Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLINIKOS KIEMAS:

+21
Thomas Shelby
Andrea Argent
Desmond Abberline
Regina Bishop
Tyler Lockwood
Rebekah Mikaelson
Arabella Petrova
Erik Hellner
Mason Lockwood
Isaac Lahey-Hale
ATIDUODAMA #23
Theron
Nathaniel Lott
Elijah Mikaelson
Gabriel Gotham
Caroline Mikaelson
Jake Armstrong
Cronica
Liviana Ambrose
James Petrov
Clementine Le'Roy
25 posters

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Liviana Ambrose Kv. 07 31, 2014 12:08 pm

*Stipriai sumerkdama akis, o įkvėptą orą užlaikydama plaučiuose pasistengia tokiu būdu nuraminti užplūdusias emocijas dėl Allison sugrįžimo į gyvenimą. Juk mergina buvo ne vien jos geriausia draugė, ji atstojo jai seserį, taip vadinamos antrosios šeimos narę. Tuo momentu kuomet dar buvo ją apsikabinusi, taria* – Tai buvo jo sprendimas, jis žinojo ką aukoja ir tu jam buvai svarbiau. Allison aš taip džiaugiuosi, kad tu gyva. – *Tuo momentu, kuomet šalia randasi Džeksonas, suprasdama, kad jis  kuo puikiausiai jaučia tai, kad ji bijo, suimdama save į rankas, nusibraukia nuo skruosto dar kartą pasirodžiusias jau paskutines ašaras. Vaikinui tik patvirtinus, kad jis nežada padaryti jai nieko blogo, nenuleisdama nuo jo akių, nužvelgia jį, kol neįkyriai įsistebi konkrečiai į jo akis, lyg jose įžvelgdama kažką tokio, ką būtų sunku paaiškinti. Kuomet klausą perskrodžia draugės balsas, suraukusi antakius lyg būtų išblaškyta, staigiai atsisuka į jos pusę* – Tave ką tik sugrąžino, o tu vėl lendi mirčiai į nagus? Nežadu tavęs palikti vienos, aš einu kartu. – *Ir jei bent vienas iš čia esančių pabando jai prieštarauti, neleisdama jiems prasitarti, pertraukia* – Juk pasakiau, kad atsitrauksiu tik tada, kai visi bus saugūs, o  šitas chaosas pasibaigęs. Tad, aš einu kartu. – *Susižvalgiusi su abejais, leidžia suprasti, kad sprendimo nekeis*
Liviana Ambrose
Liviana Ambrose

Freedom is not worth having if it doesn't include the freedom to make.


KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 U3vElCq
Pranešimų skaičius : 130
Įstojau : 2013-08-15
Miestas : New York. Home is a name, a word, it is a strong one; stronger than magician ever spoke, or spirit ever answered to, in the strongest conjuration.
Meilė : When you loved someone and had to let them go, there will always be that small part of yourself that whispers, What was it that you wanted, why didn't you fight for it?
Draugai : CONNOR REDFORD.
Rūšis : PROTECTOR (27/10000+)

https://www.tumblr.com/blog/view/the-radiant-bastion/68199705041

Atgal į viršų Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Rebekah Mikaelson Pen. 08 01, 2014 4:40 am

Nepaisant to, kad jis kuo puikiausiai girdėjo tai kas buvo kalbama tarp merginų, suprasti kaip galima pasiaukoti dėl kito asmens, jam buvo per daug nesuprantama. Kaip galima visą gyvenimą siekti vieno dalyko, ir galiausiai to atsisakyti tam, kad gyventu kitas? Negalima pasakyti kad jis turėjo savanaudišką požiūrį, tiesiog šiuo metu tai jam buvo per daug nesuvokiama protu. Ir dėl to kad turėjo visiškai priešingą nuomonę raudonplaukei, neigiamai supurtydamas galvą, nusprendžia nekomentuoti to, tam kad nesukelti dar nemalonesnės aplinkos. Tik galvos linktelėjimu atsakydamas į merginos žodžius, žengia atbulas kelis žingsnius, kuomet aiškiai suraukia savus antakius: - Pasikartosiu, ten vykstant nereikia stebėtojų, reikia konkrečios pagalbos. Kare papuošimai trukdo, ir jei nesi viso labo papuošimas, tuomet aš neprieštarausiu, kad vyktum kartu. - Tai susakydamas, sau iš už diržo ištraukia šaunamą ginklą, ir kadangi mano kad mergina niekaip kitaip nesugebės prisidėti, įduoda jį jai. O pats tuo tarpu, pratęsia: - Elaidža parašė kad susekė jį pastate priešais. - Daugiau nebe komentuodamas, pirmasis nuskuodžia link minėtos vietos, tam kad pagaliau baigti šios dienos įvykius.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

I promised you some entertainment, right, boys?


KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Q94Lb7b
Pranešimų skaičius : 1459
Įstojau : 2013-08-05
Miestas : Pasaulis juokingas - tu gali pavirsti į archangelą, kvailį ar nusikaltėlį - niekas nepamatys! Bet jei tau trūksta sagos, tai pamato kiekvienas. NIUJORKAS / MAJAMIS.
Meilė : Laukinė galia. Kai stengiamės ją valdyti, sunaikina. Kai stengiamės įkalinti, paverčia vergais. Kai mėginame suprasti, supainioja ir sutrikdo. NEPRIKLAUSOMA.
Draugai : Tikrai geri draugai yra tie, kurie pažįsta mus iki panagių ir vis tiek nuo mūsų nenusisuka (Sebastian Redford, Freya).
Rūšis : ORIGINALI VAMPYRĖ (1000+)
Darbo paskirtis : Vampyrų tarybos narė, Mikaelsonų šeimos turtų paveldėtoja.
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Liviana Ambrose Pen. 08 01, 2014 10:13 am

*Paimdama į rankas šaunamąjį ginklą, stipriau suspaudžia jo rankeną, visgi tai buvo pirmas kartas kuomet ji laiko tokį dalyką savo rankose. Įsidėmėdama tai, kurią vietą nurodė vaikinas prieš dingstant iš akių, suraukdama antakius, atsisuka į šalia esančią draugę* - Neturiu žalio supratimo kas tas Elaidža, tačiau pastatas priešais yra ligoninė. Allison, ten yra Aizekas su Skotu, reikia juos perspėti apie tai, kad priešas yra visai šalia jų, ypač kuomet Aizekas yra stipriai sužeistas. – *Matomai nesijausdama tvirtai, tačiau dabar nubraukdama visas savo vėl pasirodžiusias baimes, susitelkia ties vienu dalyku, dėl kurio iš pat pradžių ir buvo čia pasirodžiusi. Atsimindama kaip prieš mirtį Allison sunaikino vieną iš Nogitsunes karių, netembdama brangaus laiko vėl kreipiasi į draugę, pamosikuodama gautu ginklu* - Prieš... - *Neigiamai supurčiusi galvą, perfrazuoja tai, ką norėjo pasakyti* - Tu nužudei vieną iš tų dūminių karių su sidabrine strėle. Gal turi su savimi ir kulkų, kurios veiktų lygiai taip pat?
Liviana Ambrose
Liviana Ambrose

Freedom is not worth having if it doesn't include the freedom to make.


KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 U3vElCq
Pranešimų skaičius : 130
Įstojau : 2013-08-15
Miestas : New York. Home is a name, a word, it is a strong one; stronger than magician ever spoke, or spirit ever answered to, in the strongest conjuration.
Meilė : When you loved someone and had to let them go, there will always be that small part of yourself that whispers, What was it that you wanted, why didn't you fight for it?
Draugai : CONNOR REDFORD.
Rūšis : PROTECTOR (27/10000+)

https://www.tumblr.com/blog/view/the-radiant-bastion/68199705041

Atgal į viršų Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Gabriel Gotham Pen. 08 01, 2014 10:26 am

[Baisiai negalėdama pernešti tokių pasipūtusių personų, kaip kad neseniai iš čia pasišalinęs vaikinas, suraukė savus antakius, kaip tik tuo metu, kai jis dėstė savo nuomonę. Visgi nepasakiusi nieko jam, kuomet šis buvo netoliese, tik šiam pasišalinus, nuleidusi akis, vos girdimai išlemena] - Subingalvis. - [Tuomet pasistengdama nukreipti visą savo dėmesį į merginą, kuri tuo metu buvo likusi prie pat, neigiamai supurto galvą] - Iš to ginklo bus lygiai tiek pat naudos, kiek iš dantų krapštuko. Tas pats būtu, net jei turėčiau sidabrines kulkas. Christopher, tiksliau mano tėvas buvo pasakojęs apie tai, kad jam jau buvo tekę susidurti su tais padarais. Ir kol sidabras neužsilieka jų kūne, tol jis nesukelia jiems jokios žalos. Aš visiškai atsitiktinai išbandžiau strėlę, ir kaip matai... - [Liežuviu perbraukusi per savo lupas, staiga pakelia akis į merginos veidą, po ko pratęsia] - Turiu durklą, iš gryno sidabro. Bet kad juo pasinaudotum, tau reikėtu prieiti per daug arti to monstro. - [Po trumpos pauzės, pratęsia] - Reikia paskubėti, kol niekas nenukentėjo, per tuos padarus.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Liviana Ambrose Pen. 08 01, 2014 10:48 am

[i]*Išlaikydama suraukusi antakius, lyg kažkas jai labai neduotų ramybės, nuleidžia akis į jos rankoje esantį šaunamąjį ginklą. Draugei pasakius, kad jis naudos neatneš, visgi nenumeta jo lauk, nuspresdama pasilaikyti sau dėl viso pikto* - Tuomet duok sidabrinį durklą man. Jei jis gali sukelti bent jau žalos tai dūminei šlikštynei, man tiks. - *Pakeldama akis į draugę, mat žino, kad Allison nėra naujiena tai, kad ji nėra igudusi naudojant ginklus, kuriais galima atimti gyvybę kitam, ištiesia į ją ranką, paskatindama merginą įteikti apkalbamą daiktą* - Aš susitvarkysiu. Kaip be pasukus, negaliu atsitraukti žinodama, kad jūs visi stojat mirčiai prieš akis siekiant išgelbėti Staelsą. Jis taip pat ir mano draugas, todėl padarysiu viską, kas yra mano galioje. - *Žengdama žingsnius į priekį, dar pabando sugraibyti savo mobilųjį telefoną, norėdama įsitikinti, kad jis nėra sudužęs, tačiau įvykus priešingai, užverčia akis* - Mano telefonas neveikia, paskubėkime, turime rasti Skotą su Aizeku. - *Daugiau nebetemdama laiko, kartu su Argent pasileidžia link nurodytos vietos*
Liviana Ambrose
Liviana Ambrose

Freedom is not worth having if it doesn't include the freedom to make.


KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 U3vElCq
Pranešimų skaičius : 130
Įstojau : 2013-08-15
Miestas : New York. Home is a name, a word, it is a strong one; stronger than magician ever spoke, or spirit ever answered to, in the strongest conjuration.
Meilė : When you loved someone and had to let them go, there will always be that small part of yourself that whispers, What was it that you wanted, why didn't you fight for it?
Draugai : CONNOR REDFORD.
Rūšis : PROTECTOR (27/10000+)

https://www.tumblr.com/blog/view/the-radiant-bastion/68199705041

Atgal į viršų Go down

KLINIKOS KIEMAS: - Page 5 Empty Re: KLINIKOS KIEMAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume