Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALATA NR. 006:

5 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

PALATA NR. 006:   Empty PALATA NR. 006:

Rašyti by Clementine Le'Roy Št. 02 22, 2014 6:23 am

Pacientė: Katherine Pierce.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


PALATA NR. 006:   Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 02 22, 2014 9:28 am

*Iš kart po to, kai neteko sąmoningumo, nebuvo prabudusi ne karto iki pat dabar. Sėkmingai išmiegojusi gerą parą, po visų atliktų operacijų, pagaliau pramerkia akis. Matydama priešais save baltos spalvos lubas, ir nemaloniai mirksinčią lemputę, suraukia savus antakius. Fizinis skausmas priminė tai, kad ji greičiausiai buvo nutrenkta kokio traukinio, nei kad pasvaidyta į sienas. Liežuviu lėtai perbraukusi per savo suskilinėjusias lupas, abiejų rankų pirštais sukimba į patalinę, tarytum būtu bandžiusi atsikelti. Tačiau to nesugebėjusi, negarsiai atsidūsta. Kadangi palatoje buvo viena, pasukusi galvą į kažkurią pusę, vos girdimai, labai pakimusiu balsu prasitaria* - Nesuprantu... - *Kuomet atsiminimai apie prieš tai buvusius įvykius pagaliau pradėjo grįžinėti, vėl sumerkia akis. Atsimindama būtent tai kad buvo užpulta, kabėjo ant mirties slenksčio ir kad ją puolusi asmenybė buvo nužudyta. Visi įvykiai buvo susimaišę tarpusavy, o blogiausias jų, kad jai padėjusi asmenybė buvo ne Andrea, bet atrodanti lygiai kaip ji, moteris. Kas ji? Šis klausimas jai nedavė ramybės, dar vienas, kaip ji atsidūrė čia, ir kokia buvo viso to prasmė? Kadangi dabar buvo labiau nei šiaip išvargusi, nebe atsimerkdama, leidžia sau pailsėti, kad ir kaip tai neįmanomai atrodytu*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Št. 02 22, 2014 12:51 pm

Tikriausiai daugumos netikėtumui, mat jis niekuomet nebuvo šios moters gerbėjas, tačiau yra būtent tas, kuris pasirodo čia pirmiausia po to, kai yra pranešama apie tai kad ji atsidūrė ligoninės pataluose. Pakankamai garsiai pravedamas duris, taip pat jas ir užtrenkia sau už nugaros. Įsistebėdamas į ant lovos gulinčią merginą, leidžia savo veide pasirodyti kampinei šypsenai. Tačiau, ilgai neužlaikydamas tylos pauzės, vien iš girdimo merginos kvėpavimo tempo sugeba išsiaiškinti kad ši nemiega, todėl prasitaria: - Tikiuosi tu nemanei kad ilgai galėsi voliotis lovoje, kai aplinkui šitaip nuobodu? - Nieko nedelsdamas pameta ant lovos kartu su savimi atsineštą krepšį, kuriame buvo sukrauti kažkokie moteriški apdarai: - Gerai, renkis. Ir greičiau, nes aš nelabai mėgstu šią vietą.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 02 22, 2014 1:08 pm

*Vien po to, kai pasirodęs svetys nusprendė patrankyti duris, neatmerkdama akių, spėjo kad tai greičiausiai bus aiškiai išreikšto temperamento asmuo, o konkrečiau Meisonas. Ir būtent todėl, kad nebuvo pasiruošusi pasikalbėti apie tai kad neva pasielgė kvailai, ar kad dabar visi neteko labai svarbaus asmens, pradeda kalbėti* - Meisonai, aš greičiausiai galiu viską paaiškinti. - *Tačiau kuomet ji atmerkia akis, ir priešais pastebi visiškai ne tą asmenį, kurio laukė, suraukia savus antakius dar labiau* - Taileri. Nagi nustebink, kokia gi yra tavo pasirodymo priežastis? - *Kuomet atseka žvilgsniu jo numestą krepšį, netikėtai sau pačiai suprunkščia* - Tu tikriausiai paminęs, jei manai kad aš sugebėsiu atsikelti iš lovos, ar tuo labiau kur nors su tavimi eiti. Tad verčiau iš karto sakyk, ko tau reikia?
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Št. 02 22, 2014 1:35 pm

- Jei tavo paaiškinimas kaip nors liečia Katherine Reese, tuomet man neįdomu. O jei tai būtu įdomu mano giminaičiui, vadinasi jis yra kvailys. - Tai sakydamas, palaipsniui pasiekia galinį ligoninės palatos langą, į kurio palangę atremia savo delnus. Stebėdamas skaisčiai saulės apšviestą aplinką, suprunkščia, kuomet mergina pradeda teisintis kad negali nieko padaryti. Neigiamai supurtydamas galvą, tačiau neskirdamas jai per daug dėmesio, toliau, tarytum "grožisi" vaizdu už lango, tai palydėdamas komentaru: - Kaip matai, tu nusigyvenai iki to, kad niekam nerūpi kur tu atsidūrei, Katherine, apart mane. O aš esu pakankamai nekvailas, kas suprasti kad ši vieta tau yra labiausiai nesaugi. Nes, galiu net sąrašą asmenų surašyti, kurie netrokšta tavo mirties. Likę, na, tu ir pati supranti. - Kuomet atsisuka taip, kad galėtu atsiremti į palangę, nukreipia savo žvilgsnį į tamsiaplaukę garbanę, tuo pačiu metu įvertindamas tai kad net dabar ji tebėra patraukli. Šiek tiek kilstelėdamas savus antakius, leidžia sau pasikartoti: - Renkis, kitaip man pačiam reikės tai padaryti už tave. O tu to manau nenori.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 02 22, 2014 2:40 pm

*Vis dar negalėdama suprasti, kokiais motyvais vadovaujasi šis asmuo,  nes niekuomet nebuvo jam palanki, ar tuo labiau niekuomet nebuvo draugiška. Katherine pastoviai vadovavosi tik savo pačios interesais, ir tik šio vaikinuko dėdė tapo išimtimi. Susiaurindama savo akių vokus, stipriai sukimba į patalinę, kuomet atsispirdama nuo pagalvės, sunkiai užima sėdimą poziciją. Palaipsniui pasukusi savo žvilgsnį į prie lango sustojusį Lockwood'ą, priverčia save pagaliau prasižioti pokalbiui* - Net jei jos nebėra gyvųjų tarpe? - *Klausdama to ne veltui, nes iki pat šios akimirkos puikiai atsimena kaip šviesiaplaukė krito nuo Carrington užvaldžiusios sielos. Nors viduje ji tyliai džiūgavo dėl to, kaip viskas pasisuko, nes iš dalies, reikia pripažinti kad to susidūrimo metu turėjo mirti pati, o ne galybę kartų už ją stipresnė bendravardė. Dėl savo gyvybės ji džiaugėsi, kas net laikinai privertė pamiršti raganos tartus žodžius apie senatvę. Kiek stipriau įtraukdama oro į savo plaučius, pratęsia* - Tu manai kad asmenys, kurie mane rado, paskambino pusei pasaulio ir sukvietė čia, kad mane aplankytu? Nebūk naivus, aš net sumauto telefono su savimi neturėjau, ką jau kalbėti apie dokumentus. - *Nuleidusi savo žvilgsnį, nes tai ką ji pasakė skambėjo kaip nevykęs pasiteisinimas, neigiamai supurto galvą. Skamba taip absurdiškai, bet jis teisus... Ji tikrai negali pasigirti draugu gausumu. Kuomet pritraukia prie savęs krepšį, iškeldama antakius, pasuka akis į kaip tik tuo metu į ją atsisukusį Lockwood'ą* - Tebūnie tavo tiesa, ši vieta nėra man pati saugiausia. Manai kad nusitempęs mane į kokį nors viešbutuką, parūpinsi saugumą? - *Suprunkščia* - Iki šiol negaliu suprasti, ko tu iš tiesų nori. Bet velniop. Nusisuk... Nenoriu kad žiūrėtum.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Kv. 02 27, 2014 12:17 pm

Tuo metu kai iš merginos pusės nukambėjo lemtingi žodžiai apie tai, kad šviesiaplaukės nebe liko tarp "nemirtingų" tarpo, neparodydamas kokios nors ryškesnės emocijos, vos pastebimai labiau susiaurina savo akių vokus. Buvo sunku pastebėti ar tai jam suteikė kokios nors įtakos, ar jis paprasčiausiai jau žinojo tiesą apie tai kas jai nutiko, bei visiškai to nesureikšmino. Liežuviu perbraukdamas sau per lupas, galiausiai šiek tiek pakelia rankas, susikryžiuodamas šias ties krūtines linija. Klausydamas kalbančios, pagaliau pertraukia: - Nerūpi. Ir manau ne tavo reikalas bandyti man paaiškinti kad yra kitaip. Kiekvienas savo gyvenime padaro klaidų, Katherine buvo mano. Todėl tai kad ji žuvo, mirė, ar pati nusibaigė man neturi visiškai jokios reikšmės. Tu kitą vertus, visai kitas reikalas. - Galvos mostu nurodydamas ant lovos tebesėdinčią tamsiaplaukę. Tačiau per daug nekomentuodamas savo prieš tai pasakytos monologo dalies, peršoka prie kitos temos: - Gal ir neparūpins tau saugumo viešbučio kambarys. Bet asmuo, kuris tavęs ten laukia, manau sugebės tave priversti pakeisti dabartinę nuomonę. Kartoju paskutinį kartą Katherine, renkis. Nes aš neturiu tiek daug laiko, kad aušinti burną su tavimi, kalbant apie niekus. - Nuleisdamas akis, bei nespecialiai suprunkšdamas, kuomet ši pasisako nusisukti, neigiamai supurto galvą: - Nuo kada pasidarei tokia drovi? Nesu kvailas, kad atsukčiau tau nugarą. Daryk išvadas, pati ar man tai padaryti? - Vien dabartine savo veido išraiška parodo kad net neketina nusisukti nuo jos.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Kv. 02 27, 2014 12:48 pm

*Kalba kuri kone liejosi iš vaikino, stovinčio prie lango, lūpų dalinai priminė ją pačią. Kuomet jai buvo suduotas stipriausias smūgis, ji taip pat manė kad viskas kas aplinkui buvo nesvarbu. Tuo metu ji greičiausiai net nebūtu sureagavusi į mylimojo mirtį, tačiau tik tuo metu. Buvo aišku, ankščiau ar veliau tai atsilieps Lockwood'ui, nes jausmai kurie jį rišo su šviesiaplauke ragana, buvo stiprūs. Kitaip, kokia prasmė jai buvo rizikuoti viskuo: savo draugais, savo motyvais, vien iš minties kad Taileris gali ją niekinti už tai ką ši padarė? Nuleidusi savo tamsias akis, atrėmė savo rankas į kelius, nes šiuo metu ne vien menkiausias sujudimas sukeldavo skausmo, tačiau ir svaigino. Atrodė kad bet kuriuo metu, stipriau sujudėdama ji nukris. Išsekimas, nuovargis ir prastai nuslopintas skausmas davė apie save žinią* - Tu prastas melagis, Lockwood'ai. Arba aš gyvenu per ilgai, nes matau kad tai ką sakai, nėra visiška tiesa. Tačiau, jei tau nuo to yra patogiau, man tai nesuteikia reikšmės. - *Jam kaip tik tuo metu prakalbus apie prieglobstį, suraukusi antakius, pakelia akis į jo pusę* - Sakyčiau kad šiuo metu man aktualiausia apsauga būtu ne iš ko kito, kaip Meisono. Tačiau, drįstu spėti kad tu omeny turi ne jį. Tuomet ką? Juk nemanai kad esu tokia kvaila, kad aklai pasikliausiu tavimi, vykdama ten, kur pasakysi, niekam apie tai nepranešant? - *Kuomet liežuviu perbraukė per savo lūpas, demonstratyviai iškėlė išraiškingus antakius* - Tu vilkolakis, aš žmogus, kuris šiuo metu vos pajuda. Manai kad sugebėčiau ką nors prieš tave padaryti? Nusisuk. O jei bandysi mane paliesti, man nereikės daug pastangų kad prisišaukčiau pagalbą. - *Specialiai įsistebėdama į jį, leidžia apsispręsti kaip situacija susidarys toliau*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Kv. 02 27, 2014 12:51 pm

-Nagi Tayleri, kur tavo manieros?-pasirodęs tarpduryje, atsiremia i durų stakta. Sukryziaves rankas sau ties krutine, kilsteli antakius, tarsi laukdamas kol sūnėnas paaiškins neįprasta savo elgesi. Galop nusprendęs nebelukuriauti, žengia vidun, gan garsiai uzdarydamas duris, mat slėpti, kad Taylerio elgesys su jo mergina, tarytum si butu buvusi pigi prostitute, ji siutino. Dėka savo antgamtiskos klausos buvo spėjęs išgirsti siek tiek daugiau nei norėjo. Žinia apie drauges mirti buvo netikėta, taciau dabar jis buvo susikoncentraves i įtūžį, troško išsiaiškinti viso to aplinkybes. Su nerimu žvilgtelėjes i mergina, kuri ne is tolo neprimine siaip jau sveikata trykstancios Pierce, suraukia antakius. -Kaip tu?
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Kv. 02 27, 2014 1:11 pm

Kuomet nuleido savo akis, bei buvo galima pastebėti kad trūko labai ne daug, kad jo veide būtu pasirodžiusi šypsena, neigiamai supurtė galvą, tarytum būtent šios emocijos visą laiką ir vengė. Priversdamas save kalbėti, pagaliau prasitarė: - Tu manai kad Keitė visą tai darė dėl manęs? Ar bent kartą susimastei kas būtent pažadino mano "mėnulio prakeiksmą"? Galu gale, ar pagalvojai apie tai kad ji įsimaišė tarp mano genties atstovų ne veltui? Visgi tu esi naivi, Katherine, jei manai kad nuo pat pradžių jos ketinimai buvo kilnūs. Ji manipuliavo visais, nes buvo puiki tavo mokinė. Jos didžiausias troškimas buvo rasti alfa, tikrąjį ir ant lėkštutės patiekti šį Niklausui. Kuomet ji grąžino mano atsiminimus, tiksliau įskiepijo naujus, aš pamečiau galvą, tol, kol nebuvau ištrauktas iš tų melagysčių liūno. Vienas asmuo man padėjo suprasti kas ir kaip iš tiesų yra. Todėl turėtum kartą ir visiems laikams suprasti, kad man ne vien ne gaila kad ji mirė, aš dėl to džiaugiuosi.
Kilstelėdamas ranką, delnu perbraukia sau per sprandą, ir kaip tik tuo metu norėdamas pradėti kalbėti, pastebi kad pro duris įžengia jo giminaitis. Pagaliau tampa aišku kodėl šis taip skubino garbanę iš čia išsinešdinti. Nes susidūrus su Meisonu, jis neturėjo ne menkiausios galimybės jos vienos iš čia išvesti susitikimui su ta, kuris sugebės atverti beveik visas kortas. Išlaužęs šokią tokią kvailą išraišką, palenkia galvą, bandydamas rasti ne ką protingesnį pasiteisinimą: - Antipatijos buvusiems vampyrams ima viršų. - Atsitraukdamas nuo palangės, į kurią vis dar buvo atsirėmęs patraukia šiek tiek toliau nuo abiejų čia esančių žmonių, tuo pačiu metu iš kišenės ištraukdamas mobilų telefoną: - Aš stengiuosi įtikinti ją kad čia yra labai nesaugi vieta. Manau, neprieštarausi kad jai reikia dingti kuo toliau nuo viso veiksmo, jei net tie, kuriais net tu pasitiki bandė ją nužudyti?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Clementine Le'Roy Kv. 02 27, 2014 1:19 pm

{Aišku kad negalėdama pasižymėti tokia klausa, kokią turi nemirtingieji, negirdėjo to, kas buvo kalbama už uždarų durų. Vien jų trankymas atkreipė daugumos poste buvusių asmenų dėmesį, todėl buvo iškviesta čia paguldytos merginos daktarė. Rankoje laikydama "ligos istoriją", kaip tik vizitacijos metu pagaliau pasiekia šios palatos duris. Kuomet pravėrė duris, iš kart pakėlė akis į čia esančius žmones} - Būsiu priversta paprašyti kad bent vienas iš čia išeitu, negi niekas nepranešė kad į palatą galima užeiti tik po vieną? - {Šiek tiek kilstelėdama savus antakius, atkreipia dėmesį į tai kad stipriai sužalotą mergina sėdi} - Panele Pierce, atsigulkite atgal. Šiuo metu yra labai rizikinga jūsų sveikatai, net užimti sėdimą poziciją. Ir jei atvirai aš stebiuosi kaip aplamai likote gyva po to, kas nutiko salėje. - {Nors ji ir priklausė miesto tarybai, kuri "saugojo" žmones nuo vampyrų, šiuo metu ji užėmė draugišką poziciją} - Kas galėjo pagalvoti apie tai kad įlūš stogas. Tai siaubinga. Džiugu kad mes tinkamu metu buvome netoliese, todėl sugebėjome jus kone ištraukti iš mirties nagų. - {Kuomet atkreipia dėmesį į abu čia esančius vyrus, šiek tiek primerkdama akis, pratęsia} - Akivaizdu kad jūsų draugė iš tiesų trokšta gyventi. Ypatingai dabar.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


PALATA NR. 006:   Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Kv. 02 27, 2014 1:32 pm

*Nepaisant to kad kuo puikiausiai išklausė jaunesnio iš Lockwood'ų pasiaiškinimo, kodėl jis taip netinkamai reaguoja į savo buvusios merginos mirtį, sunkiai sugeba nuslėpti savo nuostabą, kuri kone perkreipia jos dailų veidą. Ir nors ji visuomet turėdavo ką pasakyti, šiuo metu tarytum keistas, nematomas gniužulas buvo užspaudęs kaklą. Buvo sudėtinga suvokti, ar asmuo apie kurį kalba Lockwood'as yra iš tiesų tas, kuris padeda, o gal tas, kuris kaip tik viską tik dar labiau komplikuoja. Pasigirdus pašaliniams garsams šone, ji pasisuko į tą pusę, kur kaip tik dabar pasirodė Meisonas. Veide šmėkštelėjo lengvas šypsnis, kuris gana greitai dingo* -Gyva, kol kas. - *Pavartydama akis, ji nusprendė kad šiuo metu geriausia būtu nebe tęsti pokalbio apie žuvusią moterį, nes galu gale, ir jai pačiai tai nesuteikė labai daug palaimos. Ji jautė palengvėjimą, kad šviesiaplaukė mirė ankščiau, nei spėjo baigti savo planus liečiančius konkrečiai ją. Ištiesdama ranką, savais pirštais sukibo į kelis čia vėliausiai pasirodžiusio vyro. Savo mina pasistengdama perteikti tai, kad nesureikšmina jauno vilko žodžių, buvo be prasižiojanti, kuomet į palatą taip pat užsuko dar vienas asmuo* - Jis kaip tik šiuo metu ruošėsi išeiti. - *Galvos mostu nurodydama jaunesnio Lockwood'o pusę, suraukė savus antakius, kuomet daktarė pasakė visiškai ką kitą, nei ji žino* - Įlūžo stogas? Na, akivaizdu, aš esu labai sėkmingas žmogus. - *Jos balse buvo galima išgirsti sarkazmą, kuris kuo toliau, tuo labiau neblėso* - Ak tiesa, duokit man tuos lapus, kurie leis man uždėjus parašą išeiti iš ligoninės. Keli lūžę šonkauliai, mėlynės ir nubrozdinimai negali manęs priversti čia pasilikti ilgam. Ypatingai dabar? - *Klausiamą žvilgsnį nuo daktarės, nukreipia į Lockwood'ą, tikėdamasi kad jis parems jos sprendimą liečiantį tai, kad savo namuose jai bus kur kas geriau "užsilaižyti" žaizdas, nei likus ligoninės pastate*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Kv. 02 27, 2014 1:53 pm

Kadangi kažkas Taylerio elgesyje jam kėlė nerimą, visu pirma, siurkstokai is jo rankų pastveres mobiluji, nesunkiai juo atsikrato paprasčiausiai sutraiskydamas savo kumstyje. -Tikiuosi supranti, kad atsarga gedos nedaro,-kreipdamasis i sunena, kurio gerais ketinimais Katherine atzvilgiu jis kažkodėl abejojo, atsikrato to kas dabar buvo plastmasės krūva, ismesdamas tai i siuksliadeze. -Kas po velniu tau šovė i galva? Man nusispjaut ka manai apie ja, bet puikiai žinai, kad jai jai kas nors atsitiks, uz tai atsakyti turėsi man, Tayleri,-neslėpdamas pykčio, kad vaikinas ėmėsi veikti be jo žinios, ima giliai kvepuoti.
I palatą įėjus daktarai, to pernelyg nesureikšmina, kaip ir to, kad si pareiškė norą, jog vienas ju is cia pasisalintu. Prislopines tona, neigiamai papurto galva, akivaizdziai nusivylęs savo sunenu. -Eidamas pries ja, eisi pries savo paties šeima, Tayleri. Ji yra mūsų šeimos dalis, patinka tau tai ar ne,-pajutes merginos pirstus savo plastakoje, dar syk reiksmingai debteli i vaikina ir galop priseda ant lovos krašto, taciau praleidęs viską ka sakė daktarė, klausiamai kilsteli antakius:- Ar ji pasiruošusi buti slaugos namų salygomis?
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Clementine Le'Roy Kv. 02 27, 2014 2:07 pm

{Neturėdama teisės kištis ne į savo pokalbio dalį, paprasčiausiai praleidžia pro ausis tai, kas buvo sakoma ne jai. Kuomet plaučius pripildė oru, nukreipdama akis į konkrečiai tą, kuris pagal viską, atrodo labiausiai artimas nukentėjusiai, pratęsia savo nebaigtą kalbą} - Spėju, jūsų merginai? Šiuo metu yra labiausiai reikalingas lovos režimas. Ir kad ir kaip nebaisiai ji pati apibūdina savo situaciją, turiu pabrėžti tai, kad yra stebuklas tai kad ši šiuo metu kvėpuoja. Jei mes būtume pavėlavę bent penkias minutes, istorija būtu pasibaigusi liūdnai. - {Drėbtelėdama į kažkur nuošaliau esantį tamsiaplaukį, nenorėjo kalbėti prie jo, tačiau dėl to kad šis neskubėjo pasitraukti šonan, visgi privertė tai save padaryti} - Asmeniškai aš nenorėčiau jos šiuo metu išleisti iš ligoninės. Slauga namuose žinoma yra naudinga. Tačiau mes dar turime atlikti daug tyrimų, ir galu gale, būnant čia jai bus lengviau išsaugoti nėštumą, nei namuose.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


PALATA NR. 006:   Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Kv. 02 27, 2014 2:28 pm

- Rimtai?! - Tuo metu kai iš jo rankų buvo išrautas mobilus telefonas ir prie to viso sutrupintas, skėstelėdamas rankomis, puikiai perteikia nuostabos iškreiptą fizionomiją. Negalėdamas patikėti tuo ką iškrėtė dėdė, suraukdamas antakius, akimirksniu pradeda kalbėti: - Manai aš esu labai prieš su kuo tu dulkiniesi? Patikėk, man tai neturi jokios reikšmės. Ir jei nebūčiau jos pripažinęs, greičiausiai manęs čia nebūtu. Ir aš nebandyčiau ją suvesti su tuo asmeniu, kuris bent nutuokia kaip mažu mažiausiai sutramdyti ją, kad neprisidarytu daugiau bėdų, nei jos pačios ją susiranda. Toji mergina labai daug žino apie Katherine, ir yra pasiruošusi traukti jos kailį iš bėdų. Ne taip kaip tavo draugai. Reese pavyzdžiui? Kas atsako už tai kad... - Susilaikydamas nuo tolimesnio komentaro, nes čia esti daktarė, kuri vaizduoja kad nieko nenutuokia apie antgamtines būtybes. Neigiamai supurtęs galvą, ir toliau spinduliuodamas arogantiškumu, jau ketino pasišalinti iš palatos į laukiamąjį. Tačiau po kalbos apie nėštumą, gana greitai atsisuka į giminaičio pusę: - Tu dar ir vaiką jai įtaisei?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Kv. 02 27, 2014 2:43 pm

*Migreninis galvos skausmas, šiuo metu neramino ją lygiai tiek pat, kiek ir visas likęs kūnas, sužalotas nuo prieš tai vykusio susidūrimo su savo bendravarde. Abiejų Lockwood šeimos atstovų ginčas neatrodė kad gali pasibaigti gerai, tuo labiau žinant kad jie yra per dideli karštakošiai, o Meisonas šiuo metu yra neapsakomai stipresnis už savo sūnėną. Sukandusi dantis, šiek tiek pakelia savo ranką, ja pagestikuliuodama* - Ar galima visus aiškinimusis perkelti bent jau penkioms minutėms į ateitį? Aš vis dar nepripratusi prie to kad galvos skausmas taip spaudžia smegenys. - *Tuomet kai jau norėjo įsikišti į jų pokalbį, atsikeliant iš lovos, bei nukreipiant dėmesį į save, sustingsta, po to kai daktarė pasisako apie jos dabartinę padėtį. Savaime, nekontroliuotai širdis ima daug stipriau plakti, išduodama jos, išgąsčio būseną. Informacija buvo teisinga, ji laukėsi ir tai šiuo metu ją stipriai išmušė iš vėžių. Vadinasi pasikėsinimas vyko ne vien į ją. Gana dažnai gaudydama orą, tačiau mažais įkvėpimais, atsuka akis į šalia sėdinčio vyro pusę, kuomet tuo pačiu metu jo sūnėnas perklausia to paties, ką spėjo patvirtinti medikė* - Duokit man tuos sumautus lapus, aš susitvarkysiu pati. - *Lyg tyčia bandydama išvengti pokalbio apie nėštumą, stipriai suspaudžia abiejų savo rankų kumščius, tuo pačiu metu sumerkdama akis, tarytum tai šiuo metu jai būtu padėję atgauti dvasinę pusiausvyrą*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Kv. 02 27, 2014 3:00 pm

Ismustas is veziu akimirkai praranda zadi, todel i kandzia Taylerio pastaba deramai nesureaguoja. Taip, jiedu tokia galimybe buvo apsvarste, bet visa tai atrode taip miglota ir apsurdiska, giliai viduje jis niekada nesitikejo, kad tam yra galimybe. Ji-buvo mirusi. Simtmecius. Jis-? Vilkolakis, Antgamtine butybe ir visgi panasu, kad tai imanoma. Neigiamai papurtes galva delnu perbraukia sau per smakra ir galop ta pačia plaštaką uzdeda sau ant sprando, kuris buvo išpiltas salto prakaito. -K..aip?-padrikai is jo burnos issprudes klausimas, nuskamba tarytum ne jo paties balsas. Nuryjes burnoje susikaupusius skyscius, pabando susitvardyti. Pasisukes i Tayleri, leidžia savo akims kelioms sekundems įgauti atitinkama zerincia spalva. -Jei prasiziosi,-papurto galva, tarytum grasindamas, taciau šiuo atveju priešingai, įgavęs kaip niekad silpna vieta, reikalaudamas savo vienintelio giminaičio užnugario, mat maldauti nebuvo pratęs. Atsigrezes i istoriškai popierius vartancia mergina, suima abu jos riesus, švelniai prispausdamas juos prie antklodes. -Viskas bus gerai, as būsiu su tavimi, kad ir kas nutiktu, Kat.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Kv. 02 27, 2014 3:14 pm

Netrūkus po to, kai kuriam laikui ore užsistovi tylos akimirka, kurią iššaukė daktarės pranešta žinia apie tai kad giminaičio mergina laukiasi nuo jo atžalos, sukandęs dantis, neigiamai supurto galvą. Ne dėl to, kad ši mintis jam nepatiktu, ar jis būtu priešiškai nusiteikęs prieš Pierce. Anaiptol. Greičiau dėl to, kad jį neramino visiškai kitas klausimas, vardu Nadia. Šiuo metu jis vienintelis buvo informuotas apie tai, kad minėta mergina yra Pierce dukra, kuri gimė prieš šiai tampant nemirtinga. Jo užduotis buvo suvesti abi moterys, kad būdamos kartu, būtu stipresnės, arba Katherine būtu priversta mažiau lysti į visokiausius nesusipratimus, kurių vienas ir atvedė ją iki pat miesto ligoninės lovos. Stebėdamas Meisono akis, kurios kažkuriuo metu pasikeitė, garsiai suprunkščia, kad čia esantis žmogus, daktarė, nespėtu atkreipti į tai dėmesį: - Aš. Padėsiu, kuo galėsiu. - Atrodo tam kad tai pasakyti, jam teko sudėti labai daug pastangų. Nėštumas, plius dabartinė moters būsena nebuvo daug žadanti. Tuo labiau jis kuo puikiausiai žinojo, kad giminaitis labiau už viską troško turėti tai, kas iš jo buvo atimta, normalų gyvenimą. Pasukiodamas akis, pagaliau pasigauna daktarę už alkūnės, apsukdamas į savo pusę: - Paruoškit išrašymo dokumentus, mes pasirūpinsim kad ji gautu visą būtiniausią pagalbą, jau šiandien pat pasamdysime geriausias slauges. Ačiū. - Kone išstumdamas daktarę pro duris, uždaro šias, pats tuo tarpu pasilikdamas palatos viduje: - Tikiuosi abu suvokiat kad tai nėra pati geriausia naujiena? - Kilstelėdamas savus antakius atsitraukia nuo durų, užimdamas tokią poziciją, kuri leistu matyti juos abu.
- Mano patarimas būtu, rasti tą, kuris ištrintu visiems iš atminties tai, kad ji iš viso čia buvo, ką jau kalbėti apie tai. - Rankos mostu, specialiai nurodo moters pilvą. Pats tuo tarpu nugara atsiremia į sieną. - Ir man paskui su tavimi reikės rimtai pasikalbėti. Be tavo. Draugės. Bet tai gali palaukti, bent jau šiai dienai.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Kv. 02 27, 2014 3:36 pm

*Kuomet ji tapo žmogumi, ir viena iš jos artimų asmenų buvo užsiminusi apie tai kad ši gavo antrą galimybę gyventi, ji net numanyti negalėjo kad jai bus suteikta galimybė ir būti motina. Pokalbis su Meisonu apie tai, iš kart po susitaikymo, neturėjo daug reikšmės. Nes ji buvo kone šimtu procentų užtikrinta kad tai neįmanoma. Tačiau dabar, viskas kas buvo neįmanoma, tapo realybe. Jos kūnas, kad ir šiuo metu mirtingas, buvo per daug stiprus, jei sugebėjo atlaikyti vampyrės puolimą, ir net išsaugoti užsimezgusią gyvybę. Tačiau kas bus toliau? Raganos, kuri užvaldė jos geriausios draugės kūną apie greitą senatvę, jos plaukuose atsiradusi ryški žila sruoga, kėlė didžiulį chaosą mintyse, ir baimę veide. Kūnas vos juntamai virpėjo, ir tik dabar ji te pastebėjo kad visą laiką buvo įsispitrėjusi į Meisono akis, tuo pačiu metu, žmogiškai stipriai spausdama jo ranką. Jei ne raganos pranašystė, butu galima džiaugtis. Tačiau, ar verta buvo tai pakartoti žodžiu, ar palikti tik sau pačiai? Sukandusi dantis, bei tuo pačiu metu kelis kart teigiamai linktelėdama galva, gana tyliai prasitaria* - Tavo sūnėnas teisus, man reikia kaip galima greičiau iš čia išeiti. Nuvežk mane namo, arba kur nors kitus, kaip galima toliau nuo šios vietos. Aš... - *Greičiausiai instinktyviai užkeldama vieną iš savo rankų, ant šiuo metu visiškai plokščio, ištreniruoto savo pilvuko, bei stebėdama atsitiktinį tašką, prasitaria* - Kuomet Katerina mane puolė, aš net nenumaniau kad laukiuosi. Buvau pasiruošusi susitikti su mirtimi. Ir paskui. Galvoje viskas taip sujaukta. Kad aš net nežinau ar šiuo metu reikėtu džiaugtis tuo, ar ne. - *Linktelėdama galva, pagaliau nukreipia savo akis į Meisoną, akivaizdžiai ignoruodama Tailerio žodžius, kurie dalinai turėjo tiesos* - Tu daug nežinai apie tai kas nutiko, ir aš nežinau kaip tai tau pasakyti, kai pati nei pusės įvykių nesupratau. - *Kuomet mintyse vėl pasireiškia daktarės žodžiai apie tai kad yra stebuklas kad ji liko gyva, nuleidžia akis. Akivaizdu, nėštumas tam turėjo įtakos. Nes būtu kvaila manyti kad vaikas nuo antgamtiškomis galiomis apdovanoti tėvo, bus viso labo žmogus. Gana greitai atsikvėpdama, pratęsia* - Važiuokime namo, aš pažadu, paskui viską tau paaiškinsiu.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Kv. 02 27, 2014 4:11 pm

Gavęs Taylerio pritarimą, su palengvejimu atsidūsta ir pakiles nuo sėdimos vietos, stipriai apkabina giminaitį bei kelis kartus smarkiai suploja jam per nugara, vienu savo delnu. Pagaliau nuslugus pirminiam sumisimui plačiai nusisypso. -Viskas bus gerai,-giliai ikvepia. Grįžęs prie merginos, suima jos skruostus: -Dabar viskas bus gerai,-pabuciaves ja, siek tiek atsitraukia. -Mes laikysimes is vien, neleisiu kad kas nors tave paliestu, Katherine,-akimirkai nudelbes akis i jos juosmeni, surakina zvilgsni ir tarsi mergina akimirkai butu pranykusi, pasisuka į Tayleri, ragindamas ji prieiti. -Kaip is kart to nepastebejau..-sumurma sau po nosim. Palinkes siek tiek arčiau isiklauso. -Po velniu, nėjau tai girdžiu tik as?-neįprastos savo klausos, o gal kraujo šauksmo dėka, išgirdęs Katherine isciose plakancia širdį, vaisiaus, kuris akivaizdziai augo kur kas sparčiau nei iprastas kūdikis. -Kaip tai imanoma?-suraukes antakius klausiamai žvilgteli į Pierce.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Pen. 02 28, 2014 4:06 am

Mintys kurios šiuo metu kankino jį, buvo nepašalinamos, todėl neleido blaiviai matyti dabartinę situaciją. Akivaizdu, kažkur giliai viduje, jis norėjo atmesti visus pavojus į šalį, ir tuo pačiu metu pasidžiaugti už vienintelio gyvo likusio savo giminės atstovo laimę. Tačiau, savisaugos jausmas paprasčiausiai neleido jam to padaryti. Nadia, mergina kurią jis pirmą kart sutiko dar prieš kelis mėnesius, sugebėjo atverti jam akis į daugelį dalykų, kurie ankščiau atrodė visiškai kitaip. Žmonės, kuriais jis pasitikėjo paaiškėjo kad visuomet buvo priešais, o tie, kuriais iš pirmo žvilgsnio pasitikėti nebuvo galima, gebėjo ištiesti pagalbos ranką. Šiuo metu, kai dėdės moteris laukėsi vaiko, tai reiškė vieną, jie bus puolami. O blogiausia kad iš visų pusių, todėl dabar kaip niekad reikia gebėti atsirinkti tuos, kurie iš tiesų sutinka aukotis vardan tos mažos gyvybės, kuri mezgasi Pierce isčiuose, likimo. Kuomet jo mintis išblaškė Meisono priartėjimas, veide išspausdamas šiokią tokią šypseną, atsako į apkabinimą, kelis kartus plekštelėdamas delnu šiam per nugarą.
- Kad ir kaip dabar viskas bus komplikuota, aš sveikinu. - Tai iš savęs išspausti jam tebebuvo labai sunku, arogancijos, savisaugos ir savimyliškumo laipsnis paprasčiausiai neleido jam džiaugtis paprastais dalykais. Tačiau kaip tikrasis savo šeimos narys, jis nebuvo linkęs atsitraukti nuo sunkumų, kurie lietė jo giminę. Išsaugoti kraujo linijos egzistenciją buvo labai svarbu, net jei tai kainuotu per daug. Sukandęs dantis, pratęsia savo mintį: - Prieš daug metų tu mane išmokei to, kiek svarbu būti ištikimam saviems. Todėl, kaip ir minėjau prieš tai, iš savo pusės aš pasistengsiu padaryti viską, ko reikia. Ir kad jau pasirinkai sau buvusią vampyrę, vadinasi nuo šiol ji ir mano šeimos narys, kaip ir vaikas, kurio laukiat. - Patraukdamas prie durų, galiausiai priduria: - Gerai, gana pusti burbulus. Lekiam lauk iš šios vietos, kol nesugalvojo pasirodyti kas nors, ne taip gerai nusiteikęs. - Nors buvo pasiruošęs kaip galima greičiau išeiti iš čia, sustodamas lemtinga akimirka, suraukia savus antakius, nes iš pradžių net nesugeba suprasti kam buvo skirtas paskutinis giminaičio klausimas. - Girdi ką?
Nors vilkolakiai pasižymėjo pakankamai gera klausa, ji nebuvo tokia išlavinta kaip vampyrų, ar hibridų. Šiuo metu jis negirdėjo nieko, apart akivaizdžių Katherine širdies dūžių. Palenkdamas galvą link vieno iš savo pečių, pratęsia: - Ką tu turi omeny? Tik nesakykit kad viskas dar labiau komplikuota, nei jau dabar atrodo?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Pen. 02 28, 2014 7:39 am

- Ne viskas taip paprasta, Meisonai. Tu privalai žinoti tai, kas atsitiko kai mane puolė Reese. - *Vis negalėdama deramai išdėstyti savo mintis, o tiksliau informacija kuri yra "gyvenimo ir mirties" vertės, nuleidžia akis kuomet mylimo lūpos paliečia jos. Ar ji gali būti tokia beširde, kad suteikti jam vilties turėti normalų gyvenimą, nuslepiant raganos pranašystę apie tai kad mirtis savaiminiu senėjimo procesu pagriebs ją ankščiau nei kas nors gali tai įsivaizduoti. Perkeldama savo delną ant šono, kuris yra stipriai aprištas elastiniais bintais, palengva atsikelia ant kojų, kaip tik tuo metu įsistebėdama į priešais buvusius vyrus. Kuomet kilstelėjo savo laisvą ranką, kaip tyčia užsikišdama dalį plaukų sau už ausies, paslėpė aiškiai matomą pilką sruogą. Sukandusi dantis, dėl to kad kūnas tebeplėšė ją skausmo bangomis, pasistengė pratęsti savo mintį* - Esu kone tikra, kad gyva likau vien tik todėl, kad esu nėščia. Kitaip mano kūnas greičiausiai nebūtu atlaikęs viso to, kaip ir paminėjo daktarė. Tuo labiau... Manau kad ji nepasakė visos tiesos. Puikiai atsimenu kiekvieną susidūrimo su Reese detalę. Jokios lubos ten negriuvo. Būtent todėl, manau kad Taileris teisus. Man čia likti labai nesaugu. - *Kuomet ją vėl iš vėžių išmušė Meisono žodžiai apie kažkokius garsus, suraukusi antakius, atsakomai įsistebėdama į jo akis, perklausia* - Pamiršai? Mano jutimo organai nebėra tokie puikūs, kokie buvo ankščiau. Ką tu turi omeny, klausdamas apie tai? - *Akivaizdžiai nesuprasdama apie ką eina kalba, tarytum reikalaudama atsakymo, specialiai nenuleidžia akių, tuo pačiu metu nutaisydama atitinkamai klausiamą veido išraišką*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Pen. 02 28, 2014 9:52 am

Pirma kart po šitiek laiko dvejojimu ir nepasitikėjimo ji supanciais žmonėmis, dabar jaučiasi taip, tarytum yra saugus. Pats to nesuvokdamas leidžia sau apsidziaugti ankti laiko, kas toli gražu nepadeda jam išlaikyti saltakraujisko mąstymo. Galbūt del tos pačios priežasties samoningai atidelioja akistata su Katherine. Jis nenorėjo žinoti kas is tiesu nutiko tarp jos ir Reese. Buvo sunku bent jau prisileisti minti, kad jis pasitikėjo netinkamu žmogumi. Taip, jis žinojo kad jos viena kitos nemėgsta, bet vis tiek prisileido sviesiaplauke labai arti. Per daug arti. Prisileido ja pakankamai, kad iskaudintu Pierce ir net tada nesiėmė veiksmu, kad užkirstų kelia tam, kas vos per plauką neįvyko. Vien mintis, kad jis galejo prarasti mylima moterį ir dar negimusi ju kūdikį verte jo kuna eiti pagaugais. Giliai ikvepia, tarsi pazadintas is apastymu kai mergina ismeigia savo klausiama zvilgsni i jo veida.
-Zinau, kad negali to girdeti... Tikėjausi, kad Taileris sugebės, bet tai greiciausiai pavyksta tik vampyrams,-rodomuoju pirstu parodo i savo ausį. -As girdžiu širdies plakima, Kat. Labai spartų, panasu i vilkolakio,-nusisypso. -Akivaizdu, kad jis mano,-erzindamas mergina, islauzia kampine sypsena. Kai ji atsikelia is lovos, neigiamai papurto galva. -Neeikvok jegu, dabar turi ilsėtis,-apsisukes i Taylerio puse, vien reiksmingu žvilgsniu paprašo, jog jis ja prižiūrėtu. -Pasirupinsiu, kad daktarė apie mūsų išvykimą sužinotų is savo kolegų,-dvejais rodomaisiais pirštais parodo i savo akis. Pradinges kolidoriuije susiranda pirma po ranka pasitaikiusi daktara ir "itikina ji" kad Katherine prireikė pervežti i kita ligonine del sunkios jos bukles. Liepes jam atsikratyti bet kokiais dokumentais liudijanciais apie jos nėštumą netrukus gryzta i palatą nešinas trimis daktaru chalatais. Numatęs viena į Taylerio puse, kitu neskubedamas apvelka Katherine. -Nagi, laikas is cia dingti.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Pen. 02 28, 2014 10:40 am

Tuo tarpu kai vyko konkretus dialogas tarp dviejų asmenų, pats tuo tarpu ramstydamas sieną, kurį laiką leido sau nieko nesakyti. Mintyse toliau keliaudamas po įvairias ateities teorijas, visiškai atsitiktinai atkreipė dėmesį į plastmasės ir laidų masę, kuri tuo metu jau buvo išmesta iš šiukšlių dėžę. Svarstydamas ar be verta pranešti merginai kad jam nepavyko atgabenti Katherine jai, ar leisti šiai tai suvokti pačiai, susiaurino savo ir taip ne plačias akis. Pirmiausia apie tai reikėjo pasikalbėti su pačiu Meisonu, o paskui jau daryti vienokias ar kitokias išvadas. Kuomet visiškai atsitiktinai nugirdo "Akivaizdu, kad jis mano" frazę, nesusilaikydamas, suprunkštė, ko pasekoje jo veide pasirodė pastebimas šypsnys: - Vadinasi sekanti stotelė yra Katherinos namai, ar omeny turi kokią nors kitą vietą? - Kuomet Lockwood'as aiškiai davė suprasti kad pasirūpins, kad personalas pašalintu bet kokią informaciją apie merginos buvimą čia, pats linktelėdamas galva, pasitraukė lauk nuo sienos, prie kurios buvo "prilipęs": - Tikriausiai naivu manyti kad turi su savimi telefoną? - Neigiamai supurtydamas galvą, ir tarytum pats sau atsakydamas į užduotą klausimą, patraukė link spintelės, kur į plastikinį maišą buvo sudėti visi kartu su savimi turėti merginos daiktai. Suimdamas juos visus, gana greitai perkelia į krepšį, kurį su savimi buvo atsinešęs. Ir kaip tik tuo metu kai į palatą vėl įžengia giminaitis, linktelėdamas galva, pasigauna jam pamestą rūbą. Kadangi sukasi pakankamai greitai, užsivilkdamas chalatą, trumpam prieina prie lango, kadangi ir prieš tai ten stovėjo ne tam, kad pasigrožėti gamtovaizdžiu: - Einant per paradinį kelią susidursime su kameromis. Todėl, galime pasinaudoti mano pradiniu planu. Pasirūpinau kad prie galinio išėjimo nebūtu filmuojama ir visos durys būtu atvertos. Tai, mano manymu saugiausia kelionė lauk iš šios vietos. Plius, ten palikau savo automobilį. - Kuomet tai susakęs vėl atsisuka į čia esančius žmones, prasitaria: - Jei tavo teorija teisinga, jei jau dabar galima išgirsti vaiko širdies plakimą. Vadinasi teoriškai turi trūkti nebe ilgai, kol Katherine atgaus jėgas. Bent iki žmogiško lygio. - Sugrįždamas, po ranka pasigauna krepšį, ir tuo pačiu pasiekęs duris, suima rankeną: - Judam.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Pen. 02 28, 2014 12:14 pm

*Vien todėl kad šiuo metu jos fizinė savijauta verta kokių trijų balų iš dešimties, nesugeba kaip nors aktyviai reaguoti į šiuo metu vykstančius veiksnius. Neskaitant to, išklausydama visko, ką tuo metu kalbėjo Meisonas, nepiktybiškai susiraukia, tuo pačiu metu nestipriai trinktelėdama šiam per krūtinę* - Šmikis. - *Tokiu būdu sureaguodama į jo komentarą, kad vaikas yra nuo jo, leidžia veide netgi pasirodyti menkai šypsenai, kuri bent trumpam priverčia ją pamiršti apie tai, kas nutiko visai neseniai. Kad jai teko ne vien susidurti su mirtimi, bet ir į tą patį pavojų pastatyti dar negimusį vaiką. Nuleidusi akis, bei kažkuriam laikui pasilikusi vienu du su Taileriu, pakelia akis į jo pusę, kuomet šis kreipėsi į ją* - Tau panašu kad aš turiu dar ką nors su savim, apart šią bjaurią pižamą, kuri baisiai dvokia chloru? - *pati atsakomai neigiamai supurto galvą, po ko, pakreipia galvą į pro duris vėl žengusį vyresnį Lockwood'ą. Nesipriešindama būti aprengti, tik lemtinga akimirka pakelia akis į Meisoną* - Namo. Tačiau tuo pačiu metu mums reikės susisiekti su Shannon. Ji ragana, kuria galiu pasitikėti. Plius, ji galės atsakyti į kai kuriuos klausimus, kurie man iki šiol neduoda ramybės. - *Ranka suspausdama savo skaudantį šoną, sunkiai tačiau pradeda kelti kojas, kad pasiekti duris, kurios leis iš čia išeiti. Ir po vieno iš Lockwood'ų komentaro apie išėjimo planą, sustoja*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume