukus apie Katerina, nutaiso nieko nesakanti veida, nieku gyvu neissiduodamas, kad originaliojo ketinimai jos atzvilgiu, ji nejuokais gasdina. Kalbai pasisukus kita linkme, griebdamasis siaudo, atsako butent i sia replika:
-Vadinasi kalbi apie Jake,-garsiai iskvepia ora pro nosi. Pasnekovui prakalbus apie tai kas laukia Katerinos radus vaista, nejucia pradeda sparciau kvepuoti. Nutaises kuo atsainesni tona, pasitairauja:
-Ka turetu atgaivinti Katherine radusi ta sumauta gerima?-bandydamas tvardytis, zengia kelis zingsnius isejimo link, tuo pat metu uzsimesdamas svarka. Zinodamas, kad kiekviena tiksinti sekunde, kuri skiria mergina ir tai ko ji iesko greiciausiai veda ja i jos pacios prazuti, jaucia nenumaldoma nora greiciau is cia istrukti ir ja perspeti.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 07 31, 2013 10:19 am

Ramiai įsipildamas gėrimą į savo taurę, įsistebi į tai kaip skystis keliauja iš vieno indo į kitą. Naudodamasis proga, kad jo kalbos ne juokais erzina čia pat esantį asmenį, bet šis nelabai ką gali jam padaryti, su pasimėgavimu atsikvepia. Tą akimirka, kuomet šis ištaria vieno iš potencialių hibridų vardą, šiek tiek palenkia galvą: - Įsivaizduoji, koks monstras būtu iš to, kuris norėdamas tapti alfa patinu, turėjo susidoroti su prieš tai buvusiu tokiu, kaip jis dabar? - Šiek tiek sujudinęs antakius, pratęsia: - Nors, kas ten žino. Juk šis virsmas yra pritaikytas įprastiems vilkams. Gal nieko ir nepavyktu padaryti. - Krenkštelėdamas, pritraukia taurę sau prie veido, kuomet vėl atsisuka veidu į pašnekovą: - Be to, kartu visai neseniai radau jauną vilkę, kuri kaip ir Taileris ką tik atlaikė savo pirmą virsmą. Nieko jau nesakau apie Jules, kuri taip pat mieste. - Šiek tiek labiau suraukia antakius: - Neatsimeni jos? - Pagaliau atsigerdamas gėrimo, prisėda ant vienos iš kėdžių: - Oh, aš nežinau su kuo susidurs Katerina. Žinau tik tai, kad verčiau tas padaras nebūtu pažadintas. Visų labui. - Suprunkščia. - Negi manei kad manimi atsikratyti yra taip paprasta? - Kuomet jo veide pasireiškia savimi patenkinta šypsena, su panašia intonacija ir prataria: - Nagi lėk. Perspėk ją, ir žinoma. Nepamiršk, kad ji turi mirti. Nuo tavo rankų.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Mason Lockwood Tr. 07 31, 2013 11:24 am

Kadangi visa sia siaubingai jam ilga diena maitinosi vos karta, ima jausti kraujo troskuli, kuris jam trukdo mastyti blaiviai. Sugebejes isklausyti Klauso iki pat galo, neigiamai papurto galva:
-Neketinu jos sulaikyti, man tiesiog reikia siek tiek kraujo,-isspaudzia kampine sypsena, ziuredamas i pasnekova. Neturedamas zalio supratimo ka darys toliau, aiskiai suvokia, kad trui kuo greiciau dingti Klausui is akiracio, kadangi jau buvo pastebejes, jog buvimas salimais, rysi tarp ju tik sustiprina ir vercia ji elgtis ne taip, kaip noretu jis pats.
-Sakei paliksi mano zmones ramybeje,-tebelukuriuodamas tarpduryje susiaurina akiu vokus. Suvokdamas, kad siuo metu negali padaryti nieko kas uztikrintu kitu vilkolakiu sauguma, tiesiog atsidusta, nuleisdamas akis i grindu ligi. Kai galiausiai pakelia jas aukstyn, prabyla:
-Juk zinai, kad ji nuo manes nepabego,-ivertindamas isminti ir budruma, kuriuos Klausas buvo sukaupes per ne viena egzistavimo desimtmeti, apsisuka eiti lauk ir jau zingsniuodamas priduria:
-Rasiu buda kaip to isvengti, net jei tai reiks tavo, o tuo paciu ir mano mirti.-pasinaudojes greiciu, kuri igavo tapes hibridu, pasisalina, jausdamas krutine slegianti nepaprastai sunku akmeni del to, ka visas kunas vercia ji padaryti paklustant Klausui.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ Empty Re: DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume