Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

+5
Cato Alexander
Desmond Abberline
Caroline Mikaelson
Nathaniel Lott
James Petrov
9 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 04 14, 2013 12:38 pm

Akivaizdu kad nebūdamas pasiruošęs kalbėti apie tai kad jo brolis, kuris atrodo dar turėjo gyventi mažiausiai kelis amžius apleido šį pasaulį, nuleidęs akis, tik stipriau įtraukia orą į savo plaučius, kuriam laikui jį sulaikydamas. Kadangi jo kūne dabar kovoja daugybė įvairiausių jausmų, sunkiai tvardydamas jų prasiveržimą, merginai pradėjus kalbėti apie tai kas atsitiko, neišlaikęs, neigiamai supurto galvą. Kuomet atsuka akis į merginos pusę, paskuba pasisakyti tai, ką galvoja:
- Nutilk. Man mažiausiai reikia girdėti tai, kad jo tikrai nebeliko. Kolas čia pasirodė dėl manęs, todėl, nenoriu būtent dabar galvoti apie tai, kad tik mano dėka mano brolis žuvo nuo mano paties priešų rankos. - Susiaurinęs akių vokus, vos girdimai prataria:
- Turėjau mirti aš, ne jis. - Vis dar būdamas labai nepatenkintas, pasistengia sukoncentruoti savo mintis ties merginos bėda:
- Paklausyk, kol nesutemo, negaliu tavęs išleisti iš šios vietos. Nes, kaip ne keista, faktas iš siaubo pasakų kad saulės šviesa mus sunaikina, yra tiesa. Kol neturi apsauginio daikto, rodytis dienos šviesoje tau yra pavojinga. O dar svarbiau, turi per parą pasimaitinti, kitaip, - Sunkiai nurydamas seilių gniužulą, dabaigia savo mintį: - tavo pasivertimas tik laiko gaišimas. Ir net negalvok apie mirtį, kitaip pats per jėgą sugirdysiu tau kieno nors kraujo. - Rankos mostu nurodęs kažkokią patalpą, nusako toliau:
- Reikia perlaukti kurį laiką, kol galėsime išeiti iš čia. - Tuomet padaręs pauzę, atrodo kaltai nuleidžia akis, tardamas:
- Yra dar šis tas, Scarlett. Tu turi pasirinkti kaip gyvensi toliau. Nes negali pamiršti to, kad tavo draugas, Stefanas, mus puolė.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 04 14, 2013 4:12 pm

{Galėdama tik įsivaizduoti ką reiškia prarasti šeimos narį, o ir įžvelgdama, kad vaikinas sunkiai tvardosi kalbėdamas apie tai, kaltai nuleidžia akis daugiau nesistengdama jo varginti savo kalbomis. Tačiau jam akivaizdžiai pradėjus dėl to kaltinti save, suraukusi antakius, iš karto paprieštarauja} - Geriau vietoje to, kad tildytum mane, pats patylėtum. Jei kaltinsi save dėl to, kas įvyko, niekas nepasikeis. Ne tu į jį suvarei kuolą, todėl ne tu kaltas dėl brolio žūties. - {Labai neigiamai priimdama sekančius jo žodžius, iš karto atsitraukusi nuo sienos, atsisuka į Mikaelsoną} - Ir daugiau nedrįsk prie mano akių sakyti, kad mirti turėjai tu. Ypatingai dabar. - {Matomai pykdama dėl tokių išsireiškimų, atitinkamai tai parodo savo veido išraiška. Galiausiai nusukusi akis prisiartina prie turėklų, atremdama į juos delnus, įsiklauso į tai, kas jai yra sakoma paskui} - Tikiuosi man pavyks gauti tą kažkokį daiktą apsaugantį nuo dienos šviesos, nes nenoriu visą man likusį laiką praleisti užsidariusi kokiame nors tamsiame kambaryje. - {Nukreipusi akis į apačią, tačiau labai greitai pakeitusi žvilgsnio krypti, nusuka akis į šoną} - Tu juk supranti, kad nesu pasiruošusi atimti gyvybę žmogui vardan to, kad mano transformacija būtų baigta. Aš ne žudikė, Klausai. Tad turi būti kitas būdas kaip viską pabaigti. - {Sunkiai susitaikydama su tuo koks dabar turės būti jos gyvenimo stilius, iškvėpusi, trumpam sukanda lūpas, taip lyg pati sulaikydama save nuo tolimesnio kalbėjimo. Kuomet yra paminimas dar vienas asmuo, sureaguodama abejingą žvilgsnį pasuka į Klauso pusę} - Jis mane ten paliko mirti, manai tai draugiškas gestas? - {Neigiamai supurčiusi galvą, pati atsako, toliau tęsdama pradėtą kalbą} - Akivaizdu, kad ne, todėl daugiau neįvardink jo mano draugu. Tačiau tai nereiškia, kad dabar eisiu prieš Eleną ar Mattą. Jie vis dar man yra svarbūs, neskaitant to, kad dabar jie patys laisvai gali manęs nepripažinti.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 04 15, 2013 1:36 pm

Ilgai nesugebėdamas pratarti net menkiausio žodžio, kuris išduotu faktą kad jis vis dar klausosi merginos, nugara atsiremia į artimiausią, tuo metu pasitaikiusią sieną. Puikiai girdėdamas Scarlett žodžius, atrodo labai trumpam laiko tarpui nukreipia savo žvilgsnį į jos pusę. Kuomet susiaurina savo akių plyšius, prasitaria: - Jei tu būtum nugyvenusi tiek laiko, kiek aš suvoktum kad svarbiausia ką turi, yra tavo šeima. Aš nemirtingas. Bent gali įsivaizduoti kaip turėsiu gyventi toliau, žinodamas kad pastūmėjau savo brolį į mirtį? - Nuleidęs savas akis ir visai neatkreipęs dėmesio į tai kad mergina pripažino kad netrokšta jo mirties, pratęsia: - Nežinau kaip reikės su tuo sugyventi, tuo labiau tiesą pranešti jo merginai, kuri liko jo laukti ten, Manettene. - Staiga pats save pertraukęs ima svarstyti apie tai, kas padėtu merginai gauti apsauginį objektą: - Toji ragana, kuri buvo pasirodžiusi su Stefanu, ji taip pat ir tavo draugė? Turiu omeny tai kad ji sugebėjo sulaikyti mane. Reiškia kad nesunkiai gautu tau minėtą apsaugą. - Merginai paminėjus savo draugus, viso labo aiškiau išlenkia savus antakius, tuo pačiu pratęsdamas nebaigtą kalbą: - Nesakiau kad turėtum kažko atsisakyti. Tad nepradėk graužtis. Nors tokia, tu vis vien reikalingesnė jiems. Negu mirusi.
Pabaigai palikęs pasivertimo klausimą, pagaliau pasisako: - Tau nėra būtina atimti kam nors gyvybę, kad baigtum transformacija. Užtenka tik pasimaitinti žmogaus krauju. - Suprunkščia. - Nesijaudink. Kadaise ir man teko praeitį šį etapą.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Antr. 04 16, 2013 2:59 am

{Labai nemaloniai priimdama dabartinę situaciją, Klausui bekalbant, išlaiko akis nusuktas į jam priešingą pusę, o ir nesitikėdama, kad jai kada nors apskritai teks matyti vaikiną tokioje būsenoje, galiausiai neigiamai supurčiusi galvą visgi prieina arčiau jo. Kilstelėjusi rankas prie jo veido, savo delnais priliečia vaikino skruostus taip priversdama jį žiūrėti į ją} - Aš žinau kokia vertybė yra šeima ir įsivaizduoju ką dabar tau tenka pernešti. Tačiau jau nieko nebe pakeisi, o kaltę suversdamas sau taip pat nieko nepasieksi, supranti? Esi stiprus, Klausai, susiimk. O apie tai kaip viską turėsi pranešti brolio merginai pagalvosi tada, kai iš čia išeisi, nes pats žinai, kad šioje vietoje yra ne tik Stefanas, bet ir Richardas. - {Vis dar neatitraukdama savo žvilgsnio nuo vaikino akių, nežymiai palenkusi galvą, kilsteli antakius taip įtvirtindama savo žodžius. Kuomet tema pasisuka kita kryptimi, nuleidusi akis, palaipsniui nuo vaikino veido atitraukia savo rankas} - Tą merginą šiandien mačiau pirmą kartą. Tuo labiau, atsižvelgiant į tai kaip viskas susidėjo, manau iš jos pagalbos tikėtis yra neverta, nes numanau, kad dabar jų visų akimis aš esu išdavikė. - {Nenorėdama dabar savo papildomomis problemomis užkrauti Klausą, neigiamai supurto galvą} - Vienu ar kitu atveju, gal kaip nors rasiu išeitį, dabar ne tai svarbiausia. - {Kuomet vėl įsiklauso į tai, kas jai yra sakoma, būdama kankinama labai dviprasmiškų minčių, nukreipia akis į ant grindų gulintį kaklo papuošalą} - Ne kiekvienas gali susitaikyti ir priimti tokius antgamtinius dalykus, Klausai. Todėl aš nežinau kaip viskas bus. - {Matomai nenorėdama dabar apie tai galvoti, nes tai ją trigdo dar labiau, galiausiai užverčia akis po sekančių Mikaelsono žodžių} - Aš net nespėjau susitaikyti su tuo, kas įvyko, o dabar tu man sakai kad nesijaudinčiau, nes turėsiu gerti žmogaus kraują. Pats supranti kaip man viskas dabar nepriimtinai skamba?
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 04 17, 2013 4:30 am

Akivaizdu kad nebūdamas iš tų žmonių, kurie žinodami savo kaltę, paprasčiausiai atmeta ją į kitam kartui, laikydamas nuleidęs akis, ir labai netinkamai priimdamas merginos žodžius, apie tai kad jis neva turėtu susiimti tai pamiršdamas, suraukia savus antakius. Kuomet pajunta svetimas rankas ant savo veido, nukreipia žvilgsnį į merginą. Pakeldamas savas rankas ant jos riešų, neskubant nuleidžia jos rankas, ir kaip tik tuo metu pagaliau pradeda dėstyti savo mintis:
- Man įdomu bus pamatyti, kaip po daug metų, kai tavo brolis turės apleisti šią žemę, kaip pati susitaikysi su juo mirtimi? Ypatingai, jei jis turės mirti ne kaip visi žmonės, ramiai, o kas nors jį atims ankščiau laiko. Tuomet, galėsiu tau pakartoti tą patį. Kad tu stipri, susiimtum ir niekaip daugiau apie tai nekalbėtum. - Neigiamai supurtęs galvą po to, kai supranta kad pavyzdys buvo labai netinkamas. Leidęs savo mina suprasti kad tikriausiai norėjo pasireikšti kitaip, suburba: - Nuskambėjo tikriausiai ne taip, kaip norėjau. Aš tik noriu kad neverstum manęs pamiršti to, kas čia nutiko. Man jis nebuvo tipinis žmogus, kurio mirtis man nieko nereikštu. Tiesiog, mes kartu nuo pat pradžios, ir nors dažnai nesuprasdavom vienas kito principų, jis buvo neatsiejama mano egzistencijos dalis. Gal, jei būtum nugyvenusi tiek laiko, kiek aš. Suprastum kas yra svarbiausia, o ties kuo galima tik susiimti.
Toliau ramiai išklausydamas merginos, šiek tiek sumoja ranka, tuo pačiu metu atsisėsdamas ant laiptų:
- Tiesą pasakius nemanau kad kas nors dabar bandys kaip nors mus išklibinti, būtent esant šiame pastate. Stefanas jau padarė tai ko jam reikėjo. Ir puikiai suvokia, kad jei prisiartins dabar, išdraskysiu jį ir jo artimuosius gabalais. Juk žinai taisyklę, akis už akį. O mes, ypatingai dažnai naudojamės šia patarme. Ne taip kaip vietiniai galvažudžiai, kurie mano kad geriausia pasiekti mus smogiant per antras puses. - Šiek tiek susiaurinęs akių vokus, pasistengia atsiminti kas būtent sugalvojo tai: - Jei neklystu, tai prasidėjo nuo Deacono Frosto. Atrodo kad b9tent jis ir buvo pirmasis, kuris taip sunaikino visus savo priešus. - Suprunkščia:
- O buvo juk viso labo tik žmogus, be jokių patobulinimų, kuriuos dabar turime mes abu. - Nuleidęs akis, atsitiktinai nusišypso:
- Buvau kelis kartus sutikęs ji, net, turėjome kelis bendrus reikalus. Keista kad jis taip ir nesuprato kas esu. - Trumpa pauzė.
- Kas liečia tą merginą, manau pavyktu su ja susitarti. Nes iš esmės ji taip pat kalta dėl to, kas tau nutiko. Tiksliau, iš dalies mes visi kalti, kad nuo šiol būsi kitokia ir gal nugyvensi ilgiau, nei tau buvo lemta iš pradžių. Kalbat apie kraują, priprasi. Nes paprasčiausiai paprastas maistas tau prilygs... - Neigiamai supurto galvą: - Net nežinau su kuo palyginti. Galu gale, gali būti iš tų, kurie minta iš kraujo pakelių, tačiau taip nukentės kraujo bankai. Bet vienaip ar kitaip, rasim tau patogiausią išeitį. Pažadu.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Tr. 04 17, 2013 9:10 am

{Jausdama, kad dabar vaikinas jos neprisileidžia, norėdama suteikti jam daugiau erdvės, atsitraukia toliau. Keliais žingsniais pasiekusi turėklus, nugara atsiremia į juos, tačiau nesistengia iš karto ką nors pasakyti. Kadangi buvo pasistengta ją užgauti, neskaitant to, kad tai priima nemaloniai, emocijų veide neparodo. Laikydama nuleidusi akis į grindis, nebesistengia savo žvilgsniu užkabinti kalbančiojo} - Vadinasi norėjai pasakyti ne tai? - {Sujudinusi antakius, toliau tęsia ką pradėjo} - Nes man pasirodė, kad tu pakankamai aiškiai išsakei tai, ką galvoji. - {Neskaitant to, kad prieš tai jai teko išklausyti ne itin malonaus pasisakymo, visgi leidžia Klausui išsikalbėti, todėl nesistengia jo pertraukti. Tačiau, kuomet veide pasirodo, nenatūraliai iššauktas šyptelėjimas, neišlaikiusi neigiamai supurto galvą} - Gerai, Klausai, tiek to. Mano gyvenimas yra per daug trumpas, kad suprasčiau kas už ką gali būti svarbiau, sakyk kaip tik tau atrodo geriau. Tačiau aš nebandau tavęs priversti užmiršti to, kas atsitiko Kolui, žinau, kad tai yra neįmanoma. Stengiausi tave palaikyti, o tu viską ką sakau interpretuoji savaip. - {Sunkiai klausydama to, kaip jis žada visus išdraskyti, nekeisdama žvilgsnio krypties, sumerkia akis. Ir tada kaip vėl atsimerkia, galiausiai žvilgsnį nukreipia į tą pusę, kur randasi Klausas} - Nuo ko prasidėjo jūsų karas? Sakei, kad priežastis yra ne Elena, tuomet kas? Kas įtakojo tai, kad jūs taip trokštate vienas kito mirties? - {Jausdamasi vis keisčiau, išlenkusi antakius, greitai nusuka akis į priešingą pusę. Bei iš karto neigiamai supurto galvą, pertraukdama Mikaelsoną} - Klausai, užteks. Man nereikia žinoti kokiais būdais vienas iš garsiausių žudikų atsikratydavo savo priešais. Tuo labiau, kad su tokiu kaip jis tu turėjai reikalų. - {Nujausdama kokie buvo tie reikalai, kaltai nuleidžia akis, lyg netiesiogiai parodydama, kad tokia informacija ją ganėtinai trigdo. Tik tada kai tema pasiekia kitą kryptį, iškvėpdama orą, atsako} - Nenoriu kalbėti apie tai kas kaltas, o kas ne dėl to kas dabar privalėsiu būti. O ir net ne tame esmė, jei ji mano, kad esu priešo pusėje, vadinasi pagalbos tikėtis nelabai galima. Pats pagalvok... - {Nežymiai sujudėdama, kilsteli antakius} - Ir galiausiai verdiktas toks, kad bet kuriuo atveju kas nors vis tiek nukentės. - {Ties paskutiniais vaikino žodžiais, pasukdama akis į jo pusę, teigiamai supurto galvą, taip lyg pati norėdama jam pritarti, tačiau pati daugiau nepasako nieko}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Tr. 04 17, 2013 10:15 am

Šiuo metu norėdamas išvengti bet kokio žmogiško kontakto, kuris jam primintu tai, kad jis dar tebeturi jausmus, nes nepaisant visko, nepaisant to kad jis kalba nemalonius dalykus, veide išlieka ypatingai ramus. Matydamas kad mergina kabinėjasi prie jo išsireiškimų, viso labo išskiečia savo rankas, pasakydamas gal ir nemaloniai skambančią, tačiau tiesą:
- O ko tu tikėjaisi Scarlett, paversti visus savo draugus, šeimą tokiais kaip tu dabar ir amžinai su jais draugauti? Štai kas tikrai skamba niekam tikusiai. Tu pati pagalvok apie tai kad tu esi gyva dabar, yra prakeiksmas ant tavo pečių, kurio tu nepagydysi, nebent savo noru leisi kad tau į širdį būtu suvarytas kuolas, arba paprasčiau, tau iš krūtinės būtu išrauta širdis. Ir tai ką pasakiau apie tavo brolį, taip tai nuskambėjo ne taip. nenorėjau kad tu tai priimtum kaip žiaurų dalyką, ką matau ir padarei. Turi tai priimti kaip savaime suprantamą dalyką. Nes tai yra neišvengiama. Visi žmonės kada nors miršta, dėl vienų ar kitų aplinkybių.
Kažkodėl mintimis nukeliavęs į tolimą savo praeitį, ir tuo pačiu metu leidęs prieš akis pasirodyti jo pačiai pirmai aukai, norėdamas atsikratyti šio vaizdo, neigiamai supurto galvą, vėl nukreipdamas akis į merginos pusę:
- Scarlett, nebuk naivi. Tave baugina tai kad kadaise turėjau bendros veiklos su Frostu, kai puikiai suvoki kad gyvendamas daugiau nei tūkstantį metų, esu nužudęs ne vieną asmenį. Galu gale turėjau ne vieną lūžį, kaip ir dauguma mano rūšies atstovų, kuomet paprasčiausiai būdavome mašinos. Skerdikai. Kuriems nerūpi niekas, nes turime juokingą savybę išjungti savo jausmus.
Nuleidęs akis, ir paprasčiau reaguodamas į merginos klausimą apie nesantaiką su Salvatorė, vos girdimai prasitaria:
- Katerina. - Pakeldamas akis į merginą, šiek tiek išlenkia savus antakius, pratęsdamas pradėtą pasakojimą:
- Neapsakomai graži, kupina šviesos ir gyvybės moteris. Kuria sutikau, kuomet ši buvo viso labo žmogus. O aš, mano šeima, buvome per daug prisotinti ambicijų, troškimų neskaitant to, kad jie galėjo nesutapti su kitų norais. Sugriovėme tos gležnos būtybės gyvenimą, ir pastūmėjome užveržti kilpą ant kaklo. Bet ir to buvo negana. Prieš tai sugirdėme jai savo kraujo, kad ji gyventu amžinai. Atėmė iš jos vyrą, sudaužydami jo laivą. Ir galiausiai iki pat šių dienų nesuteikėme jai laisvės. - Prunkštelėdamas, pratęsia: - Prieš daugiau nei 150 metų, Katerina vėl pasirodė mano šeimos akiratyje, jau būdama kitokia. Bejausmė, kerštinga ir visokeriopai netinkama moteris. Ji ir pavertė Salvatore brolius į tai kas jie yra dabar. Norėjome ją sunaikinti, Kolui beveik pavyko. Bet čia sutrukdė Stefanas su Deimonu. Mergina ištrūko, per visą savo gyvenimo tarpą padariusi daug, visai nepelnytos žalos mums. - Pauzė, per kurią nusuka savo akis į priešingą merginai pusę, tęsdamas:
- Elena. Yra vizuali Katerinos kopija, gal tai iš dalies paaiškina Salvatore susidomėjimą ja, nes pastarąją šie mylėjo per stipriai. Dabar nesantaika yra įgijusi į mūsų kraują, manau net visi nepamename tiksliai nuo ko viskas prasidėjo. Bet, baigsis tik pagrindinių veikėjų mirtimi, arba bent jau dalies jų. Taigi, kaip supranti, Elena nėra dėta dėl to kas tarp mūsų vyksta.
Pakeldamas ranką, delnu perbraukia sau per plaukus, juos šiek tiek sušiaušdamas, kuomet pabaigia savo nuomonę:
- Mažiau suk dėl to galvą, Scarlett. Tu turi mane, kol to pati nori. Ir aš pasistengsiu palengvinti tau gyvenimą, išmokysiu visko.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Kv. 04 18, 2013 10:40 am

{Laikydama žvilgsnį nukreiptą į sieną, stebėdama ten kažkokį esantį tašką, nežymiai primerkia akis, lyg tai ką ji mato padėtų jai sukoncentruoti visas dabar ją kankinančias mintis. Bet kuriuo atveju nepraleisdama nei vieno Klauso žodžio, ties tam tikra ištarta vietą, suraukusi antakius atsisuka į jį. Palaukusi kol jis baigs kalbėti, perklausia} - Kurioje būtent mano kalbos dalyje tu įžvelgei norą visus paversti tokiais kaip aš? Nes kiek atsimenu nieko panašaus neminėjau. Ir aš žinau, kad žmonių gyvenimai turi savas pabaigas, Klausai, nereikia vos tik progai pasitaikius man to priminti. - {Vengdama dabar save užkrauti papildomomis jai nemaloniomis mintimis, neigiamai supurčiusi galvą, užtyla. Kadangi girdėti tai, kad vaikinas, kuris dabar jai nebėra svetimas yra atėmęs daug gyvybių yra dar sunkiau, sumerkusi akis pagaliau jį pertraukia neleisdama to pasakoti toliau} - Bet tai juk tavo praeitis, teisingai? Klausai, dabar, kai tu privertei mane viską atsiminti aš tave matau kitokį ir man svarbu tai, koks tu esi būdamas su manimi. Nenoriu girdėti ką darei praeityje, nes man svarbu dabartis, supranti ką noriu pasakyti? Todėl prašau, nepasakok man to kiek žmonių yra kritę nuo tavo rankos, aš nenoriu daugiau klausytis. - {Galiausiai pasiruošusi išklausyti pasakojimo dėl ko yra prasidėjęs visas šitas karas, instinktyviai suraukia antakius, kuomet išgirsta tam tikros merginos vardą ir tai, kaip ji yra apibūdinama. Visgi pasistengusi deramai priimti visą informaciją, o ir sudarydama šiokias tokias išvadas, akis nukreipusi į Klauso pusę, prisiverčia atsakyti, žinoma, užtaikydama tam jos atžvilgiu tinkamiausia progą} - Kaip jūs apskritai galėjote su ja taip pasielgti? Koks buvo jūsų visų tikslas taip išsišaipyti ir sunaikinti tą merginą? Jūs atėmėte iš jos viską, ir privertėte su tokia nuoskauda gyventi toliau. Ir aš nežinau kokios žalos ji paskui pridarė tavo šeimai, bet atsižvelgus į viską, ką jūs padarėte jai, manau tos merginos akimis ta žala jums nebuvo tokia jau nepelnyta. - {Rankomis perversdama per savo, akivaizdu, pavargusi veidą neigiamai supurto galvą, kuomet yra pasakoma, kad jos geriausia draugė iš išvaizdos yra tos merginos kopija, keistai priimdama viską, taria} - Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad viskas kas buvo ir yra dabar yra per daug supainiota... - {Ties paskutiniais vaikino išartais žodžiais, kuomet jis leidžia suprasti, kad nepaliks jos bėdoje vienos, įvertindama tai, nežymiai sulinksi galva} - Turėčiau būti tau dėkinga, kad dabar nepalieki manęs su tuo tvarkytis vienos. Nes kitaip... - {Užsikirtusi, neigiamai supurto galvą, kol galiausiai kiek tyliau tardama užbaigia} - Aš tiesiog noriu kad visa tai greičiau baigtusi...
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Elijah Mikaelson Kv. 04 18, 2013 11:43 am

Kaip tik tuo metu, kai šie vampyrai sugalvoja pasikalbėti iš širdies, visas veiksmas viešbutyje pasiekia epinį tašką. Kuomet yra pagrobiami ar nužudomi reikiami žmonės, ir šiame pastate lieka vien tik Klausas su Scarlett, prieš visus jiems linkinčius priešus, pagaliau čia pasirodo ir kiti. Apytiksliai dešimt naujai "pagamintų" vilkolakių, kurie dar nėra numetę savo žmogiškojo kailio apsupa juos du ratu. Kadangi tarp šių nėra vado, tai yra Richardo, jie paprasčiausiai yra pasiruošę sudraskyti minėtus asmenys į gabalus. Ilgai negaišdami savo laiko kalboms, pagaliau pradeda puolimą, tačiau šį kartą puldami ne vien Mikaelson šeimos atstovą.
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Kv. 04 18, 2013 2:23 pm

Nepaisant to, kad buvo pasiruošęs paaiškinti merginai tai, kas jai buvo pasirodę įdomu, nuleidęs akis, spėjo viso labo pražioti burną, lyg būtu trūkę tik akimirkos, kuomet šis pradėtu sakyti kaip viskas buvo ir ką jis šiuo metu apie tai galvoja. Tačiau pačiu netinkamiausiu metu supratęs kad kažkas sugalvoja paskutinį kartą juos abu užpulti, nelabai galėdamas kliautis tuo, kad mergina sugebės įvertinti tai, kad šiuo metu yra stipri, nusprendžia visą naštą pasiimti ant savęs. Kuomet prie jo nespėjama prisiartinti, įgavęs savo antgamtinę išraišką, pasigauna turėklų dalį, išraudamas metalinį strypą. Ir kaip tik tuo metu užpultas kelių žmonių iš karto, vienam nesunkiai suknežina galvą laikytu metalo gabalų, kitą nustumia toliau nuo savęs, o trečiam, pakankamai greitai perkanda vieną iš svarbesnių kaklo arterijų, taip leisdamas šiam nukraujuoti. Beveik susidorojęs su dvejais, palaukia kol bus puolamas toliau. Veide išspaudęs menką šypseną, prasitaria: - Šitaip man patinka labiau. - Toliau prie jo prisiartinusiems labai lengvai, lyg nereikėtu jokių pastangų, išrauna širdis, mesdamas jas sau po kojomis. Ir toliau bando apginti save ir Scarlett.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Elijah Mikaelson Pen. 04 19, 2013 2:22 am

Kaip tik tuo metu, kai Klausas susidoroja su keliais žmogiškojo pavidalo vilkolakiais, likę, nesusitaikydami su įtampa, pagaliau pasiverčia į savo tikruosius pavidalus, tokiu būdu įgaudami kur kas daugiau jėgos. Nelaukdami galimybės būti sunaikintiems, iš karto keli iš karto puolą vyriškį, bandydamas sudraskyti šį gabalais, kas smarkiai pakenktu jo "nesunaikinamam" gyvybiškumui.
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Caroline Mikaelson Pen. 04 19, 2013 7:17 am

{Mažiausiai galėdama tikėtis puolimo paskutinę akimirką, neįvertindama savo galimybių, nes yra pakankamai pasimetusi sumaištyje, išsigąsta, kuomet iššoka dar daugiau padarų linkinčių jiems blogo. Būdama tokioje būsenoje, kad nesugeba susikoncentruoti į tai ką reikėtų daryti, o Klausui kaip tik sureagavus pakankamai greitai, užtaikiusi progą pabando atsitraukti toliau. Tačiau, tuo metu, kai užpuolikai prieš jos akis įgauna nežmonigišką pavidalą ir toliau tęsia savo puolimą, šokiruota to vaizdo, tačiau neaišku kokios jėgos dabar apimta, sukaupusi visą savo drąsą kaip dabar jai įmanoma greičiau prisiartinusi prie vieno iš jų, rankomis suima žvėries galvą ir staigiu mostu pasistengia nusukti jam sprandą. Ar bent pabando tai padaryti}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 04 22, 2013 1:26 am

Atsižvelgus į tai kad jis yra vienas iš keturių stipriausių visatoje antgamtinių būtybių, kurie vaikšto tarp žmonių tarpo, nesunkiai sugebėdamas pasigauti visus likusius vilkus, kurie yra sumąstę išdraskyti jį ir jo draugę į gabalus. Vienu kumščio smūgiu pralauždamas vienam vilkui žandikaulį, kitus paprasčiausiai nusviedžia tolyn, leisdamas skaudžiai susidurti su siena. Kuomet atsisuka ir pagaliau pamato kad Scarlett susidoroja su vienu iš likusių, nurodęs vieną pirštą, kaip ženklą kad ji palauktu, staigiai nuskuodžia atgal į koridorių. Tik kelių akimirkų bėgyje sugrįžęs ant savo peties laiko negyvo savo brolio kūną. Kuomet pasigauna Scarlett už rankos, kartu pasileidžia į stogo pusę. Ir jau būdamas ten, pasigauna ją už liemens, bei tvarkingai nušoka į apačią. Tik būdamas ten, pasirūpina kad mergina saugiai sugrįžtu namo, o pas, pirmiausia leidžia sau palikti Kolo kūną tinkamoje vietoje.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS: - Page 4 Empty Re: KITOS VIEŠBUČIO PATALPOS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume