Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

+5
Cato Alexander
Desmond Abberline
Caroline Mikaelson
Nathaniel Lott
James Petrov
9 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by James Petrov Pen. 09 28, 2012 1:24 pm

Kitos viešbučio patalpos.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Št. 04 06, 2013 2:50 pm

Pagaliau pasiekęs kažkurią patalpą, toliau nuo restorano, nugara atsiremia į sieną, bei įsistebi į priešais esamą vaizdą. Ilgai nieko nedarydamas, leidžia sau apgalvoti viską, kas nutiko per pastarąją valandą restorane. Mintyse sugrąžindamas kiekvieną pokalbio eilutę, staigiai nuleidžia akis.; Svarstydamas apie tai, ką turėtu padaryti, kad žmogus, kuris jam dėl neaiškių priežasčių yra svarbus būtu saugus, vampyrišku greičiu apsisukęs suvaro kumštį į sieną, į kurią prieš tai rėmėsi. Kuomet ši pakankamai smarkiai nutrupa, pasitraukia toliau. Apsižvalgęs, ar niekas nepastebėjo triukšmo (kas būtu labai normalu), suraukia antakius. Eidamas toliau, leidžia sau apžiūrėti kai kurias patalpas, kurios pagal prasmingumą turėtu būti supildytos žmonėmis, tokiu paros metu.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Št. 04 06, 2013 3:58 pm

{Ko gero kelis kartus persvarstydama savo poelgius, tačiau nebūdama tikra savo veiksmais, pati pradeda vaikščioti viešbučio koridoriais tikėdamasi atrasti vaikiną, su kuriuo neseniai teko kalbėti. Kadangi dabar, kai žino kas čia bus, kankindama blogos nuojautos, išgirsta triukšmą, kuris priverčia ją kruptelėti. Instinktyviai sumerkusi akis, palaipsniui jas atmerkia, bei nedrąsiai pasiruošia eiti ta linkme, link kurios sklido garsas. Deja, nespėjusi pastebėti jokių nežmoniškų reiškinių, kurie yra būdingi vampyrams, pastebi tik einančio vaikino nugarą. Norėdama, kad į ją būtų atkreiptas dėmesys, pašaukia jį vardu ir jeigu jis atsisuka, tada pratęsia savo žodžius} - Klausai. Aš nieko nežinau apie jokį kuolą, kurį atėmė Stefanas. Jeigu rimtai, aš net nežinojau, kad jis čia. Ir tas kažkoks planas. Garantuoju kad nesu jo dalis, nes apie tai girdžiu pirmą kartą. Todėl nesugalvok dėl kažko, ko aš nežinau suversti man kaltės - {Daugiau nieko nepasakydama, tiesiog laukia kokios nors reakcijos}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 3:34 am

Kurį laiko tarpą braidydamas pirmyn atgal po viešbučio patalpas, nieko neįtarė apie tai, kad išėjimo iš šio pastato jau nebėra. Tik tuo metu, kai išgirsta labai gerai pažįstamą balsą, patraukia į tą pusę, kur girdisi Scarlett. Tik tuomet, kai pasirodo merginai už nugaros, norėdamas atkreipti dėmesį į save, atsikrenkščia. Ir tikriausiai, jei mergina atsisuka, pradeda aiškinti:
- Mūsų pokalbis taip ir nebuvo baigtas, Scarlett. Tikiuosi nieko nesutrukdžiau, nes norėčiau pratęsti mūsų pokalbį ne viešbutyje.
Šiek tiek palenkęs galvą, ištiesia savo ranką į merginos pusę, tuo pačiu paragindamas ją greičiau pradėti eiti iš šios vietos.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 07, 2013 3:44 am

Nepaisant to kad jo klausa yra labai gera, ir jis gali išgirsti žmonių žingsnius net tuo metu, kai jie randasi pakankamai toli nuo čia, atsisuka į merginos pusę tik tuo metu, kai ji ištaria jo vardą. Įsistebėdamas į šviesiaplaukės veidą, šiek tiek suraukia antakius. Nebūdamas tikras dėl to, kad mergina sako tiesą, tačiau neturėdamas net menkiausios minties jai sukelti žalą, viso labo pražioja burną, lyg norėtu pradėti kažką sakyti, tačiau sustabdytas savęs paties, neigiamai supurto galvą, paaiškindamas:
- Nori pasakyti, kad pusė Manhetteno, kurie trokšta mano mirties čia yra atsitiktinai? Ir kvailiausia tai, kad jie žinojo kad jei praleisiu vakarą su tavimi, jie nesunkiai sugebės apkvailinti Claire, bei pasiimti tą su*istą... - Susilaikydamas nuo norėto išsakyti dalyko, nes nemano kad merginai reikia apkrauti savo gyvenimą informacija apie tai kad žmonės nėra tobuliausia rasė šiame pasaulyje. Staigiai nusukęs veidą, nuleidžia akis, bei veide išspaudžia vos pastebimą šypseną, ko pasekoje prasitaria:
- Kodėl turėčiau tavimi pasitikėti, Scarlett? Visi faktai yra prieš akis. - Pauzė, per kurią leidžia sau šiek tiek pagalvoti apie tai.
- Kodėl tu čia? Kodėl po velnių nori man įaiškinti kad nesi niekaip susijusi su tuo, kas nutiko prieš kelioliką minučių? M, Scarlett?
Kuomet jo klausimus pertraukia dar vieno asmens pasirodymas, akimirksniu pasikeitęs, pastebimai išsitempia, ir vietoj įprastos sau išraiškos, nutaiso atitinkamai rimtą miną. Pats šiek tiek palenkęs galvą, akis nukreipia į Lanter, lyg žvilgsniu sakydamas jai ne.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 8:24 am

{Kadangi tikriausiai gavosi taip, kad pirmiausia sulaukė Klauso dėmesio, net nenutuokdama apie ką jis kalba, atitinkamai tai ir parodo savo veido išraiškoje. Šį kartą jau nelaukusi tinkamos progos atsakymui, iš karto jį pertraukia, nes nemėgsta būti kaltinama dėl kažko, ko ji nepadarė} - Aš tau dar kartą kartoju, kad nesuprantu apie ką tu kalbi. Atvykau čia tik su Elena ir mūsų tikslas buvo paprasčiausios atostogos, pabėgimas nuo miesto ir tai, kas liko jame. Nežinojau, kad čia yra susirinkę dar ir kiti, kurie planuoja kaip tave nudėti. Nes to mano planuose nebuvo. - {Užvertusi akis neigiamai supurto galvą, sulaukusi klausimų lavinos pagaliau nukreipia savo žvilgsnį į priešais esantįjį} - Visų pirmą gal todėl, kad jei viskas būtų taip, kaip atrodo tau, aš dabar nestovėčiau priešais tave? Matai, tokiu atveju man nebūtų tikslo tavęs ieškoti nes savo dalį jau kaip ir būčiau atlikusi. Toliau, man nepatinka, kai mane bando apkaltinti kažkuo, prie ko aš nesu prisidėjusi. - {Kadangi tuo metu kaip tik išgirsta sau už nugaros pažįstamą vyrišką balsą, atsisuka į jo pusę. Kadangi jai sunku patikėti, kad šis žmogus jai nori pakenkti, žengusi žingsnį link jo, visgi sustoja. Trumpam dar kartą atsisukusi į Klausą, sugauna jo akių kontaktą} - Aš nesistengiu tau nieko aiškinti, sakau tiesą, tačiau tavo pasirinkimas ar tikėsi manim ar tais faktais kuriuos tu įžvelgi. - {Pastebėdama, kad jis pakankamai greitai persimainė po O'Connerio pasirodymo, kiek sutrikusi dėl to, nuleidžia akis, tačiau vėl pasisukusi į vėliau pasirodžiusi vaikiną, nestipriai įsikimba į jai ištiestą ranką. Kuomet kilsteli akis taip, kad galėtų matyti jo veidą, kiek tyliau prasitaria}
- Ne pokalbis dabar svarbiausia, Brianai. Čia nesaugu, todėl reikia kaip galima greičiau rasti būdą kaip iš čia išeiti.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Cato Alexander Sk. 04 07, 2013 8:32 am

Būdamas dar vienu tipu, kuris nusprendžia šiems žmonėms sutrukdyti kalbėtis, pasirodo iš už kažkokio kampo, iš karto visą savo dėmesį atiduodamas broliui. Matydamas kad jis kaip tik baiginėja išsakyti savo nuomonę, nesupratingą žvilgsnį nukreipia į toliau nuo jų esančią šviesiaplaukę. Įsistebėdamas į nebe pirmą kartą matomą merginą, pakankamai tyliai paaiškina:
- Eime. Tu turi kitą užduotį, nei lakstyti pagal mergas. Aš pasirūpinsiu ginklu, kuris šiuo metu randasi pas brolius Salvatore.
Vėl nukreipęs akis į brolį, pastebi jo keistą išraišką, ir dėl to susimąstęs, vėl žvilgtelį į merginą, kuri randasi netoli nuo policininko. Kuomet atminty sužybsi kažkokie praeities vaizdai, neigiamai supurto galvą, paragindamas brolį: - Nikai. Vėliau. Dabar nėra laiko.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 8:39 am

Labai ramiai reaguodamas į tai kad mergina nusprendžia baigti savo pokalbį su toliau nuo jų dviejų esančiu žmogumi. Viso labo išlaikydamas pastebimai susiaurintų akių vokų žvilgsnį, nukreiptą į Mikaelsoną. Sureaguodamas tik tuo metu, kai merginos pirštai paliečia jo delną, nuleidžia akis į Scarlett, teigiamai linktelėdamas, bei tokiu būdu parodydamas pritarimą jos pasirinkimui:
- Žinau Scarlett. Pastebėjau čia ne vieną įtartiną tipą. Tačiau nenoriu parodyti tam asmeniui kad bent įtariu apie tai, kas vyksta.
Veide pasistengęs išspausti atitinkamai paprastą šypseną, kuri atitaikytu dabartinę situaciją, ir kai priima visą tą smerktinų žvilgsnių iš abiejų Mikaelson šeimos atstovų, ramiai nuleidžia akis, sugrįždamas prie vaizdo ties mergina:
- Reikia greičiau išsinešdinti iš viešbučio, nusigauti iki mano namo, kuris randasi visai netoli nuo viešbučio ir tuomet dingti kuo toliau iš čia. Nes numanau kad greitu metu čia prasidės totaliai nesuprantama košė. - Atsargiai trūktelėdamas merginą už rankos, kad ji pradėtu eiti su juo, vis dar labai tyliai perklausia: - Tikiuosi tas padaras tau nespėjo nieko padaryti? Tau nereikėjo su juo eiti.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 07, 2013 8:45 am

Akivaizdu kada negalėdamas nieko daugiau pridurti, nes nežada kalbėtis apie tai kas buvo pagrobta prie žmogaus, kuris jam yra tapęs priešu. Nervingai stebėdamas kaip mergina lengvai pasiduoda eiti kartu su šiuo žmogumi, kažkuria akimirka greitai sujuda, lyg būtu norėjęs ją sustabdyti. Bet laiku sustojęs, nes žino kad gali nesusivaldęs atskleisti tai, kas iš tiesų yra, tik šiek tiek pražioja burną, liežuvio galiukų paliesdamas savo krūminių dantų šoną. Dar nesitraukdamas iš koridoriaus, paaiškina broliui:
- Tik nieko nesakyk, aš pats žinau kur įsivėliau. - Kuomet užkrauna savo delną ant brolio peties, šiek tiek jį sujudina, tardamas:
- Manau mes abu žinome tai, kad esu daug stipresnis už tave, kad galėčiau susidoroti su Salvatore. Bet prieš tai, pabandysiu išgauti šiokią tokią taiką, bent kol esame čia. Turiu šį bei tą, kas juos sudomintu labiau, nei suvaryti kuolą man į širdį.
Stipriau įkvėpęs oro, vėl nukreipia akis į tą pusę, kur pasuka Scarlett su O'Conneriu, ir nespecialiai pakeičia savo akių spalvą.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 9:04 am

{Būdama jau ganėtinai sumaišyta visos susimėčiusios situacijos, nepatiklų žvilgsnį nukreipia į dar vieną pasirodžiusį jai neseniai matytą vaikiną. Nenorėdama kištis į jų pokalbį, pertraukta Briano žodžių, akis gražina ties jo veidu} - JIs su tuo nesusijęs. Tiksliau, susijęs bet... - {Susimaišiusi savo pačios žodžiuose, užsikerta, tačiau kuomet toliau pradeda kalbėti iš naujo, netiesiogiai parodo, kad visgi tam tikrais Klauso žodžiais ji patikėjo} - Ne jo reikia bijoti, čia yra dar kažkas. Aš tiesiog noriu kuo greičiau iš čia išeiti. Bet pirmiausia reikia surasti Elena ir kitus. Jų negalime čia palikti.
{Kadangi šiuo žmogumi pasitiki, tikėdamasi, kad jis jai neprieštaraus, pati nesipriešina būti vedama ta linkme, kurią pasirinko O'Conneris. Kuomet sulaukia konkretaus klausimo, instinktyviai veidą pasuka į pasilikusius stovėti du vaikinus. Kuomet suraukia antakius, lyg pamačiusi to ko neturėtų, vėl akis nukreipdama tiesiai, neigiamai supurto galvą} - Tau nereikia dėl manęs rūpintis, Brianai. Klausas nepadarė man nieko blogo, tiesą sakant tik jo dėka sužinojau viską kas čia dedasi. Ir dar šį bei tą.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 07, 2013 9:13 am

Jausdamas kad nesugeba susitvardyti, iš karto nukreipia savo pasikeitusį žvilgsnį į brolio pusę. Būdamas per daug nervingas, viso labo neigiamai supurto galvą, ir nutaikęs progą kad niekas į jį nežiūri, vampyrišku greičiu pasišalina kaip galima toliau.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 9:22 am

Sunkiai galėdamas patikėti tuo, kad mergina tarytum pradėjo ginti asmenį, nuo kurio reikėtu būti kaip galima toliau, suraukia savus, pakankamai išraiškingus antakius. Stebėdamas kaip ji blaškosi tarp savo žvilgsnio krypties, suraukia antakius, perklausdamas:
- Tu tikriausiai šaipaisi iš manęs? Čia yra kažkas kitas, todėl nereikia bijoti Klauso? Scarlett, neįsižeisk, bet nebus tau kas nors smegenų praplovęs? Nes dar paplūdimyje tu pati pasakei kad juo kliautis negalima, o dabar sakai kad viskas yra kitaip.
Vis dar nepaleisdamas merginos rankos, tačiau nespausdamas, neleidžia jai pasukti į kitą pusę, mat ši sukėlė jo susidomėjimą.
- Jis tau kažką pasakė daugiau nei tai, kad akivaizdu jog čia kažkas vyksta. Scarlett, tai pastebėti galėjai ir pati, nes nereikia būti aiškiaregiais, kad pamatytum kad tokios rožos, kokios sukiojasi čia, paprasčiausiai negali dirbti šiame viešbutyje, kuri beje, tavo.
Kai mergina kuriam laikui nusisuka į Klauso, kuris tuomet dar buvo čia pusę, nesusilaikydamas, veide išspaudžia šypseną, kuri pradingsta vos tik mergina eilinį kartą atsisuka į jo pusę. Tuomet šiek tiek sujudinęs antakius, stipriau suima jos ranką:
- Elena yra ne viena, mačiau kad čia taip pat yra Stefanas. Jis ja pasirūpins, o mums reikia dingti kaip galima greičiau. Nesupranti?
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Cato Alexander Sk. 04 07, 2013 9:41 am

Būdamas visiškai nesuinteresuotas tuo, kas čia vyksta tarp šioje patalpoje esančių žmonių, o ir šiaip jau seniai nebūdamas tuo, kuris ištiesia pagalbos ranką tiems, kurie nėra iš jo svarbiausio "rato", niekaip nereaguodamas į liikusių asmenų pokalbį, ramiai patraukia šalin, bandydamas surasti arba savo seserį, arba Salvatore brolius tam, kad atimti tai, kas buvo atimta.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 9:51 am

{Nerodydama jokio pasipriešinimo, tiesiog toliau eina ta kryptimi, kurią ją veidą. Tačiau tuo pačiu girdėdama kas jai yra sakoma, užverčia akis} - Aš nesakau, kad pakeičiau savo nuomonę apie jį ir dabar pilnai pasitikiu Klausu. Nereikia mano žodžių interpretuoti savaip. Esmė tame, kad jam nebuvo reikalo man apskritai ką nors sakyti, tačiau jis vis tiek tai padarė.
{Kadangi jai ir toliau yra stengiamasi prieštarauti, nebūdama tuo labai patenkinta, tiesiog stengiasi neatsilikti} - Aš nespoksojau šiandien į kiekvieno darbuotojo rožą norėdama įvertinti ar toks gali dirbti mano viešbūtyje ar ne, Brianai. Ir nereikia manęs statyti į naivuolės vietą, kalbėjau net ne apie tai. Jis sakė, kad tu... - {Kadangi jai tai vis dar atrodo neįtikima, neigiamai supurčiusi galvą, nutraukia savo kalbą} - Tai nesvarbu. Pamiršk. - {Pajautusi, kad jos ranka yra stipriau suspaudžiama, kas būtent sukelia jai nepatogumo jausmą, suraukusi antakius, sujudina ranką patraukdama ją labiau į savo pusę} - Žinau, kad jis pasirūpins Elena, bet nepamiršk, kad Stefanas yra tavo draugas. Nejaugi planuoji juos palikti viešbutyje, kuomet gerai žinai kas čia dėsis?
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 10:13 am

Tuo metu kai mergina toliau bando paaiškinti jam tai, kas nutiko prieš tai, kai jis pasirodė šioje vietoje, nesusilaikydamas, pagaliau sustoja. Kuomet savo akis nukreipia tiesiogiai į merginos veidą, pastebimai suraukia savus antakius ir paaiškina ką mano:
- Vienaip ar kitaip, tokiais tipais kaip jis pasitikėti negalima. Negi pati nesupranti kad visą tai ką jis tau sakė galėjo būti bandymu susukti tau smegenys, įteikti informaciją, kuri net arti tiesios niekuomet negulėjo. Supranti? Jis žudikas, kuris neturi nei sąžinės nei kokio kito jausmo. Galu gale, visuomet atsimink tai ką jis yra padaręs tavo draugui, kiek skriaudos sukėlė mano draugams. Supranti? Bet kuriuo metu, kai buvai su juo viena, jis galėjo padaryti ką nors ir tau. - Suprasdamas kad turi veikti greičiau, taria:
- Bet dabar ne pati tinkamiausia vieta apie tai kalbėti, gerai? Mums reikia kaip galima greičiau iš čia išeiti, tada galėsi sakyti ką nori.
Merginai nesiliaunant jam prieštaravus, jausdamas kad ji ima traukti savo ranką, todėl atlaisvina savo pirštus, kad nespaustu jos, bet iki galo nepaleidžia. - Paklausyk, Stefanas viską žino. Mes. Sutarėm, kad vos randam jumis, nešdinamės lauk. Dabar ramiau?
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 10:43 am

{Kuomet tenka sustoti, pati akis nukreipia į O'Connerio veidą. Įsiklausydama į tai, kas jai yra bandoma "įdiegti", neigiamai supurto galvą, norėdama vis jį pertraukti, tačiau nerasdama tam tinkamos progos, pasisako tik tada, kai vaikinas bent trumpam užtyla} - Taip, jis tuo metu galėjo man ką nors padaryti, bet kaip pats matai, esu gyva ir sveika. Vadinasi ne toks buvo jo tikslas. Ir, Brianai, aš nepamiršau ką jis yra padaręs, nereikia man to priminti, todėl dar kartą tau kartoju, kad nepasitikiu juo, būk dėl to ramus. - {Iki šiol negalėdama atsikratyti keisto jausmo, kol dar nepajudėjo iš vietos, apsidairo į šonus lyg norėdama įsitikinti, kad aplinkui nėra nieko įtartino. Pasistengdama pagaliau suimti save į rankas, po paskutinių vaikino žodžių, linkteli galvą, taip leisdama suprasti, kad daugiau prieštarauti nežada} - Gerai, tikiu tavim. Tuo labiau, atrodo, kad ir Deimonas randasi ten pat, kur ir mes. Aš tiesiog noriu kad visa šita nesąmonė greičiau pasibaigtų ir be papildomų pasekmių. Einam greičiau, nenoriu čia būti daugiau.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Elijah Mikaelson Sk. 04 07, 2013 10:52 am

Kaip tik tuo metu, kai žmonės pasuka lauk iš koridoriaus (o tai ankščiau ar vėliau tikrai turėjo įvykti, nes kitokio išėjimo čia nėra), susiduria su į sieną pasirėmusiu Richardu. Veide išlaikydamas labai dviprasmišką išraišką, šiek tiek sujuda, kuomet žvilgsnį nuo O'Connerio nukreipia į šalia jo esančią merginą, bei grąžina atgal. Neskubėdamas ką nors pasakyti, o vietoje to mėgaudamasis vaizdais, labai lėtai įkvepia oro į savo plaučius, ir kaip galėdamas greičiau pražioja burną, pradėdamas berti žodžius:
- Tik nesakyk kad pakeitei savo nuomonę, O/Conneri? Ji yra tik viena iš daugelio, lengvai pakeičiama. Gal net daug gražesne.
Žvilgsniu perbėgdamas per merginos kūną, patempia lupas į vieną šoną, ir toliau su jaučiamu vokišku akcentu, pratęsia:
- Deimantai kurių troškai, automobilis tavęs laukia už durų. Tau tereikia išeiti, nes prisiekiu, niekas nepapasakos apie tai kas čia įvyko. Nes... - Nebaigdamas kalbos, atsitraukia nuo sienos. - Niekas iš čia neišeis gyvas, jei aš to nenorėsiu. Rinkis O'Conneri.
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 10:56 am

Kuomet mergina pagaliau patiki tuo, kas jai yra sakoma, nebe gaišdamas laiko nereikalingoms kalboms, nes kaip tik ta akimirka, dėl keistai susidariusių aplinkybių jau buvo pakeitęs savo nuomonę, ketino išvesti merginą iš šios vietos. Tačiau susidūręs su žmogumi, su kuriuo dirba visą laiką po to, kai išvyko iš Niujorko, nejučia suakmenėja, suspausdamas Scarlett ranką. Klausydamas to kas buvo sakoma, dar kartą pasuka akis į šviesiaplaukę. Tuomet nuleidęs akis, perklausia:
- Jei ten yra tiek akmenukų, kiek mes su tavimi sutarėm, vadinasi aš nuomonės nepakeičiau. - Kaip tik tuo metu, staigiai apsisukdamas, iš alkūnės trenkia merginai per veidą, kad ši jei nenukristu, tai garantuotai kuriam laikui prarastu budrumą.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 11:16 am

{Iš pradžių, kuomet jai tenka akis į akį susidurti su Richardu, pajautusi kaip ją visą užvaldo baimė, pati stipriau suspaudžia Briano ranką, mat iki pat paskutinės akimirkos negalėjo leisti sau net pagalvoti, kad žmogus, kuriuo ji nuoširdžiai pasitikėjo taip ją išduos, parduodamas už kažkokius jam svarbesnius akmenukus. Kuomet tenka išklausyti tiek užpuoliko žodžių, tiek paties O'Connerio, permušta to, ką tenka girdėti, pasistengdama "išrauti" savo ranką iš jo gniaužtų dar spėja pasukti akis į šalia esantį, lyg norėtų paklausti kodėl jis taip pasielgė. Tačiau nelauktai gavusi dar ir smūgį, kurio tikrai nesugebėjo atremti, suklumpa. Susiėmusi už sumuštos vietos, stipriai sumerkia akis, o kadangi dabar yra tokioje būsenoje, kad nesugeba susikoncentruoti, tiesiog bergždžiai bando atsitraukti nuo jų abiejų}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Desmond Abberline Sk. 04 07, 2013 11:23 am

Akivaizdu pats nebūdamas tikras dėl to, ar elgiasi teisingai, visą laiką galvoja apie tai kad akmenukai, kurių vertė yra neapsakoma, jam yra iš tiesų reikalingi. Tuomet kai mergina parkrenta, dar trumpam nukreipia akis į jos pusę, nutaisydamas tokią išraišką, lyg apgailestautu dėl to, kaip viskas susiklostė. Norėdamas pasisakyti, dar spėja ištarti savo finalinius žodžius:
- Atleisk, aš būčiau tave ištraukęs, bet tu pati suklydai galvodama apie savo draugų paieškas. Dabar mirsi kartu su jais.
Daugiau nieko nepasakydamas pasistengia kaip galima greičiau pasišalinti iš šios vietos, kad nebūtu visų skerdinių dalimi.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Elijah Mikaelson Sk. 04 07, 2013 11:29 am

Būdamas be galo patenkintas tuo, kad sugebėjo dar kartą sužeisti kai kurių žmonių likimais, nukreipia savo akis į merginą, kuri akivaizdu kad yra priblokšta pastaraisiais įvykiais. Veide vis dar išlaikydamas šypseną, pasinaudoja tuo, kad yra nežmoniškai stiprus, sugavęs ją už rankų, išsitempia lauk iš koridoriaus ten, kuri galėtu jos dėka prisišaukti jam reikiamą asmenį. ..... Po to, kai pagaliau nusitempia merginą į kažkokį kambarėlį, pasodina ją ant kėdės, kuri yra pritvirtinta prie grindų. Ir vietoje to, kad surišku jos rankas, pasielgia savu stiliumi. Nesuteikdamas merginai nei menkiausios galimybės pasprukti, susmeigia porą peilių jai į rankas taip, kad jos būtu persmeigtos ir pritvirtintos prie medinių kėdės rankenų. Kuomet suteikia jai ir taip didžiulį skausmą, šiek tiek atsitraukia, pritūpdamas priešais. Ir iš karto pradeda kalbėti:
- Galiu net lažintis kad nesitikėjai to, kad viskas atsitiks būtent taip. Bet galiu tave nuraminti. - Teigiamai papurto savo galvą.
- Kuomet padėsi man prisišaukti Klausą, o aš pagaliau sunaikinsiu jį. Neleisiu tavęs į vergovę... - Pakeldamas ranką, keliais pirštais perbraukia jai per skruostą, pratęsdamas mintį: - Nereikia kad visi tave prievartautu už grašius. Verčiau tu mirsi. Sutarta?
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 07, 2013 11:45 am

Tuo metu, kai pagrindiniai įvykiai pasiekia tikriausiai labai nesunkiai nuspėjamą planą, būdamas kaip visuomet kažkur netoliese, stengėsi surasti reikiamą iš Salvatore brolių, tam, kad atimti tai, kas priklauso tik jo paties šeimai. Nenorėdamas kad šiandiena galvą padėtu bent vienas iš jo šeimos, paprasčiausiai nereagavo į nieką, apart savo naują užduotį. Tačiau visiškai atsitiktinai pastebėjęs lauk išbėgantį O'Connerį, iš savo kišenės ištraukia švirkštą, su kažkokiu skysčiu. Netrūkus po to, pasinaudodamas savo nenormalaus greičio galimybėmis, pasiekia vyriški iš už nugaros, ir nors labiau už viską troško nusukti jam sprandą, staigiai pasigavęs suvaro švirkšto adatą šiam į kaklą, leisdamas minėtam skysčiui patekti į jo kraujuotaką. Išlaikydamas O.Connerį, palaukia to visai trumpo laikotarpio, kuomet šis užmigs. Tik tuomet leidęs jam nuvirsti ant grindų, pasisuka į tą pusę, kur išėjimas.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 07, 2013 12:05 pm

{Neskaitant to fakto, kad neturi šansų pasipriešinti prieš šį asmenį, kuomet pajaučia, kad jis sugalvojo prie jos prisiliesti tam, kad ją nutemtų iš vienos vietos į kitą, sukaupdama paskutines savo jėgas pradeda šauktis pagalbos, visaip muistytis norėdama ištrūkti, tačiau, akivaizdu, kad tokiais veiksmais neišplėšdama sau jokios naudos, kuomet yra pasodinama ant kažkokios kėdės, kupiną pasišlykštėjimo žvilgsnį pasuka į RIchardo veidą. Ir kuomet pajaučia tą geliantį skausmą, kuomet peilio ašmenys susminga į jos vieną ir paskui kitą delną, surakinta to nenormalaus skausmo, stipriai sumerkusi akis, išleidžia kažkokius tam tikrus skausmo sukeltus garsus. Tik tada, kai pajaučia kad Richardas prie jos prisiartino dar arčiau, sunkiai atmerkusi akis ir su didžiausiu šleikštuliu priimdama kiekvieną jo žodį, grubiai pasuka nuo jo veidą, kuomet pajaučia jo rankas ant skruosto. Galiausiai pro sukastus dantis išlemena} - Eik velniop, išgama. Jau verčiau nudėk mane dabar, nes nežadu būti tavo plano dalimi...
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Elijah Mikaelson Sk. 04 07, 2013 12:25 pm

Būdamas labai patenkintas dėl to, kad sugeba merginai suteikti skausmo, veide ištempia labai savimi patenkinto žmogaus išraišką. Kuomet nuo grindų pakelia rankinę, kurią buvo pasiėmęs kai mergina nukrito, iš ten ištraukia mobilų telefoną. Berinkdamas atmintinai žinomą numerį, pakelia akis į merginą, ir jausdamas pareigą pasisakyti, ima aiškinti:
- O. Tu man padėsi Scarlett. Negana to, stebėsi visus įvykius tiesiai iš pirmo suolo. - Prunkštelėdamas, nuleidžia akis.
- Žinai kas skamba man smagiausiai? Klausą bandžiau prisivilioti įvairiausiais būdais, verbavau, kankinau jo artimuosius. Net dariau tai, kas tavo maža galvutė net nesuprastu. Tačiau kai sužinojau apie jo silpnumą prieš tave, tapo aišku ko reikia imtis.
Prunkštelėdamas, prisideda ragelį sau prie ausies, ir dar laukdamas sujungimo signalo, toliau aiškina apie savo planus:
- O'Conneris kaip tik pasirodė mano gyvenime pačiu tinkamiausiu laiku. Ir jis labai nusivils tuo, kad pardavė tave ir tavo draugę veltui. Nes deimantai, kurių jis taip troško... Jau seniai yra sunaikinti valstybės. Jie buvo neįkainojami, magiški.
Nuleidžia akis: - Viską atiduočiau jei galėčiau pamatyti O'Connerio veidą, kuomet jis supras kad tai ką gavo nekainuoja nei dolerio.
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 07, 2013 12:27 pm

Neskaitant to, kad jo telefone yra išsaugotas Scarlett numeris, tikrai žino kad mergina niekaip nebūtu su juo susisiekusi, nes jo numeris yra pakankamai gerai slepiamas nuo žmonių, kurie yra laikomi jo priešais. Nelauktai sulaukęs skambučio, pirmiausia pagalvoja apie tai, kad skambinti gali arba jo sesuo, arba brolis. Tik kai ekrane pastebi kito asmens vardą, sujungęs skambutį, iš kart aparatą prideda sau prie ausies. Neskubėdamas pratarti bent žodį, įsiklauso į tylą, kuri nieko gero nelinki. Tuomet, sustodamas vietoje, kur šiuo metu randasi pagaliau praveria burną, išspausdamas iš savęs klausimą: - Kur tu esi?
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume