"HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Go down

"HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 09 28, 2012 1:04 pm

"Haze" Naktinis klubas.
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 09 12, 2014 11:51 am

Kartu su Katherine atvykes i Las Vegasa, Masonas pamazu eme suprasti, kad tai ka jiedu ketino padaryti is tiesu netrukus ivyks. Viskas vyko taip staiga, kad ji uzpludusi adrenalino banga leido jam atsitoketi tik tuomet kai jiedu buvo paskalbti ponu ir ponia Lockwoodais. Tai galop buvo iteisinta ir paties Masono nuostabai, ji uzpludes ramybes jausmas verte ji jautis taip, tarytum butu atrades paskutine ieskoma deliones detale. Kai dar pries tai kai iem tai buvo 'oficialiai leista" aistringai ja pabuciavo, Masonas buvo isitikines, kad nuo siol viskas bus kitaip. Klausas ir visi kiti rupesciai nublanko ir viskas kas siuo metu buvo svarbu, tai jie du.
Buvo beveik vidurnaktis ir jiedu buvo sutare gryzti namo, taciau Masonas sugebejo Katherine itikinti, kad jiedu gali pasilikti niekada nemieganciame mieste dar keleta valandu ir atsvesti. Jie megavosi alkoholiniais gerimais, kurie ,deja, veike tik viena is ju, ko pasekoje siek tiek apdujes Lockwoodas pasamoningai eme dairytis potencialaus 'donoro''. Sededami vienoje is VIP zonu jie atrode tokie zmogiski, negaledami atitraukti vienas nuo kito ranku jie nuolat buciavosi ir tik tada kai jis buvo palinkes i jos puse, klausydamasis to ja jam sake mergina, jis pastebejo kazka, kas patrauke jo demesi. Tai buvo asmuo, kurio gyslose tekejo jo megiamiausis rusies kraujas. Pats to nesuvokdamas jis akimirksniu atsiprase ir patrauke vyru tuoletu link, taciau ne todel, kad ji butu prispyres reikalas nors butent tokia priezasti jis ir nurode Katherinai.
Jis stovejo prie praustuves ir akies krasteliu mate kaip jo link artejo minetas vyriskis. Jo nuostabai netrukus is tuoleto kabinos, is kart po jo isejo tamsiaplauke mergina. Siek tiek suraukes antakius jis suirzo mat jo planas buvo sugadintas ir jis to visai nesitikejo.
Kai Masonas gryzo prie staliuko kur ir buvo palikes savo naujai iskepta zmona, jam is paskos seke minetoji porele. Lockwoodo veide smezavo dviprasmiska sypsenele. -Tu alkana?..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 09 16, 2014 10:42 am

*Sunku buvo pasakyti kad šios moters nekankino žmogiškasis jauduliukas prieš žengiant prie altoriaus. Laiko buvo ir tam kad persirengti atitinkamais drabužiais ir dar keliolika minučių pastovėti priešais veidrodį dar kartą pergalvojant viską, kas tuo metu buvo aktualu. Viskas vyko taip greitai, ir Pierce pastoviai trynė savo rankų delnus, nesąmoningai rodydama tai kad šiek tiek pergyveno. Pasakyti kad tai ką jie nusprendė padaryti taip staigiai, taip gerai neapgalvotai, atneš vien tik gerus dalykus, buvo labai naivu. Jie spjovė likimui į veidą ir darė tik tai ko norėjo patys, tuo jie abu ir buvo išskirtiniai, todėl jų santykiai ir tęsėsi taip ilgai. Jie nebuvo nuobodūs, monotoniški ir nepripildyti skausmingų intrigų. Kartu Katherine ir Mason ne kartą kovėsi už savo išlikimą, ir galu gale galimybę būti kartu. Ir štai, nelauktai ir netikėtai atėjo būtent ta diena, kuri galiausiai suvedė juos du prie altoriaus. Žiedai buvo nupirkti pakeliui, ir tai akimirkai kuomet Pierce puošėsi, saugiai gulėjo Mason'o vidinėje švarko kišenėje. Toliau viskas vyko tarytum per miglą, keli trumpi klausimai, vieno kitam priesaikos susakymas ir greitas pabėgimas iš santuokos rūmų. Buvo nesunku pamatyti kad šie du buvo laimingi. Katherine net pernelyg ilgai nesišakojo kad pasilikti šiame mieste dar šiek tiek laiko, nors mintimis ir labai troško kaip galima greičiau sugrįžti pas dukterį. Būtent todėl, kartas nuo karto, nepastebimai ji susisiekdavo su Nadia, iš kurios ir ištraukdavo informaciją apie tai, kad Victoria smagiai ir saugiai leidžia savo laiką. Akimirka, kuomet jaunavedžiai jau buvo klube, o Lockwood'as atsiprašydamas, pasišalino link tualeto, Katherine buvo nuleidusi akis į ant bevardžio piršto esančius du žiedus. Šia akimirka, jai nerūpėjo niekas, kaip tik tai, kad šis laikas buvo skirtas tik jiems abiems. Mason'as sugrįžo pakankamai greitai, ir jos tamsios akys akimirksniu nukrypo į iš paskos pasirodžiusią porą* - Manau kad esu nusipelniusi ko nors daugiau, nei besaikis ir neveikiantis alkoholio vartojimas. - *Jos veide dar matėsi klastinga šypsena, kuomet ši pakilo nuo savo vietos, pirmiausia pasiekdama savo vyrą, bei sukraudama savo rankas šiam ant pečių* - Manau kad pasirinksi merginą? Tuo tarpu aš pasirūpinsiu jos palydovu. - *Šiek tiek sujudinusi savuosius antakius, bei tuo pačiu metu prislinkdama arčiau prie jo, atėmė pakankamai geismo pripildytą bučinį, kai atsitraukusi žengė link poros, kurie neseniai apleido tą pačią patalpą, iš kurios buvo sugrįžęs Lockwood'as. Sudėdama abi savo rankas abiems asmenims ant pečių, mikliai susakė tam tikrus žodžius, bei pasisukdama į vyro pusę, galvos mostu pasikvietė šį prieiti, tokiu būdu leisdama jam suprasti, kad viskuo jai yra pasirūpinta*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 09 17, 2014 1:34 pm

Kai mergina akimirksniu perprato jo sumanyma jam teliko pasisodinti moteriskosios lyties ''donore'' sau i pasone ir niekeno netrukdomam isisiurbti siai i kakla. Mergina nesipriesino, maza to, bet kam kas i ketveriuke zverge is salies, galejo pasirodyti, kad ji megavosi aistringu ''buciniu'' i kakla. Trumpam atsitraukes jis atbula ranka nusivale krauja sau nuo lupu. Akies krasteliu stebedamas Katherine jis akivaizdziai nebuvo patenkintas tuo ka mate ir nors zinojo, kad si viso labo geria salimais sedincio vyro krauja, paastrejusi vampyriskoji jo puse leido isilpeksti pavydui. Giliai viduje suprasdamas, kad dviprasmiski jausmai tera pasekmes to, kad anksciau jis nera sau leides maitintis gyvu zmoniu krauju jis vel palinko link moters kaklo. Troskulys, kuri jaute susimaise su i pavirsiu besiskverbianciu ituziu, kuris is esmes buvo visiskai nepagrystas. Jis jaute kaip merginos rankos staiga sugriebe jo riesus, o visas kunas eme siek tiek muistytis, taciau jam tai buvo ne motais. Naudodamasis proga, kad Katherine tuo metu buvo pernelyg susikoncentravusi i savaja auka, jis be gailescio pabaige tai ka pradejes. Truko visai nedaug, kad merginos kuna butu apleidusi givybe, taciau Lockwoodas neketino liautis. Tranki muzika susimaise su neparastai garsiu jos issigandusios sirdies plakimu ir tai ji kone apkurtino. Staiga jis pajuto stipru truktelejima privertusi ji siek tiek atsiplesti nuo jos kakalo. Tai buvo Katherine. Ji is dalies ir buvo priezastis kodel jis leido sau daryti tai, ka bet kas is jo aplinkiniu butu jam uzdraudes. Kita vertus, ji pazinojo Masona geriau nei kas kitas ir puikiai zinojo ka daryti, kad pazabotu kraujo troskimo uzvaldyta alfa hibrida.. Ju krauju isteptos lupas susijunge dar pries tai kai jis spejo atsitoketi is to transo, i kuri buvo patekes. Suneres vienos savo ranku pirstus i garbanotus jos plaukus jis prisitrauke ja kaip galima arciau. Visas pyktis pamazu eme slegti, kraujo troskimas slugo ir netrukus jis vel buvo savimi.
Kai mergina siek tiek atsitrauke ir suemusi jo laisva ranka eme buciuoti jo riesa, jis tam nesipriesino, taciau pajutes astru skausma nevalingai istrauke savo ranka ir suraukes antakius klausiamai i ja pasiziurejo. Nieko netarusi ji vel suciupo jo dabar jau kraujuojanti riesa ir prikiso prie leisgyves merginos lupu priversdama ja nuryti siek tiek jo kraujo. Ji naikino judvieju pedsaukus ir tai dare nepaprastai apsukriai. Pries dar karta aistringai isisiurbdama jam i lupas ji kazka susnabdejo salimais sedejusiam vaikinui, kuris netrukus prisijunge prie merginos ir suemes Masono riesa savanoriskai eme gerti is venos sruvanti hibrido krauja. Masonas nesipriesino. Didelio alkoholio kiekio ir kraujo derinys verte ji jausti ekstaze, o tai, kad mylima moteris, kuri vos pries kelias valandas tapo jo zmona, elgesi taip provokuojanciai, ji nejuokais jaudino. -Kaip tu tai padarei?-kampineje jo sypsenoje atsispindejo sioks toks jo sutrikimas. Ji siek tiek baugino tai, kad kraujo skonis taip paprastai privercia ji prarasti savikontrole ir virsti nepasotinamu zverimi. -Atleisk..-jos buciniui tik eilini karta ji uzciaupus jis tik dar karta isitikino, kad jie labiau nei kas kitas buvo vienas kitam skirti. Ji buvo jo prakeiksmas ir jo issigelbejimas. O dabar ji buvo dar ir jo zmona.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 09 20, 2014 2:32 pm

*Kaip tik tuo metu kai ėmė skambėti klausimai, kuriuos moteris girdėjo labai aiškiai, mat jos klausa buvo ant tiek išlavinta naujų galių dėka, kad tranki muzika, kuri paprastiems žmonėms aiškiai trukdė bendrauti, jai nekėlė jokio efekto. Ta, seniai pamiršta ir visai neseniai sugrįžusi piktdžiugiška šypsena, vis dar puošė jos švelnių bruožų veidą, kuomet ši laikė viena ranka suspaudusi vyro riešą, kurį dengusios žaizdelės palaipsniui susitraukė, kita ranką buvo uždėjusi jam ant kaklo. Atrodė kad kaip tik tuo metu jai nereikėjo tarti ne menkiausio žodžio, nes viskas vyko lygiai taip, kaip tai ir turėjo būti. Ji nenuleido nuo jo skvarbaus žvilgsnio, kuomet jos kūnas, eilinį kartą prišlijo prie jo. Atlošdama galvą, ši atsargiai liežuviu perbraukė per jo lūpų kamputį, kuriame akivaizdžiai buvo likę šiek tiek svetimo kraujo. Netrūkus šis menkas kontaktas peraugo į dar vieną, aistros, geismo ir sekso preliudijos, bučinį. Ji atsitraukė, ne per daug, nes jos moteriškas, seksualus kūnas tebe buvo prispaustas prie jo. Viena jos ranka, kuri prieš tai spaudė jo riešą, netrūkus atsidūrė jam žemiau juosmens, už nugaros. Kuomet moteris, pagaliau ėmė kalbėti* - Tai mūsų prakeiksmas, Mason'ai, neturi manęs už ką atsiprašyti. Bet, pamatysi, su laiku tau seksis vis geriau. Svarbiausia nepamiršti to, kad žmonės mirtingi, ir mums būtini maisto šaltiniai. Todėl negalime jų visų nužudyti, kitaip paskui būtume priversti mirti iš alkio. Viena auka, bet kada galima pasinaudoti dar kartą. Tai ir buvo tai, ką padariau prieš tai... - *Tos rankos pirštu, kuri buvo ant jo kaklo, perbraukdama per jo lūpas, bei tuo pačiu metu prikąsdama savąją, ji staiga, prakalbo kiek kitaip, nei buvo tikėtasi prieš tai* - Kas jei pasiliktume mieste iki rytdienos vakaro? Padarytume dar daugiau beprotiškų dalykų: pasimylėkime ant dangoraižio stogo, pabėgiokime nuogi, šokime su parašiutu bet ką... Noriu kad praleistume šį laiką tik mudviejų malonumui. Juk problemos, ir viskas kas liko namuose, gali palaukti šiek tiek. - *Jos akys tebespindėjo, nes buvo aišku kaip diena, kad po visų pastarųjų metų, jai labai trūko kažko panašaus, kas vyko būtent dabar* - Nagi, prašau prašau, prašau. Pasakyk taip. - *Kuomet ji kilstelėjo savus antakius, kiek sugniaužė pirštus, kurie buvo ant jo sėdmens, pati tuo tarpu, pakildama ant pirštų galiukų, bei neskaudžiai krimstelėdama jo apatinę lūpą, tuo pačiu metu pabučiuodama* - Juk ir pats žinai kad to nori...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Sk. 09 21, 2014 2:10 pm

Klausydamas Katherine zodziu jis nesiliove lupu kampu sypsojesis. Iprastoje situacijoje tokia pozicija butu zeidusi Masono vyriska savimeile, taciau jam patiko globejiskas Katherine elgesys jo atzvilgiu ir tai kaip ji nesileido paverciama silpnaja figura judvieju santykiuose. Budamas su ja jis nejaute butinybes buti ''gerieciu'', jis galejo atsipalaiduoti ir karts nuo karto paleisti vadeles, nes zinojo, kad patyrusi vampyre prireikus perims vaira i savo rankas ir neleis jam perzengti tos plonytes ribos. Vilkolakiai buvo linke smerkti, jie vadovavosi gireztomis taisyklemis, kurios sieke keleta simtmeciu atgal ir budamas su jais Masonas visada jaute pareiga buti vadu, rodyti pavyzdi, prisiimti atsakomybe… Visa tai buvo ganetinai sekinantis darbas.
-Jei atvirai, jei ne sitas prakeiksmas, musu keliai butu greiciausiai issiskyre dar pries gimstant Victoriai,-leides jai nulaizyti kraujo likucius sau nuo lupu pats pagaliau istraukes savo riesa is ji laikiusio vaikino ranku, suima mergina per liemeni. -Dabar kai esu hibridas i visa sita vampyru reikala ziuriu kitaip ir turiu pripazinti, kad man tai pradeda patikti.. turiu omenyje, myletis su tavimi visada buvo beprotiskai gera, bet po to kai tapau nemirtingas visi pojuciai tapo velniskai astrus,-valiukiskai syptelejes galop pasiduoda merginos provokacijoms ir taip pat aistringai atsakes i jos inicijuota bucini rankomis spusteli jos sedmenis minimaliai sumazindamas atstuma tarp judvieju kunu. -Pradedu galvoti, kad su manimi kazkas ne taip, nes mano ''apetitas''prilygsta… jauciuosi taip tarytum vel buciau paauglys, kai tu salia negaliu galvoti apie nieka kita kaip lovos reikalus,-piktai sypteli nestipriai sukandes jos apatine lupa. Visi jos prisilietimai vare ji is proto ir tai buvo daroma itin strategiskai mat butent siuo metu vaikinas butu sutikes su bet kuo ka ji turejo pasiulyti. Kraujas, alkoholis ir trokstama moteris buvo kombinacija ismusanti Masona is iprasto racionaliai mastancio ''alfos rezimo''.
-Tai skamba kaip velniskai gera mintis,-abiejomis rankomis suemes moters kakala dar karta aistringai ja pabuciuoja. Visas jo kunas, kiekviena jo lastele labiau uz viska trosko nustumti karcia realybe i sona ir leisti pasimegauti viena laimingiausiu akimirku savo gyvenime, bet cia vel isijunges pareigos jausmas priverte ji atsitoketi. -Mazyte, as privalau gryzti,-siek tiek atsitraukes jis venge jos zvilgsnio, taciau nesusilaike nenusisypsojes kai si eme primygtinai prasyti ir toliau ji gundydama. -Prisiekiu jei ne viena uzduotis, issivezciau tave kur nors toli ir neleisciau tau islipti is lovos,-lupu kamputyje islauzes valiukiska sypsena jis vel surimteja prisimines, kad uzduociai ivykdyti jis turi vos penkias dienas. Istieses ranka jis pastvere ant staliuko stovejusi viskio buteli ir is to kaip godziai eme tustinti jo turini buvo akivaizdu, kad Masonas elgesi lyg nesavas. Is pokalbio su Jules daresi panasu, kad Katherine pazysta zmogu, kuri jam buvo liepta nuzydyti todel bent jau kol jis issiaiskins ar yra budas apeiti sia situacija, jis negalejo jai prasitarti apie savo ''uzduoti''. Staiga jo galva eme svaigti ir jis nevalingai atsilose palikdamas kone pusiau gulscias ant sofos ant kurios jie keturi sedejo. -Ta mergina…-sumurmejes jis uzmerke akis mat viskas aplinkui eme suktis. -Ji tikriausiai svaiginosi kazkokiais narkotiskais,-suraukes antakius eme jausti kaip jo sparti medziagu apykaita eme isisavinti suvartota narkotiniu medziagu kieki. Jam ne i galva neatejo, kad minetu medziagu buvo sklidinas visas ju sianakt vartotas alkoholis todel jis jo gavo tiek is merginos kraujo, tiek viskio, kuri be perstojo gere. Jis dar karta nebuvo tinkamai ivertines savo isrinktosios. Net ir dabar, kai tarsi per migla mate kaip besisypsanti mergina palinko arciau jo apzergdama jo kuna, jis neturejo menkiausio itarimo, kad tai buvo gerai apgalvotas merginos zingsnis. Ir tik kai jiems besibuciuojant jis pajuto kaip jo paties balsas sumurmejo, jog jam buvo liepta nuzudyti atitinkama vilkolaki jis suprato, kad uzkibo ant moteriskos Katherine gudrybes.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 21, 2014 2:51 pm

- Negalėčiau to teigti šitaip drąsiai, nors mūsų pradžia ir buvo susieta tik su tuo, kad man buvo reikalingas mėnulio akmuo ir naivus vilkolakis. Viskas pakankamai greitai pasikeitė. Ir Mason'ai, negi tu nežinai, kad aš visuomet gaunu tai, ko noriu. Tu visuomet buvai tai, ko norėjau labiausiai. - *Pamerkusi tik vieną iš savo akių, ji švelniai delnais perbraukė per jo kaklo, pečių linijas. Jos žodžiuose buvo labai daug tiesos, vien tik atsižvelgiant į tai, kad Katherine mažai kuomet buvo svarbu tai, kokiai rūšiai priklausė šis vyras. Net jei jam būtu amžiams likti žmogumi, ji nebūtu ta, kuri išsigandusi dėtu į kojas, bandant surasti ką nors "geresnio". Jos širdis, kad ir kokia sušalusi buvo, priklausė šiam vyrui, ir tam kad tai pakeisti, reikėtu įdėti per daug pastangų... ...ir tai, tai trūktu ne taip ir ilgai* - Todėl nebandyk manyti kad, jei ne tai kad abu esame nemirtingi, yra pagrindinė priežastis, kodėl esame kartu. Kartą tu mane susigrąžinai į savo gyvenimą, todėl verčiau susitaikyk su faktu, kad prošvaisčių, kad iš jo pradingsiu, nėra. - *Šypsena, vis dar spinduliavo jos veide, nes nepaisant visko, šiandienos diena buvo kaip tik tai, kas ją vertė jaustis laimingai. Tai kad vizualiai jų abiejų nespaudė niekas, ko dažniausiai jų gyvenime nebuvo, buvo didžiulis pliusas. Pliusas, kurį vampyrė stengėsi ištempti, kaip galima ilgesniam laikui. Jos akys tebe buvo nukreiptos į jo veidą, kuomet rankos palaipsniui slydo per jo kūną. Buvo akivaizdu, kad net tokioje aplinkoje, didžiąją dalį jos minčių, užėmė seksas, likusią... Tai, apie ką ji nebuvo linkusi kalbėti garsiai. Jo kalbos apie dabartinius jutimus, privertė jos žvilgsniui nuslysti apačion, kuomet antakiai pastebimai pakilo, Katherine vėl ėmė kalbėti* - Tu niekuomet ir nebuvai iš tų žmonių, kurie yra valdomi minčių apie politiką. Mielasis, tai normalu. Tavo pojūčiai, troškimai... Yra viso labo tai, ko galbūt ankščiau nedrįsai daryti. Ir dabar, turi visišką veiksmų laisvę. Aš savo ruožtu galiu pasidžiaugti tuo, kad dabar jaučiame viską vienodai, ir naujiems potyriams turime visą amžinybę. - *Lockwood'o staigus sugrįžimas į realybę, akivaizdžiai privertė jos akių vokams susiaurėti. Ji negalėjo praleisti progos sužinoti tiesą iš jo paties. Kainą, kurios už savo kraują reikalavo originalusis turėjo būti atitinkamai didelė. Ir kas jau kas, bet Katherine negalėjo likti nuošaly. Ji nebuvo svetima, o ir Mason'as nebuvo tuščia vieta jos gyvenime, kad ji imtu ir tiesiog paliktu visą tą "blogį" ant jo pečių. Todėl ir buvo pirmiausia nusprendusi pasirodyti Mikaelson'o vestuvėse, ir klasta ištraukti atsakymą per aplinkui. Tačiau, sužinoti tiesą iš savojo vyro lūpų, buvo kur kas aktualiau. Jis apsvaigo, ir ji kaip mat ėmė tęsti savo žaidimą. Apžergdama jo kelius, Pierce (dabar jau Lockwood), viena ranka pasuko jo veidą į dešinę, kuomet pati ėmė bučiuoti jo kaklą. "Spausdama" jautriausius mygtukus, vien savo kūno judėjimu, ši stengėsi priversti jį prarasti sąmoningumą* - Pasakyk man apie tą užduotį... Pasakyk, ir aš priversiu tave jausti tokį malonumą, kokio niekuomet dar nebuvai patyręs. - *Jis prasitarė, narkotinių medžiagų ir jos pačios veikimas, davė savo. Katherine liovėsi judėti, bei keliais pirštais suspausdama jo smakrą, staigiai pasuko jo veidą į savo pusę. Jos veidas vėl buvo atitinkamai rimtas. Kuomet įsitikinusi kad niekas nemato jos veiksmo, apart du užkalbėtus asmenys, kurie elgiasi taip, tarytum niekas nevyksta. Sukandusi savo riešą, ji kaip mat prikišo jį prie vyro lūpų, priversdama jį nuryti bent kažkokią dalį originaliojo kraujo, kuris turėjo paskatinti jo sveiko proto atgavimą, išvalant visus svetimkūnius* - Vadinasi tokia yra kaina? - *Liežuviu perbraukdama per savo lupas, ji neigiamai supurtė galvą, kuomet jo elgesys, kuris pasikeitė per pastarąsias kelias dienas, tapo labai aiškus* - Ne velnio, tu nebūsi to šūdžiaus šuniukštis. Kad ir ko jis nori, jis to negaus. Aš neleisiu kad tu imtum ir sugriautum viską ką turi, dėl to kad jis užsimanė vilkolakio mirties. Ir iš viso, kurio būtent?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Sk. 09 21, 2014 4:53 pm

Ju santykiu pradzia buvo gana kontraversiskas klausimas kadangi nors jie ir nenorejo to pripazinti, tiek Katherine, tiek Masonas, buvo gerokai aptalzyti gyvenimo dar pries susipazindami ir nei vienas ju negalejo zinoti, kad likimas buvo paruoses jiems staigmena. Jie buvo tokie skirtingi, taciaugalbut tie skirtumai ir uzpilde vienas kito gyvenime kitu zmoniu paliktas tustumas. -Kol mirtis jus isskirs…-staiga Masonas nusisypsojoprisimines juos utuokusio asmens zodzius. -Argi mirtis nebuvo tas mus sujunges aspektas?… Vadinasi nera nieko kam pavyktu tai padaryti… Ir as nekantrauju visa sumauta amzinybe praleisti kartu,-ju lupos dar karta susijunge i ilga bucini. Masonui si ju sajunga reiske kaip niekada daug, nes jis buvo ja prarades, ji buvo isplesta is jo gyvenimo ir tada kai jis jau buvo beprarandantis vilti, ji jam buvo sugrazinta, todel buvo galima drasiai teigti, kad vaikinas buvo nusiteikes pro akis praleisti visus neigiamus tarp ju buvusius dalykus.
Katherine visada buvo vilioke. Galu gale juk jai jauciama fizine trauka ir pritrauke Masona ta pirmaji karta ir laike ir super klijai iki pat sios dienos. Pazadai, kuriuos ji jam snabdejo ir tai kaip virs jo judejo jos kunas, trukde jam blaiviai mastyti.Visa tai ka mergina dare buvo grynu gryniausia sekso preliudija ir greitai tapo nebesvarbu, kad jie anaiptol nebuvo savo miegamajame. Juos supe zmones siuo metu buvo ne motais ir truko visai nedaug, kad Masonas butu prarades savitvarda ir padares tai tiesiog VIP patalpoje. Dar nesuvokdamas, kad buvo suvystytas tarsi kudikis ir isklojo viska, ka norejo zinoti Katherine jis nesipriesino girdomas jos krauju, taciau uzuot atsakes i tolimesnius jos tardymus, jis nesiliove glamonejes taip siuo metu geidziamo jos kuno. Netrukus jo protas eme skaidreti ir apie jo paties kuo isdavikiska poelgi primine tik jauciama erekcija. Pakeles akis i vis dar ant jo sedejusia mergina jis atrode suglumes. Suraukes antakius jis kelis kartus neigiamai papurte galva. -Paklausyk, Katherine… tai taves neliecia, as su viskuo susitvarkysiu,-lupu kampuciu syptelejes jis bande situacijos nesureikminti nors viduje saves nekente uz tai, kad prasiziojo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 21, 2014 11:38 pm

*Nepaisant to, kad tai buvo viso labo labai gerai apgalvotas veikimo planas, nuslėpti tai kad pati mergina buvo labai susijaudinusi, buvo pakankamai sunku. Katherine iš paskutinių stengėsi susitelkti savam planui, tačiau tai kad vien buvimas šalia, vertė ją prarasti savikontrolę, kažkuriuo metu atrodė kad ji net pati buvo be prarandanti savikontrolę. Jos suknelė atitinkamai buvo sukelta, kuomet vyro rankos slydo per jos kūno linijas. Sutrikdytas kvėpavimo tempas ir tai kad jai niekuomet nebuvo svarbu tai, kad viskas vyko prie ne vieno ir ne kelių liudininku, iš dalies veikė tik dar labiau užvedančiai. Moteris neketino atsitraukti nuo savo vyro, tokiu būdu parodydama kad tai nebuvo tiesiog bandymas išpešti tiesą. Jos apatinė lūpa pastebimai virpėjo, kuomet vampyrė sunėrė abiejų savo rankų pirštus ant Lockwood'o sprando. Ji stengėsi judėti kaip galima minimaliau, mat bet kuriuo metu buvo pasiruošusi prasegti jo kostiuminių kelnių, kurios buvo likusios iš po ceremonijos, sagtį ir atsiduoti jam čia ir dabar. Visgi, tuo pačiu metu, bandydama susitelkti, ėmė kalbėti* - Tu tikriausiai esi visiškas kvailys, jei manai kad aš imsiu ir leisiu tau tai užsiimti ant savo pečių. - *Neigiamai supurčiusi galvą, ji tik labiau palinko link savojo vyro, kaip galima labiau sumažindama ir taip menką atstumą tarp jų dviejų* - Pamiršai? Džaiugsme ir varge... Mes kartu, todėl norėsi to ar ne, aš tau neleisiu vienam stoti prieš tą padarą. Nežadu tavęs prarasti, nei dabar nei kada nors. - *Bandydama kalbėti kaip galima įtikinamiau, bei tuo pačiu metu naudotis tuo, kad vien jos kūnas suteikia ne mažą įtaką vyro sprendimams, palenkdama galvą, tik dar kartą savosiomis lūpomis palietė jo. Akys tebebuvo sumerktos, kuomet ji per kelis centimetrus atsitraukė, pratęsdama savo kalbą* - Pasakyk man viską. Mason'ai, tu gali manimi pasitikėti, pats tai kuo puikiausiai supranti. Kartu, mes sugebėsime rasti sprendimą, kuris neįpareigos tavęs daryti tai ko nenori. Ir ko, patikėk manimi, tau tikrai nereikia. Prieš savus, tu neisi, nei dėl manęs, nei tuo labiau dėl viską griaunančio parazito, kaip Niklaus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 09 22, 2014 1:48 pm

Jam buvo sunku suprasti ar merginos elgesna buvo viso labo budas ji iskvosti ar ji is tiesu jautesi panasiai kaip jis, todel netrukus po to kai eme blaivytis, perme iniciatyva is avo rankas ir tai akivaizdziai dave vaisiu. Pakites Katherine kvepavimo tempas ir tai, kad net ir tai, kad ji net ir isgavusi dali norimos informacijos ir toliau iniciavo ju dvieju sueiti, priverte Masono veide pasirodyti piktdziugiskai sypsenai. -Ar man visada reikes taikytis su tuo, kad noredama pasiekti tai ko nori, naudosi visomis tau zinomomis mano silpnybemis?-klausiamai kilstelejes viena savo antakiu jis tebesisypsojo. -Kat, as savo nuomones nepakeisiu, privalai liautis kisusi nosi i…-jis buvo per plauka nuo frazes ''mano reikalus'', kuri butu garantavusi jam mazu maziausiai antausi. Laiku susigriebes jis is kart pratese savo minti. -I visa sita mano ir Klauso situacija. Zinau, kad tarp jusu karo kirvis toli grazu nera uzkastas, bet turi pagaliau isisamoninti, kad tas sunsukis mums abiems yra reikalingas gyvas, nes nuo to priklauso mano likimas,-jis akimirksniu surimtejo, bet ne uz ka neketino nutraukti judvieju fizinio kontakto todel priestaraudamas savo intonacijos rimtumui, tuo paciu metu eme delnais slysti per vidine jos slaunu puse. -Suprantu, kad negaliu tenkinti jo uzgaidu, ne vien todel, kad tas Sebastianas yra vilkolakis, bet ir todel, kad tokiu budu tapciau jo sumautas parankinis. To niekada nebus… Bet man yra paranku isaikyti artima rysi su Mikaelsonais,-jis pagaliau atskleide savo moteriai kortas, kuriais taip inirtingai nuo visu lig siol slepe. -Nejau nepastebejai, kad per visa si laika, nuo tos dienos kai padejau atsikratyti Niklauso tevu, jo pozicija mano atzvilgiu pakito, Kat? Negaliu to paaiskinti vilkolakiams, nes jie to nesupras ir manys, kad esu su juo is vien, o taip nera. Bet nejau nesuvedei galu? Niklausas visa si laika zinojo apie Victoria, taciau jos neliete. Jis niekada nebus tas, kuriuo as besalygiskai apsitikesiu, bet Mikealsonai pasizymi tuo, kad laikosi duoto zodzio. Akis uz aki, kaip sakoma… As esu pasirenges nusizeminti savo principams vardan to, ka mainais i tai man gali pasiulyti Klausas. Tai tarsi nebylus sanderis, Kat. Puse metu buvau jo akys ir ausys ir tuo anaiptol nesidziziuoju, bet kol tai uztikrino Victorios ir mano burio sauguma, tikslas pateisina visas priemones… Taip, per ta laika man teko jo prasymu nudeti keleta vampyru, kuriu niekada lig tol nebuvau mates, bet jie buvo nepaklusnus sistemai. Susidorodomas su maistautojais as ne tik siunciau zinute nuo Klauso, bet ir uzsitikrinau atitinkama reputacija. Vampyrai mano, kad esu Klauso patiketinis, todel nedrys pries mane sukilti bijodami uzsitraukti Mikealsonu nemalone… Suprantu, kad tai gali skambeti kiek painiai, bet lig siol tai veikia abieju musu naudai ir jei viskas ka del to man teks paaukoti tai mano paties isdidumas, velniai nemate, tebunie,-tamsoje svystelejo astrus it adata rodomojo pirsto (vilkolakiskas) nagas, kurio Masonas nesunkiai suplese merginos devetas pedkelnes atitinkamose vietose. Toki jo poelgi lydejo dviprasmiska kampine sypsena. -Neketinu daryti nieko neapgalvoto, mes su Jules turime maziau nei savaite issiaiskinti kas tas vaikinas per vienas ir kuo jis prasikalto originaliajam, o tada man teks daryti isvadas… Viliuosi, kad man pavyks is sios balos islipti sausam, nes kaip ir sakiau, nenoriu gryzti i ta pradini taska, kai mums reikejo nuo jo slaptytis kaip tai dabar daro tas Coombs nelaimelis, supranti?-jis pagaliau isileido savo naujai iskepta zmona i savo ''alfos'' pasauli, leisdamas jai suprasti savo motyvus, o tai reiske daugiau nei ''as sutinku'', kuri jis dar neseniai buvo istares prie altoriaus. Masonas pagaliau parode visiska pasitikejima priesais esancia moterimi ir tai nebuvo svaigalu poveikis, jis pats nusprende, kad dabar buvo pats laikas ir jis nuosirdziai tikejosi, kad parodytas psitikejimasprivers ex Pierce prisiimti atsakomybe uz tai ka ji galbut ketino atlikti siam uz nugaros del visos sios su Klausu susijusios situacijos.
Staiga jo antakiai pakilo ir jo veide atsispindejo didziule nuostaba, kuri netrukus peraugo i sypsena supratus, kad jo po jos suknele atsidurusios rankos neuzciuope apatinio trikotazo. Apsilaizes lupas jis giliai ikvepe. -Si situacija man trukdo susikaupti,-kad ir kaip bande islaikyti rimta veido israiska kalbedamas apie itin svarbius savo planus, jo kunas reagavo i merginos judesius savaip ir tai nebebuvo jo valioje. -Pazadu, kad nepadarysiu nieko, kad tures neigiamu pasekmiu musu seim….-uzuot pabaiges pradeta sakini jis tik giliau ikvepe ir nevalingai uzmerke akis pajutes Katherine atitinkamose savo paties kuno vietose. -Kat, mes esame viduryje klubo,-nuryjes burnoje susikaupusius skyscius jis sueme jos riesus. -Privalai liautis, nes prisiekiu, nesusilaikysiu..-jo lupu kamputyje svystelejo vos regima kampine sypsena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 09 22, 2014 2:44 pm

*Galima pasakyti kad vampyrės kūnas kone tirpo vyro rankose, tuo pačiu metu kuomet jos, kad ir menkiausi sujudimai, susiliejo su fone skambėjusia, intensyvia - erotika kvepiančia muzika. Kalba buvo pakankamai rimta, vien todėl kad tai kaip be pasukus kažkam turėjo būti gyvenimo ir mirties klausimu, bet... Nors Katherine lūpos tarė vieną, kūnas atrodo gyveno visiškai kitu gyvenimu. Vien tai kad tiek jos pačios, tiek vyro, ant kurio buvo atsisėdusi, kūnai reagavo ne pagal situaciją, jaudino kur kas labiau, nei tai galima įsivaizduoti. Jų kalba buvo apipinta seksualinės preliudijos, nors tuo pačiu metu ir buvo per daug rimta, todėl žūtbūt reikėjo liautis... Bet kaip tai padaryti, kuomet jei vieną akimirką provokacijai pasiduodavo jis, sekančią jau ji. Pierce (Lockwood) lūpos maloniai slydo per vyro kaklą, kuomet ši ranka slydo per jo marškinių sagas, surasdama vietos pirštų pranėrimui iki jo kūno. Vienas nerangus krustelėjimas, ir viena saga paprasčiausiai atšoko nuo marškinių, nuriedėdama kažkur po stalu, kuris tuo metu buvo Katherine už nugaros. Ji nesiliovė, nenustygo vienoje vietoje, kuomet pagaliau ryžosi kalbėti* - Pradedant nuo to, kad aš buvau priežastimi to, kodėl nusprendei pasirodyti jo akyse... Neturi teisės manęs reikalauti stebėti viską iš šalies. Tuo labiau kad pats puikiai supranti, kad tavo draudimas man nereikš nieko. Ir tik paskatins veikti tau už nugaros, kas manau tau labiau nepatiks, nei tai, kad leisi man būti šalia. Turi būti ne vienas būdas, kaip... - *Švelniai, tačiau su atitinkamu aštrumu dantimis timptelėdama jo kaklo odą, pagaliau sugrąžino savo veidą ties Lockwood'o. Jos akys spindėjo, ir negalima buvo iš kart pasakyti ar tai vyko todėl, kad ši buvo ypatingai susijaudinusi, ar tai kad apšvietimas davė savo specialų efektą, "spinduliais" krisdamas ant vampyrės veido* - Nepamiršk apie tai, kad esi su ta, kuri buvo medžiojama tos šeimos daugiau nei penkis šimtus metų, ir ne karto nebuvo sugauta. - *Rodomuoju pirštu moteris nuslydo per vyro lupas, į kurias taip beviltiškai troško įsisiurbti, tačiau jo kalba, kaip tyčia vertė ją tvardytis. Trumpam sumerkdama savo akis, ji priėmė tą, malonumą keliantį jausmą, kuomet vyro rankos slydo per jos šlaunis. Kažkuriuo metu Katherine šiek tiek atlošė galvą, įkvėpdama taip, tarytum trūko visai ne daug, kad ji vien nuo būvimo šalia šio asmens, patirtu orgazmą. Sukandusi savo apatinę lūpą, bei sukrovusi savo rankas ant jo pečių, ji vėl sumažino atstumą tarp jų veidų, pasistengdama susikoncentruoti į tai kas buvo sakoma* - Mason'ai, neskaitant mano ir originaliosios šeimos ne pačios maloniausios praeities, esu toli gražu ne pirma sąraše tų, kurie trokšta hibrido mirties. Kad ir kaip tai keistai skambėtu, noriu kad jis gyventu amžinai. Nes tokiu būdu, būsiu garantuota, kad tu taip pat kvėpuosi. Nors... Ir galiu drąsiai kirsti lažybų, kad jei tau tektu stoti akistaton su tuo asmeniu, galiausiai pirmasis kristu jis. - *Tai nebuvo meilikavimas, ar bandymas padidinti jo pasitikėjimą savimi, žodžiais. Katherine buvo daugiau nei tikra tuo, kad Mason'as yra kur kas stipresnis, nei jis pats tai įsivaizdavo. Todėl, gali būti kad darydama klaidą, ji nebe matė originaliosios šeimos atstovuose grėsmės. Ir nors Mason'as tvirtino tai, kad jam pačiam buvo naudinga būti netoli tos šeimos, ji viso labo užvertė akis* - Tu jam esi kur kas naudingesnis, nei jis tau. Todėl, greičiausiai jis ir neketina paliesti mūsų dukters. Galu gale, aš niekuomet nepatikėsiu tuo, kad tai yra dėkingumas už tai, kad tavo dėka buvo sunaikintas jo tėvas. Niklaus nedaro nieko, kas neatneštu jam kokios nors naudos. Todėl aš nenoriu leisti tau stoti prieš jį vienam... Ypač... Kaip pasakei? - *Vien iš jos dabartinės nuostabos, kurios nuslėpti nebuvo įmanoma, kuomet buvo įvardintas ne vien tik norimo atsikratyti vilkolakio vardas, bet ir pavardė. Atrodė kad akimirkai jos širdis liovėsi plakti, kuomet ji savo akis nukreipė į savojo vyro veidą* - Dabar viskas aišku. Idealus planas, Niklausai... - *Pasakydama tai taip, tarytum minėtas asmuo būtu netoliese, ji neigiamai supurčiusi galvą, pagaliau išdėstė tiesą* - Neskaitant to, kad šis vilkolakis yra pirmojo tavo rūšies atstovo, vienintelis likęs palikuonis. Jis dar yra tas asmuo, kuris padėjo man slapstytis, kuomet Mikaelson'ai, smagindamiesi paleido savo "žiurkes" mane gaudyti. Atimdamas gyvybę tam asmeniui, jo manymu, tu amžiams prarastum ne vien tik vilkus, bet ir mane. Štai ko jis siekia... Kad liktum visiškai vienas, ir tuomet šliauždamas ant kelių, sugrįžtum atgal pas jį, ir nuo tos dienos vykdytum visus jo pageidavimus. - *Prunkštelėdama moteris pratęsė* - Suktas kalės vaikas. Bet jis net nenutuokia to, kad jo planas niekuomet nebus įgyvendintas. - *Jos veide pasirodė valiūkiška šypsena, kas išdavė tai, kad ji nesureikšmino fakto, kad jis galbūt buvo apsvarstęs galimybę atsikratyti asmeniu, kuris ne kartą buvo nesavanaudiškai ištraukęs jos "užpakalį" iš mirties gniaužtų. Ji buvo daugiau nei patenkinta tuo, kad Lockwood'as pagaliau nusprendė įsileisti ją į savo pasaulį, visomis prasmėmis. Ir tam nereikėjo naudotis kokia nors klasta, jis pats parodė norą tam, kad ji būtu viso to dalimi. Jos nugara dar labiau išsirietė, kuomet faktas kad ji nevaržė savęs apatiniu trikotažu, neliko nepastebėta. Šypsena tebebuvo viliojanti, kuomet Katherine rankos pagaliau nuslydo ties jo pilvo apačia. Ji bekalbėdama, prasisuko taip, kad viso ko pasekoje buvo pradėta stimuliuoti jo jautriausia vieta* - Verčiau pasakyk nuo kada tave trikdo žiūrovai? - *Jos šypsena tapo kiek labiau kampinė, kuomet ištraukdama rankas iš jo riešų, ji viena ranka atmetė savo banguotus plaukus ant vieno šono, bei pasistumdama dar labiau į priekį, sujungė jųdviejų lupas*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 09 23, 2014 1:05 pm

Jiedu galejo pasigirti tuo, ka dauguma poru prarasdavo dar pirmaisiais bendro gyvenimo metais. Tarp ju tvyrojusi seksualine trauka bet kuri, is salies ziurinti zmogu butu privertusi pamanyti, kad jie buvo neseniai susimetusi porele, vis dar negalinti vienas kitu pasisotinti, o ne du zmones, kurie ne tik yra pazystami jau ne vienerius metus, bet ir turejo sesiu menesiu kudiki. Ir nors Masonas del nesuvaldomo savo ''apetito'' kaltino tai, kad pirma karta taip nevarzomai maitinosi dar siltu zmoniu krauju, tiesa buvo ta, kad taip ilgai trukusiam susilaikymui nuo lytiniu santykiu testis pagaliau nebebuvo jokios prasmes. Priesais esanti moteris buvo teiseta jo zmona ir, velniai rautu, jis buvo laimingiausias sunsnukis pasaulyje. Jo zmona buvo visu seksualiniu jo fantaziju isikunijimas, ji zinojo ks jis megta, ji buvo vienintele moteris Lockwoodo gyvenime sugebejusi islaikyti savo autoriteta ir nesileisti visiskai jo dominuojama ir atvirai snekant, tai ji vare is proto. Ji ir vel tai dare, isrezdama jam i akis, kad neketina likti nuosalyje. -Katherine…-jo israiska surimtejo. -Tu nesi del ko nors kalta, tai buvo mano pasirinkimas ir as ne akimirkos nesudvejojau del jo teisingumo. Dabartine Situacija nera ideali, bet tai kur kas geriau nei stebeti tave dar karta mirstant savo akyse. Daugiau niekada..-suemes jos kakla prisitrauke jos veida buciniui. Kai ju lupos galop atsiskyre, jis nepaleido jos islaikydamas ta pati, minimalu atstuma tarp ju veidu. Jo krutine ritmingai kilnojosi, kas isdave, jog vaikinas buvo itin susijaudines, o jo kuna uzpludusi adrenalino banga paspartino sirdies veikla. Tai, jog jo isrinktoji taip pasitikejo jo naujai igautomis galiomis, priverte ji nusisypsoti. -Kas kart kai pasimaitinu tiesiai is venos, jauciu ta itin malonu jegu antpludi, bet negaliu buti tikras, kad tai nera tiesiog adrenalino sukelta iliuzija… -ji puikiai zinojo, kad dabartine jo jega prilygo ne tik Mikealsonui, bet ir igydavo pranasumo su lig kiekvienu i jo buri stojanciu vilkolakiu. Tai buvo svaiginantis jausmas ir jam tai velniskai patiko. Zinoti, kad yra pajegus apsaugoti dvi svarbiausias savo gyvenime moteris - Katherine ir Victoria - buvo viskas, ko jis norejo, taciau siuo metu jis nebuvo isitikines, kad yra pasirenges tam, kam galejo ryztis Niklausas suzinojes, kad Masonas neistesejo duoto pazado. Jis buvp spejes pazinti originaluji ir spejo isitikinti, kad sis vadovabosi dvejomis taisyklemis: Jis vertino duoto zodzio laikymasi ir ne karta buvo irodes, kad neturi ne laso gailescio tiems, kurie mane galintys ji pergudrauti. Butent tai siuo metu ir neramino Lockwooda. Katherine visada mane esanti gudresne uz originaliuosius, taciau nors ji ir sugebejo visus tuos simtmecius pergudrauti mirti ir issisukti is paciu nedekingiausiu situaciju tai daugiausiai buvo laimingi atsitiktinumai. Visa si pusmeti jis praleido petis petin dirbdamas Mikealsono naudai ir ne viena karta buvo liudininkas to kaip Klausas ne nesudvejodamas givybe ateme is paziuros itin artimiems savo biciuliams. Jis buvo protingas, saltakraujiskas ir negailestingas ir nepaisant to koks dabar stiprus buvo Masonas, didziule per daugeli simtmeciu sukaupta patirtis suteike jo varzovui neabejotina persvara.
-Nejau yra zmogus, kuris tau tiek daug reiskia?-siek tiek primerkes akis jis isisteibelejo i ex Pierce veida. -Kas tave su tuo vilkolakiu sieja, Kat?-smalsumas paeme virsu ir jis trumpam atslijo nugara atsiremdamas i sofa ant kurios jiedu sedejo. Jis trosko atsakymo i savo klausimus, taciau kai merginos kunas atitinkamai issiriete ir ji nieko nepaisydama emesi tam tikru kuno vietu glamonejimo, jis pamirso ko klause ir apskritai, kodel jie siuo metu diskutavo tokiomis temomis. Trumpam uzmerkes akis jis isleido is plauciu ten uzlaikyta ora ir is paskutiniuju tvardydamasis dar karta sueme merginos riesus i savo rankas. Sioje situacijoje susilaikydamas reikalavo itin dideliu jo valios pastangu, kadangi nepaisant savitaigos, jo kunas vadovavosi primityviais gamtos desniais.
Pastveres salimais sedejusios merginos plaukus jis prisitrauke ja arciau ir stipriai sukandes dar nespejusi uzgyti jos kakla, dar karta pasimaitino. Kai galop ja paleido, vos kelioms akimirkoms surakino judvieju zvilgsnius ir liepe jai kartu su savo draugu nesdintis bei pamirsti viska kas sia nakti nutiko. Kai judvieju su Katherine lupos vel susijunge, ju bucinys nebuvo iprastas. Bet kuriam zmogui toks vaizdas butu sukeles sleikstuli, bet vampyres ir hibrido porai toks apsikeitimas krauju buvo kazkas panasuas i ''is burnos i burna perduodamas dumas''. Viskas kas juos skyre nuo sueities tiesiog viduryje naktinio klubo buvo faktas, kad Masonas vis dar devejo drabuzius. Panardines abieju savo ranku pirstus i tamsius merginos plaukus jis kuri laika megavosi aistringu judvieju buciniu kol mergina ji nutrauke paskutiniuoju savo klausimu. -Mus tiesiog is cia ismes, Kat,-nusisyosojes jis prikando apatine savo lupa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 09 23, 2014 2:21 pm

*Tikriausiai šiuo klausimu nebuvo ne vieno argumento, kuris priverstu Katherine pasitraukti, leidžiant visą atsakomybę už padarytus veiksmus, prisiimti vyrui. Ji niekad neleisdavo sau prisileisti minties apie galimybę, kad gali netekti šio asmens amžiams, todėl jo noras susidoroti su originaliojo vampyro paliepimais, buvo švelniai tariant, šiurpinantis. Rudos, kepintos karamelės atspalvį turinčios akys, nusileido, kaip tik tuo metu, kai moters rankos atsidūrė ant Lockwood'o pečių. Ji atrodo, kaip tik tuo metu net ne krustelėjo. Net po tiek metų, ji nesunkiai suvokė tai, kad Niklaus Mikaelson vis dar laikė ją savo rankose, galėdamas bet kuriuo metu sudaužyti vampyrės gyvenimą į menkiausius šipulius, kuriuos galiausiai surinkti jau būtu neįmanoma. Ir tai kad Mason'as ne pro kur neleisdavo jai būti šalia, ją siutino, varė į neviltį ir tuo pačiu metu vertė kurti planus jam už nugaros. Mikaelson šeima visuomet buvo netipinė, kiekvienas šeimos narys susiknisdavo, žengdavo prieš savus ir stengėsi tai kaip galima ilgesniam laikui nuslėpti nuo hibrido. Katherine šventai tikėjo tuo, kad yra kitas būdas, nei "tarnauti" tam asmeniui, todėl, taip, būtent todėl ji norėjo būti šalia. Mat manė, kad pažinodama apkalbamą šeimą, žino kaip juos apsukti aplink pirštą. Jos akys vėl pakilo, kuomet ji aiškiai neigiamai supurtė galvą* - Žinau kad tu manęs nepaliktum vienos, jei būčiau patekusi į panašią situaciją. Todėl prašau, neversk manęs veikti tau už nugaros, nes aš nesu tas asmuo, kuris nedarys nieko. Aš nenoriu kad mūsų santykiuose vyrautu melas, klasta ir panašūs aspektai. Neversk manęs daryti ką nors, prieš tavo valią. - *Jos žodžiai buvo kupini tiesos, ir kažkuriuo metu atrodė net kad ši ėmė maldauti, tikėdamasi kad šis galiausiai nusileis, suprasdamas kad ją sustabdyti galima bus tik jėga, ir tai neaišku kokiam laikotarpiui. Liežuviu perbraukusi per savo lupas, moteris leidosi būti pritraukta arčiau, kuomet bandydama suvaldyti savo kvėpavimą, trumpam sumerkė savo akis. Atrodė kad kuo toliau, tuo labiau tai daryti darėsi sunkiau. Jis vedė ją iš proto, todėl tai kad juos du skyrė tik jo apatiniai drabužiai, visiškai atribojo ją nuo kalbos, kuri akivaizdžiai buvo rimta. Lockwood'ui ėmus kalbėti apie originaliosios šeimos atstovą ir tai, kaip prabėgo tas pusmetis, ji nusuko akis. Jai nepatiko tai, kad jis nesąmoningai žavėjosi tuo asmeniu, kuomet ji savo ruožtu niekino jį už visus tuos penkis šimtus metų. Nužvelgdama tai, kad šis klubas yra atitinkamai privatus, jokių kamerų, jokių fotoaparatų, tiesiog turtingi žmonės, kuriems nieko kito nereikia, kaip visomis prasmėmis gerai praleisti laiką, ji tarė* - Jei nežinočiau kad niekini tą asmenį, pasakyčiau kad juo žaviesi. - *Kaip tik tuo metu atsisukdama į jo pusę, moteris kiek stipriau suglaudė savo kojas, leisdama jam pajusti ko šis atsisako, pasirinkdamas pokalbį. Jos veide pasirodė pastebimai kampinė šypsena, nebuvo aišku ar tai iššaukė nepasitenkinimas kalba apie tai kas vyko, ar tai tik dar viena taktika, bandant jį išprovokuoti visiškai beprotiškam žingsniui. Jie niekad nebuvo atsidavę vienas kitam, kuomet toje pačioje patalpoje buvo dar bent vienas asmuo. Dantimis švelniai perbraukdama per savo apatinę lūpą, ji ėmė kalbėti tyliau* - Kaip ir sakiau, jis yra monstras, kuriam visiškai nėra aktualu tai, kas neliečia jo paties interesų. Prisiekiu, esant reikalui, jis nesvarstydamas atimtu gyvybę net bet kuriam iš savo paties šeimos. Ir nors, kuomet jo gyvenime pasirodė ta blondinė, jis aprimo. Iš tavo žodžių, galiu spręsti kad tai te buvo iliuzija, ir jis tebėra tas pats demonas, kokį teko pažinti man. Todėl... Noriu kad tu būtum kaip galima toliau nuo jo, kad jis galiausiai nepradėtu iš tavęs lipdyti antrojo savęs. - *Klausimai apie Sebastianą buvo per daug asmeniški, tačiau tik ta prasme, kad tuo laikotarpiu, kuomet Katherine susitiko su tuo asmeniu, ji buvo stipriai "paslydusi". Apie šį laikotarpį, ji buvo linkusi nutylėti, todėl apart jos ir paties Sebastiano, niekas neturėjo žinoti apie tai kas vyko. Nepaisant to, kad ji pasitikėjo savo vyrų, tiesiog buvo tokių detalių jos gyvenime, apie kurias ji geriau rinktųsi nutylėti* - Mūsų santykiai panašūs į tuos, kuriuos turi su Jules. - *Leisdama suprasti, kad jos ir minimo vilkolakio niekad nesiejo kūniški malonumai, Katherine palinko prie vyro, kaip tik tuo metu, kai jis apdovanojo ją "kruvinu" bučiniu, kuris tik dar labiau užvedė ją ties tuo, ką stabdė Lockwood'as. Ji vedama malonumo, užvertė akis. Iškvėpdama orą iš savo plaučių, pridūrė* - Jis buvo šalia, kuomet buvau pasiekusi tamsiausius savo gyvenimo tarpsnius, ir ištraukė mane iš bėdos, apie kurią nenoriu kalbėti. Ir nors mūsų bendravimas nutrūko, neleisčiau kad jis bereikalingai žūtu, ypatingai nuo mano vyro rankos. - *Manydama, o tiksliau tikėdamasi to, kad tokio paaiškinimo bus pakankama, ji nuleido savo akis. Buvo likusios tik kelios sagos, ant jo marškinių, iki kol jo ištreniruota krūtinė liktu apnuoginta. Ji pakartodama jį, prikando savo apatinę lūpą, kuomet, pilnai prasegė jo marškinius. Prieš tai "surakintos" rankos vėl atgavo laisvę, ir ji pirštais braukdama per jo preso linijas, atsidavė eiliniam bučiniui. Atrodė kad ji darė būtent viską, kad leisti jam išeiti iš "varžančių" rėmų, priversti jį jausti galią, tokią laisvę, kurios nesuteikdavo vilkolakiški moralai. Pagaliau kištelėjusi savo ranką jam už kelnių, ir toliau provokuodama jo valią, lūpomis vėl ėmė slysti nuo jo veido, prie kaklo, ir galiausiai krūtinės, viso labo negarsiai užduodama, atrodo nekaltą klausimą* - Ar tikrai nori, kad sustočiau? - *Jos žvilgsnis vėl pakilo, kaip tik tuo metu, kai abi moters rankos atsirado ant jo kaklo šonų. Ji ėmė elgtis kiek šiurkščiau, kuomet trūktelėjo jo, atsipalaidavusį kūną į savo pusę. Lenkdama vyrą ant savęs, ji dar kartą žvilgtelėjo į aplinkinius, kurie ne kiek nereagavo į juos, apart porą, kurią užkalbėdamas, Lockwood'as nusiuntė lauk. Bučinys vėl pertraukė jo atsakymą, jei tik jis tai ir bandė padaryti, ji neleido*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 09 24, 2014 2:07 pm

Mikealsonu ir Lockwoodu gyvenimai buvo persimaise ivairiais aspektais. Po to kai Masonas suprato, kad megindamas atsikratyti Niklausu jis tiesiogine ta zodzio prasme kirstu saka ant kurios sedejo, jis pamazu ismoko susigyventi su mintimi, kad privales gyventinti nuolatos lydimas originaliuju seselio, Taip, Klausas sugriove paprasto mirtingo vilkolakio gyvenima paversdamas ji hibridu, bet jei ne visa tai ka jam teko iskesti, Masonas dabar nebutu cia. Jis nelaikytu savo rankose vieninteles kada nors myletos moters ir ji nebutu isnesiojusi judvieju vaiko. Butent todel jis eme vadovautis taisykle, jog negaledamas nugaleti savo prieso, privalai laikyti ji arti, labai arti… Dvieju vyru benravimas buvo grystas nepasitikejimu ir draugais ju tikrai nebutum pavadines, bet nuo tos akimirkos kai jiedu tapo lugiaverciai priesininkai, Masonas eme jausti ta nepaaiskinama jausma, tarsi butu skolingas savo kurejui ir nors jis to nepripazino, jo elgesys bylojo visai ka kita. Katherine geriau nei kas kitas zinojo, kad jei ne Masono mirtis ir prisikelimas, ju meilei niekada nebutu buve lemta pasiekti taska, kuriame jie siuo metu buvo. Lockwoodas butu neisgyvenes kurio nors vieno is mirtinu susidurimu i kuriuos jam nuolatos teko pateksti nuo judvieju pazinties dienos. Mirtis , kad ir kaip keistai tai skambetu, sujunge juos amziams ir tai buvo ne visiskai spgalvoto Klauso poelgio pasekme. Uzuot sukures nuolanku jam tarnauti pasirengusi hibrida jis isigijo paranku pries ir tik Katherine buvo priezastis kodel Masonas sugebejo atsilaikyti nepasidaves tam antgamtiniam troskimui tapti savo kurejo kale.
-Daugiau jokiu paslapciu, Kat,-jis niekada nebuvo zodzio zmogus ir daznai pats tapdavo nenusisekusiu savo santykiu priezastimi. Budamas vilkolakis Masonas priklaus gerbejimo buriui ir dirbo kaip gaisrininkas mat toks darbo pobudis suteikdavo jam taip trokstamo adrenalino kieki. Deja vien pavojingu siruaciju darbe jaunam vyrui nepakakdavo todel samoningai komplikuodamas savo gyvenima jis tai susitikinedavo su keliomis merginomis is karto, tai isduodavo merginas permiegodamas su ju peciu draugemis. Jis nebuvo dzentemenas ir visi kas ji pazinojo butu deje galva, kad Locwoodas nera seimynisko tipazo vyras, bet viskas apsiverte aukstyn kojomis kai jis susipazino su Katherine. Galbut todel, kad nuo pat pradziu del jos jam teko nemazai papluseti, mergina sugebejo priversti Masona visiskai pamesti del jos prota.
-Vadinasi jis nera koks nors buves tavo meiluzis?-buvo akivaizdu, kad zinojimas, jog ji nemegina jo apsaugoti del kokiu nors dviprasmiku priezasciu priverte ji nusisypsoti. -Katherine, net ir tada kai maniau pasiekes dugna, neatsisakiau savo jausmu,nes jausti skausma buvo geriau nei apie tave pamirsti. Jus su Victoria esat visas mano gyvenimas ir nei Klausas, nei kas nors kitas nesugebes padaryti man itakos tol kol judvi esat mano gyvenime,-cia ju lupoms susijungus i aistringa bucini jis kuo puikiausiai juto kaip buvo suplesyti marskiniai, taciau net ir bandydamas sulaikyti jos riesus, jis suskysdavo kas kart kai mergina imdavo stimuliuoti atitinkamas jo kuno vietas. Masonas buvo linkes eksperimentuoti, bet tai kaip vaikinas buvo auklejamas suformavo ganetinai konservatoriskas jo paziuras todel dabartine situacija buvo gerokai uz jo komforto zonors ribu. Jis buvo pernelyg uzsivedes, kad atideliotu tai ko jiedu taip trosko, taciau pasimyleti tiesiog sokiu saleje jis nesiryzo. Ji buvo JO moteris ir visi gaslus aplinkiniu vaikinu zvilgsniai nukreipti i seksualiai issirietusia mergina ji erzino. Kai mergina eme lupomis slysi jo pilvo presu zemyn, jis siek tiek ikvepe ir uzlaike ora savo plauciuose. Tai kaip ilgai jie vienas kita erzino buvo buvo brutalu, turint omenyje, kad pora puse metu buvo praleidusi susilaikymo rezime. Atsakyti i jos paskutinyji klausima buvo beprasmiska, kadangi zemiau dirzo sagties kiek ankstokos tapusios jo kelnes pacios sufleravo atsakyma. -Velniop tai…-susnabzdejes jis vampyrisku greiciu priverte mergina apzergti jo tarpukoji pries tai staigiu judesiu kone isplesdamas ne vietoje buvusi uztrauktuka. Ziurint is salies ta akimirka kai jis i ja issiskverbe liko nepastebeta, o bet kokie kvepavimo sutrikimai ar aimanos susimaise su itin garsia muzika. Timptelejes jos sukenle apacion jis passistenge pridengti merginos sedimaja tuo pat metu pakilo is pusiau gulscios savo padeties. -Tai beprotyste,-nors jis stengesi islauzti sypsena, jo grimasa bylojo, kad jis nebeistenge valdytis, jis trosko nuplesti jos drabuzius ir atsiduoti nevarzomo, gyvulisko sekso instinktui. Kiekvienas jos krustelejimas ji stimuliavo ir jis negalejo nieko padaryti apart likti sedeti tam, kad netkreiptu aplinkiniu demesio. Tamsi klubo aplinka ir nuolat mirksincios sviesos buvo ju naudai todel tai kaip pamazu judejo Katherine kunas ziurint is atokesnio atstumo galejo buti palaikyta gundancio sokio judesiais. Tai buvo pirmas kartas kai Masonas buvo dominuojamas lovos reikaluose ir kaip tas, kuris buvo prates imtis iniciatyvos, dabar jis galejo tiesiog megautis ir tai buvo neiprata., taciau kuo toliau tuo labiau daresi akivaizdu, kad ''ponia Lockwood'' gerai zinojo ka daro.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 09 24, 2014 4:23 pm

*Katherine Pirece gyvenimas niekuomet nepriminė atverstą knygą: daugiau nei penkis šimtus metų egzistuojančios vampyrės gyvenimas buvo neišpainiojamai apipintas paslaptimis, intrigomis bei išrautais, minėtos "gyvenimo knygos" lapais. Ir neskaitant to, kad ji stengėsi būti kaip galima labiau atvira su savo vyru, ir jis buvo tas asmuo, kuris apie ją žinojo daugiausia, tai kas lietė Katherine su Sebastian Coombs, neturėjo niekuomet išlysti į paviršių. Žinoma, tai nebuvo koks nors purvinas romanas, apie kurį vampyrė geriau būtu linkusi nutylėti. Tai buvo šis tas daugiau, šis tas ant tiek tamsaus, kad jei Lockwood'as sužinotu tiesą, greičiausiai į savo šiuo metu, teisėtą žmoną, pažvelgtu kitaip. Paskutinis jos ir minimo vilkolakio susitikimas, prieš priverstinį telefoninį kontaktą, dėl Argent, buvo prieš kelis šimtmečius. Jis baigėsi tuo, kad abu sutarė visam laikui pamiršti tai, kur abu buvo įklimpę. Katherine buvo padariusi neatleistiną dalyką, kuris tuo metu jai buvo kaip amfetamino dozė nepataisomam narkomanui. Ir jei tai, ką ji taip kruopščiai slėpė, buvo atskleista, jį taptu medžiojama kone visų vilkolakių, ir negana to, greičiausiai paniekinta Lockwood'o. Jos veide pasirodė blanki šypsena, kuomet vyras perklausė ar tie santykiai buvo pagrįsti lytišku kontaktu. Ji užtikrintai neigiamai supurtė galvą, meluoti buvo beprasmiška. Coombs niekuomet nebuvo jos skonio asmeniu, ir jei Mason'as akis į akį sutiktu minimą asmenį, pats tai kuo puikiausiai suprastu. Katherine nekomentavo nieko, paprasčiausiai stengėsi įsiklausyti į kiekvieną vyro tariamą žodį. Suprasti jo poziciją nebuvo sunku, vien todėl, kad ji pati geriau pasirinktu būti Niklaus Mikaelson auka, nei matytu kaip originalusis miršta, kartu nusinešdamas savo pirmojo išgyvenusio hibrido gyvybę. Mintys apie tai, kad jis gali būti atimtas iš jos gyvenimo, šiurpino, todėl ji kaip įmanydama stengėsi nuvyti visas tas mintis šalin* - Aš nekenčiu to žmogaus, taip stipriai, kad dar nėra atrasti žodžiai, kurie būtu tinkami apibūdinti kokias aukštumas siekia mano panieka jam. Jis parazitas, kuris naikina viską aplinkui. Bet, žinant kokia yra jo mirties kaina, esant reikalui, pati neleisiu jam mirti. Bet mane baugina tai kaip kalbi tu. Nesuprask netinkamai, bet tas žavėsis juo, kuris atsispindi tavo kalboje, mane gąsdina. - *Išgirsti iš Katherine kažką panašaus į tai, kad ji kažko bijo, yra ant tiek keistas dalykas, kad jį suvokti iš karto yra pakankamai sudėtinga* - Kai esi taip arti jo, imi priminti man plaštakę, kuriai taip knieti sužinoti kodėl ugnis yra tokia viliojanti. - *Šis palyginimas atitiko tiek apkalbamą situaciją, tiek pačios Katherine jausmus savo vyrui, tačiau tuo atveju plaštake buvo virtusi ji. Jau nuo pat pradžios jai reikėjo laikytis kaip galima toliau nuo vilkolakių, buvo tam galybė ženklų, bei ji baigė tuo, kad nusprendė amžiams pasiskirti tokiam, ne "blogiau", hibridui. Šiais žodžiais ji nutilo, nematydama daugiau prasmės diskutuoti apie tai, kad bendrame vaizde užėmė žemiausią vietą. Tai ką nevalyvai išdarinėjo abiejų asmenų kūnai, labai blaškė. Katherine troško, patirti tokius dalykus, kurių nebuvo dariusi ankščiau, kartu su savimi nusitempdama ir vyrą. Aplinka, žmonės, kurie bet kuriuo metu galėjo tapti jų seksualiai fizinio kontakto liudininkais, stipriai jaudino. Jie leido sau tai, ko negalėtu leisti paprasti, tipiniai asmenys. Geismas, pavojus, adrenalino antplūdis kuris sklido visu kūnų ir tas garsus aiktelėjimas, persipynęs su malonumo sukelta aimana, kuomet vampyrė tiesiogine to žodžio prasme, buvo užsodinta ant vyro pasididžiavimo - vertė jos kūną trūkčioti. Pastebėti tai, kad Mason'as jautė šiokį tokį diskomfortą, buvo nesunku... bet, naudodamasi tuo, kad geba išsijungti iš aplinkos, kuomet tai liečia seksą, ji suėmė jo veidą už žandikaulio, pasiimdama aistros perpildytą bučinį. Jos lūpos, liežuvis it pirmą kartą, tyrinėjo jo burną. Bučiniai atrodė kėlė malonų skausmą, kuomet jos kūnas lingavo pirmyn atgal... iki pat tos akimirkos, kuomet abiems pavyko pasiekti finalinį išsiveržimą. Jos kūnas tebebuvo traukiamas lengvos "konvulsijos", o krūtinė neritmingai kilnojosi. Bučiniai nutrūko, kuomet ji atrėmė savo kaktą į vyro, tuo pačiu metu sumerkdama savo akis. Ilgai moteris nepratarė ne žodžio, bandydama atgauti kvapą. Ir kuomet jos tamsiai rudos akys vėl buvo pramerktos, veide atsirado šypsena, išdavusi tai kad ji buvo labai patenkinta. Jis eilinį kartą peržengė savo ribas, dabar net seksualine prasme, ir tai moterį džiugino. Kuomet ši atitraukė kaktą nuo jo, sukrovė savo rankas jam ant pečių, bei su jaučiamu pasididžiavimu, pratarė* - Dabar galima teigti, kad iš šios dienos, pasiėmėme viską. - *Palaima veide dar nebuvo dingusi, o moteris nelabai skubinosi nulipti nuo vyro*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 09 26, 2014 1:18 pm

Katherine turejo priezasti visa esybe nekesti asmens didziaja dali jos egzisencijos pavertusi pragaru ir Masonas tai puikiai suprato. Vienintelis dalykas, kurio jis pats sau nepripazino tai, kad mergina buvo teisi sakydama, kad pernelyg priartejes prie savo kurejo Lockwoodas siek tiek pasikeisdavo, tarytum tapdavo originaliajam palankesnis, kad ir kaip tai neige. -Galiu tave uztikrinti, kad taip nera,-lupu kampuciu syptelejes jis atrode isitikines savo paties teisumu. -Nesizaviu tuo pabaisa, tiesiog noriu, kad suprastum, kad mano gyvenimas yra susietas su juo, patinka mums tai ar ne. -Jei atsirastu budas ta rysi nutraukti ir tai nesibaigtu mano mirtimi, su mielu noru tai isbandyciau,-cia ju pokalbis nutruko. Zodziams nebeliko vietos ir netrukus po to kai judvieju kunai susijunge, visos judvieju kalbos tapo beprasmes. Ir nors Masonas butu mieliau tai padares, kur nors, kur judvieju nevarzytu aplinka ar zmones, ten kur jis butu galejes nuplesti visus devetus moters drabuzius ir apnuoginti tobula jos kuna, kuris taip ji jaudino, teigti, kad situacija bent kiek sumazino malonuma, kuri jaute vaikinas Katherine kunui ritmingai judant virs jo, butu buve klaidinga. Neaisku ar tai, jog jie taip ilgai vienas kita gunde ir erzino ar viso to priezastis buvo kraujo skonio sukeltas jegu ir adrenalno anpludis, priverte abieju sutuoktiniu gyslose tekanti krauja kone virti. Patyres orgazma jis tvirtai tebelaike ja savo glebyje ir bandydamas atgauti tolygu kvepavima kuriam laikui prispaude savo veida merginai prie krutines. Kai pagaliau pakele i ja akis, jo veide atsispindejo kampine sypsena.
-Kai viskas baigsis, issivesiu tave medaus menesio,-vienos rankos pirstais nubraukes banguotus jos plaukus dengusius viena jos veido puse. Ji buvo tokia grazi ir jis negalejo liautis i ja ziurejes. -Nebus lengva laviruoti tarp dvieju gyvenimu ir judvieju su Victoria, bet prizadu, kad skirsiu judviem kiek imanoma daugiau laiko… Jau dabar jos ilgiuosi,-buvo akivaizdu, kad jis nebuvo prates pasitiketi kitais zmonemis ir net ir dabar niekaip negalejo pilnai atsipalaiduoti zinodamas, kad judvieju dukra buvone su jais. -Apmaudu, kad negalesim susilaukti daugiau vaiku,-jo veida papuose plati sypsena. -Nestumas tau velniskai tinka,-emes buciuoti jos kakla jis ir toliau sypsojosi. Jis buvo nepaprastai dekingas Katherine uz tai, kad si suteike jam tai ko jis taip trosko. Seima, jo paties seima, kuri turejo buti vieninga ir laikytis is vien, priesingai nei tai lig siol dare Lockwoodai.
Kai jiedu galiausiai prisiruose palikti kluba ir apskritai, Las Vegasa, susirade zmogu, kuris juos asmeniniu lektuvu buvo priverstas parskraidinti atgal jiedu dar daug apie viska snekejosi. Tai nebuvo jiem iprasta, kadangi tiek Kat, tiek Masonas buvo itin uzdari, bet tai, jog vos pries keleta valandu prisieke vienas kitam, jog nuo siol viskas bus kitaip, priverte juos pagaliau vienas kitu pasitiketi. Ateitis rodesi sviesi ir nei vienas ne neisivaizdavo kokie isbandymau judvieju laukia artimoje ateityje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #54 on Sk. 05 01, 2016 11:25 am

Nevados vilkolakių bendruomenė gerokai išsiskyrė iš kitų esančių ne tik kitose Valstijose, bet ir likusiame pasaulyje. Lili buvo puikiai žinoma kaip retas moteriškas egzempliorius, valdantis vilkolakių vairą, tačiau savo vardą garsino greičiau brutalia valdymo bei priešų kratymosi maniera. Nevados vilkolakiai buvo išskirtiniai ir tuo, jog tik šioje valstijoje žmonių-šunų populiacija buvo didesnė, nei vampyrų. Ir visa tai to paties Lili valdymo modelio dėka.
Tiek moters vardas, tiek jos išvaizda neretai klaidindavo jos sąjungininkus bei priešus. Dažnai sužinoję, jog būtent šį būrį valdo moteris, oponentai neslėpdavo užgaulių komentarų. Gėdą Alvar vėliau nusiplaudavo jų išdaužytais dantimis, kančių riksmais bei galiausiai krauju. Ji neapkentė vampyrų dėl jų pasipūtimo, dėl paniekos, kurią atvirai reikšdavo vilkolakiams. Ji su malonumu įsodindavo po medinę kulką jiems į širdį. Prašaudavo retai. Visgi ilga tarnyba spec. pajėgose JAV padėjo ne tik užgrūdinti charakterį bei kūną, bet ir išlavinti tam tikrus specifinius sugebėjimus. Lili nemėgo niekas, tačiau tikrai jos bijojo, dėl to ir gerbė. Jos atvira obsesija turėti kuo daugiau valdžios bei visiškas nesiterliojimas su tais, kurie ją kažkaip nuvylė netgi keldavo klausimą ar ši moteris nėra šiek tiek kuoktelėjusi. Mėgaudamasi savimi ir savo būrio statusu ji vargiai ėmė panašias replikas į galvą. Ne, balsu niekas nedrįsdavo jų išlieti, tačiau nuomonę, ypač tokią akivaizdžią gali nesunkiai susidaryti iš to paties žvilgsnio. Pačiai moteriai tai buvo lyg vyšnaitė ant pyragėlio.
Lili žavėjo lengvi pinigai, tad nieko keista, jog tam tikru savo gyvenimo periodu nusprendė pasukti nusikalstamos veiklos link. Pati kelis metus dirbusi prostitute ji nusprendė nudėti savo pačios sutenerį ir visapusiškai perimti jo verslą: prostitutes, narkotikus bei ginklus, per kelis metus sugebėdama ne tik praplėsti savo įtakos zonas mieste, bet ir šauniai praturtėti. O "Haze" naktinis klubas jau senokai buvo tapęs tikrais Alvar ir jos parankinių namais. Rūsyje, už garsui nepralaidžių sienų bei durų ji ir gyveno, tvarkė reikalus bei krušosi. Pasižymėdama orientacija, margesene už "Bon Pari" saldainius ji partnerius ir partneres keisdavo itin dažnai. Net ir lovoje atsispindėdavo jos nenumaldomas poreikis dominuoti. Bet kokia kaina. Šį vakarą aplink jos lovą mėtėsi dar dviejų asmenų drabužiai. Žvakės, vynas, užkandžiai, fone skambanti muzika ir smilkalai kūrė atpalaiduojančią, netgi kiek romantišką aplinką. Moteris nemėgo duotis su savo būrio nariais, bet Tonis buvo išimtis. Tikras Lili numylėtinis. Jaunas ir karštas, su pagirtino dydžio agregatu kelnėse ir neįtikėtinais oralinio sekso sugebėjimais. Kita buvo Morgan - keliais metais už Lili jaunesnė viena mėgiamiausių jos prostitučių, dažniau visgi pasilaikoma sau, nei parduodama klientams. Gerą valandą jie mylėjosi taip, lyg rytojus nebe ateitų, o reikalui pasibaigus, tolimesnėms glamonėms lovoje Alvar nepasilieka.
- Tu,-moteris meta keistai piktą žvilgsnį į Morgan,-Susirink daiktus ir nešdinkis,-jos balsas nenuskamba per daug engiančiai, mat kaip tik prisideginėjo marichuanos suktinę. Įtraukusi gilų dūmą, ji keletą sekundžių jį užlaiko plaučiuose, o po to išleidžia, palaimingai užversdama kiek apkvaitusią galvą. Netrukus ji sugrįžta prie lovoje likusio savo vilkiūkščio, siūlomai atkišdama jam suktinę. Vis dar stovėdama, ji kreivai nusišypso ir pastvėrusi vyruko ranką, pritraukia ją sau prie malonumų apačios išreikšdama norą būti tenai glamonėjama.
- Eduardo man vis dar skolingas, Toni. Nepamiršk rytoj nupjauti dar vieną tos kalės pirštą ir nusiųsti jam kaip dar vieną įspėjimą,-moters balsas kiek trūkčiojo, kūnui siunčiant stiprius malonumo signalus.
avatar
ATIDUODAMA #54

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-04-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Sk. 05 01, 2016 12:47 pm

Pries tai kai jo gyvenime pasirode Lili, jis buvo tipinis, savo dienas vakareliuose svaistantis vaikis. Anthony visuomet buvo daug potencialo turintis vilkolakis, bet buvo per daug pasiputes, kad nukreiptu savo isskirtinuma reikiama linkme. Uzuot buves funkcionuojancia vilkolakiu bendruomenes dalimi, Tony elgesi kaip merginu demesio ispaikintas vejavaikis, o ji zinojo kaip tokius nusodinti. Ji ne tik nerode jokio susidomejimo pasiputeliska Gomez subine, bet ir turejo kontraversiska reputacija del nemonogamisko lytinio gyvenimo ir is to ka kalbejo aplinkiniai, buvo galima spresti, kad ji mieliau rinkdavosi tos pacios lyties suguloves. Kai ji pasiule jam tapti jos burio dalimi, Lili vargu ar turejo intenciju paversti ji savo lovos zaisliuku, koks jis buvo siandien, bet ta diena kardinaliai pakeite jauno vaikino gyvenima. Ji padare ji tuo, kas jis buvo siandien ir jis savo ruoztu buvo jos akys ir ausys, pasirenges del jos mirti, bent jau jis pats taip sake... Vilkolakiai visuomet buvo stipresni drauge, buriuose. Lili burys buvo isskirtinis ir kiekvienas jam priklausantis sunzmogis tikrai didziavosi privilegija jam priklausyti. Ju buvo daug ir jiems pavyko perimti miesta kai tuo tarpu ju didziausi priesai viespataudavo daugumoje aplinkiniu.
-Juk zinai, kad man sitas slamstas nepatinka,-suraukes nosi jis is pradziu nenoriai, bet galiasiai pereme moters jam ibrukta suktine. Marichuana beveik visuomet ji supykindavo, bet atsisakyti juk buvo nemandagu, beto jis nemego kai tamsiaplauke alfa imdavo ji traukti per danti vadindama berniuku. Budamas gerokai uz ja jaunesnis jis turejo ideti nemazai pastangu, kad sugebetu issikovoti pakankamai ekskliuzyvia vieta jos guolyje, o tai savo ruoztu suteike jam aukstesni ranga ju bendruomeneje. Kam nepatiktu buti desniaja jos ranka kai zymiai vyresni ir ko gero labiau to nusipelne vilkai turedavo atsakyti jam, o kovos su vampyrais metu jis buvo savotiskas karvedys. Nereikia ne sakyti, kad Tony nebuvo labai megiamas saviskiu. Daugelis zinojo, kad savo vieta po saule jis issikovojo ne nuopelnais bendruomenei, o veikiau sugebejimais lovoje, bet ne vienas nedriso to istarti garsiai.
Itraukes klampiu suktines dumu beta uzlaike juso plauciuose kaip ir buvo mokytas, taciau ir vel neiskentes uzsikosejo. Nudelbes akis Tony neparode jokios reakcijos i tai, kad ju zaidimu partnerei buvo isakyta nesdintis. Gomez zinojo zaidimo taisykles ir viena ju buvo visapusiskas jos noru patenkinimas uz kuri ji retai kada likdavo skolinga. Priesingai nei jo bendraamzes, Lili zinojo ko nori lovoje ir visuomet tai gaudavo. -Tu tokia besote,-kampine sypsena nusvito jo veide pries tai kai gerokai padaugines vilkolakis suciupo moters slaunis rankomis ir uzsisodines ja ant peciu prireme prie sienos. Kalbeti apie reikalus sekso metu buvo gan iprastas dalykas, bet siandien jie svente. Vampyru medziokle buvo itin sekminga, o jos metu jie neprarado ne vieno saviskio. Anthony si kart tikrai suzibejo musio lauke ir uz tai buvo apdovanotas pakvietimu i V.I.P patalpas, brangiais tauriaisiais gerimais ir galiausiai seksu ne tik su ja, bet ir su dar viena nepaprastai isvaizdzia mergina. -Nors karta nebekalbekime apie darba,-trumpam atsitraukes nuo misijos priversti ja netekti amo, Tony pakele tamsias akis i moters veida. -Geriau pasakyk man kada pagaliau tapsi tik mano,-jo lupos eme slysti jos pilvo apacia, o rankos savo ruoztu buvo tvirtai suemusios moters krutis. Jos taisykles buvo aiskios, taciau nesaziningos. Lili niekuomet nesuteike jam jos vaikino statuso ir visi tai zinojo. Jis, kita vertus, neturejo teises miegoti su niekuo kitu. Tonis priklause jai ir tik jai. Irodydama, kad nejuokauja ji dar ju santykiu pradzioje ji be jokio gailescio is burio kaip muse is barsciu ismete su Anthony paslapcia miegojusia mergina. Tai buvo jo bausme. Ant jo peciu nugule zinojimas, kad mergina neisgyvens nei metu. Pavieniai vilkolakiai buvo lengvas vampyru tiakinys ir statistika rode, kad butent moteriskos lyties vilkes ilgai neisgyvendavo tapusios omegomis. Visi burio vilkai zinojo, kad jis tera jos zaislas ir tai ne juokais zeide jo ego. Jo jaunas amzius ir ''fuck boy'' reputacija ne kiek nepalengvino kasdienybes bandant priversti kitus i ji ziureti rimtai, su pagarba, kurios jis taip karstai trosko. Jo ambicijos viena diena paciam tapti alfa bleso kas karta kai Lili vel ir vel pastatydavo ji i vieta, primindama, kad siu santykiu salygas diktuoja ji, ne jis. -Juk zinai, kad padaryciau viska,kad butum tik mano,-jis melavo ir ji greiciausiai tai itare. Problema buvo ta, kad jo sugebejimas meluoti prilygo jos kaip alfos sugebejimams. Anthony trosko statuso ir pripazinimoir ji buvo jo tiltas. Svelniai paguldes ja ant lovos jis kelioms minutems dingo po anklode jai tarp koju ir tik kai ji pasieke orgazma, akivaizdziai patenkintas savimi atsigule greta. -Nori, kad imciausi to jau sia nakt?-gaudydamas kvapa vilkolakis nusisypsojo pries tai kai dar vienas alkoholio shot'as nuslydo jo gerkle.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 25
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #54 on Pir. 05 02, 2016 8:47 pm

Lili būrį iš esmės sudarė įvairaus plauko niekšeliai, o kai kuriuos iš jų būtų galima netgi pavadinti padugnėmis, nesunkiai parduosiančius savo pačių motinas. Dauguma jų neturėjo priekaištų tam, kaip Alvar tvarko reikalus ir kiek žiaurūs jie būna. Tai buvo savotiška, didelė labai blogų vilkų gauja, kurie su didžiausiu malonumu vykdydavo alfos įsakymus kankinti ir lieti kraują kiek tik reikės, kol užduotis bus įvykdyta. Nemažai būrio narių atsiskyrę nuo Lili patys taptų gerais alfomis, visgi Alvar rankose vartomi dideli ir nešvarūs pinigai papirkdavo net ir didžiausias ambicijas. Juolab moteris nebuvo šykšti ir jam įtikusius asmenis mėgdavo kaip reikiant apdovanoti. Žodžiu savus ji vertino, svetimus naikindavo, o papuolęs tarp šių dviejų ugnių neturėdavo tarpinio pasirinkimo. Arba tampi Lili būrio dalimi arba patiesi kojas. Viskas paprasta. Iš pradžių ji pati labai noriai dalyvaudavo tiek tardant, tiek kankinant savo konkurentus bei oponentus, bet pastaruoju metu visas svarbesnes užduotis patikėdavo būtent Toniu, kuris savo besąlygiška ištikimybe pelnė didžiausią Alvar palankumą. Ant jo netgi mažiau pykdavo, jeigu kažkas netyčia nepasisekdavo. Kiti būrio nariai dažnai jausdavo šiokią tokią diskriminaciją Gomezo atžvilgiu, juolab tapti Lili dešiniosiomis rankomis būtų mielai neatsisakę labai rimti, pavojingi ir kieti bičai. O ji pasirinko kažkokį karštą berniūkštį, kurio didžiausias talentas gerai kruštis ir lengvabūdiškai švaistyti pinigus, kurių Alvar savo favoritui tikrai nešykštėjo.
Moteris tikrai atrodė kaip patekusi į nuožmų sekso uraganą. Suvelti ilgi, tamsūs plaukai, nubėgęs makiažas, sušilęs, kiek prakaituotas kūnas, tiesiog fantastiškai atrodęs tokiame blausiame apšvietime, apvalokas, tačiau tvirtas. Pati stumydama narkotikus ji nebuvo linkusi jais piktnaudžiauti, ypač stipresniais. Žolė atpalaiduodavo ir netgi padėdavo išvengti žiaurių pykčio priepuolių, kurių metu moteris dažnai elgdavosi neadekvačiai. Pavyzdžiui kai Gomez'as pranešė, jog kažkokiu būdu pabėgo Jake Armstrong'o būriui priklausantis vilkolakis, kuris niekaip nenorėjo išduoti vyro būvimo vietos, išliedama sukilusį pyktį Alvar mirtinai sumušė tuo metu mėgstamiausia buvusią savo meilužę.
Entonio reakcija į marichuaną visuomet Lili pralinksmindavo. Lygiai taip pat ir šį kartą nesulaiko kiek piktdžiugiškos šypsenos. Nusprendusi vyruko nebekankinti, Alvar perima suktinę pasimėgaudama dar keliais dūmais, kol padeda psichotropiškai veikiančią rankų darbo cigaretę į peleninę. Iš tiesų Tonio komentaras nebuvo klaidingas, netgi būtų galima teigti, jog vaikinas konstatavo ryškų faktą. Kūniški malonumai buvo be išimies mėgstamiausia Lili veikla ir vienintelis užsiėmimas, kuris suteikdavo jai visapusišką pasitenkinimą. Aiškiai perteikdama nekintamą "kas mano, tas mano" taisyklę ji artimiausiu metu tikrai neketino leisti Entoniui megzti artimų ryšių su jokia kita mergina ar moterimi. Tai būtų lygiai tas pats, kas dalintis savo dantų šepetėliu su kitu asmeniu. Kažkaip... Fui.
- Prastai darbuojiesi, vaikine, jei noriu dar,-pats kompanionas aišku kuo puikiausiai nutuokė, jog Lili taip nemanė, o mažytė provokacija suveikia paskatindama Tonį eilinį kartą sužibėti tenkinant moterį burna. Alvar niekada neneigė, jog mėgsta dėmesį. Jai netgi savaip patiko Gomezo pozicija privatizuoti ją "naudojimui", kuris apsiribotų tik juo. Visgi kažkur giliai galvoje toje blaivaus proto kertėje jis nutuokė, jog taip niekad nebus, o patį Tonį gali nesunkiai pakeisti naujas, gal net jaunesnis žaisliukas. Užtektų kažkokios didelės klaidos ar tiesiog naujo interesanto atsiradimas. Lili netgi pradėjo kilti įtarimas kodėl paskyrusi būtent Toniui dalinti pakvietimus į jos būrį, į kurį teisę patekti gaudavo tik tikrai ekskliuzyvinės personos (galvažudžiai, buvę kaliniai, karo nusikalteliai, kontrabandininkai, netgi vertęsi žmonių prekyba ir pnš, galima sakyt negrėbdavo visą tą grietinėlę, kurios atsisakydavo bent kiek padorūs vilkolakių būriai), nesulaukdavo nė vieno kandidato, kuris būtų bent kiek karštas. Na nesvarbu. Moteris šypsojosi pasitenkinimo kupina šypsena Toniui drąsiai reiškiant viziją, kaip jo nuomone turėtų atrodyti jų santykiai.
- Kodėl tu vis dar manai, jog esu tokia prasta ir neypatinga, kad savimi džiaugtis leisčiau tik tau vienam? - jos balsas smarkiai trūkčiojo, mat tai ką jautė, švelniai tariant, vertė iš koto. Dar kelios sekundės kantraus Tonio žaidimo liežuviu ir moterį užlieja stipri seksualinės iškrovos banga privertusi ne tik garsiai suaimanuot, bet ir stipriai suimti plačius vaikino pečius dengiančią odą, nesunkiai pasipuošusią jos nagų žymėmis. Tūžmingai kvėpuodama moteris suima ranka Entonio smakrą, šiurkščiai įsisiurbdama jam į lūpas tam, kad pajaustų savo pačios skonį. Netrukus kone nutėškusi vaikiną ant nugaros, ji apžergia jo liemenį kojomis. Plėšri moters šypsena priblėsta, kuomet lūpos užtikrintai nusileidžia link Gomezo pasididžiavimo, spėjusio sukietėti tiek, kad būtų pasiruošęs produktyvioms, atsakomosioms glamonėms burna. Trumpam pakėlusi galvą, ji perima būtiną judesį ranka.
- Kol sugebu pastovėti ant kojų, branguti, tu iš šio rūsio neišeisi, - subolavę balti moters dantys akcentuoja sakinį, priminusį pažadą labai karštai bei veikliai nakčiai. Eduardo paprasčiausiai palauks, juolab gyvuliškų instinktų tenkinimas šiuo metu buvo tapęs didžiausiu bei svarbiausiu akimirkos interesu. Taip jau būna, jog telefonas nuskamba pačiu netinkamiausiu metu. Metydamasis kažkur tarp sujauktų, prakaituotų patalų jis užgroja ikyrią melodiją kaip tik, kai jautė, jog visai netrukus privers Tonį pasiekti kulminaciją. Visgi būdama gana talentinga moterimi, Lili sugeba kuo puikiausiai toliau drabuotis ranka ir kita susigraibyti telefoną bei atsiliepti.
- Ožį, labai netinkamą metą pasirinkai paskambint, - žinoma pirmumoje nuskamba priekaištas, neleidžiantis pašnekovui pasijausti bent kiek lauktam. Neturėdama absoliučiai jokių kompleksų ji nebijojo toliau tenkinti Tonį burna ir visai nesvarbu, jog kitame laido gale esantis asmuo galejo gana nesunkiai suprasti kas vyksta su jo pašnekove. Smagiausia yra tai, kad viskas ko Alvar prireikia tai tik išklausyti. Pokalbis užsibaigia beveik tuo pat metu, kai moteris pajunta šiltą lytinių ląstelių čiurkšlę ant savo liežuvio. Patenkinta moteris apsilaižo lūpas. Buvo sunku pasakyti ji taip džiaugėsi nudirbtu darbu ar išgirstomis naujienomis.
Jau gana ilgą metą Lili ieškojo asmens, kurį oficialiai pristatytų kaip savo dešiniąją ranką. Jai tiesiog atsibosdavo pačiai terliotis su visais interesantais ir mieliau visa tai iškeisdavo į poilsį bei kokteilį. Alvar niekada Toniui neminėjo, jog mielai rinktųsi jį, nei viena smulkmena - Gomezas kažkokiu būdu nekėlė visapusiško pasitikėjimo. Jis tiesiog atrodė dar toks vėjų prapusta galva bei lengviau pasiduodantis emocijoms, o ne šaltam protui. Dėl to jau kurį metą moteris kurpė planą išbandyti Entonį.
- Ta maža kekšytė Jules pasirodo pakratė kojas, - pradėjusi kalbėti būtent apie išgirstas naujienas ji prunkšteli primerkdama akis, - Vadinasi to žiedo teks ieškoti kapinėse. Patikiu tau šį darbelį, - pasukusi veidą į Tonį Lili nusišypso puse lūpų. Su Alvar balsu paminėta mergina ji kadaise buvo užmezgusi šiokius tokius santykius. Tiesą pasakius ta vilkiūkštė patiko Lili tiek, kad ši jai netgi padovanojo užkalbėtą žiedelį, gerokai palengvinantį itin skausmingą transformaciją į  vilką. Būtent to juvelyrinio dirbinio alfa ir ieškojo, tik netikėjo, jog jis randasi ant jau negyvelės rankos. Alvar akį buvo patraukęs vienas perspektyvus vilkas buvusi gatvės kovų žvaigždė. Tačiau dar labai nesenai susipažinęs su vilkolakio dalia jis labai sunkiai pernešdavo transformaciją. Tokiems vilkams Lili turi specialią grūdinimo programą, kurios metu jos uždarytiems būsimiems betoms periodiškai triauškinami kaulai. Tai tęsiasi tol, kol vilkolakis įgyja gebėjimą perlipti per psichologinį skausmo barjerą. Neretas po tokių kankinimų tiesiog išprotėdavo. Tokius Lili vietoj kaip šunis ir nušaudavo. Tačiau perėjusieji išbandymą tapdavo nepalaužiamais, šaltakraujiškais kariais ir tokią dovaną jie iš ties vertindavo turint omeny, jog Alvar būrį iš esmės sudaro vieni sociopatai. Alfa dažnai lyg tarp kitko mestelėdavo įvairias užuominas apie tai, kiek susidomėjimo jai kelia tasai nelegaliose kovose sužibėjęs vaikinas. Dažnai specialiai sukurdavo tokį įspūdį, lyg jei ne jo sunkumai susiję su transformacija šis turėtų nemažą galimybę vieną dieną pakeisti tą patį Entonį. O iš tiesų moteris viską suko taip tik tam, kad išbandyti kiek TIKRAI josios vilkiūkštis ja tiki. Faktas buvo akivaizdus - jei Lili gaus tą žiedą žinoma įteiks jį kovotojui, kas perša akivaizdžią mintį, jog Tonis gali gana greitai likti ant ledo. Siųsdama vaikį į kitą miestą ji ketino įvertinti Gomezo ištikimybę ir nuo šio taško spręsti ką su juo daryti.
avatar
ATIDUODAMA #54

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-04-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Tr. 05 04, 2016 3:29 am

Anthony turejo visas perspektyviam vilkolakiui reikalingas savybes, bet buvo uzkietejes tinginys. Visa gyvenima jis gaudavo viska ko uzsigeides pakankamai lengvai ir tai retai kada reikalaudavo sunkaus fizinio darbo. Jo šeima nebuvo pasiturinti, tačiau garbinga ir labai darni. Kaip vienintelis Gomez'u vaikas jis buvo galima sakyti lepinamas, nors brangiu zaislu ar rubu niekada neturejo. Tevai dare viska, kad tikrai ne kvailas ju vaikis turetu sansa i aukštaji išsilavinima ir tokiu budu isbristu is duobes, kurioje visa gyvenima kapstesi jie patys, gyvendami ganėtinai skurdziame meksikieciu okupuotame kvartale. Anthony nebuvo piktybinis, jis labai mylėjo savo tevus ir niekada nesivele i vietinius neramumus ar grupuotes, tačiau turejo kitokia ateities vizija ir ji nesutapo su tuo koki ji matyti norejo gimdytojai. Tony viliojo lengvi ir greiti pinigai todel sugriaudamas tevu viltis tarsi bereikalingas kartu nameli jis tapo automobiliu mechaniku. Pakankamai laisvas darbo grafikas, grynieji priesinigai ir svarbiausia - jokios formalios uniformos ar monotoniskos kasdienybes.
Pažintis su Lili jo gyvenima pakeite is pagrindu. Ji galejo pasiūlyti jam uzdarbi kokio jis nebutu gaves, net būdamas kokios nors imantriai skambancios profesijos asas ir tai patrauke jauno vilkolakio demesi, kitaip tariant, tai buvo pasiulymas, kurio jis negalejo atsisakyti. Viskas ko buvo prašoma mainais tai gatvės mustynes primenantys rengjniai. Is pradžių jis juose dalyvaudavo tik del skaičiaus, kad jie atrodytu gresmingesni, tačiau palaipsniui Tonis pats eme prašyti, kad jam butu suteiktas sansas pabandyti patekti i tikraja jos kariuomene, o dar veliau seke ir "paaukstinimas" uzimant jos sugulovo vieta. Is tiesu, viskas kuo jis buvo ir ka sugebėjo buvo Alvar nuopelnas. Nepaisant to, kad merginu demesio jam niekuomet netruko, jis nebuvo is tu, kurie dare tai del "sporto" ar skaičiaus. Apart fiziniu parametru, jo kaip sekso partnerio stazas nebuvo ispudingas, bet patyrusi alfa ji visko ismoke, padedama suprasti ko iš tiesu lovoje nori moterys.
Anthony tevai netruko pastebėti kaip eme keistis tuomet dar 23 metus skaičiujantis ju senus ir tai jiems nepatiko. Jie ne tik nemego Lili, bet ir aiškiai pasake, jog nenori, draudzia jam jai dirbi. Bet jis buvo jau suauges vyras ir nors ju nuomone jam buvo svarbi, slamantys kalbėjo garsiau, nei kone maldaujanti motina. Gomez'ai puikiai numane, kad Alvar pinigai buvo nesvarus todel su didžiausiu pasipiktinimu atsisakė priimti Tonio siuloma materialine pagalba sakydami, kad verčiau badaus, nei sutiks buti islaikomi moters, galima sakyti atemusios is ju sunu. Jie norejo, kad jis pagaliau atsitoketu, susipazintu su dora bendrasmze ju padermei priklausancia mergina, ja vestu ir padovanotu jiems anuku. Galiausiai, kaip ir buvo galima tikėtis jam buvo liepta arba gerbti namus, kuriuose gyveno arba is ju issikraustyti. Tonis pasirinko antraji varianta. Galu gale, ji mokejo jam pakankamai daug, kad jis galetu pats issinomuoti buta ir isigyti savo svajoniu ratus - BMW i8. Ko dar reikėjo 26-eriu vaikinui?
Nors studijuoti Anthony nemego, pastarosiomis savaitemis jis tikraja to žodžio prasme rinko visa jam apciuopiama informacija apie hibridus vos tik suzinojo, kad tokiu is vis egzistuojama. Kuo toliau, tuo labiau isisamonindamas, kad Lili laiko ji tik kaip savo trofejumi, sekso zaisliuku, kad ir kaip tai pavadinsi, jis eme svarstyti alternatyvas tam atvejui jei ji nuspręstu ji pakeisti kitu. Juk jis nesustabdomai atejo link 30-ies ir galiausiai atsiras kitas, jsunesnis, karstesnis, didensi peni turintis vilkolakis ir jis taps tik dar vienu eiliniu burio nariu. Toks pazeminimas ji baugino ir todel jis norėjo buti vienu zingsniu priekyje. Tam, kad taptu alfa jis turejo sukurti savo buri, išvykti is Lili teritorijos ir pradeti nuo nulio ir tai kvepejo sunkiu darbu, kurio Gomez kaip jau buvo mineta, nemego. Jei tik jam pavyktu tapti hibridu... Tokia mintis žavejo ambicinga jaunuoli, tačiau kuo daugiau jis apie tai domejosi, tuo labiau eme suprasti, kad lengva nebus. Beto, bet jei ir gautu sansa pabandyti, nebuvo jokiu garaniju, kad transformacija nusisektu. Šiaip ar taip jam pavyko aptikti du asmenis, kuriu kraujas bent jau teoriskai galejo ji paversti Toniu.02 ir vienas ju buvo originalusis hibridas, kurio visi bijojo it paties setono, o kita buvo hibrido, kuris garsejo kaip originaliojo galvazudys ir pacios garsiosios Petrovos dukra. Nereikia ne sakyti, kad nei vienas ju nebuvo žmogus, kurio tiesiog galetum imti ir kasdieniskai paprasyti slakelio stebuklingo ju kraujo. Kaip bepaziuresi, jo planas turejo labai daug spragu.
Anthony jausmai Lili nebuvo paremti romantika, jie niekada neprisisipazino vienas kitam meileje ir tai kas vykdavo už uzdaru duru nebuvo "mylejimasis",  o tiesiog seksas, bet kaip bebutu keista, tokias santykiu salygas diktavo butent ji. Jis viso labo prisitsitaike. Nuo mazumes mokytas gerbti moteris ir dabar Tonis buvo pasiryzes ginti savo alfa, kuria nuoširdžiai gerbe. Galbut ne kaip moters ideala, bet bent jau už jos kaip lyderes pasiekimus tai tikrai. -Kaip pasakysi, -jos požiūris i santykius buvo labai nestandartinis ir labai nesaziningas jo atžvilgiu, bet jis su tuo taikstesi, kadangi jo gyvenime dar nebuvo pasitaikiusi ta vienintele. Kitavertus, kuo toliau, tuo labiau daresi panašu, kad jo dienos kaip jos desinioji ranka yra suskaiciuotos. Būdamas beveik tikras, kad gavusi ta zieda ji iteiks ji toli gražu ne jam, jis jaute savaime suprantama gresme. -Kam tau to ziedo taip reikia? -nujausdamas, kad ji tiesiog praleis jo klausima pro ausis arba kitaip issisuks, vilkolakis pakilo nuo lovos kai ši baige ji tenkinti. Gomez nebuvo pratęs po sueities tiesiog užmigti. Ir apskritai, jie niekuomet kartu nepasilikdavo visai nakciai. Tokiu budu ji nubreze atitinkamas santykiu ribas ir jie ju paise. Gaves užduoti jis mielai butu atidejes tai rytojui, bet mintis, kad jos pacios yra siunciamas i miesta, kuriame ir gyveno net keli hibridai verte ji nekantrauti. Tokios progos nesimetes, beto priedanga buvo tobula todel jis gales apsiuostineti ir galbut net skis i aki su jais susipazinti kol neva ieskos to jai taip reikalingo ziedo. Anthony ketino ji surasti, o surades pats kur nors paslepti ir tokiu budu apsaugoti savo pozicija. Nebent... Nebent žinoma jam per stebukla pavyktu tos trumpos išvykos metu tapti hibridu. Tuomet jis nebegriztu. Tuomet jis sukurtu savo miesta. Savo buri. Naivus Tonis buvo praleides viena esmini dalyka. Hibrido priklausomybe nuo savo kurejo.
-Nagi, -paragines alfa atsistoti jis sueme jos ranka ir nesunkiai paeme ja ant ranku bei nusinese i kiek anksta dušo kabina. Jis vylėsi, kad tai pades jam prasiblaivyti, bet is tiesu tik nuo jos priklause kada jis is tiesu isvyks. Vaikinas nemego prašyti pinigu, kuriu jam neisvengiamai reikėjo tiek lektuvo bilietui, tiek pramogoms. Tokios galimybes pasitsikydavo retai ir jis ketino pasinaudoti sansu pagaliau "nutrukti nuo grandines". Būdamas is ties geras melagis jis neparode, kad is tiesu labai nekantrauja kuo greičiau išvykti. -Pasiilgsi manes? -stovedamas jai už nugaros jis apkabino jos liemeni. Pabučiaves moters peti vilkas uzsimerke megaudamasis tekanciu vandeniu virš galvos. Kelionė pirmyn ir atgal turejo uztrukti bent jau savaite, todel apie istikimybe nebuvo nei kalbos. Jis žinojo, kad po jo isvykimo nepraejus nei 24 valandoms, ji jau vartysis pataluose su kitu. O gal kita. O gal net su abiem. Tai zeide jo vyriska savimeile, net jei jis jos ir nemylejo. Ir apskritai, kas iš tiesu buvo meile? Tokia seimynine idile, kuria buvo pavykę sukurti jo tevams atrode sektinas, bet mažai tikėtinas pavyzdys. Jis ju ilgejosi. Kažin kaip i jo uzmoji tapti nemirtingu reaguotu jo gimdytojai jei bent nutuoktu apie grandiozinius ir labai. Labai neapgalvotus. Jo planus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 25
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #54 on Sk. 05 08, 2016 8:11 pm

Jos gyvenimas niekad nebuvo lengvas, tačiau Lili nebuvo linkusi to sureikšminti. Savęs gailesčio jausmas jai paprasčiausiai nėra pažįstamas. Menkai ji gailėjo ir kitų asmenų. Alvar nejautė neapykantos beveik absoliučiai niekam, ji tiesiog apatiška, šaltakraujiška, netgi bejausmė. Žinoma itin stiprias neigiamas, o kartais net teigiamas emocijas ji jautė nesunkiai. Simpatija veikiau panašėdavo į palankumą, kuris buvo užsitarnautas ir pagrįstas. Tačiau Gomezo atžvilgiu jautė ir kažką prieštaringo, kažką tokio sunkiai apčiuopiamo bei identifikuojamo, tačiau Lili į tai niekad nekreipė dėmesio.
Alvar niekad nepažinojo savo tėvų. Užaugo vaikų namuose ir dėl probleminio elgesio taip ir nebuvo įvaikinta. Itin ūmus merginos būdas įveldavo ją į žiaurias muštynes, kurių metu savo priešininkes ir netgi priešininkus sukaldavo neatpažįstamai. Pirmuosius pinigus užsidirbo gatvės kovose ir iš ties keista, jog pakankamai ilgai ji sugebėjo prasisukti nepasiuntusi ko nors anapilin. Stokodama intereso megzti pažintis ji niekada neturėjo jokio rimto vaikino, o tą pačią nekaltybę prarado su kone dvigubai vyresniu ir gana šlykštoku vaikų namų prižiūrėtoju, mėgusiu stebėti besimaudančias mergaites ir smaukyti. Patekusi į pedofilo intereso ratą Lili nesipriešino, mat tiesiog norėjo patikrinti koks visgi tai jausmas. Kadangi nepajuto visiškai nieko gero ar blogo ji nusprendė net kūniškų kontaktų nemegzti. Bent jau iki to momento kai hormonų audros ankstyvoje paauglystėje visgi privertė ją ieškoti seksualinių nuotykių. Ji beveik visada elgėsi kaip kažkoks antisocialus žvėriukas, kurį domino pagrindinių instinktų tenkinimas, o ne realios ambicijos ar savęs pažinimo kelias. Ilgai tarnavusi JAV kariuomenėje ji vargu ar būtų metusi šį darbą mat jai tikrai patiko tuo, kuo užsiiminėjo, be to buvo velniškai gera karė nebijanti nei skausmo, nei galų gale pasiduodanti psichologiškai žalojantiems profesijos aspektams. Tvirta ir nepalaužiama ji pakankamai greit buvo pervesta iš pėstininkų į spec. būrį. Vienos misijos į Afganistaną metu "nupylusi" jų bazę susprogdinti norėjusį teroristą aktyvavo ilgai snaudusį vilkolakio geną ir per pilnatį, išpuolusią sekančią naktį padarė tai, ką norėjo padaryti tas afganas - išžudė visus bazėje buvusius kariūnus bei įkaitus. Net šių paranormalių savo esybės pokyčių ji nesureikšmino, bet turėjo pripažinti, jog nežinomybė ją erzino. Oficialiai pripažinta mirusia ji kontrabandininkų pagalba grįžo į Nevadą, o tame pačiame Las Vegase netrukus susipažino su savo būsimu suteneriu, kuris taipogi buvo vilkolakis. Vien tik tam, jog turėtų kažkokias pajamas, be to geriau suprastų kas dabar yra ji sutiko dirbti prostitute, puikiai išnaudojusi savo apatišką psichologiją tokiame darbe, nors keistai ir labai tūžmingai išprovokuojama ji kumščiais išgrąžino ne vieno kliento marmūzę. Niekad nebūtų pagalvojusi, jog turės ne tik savo pačios vilkolakių būrį, bet ir didelį, solidų pelną nešantį verslą tapdama Nuodėmių Miesto nusikalstamos veiklos karaliene. Tačiau sėkmė nepadarė moters išsiblaškusia ar nepasiruošusia ambicingiems planams. Vienas jų - savo įtakos plėtimas kituose miestuose vienijant vilkus ir smarkiai mažinant vampyrų skaičių. Na, tuo pačiu aišku naikinant ir jai nepalankius tos pačios rūšies atstovus.
Lili pasaulyje išdavystė buvo retas jos būrio vilkų manevras. Visgi jeigu kokiam vilkolakiui ir susišviesdavo tokia išganinga mintis tapti Alvar priešu, moteris tokius greitai pasiųsdavo myriop aiškiai skelbdama, jog jos būryje svarbiausia yra besąlygiška ištikimybė. Jei bent kiek būtų nutuokusi kokios mintys sukasi Tonio galvoje greitai iškarštų jam kailį taip, kad nuo minties apie hibridus ir nuosavą būrį kaip mat pradėtų užpakalį perštėti. Visgi Entoniu ji pasitikėjo ir vylėsi, jog paskirtą užduotį įvykdęs vaikinas nusipelnys tinkamo apdovanojimo.
- Tas žiedas tiesiog priklauso man, po velniais, kas tau neaišku?-visiškai be jokios priežasties užsipuola smalsumui pasidavusį Gomezą, tačiau pažįstant Lili įsižeisti nevertėtų, mat jos bendravimo stilius yra tikrai labai šiurkštus. Tą puikiai akcentuoja greit į gerokai taikesnę persimainiusi moters fizionomija, kuri išdavė atsipalaidavimą. Dušas meilužiams buvo tikrai labai būtinas, tad gabenimui į vonios kambarį vilkė nesipriešina. Gana šaltai reaguodama į Tonio glamones ji daugiau susitelkia į asmeninės higienos puoselėjimą, o į perdėm lipšnų Tonio klausimą ar ši jo pasiilgsianti vos nesureaguoja įžeidžiu juoku.
- Turėtum net labai gerai žinoti ką aš manau apie visus tuos "aš tavęs ilgėsiuosi" ir "man tavęs trūks",-mikliai atsisukusi į vaikiną, moteris kiek stipriau ranka suspaudžia jo kiaušinius, - Nepradėkim kalbėt kažkokio mėšlo, gerai? - kiek grąsinamai nuskambusį savo toną vainikuoja plėšria šypsena ir kurdama ryškų elgsenos kontrastą ji plaušine pradeda vedžioti per vaikino krūtinę,-Į tavo sąskaitą pervedžiau pinigų. Pasilinksmink,-vypteli ranka atmetusi ilgus tamsius plaukus. Nuslydusi Tonio šonkauliais žemyn ji suima dailią vyro sėdymąją suleisdama į ją savo pusilgius nagučius,-Dar vienas raundas ir galėsi pradėti ruoštis kelionei,-gašlus Lili žvilgsnis tebūna įžanga į sekantį moters ėjimą - ji liežuviu perveda vertikaliai vaikino smakro užkildama iki viršutinės jo lūpos, - Rytoj daug darbų laukia, reiks priimti siuntą iš San Marino,-vengdama šiurkščiai grūsti Tonį per duris, moteris tikrai labai delikačiai išreiškia poreikį į Gomezo pasišalinimą tam, kad galų gale galėtų pailsėti ir išsimiegoti. Ties Tonio pasididžiavimu nuslydusi viena iš rankų pradeda švelnią glamonę siekiant įsitikinti kiek į stimuliaciją reaguos tas šiandien tikrai smarkiai nukamuotas "padargas".
avatar
ATIDUODAMA #54

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-04-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Kv. 05 12, 2016 6:46 am

Nieko keista, kad Antony dziugavo gaves proga palikti ''lizda'', kuriame su juo buvo elgiamasi kaip Lili priklausanciu daiktu. Jis ir pats suprato, kad sis etapas yra laikinas. Jo paties labui jis turejo rasti buda viena diena sukurti savo buri, nes Alvar itaka jam toli grazu nebuvo teigiama. Aplink visuomet tai sen, tai ten metesi ivairaus plauko narkotines medziagos, kurioms alfa vilkolake turejo savotiska imuniteta, t.y. ji niekuomet neprarasdavo savitvardos ir atrodo, kad gerai zinojo savo limita. O stai Tonis viso to venge. Jo nei kiek neviliojo toks gyvenim budas, o ir matydamas kitus apsvaigusius vilkolakius, o ypac merginas, Tonis jausdavosi nejaukiai zinodamas, kad viso to priezastis yra Lili ir jos verslas, kuris ir buvo pagrindinis judvieju pajamu saltinis. Gomez suprato, kad tie pinigai nera svarus ir kuo toliau, tuo dazniau del to jausdavosi kaip paskutinis paslemekas, bet kas kart gaves kruva slamanciuju ir vel pamirsdavo apie tevu iskiepytas morales normas. Jauno vilkolakio ir alfos santykiai buvo ipatingi, nes nepaisant pinigu ir galios, rasti su visapusisku jos dominavimu ir nesiskaitymu taikstytis pasirizusi vyra tikrai nebuvo taip paprasta. Kartais ir pats Anthony saves paklausdavo kokio velnio jis taikstoti su despotisku jos elgesiu, uzgauliojimais ir nepagarba, kuri ji taip erzindavo, kai jis be jokio vargo butu galejes susirasti kuklia ir dora mergina, kuria dievintu jo tevai? Vienareiksmiskoatsakymo i si klausima nebuvo, bet viena priezasciu buvo ta, jog vilkolakis begant laikui prie jos priparto. Taip, ji buvo uzsispyrusi ir grubi, bet kazkas jam kuzdejo, kad tai buvo viso labo fasadas, sukurtas tam, kad ji apsisaugotu nuo panasaus plauko vyru, kurie ja yra vienam ar kitaip suzeide ir iskaudine praeityje. Gal todel Gomez ir tapo jos ''isrinktuoju''. Jis niekuomet nebutu pakeles rankos pries moteri. Kad ir kaip ji kartais tampydavo jo nervus, jis ne karto nera pakeles tono ar jos izeides.  
Siurkstus moters tonas priverte jo israiska persimainyti. Ikvepes jis garsiai ispute ora ir su priekaistu pazvelge i moters veida. -Turiu teise zinoti, nemanai?-nors vaikino tone buvo girdimas sioks toks priekaistas, jis stengesi kaip galima labiau maskuoti jauciama susierzinima del akivaizdziai jam rodomos nepagarbos. Jos rankai atsidurus ant itin jautrios savo kuno vietos ir negana to, ja gan stiriai sugniauzus, jo zandikaulis isitempe. Tvirtai suspaustos lupos ir i siena esancia uz jos nugaros nukreiptas zvilgsnis bylojo, kad jei ne rizika buti stipriai suzeistam intymioje vietoje, jis greiciausiai butu paprasciausiai ja nuo saves nustumes. Kaip galima megautis masazu kempine kai nezinai kuria akimirka jai gali sauti i galva spusteleti kumstyje laikomus jo kiausinius. Ji akivaizdziai megavosi savo valdzia,bet jam, Toniui, sie santykiai eme pamazu igristi. Pati to nejausdama ji elgesi vis grubiau kas kart pamindama ja vyriska savimeile ir jaunatviska verzluma. -Viena diena tu manes pasiilgsi,-sudejes lupas i kazka panasaus kaip kampine sypsena jis ziurejo i jasunkiai iskaitomu zvilgsniu. Kad ir kokia ''kietuole'' buvo si alfa, po visu tuo kieto riesutelio fasadu slepesi moraliskai kazkieno suzalota moteris ir Tonis nuosirdziai tikejo fraze, jog zmones ivertina tai ka turi tik kai to netenka. Visiskai neturedamas noro myletis jis lengviau atsipute kai pasigirdo pazistamas vilkolakio balsas sklindanatis is miegamojo. Kazkokie neramumai susije su vampyrais mieste priverte ji sulauzyti viena is nerasytu Lili taisykliu, netrukdyti jos kai si yra uzsiemusi ir tas  nelaimelis  vargu ar islips is balos sausas, t.y. nenubaustas, bet tai jau buvo jo bedos. Stebedamas kaip moteris isisupa i ranksluosti ir dar varvanciais plaukais iseina is vonios kamabrio jis neskubedamas nusiprause. Jo nei kiek neintrigavo kas nutiko si kart. Is tikruju tai jam mazai rupejo sio burio reikalai kadangi jis nesiejo su jais savo ateities. Kai vaikinas baige svarinimosi proceduras, Alvar kartu su vilkolakiu buvo apleidusi patalpas, todel jis savo ruoztu tiesiog neskubedamas apsirenge, pasieme ant lovos numestus pinigu pundelius. Su sypsena veide perskaiciaves jo asmeninems islaidoms skirtus pinigus, Tonis issiunte trumpaja zinute tevui, nors gerai zinojo, kad atsakymo tiektis neverta, jis norejo, kad gimdytojai zinotu, jog jis palieka miesta. Vienas. Be jos. Si zinute be jokios abejones leis  Gomezams miegoti kur kas ramiau. Su vis dar pastebima sypsena veide jis netrukus paliko sias patalpas isjudedamas link oro uosto.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 25
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #50 on Antr. 09 13, 2016 6:25 am

Deja, senelių į klubą neįleidžiam, – buvo augaloto apsauginio mesta replika Marisol priartėjus prie įėjimo ir nė nespėjus pareikalauti, jog ją nuvestų pas „Haze“ savininkę bei įėjimą sergstinčio vilkolakio būrio alfą, Lili Santánico Alvar. Moteris nesistengė slėpti savo amžiaus, dievaži, darė kone priešingai – makiažu bei apranga nuolat pabrėždavo savo brandą, ir vis tiek atrodė jaunesnė nei keturiasdešimties. Draudimas ją įleisti į naktinį klubą, be abejo, radosi dėka jaunosios alfos jaučiamos antipatijos Anthony motinai. Veikiausiai visas būrys žinojo kaip ji atrodo, nors iki šiol Lili ir Marisol susitikusios nebuvo. Tačiau šiandien tas susitikimas įvyks, bet kuria kaina. Ir raumenų kalnas, savo kūnu blokuojantis duris, tam tikrai nesutrukdys. Tačiau bent jau kol kas provokaciją geriau ignoruoti. Kad ir kaip virtų temperamentingos kilmės kraujas, susidūręs su įžūliu „pacanu“.
Žinau, jog Alvar yra čia, – iš tikrųjų nebuvo įsitikinusi visiškai – veikiau jau penkiasdešimčia procentų, mat buvo dar viena vieta, kur sutikti tą nuolat rujojančią kalytę buvo didelė tikimybė. „Haze“ Marisol pasirinko vedama paprasčiausios banalios nuojautos. – Paskambink jai, manau ji nuspręs atšaukti mano persona non grata statusą šiam kartui, – išdėsto prašymą lediniu, bet neutraliu balsu – jokio susierzinimo, paniekos ar antipatijos. Vyriškis akimirką atrodo kone nusivylęs jos atsakymu, tada arogantiškai vypteli, aiškiai nusprendęs nepriimti jam suteikto antro šanso. Moteriškė matyt atrodė pernelyg silpna, kad jam pasipriešintų – net ir pati būdama vilkolake.
Neprivalau niekam skambinti. Jei norėjai susitikti, reikėjo susisiekti pačiai. O dabar škac, arba ištempsiu iš klubo teritorijos už pakarpos, – atsainiai mesteli šis, atkišdamas krūtinę ir žengdamas į priekį taip, kad pasimatytų ryškus jo ir moters ūgių skirtumas (kad išlaikytų akių kontaktą, jai tenka pakelti ir kone atlošti galvą) bei įsibraudamas į Marisol asmeninę erdvę.
Vargu, ar uolusis apsauginis prisimins, kas įvyko po to. Smūgis į saulės rezginį ateina tiesiog per greitai ir pernelyg netikėtai, kad jį būtų galima užfiksuoti ar į jį sureaguoti; vyras griebiasi už krūtinės, beviltiškai bandydamas į plaučius įtraukti deguonies, agonijos perkeiptu veidu, iš nuostabos išpūstomis akimis. Jau kitą sekundę jis skausmingai susiduria su gretima siena ir iš agresyvaus grasintojo telieka metaforiškai šlapia vieta – nebejudantis, tačiau gyvybės dar nepaleidęs jo kūnas sukrenta kniūbsčias ant žemės. Idant nepritrauktų nepageidaujamo dėmesio ant šaligatvio drybsančiu kultūristiškos išvaizdos apalpėliu, Marisol nuvelka jį į gretimą skersgatvį ir be ceremonijų įmeta į šiukšlių konteinerį. Su kai kuriais žmonėmis tiesiog turi elgtis kaip su šiukšlėmis, kad gautum tai, ko nori. Savo ataką moteris pasistengė apskaičiuoti, kad neduok die netaptų žmogžude. Apsauginis veikiausiai atgaus sąmonę po keleto valandų ir atsipirks skausmu įvairiausiose kūno vietose, dailia mėlynių kolekcija bei atmatomis dvokiančiu garderobu. Paprastai vengdavo išduoti savo pranašumą prieš kitus vilkolakius, todėl anksčiau nė nebuvo atėjusi susitikti su Alvar – kad jos gražiuoju neįsileistų puikiai suvokė. Tačiau dabar situacija buvo pernelyg rimta, idant būtų galima išvengti smurto ir net tam tikro išsidavimo.
Kurį laiką tenka paklaidžioti tarp klube besiblaškančio jaunimo, kol suranda „Haze“ savininkės kabinetą. O jį rasti padeda akivaizdūs indikatoriai – tiesiog reikia eiti ten, kur eiti draudžia ženklai. Jei prie kokių nors durų, ant kurių užrašyta „pašaliniams draudžiama“, stovi dar ir apsauginis, abejonių jau nelieka. Nors neskoninga šiuolaikinė šokių muzika grojo itin garsiai, ypač pakankamai jautrioms antgamtiškoms ausims, koridoriuje susišnekėti buvo įmanoma. Tiesa, pokalbis su šiuo apsauginiu buvo labai jau panašus į tą, kurį Marisol teko turėti su ankstesniuoju. Net pokalbio pabaiga sukėlė tam tikrą dežavu jausmą – be sąmonės likęs akis drąskyti bandęs vyras. Tiesa, aplink nesimatė šiukšlių konteinerių; tačiau slėpti šį vilkiūkštį nebuvo ir reikalo, nes koridoriuje niekas nevaikščiojo – klubo lankytojams ši teritorija buvo griežtai uždrausta. Nelikus kliūčių, moteris įžengia pro duris ir jas už savęs uždaro. Neklydo – kabinetas tikrai priklauso Alvar, kurią čia ir randa. Nors nebuvo jos mačiusi gyvai, žinojo, kaip ši atrodo. Lygiai taip pat kaip žinojo, kur ją rasti. Kad ir priklausydama kitam būriui, galėjo gauti tokia informaciją gan lengvai – palyginti nedidelė vilkolakių bendruomenė buvo tarsi provincijos kaimo gyventojai: visi visus pažįsta ar bent yra ką nors girdėję.
Nemanau, jog turiu prisistatyti, – ištaria vietoj pasisveikinimo. Buvo įsitikinusi, jog kad ir kaip bepradėtų, iš šios mergiotės susilauks agresijos, tad nė nebando pasitelkti fiktyvaus mandagumo. Paprasčiausiai susilaiko nuo įžeidaus tono ir tiek – prie to gali tekti prieiti vėliau, tačiau buvo tvirtai nusprendusi pati provokacijos nepradėti. – Mano sūnus jau kurį laiką negrįžta namo ir tai manęs nestebina. Tu ir tavo šutvė gadinat jo gyvenimą ir aš vargiai turiu teisę į tai kištis – esi jo alfa, o jis jau suaugęs. Tačiau pastarąsias dvi paras jis neatsiliepia ir į skambučius. Tad užduosiu labai paprastą, tiesų klausimą, ir noriu labai paprasto, tiesaus atsakymo. Kur yra Anthony?
avatar
ATIDUODAMA #50

False love turned to pure hate.


Pranešimų skaičius : 3
Įstojau : 2016-09-11

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #54 on Pen. 09 16, 2016 3:30 pm

Paskutinės mėnulio pilnaties išvakarės, priešingai ne visuomet  buvo praleistos ne naktiniame klube, kuriame dažniausiai savo laiką leido fatališkoji vilkolakių alfa, Lili Santánico Alvar. Pažadas skirtas jai kadaise priklausiusiam beta vilkolakiui neliko tik tuščiais žodžiais, kuriuos nusprendė mesti pavėjui, kad atsisveikinimas būtu labiau dramatiškas. Tamsiaplaukė gražuolė aiškiai nesitikėjo kad Gomez‘as sugebės „sutrypti“ savo savigarbą, bei praleisti mėnulio pilnaties naktį jos namuose, ten, kur bus saugus nuo jį sekančių vampyrų, bei savų, kurie trokšta atviro teismo už tai, kad šis atsitiktinai nutraukė gyvybę „broliui“. 20:45, moteriško „Diesel“ rankinio laikrodžio rodyklės aiškiai demonstravo tai, kad jei vilkolakis ir randasi kur nors, tai greičiausiai kaip galima toliau nuo naktinių pramogų miesto. Iš vidaus kylantis nerimas neleido užsiimti kokia nors reikšminga veikla, apart tai kad pati to nepastebėdama moteris blaškėsi po savo namus, tai bandydama nukreipti dėmesį į televizoriaus ekraną, tai dirsčiojo pro modernias užuolaidas, į kiemą, kartais net sugriebdavo mobilų telefoną ketindama skambinti jam. Vien tam kad įsitikinti kad viskas gerai. Puikiai nutuokė tai, kad jei vilkoliai nuspręs imtis civilinio teismo, tuomet jai tai bus pranešta. Kitaip, juos pačius lauks tokia pati lemtis už tai, kad pakenkė ar kaip nors rimtai užgavo vieną iš savų. Taisyklės buvo griežtos, visuomet. Ir ši, priešingai nei poravimosi nuostatos, reikalavo „akis už akį“ bausmės. Tačiau Alvar buvo iki paskutinės akimirkos įsitikinusi tuo, kad sugebės rasti tinkamus argumentus tam, kad nuteikti vilkolakius pademonstruoti nuolankumą. Anthony nepasirodė ir toliau, ir tai ėmė kelti nenumaldomą baimę. Paprasčiausiai todėl, kad jis niekada nebuvo šiai personai svetimas asmuo, ir jo likimas tikrai buvo svarbus.
– Žinau kad neturėčiau tau skambinti, bet kai turėsi galimybę, tiesiog prasinešk kad tau viskas gerai. – Tamsiaplaukės rankose atsidūrė mobilus telefonas, kuris labai greitai nukreipė skambutį į Gomez‘o balso paštą. Telefonas buvo išjungtas, ir tiesą pasakius nestebintu net tai kad jis paprasčiausiai juo atsikratė, nenorėdamas kad praeities šešėliai linkintys jam mirties, kokiu nors būdu jį pasiektu. Giliai įkvėpė, ir vos tik atitraukė telefoną nuo savosios ausies, prispaudė aparato ekraną prie vėlgi ryškiai raudona spalva nudažytų lūpų. Akių vokai nusileido, kuomet kambario sienas užpildė tylus, tolygus kvėpavimas. Negalėjo suprasti kodėl jaučiasi taip blogai, nežinodama kas atsitiko iš tikro. Net norėdama, nesugebėtu visą tą jausmų sumaištį identifikuoti konkrečiu pavadinimu: tai nebuvo liūdesys, tai nebuvo kažkas panašaus į netektį. Tai nebuvo ir meilė, tokios niekada iš tikro nejautė, tad, tikriausiai nesugebėtu net suprasti ar tokią jaučia, ar tai greičiau yra kelių jutiminių procesų mišinys, kuris tik užtemdo protą ir neatneša nieko ypatingai naudingo. Bet jautėsi blogai, na, žiauriai blogai! Viso vakaro mintys sukosi aplink vieną ir tą patį asmenį, nepriklausomai nuo to, kad gana greitai susitaikė su tuo, kad labai greitai suaugęs vyras nusprendė pasitraukti nuo išskirtinio būrio, neturėdamas ne menkiausios galimybės sugrįžti atgal. Rankinio laikrodžio rodyklės taip įkyriai tiksėjo, kad atrodė jog visas šis procesas ima varyti iš proto, kuomet vilkolakė atšokdama nuo sėdimos vietos, arčiau savęs pritraukė nešiojamą kompiuterį. Netrūkus patalpą užpildė "What a Wonderful World" by Chase Holfelder minor key versija. Kiekvienas išspaudžiamas teksto žodis atrodė buvo išspaudžiamas su didžiausiu skausmu. Ir nors dainos originalas yra labai gražus, šis akivaizdžiai labiau atitiko dabartinę tamsiaplaukės nuotaiką. Ji jautėsi sumišusi dėl savo pačios jausmų, dėl to kad net ištiesus pagalbos ranką „svarbiam“ asmeniui, į ją buvo nusispjauta. Jos mažytis, tačiau tuo pačiu metu puikiai sudėtas kūnas pasidavė skambančiam ritmui, bei moteris atsimindama „senus laikus“ ėmė šokti. Ką čia šokti, judėti taip, tarytum ją stebėtu tūkstančiai, norėtu jos, tačiau neturėtu net menkiausios galimybės prisiliesti. Santánico Alvar dievino savo pačios kūną, ir kartais būtent tokie veiksmai nuslopindavo nemalonumą iš vidaus, kurio kaltininkas šiuo metu buvo tik vienas. O gal tai ir yra daugiau, nei paprasta draugystė, kuri yra paremta atrodo tik gyvulišku seksu? Aišku buvo tik vieną, Lili buvo beprotiškai sunku, tačiau ji visapusiškai atsisakė bent apsvarstyti viso to „sunkumo“ šaknies.
Visa naktis liko praleista nesumerkus bluosto. Atrodė kad vilkolakė ėmėsi bet kokios nereikšmingos veiklos, kokią tik gebėjo surasti, kad tik tas laikas kuo greičiau prabėgtu. Kad atėjus naujai dienai, nereikėtu jausti to nemaloniai kartaus skonio burnoje. Rytas išaušo negreitai, nors tamsiaplaukė vilkė susiruošė į „darbą“ dar tuomet, kai laikrodis mušė viso labo ketvirtą valandą ryto. Nešvito, tačiau nebe galėdama daugiau leisti laiko savo pačios namuose, moteris įsėdo į sportinį automobilį, kuris vos per pusvalandį išgabeno ją į naktinį klubą. Vilkolakiai dar nespėjo susirinkti, kuomet moteris užsiėmė kėdę savo kabinete. Prieš akis ištiesdama visokiausius dokumentus, ilgai skaitė strateginius pasiūlymus, kurie net per pus nebuvo tokie pat geri, prie kokių ją pripratino Anthony‘s. Tas šiek tiek suerzino, vien trumpa mintis apie jį, dabar kėlė susierzinimą. Sulankstydama visus jai paruoštus popierius, kaip mat nusviedė šiuos į šiukšlinę. Beverčiai, taip, būtent taip ir galvojo apie visą tą tekstą, kuris buvo paruoštas tų vilkų, kurie nieko kito negebėjo, kaip chaotiškai pulti viską, kas tik pasitaikydavo pakeliui. O tokiais veiksmais vargu ar sugebėsi „užkariauti“ svetimas valdas. Lili teko susitelkti į darbą, bei viską suorganizuoti savarankiškai. Veiksmų planas, norimos teritorijos ir kas svarbiausia aiškiai surinkta informacija apie tai, kas svarbu: kas valdo jos norimas žemes, kaip tą asmenį galima palaužti, o dar geriau, brutaliai sunaikinti. Vien tam, kad neliktu jokių abejonių tame, kad ji visuomet gauna tai, ko nori. Strateginiai planai atėmė visą vilkės dėmesį, bei ji nuoširdžiai stengėsi savo pačios rankomis sukurti kažką fantastiško, kas išgabentu jos dailų užpakaliuką iš kažkokio miesteliukščio ten, kur ir vyksta visas „veiksmas“. Ilgas valandas sėdėdama prie savo darbinio stalo, bei asmeninio kompiuterio, perspėjo apsauginius kad šiandiena nepageidauja nieko matyti, mat yra per daug užsiėmusi klausytis nesąmonių. Prie to pačio, liepė nedaryti nieko, be jos žinios. Prabėgo ilgos valandos, bei visa reikiama medžiaga buvo ne vien surinkta, tačiau ir tobulai sustyguota. Lili džiaugėsi savo darbu, todėl vos tik į šios kabinetą „įsiveržė“ prieš tai nematyta latino amerikietė, josios antakiai kaip mat pakilo viršun.
– Lo siento, pero quién diablos es usted? (angl. I'm sorry, but who the fuck are you?) – Grubus, visiškai nedraugiškas tonas užpildė patalpas, vos tik prieš tai nematyta moteris, pasistengdama išvengti panašaus braižo, pareiškė kad Lili ir pati puikiai nutuokia kas ji esanti. Taip ir buvo, alfa vilkolakei nereikėjo atskiro supažindinimo, kad suvokti kad ši moteris turi ypatingai tvirtą ryšį su jai priklausiusiu vilkolakiu. Tačiau visas jos gražus veidelis buvo nusagstytas nelabai maloninga ar diskusijai paruoštą miną. – O, na taip. – Užvertusi savo tamsias akis, kurių paakių mėlynę slėpė didžiulis kosmetikos priemonių sluoksnis. Pašaipi išraiška kaip mat privertė Alvar suimti savo mobilų telefoną, ir sudaryti būtent tokį vaizdą, idant jai labai buvo svarbu padėti pasirodžiusiai moteriai. Ir tuomet kai ji tariamai ėmė baksnoti pirštu per ekraną, pakeldama akis veide „nulipdė“ kampinę šypseną.
– Vos nepamiršau kad nesu nei jo alfa, nei jo žmona, kad žinočiau kur dabar randasi vargana tavo sūnaus subinė. Todėl pradėkim nuo pradžių, kas per velnias manaisi esanti, kad turi teisę pasirodyti mano žemėse ir dar reikalauti atsakymus į tiesius bet apgailėtinus klausimus? – Vėl „sugrodama“ savo natūraliai išraiškingais antakiais, moteris kaip mat pakilo nuo kėdės, vien todėl, kad nemėgo kalbėtis su žmogumi, kuris stovi, kuomet pati užima kiek kitokią poziciją. Nejaukiai jautėsi žiūrėdama į viršų, lyg į kažką labiau pasiekusį.  Lėtai, tarytum sliūkindama apeina aplink stalą, tamsiaplaukė sustojo priešais Marisol, kuomet keliais pirštais perbraukdama per jos akivaizdžiai ne pagal amžių pritaikytų drabužių „petukus“, lyg bandytu nuvalyti nuo peties dulkes. Veidas atrodė pakankamai neemocionalus, ir tik kreivoka šypsena išdavė tai kad ji buvo „tikra“. – Paklausyk širdele, Anthony yra suaugęs ir manau neturi prasinešti apie save nei tau, nei man. Tačiau jai tau tikrai labai įdomu... – Susidarė toks jausmas, kad vilkolakė paprasčiausiai mėgaujasi net tuo, kaip skamba josios balsas, kuomet ji ištaria kokius nors, kad ir atsitiktinius žodžius. – ...Jis pasitraukė. Matyt mamulės maldos buvo išklaustos, ir dabar jis omega. Tikriausiai nereikia paaiškinti ką reiškia būti omega, kai tavo užpakalis dega nuo to, kad esi Mikaelson‘o vaikučių taikinys. – Keista, kaip šiurkščiai ir nemaloniai skambėjo Lili kalba, ir jei ne jos akys, būtu galima pasakyti kad ji viso labo neišauklėta, bejausmė kalytė. Ir tik žvilgsnis atrodė kiek drėgnas, gilus ir susirūpinęs. Vien kalba, ir oskaro neverta vaidyba neatrodė įtikinama, nors reikia pripažinti, kad ji tikrai stengėsi. Prunkštelėdama, Alvar pasitraukė nuo Marsol, nemandagiai į jos pusę atsukdama savo nugarą. Žinojo, jautė kokia yra stipri ši moteris, tačiau nejautė kažkokios labai realios grėsmės, gal ne dabar. Tuo labiau, šiame pastate buvo užtektinai vilkolakių, kurie stodami į kovą vienu metu, sugebėtu nuslopinti bet ką. Na, beveik bet ką. Stovint nusisukus nuo Anthony motinos, Lili nuleido savo akis, ir jos veidas įgavo ganėtinai liūdnas natas, tačiau visą tai ką ji iš savęs išspaudė, tai paliepimas. Toks, kuris labiau buvo iššauktas nevilties, nei arogancijos.
– Jei tai viskas, norėčiau kad apleistum mano valdas, Anthony‘o čia nėra, ir nemanau kad tamstos sūnus  dar pasirodys mano akyse.
avatar
ATIDUODAMA #54

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-04-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Re: "HAZE" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume