Sebastian Redford

Go down

Sebastian Redford

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 04 04, 2016 2:45 pm

SEBASTIAN WILLIAM REDFORDTikras vardas: Sevastianos Varias
Rūšis: originalus vampyras
Amžius: fizinis - 32 metai. Moralinis - suskaičiuok dabar, kad protingas
Gimimo vieta: senovės Roma, Salona
Kūno sudėjimas: atletiškas
Plaukai: tamsiai rudi
Akys: mėlynos
Ūgis: 185 cm
Svoris: 95 kg
Giminaičiai: Tėvas Horatius (miręs), motina Floriana (mirusi), brolis Silas (?), sesuo Elissa (mirusi),  žmona Salonina (mirusi), dukra Marcia (mirusi) , dukra Liviana (mirusi), sūnus Marcus (miręs)


VEIKĖJO ISTORIJA
Kilęs iš pasiturinčios galingų raganių šeimos Sevastianos visą gyvenimą jautėsi kaip juoda avis, mat lygiavosi ne į tėvą ar brolį, turinčius tikrai neeilinius gebėjimus burti, o į senelį - pagarsėjusį karo vadą. Visi šeimyniškių bandymai suvilioti Sevastianą magija baigdavosi eiliniu interesų konfliktu. Prasčiausiai sutarė su jaunesniuoju savo broliu. Vienintelis visoje šeimoje matė tą veidą, kurį pastarasis nuo visų slėpė. Du broliai turėjo ir mažytę seserį, tačiau ji mirė vos aštuonerių ir tik Sevastianos žinojo, jog prie to nagus buvo prikišęs jaunėlis, kurio nevykęs burtas baigėsi Elissos žūtimi. Dar ankstyvoje paauglystėje Sevastianui primygtinai reikalaujant buvo tėvų išgabentas į karo stovyklą. Joje vaikinas pagaliau atrado ne tik pašaukimą, bet ir savo gyvenimo kelią.
Imperatorius Markas Trajanas savo kariuomenėje turėjo daugybę puikių karių, bet nė vienas jų nebuvo toks kaip Sevastianos. Greitas, stiprus, tvirtas ir nuožmus jis vedė savo legioną į vienas kitą pranokstančius, pergale vainikuotus mūšius. Dėl profesinių pasiekimų netrukus jam buvo suteiktos centuriono pareigos. Visas Sevastiano gyvenimas buvo kova - ja gyveno, kartais atrodydavo, jog net kvėpavo. Kiekvieną dieną jis dėdavo neįsivaizduojamą kiekį valios ir fizinių pastangų tam, kad būtų geresnis ir stipresnis, nei vakar. Matyti treniruočių išsekintą vyro veidą buvo tapusi anokia sensacija ir dviejų nuostabių mergaičių motinai, imperatoriaus dukterėčiai Saloninai Matidijai, kuri palikusi visą sudėtingą Romos kasdienybę užnugary pasirinko ramų namų šeimininkės gyvenimą Betikos provincijoje. Praktiškai nutraukęs ryšius su tėvais bei broliu Sevastianos retokai matydavo ir savo žmoną su dukterimis. Nebūna dienos, kai dėl to nesigailėtų. Kadangi buvo geresnis karys, nei strategas, atsisakė imperatoriaus siūlymo užimti šiltą kėdę Senate, kuriame galėtų koordinuoti visą Romos karinį dalinį. Trajanas dėl to labai patenkintas nebuvo, neva jojo dukterėčios vyrui nevalia dirbti tokį „prastuolišką“ darbą. Visgi perkopęs trečią dešimtį vyras priėmė imperatoriaus pasiūlymą. Salonina kaip tik laukėsi trečiosios jųdviejų atžalos, ilgai vyro laukto berniuko. Principus sugniuždė faktas, jog jau nebe toks jaunas, kovų ir žiaurių treniruočių suaižytas kūnas daug sunkiau paklūsta savo šeimininku, be to buvo pradėjęs sunkiai valdyti dešinę ranką, kurią dakų karys prieš keletą metų kardu smarkiai pažeidė nervus. Dabar paprasčiausiai troško ramybės, būti geru vyru bei tėvu. Galbūt dar ilgai nebūtų grįžęs į tėvų namus, jei nebūtų atsitiktinai pastebėję kaip jo dukros žaidžia žvilgsniu ore supdamos plunksnas ir versdamos jas liepsnelėmis. Tikėjęsis, jog jo tėvų „dovana“ nepalies Sevastianos vaikų vyras turėjo paminti sau duotus pažadus ir susiruošti į vaikystės namus tikėdamasis, jog jojo tėvas galės, o ir norės užrakinti savo anūkių gebėjimą kerėti taip gerai, kaip juo  nusikratęs buvo Sevastianos. Deja, bet tėvas pasirodė esąs kitokios nuomonės. Esą jų „magiškai raganų ir raganių trupei“ būtinas palikimas, atseit gebėjimai turi būti perduodami iš kartos į kartą ir Sevastianos negali nieko dėl to padaryti. Po eilinio konflikto vyras galutinai suvokė, kad su savo tėvais gali ramia sąžine nutraukti visus ryšius. Gaila, tačiau tėvukas nebuvo linkęs nusileisti. Pasitelkęs magiją jis sukėlė Sevastianos tokį skausmą galvoje, kad gana greit atsijungęs likusius dienos įvykius regėjo fragmentais ir per tirštą miglą. Jis matė, kaip jo motina išsiveda jo dukteris. Mena ir brolį sakantį, jog Sevastianos jis pasirūpinsiąs.
Silas sukūręs nemirtingumo burtus neskubėjo panaudoti jų sau ir savo mylimajai Amarai. Kas, jeigu nesuveiks, ar dar blogiau – turės kažkokių baisių negrįžtamų pasekmių?.. Atlikęs ritualą Sevastianos nelabui, Silas dar kelias savaites stebėjo besikankinantį, išbadėjusį ir sužvėrėjusį brolį kol galutinai įsitikino, jog tokiu padaru versti nei savęs, nei Amaros jis neketinąs. Neapsidžiaugęs savo eksperimento rezultatais, Silas įkalino brolį katakombose.
Ilgus amžius Sevastianos miegojo ir vargu ar būtų prabudęs, jei ne vienas atsitiktinumas. Į katakombas užsuko viena įkaitusi jaunų gėjų porelė. Kažkoks storas pirklys su savo jaunu prancūzu vergu. Aršiai besiglamonėjant, vienas iš vyrukų netyčia įsipjovė į šlaunį aštriu akmens fragmentu. Pasipylęs kraujas nutekėjo kaip tik ten kur reikia. Tai buvo 1764ieji metai.
Nebūna taip, kad atminęs savo nubudimą nepajustų, kaip krūtinę perveria tikras stiprių, neigiamų jausmų kratinys. Niūrus, velniškas laikotarpis. Nesuvokdamas aplinkos, o kas blogiausia paties savęs, jis blaškėsi tarp destruktyvių emocijų ir visiškos beprotybės. Vieną savaitę jis galėjo brutaliai išžudyti šimtus žmonių, o kitą slėptis šachtose, urvuose ar net kanalizacijos tuneliuose, badaudamas ir beviltiškai visa gerkle rėkdamas. Jis visiškai nebesijautė savimi, o suvaldyti to alkano žvėries savyje visiškai nesugebėjo.
Pastebėjęs ką saulės šviesa daro jo odai, Sebastianas ilgai nedvejojo. Po eilinių skerdynių maratono užklupusi savigrauža ištempė vyrą į dienos šviesą. Tiesiogine ta žodžio prasme. Iš pradžių oda svilo. Keista, bet skausmas kėlė pasitenkinimą. Tokį, lyg per kančią gvieštūsi išsigelbėjimo. Netrukus pradėjo degti. Neįtikėtinai nusilpęs kūnas puolė ant kelių, pro varvančius akių obuolius įžiūrėjo, kaip oda virtusi pelenais kyla ir išsisklaido pavėjui. Ir tada už šio pasidavusio, sugniuždyto vyro gyvybę stoja ji, uždengdama liepsnos apimtą Sebastiano kūną storu audeklu. Niekad nesuprato kodėl jai vyro pagailo. Net ir dabar praėjus keliems šimtams metų už savo juodus vampyriškus darbelius paties švento Petro paprašytas užeiti į Rojų savanoriškai pasirinktų tremtį į pragarą. O ji kažkodėl nusprendė, kad Sebastianas turi teisę gyventi.
Ji taip pat buvo vampyrė. Ji išmokė vyrą visko, ką apie šias būtybes žinojo pati. Ji išmokė Sebastianą valdyti instinktus bei galias. Ji buvo antra Redford'o kada pamilta moteris. Jos dėka vyras vėl pradėjo jaustis savimi ir užsidegė noru dirbti prie naujojo savęs, o ne pasirinkti lengvesnį kelią ir pasiduoti.

SVARBIAUSI BŪDO BRUOŽAI
Priešingai nei dauguma vampyrų, Sebastianas gyvena rimtą inkognito gyvenimą, slėpdamasis nuo daugmaž visų ir visko. Tiksliau egzistenciją, kaip pats sako. Vis dar deramai nesuvokdamas savo paskirties šioje žemėje, jis iš paskutiniųjų bando išpešti iš viso to vampyrizmo kažkokios naudos (taip renka karmos taškus). „Paxton Pharmacies“ yra Sebastianui priklausanti kompanija, tačiau retas tą žino, mat vyras visiškai nelenda į viešumą. Neturi tokios prabangos, nes žinomo veido, metai iš metų nepasireiškiančius senėjimo požymius būtų dar lengviau pastebėti.
Jis intelektualus, bet melancholiškas. Savo egzistenciją piešia niūriais atspalviais ir kelia retorikas, į kurias nepajegia atsakyti. Be galo daug skaito. Mokslinė literatūra jo mėgiamiausia. Gali dienų dienas lindėti savo laboratorijoje. Genų inžinerija jo arkliukas ir apsėdimas, tuo pačiu ir egzistencinės paskirties išpildymas. Sebastianas savo žinias ir ilgaamžiškumą naudoja tam, kad kurtų vaistus eksperimentuodamas su savo krauju ir žmonijai žinomomis ligomis, kurioms mėgina rasti vaistus. Klonavęs kraujo ląsteles jis išsprendė savo vampyriškos mitybos rebusą. Puoselėja utopinę svajonę apie pasaulį, kuriame vampyrams nebereiks žudyti žmonių, juolab šventai tiki, jog šis pasaulis priklauso mirtingiesiems.
Sebastianas niekada nepralies kraujo, jeigu tai iš tiesų nėra būtina. Jis kuklus, nemėgstantis kristi į akis, bet savimi pasitikintis. Jį dažnai reikia pastūmėti, nes susikoncentravęs į keletą užduočių sunkiai bepastebi pašalinius įvykius. Jis toks išsekęs individas nesuvokiantis, kad sunkia pats save. Sąmoningai veja kiekvieną užuominą, kurią įprasmina džiaugsmo ir laimės emocija. Galbūt jaučiasi to nenusipelnęs? Ilgisi žmogaus gyvenimo ir laikų, kai pasaulis buvo kur kas paprastesnis. Turi labai daug pomėgių, bet jie nėra itin susiję, su išoriniu pasauliu. Tai ir knygos, ir filmai ir muzikos instrumentai, ir kalbos. Sunkiai, labai sunkiai įsileidžia į savo gyvenimą kitus asmenis. Dėl to niekam nėra pasakojęs ničnieko iš pirmojo savo gyvenimo, kurį tuo pačiu per skausminga prisiminti. Atrodo, kad Sebastianas kažkoks viskuo nusivylęs niurzga? Taip yra tik iš dalies. Mažos dalies. Tiesiog jis mieliau renkasi vienatvę nei prisirišimą, nes žino, kaip sunku yra netekti. Šiaip jis tikrai geros širdies ir teigiamos natūros.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I HAD EARLY TO ASUME SOMETHING DARK AND LETHAL HIDDEN AT THE HEART OF ANYTHING I LOVED. When I couldn't find it,  I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1624
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : You'd be surprised how much you can have in common with someone completely different from you. Desmond Abberline.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Some people's dreams are other people's nightmares.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 04 04, 2016 3:23 pm

Būsiu pirmoji, kuri pasveikins oficialiai prisijungus prie mūsų kuklios laisvalaikio buveinės. =)
Ir iš karto pasisakysiu kad personažo biografija sukėlė nemenką įspūdį, todėl esu viena iš tų, kurie nekantriai lauks realizacijos ir rolių žaidimo temose. Matosi kad buvo padirbėta prie istorijos, kas verčia manyti kad pasisekimą tikrai turėsi. Išgalvoto personažo integravimas į vampyrų atsiradimą - tobulas. Ką kalbėti apie tai kad stipriosios lyties atstovo pasirinkimas gerai atvaizduoja visą aprašymą. Todėl palinkėsiu tik kuo greičiau pradėti reikštis ir žinoma įpūsti ko nors naujo į jau sukurtą "pasaulį". =)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2865
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Caroline Mikaelson on Pir. 04 04, 2016 5:10 pm

Sveikas prisijungęs prie mūsų kompanijos. Visada malonu matyti naują personažą, o dar maloniau, kuomet jis yra aprašomas ir taip supažindintas su skaitytojais. Tekstas tikrai pasirodė įdomus, įtraukiantis ir gana gerai atspindintis pasirinkto veido charakteristiką. Man belieka palinkėti greičiau įsilieti ir į žaidimo gretas, rasti su kuo bendrauti ir realizuoti personažą. Sėkmės. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 29
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 04 04, 2016 11:48 pm

Didelis dėkui už šiltus sveikinimus ir svarbiausia teigiamą personažo įvertinimą. Kokią savaitę jis man nedavė ramybės ir privertė labai daug perskaityti... Visko... bounce Ambicijų turiu ir tikrai bandysiu užsilaikyti (ne taip, kaip man buvo su pirmuoju Alariku Laughing).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I HAD EARLY TO ASUME SOMETHING DARK AND LETHAL HIDDEN AT THE HEART OF ANYTHING I LOVED. When I couldn't find it,  I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1624
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : You'd be surprised how much you can have in common with someone completely different from you. Desmond Abberline.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Some people's dreams are other people's nightmares.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 04 05, 2016 5:39 am

Eiiiina sau! O aš dar vakar sakiau, kad nebus taip, kad naujas žmogus visai nėra naujas? =D
Iš tikro nesveikai gera matyti palaipsniui susirenkat seną "chebrą". Ir kaip ir sakiau prieš tai, laukiu naujo skaitalo, nes personažas tikrai akivaizdžiai yra sukurtas ne per penkias minutes paviršutiniško rašymo. =) O jei kada reikės Amaros antrininkės (kad ir mokslinėms tikslams įgyvendinti), maloniai ištiesiu pagalbos ranką, tik pirmiau iškrapštysiu savo "panelės" užpakalį iš karsto. =D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2865
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 04 05, 2016 7:08 am

Nu va, pasedėjus paranormal forume pačiai galios išsivystė Very Happy Very Happy
Joa dabar man jau turėtų būti viskas gerai, nes man žiauriai sunku šiaip valdyt kažkokį "esamą" veikėją, per daug įsprausta į rėmus jaučiuosi Very Happy
OMG Amara... Jei dar Silas atsirastų vapšė afigienai būtų :DD Planuosim kažką, čia faktas. Supermeno garbės žodis :DDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I HAD EARLY TO ASUME SOMETHING DARK AND LETHAL HIDDEN AT THE HEART OF ANYTHING I LOVED. When I couldn't find it,  I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1624
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : You'd be surprised how much you can have in common with someone completely different from you. Desmond Abberline.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Some people's dreams are other people's nightmares.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Nina Croft-Redford on Antr. 04 05, 2016 1:24 pm

*Dancing and Jumping* Laughing Sveikinimai nuo vienos iš seniausių senbuvių ir dar pm'inimo draugeškos. - xoxo, S.
Neprieštarausiu jau pasisakiusioms, ir pagirsiu už meistriškumą sukuriant įdomius personažus, kaip ir visuomet. Bene, patirtis ir ambicijos daro savo. Gero tau žaidimo, įkvepiančios kūrybos ir žinoma į rėmus nestatomo, laisvo žaidimo. Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
avatar
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


Pranešimų skaičius : 1938
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : New York City
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 04 05, 2016 1:41 pm

Arba tai, arba labiau banalus paaiškinimas - nepriekaištinga moteriška intuicija. =D =D
Jo, didelis minusas su jau esamais personažais, reikia vis kažkaip bandyti atkartoti kažkieno jau sukurtą charakteristiką. Kol galiausiai, pradedi varyti ant dzin, su labai nepatenkinta, dėl savosios keverzonės, išraiška. Vienaip ar kitaip, tuomet mano "saugiausia psichotiška kalė mieste" tavo paslaugoms. =D Nepriklausomai nuo to, ar bent vienas iš "Stefanų" pasirodys ar ne. =)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2865
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 04 05, 2016 3:26 pm

Uuuu, Danny, I know you! Very Happy ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū už gerus žodžius ir pasirodymą bibliotekoje, nes taip gerai aktyvavo fantaziją man tas reikalas, turėjau ką veikt darbe Very Happy Very Happy
Katherine, jei aš dar normaliai apipavidalinsiu savo idėją logika, net nereikės kurt atskirai Silo... Hehehe, stay tuned :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I HAD EARLY TO ASUME SOMETHING DARK AND LETHAL HIDDEN AT THE HEART OF ANYTHING I LOVED. When I couldn't find it,  I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1624
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : You'd be surprised how much you can have in common with someone completely different from you. Desmond Abberline.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Some people's dreams are other people's nightmares.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Nina Croft-Redford on Antr. 04 05, 2016 5:01 pm

cheers Prašom, prašom ir dar kartą prašom. Nors nemeluosiu, vadovavausi savanaudiškais kėslais, kuomet prabudinau ten savo miegančią moterišką. Jau seniai neturėjau ką veikti, tai pasirodė gana gera proga pataisyti situaciją. Taigi, galima sakyti abipusės naudos pasiekėm. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
avatar
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


Pranešimų skaičius : 1938
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : New York City
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by ATIDUODAMA #55 on Sk. 04 10, 2016 6:36 am

Kai perskaičiau personažo praeities istoriją ir įdomias detales, į kurias siūlyčiau bendraujantiems atkreipti daugiau dėmesio... Nutariau palaukti, kol atsiras bent keli pranešimai žaidime, ir ant kiek labai tai skirsis nuo aprašytos charakteristikos. Nes manau ne vienas sutiks, kad dažniausiai pirminis aprašas sukelia didesnį efektą, nei kad tolimesnis pasireiškimas. Very Happy Malonu pripažinti kad klydau, nes nėra nueita nuo pradinės, aprašytos, minties. Žavu, tikrai. Visada malonu yra skaityti pranešimus, kurie daugiau ar mažiau verčia laukti sekančių, kad sužinoti kas bus toliau. Šiam kartui, iš manęs vien pagyrimai ir palinkėjimai neužmigti ant laurų, plėtojant fantaziją ir idėjas. Wink
avatar
ATIDUODAMA #55

I'll be coming soon, I expect nothing less than best behavior.


Pranešimų skaičius : 108
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=3adup2CANx8

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 04 10, 2016 7:21 am

O, ačiū. Skaičiau tavo tekstą ir net kažkokia baimė apėmė, bet pasirodė, jog viskas gerai Very Happy Very Happy aš iš tiesų siūlyčiau taip anketų nesureikšminti, nes labai dažnai jau pačiam žaidime, kai geriau įsigilini į savo veikėją jo savybės keičiasi, man yra taip buvę ne kartą ir ne du Very Happy Jau dabar Sebastianas keičiasi ir ne vieną jo veidą, net nelabai gražų pamatys tie, kurie turės su juo reikalų. Šiaip labai teigiamai veikia mane jūsų forumas ir turiu gerą nuojautą dėl savo veikėjo ateities Very Happy dėkoju dar kartą už teigiamą nuomonę Smile))

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I HAD EARLY TO ASUME SOMETHING DARK AND LETHAL HIDDEN AT THE HEART OF ANYTHING I LOVED. When I couldn't find it,  I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1624
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : You'd be surprised how much you can have in common with someone completely different from you. Desmond Abberline.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Some people's dreams are other people's nightmares.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by ATIDUODAMA #48 on Tr. 04 20, 2016 3:00 pm

Lyg šiol neparodžiau pasveikinimo atvykus/sugrįžus! Gėda man... xD Bet ne veltui sakoma, kad geriau vėliau nei niekada. Todėl sveikinu ir palinkėsiu standartiškų dalykų: įkvėpimo rašant, gerai leisti laiką, atsirinkti tinkamus žmones bendravimui ir nepradingti. ;]
avatar
ATIDUODAMA #48

You brought me back from the dead to torture me?


Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Redford

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume