Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MCCALL BUTAS

2 posters

Go down

MCCALL BUTAS Empty MCCALL BUTAS

Rašyti by Cronica Kv. 08 08, 2013 2:24 pm

Scott'o ir jo šeimos namai.
Cronica
Cronica
kvinso gyventojas

MCCALL BUTAS Cq9VH8R
Pranešimų skaičius : 80
Įstojau : 2013-08-08
Rūšis : Demigod

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Cronica Kv. 08 08, 2013 2:30 pm

Neseniai atsikraustęs su savo šeima į Brukliną, kurį laiką be mokymosi universitete, nieko kito gyvenime ir nematė. Paskendęs rutinoje, tik per vasaros atostogas buvo išvykęs į Kanadą, kur ir praleido atrodo geriausią savo laiką gyvenime (kaip tik praleisdamas pačius neįtikinamiausius įvykus, kurie tuo metu vyko šiame mieste). Atostogoms pasibaigus, ramia siela sugrįžta namo, besiruošdamas tolimesniam mokslų maratonui. Ta akimirka, kuomet išeina iš dušo, jo paties netikėtumui išgirsta šurmulį už lango. Atsižvelgus į tai kad jis gyvena pirmame aukšte, iš karto supratęs kad tai greičiausiai yra vagys, pastveria beisbolo bitą, ir nieko nedelsdamas išeina iš namų, norėdamas nelauktai pagauti įsibrovėlius, kurie jo manymu taip ne laiku nusprendė pasikėsinti į jo namus.
Cronica
Cronica
kvinso gyventojas

MCCALL BUTAS Cq9VH8R
Pranešimų skaičius : 80
Įstojau : 2013-08-08
Rūšis : Demigod

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Oliver Farley Kv. 08 08, 2013 3:54 pm

Kadangi taip nutiko, kad jis ir buvo tas asmuo, kuria tariamai bandė įsibrauti į draugo namus, visiškai atsitiktinai nuslysdamas nuo palangės, iš karto plojasi užpakaliu ant žolyno. Ir vos tik pastebi kad Scott'as dar ir su bita užsimojęs, iš kart ištiesęs vieną rabką ima šaukti: - Stop, biče raminkis! - Dar nesikeldamas ant kojų, šleivai sutraukia pečius, paskubomis pradėdamas aiškinti kodėl tokiu metu jis randasi prie jo namų: - Klausyk, nenorėjau žadanti tavo namiškių ir neapskaičiavau to, kad palangės... Bliamba, jos slidžios. - Kaip tik tuo metu atsikeldamas, viena ranka nurodo McCall pusę: - Ir dar tu su tuo medžio gabalu. - Pagaliau nustodamas kalbėti vėjus, pasisako: - Na gerai, miške buvo rastas moters kūnas. Todėl, siūlau tau praleisti laiką apžiūrint teritoriją. O tai vis geriau nei vėpsoti į kompo ekraną, ką maniau tu dabar ir planavai nuveikti. Todėl, eime. Ir greičiau.
Oliver Farley
Oliver Farley

I don't think alpha beta omega is resonating with him!


Pranešimų skaičius : 70
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 46
Miestas : New York
Meilė : Judith Farley
Rūšis : Zmogus
Darbo paskirtis : ''Accountant''
Klanas :

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Cronica Kv. 08 08, 2013 4:27 pm

Būdamas ne juokais nustebęs to, kad draugas sugalvojo pasirodyti būtent šiuo paros metu. Ir tuo labiau kalbėdamas visokiausius niekus, bando jį pakurstyti padaryti kažką sunkiai suprantamo. Suraukęs savo ir taip ryškius antakius, įsistebi į jį, priversdamas save prasitarti: - Palauk, tu nori pasakyti kad lipai į daugiabutį, norėdamas įsliukinti pas manęs į namus, tokiu būdu tariamai nepažadindamas namiškių? - Neigiamai supurtęs galvą, paskuba perklausti: - Ar nepamiršai šiandiena suvartoti savo vaistų? - Visgi, neaišku kodėl, tačiau užkibdamas už jo paskutinių žodžių, atremia vieną bitos galą į asfaltą:
- Nes jei ir buvo rastas kažkieno kūnas, policija greičiausiai jau bus sutvarkiusi nusikaltimo vietą, bandant surasti visus įkalčius. Net labai norint, nieko nerasim ten. Eik geriau miegoti, Staelsai. O ir man reikia ruoštis rytdienai.
Cronica
Cronica
kvinso gyventojas

MCCALL BUTAS Cq9VH8R
Pranešimų skaičius : 80
Įstojau : 2013-08-08
Rūšis : Demigod

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Oliver Farley Kv. 08 08, 2013 4:37 pm

Vos tik Scott'as pradeda kalbėti, numanydamas kur link šis suks, užverčia savo akis, pasisakydamas:
- Taip. Aš bandžiau užlipti pas tavęs į namus pro langą. Taip. Aš suprantu dabar kad tai buvo prasta mintis. Ir taip. Vaistus suvartojau, ir man atrodo daugiau nei reikia. Bet tai neturi jokios reikšmės, nes...
Nespėjęs baigti savo kalbos, demonstratyviai iškeldamas vienos rankos rodomąjį pirštą, pakeičia kalbos temą:
- Aha. - Matydamas kad Stott'as visgi susidomėjo, pagaliau ima dėstyti kame visgi yra reikalas: - Mano brolis rado tik vieną tos moters kūno dalį. Antroji vis dar yra ieškoma. Tu bent įsivaizduoji kas bus, jei mes busim pirmieji aptikę jos antrą dalį? - Nusišypsodamas, kelis kartus teigiamai supurto galvą: - Populiarumas, apie mus rašys sumauti laikraštininkai. Ir negana to, bent vienam iš mūsų tikrai pavyks nusikabinti kokią nors gražuolę. - Linktelėdamas, pagaliau pirmas pradeda eiti lauk nuo įėjimo: - Paskubėk Scott'ai. Nes jau atsilieki.
Oliver Farley
Oliver Farley

I don't think alpha beta omega is resonating with him!


Pranešimų skaičius : 70
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 46
Miestas : New York
Meilė : Judith Farley
Rūšis : Zmogus
Darbo paskirtis : ''Accountant''
Klanas :

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Cronica Kv. 08 08, 2013 4:42 pm

Viena ranka remdamasis į laikomos bitos galą, kurį laiką laikė nukreipęs pastebimai abejojantį žvilgsnį į kalbantį asmenį. Nežinodamas ar tikrai gera minti būtu paklausyti jo nuomonės ir dabar pat kažkur išeiti, neigiamai supurto galvą. O kuomet jau pasiruošia eiti šalin, suvokia kad Stamberg'as visgi eis pats vienas: - Palauk. Gerai. Aš eisiu kartu, bet atsimink labai kvaila į tokį žygį imti su savimi astmatiką draugą. Nes, bet koks rimtas išgąstis, tik privers mane dusti. O tuomet, tai bus jau nebe mano, o tavo problema. - Tai pasakydamas, pasitikrina ar kvėpavimo aparačiukas randasi su juo. Ir tuomet nedelsdamas laiko, nuseka paskui.
Cronica
Cronica
kvinso gyventojas

MCCALL BUTAS Cq9VH8R
Pranešimų skaičius : 80
Įstojau : 2013-08-08
Rūšis : Demigod

Atgal į viršų Go down

MCCALL BUTAS Empty Re: MCCALL BUTAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume