PALATA NR. 002:

Go down

PALATA NR. 002:

Rašyti by Clementine Le'Roy on Kv. 09 27, 2012 5:47 pm

Pacientė: Carly Winstead.
Ligos istorija: Kad jums būtu patogiau, ir nereikėtu daug kartų kartoti tų pačių procedūrų, galite įsivaizduoti kad po operacijos mergina ligoninėje jau praleidžia apytiksliai kelias savaites, gydoma specialia šoko terapija.
Imunitetas labai nusilpęs (bet ji turi krūtinę ir plaukus ;D). Greitai ją paleis.
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1155
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 002:

Rašyti by ATIDUODAMA #23 on Št. 12 06, 2014 12:09 pm

Po to, kai šios palatos sienas buvo apleidęs ne vienas asmuo (kad nesuprastumėte iš aprašymo, kuris virš mano pranešimo, kad Aiden'o brolis yra Carly), čia buvo paguldytas Ethan Bowman, su sunkiomis ateities prielaidomis. Tai kad vaikinukas be pagalbinių aparatų nereagavo į visiškai nieką, bei negana to, po kelių savaičių, praleistų komos būsenoje, pilnai atsisakė natūralaus kvėpavimo, ko pasekoje buvo intubuotas. Blogiausia buvo tai, kad kiekvienas puikiai suvokė tai, kad kuomet vilkolakis tampa savo paties kūno kaliniu, jis nesugeba pajudinti jokio raumens, tačiau smegenys dar tebefunkcionuoja visu pajėgumu, o tai reiškia kad šitaip "įkalintas" vilkolakis, palaipsniui ima nuprotėti. Mat realybė, priverčia jį susidurti tik su savo paties mintimis, kurios palaipsniui tampa budeliais, atimančiais kiekvieną sveikos nuovokos kertelę. Dieną, kuomet Aiden Bowman gavo atrodo iš pažiūros vienintelį vaistą, kuris galėtu sugrąžinti brolį iš vegetacinės būsenos, buvo tik laiko klausimas, kaip greitai šis sugebės nusigauti iki ligoninės. Popieriniame maišelyje nešdamas krištolinę taurę pripildytą alfa hibrido krauju, jis mikliai lipo laiptais, delnu spausdamas taurę, kad iš jos neprasipiltu kraujas, sustojo tik tuomet, kai pasiekė reikiamos palatos duris. Apsižvalgydamas aplinkui, jis stipriai sukando dantis. Mat čia nesimatė ne vieno asmens, kuris būtu pažįstamas, ir jei kas, pridengtu jo nugarą. Neigiamai supurtydamas galvą, jis galiausiai žengė į palatos vidų, ant staliuko pastatydamas atsineštą su savimi taurę. Ir tik čia, tapo akivaizdu vieną, jis nesugebės sugirdyti broliui šį skystį, mat jis neturi jokių refleksų: - Velniai griebtu!!
Staigiai grįždamas prie durų, jis net sekundės nepalaukė, kuomet ėmė šaukti vieną iš poste buvusių medicinos seselių, kad ši savo pasirodymu sugebėtu suteikti šiam reikiamą pagalbą. Būdamas pasiruošęs padaryti visiškai viską, (nes logiška, vargu ar kas iš personalo šiam suteiks galimybę pasiimti švirkštą ir įsinešti jį į intensyviosios terapijos palatą, kur laisvai suleidus oro į komos būsenoje gulinčio kraujotaką, sustabdyti širdį). Sukandęs dantis jis nusiteikė laukimui, ir jei kas, būtinam puolimui, bei privertimui suteikti jam tai ko reikia (jei norit, galit čia pasirodyti).
avatar
ATIDUODAMA #23
laikinai atvykęs į niujorką

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 31
Įstojau : 2014-03-23

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 002:

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Št. 01 09, 2016 6:58 am

TEMA UŽDAROMA.

• Priežastis: pokalbis pasibaigė.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 002:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume