Sebastian Coombs

Go down

Sebastian Coombs

Rašyti by ATIDUODAMA #43 on Sk. 02 23, 2014 11:48 am

sebastian coombs
"ar kada nors susimastei apie tai, kad iš tiesų manęs nepažįsti? "

► VARDAS, PAVARDĖ, PRAVARDĖS: Sebastian "Bash" Coombs. Atsižvelgiant į skirtingas epochas, kuriuose gyveno, jį vadino skirtingai.
► GIMIMO DATA / KIEK ŠIUO METU METŲ: Birželio 16, 1532 (25-iu jo amžius sustojo / šiuo metu gyvena jau 482 metus).
► IŠ KUR KILĘS / KUR ŠIUO METU GYVENA: Yra kilęs iš Château de Fontainebleau, Prancūzijos. Tačiau pastovios gyvenamosios vietos neturi.
► SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Visapusiškai tradicinė, traukia tik moteriškosios lyties atstovės. Ir kuo daugiau, tuo geriau.
► ŠEIMOS NARIAI IR DRAUGAI: Faye Carrington (greičiausiai ji yra vienintelė persona, su kuria taip ilgai palaiko ryšius, ir gali pasakyti kad ja pasitiki).
► ĮVARDINAMI PRIEŠAI: Praktiškai visi asmenys, kuriuos galėjo įvardinti savo pastoviais priešais, jau seniai yra palaidoti. Šiuo metu tokių neturi.
► DABARTINĖ VEIKLA / SIEKIAMI TIKSLIAI: Šiuo metu konkretaus plano neturi, apart tai kad visa siela trokšta sužinoti daugiau informacijos apie savo kilmę, ir kokias sąsajas su tuo turi taip įvardinami "keliautojai", kurie kadaise sugebėjo sugriauti jo atrodo visiškai tobulą gyvenimą."jei aš tai padarysiu, tai bus dėl tavęs, o ne dėl šalies kurią turėsiu valdyti"

► ŠIEK TIEK GYVENIMO ISTORIJOS: 1532 metais, karališkoje šeimoje gimė antrasis vaikas. Karalius Henris II buvo palaimintas tuo, kad nuo savo teisėtos meilužės gavo sūnų. Ir nors karaliui visuomet buvo svarbus jo pirmagimis, "benkarto" taip pat neskriaudė dėmesio stoka. Fransis (pirmasis Henrio II sūnus), kartu su Sebastianu augo gaudami toli gražu ne lepinimus ir nesibaigiančius aukštuomenės vakarėlius. Jie buvo ugdomi remiantis tuometinių standartų. Kuomet Fransis mokėsi istorijos, mokėsi pagrindų kaip būti geru karaliumi, Sebastianas buvo matomas kaip geras karys. Sunkios kovos, ne kartą matyti mūšiai, ir ištvermės išbandymas - buvo jaunojo karaliaus sūnaus kasdienybė. Visą tai tęsėsi tol, kol į karaliaus Henrio II karalystę įžengė Škotijos karalienė, Mėrė. Neapsakomo grožio moteris, kuri nuo pat savo gimimo buvo "pažadėta" Prancūzijos sosto įpėdiniui į žmonas. Sebastianas, akimirksniu "puolė" į meilės pinkles, kategoriškai nusižiūrėdamas ne sau skirtą moterį. Jis puikiai suprato tai, kad karaliumi niekuomet nebus, o tai reiškia kad niekuomet neturės jos, Mėrės. Tačiau tai buvo ne kliutis, kuomet prasidėjo karas su aplinkinių žemių valdovais, o svarbiausia su anglų žemių valdovais. Sąmokslai laukė iš visų pusių, tuo pačiu metu puolė ir taip vadinami "keliautojai", kurie savo ruožtu atlikinėjo baisiausias žmonių aukas savo "dievams". Sebastiano biologinė motina, priklausė taip vadinama "kultui", todėl jaunasis vaikinukas kuo puikiausiai suprato kiekvienos aukos reikšmę, kol tai nepalietė jo išrinktos moters, brolio sužadėtinės - Mėrės. Aišku, jis padarė viską, kad apsaugoti ją nuo tų asmenų, ir už tai turėjo atlikti bausmę. Išgelbėjęs vieną gyvybę, turėjo atimti kitą. Ir jis tai padarė. Kuomet puolimai nesibaigė, Henris II baimindamasis dėl savo pirmagimio gyvybės, privertė jį atsisakyti sosto, jam paskirdamas savo "benkartą", kuris kaip ne kaip bet fiziškai buvo stipresnis. Gal ne toks iškilmingas, gal neapmokytas valdyti šalį, tačiau bent jau pakankamai stiprus kad išgyventu. Skubos tvarka buvo paskelbta karūnacijos data, ir žinoma vestuvės. Atrodo jis gavo visiškai viską, ko troško: valdžią, kurio nebuvo jam skirta nuo pat gimimo, sostą, apie kurį neturėjo teisės net pasvajoti ir moterį, kurios troško visu kūnu ir siela. Naivu buvo tikėtis, kad viskas taip ir bus...
Laikas bėgo, ir jis pagaliau "gavo" Škotijos karalienės pasitikėjimą, palankumą ir net meilę. Jie buvo tobula pora, apie kurią visi kalbėjo. Kažkuriuo metu jis netgi pamiršo kad kartu su ja, ant jo pečių krito didžiulė atsakomybė. Bet, tuo metu tai atrodė visiškai nesvarbu. Naktį prieš karūnavimą, mergina buvo pagrobta "keliautojų" kulto, kuris pasirūpino kad Sebastianas turėtu galimybę atsekti jų pėdomis. Jis aišku neapgalvodamas nieko, pasileido į savo moters paieškas, ir pateko tiesiai į pinkles. "Kėliautojai" tuo metu baiginėjo paaukojimo ritualą, kurį jis laimei nutraukė. Išgelbėdamas merginą, jis pasirašė nuosprendį pačiam sau. Staigus galvos skausmas, persipynęs su lūžtančių kaulų garsais, pojūčiais, buvo nepakeliamas. Jis krito prieš išrinktosios kojas, kone staugdamas iš skausmo. Jo akys, įgavo ryškų oranžinį atspalvį, kuris tamsoje kone švietė. Kulto dėka jis oficialiai tapo mėnulio vergu, vilkolakiu, pasmerktu egzistuoti tol, kol nebus sunaikintas. Tokio kraupaus vaizdo Mėrė išsigando. Ji nebe matė jame to paties vyro, kurį pamilo. Priešais tebuvo žvėris, ne žmogus, nevertas gyventi. Net tada kai virsmas liovėsi, mat jis sugebėjo tai kažkaip suvaldyti, Škotijos karalienė neleido jam prisiartinti. Ji te pasakė vieną, kad pasakys visiems kad jis žuvo nuo kulto rankų, ir vardan visų saugumo jis turi dingti. Nes nei ji, nei kas kitas nesusitaikys su tuo, kad soste sėdės monstras. Sebastianas su "kiaurai perverta išdavystės širdimi", pasileido šalin. Jis bėgo tol, tiek ilgai, tiek toli, kad sunku pasakyti ar praėjo kelios valandos, ar kelios savaitės. Jis nesustojo, negalėjo sau to leisti. Nes jei būtu, vadinasi būtu grįžęs atgal ir kovojęs dėl savo laimės nepaisant visko. Bet jis suprato vieną, jis negalėjo taip pasielgti su sau brangiais asmenimis. Neaišku buvo kas jis ir ką gali padaryti, kuomet nesugebės savęs suvaldyti. Jau po kelių mėnesių Mėrė ištekėjo su Fransio, kuris užėmė sostą.  Sebastianas tuo tarpu, visiškai atsitraukė nuo savo buvusio gyvenimo.
Šiuo metu, jis yra vadinamas "vienišu vilku", kuriam svarbiausia yra jo paties interesai, o ne kažkieno kito. Jis stiprus, jo kraujas yra ypatingas tiek dėl savo kilmės, tiek dėl to kad jo biologinė motina priklausė "keliautojų" kultui. Per savo egzistavimo laikotarpį įgavo daug patirties, daug išminties ir ne ką mažiau stiprybės. Jis vienas seniausių, iki šiol išgyvenusių vilkų. Ne viena "gauja" bandė įgauti jo palankumą, prisitraukiant prie savęs, tačiau kiekvieną kartą tai pasibaigdavo fiasko, nes Sebastianas tiesiog nėra sudomintas būti vienos ar kitos grupės dalimi. Negena to, šiuo metu jis yra vienintelis asmuo, kuris turi specialų durklą, kuris geba keliautoją išsiųsti į kitą pasaulį. Tačiau šia informacija jis nėra linkęs dalintis, mat, savarankiškai naikina tą padermę.
"tai buvo paskutinis kartas, kai leidau sau pasitikėti žmonėmis"

► TRUMPAS CHARAKTERIO APIBŪDINIMAS: Jis gyvena jau ne vieną šimtmetį, todėl drąsiai galima pasakyti kad jo charakteristika yra stipriai užgrūdinta. Jis stiprus, niekam nepavaldus ir niekad nepasiduodantis asmuo. Jis vienas iš tų, kurie labai retai gali kam nors pasakyti kad jį/ją brangina. Jis netiki meile, kuri "išgelbės pasaulį". Jis vengia pastovumo, bei vadovaujasi mintimi "jei neišd*lkinsi kito, išd*lkins tave", todėl viskame visad yra pirmas. Nepasitiki beveik niekuo, apart savimi pačiu. Turi labai daug kompromituojančios informacijos prieš kitus, o pats negali pasigirti silpnomis vietomis. Tuo pačiu metu, su tinkamais žmonėmis, jis yra labai atsipalaidavęs, linksmas asmuo. Dažnai gebantis save įvardinti kaip "kompanijos siela", linkęs į komunikabilumą.


ATIDUODAMA #43

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Andrea Argent on Sk. 02 23, 2014 12:16 pm

Oho, nepatingėjai pristatinėjant savo personažą, su kuo tave labai ir sveikinu.  Very Happy
 Na ir žinoma, mano Andrea labai džiaugiasi galėdama pasigirti dar vienu senu ir tokiu išskirtinai kilmingu draugu savo rate. Visgi ne visi šiais laikais turi šansų išgerti su pačiu buvusiu Prancūzijos šalies sosto įpėdiniu.  Very Happy Dar kartą sveikinu sėkmingai prisistačius ir tradiciškai palinkėsiu pasiekti visus čia užsibrėžtus tikslus.  Wink 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by ATIDUODAMA #43 on Sk. 02 23, 2014 1:06 pm

Aš be galo dėkoju už išsamų pasveikinimą, ir žinoma labai džiaugiuosi kad mano personažo aprašymas buvo ne vien perskaitytas, bet ir patiko. Tai labai paskatina veikti ką nors toliau. Wink

ATIDUODAMA #43

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Desmond Abberline on Pir. 02 24, 2014 2:18 am

Vava va vum! Čia tai super personažas. ;]
Turiu pripažinti kad jau senokai laukiau kol jį pristatysi, ir likau ne tik kad patenkinta bet ir sužavėta.
Labai įdomus, charizmatiškas asmuo. Plius buvęs "be 5 minučių" karalius. Na ką, sėkmės tau didžiausios. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by ATIDUODAMA #43 on Kv. 02 27, 2014 11:45 am

Pasikartosiu, kad labai dėkoju už paskatinančius palinkėjimus. Man asmeniškai labai malonu tai kad personažas patiko. Ir žinoma, iš paskutinių bandysiu jo nesumauti, o toliau tik dar labiau išpuoselėti. Wink

ATIDUODAMA #43

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Desmond Abberline on Kv. 02 27, 2014 12:22 pm

Tai jau tikrai pasistenk, nes kitaip būsiu pirmoji kuri trepsės kojomis iš nepasitenkinimo. xDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Tyler Lockwood on Kv. 02 27, 2014 2:57 pm

Sveikinimai pristačius personažą. Labai malonu kad vilkų gretai papildė dar vienas asmuo. Gero žaidimo.  Wink 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

avatar
Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Desmond Abberline on Pen. 02 28, 2014 5:35 am

Ech, seksiukai tie vilkai, kaip žiūriu... xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by ATIDUODAMA #43 on Pen. 02 28, 2014 6:27 am

Dar kartą ačiū už pasveikinimus. Wink
Nadia, čia žinok yra didelis planas, kad jie tik tokiais te būtu. Laughing

ATIDUODAMA #43

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Pen. 02 28, 2014 6:38 am

Mhm, tikrai kad puikus personažas, ir kiek skaičiau pranešimus, tai visi labai patiko.
Palinkėsiu tik ir toliau taip pat sėkmingai reikštis ir iš žaidimo paimti viską, kas tik yra įmanoma. ;]
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Pen. 02 28, 2014 7:06 am

Nebūsiu išskirtinė ir pasakysiu kad man taip pat labai patiko tavo personažas, ir ką galiu pridurti? Pasiūlyčiau tik kuo labiau veltis į jau esamas istorijas, daugiau realizuotis ir žinoma stebinti skaitytojus ir dalyvius kuo nors originaliu. Sėkmės tau, ir malonaus susirašinėjimo. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Desmond Abberline on Pen. 02 28, 2014 10:09 am

Sebastian - Ai va kaip čia pas jūsų gudriai sugalvota... xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Jake Armstrong on Pen. 02 28, 2014 11:26 am

Malonu matyti dar vieną asmenį pas mūsų. Malonaus žaidimo. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1323
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 32
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Christoffer Cross on Št. 03 01, 2014 3:47 am

Labai įdomiai aprašytas personažas, todėl turiu už tai pagirti ir žinoma tuo pačiu palinkėti kuo didesnės sėkmės įsivažiuojant į esamą chaosu pagrįstą tvarką. Laughing Žodžiu, gerai praleisk laiką ir paturėk ką nori.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Sebastian Coombs

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume