PALATA NR. 007:

Go down

PALATA NR. 007:

Rašyti by Dean Winchester on Sk. 11 08, 2015 9:03 am

Pacientas: Dean Winchester.
Paguldymo priežastis: Po užpuolimo buvo atvežtas čia. Buvo atliktos sunkios ir ilgai trūkusios operacijos, siekiant išgelbėti šio gyvybę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 11 08, 2015 9:20 am

*Netrūkus po to, kai su originalia vampyre buvo susisiekta iš ligoninės, mat ši iki pat šios dienos buvo įtraukta į "next of kin" kategoriją vyriškio telefono atminty. Nepaisant to, kad ji kuo seniausiai buvo užsiėmusi visiškai kitais dalykais, nesugebėjo nepasirodyti čia, mat iki pat šios dienos labai vertino šį vyrą kaip asmenį, kuriuo gali pasitikėti. Tyliai pradarydama baltas ligoninės palatos duris, ji pirmiausia kištelėjo galvą, norėdama įsitikinti tuo, kad tarp šių keturių sienų daugiau nieko nėra. Ir tik tuomet kai įsitikino, užeidama į palatą, iš karto užrakino duris raktu, kurį prieš tai buvo nugvelbusi nuo slaugytojų posto stalo. Kvėpuodama pakankamai tyliai, Katherine Pierce-Lockwood pasiekė palatoje pastatytą lovą, bei ant jos gulintį, prie įvairiausių aparatų pajungtą asmenį. Savo gyvenime originali vampyrė negalėjo pasigirti didžiuliu ratu draugų, tačiau ji tikrai turėjo tuos kelis, kuriuos labai brangino. Ir kaip tyčia, buvęs meilužis ir dabar geras draugas buvo kaip tik vienu iš jų. Todėl kuomet ji pasiekė lovos šoną, pritraukė arčiau lankytojams skirtą kėdę. Netrūko ilgai, kad ji prisėstu, todėl kuomet palenkusi galvą, originali garbanė įsistebėjo į pažįstamą veidą, ji pagaliau prabilo* - Juk supranti kad negaliu tau leisti išeiti dabar? Tu man dar esi naudingas Winchester'i, tuo labiau kad nemanau kad mano vardą įtraukei į "šeimos narius" vien todėl, kad atrodau puikiai.
*Įtraukdama oro į savuosius plaučius, tamsiaplaukė pasilenkė prie gulinčio veido, bei jau ketino nuimti nuo šio kvėpavimo aparatą. Tačiau visiškai atsitiktinai pastebėjusi slaugytojos per neapdairumą ant stalo paliktą švirkštą, veide išspaudė atininkamai lapišką šypseną. Nužvelgdama visus prietaisus, moteris neatsitiktinai pasirinko lašinės sistemą, kurios šlangelį ir pritraukė arčiau prie savęs. Toliau sekė minėtasis švirkštas, kurio pagalba ji įtraukė savo kraujo, kuris kaip žinia mirtinguosius veikė gydančiai. Pripildydama švirkštą savo krauju, ji vis dar stebėdama gulintį asmenį, suleido savo kraują į lašinės sistemą, leisdama jam palaipsniui pasklisti po medžiotojo kūną. O kadangi viskas kas buvo nuspėjama paskui turėjo laiko intervalą, nuspręsdama būti pirma, kurią jis pamatys po atsibudimo, susikėlė kojas, kurias puošė prašmatnūs aukštakulniai, ant staliuko, ant kurio prieš tai buvo paliktas minėtas švirkštas. Nebūdama kvaila, ir nepalikdama įkalčių, kuriuos būtu galima ištirti, ji įsimetė panaudotą medicininę atlieką į savo rankinę, kurią vėliau pastatė prie kėdės, ant grindų. Ir nors ji nerodė didelio susidomėjimo gulinčiu, žvilgsnis kartas nuo karto savaime patikrinančiai atsidurdavo ant aparatų žymenų, ar ant jo minos, kuri vis dar neatrodė gerą žadančiai. Visgi, vampyrė neketino pasitraukti, todėl ir pasidavė nuobodžiam laukimui, kol vyriškis pagaliau prabus*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Dean Winchester on Antr. 11 10, 2015 9:48 am

Neprabėgo net dešimties minučių, kuomet ant patalų gulinčio vyriškio akių vokai prasiplėšė, staigiai pabandydamas įtraukti oro į savuosius plaučius, jis pajuto kad kvėpavimo takus varžo stipriai jaučiamas svetimkūnis. Tikriausiai per greitai šoktelėjimas iš lovos, leido šiam abejomis rankomis suimti intubacinį prietaisą, kuris buvo per burną pritvirtintas į viršutinius kvėpavimo takus. Lėtas, tačiau stiprus visos tos sistemos patraukimas, leido jam pagaliau imti kvėpuoti savarankiškai. Kvėpavimas buvo dažnas, lyg vyriškis būtu prieš tai bėgęs maratoną. Sunkiai atgaudamas kvapą, jis nesunkiai pastebi tai, kad skausmas nėra jaučiamas. Kas priveda prie išvados, kad jis buvo "pamaitintas" nemirtingo asmens krauju. Neskubėdamas pradėti diskusiją Winchester'is pirmiausia perbraukė delnu per savo kaklą, kuris pagaliau buvo išlaisvintas nuo medicininio prietaiso. Sumerkdamas akis, jis net neatkreipė dėmesio į tai, kas per asmuo buvo užsukęs į palatą. Todėl, tik tuomet kai nuleido kojas nuo lovos, ant kurios akivaizdžiai neketino užsibūti, mintimis perbėgo per praėjusios dienos įvykius, kurie atnešė ne vien suglumimą keliančius prisiminimus, bet ir tai, ko jis visiškai nelaukė. Žvilgsnis pakilo, ir medžiotojas pagaliau atkreipė dėmesį į originalią vampyrę, kuri leido savo laiką netoliese. Veide pasirodė kampinė šypsena, kuomet jis prisivertė prasitarti:
- Kuomet turi būti miręs, ir pirmas vaizdas kurį pamatai atsimerkus, esi tu Katherine. Verčia pagalvoti kad esi pragare, arba tu mane per daug myli, kad leistum pasitraukti į pomirtinį pasaulį. - Vos pastebimai supurtydamas galvą, vyriškis nusprendė patikrinti kuri iš teorijų buvo teisinga, todėl veidmainiškai nusiplėšė nuo savęs pleistrus, kurie turėtu dengti chirurginį pjūvį, kurio akivaizdžiai nebe liko. Įtraukdamas oro į savuosius plaučius, jis vėl pakėlė akis į tamsiaplaukę garbanę, kuomet nejučiomis prasitarė tai, ko nelaukė net ji:
- Man reikia paslaugos. Taip, tik nevartyk akių, antros paslaugos. - Krenkštelėdamas, jis tęsė savo pradėtą kalbą: - Man reikia kad pasikalbėtum su savo vyru. Mieste yra vilkė, konkreti asmenybė. Kurią man būtina rasti, kad įsitikinti kad nusikraustau iš proto. Ji visiškai baltos spalvos ir tik ausų galai yra smalos juodumo. Ji kitokia, nes prieš tai čia nebuvau matęs panašių. Ir tai man labai svarbu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 11 10, 2015 12:04 pm

*Būdama visiškai tikra tuo, kad bet kuriuo metu medžiotojas ims rodyti savo gyvybingumą, nelabai atkreipia dėmesį į jo traukulius, kuomet šis stengėsi prakvėpuoti. Viso labo atsitraukdama iš kelio, originali vampyrė pasiekė šiek tiek pravirą langą, įsistebėdama į vaizdus, kurie buvo matomi pro stiklą. Šiek tiek primerkti akių vokai, tik dar labiau paryškino jos natūraliai tankias blakstienas. Tamsiaplaukė garbanė net nesistengė perdėtai reaguoti į tai, kas vyko šiai už nugaros. Juk ji niekuomet nesikišo į tuos reikalus, su kuriais gali susidoroti pats asmuo. Kilstelėdama vieną iš savo rankų, mergina įsistebėjo į savo kruopščiai sutvarkytus, bei tamsiai ruda spalva nulakuotus nagus. Susidarė toks jausmas, kad iš dalies merginai buvo nuobodu, nors kitą vertus, ji niekuomet nesureikšmindavo tas trapias žmogiškas gyvybes, ypač jei jų kraujotakoje buvo aiškus vampyro kraujo pėdsakis. Liežuviu perbraukdama per savo lūpas, ji nesisuko, tačiau leido veide pasirodyti kampinio pobūdžio šypsenai, kurią sukėlė pirmasis prabudusio asmens komentaras* - Abu variantai, ir tuo pačiu metu nei vienas. - *Šypsnis tapo labiau pastebimas, kuomet ji pasisukdama ant kulno, abejomis rankomis pasirėmė į palangę. Žvilgsnis buvo nukreiptas į vieną iš rankų, ant kurios puikavosi du žiedai, vienas kurių buvo santuokinis, kitas aiškiai primenantis apsaugą nuo saulės, kuri vis dar buvo būtina šiai asmenybei. Šiek tiek sujudindama savo nužiūrimos rankos pirštus, garbanė suraukė antakius, su lyg akimirka, kuomet vyriškis ėmė kalbėti apie paslaugas, kurių ji greičiausiai ir taip nebūtu įgyvendinusi. Net su dideliu reikalu ji nebūtu pradėjusi pokalbio su savo vyrų apie savo buvusius meilužius, su kuriais išlaikė draugystę. Pasukdama veidą į prabudusio asmens pusę Katherine Pierce-Lockwood akimirksniu įsistebeilijo į jį pastebimai kiaurai veriančiu žvilgsniu. Tai užtrūko kelias sekundes, kuomet moteris įkvėpdama, ėmė kalbėti gana sarkastiškai*
- Krisdamas tu tikriausiai labai stipriai susitrenkei galvą, jei manai kad mano vyras bent pirštą pajudins tam, kad padaryti tau paslaugą. Kad ir koks esi žavus, drįstu teigti kad esi ne jo skonio. - *Pašaipi šypsena vėl pasirodė moters veide, kuomet ši atsitraukdama nuo palangės, žengė kelis žingsnius prie savo pašnekovo, ir tai paskatino tolimesnius jos žodžius* - Paklausyk, Mason'as labai principingas asmuo, ir tiesą pasakius, šiuo metu yra užsiėmęs kiek rimtesniais dalykais, nei pagalba tau. Ką kalbėti apie tai, kad tu jam paprasčiausiai labai nepatinki.
*Eilinį kartą liežuviu perbraukdama per savo lūpas, moteris užsiėmė vietą ant kėdės, šį kartą stengdamasi nebe nuleisti žvilgsnio nuo savo pašnekovo. Jo kalba apie mistinį vilką labiau priminė nebūtus vaizdus, kurie jam pasivaideno, kuomet šis buvo pasiruošęs iškeliauti į mirusių pasaulį. Nors negalima neigti, kad tai dalinai nesukėlė tamsiaplaukės garbanės susidomėjimo, todėl ji nesikuklindama užklausė*
- Kas? Tik nesakyk kad tave taip sužavėjo vilkolakė su tokiu kailiu? - *Pavartydama akis, mergina vėl besišypsodama, pratęsė* - Niekada neįsivaizdavau tavęs su kailiniais, bet jei tai tavo stilius... tai. - *Neigiamai supurtydama galvą, ji pasistengė kaip galima greičiau surimtėti*
- Kodėl ji tave taip domina? Aš galiu pabandyti pašniukštinėti, bet neprašyk manęs daryti to, kam nepritartu Mason'as. Nes renkantis tarp tavo nuomonės ir jo... Tu neturi ne menkiausio šanso, Winchester'i. Kad ir kaip norėčiau kad dar pabūtum tarp žmonių  kelis dešimtmečius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Dean Winchester on Antr. 11 10, 2015 1:17 pm

- Katherine, velniai tave griebtu. Esi vienintelė vampyrė, kuriai leidau gyventi ir iki pat šios dienos esu priverstas mokėti už tai. Neversk manęs pasigailėti to, kad kadaise ištiesiau tau pagalbos ranką, kuomet kiekvienas esantis mieste šmikis stengėsi suvaryti medienos gabalą tiesiai tau į krūtinę. Ir patikėk manimi, tavo dailus veidelis ne kiek nenulėmė mano sprendimo. - Akivaizdžiai nebūdamas labai patenkintas tuo, kad moteris nesiliovė žaisti savo žaidimo, kuomet jis kuo puikiausiai suvokė ir buvo matęs tai, kokia ji yra iš tikro. Ir ta kaukė, kurią tamsiaplaukė naudojosi kasdien, tebuvo kaukė, kurios nemėgo niekas, ypatingai kuomet kalba lietė ganėtinai svarbius dalykus.
- Kalės vaidmuo praeito dešimtmečio mada, gal pats laikas būtu priprasti prie to, kad kartais reikia ištiesti ranką, kai jos yra prašoma?
Nebūdamas tuo asmeniu, kuris stengiasi tausoti savo sveikatą, medžiotojas stengėsi nuvyti nemalonias mintis apie skausmą, kuris nebuvo visiškai atsitraukęs. Viskas, kas šiuo metu buvo svarbu, tai išsiaiškinti ar įvykiai kazino bare nebuvo miražas. Nors, kitą vertus, jei pasitvirtintu kad jam nepasivaideno, kiltu kur kas daugiau klausimų, kurių pagrindiniu taptu gilus ir ilgas svarstymas kuo iš viso galima šiame mieste pasitikėti. Pilnai iškeldamas kojas iš lovos, Winchester'is išsitiesė visu ūgiu, žvilgsniu bandydamas susirasti savo drabužius, kurie kaip tyčia dar nebuvo atnešti iki palatos. Gal, viskas buvo kur kas blogiau, nei jam atrodė po to, kai buvo "pamaitintas" magišku krauju. Apsidairydamas aplinkui, vyriškia siškiai suraukė savus antakius, ir tuomet neatsisukdamas į ant kėdės įsitaisiusią moterį, pakimusiu nuo rūkymo balsu, tarė:
- Nesi kvaila Katherine, gali paklausti taip, lyg tai būtu aktualu tau pačiai ar jam. Jis juk vis dar laikomas vilkolakių lyderiu? Vadinasi naujas padaras mieste turėtu suinteresuoti tavo išrinktąjį. Tuo pačiu metu, aš gaučiau reikiamą informaciją, kuri, patikėk manimi, neleistu man manyti kad iš tikro susitrenkiau galvą. - Užversdamas akis, ir pagaliau liovęsis ieškoti savo aprangos, įsistebi į merginą, po ko pasisako:
- Tu kartais nepasiskolinai mano automobilio? Nežadu mieste vaikščioti kaip motina pagimdė, ir šita suknele. - Būdamas labai nepatenkintas ligoninės apdaru, kuris buvo užvilktas ant jo kūno, ir aiškiai nedengė užpakalinės dalies, nuo sprando iki kelių. O tai kad po operacijos jis vis dar nevilkėjo apatinių, vertė jaustis dar labiau nepatogiai. Todėl nuspręsdamas kad neverta strikinėti aplinkui, užsiėmė vietą ant lovos, mintyse bandydamas suimprovizuoti sau aprangą, su kurią galėtu išsinešdinti iš šio pastato. Tad vos merginai užklausius apie vilkę, kone abejingu balsu, prasitaria: - Galiu prisiekti, kad tai buvo Rosie. Todėl arba beprotis esu aš, arba ji sušikta melagė.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Št. 01 09, 2016 6:56 am

TEMA UŽDAROMA.

Trumpos žinios apie tai, kaip pasibaigė pokalbis:
• Nepaisant to, kad Dean Winchester galiausiai atsiminė kaip atrodė užpuolikas, Katherine apie tai nieko neišpešė.
• Katherine atsisakė padėti draugui, žinodama kad tokiu būdu peržengs per savo vyro savivertę.
• Medžiotojas, kuris tik per stebuklą liko gyvas nusprendė veikti vienas, pykdamas ant draugės už atsisakymą (kas prives prie tragedijos).
• Katherine buvo staiga iškviesta iš šios vietos pas savo dukterį, kuri ne juokais įklimpo į bėdas.
• Medžiotojas ligoninės pataluose praleido vos kelias dienas, kuomet niekam nieko nepasakęs, kuriam laikui pradingo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PALATA NR. 007:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume