"LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Go down

"LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 09 28, 2012 1:17 pm

"Las Palmas" Naktinis klubas.
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Pen. 05 13, 2016 2:29 pm

Pagal jo apskaiciavimus iki mėnulio pilnaties dar buvo likusi visa savaite ir Anthony neketino grizti atgal i Nevada ne diena anksčiau. Californijoje jo lauke Lili pavesta užduotis, bet Gomezas nemane, kad mineta zieda surasti bus sunku. Tereikėjo pasniukstineti ir išsiaiškinti kur velione Jules buvo palaidota. Mintis, kad teks atkasineti kazkieno kapa jos visai nedziugino. Apie tokius jo darbelius suzinojes Tony tevas gerai jam iskarstu kaili nepaisant to, kad jis nebebuvo vaikas. Net jei jam ir nepavyks rasti Alvar uzsigeisto papuosalo, jis buvo tikras, kad ji žinoma supyks ir pasius kuri nors kita vilka padaryti tai ko nesugebejo jis, bet ilgai pykino and jog jie negales. Niekuomet negalejo. Kaip bepaziuresi, ši isvyka jam labiau asociacijavosi su atostogosmis nei su darbu.
Lektuvas nusileido apie vienuolikta valanda vakaro Californijos laiku ir vien kuprine nesinas vaikinas nutare pirmaja nakti praleisti linksmindamasis viename didžiausiu miesta klubu. To ir reikejo tikėtis idavus didžiule kruva slamanciu 26 metu vaikinui ir pirma karta isleidus ji is visa regincios alfa vilkolakes akiracio. Tonis kaip mažas vaikas kaledu ryta is susijaudinimas prakaituojanciais delnais pravere klubo duris. Ryskios šviesos, kokybiska muzika ir ivairiausio plauko ir amžiams zmoniu gausa priverte ji plačiai nusisypsoti. Jis nebuvo megejas sokti, taip pat negalejo pasigirti galintis didele tolerancija alkoholiui. Apskritai tai jis ne nebuvo tas, kuris be jokio vargo butu isdrises užkalbinti patikusia mergina. Prieš tapdamas Lili burio dalis jis tikrai buvo spejes permiegoti ne su vienas merginai, bet tik todel, kad jo amžiaus moterys pacios ieskodavo vienos nakties nuotykiu tokiu budu labai palengvindamos ganėtinai drovaus vaikinuko dalia. Vienintelis kartas kai Anthony buvo rimtai susizavejes priesingos lyties atstove tai tas anksčiau minetas atvejis su Alvar buriui priklausiusia vilkolake apie kuria jis taip ir nebegirdejo beto ir nebuvo pakankamai drasus, kad butu stojes už mineta mergina ir rizikaves buti kartu su ja isspirtas lauk. Tai ji lig šiol grauze. Anthony vylėsi, kad sukures savo buri jis pagaliau gales susirasti mergina, kuria jis gerbs ir saugos, moteri, kuria jis gales aprupinti ir suteikti viska ka jo tevas norejo suteikti jo mamai, bet niekada nepajege. Financinis skurdas buvo kazkas, ka Gomez mielai butu išbraukes is savo autobiografijos.
Susirades nuosslesne vietele klube jis nusipirko buteliuka lengvo alaus vien tam, kad perdem neiskristu is besilinsminanciu zmoniu kontrasto. Buvo is ties gera nesijausti stebimam. Alvar vilkolakiai taip ir taikesi pagauti ji darant kazka, kas supykdytu Lili ir priverstu ja isspirti ji iš "lizdo",  todel jis visuomet turedavo elgtis ypač atsargiai. Begant laikui alfa tapo vis labiau savininkiska jo atžvilgiu ir tai slege jauno vaikino pečius ne todel, kad jis butu nesuvaldomai troskes nuotykiu su nepazistamomis moterims, o greičiau todel, kad jam truko elementarus zmogisko kontakto su bendraamziais.

Jei yra norinciu, maloniai prasom prisijungti nepriklsjsomai nuo rusies, amžiaus ar lyties Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 05 14, 2016 9:37 am

Laikas ir tam tikra valia susiklostančios aplinkybės atsiliepia bet kokiai asmenybei, todėl nieko nuostabaus kad kali metai tylos pakeitė ir alfa galias ir statusą atgavusį vilkolakį, kuris savo "žygdarbiais" buvo žinomas daugumai nesibaigiančio gyvenimo "kaliniams". Po Jules mirties ir sėkmingai pasibaigusio karo su hibridais (kurie buvo vedami į mūšius ne ko kito, kaip Džeiko motinos brolio ir vienareikšmiškai didžiausio subingalvio, kokį tik buvo tekę matyti šiam vilkolakiui, o jis tikrai matė daug), teko trumpam suleisti šaknis kitur. Suleido šaknis Los Andžele, o tam buvo net kelios priežastys: Pirmiausia, visuomet yra naudonga būti netoli nuo savo priešo, kitaip, kokia yra viso to esmė, jei stengiesi išlaikyti kuo didesnį atstumą? Sekanti priežastis buvo tai, kad jam buvo pravartu būti netoliese, jei kas nors sumanytu nutraukti gyvybę nugarą atsukusiam Lockwood'ui. Taip, nebuvo linkęs apleisti savo draugų po to, kaip šie pasirodo esantis visiški asilai. Trečia priežastis buvo Jennifer. Velniai griebtu tą karštą moterį, nes jei ji tikrai mano kad Armstron'as leis šiai pasiekti originaliuosius ir tokiu būdu pasirašyti sau pačiai mirties nuosprendį, tuomet ji baisiai klysta. Kažkokių neapibrėžtų jausmų su tamsiaplauke neturėjo, greičiau tai buvo galima pavadinti nenoru prarasti dar vieną reikšmingą asmenį. Ji buvo reikšminga, nes dabar savo gretas hibrido vienetu norėtu papuošti ne vienas būrys.
Vargu ar kada būtu pavadinęs tokią vietą labai lankytina savo atžvilgiu. Turėdamas pasirinkimą, geriau užsidarydavo "sandėlį" primenančiuose savo namuose, kur praleisdavo ilgas valandas treniruodamas savo kūną, bei išbandydamas valią. Tai buvo kur kas labiau dėmesio verta veikla, nei trinti užpakalį ant baro kėdės, vėpsant į aplink besisukančias lengvai prieinamas moterys. Aplamai, savo lovos interesus pasirinkdavo pakankamai apdairiai, tai turėjo būti atitinkamai tvirtos asmenybės, turinčios potencialą. Mat nebuvo pratęs prie vienos nakties susimetimo, norėjo daugiau. Atsikraustymas ir šaknų suleidimas Los Andžele buvo tinkamas pasirinkimas, nes tai leido pagaliau liautis "cackintis" su mažamečiais vilkais, visą savo dėmesį sutelkiant į tuos, kurie yra bent per pusę tokie pat nepalaužiami, kaip jis pats. Nieko nuostabaus kad per du metus jo naujas būrys tapo žinomas tuo, kad suteikė galimybę vilkams išlįsti iš tamsos būtent tame mieste, kur karaliavo originali šeima. Tai kad ir kaip be pasukus, buvo savotiška pergalė.
Tačiau buvimas vilkolakiams alfa nenešė jokio pelno, todėl teko pasirašyti gana neblogą pelną nešantį sandorį su kitais, bei tapti šios vietos bendrą-savininku. Lengvų nuotykių ieškantys asmenys mėgo šią vietą, ir ji netrūkus tapo viena iš labiausiai lankytinu mieste. Patekdamas į šias patalpas, Armstron'as laikė prispaudęs mobilų telefoną prie ausies, kuomet išlinkę antakiai aiškiai leido suprasti tai, kad jam visiškai neteikė džiugesio tai, kas buvo sklidina kitapus ragelio. - Tu tikrai nenori kad aš dabar pat atvykčiau pas tavęs? - Neigiamai papurtydamas galvą, vyras visgi priėmė moterišku balsu paskelbtą verdiktą, kad ji prasineš apie save, vos tik sugebės atsikratyti "uodegos". Būtu bent numanęs kad Jennifer gresia rimtesnis pavojus, akivaizdu kad nebūtu pasilikęs čia. Atitraukdamas ragelį nuo savo galvos srities, atrodė kad užpyko dar labiau, todėl kuomet aparatas atsidūrė striukės kišenėje, vilkolakis buvo prilinkęs prie baro stalo, už kurio darbavosi išvaizdi moteris. Paprašydamas kad ji pasilenktu, paaiškino kad kurį laiką praleis kabinete, tačiau jei kas nors bandys jį surasti, lai verčiau ateina kitą dieną. Šiandiena ir taip jaučiasi pakankamai pavargęs, kad regztu kokias nors bereikalingas diskusijas su savo prekes ar paslaugas bandančiomis prakišti kompanijomis. Sulaukdamas dailiosios lyties atstovės pritarimo, viso labo linktelėjo galva ir taip ir būtu patraukęs į šalį, nei tas "šeštasis jutimas", kuriuo gali pasigirti vilkolakiai. Tai priminė kažką tokio, ką jaučia "žmogus voras" kuomet link jo pusės artinasi kažkas, kas kelia pavojų. Vaikis, kuris buvo įsitaisęs nuošaliau nuo kitų, neatrodė grėsmingai, ypatingai patyrusiam alfa vilkolakiui. Tačiau velniai griebtu! Tai atrodė kaip didžiulė nepagarba savo vertę žinančiam Armstrong'ui. Puikiai žinojo kam būtent priklauso šis "paukštelis", todėl sukandęs dantis, ryžtingai patraukė link tos pusės. Asmeniškai su Gomez'u nebuvo susidūręs, tačiau koks save gerbiantis kvailys nebuvo girdėjęs apie Lili, ką? Pasirinkdamas tą patį stalą, prie kurio buvo įsitaisęs beta, pirmiausia apsuko kėdę, šią kaip mat apžergdamas. Rankos atsidūrė ant kėdės atlošo, kuomet ji veidas net be žodžių uždavė paprastą klausimą, "ko tau čia reikia?". Ilgai nieko nesakė.
Tikriausiai ant pakylos esantis DJ'us spėjo sugroti bent pusę savo parengto garso takelio, kuomet žmogiškas vilkolakio žvilgsnis tiriamai stebėjo tą veidą, apie kurį sklido visai ne kokios kalbos. Juk visuomet malonu, kai apie tave kalba kaip apie kažko vertą vilkolakį, nei tai, kad esi galingos alfa moters lovos paklodė. Žinojo kaip atrodė šis vaikis, o tai reiškia kad sugebėjo rasti būdą, kaip įkišti savo asmenį į būrį, kuriame trynėsi Anthony's. Liežuviu perbraukdamas per savo lūpas, neilgainiui pagaliau ėmė kalbėti.
- Aš pasakysiu tai nuolankiai, nes darau taip tik pirmą kartą. Susirink savo kūno dalis į vieną krūvą ir čiuožk iš čia kaip galima toliau. - Kilstelėdamas savo antakius, ir kol kas elgdamasis pakankamai draugiškai, nors tiesą pasakius ir tam ką darė ir sakė dabar, teko sudėti dideles pastangas. Mat būdamas gana karšto būdo, greičiau būtu noriai sugavęs šį vilką už apykaklės ir išmetęs lauk pro galines duris. - A, tiesa. Gali perduoti Lili, kad yra labai nepagarbu siųsti savo žaisliuką į kito alfos namus. Aš nesislepiu, jei jai kažko iš manęs reikia, lai pavargsta savo užpakalį čia atsitempti asmeniškai. - Antakiai galiausiai nusileido, o jo mina kone nebyliai klausė "ar dar turi kokių nors klausimų?".

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Št. 05 14, 2016 3:00 pm

Tonio vakaras is tiesu ejosi itin sklandziai, tad nieko kesita, kad kai salia prisedo Jake, atsisukdamas vaikinas jam draugiskai syptelejo. Neturedamas zalio supratimo kas per vienas yra alfa, jis su vis dar regima sypsena veide, klausiamai surauke antakius. -Mes pazistami?-manydamas, kad toki nepaaiskinama priesiskuma galejo sukelti nebent apsipazinimas, jis pabande isiziureti i ruskana vyro veida, kuris buvo tai apsvieciamas ivairiaspalviu klubo ''mirgalkiu'', tai vel dingdavo klubo tamsoje. -A...-uzteses jis supratingai linktelejo. Pries tai jo veida puosusi sypsena trumpam pradingo. -Klausyk,-padejes alaus buteli ant stalo jis isreiksdamas skaidrius savo ketinimus pamojavo abieju ranku delnais. -As neketinu kelti kokiu nors neramumu. Ir Lili tikrai neatsiunte manes snipineti,-astria nuovoka pasizymintis Gomezas is kart suprato kame reikalas ir kas per vienas yra ji uzkalbines tamsiaplaukis. Nepagarbus jo tonas kalbant apie Alvar priverte pries tai labai draugiska vaikino fizionomija siek tiek apniukti. -Ji neturi nieko bendra su mano pasirodymu cia. Jei turi kazkokiu problemu ir del kazkokios priezasties esu cia nepageidaujamas, as iseisiu,-nepaisant savo kalbos, jis nerode jokio noro pakilti nuo kedes ant kurios sedejo. -Bet jei atvirai, nemanau, kad padariau kazka blogo,-suraukes antakius jis demonstratyviai gurkstelejo alaus. Jo zvilgsnis nuklydo i kazkur toliau besilinksminancias vampyres. -Su visa pagarba, ponas alfa,-grazines savo pakitusi zvilgsni ties Jake, jis nebeatrode toks nuolankus. -Neesu tavo priesas,-siek tiek primerkes akis jis ir vel draugiskai syptelejo, bet nereikejo buti ekspertu, jog suprastum, kad tai buvo labai labai perspausta ir suvaidinta sypsena. -Taip, mano alfa atsiunte mane i Nevada, bet tai neturi nieko bendra su tavo teritorijos snipinejimu ir patikek manimi, neketinu pasilikti mieste, kuris smirda lavonais,-ir vel persimaines jo veidas nezadejo nieko gera. Anthony tikrai nebuvo konfliktiskas tipas, bet jaunas ir karstas vaikino kraujas neleido jam buti stumdomam, ypac todel, kad tikrai nesijaute perzenges absoliuciai jokiu ribu. Lili pastumdeli vaidinti buvo kur kas paprasciau, nes toks jo nusizeminimas buvo tikslingas, beto ji buvo moteris, todel ir labai noredamas jis nebutu jos izeides ar bandes nuskriausti. Jake, kita vertus, buvo egocentriskas smikis ir nors fiziskai Tonis neturejo sansu atstoveti pries alfa ne triju raundu, jei Gomeza ir buvo ko ismokes tevas, tai verciau uzsidirbti kelias melynes, nei gedingai sprukti i krumus. -Turbut supranti, kad neketinu jai perduoti nei vieno tavo zodzio?-pries tai pakili vaikino nuotaika akivaizdziai buvo sugadinta, todel istustines alaus buteli jis piktai pastate ji ant stalo ir persimete savo svarka per sulenkta ranka. -Bet kokiu atveju, uzuomina supratau,-mintis, kad alfa turi kazkokiu neuzbaigtu reikalu su Lili ji erzino. Kiek dar jis nezinojo apie moteri, kuria manesi pazistantis?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 05 14, 2016 7:05 pm

Alkūnės tvirtai rėmėsi į apsuktos kėdės atlošą, kuomet alfa vilkolakio veidas atrodė labiau grėsmingai, nei kad nuolankus šios buveinės svečiui. Greičiau elgėsi taip, tarytum būtu susitelkęs į šio asmens analizavimą, nei tai, kad buvo suinteresuotas tuo, kas buvo kalbama šio lūpomis, kuomet veidas dar nebuvo perkreiptas įsižeidimo mina. Visas kūnas buvo ramus, atsipalaidavęs, nors pati fizionomija ne kiek nepriminė draugiškos. Ne, tai nebuvo kokios emocijos iššauktas veikalas, tiesiog kai kurie asmenys, kurių tarpe yra Armstrong‘as iš savo natūros atrodo pikti, pastoviai. Tam savo davė genetika ir tai, kad vyriškis retai kada vaikščiodavo išsiviepęs be tam tikros priežasties. Išduoti pasipiktinimą galėjo tik balso tonas, kuris trankios muzikos fone buvo kiek per garsiai reiškiamas. Vilkolakių klausa buvo nepriekaištinga, tačiau ne tokia gera, kaip vampyrų, kurie gi nesunkiai sugebėtu net dabar, sėdint čia, nugirsti kokias paviršutiniškas kalbas tauškia rūkyklos patalpuose sėdinčios gerai apkvaitusios moterys. Liežuviu perbraukdamas per savo lūpas, mikliai prisitraukė su visa kėde prie stalo, šios atramą įremdamas į stalo atbrailą. Tuomet rankos savaime atsidūrė ant kito baldo paviršiaus. Parodydamas dalinę nepagarbą, iš striukės vėl išsitraukė tėlėfoną, paprasčiausiai nenorėdamas praleisti skambučio, kuris galiausiai atlaisvintu susispaudusias smegenys, bei suteiktu bent kiek malonesnių žinių, nei tai, kad Lili Alvar žaisliukas kaip tik dabar buvo prieš alfa vilkolakio akis. – Tikiuosi nemanai, kad esu toks kvailas ir nepatyręs, kad imčiau ir patikėčiau kad tavo savininkė... – Kritiškai nužvelgdamas „berniuką“ kuris iš esmės dabar priminė visus tuos vaikus, su kuriais terliojosi ankščiau, kuomet bandė kažkokį pervirsimą sukurti Niujorke. O ir pats atsakomas monologas labai priminė vieną iš jaunų vilkolakių, kurie tikriausiai dabar jau randasi po velėna dėl to, kad savo laiku priėmė netinkamą sprendimą „kovoti“ neturint aiškaus vado. Lockwood‘as buvo pasitraukęs savo norų, o tai reiškė kad visi tie nepatyrę vaikai ir elgėsi ne daugiau kaip vaikai, kurie pasiklydę prekybos centre, žliumbė, tikėdamiesi kad „mamytė“ kaip mat atbėgs ir priglaus prie krūtinės. Apgailėtinas vaizdas, vien apie tai pagalvojus. Būtent todėl, savo žygiais ir turimomis naudingų žinių sankaupomis, žinomas alfa dabar rinkosi kiek kitokius kandidatus.
– Ne vienas Lili Alvar vilkolakis nėra laukiamas mano mieste, gali užsirašyti, jei kartais pamirši, nes kitą kartą aš tikrai nediskutuosiu su tavimi kaip su „lygiu“. Todėl laikyk tai draugišku patarimu, tokiems kaip tu čia ne vieta. Ir kaip sakiau, jei alfa nori kažko iš manęs, tuomet verčiau pasirodo asmeniškai. Cackintis su betomis, aš neturiu ne menkiausio noro, nei atliekamo laiko.
– Aišku jokios lygybės niekuomet nebuvo, kuomet pokalbį palaikė alfa ir beta, tai buvo visiškai skirtingų ambicijų ir siekių asmenys. Bet nieko keisto tame nebuvo, kad Armstrong‘as buvo savimi pasididžiuoti linkusi persona, galu gale, tai darė ne veltui. Priešingai nei likimo draugai, alfa stropiai ir sunkiai dirbo tam, kad surasti būdą kaip priversti save nevirsti gaurota pabaisa per pilnatį. Savo paslaptimis nesidalino, nematė tam prasmės. O ir konkurencijos nelabai mėgo, juk būti tokiu vienintėliu, buvo kur kas šauniau. Antakiai vėl savaime pakilo, kuomet beta pademonstravo savo ryžtą. Nuleisdamas akis, ko aplamai niekada nedaro prie žemesnio rango vilkolakių, Jake‘as nesusilaikė nuo platesnės šypsenos. – Nuostabu, beta turintis savo nuomonę. O tu drąsus, kas yra gerai, tikriausiai. Gal pats kada tapsi vienu iš mūsų. Tik žiūrėk kad paskui tai nekainuotu tau gyvybės, žinant kokia yra tavo alfa, manęs tai visiškai nenustebintu. Todėl, jei ketini susitvarkyti savo reikalus, susitvarkyk. Bet vaiki, nesipainiok man ir mano vilkams po kojomis, nuo to bus ne vien tau, bet ir man, kur kas ramiau. Neketinu leisti kad jūsų anarchinės taisyklės galiausiai kaip nors paliestu šį miestą. Jis jau turi savo alfą. – Šį kartą pademonstruodamas labiau pašaipų šypsnį, jau ketino pakilti nuo kėdės, bei suteikti šiam vyrukui ramybę, kuomet pirštais spaudžiamas telefono ekranas sušvietė. Sušvietusi buvusios mylimos moters, o dabar vis dar geros draugės nuotrauka, sukėlė kažką panašaus į pastebimą įsitempimą. Nesivargino pasitraukti į šalį, viso labo pritraukdamas aparatą prie savo kairiosios ausies. Žvilgsnis, kuris prieš tai buvo gana gilus ir ramus, dabar įgavo kažkokį agresyvesnį prieskonį. Šis skambutis buvo atsitiktinis, greičiausiai tai nutiko dar tuomet, kai moteris buvo „įmūryta“ į transporto priemonę, o telefonas išdavikiškai surinko paskutinį numerį, kuriuo buvo skambinta. Garsas, kuris sklido iš šio niekam tikusio komunikacijos prietaiso, vertė visą kūną kuo toliau, tuo labiau įsitempti. Ir net tuomet, kai pyktis buvo tas „inkaras“ už kurio kabinosi alfa, kad sustabdyti pavaldumą mėnuliui, dabar šis ėmė viršų kur kas labiau, nei tai buvo galima įsivaizduoti. Daug gi įtakos davė ir antrasis įžeidus balsas, kurį teko nugirsti. Sušiktas Mikaelson‘as, ir skradžiai žemę tave Argent ir tavo karštakošiškumą! Net pusės minutės netrūkusio „pokalbio“ iš vieno galo, buvo daugiau nei gana, kuomet gana greitai nuo savo vietos pakilęs alfa, kaip mat atmetė skambutį, pats prasitardamas už stalo likusiam. – Tu bent vairuotojo teises turi? Atrodai kaip neseniai paskutinį nuoliką gavęs vaikas. – Suraukta akakta ir gana aiškiai nusileidę antakiai, nepranašavo nieko gero, nors balsas dabar atrodė labiau sukalbamas, bent jau šio naujoko mieste atžvilgiu. – Nori padėti padaryti ką nors žmogiškai gero, nežinant tavo alfai? Tuomet sek paskui, man reikalingas geresnis vairuotojas, nei kad esu pats. Parodysiu kaip gi pas mūsų vyksta reikalai, kai turime jų ne su antrarūšiais vampyrais, o su visa originaliosios šeimos gvardija. Pažadu, tavo mergužėlė negaus ne šnipšt iš manęs.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Sk. 05 15, 2016 4:32 pm

Jake pozicija Anthony atzvilgiu buvo labai priesiska, taciau Tonis nesuprato kodel ir tas nesupratimas atsispindejo jo israiskoje. Siek tiek suraukti antakiai ir isitempes, kad ir ne masyvus, bet gerai istreniruotas vaikino kunas daznai apmulkindavo oponentus. Taip, jis nebuvo uz alfa stipresnis, bet velniai griebtu jis buvo greitas. Jei ne retai kada argumentuojamas Lili noras nuolatos laikyti ji ant atsarginiu zaideju suolelio, Tonis tikrai turejo daug potencialo, taciau dazniausiai tai budavo nuignoruojama kaip kokia ikyriai ore plevesuojanti visazines Hermionos Ikyreles ranka kai mokytojas noredavo leisti pasireiksti ir kitiems mokiniams. Tai labai erzino vaikina, kuris nors ir nebuvo megejas santykius aiskintis kumsciais, turejo ta dazniausiai daugiavaikiu vaiku seimoms budinga polinki i kompeticija. Klausydamasis Jake, beta vilkolakis tvardesi, bent is elementariausios pagarbos vyresniems, leisdamas jam uzbaigti sakini. Kai vaikinas galiausiai gavo proga isiterpti, jo lupos buvo tvirtai suspaustos, bet jose zaide keista ir ne velnio ne naturali sypsena del akivaizdios jam rodomos nepagarbos. -Ne man tave mokyti, bet tiek tu, tiek Lili kartais pamirstate, kad be musu, betu, jus butumete tiesiog vienisi omegos su dideliais, labai dideliais ego,-geri obzervaciniai sugebejimai buvo viena tu nematomu, bet labai naudingu savybiu, kurios padejo jam tapti desniaja savo alfos ranka. Jis sugebedavo kritines ir itemtos situacijos akivaizdoje islikti saltas it agurkas ir tokiu budu priimti kur kas racionalesnius sprendimus, nei, kad umaus budo alfa. Jake'ui isreiskus nuostaba del jo gebejimo issakyti savaja nuomone, Tonio veida ir vel perskrode ganetinai draugiska sypsena. -Visi turi savo nuomone. Net ir tie, kurie jos neissako,-kaip savo amziaus vaikezas jis kartais lepteledavo frazes, kurios nei kiek nesiderino nei su jo ''zaisliuko'' ivaizdziu, nei isvaizda. Jis buvo stebetojas. Nematydamas reikalo lieti prakaito del nieko, jis verciau rinkosi buti seseliu, mokytis is svetimu klaidu, kad kai viena diena jam pavyks sukurti savo buri, jo kaip lyderio pozicija butu neisjudinama. -Kodel manai,kad man kada nors kiltu mintis iskeisti savo alfa?-smalsumo issaukta sypsena smestelejo vaikino veide pries tai kai jis uztikrintai neigiamai papurte galva. -Gali buti ramus...-nespejes uzbaigti sakinio jis prarado pasnekovo susidomejima su lig akimirka kai jo demesio eme reikalauti mobilusis aparatas. Kazkodel uzuot patraukes savais keliais, Anthony buvo suintriguotas Jake reakcijos skambinusiji jam asmeni, kuri nezadejo nieko gera. Tai, jog Armstrongas pasiliko kur sedejes irgi isdave, jog judvieju su Toniu dialogas dar nera pabaigtas, todel vaikinas su gan atsipalaidavusia veido israiska neslepdamas susidomejimo stebejo besimainanti pasnekovo veida nors girdeti kas jam buvo sakoma telefonu ir negalejo. Netiketas klausimas siek tiek ismuse ji is veziu. Suraukes antakius jis neigiamai papurte galva pries ka nors atsakydamas. -Taaaaip,-priestaraudamas savo paties kuno kalbai netrukus jis  nepatikliai syptelejo. Jake siuloma avantiura atrode rizikinga, bet tuo paciu, kazkas apie si kietakakti alfa jam patiko. Ir staiga... BINGO! Pasirodo siandien buvo jo laiminga diena! Vos Jake paminejus originaliuosius, Tonio lupos issisiepe placia, dantis atidengiancia sypsena. Istieses delna i alfos puse jis galvos linktelejimu paragino vyra perduoti jam automobilio raktelius. Tai nezadejo nieko gera ir jis zinojo, kad veliasi i kazka, kam greiciausiai nepritartu nei Lili, nei jo gimdytojai, bet po simts perkunu, jis per ilgai ''sedejo ant atsarginiu suolelio''. Vien mintis, kad taip nelauktai jam pasitaike proga priarteti prie originaliojo hibrido ir galbut daugiau apie ji suzinoti verte ji spirgeti is susijaudinimo. -Bala namate... Kur nori, kad tave nuvezciau?-jo draugiskoje israiskoje nebutum ne su ziburiu rades kokio nors uzslepto piktumo del to, kad ju pazintis anaiptol nebuvo is maloniuju. Anthony buvo... kaip ten sakoma? Dar gyvenimo nesugadintas ir skaudziai neaplamdytas vaikis. Jis pasitikejo zmonemis. Kartais net per daug.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Jake Armstrong on Sk. 05 15, 2016 6:15 pm

Dar prieš telefoninį pokalbį, kuomet viskas priminė greičiau pasiklausymą nei kokią nors diskusiją, mat pilnai buvo užtekę to fakto, kad vampyrams būdinga klausa buvo žymiai pranašesnė nei tą, kokia buvo gabūs pasigirti vilkolakiai, tamsesnio gymio dominuoti linkęs vilkolakis nuolankiai stebėjo prieš tai niekad nematytą vaikį, analizuodamas šio asmenybę giliau, nei šis buvo pasiruošęs pademonstruoti. Mat vizualiai jis nebuvo panašus į pilnai subrandintą vyrą, kuris gebėtu savo krūtinės ląsta ginti interesus, bei tai, kas vadinama savigarba. Jei šios dienos įvykiai būtu pasukę smurtine linkme, scenarijus būtu aiškus net sėdint čia, kuomet abu pokalbio oponentus skyrė tas nedidukas apskritas klubo stalas. Alfa vilkolakiai visuomet veiksmo sceną palieka su pergalinga povyza, išimčių dažniausiai nebūna. O atsižvelgiant į tai, kad Armstrong‘as buvo fiziškai taip pat gerai paruoštas, kaip kad Alvar valdė savo, purviną ir jokiais būdais garbe nekvepiantį, verslą, piršosi mintis kad šis vilkolakis niekada neturėjo išimties. Pats tokia buvo, bet niekam neleido būti „pakeistu“. Ką kalbėti apie tai, kad reputacija yra labai slidus dalykas, kurio negalima pašalinti it tai būtu pieštuku ant popieriaus užrašytas žodis, kuris gali būti pradangintas trintuku.
– Tu teisus, bet kitą vertus kiek gi svarbos turėtu betų būrelis, kuomet šiems stiprybės nesuteiktu konkretus lyderis? Vaike, alfa gali savo noru sukurti šį bei tą nerealiai skambantį, tiksliau „skaisčiai raudonų akių“ būrį. Tokį, kokio negebėtu palaužti ne viena barikadų pusė, nes jei šie vieningai imtu ginti vienas kito nugaras. O ką gali padaryti beta, kuris apsupa save kitomis betomis? – Puikiai žinodamas tai, kokia gi yra tapimo alfa kaina, vilkolakis padabino veidą pašaipia šypsena, mat išsakyta kalba savaime priminė tai, kokius kruvinus kelius šiam teko praeiti, kad galiausiai atsidurti būtent šiame taške. Tampant lyderiu tarp vilkų, neužtenka būti charizmatiška ar, kaip buvo išsireiškęs vaikis, egocentriška asmenybe. Tu arba tampti tokiu, nes turi sumautai gerą „DNR“ struktūrą, kas praėjus nežmogiškus kankinimus tiek kūno, tiek dvasios prasme, paverčia tave tikruoju alfa, arba tu paprasčiausiai turi tą „statusą“ pasiimti atimant gyvybę kitam alfai, per konkrečią pilnatį, kuri yra aptraukta išraiškingu apskritimu. Kadangi savo ruožtu yra būtent antro varianto alfa (kas pasireiškia gana dažnai, mat tikrasis alfa yra kartą per šimtmetį pasireiškiantis dalykas ir tik tuomet, kai prieš tai karaliavęs tokio pobūdžio vilkas seniai yra miręs). Žinant kokie iš prigimties yra vilkai, šis atsakingumo reikalaujantis „darbas“ ne visuomet yra labai trokštamas, o jei yra, tuomet atneša gana nemažas problemas. Šypsnis, kurie prieš tai dvelkė pašaipa ir akivaizdaus dominavimo demonstravimu, palaipsniui tapo kiek labiau primenanti nuoširdžią ir galiausiai pradingo. Kažkaip sunku buvo kalbėti apie rimtus reikalus, su plačiai ištemptu snapu. – Vaike, aš tau nesiūlau papildyti savo būrio gretas. Sakydamas „mūsų“ turėjau omeny alfas. – Primerkęs akis, vyras kuris norėdamas galėjo net dabar pat priversti save įgauti „šunišką“ pavidalą, bei pademonstruoti kokius nejaukius pojūčius gali sukelti stambių kaulų, juodas kaip anglis, vilkas su ryškiai raudona spalva degančiomis akių rainelėmis, trumpam užsičiaupė. Ne todėl kad neketino nukirpti savo minties atomazgą, greičiau bandė surinkti tinkamus žodžius, kad šie nebūtu interpretuoti kaip nors netinkamai. Ir štai, alfa vilkolakis vėl ėmė dėstyti savo nuomonę.
– Primeni man mane, kai buvau jaunas ir nepatyręs, karštligiškai troškęs būti žinomas ne todėl, kad buvau tikrosios alfa sūnus, todėl kad sukūriau paveldą savo paties rankomis. Bet taip, vargu ar išduotum Alvar. Tam reikia turėti tvirtus kiaušinius ir ne ką mažiau tvirtą užnugarį. – Pagaliau baigdamas dėstytis savo nuomonę, vyras kuriam laikui pradangino bet kokį susidomėjimą jaunai atrodančiu vilkolakiu, kuris tikrai nebuvo pageidautinas šiame mieste, vien todėl kad Armstrong‘as kategoriškai nepritarė tos vizualiai dailios ir perdėm stiprios moters bandymui primesti „savas“ taisykles. Visas dėmesys buvo sukoncentruotas į telefono aparato ragelį. Ir kai tai buvo nutraukta jo paties iniciatyva, vyras pakilo ant kojų, vienareikšmiškai įsistebėdamas į vaikinuką, kuris dar tebebuvo įsitaisęs prie stalo. Pasiūlymais niekada nesišvaistė, bet kažkas viduje kirbėjo kad būtu visai smagu pademonstruoti jam ir kitokią medalio pusę. Iš kišenės ištraukti transporto priemonės rakteliai vien iš savo formos leido suprasti kad tai bus kažkas tokio, kas nėra kasdien matoma keliuose.
Vyptelėdamas, alfa vilkolakis kaip mat patraukė link atsarginio, kitaip dar vadinamo „juodojo“ išėjimo iš šios salės. Pravedamas betą pro ilgą ir prastai apšviestą koridorių, galiausiai pastūmė sunkias metalines lauko duris, iš karto patekdamas į šiokią tokią darbuotojams skirtą parkavimo aikštelę. – Esi kada matęs „Greitų ir įsiutusių“ filmą? Taaip, štai ten mano mašina.  – Teigiamas galvos papurtymas ir galiausiai žvilgsnis nukreiptas į gražutėlį 1970-tų metų „Dodge Charger“ automobilį, privertė savaime sudaryti nuomonę, kad jis nebuvo kolekcionierius, ir greičiausiai po kapotu buvo ne kompleksinis variklis, o ir pavarų ten buvo ne keturios. Rankos buvo sukryžiuotos ties krūtinės ląsta, kuomet automobilių vertę žinantis vilkolakis (jei kas ankščiau skaitė Armstrong‘o gyvenimo istoriją, šis tikrai mėgo panašaus pobūdžio veiklą, tuomet ir susipažino su Argent seserimis, kurių išvaizda tiko nelegalioms lenktynėms, o jojo būvusi išrinktoji dar ir pati prikišo rankas prie šio ypatingo mašiniuko). Nuleisdamas rankas, vilkolakis kaip mat nukeliavo link automobilio, kuomet praverdamas dureles... Eina šikt, jautėsi tikrai taip saugiai, kad laisvai galėjo palikti transporto priemonę neužrakintą! Atsisėsdamas į keleivio vietą, pats tuo tarpu pašaukė vilkolakį, kuris buvo pakviestas į kelionę. – Ei vaike, mums reikia skubėti, kitaip vienos damos dailus užpakalis tikrai liks nusvilęs. O aš to norėčiau išvengti. – Subanguodamas savais antakiais, vyras kaip mat išsitraukė žemėlapį, nurodydamas kokiu keliu derėtu važiuoti link tos vietos, kur šiuo metu savo “galias” demonstravo jauniausias Mikaelson’as. – Šis kelias tinkamiausias, neturiu žalio supratimo kur būtent randasi originalusis ir hibridė… Tačiau turi mano leidimą spausti iki dugno. – Su šiais žodžiais vyras akivaizdžiai su pasididžiavimo kupina šypsena, užsisegė saugos diržus, pats tuo tarpu iš kišenės išsitraukdamas cigarečių pakelį. Jei neapsiriko su šio vaikio gabumais vairuoti (mat neįsivaizdavo ar jis iš viso tai geba), vadinasi laikas iki reikiamos vietos užims ne daugiau nei dvidešimt - trisdešimt minučių.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Pen. 05 20, 2016 2:29 pm

Jake žodžiai issauke šypsena Tonio veide. -Žinoma...  Alfu burys. Papasakok man apie bent viena toki buri, kurio alfos galiausiai neperkando vienas kitam gerklu? Teoriskai - taip.  Tu teisus. Bet dristu abejoti, kad praktiniu aspektu tokie buriai yra is anksto pasmerkti. Lyderis gali buti tik vienas, antraip... Pats gerai žinai, juk esi alfa, -stebedamas Armstrong su mislinga šypsena veide jis nesusilaike nesusiprunkstes. -O man jau pasirode, kad metai uzuominas. Jei gerai pazisti Lili ar bent esi apie ja girdejes, zinai, kad vilkai taip paprastai jos burio nepalieka, -tarsi gindamas savo alfos oruma jis ispute plaucius uzpildziui ora lauk. Ši mintis savotiskai slege. Jis žinojo, kad ateis diena kai jis bus pasirenges palikti buri, tačiau nežinojo ko bus galima laukti is Alvar. Tiketis buvo galima visko. Tačiau jei jam pavyks tapti nemirtingu, nei Lili, nei jos burys nebebus jo rupestis. Vien nuo šios minties jis issisiepe, nors ziurint is bendro konteksto atrode, kad Jake komentaras apie galimybe sukurti savo paties buri buvo tas ji pralinksmines komentaras. -Mane visiškai tenkina dsbartinis mano statusas, kas verčia tave manyti, jog trokstu apsikrauti svetimomis problemomis?-lengvabudiskas tonas ir vejavaikiska šypsena žinoma tebuvo maskuote, bet jei jis ir buvo spejes ka išmokti, tai, kad paskalos sklinda greičiau nei bevielio interneto signalas ir jam butu buve labai sudetinga priversti Lili juo pasikliauti jei ši bent itartu, jog jis turi ketinimu ja isduoti.
Pasekes Armstrongui is paskos jis vos susilaike nesuplojes rankomis kuomet isvydo alfai priklausanti automobili. Plati dantis siepianti šypsena dare ji panašu i vaika, kaledu ryta radusi taip noreta zaisla. Anthony buvo absoliutus automobiliu fanatikas. Ne bereikalo jis buvo pasirinkęs mechaniko amata. Ir nors dideliu turtu tai nenese, vaikis tikrai turejo auksines rankas kai kalba liesdavo ne tik tai kas buvo po masinos kapotu, bet ir sededamas vairuotojo sedyneje. Nežinia ar Armstrongas tiesiog aklai pataike, ar tai buvo koks nors intuicija grystas sprendimas, bet pasirinkdamas Gomez'a kaip soferi jis tikrai neprasove. -Wow, -nieko nelaukdamas jis atsidure už vairo. -Man patinka tavo skonis ratams, bice, -dirstelejes i šalia sedejusi jis kiek susigedes pasimuiste kedeje. -Atleisk, "my bad",-kaltai šyptelėjes jis guztelejo pečius. Net keista kaip Tonis kartais tiesiog prarasdavo sugebejima apsimetineti. Tokias momentais galedavai is tiesu pamatyti koks jis-paprastas, nuosirdus ir entuziastingas. Jis nebuvo linkes laikyti pykcio, nebuvo koks nors lovelasas ir is tiesu gerbe tiek moteris, tiek už save vyrenius asmenis. Kažkas jam kuzdejo, kad Jake nebuvo blogas ir tai verte ji atsipalaiduoti. Gal net per daug. Laiku susiprates jis savo veidui grazino rimti, nesėkmingai bandydamas primesti solidaru vyra, o ne i saldainiu fabrika patekusi vaiki. -Galiu šiek tiek uztrukti... Žinai. Kol apsiprasiu,-nesusivaldes jis ir vel syptelejo. Jo ištarti žodžiai buvo tikru tikriausias blefas, kadangi jis buvo tikras, kad suvaldyti šia "mazute" jam nebus jokiu problemu. Ijunges varikli Anthony su pasimegavimu pajudėjo is vietos. Tarsi tik dabar prisimines, jis prisisege saugos dirza ir žvilgtelėjo i zemelapi bandydamas isidemeti Jake rodoma marsruta. Teigiamai linktelejes jis manevringai issuko automobili ir su regimu pasitikejimu savo kaip vairuotojo sugebejimais pasileido i kelia.
-Jei gerai suprantu, veliuosi i kazka, kam nepritartu Lili. Beto reikalas susijes su originaliuju šeima... Nenoriu pasirodyti ilganosis, bet... -sarkastiškai šyptelėjes Tonis pasisuko i Jake. -Kas čia vyksta?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Jake Armstrong on Pir. 06 06, 2016 11:00 am

– Jei būtumei toks nagingas išsiaiškinti iš kur iš viso yra kilę vilkolakiai ir kokie būriai istoriškai buvo reikšmingiausi, vargu ar dabar kalbėtum būtent taip. Nenoriu girtis, tačiau esu vaikas tos, kuri priklausė būtent tokiam būriui. Ir patikėk manimi, jis funkcionavo labai ilgą laiką. Bėda buvo tik tokia, kad su tokia didžiulia gale, ateina ir didžiulės aukos. Nes žinoma, būrys sudarytas tik iš alfa vilkolakių, nėra tiesiog arogantiškų šmikių sambrūzdis. Yra vienas vadas. Bet kaip ir sakiau, tai reikalauja per daug didelių aukų. – Nenorėdamas dalintis savo gyvenimo istorija, viso labo apsiriboja ne daug ką išduodančia užuomina apie tai, kad viskas yra įmanoma, tačiau tam reikia ne vien noro, tam reikia kruvinų ir ne visuomet labai laimingai pasibaigiančių sprendimų ir veiksmų. Armstrong vilkolakis ne veltui buvo vadinamas „wikipedia“, mat turėjo atsakymus į tokius klausimus, apie kuriuos šiuolaikiniai šuniukai net nepagalvodavo. Visa esmė buvo tame, kad karta iš kartos, jo giminė ruošėsi ypatingai kruopščiai tam, kad jų kraujo linijos vilkolakiai būtu ne vien grynakraujais, bet, kas svarbiausia visapusiškai pasiruošę bet kokiai situacijai. Pavyzdžiui? Ar kas nors buvo kada nors numanęs tai, kad visgi yra įmanoma sugrąžinti ką tik mirusį asmenį iš pomirtinio gyvenimo? Tam žinoma turi būti tinkamas laikas ir tinkamos sąlygos, mat žinoma kad nesugrąžinsi to, kuris jau yra patekęs į taip vadinamą tunelį su balta šviesa jo pabaigoje. Ką kalbėti apie tai, kad tokius veiksmus gali atlikti tik alfa, kuris akimoju praranda visas savo gales, tapdamas pirmiausia beta, vėliau tipiniu mirtingu asmeniu. Ir kadangi tai yra žaidimas su mirtimi, sugrįžti atgal į savo pirminę būseną yra be galo rizikingas dalykas. Savo ruožtu Armstrong vilkolakis kartą buvo padaręs tokį dalyką, ir jo pasirinkta asmenybė buvo ne kas kitas, kaip pastoviai savo užpakaliui nuotykių ieškanti Jennifer. – Bet tu teisus vaike, tave akivaizdžiai tenkina tavo dabartinis statusas, nes jei turėtum savo kiaušinius ne vien tam, kad juose formuotusi sperma, jau seniai būtum pasiekęs bent pusės tiek, kiek buvau aš, būdamas tavo metų. – Buvo kone tikras kad vaikis yra niolikinis, paprasčiausiai todėl kad pastarasis būtent taip, „nerimtai“ atrodė. Jake niekuomet nepriklausė svetimam būriui, mat nuo pat pradžios buvo per daug aukštai užrėtęs nosį, buvo visiškai tikras tuo, kad savo paties rankomis sugebės sukurti kažką tokio, ko nesugebėtu tipinis beta. Štai kodėl lemtinga akimirka, jam nesuvirpėjo ranka susmeigti savo vilkolakiškus nagus į atsitiktinio alfa gerklę, nutraukiant jam gyvybę ir žinoma TIK TOKIU BŪDU atimant visą tą statusą ir kartu su juo ateinančią atsakomybę. Be aukos apsieiti gabėjo tik tikrieji alfa vilkolakiai, bet kaip kad jau tapo aišku, taip nutinka tik grynakraujų šeimose, ir tai kas 100 metų. Šį kartą labiausiai pasisekė Mason‘ui Lockwood. Gaila kad tapęs hibridu, draugas taip greitai iššvaistė savo potencialą, juk galėjo nesunkiai tapti jei ne žinomiausiu vilkolakių vadu, tai bent patekti kaip žymi figūra į visą tą mistišką istoriją, kuri keliauja iš kartos į kartą, bei vis dar yra kruopščiai slepiama nuo paprastų mirtingų žmonių, ar tų pačių vampyrų. Būdamas tikras tuo kad vaikis yra per daug „skystas“ kad atėjus laikui sugebėtu pasipriešinti savo alfai, stengėsi atmesti tą mintį, kuri jam buvo šovusi tik trumpam. Jog vaikis visgi turi potencialą, juk ne veltui priminė jam savęs jaunesnę versiją, gal net geresnę.
Sėdėdamas keleivio pusėję, nuspaudė šoninį mygtuką, šiek tiek nuleisdamas langą. Nors automobilio salonas buvo gana vėsus, tačiau dėl vilkolakiams būdingo karšto kraujo, atrodė nėpakankamai vėsus. Gomez‘o natūralus lemptelėjimas, susietas su automobiliu, privertė alfa vilkolakį pakankamai nuoširdžiai nusišypsoti (velniai trauktu, jis tikrai nėra linkęs vaipytis be reikalo). – Tu dar nematei koks yra mano skonis moteris, vaike. – Tuo ir baigdamas savo kalbą, kaip tyčia pabrėždamas kad neva jo skonis yra pakankamai geras beveik visiems dalykams. Be to, kas gali pasidžiaugti tuo, kuo gali Jake? Vienetai. Vadinasi jis yra labai sėkmingas asmuo, tik todėl kad norėdamas gauti ko šiam reikia, dirba iš peties. Užsisegdamas saugos diržus, vos tik vilkolakis esantis prie vairo, pajudėjo iš vietos, nenorėjo labai baisiai rizikuoti savo kailiu, mat iš tikro neįsivaizdavo kaip gi vaikinukas sugeba suvaldyti tokią galingą mašiną. Galu gale, tai nebuvo kažkoks „triperis“ kurių pilna visuose miestuose. Atsilošdamas ir pakankamai įsipatogindamas, alkūnę atrėmė į dabar jau pilnai pravertą langą. Klausimai kurie kaip mat pasipylė iš Tony pusės privertė alfa suraukti savus antakius. – Aha, smalsumas prabudo? Jau sakiau, mano mieste nėra ne vieno kuris drįstu užimti Lili pusę, kitaip būtu išpertas taip, kad patys gimdytojai nesugebėtu atpažinti, kuomet jiems būtu pristatytas kūnas ant morgo stalo. Būriu karai ir teritorijos yra labai rimtas dalykas, Tony. Nevalia peržengti ribų, kitaip gali paskui kaltinti tik save. Todėl aš ir stebiuosi, kodėl Alvar visgi tave išleido pasivaikščioti kur nevalia? M? – Neigiamai papurtydamas galvą Amstong‘as ne niek nesistengė provokuoti, kuomet paniūręs veidas kaip mat ėmė filtruoti sekantį klausimą, kuris buvo susietas su originalių vampyrų šeima. – Jei aš gražiai išsireiškiau, pasakydamas kad tavo alfa yra subingalvė, tuomet palyginus su originaliais vampyrais, ji yra pati gražiausia ir švelniausia rožė, pražydusi iš kart po to kai laukus užgulė rasos lašai. Skambutis kurio sulaukiau buvo atsitiktinis, įtariu kad niekas nežino apie tai kad mes dabar ten važiuojame. Bet esmė tame, kad vienas iš tos susišikusios šeimos bando padaryti skriaudą man artimam asmeniui. Moteriai, prieš kurią tikrai nevalia pakelti rankos, o kadangi jis pabandė, aš paliksiu jį be tos galūnės. – Tik trumpam dirstelėdamas į už vairo esančio vilkolakio pusę, raminančiai pridūrė. – Nesiparink, galėsi likti mašinos salone. Su tuo asilu susitvarkysiu pat. O ta moteris, ji. Hibridė, esi kada nors apie tokius girdėjęs? Pusiau vilkai, pusiau vampyrai. Visa laimė, kad ji yra pirma ir vienintelė, kuri nėra priklausoma nuo Niklaus Mikaelson. Nes jei būtu, antrą kartą tos pačios klaidos nebe kartočiau, bei padaryčiau paslaugą jai pačiai, išsiųsdamas amžino pogulio. – Kažkuriam laiko tarpui paprasčiausiai nusukdamas savo akis, alfa vilkolakis nepratarė ne vieno žodžio. Neaišku ar būtent tą akimirką jis svarstė apie tai kad gali įgyvendinti būtent tokį veiksmų planą, arba kūrė naują, kuris akivaizdžiai bus susietas su kailio iškaršimu. Šis miestas tariamai priklausė originaliesiems, bent jau jie taip manė. Savo ruožtu vilkolakiai buvo pastoviai ruošiami finaliniam susirėmimui dėl teritorijos, iš kurios originalieji turėjo būtu pašalinti. Visi pavargo slėptis nuo vampyrų, kuomet šie užsimanė „valdžios“. Tylus kvėpavimas buvo sudrumstas sekančių žodžių, – Nesibaigiantis karas tarp vilkolakių ir Niklaus Mikaelson. Nežinau ar tau be verta viską pasakoti, nes nemanau kad po šios dienos sugalvosi pasilikti ilgesniam laikui, ar pažeisti daugiau Lili taisyklių. O ir nuoširdžiai nesiūlau pasilikti, geri vaikiai čia pražūsta ankščiau, nei sugeba tai suvokti. Tiesą pasakius, su panele Alvar tau bus kur kas saugiau. – Nuleisdamas antakius, nusprendžia šiek tiek išsklaidyti nemalonią kalbą, pašiepdamas vaikį. – Hey, kai ten nuvažiuosim, į moterį, apie kurią buvau užsiminęs, akis ganyti draudžiama. Ji ne su manim, bet ir neduok man preteksto iškaršti kailį ir tau. – Šyptelėdamas, rankos mostu nurodo artėjantį posūkį į dešinę, – Ten pasuksi ir toliau tiesiai iki kol pamatysi du asmenys, greičiausiai ne šiaip maloniai bendraujančius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Anthony Gomez on Pir. 06 13, 2016 4:40 pm

Jake’as Toniui patiko. Nepaisant to, kad dvieju skirtingiems rangams priklausanciu vilkolakiu susipazinimas ir nebuvo pats maloniausiais, kazkas Gomezui snibzdejo, kad jei likimasbutu susiklostes kitaip ir jis butu pirma patekes i Armstrongo kuruojama buri, sis butu sugebejes jame izvelgti tai, ka ir pats vaikinas zinojo turintis – potenciala. Tonis is kitu vilku issiskyre pagirtina savikontrole ir net menulio pilnaties akivaizdoje, sis jaunas vilkas sugebejo save sutvardyti kur kas sekmingiau nei kiti Lili buriui priklausantys vilkolakiai. Jam zinoma taipogi reikedavo grandiniu ir visos kitos butinos atributikos, taciau jis ne is tolo neprimine to pasiutusio sunies, kuris it paklaikes bando istrukti ir sudraskyti visus aplinkinius. Tik dvidesimt trejus metus skaiciuojantis vaikinas tunodavo narve ir apie tai kas dejosi jo viduje bylojo tik gresmingas zvilgsnis, kuris juodam it smala vilkui suteikdavo bauginanti fasada. Tik viena Alvar zinojo, kad Gomezo paslaptis buvo laikina viso kuno paralyziu sukeliantys vaistais, kuriuos sis kruopsciai susileisdavo kiekvieno virtimo isvakarese. Jis buvo stiprus. Ne pats nekaltos isvaizdos vilkolakis gerai nezinojo koks butent stiprus jis buvo iki nakties, kai virsmo metu jis sunkiai suzeide kita vilkolaki. Savo teva. Visa laime, kad jis liko gyvas, taciau didziulis bjaurus randas ant tevo veido, palikes ji pusiau akla, kiekviena diena primindavo vaikinui apie tai, ko jis vos nepadare. Tai ir buvo pagrindine priezastis, privertusi Toni ieskoti pagalbos. Ir Lili nedvejodama istiese jam ranka. Tarp ivairaus plauko korumpuotu ir ne tik, farmacininku besisukiojanti alfa netruko rasti budo pazaboti pavojinga jaunuoli ir jis ne nedvejodamas sutiko mat verciau jau butu rinkesis taikytis su ilgalaikio paralyziaus padariniais, nei su mintimi, kad ateme sau brangaus zmogaus givybe. Niekas apie si jo sprendima nezinojo ir Tonis kruopsciai tai nuo visu slepe,
Sis vakaras buvo ne toks jau ir iprastas. Pries susidurdamas su Armstrongu Anthony jau buvo spejes patraukti Victtorios Lockwood demesi. Gaves pasiulyma tapti asmeniniu alfos vairuotoju jis akimirksniu sutiko, kadangi daugiau siame klube jis nebeturejo ka veikti. Pasilikdamas jis nebutu peses nieko daugiau, nei jam jau buvo pavyke igyvendinti todel jis viso labo uzdejo ranka tebesilinksminanciai merginai ant peties kai eidamas paskui Jake nusprende su ja atsisveikinti. -Buk atsargi,-prireike tai kone isrekti, kad jam paciam butu pavyke isgirsti savo balsa trankios muzikos fone. Syptelejes jis pamerke jai aki ir netrukus tiesiog dingo palikdamas intriga, kuri kaip zinia veliau dar ir kaip pasiteisino.
Masinoje uzsimezges vilkolakiu pokalbis buvo gana pavirsutiniskas mat nei vienas, nei kitas nebuvo pernelyg suinteresuoti kits kitam atskleisti pernelyg daug. Beto Tonio galva buvo uzimta kitokiomis mintimis. Ta mergaiciuke is ties jam patiko. -Gali buti ramus,-i perspejima nesnairuoti i moteri, kuri greiciausiai buvo nusiziureta paties Jake jis sureagavo tiesiog blausiai sypteledamas. Isukes i reikiama kelia netrukus jis pastebejo du siluetus apie kuriuos tikriausiai ir buvo uzsimines alfa. -Vadinasi as laukiu cia?-klausiamai islenkes antakius jis isjunge varikli. Vidiniai jausmai del butent sio veiksmu posukio buvo ganetinai priestaringi. Buti pamatytam su kitu alfa tikrai nebuvo jam naudina. Jei atvirai, jis jau dabar suko galva kokiomis isgalvotomis istorijomis jis tures itikinti Alvar, kad si leistu jam mieste pasilikti ilgiau. Ir stai visai nelauktai jo telefonas eme groti viena tu banaliu melodiju, kurias dazniausiai pasirenka vos ne kas antras IPhone turetojas. Ekrane isiplieskes Lili vardas priverte ji is pradziu samoksliniskai debteleti i Jake, o tik paskui prideti telefona sau prie ausies. -Sveika, Lili… As jau mieste, kaip tik esu pakeliui i viesbuti. Ryt is pat ryto uzsiimsiu…-prisimines, kad jo uzduotis yra konfidenciali, krenkstelejo. -Uzduotimi. Viskas gerai?-jausdamas svilinanti salia sedincio alfos zvilgsni jis mazu maziausiai jautesi nejaukiai zinodamas, kad sis smerkia ji del apsimestinio ‘’subinlaiziavimo’’. -Pasiilgai?-lupu kamputyje smestelejo sypsena. Jis zinoma trauke ja per danti mat tiketis, jog Lili ims ir leptels ka nors svelnaus ar romantisko zmogaus su kuriuo miega pusen buvo praktiskai neimanoma. -Klausyk, cia labai blogas rysis. Paskambinsiu tau is kart kai pasieksiu savo viesbucio numeri, gerai?-Jake neskubejo lipti lauk is automobilio ir tai siek tiek erzino jaunaji vilkolaki, tarsi sis specialiai noretu pasiklausyti nejaukaus jo meginimo pasiiaiskinti savajai alfai. Mostelejes ranka i pries masina esancius asmenis jis smakro judesiu paragino si imtis savo veiksmu plano. Plano, kurio dalimi tapti neketino.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Jake Armstrong on Antr. 06 14, 2016 4:00 am


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 09 02, 2016 4:15 pm

*Po lemtingo įvykio prikeliant geriausią draugę iš "sapnų pasaulio" pasikeitė iš ties daug dalykų. Kad ir šiurkščiai bei užgaunant savajį "aš" Katherine Pierce tiesiai šviesiai leido suprasti naujai užgimusiai hibridei, kad ši per daug įsijautė į naująjį amplua ir tuo pačiu po truputi praranda didžiausią savo vertybę - buvimą savimi. Po visko ką teko ir tenka išgyventi išlikti savimi Andeai buvo be galo svarbu. Taip ji įrodydavo ne tik visiems, bet ir pačiai sau kokia iš tiesų yra stipri. Tačiau šį kartą taip greitai gautas jėgos, pergalės jausmas susuko merginai galvą. Ką jau kalbėti apie tai, kad net menkiausias nepaklusimas jos norams išvesdavo tamsiaplaukę iš kantrybės. Tačiau ūmus būdas ir perdidelė savigarba neleido pripažinti pačios klaidų. Būdama karštakošė jauniausioji Argent šeimos narė taip ir neišspaudė iš savęs "atsiprašau", atvirkščiai jautėsi įžeista ir neįvertinta draugės, kuomet dėl šios gerovės tiek aukojosi. Faktas, iš Katherine išgirsti atsiprašymo žodį būtų lygiai tas pats, kaip iš dramblio išgauti musę. Tad, dvi užsispyrėlės apsižodžiavusios kaip ir įprasta, pradėjo elgtis kaip ir nieko nebūtų nutikę. Toliau siekė užsibrėžto keršto plano, kol netikėtai pasisukę įvykiai pakišo koją ir nelauktai mergina buvo sunkiai sužeista vieno stipriai kvanktelėjusio raganiaus. (sena istorijos dalis, kurią jau gana plačiai aprašė Katherine. Nenoriu kartotis, todėl praleisdma šią dalį pereinu konkrečiai prie Andreos). Nors po viso šio itin nemalonaus incidento praėjo ne vieneri metai, užmerkus akis Argent puikiai atsimena kiekvieną įvykio detalę it tai būtų įvykę vakar. Susidūrimas su mirtimi, žinojimas, kad nebegali padaryti nieko, kad ištrūktum iš pražūties gniaužtų ir draugės žodžiai perskodžiantys širdį, leidžiantis palikti tau abejonę ar tikrai po visko, kas sieja šias dvi sielos drauges Katherine pagrįstų faktą, kad jai nesvarbu niekas apart ją pačią. Taip ir buvo. Nors ir sunku patikėti, tačiau jaunos vampyrės šalta širdis tikrai suvirpėjo iš baimės, kuomet draugė ištarė "kad ji svarbiau visko" ir pasileido bėgti palikdama Andrea mirti. Visgi begalinis išdydumas neleido žudikui suprasti, kad ji bent kažkiek jaučia baimę ar nusivylimą. Jau greičiau pati būtų sau širdį išsiplėšusi, nei davusi pagrindą raganiui užgauti ją labiau. Tačiau kuomet šis beprotis buvo bepasiruošęs užbaigti vampyrės gyvenimą, tai kas įvyko leido po to, sumaišė visas kortas. Pierce netikėtas pasirodymas ir nuo kaklo nulekianti raganiaus galva, tik patvirtino faktą, kad merginų draugystė yra tikra. Ir kaip Andrea niekada nepaliko Kat bėdoje, taip ir ši neleido pražūti savo draugei. Jaunoji Argent buvo išgelbėta, o jos išsekęs kūnas buvo perduotas Mikaelsonams. Gąsdino tik vienas faktas, sužalojimas negyjo, žaizda nesitraukė, kaip tai būtų įprasta vampyrams. Visgi raganiaus burtai, net po jo mirties paliko šiokią tokią spragą. Laikui bėgant, mergina sveiko, atgavo jėgas, tačiau nebeleido sau pamiršti kas iš tiesų yra. Pamažu išmoko iš naujo pažinti save ir savo galimybes, nepervertinti galios troškimo (nors pripažinkime, kas pažįsta šią mergina geriausiai žino, kad nori nenori, tačiau kokią nesąmonę, ji vis tiek iškprės, kitaip sakant, talentas sukelti bėdų vis dar išlkiko. Pasireiškė mažiau, tačiau niekur nedingo). Kaip ir įprasta, jausdama laisvės troškimą, mergina ir vėl savo noru dingo iš akiračio kelioms savaitėms. Erzinančiai neatsakė į skambučius ir įkyriai ignoravo siekiančius jos dėmesio. Reikėjo laiko skirti sau, vėl susidraugauti su savimi. Ir... pagaliau ji vėl grįžo į miestą, kurį ne taip seniai pradėjo vadinti namais. Palikdama sportinio stiliaus juodos spalvos automobilį stovėjimo aikštelėje, žengė į patalpą pripildyta trankios roko muzikos ir savotiškos publikos. Nereguodama į nieką aplinkui, linguodama klubais žengia tuos kelis žingsnius ties pagrindinio baro. Įsitaisydama ant aukštos kėdės, sukryžiuoja apnuogintas kojas papuoštas atvirais aukštakulniais. Lengvo, kritimo, tamsi trumpa suknelė ją nužvelgiantiems vyrams sukeldavo intrigą, tačiau prie dėmesio įpratusią mergina tai nei kiek neerzino. Gracingai sukeldama koją ant kojos, tamsiaplaukė pasisuką į už baro dirbantį vaikinuką, kurį jau gerai pažįsta, mat čia užsukdavo gana dažnai. Sulaukdama savo užsakymo, kurio net nereikėjo prašyti, nes barmenas puikiai įsiminė dailios merginos mėgstamą gėrimą, nežįmiai kilsteli taurę į viršų kaip padėkos ženklą, bei mirkteli jam akimi. Žinodama, kad šiame bare taip pat randasi dar kai kas, merginos veide sužįbsi, kampinio pobūdžio šypsena, juk hibridės jutimai buvo itin gerai išlavinti. Specialiai nesidairydama aplinkui, iš rankinės išsitraukia mobilųjį telefoną, kurį netrukus ir įsijungia. Netrukus pasipila senos žinutės, kurios taip ir nebuvo perskaitytos. Permesdama viską akimis, pastato telefoną ant stalo, o pati leidžia sau atsigaivinti stipriaus skonio alkoholiniu gėrimu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 06 14, 2017 5:03 am

– Sveika mažoji vilkė. – Paskutinis kartas, kuomet šie du asmenys buvo sukirtę savo skirtingus kelius į vieną, tai pasibaigė ne ypatingai maloningai skambančiomis natomis. Jie buvo nusiteikę priešiškai vienas kito atžvilgiu, ir vargu ar galima pasakyti kad tai kada nors būtu pasikeitę. Dean‘as visa savo siela niekino kiekvieną iš nemirtingų būtybių, buvo it apkerėtas naikinimo manijos ir tuo metu, jam mažai te rūpėjo kas būtent patektu po „karšta ranka“. Tikriausiai būtu sunaikinęs net savo paties giminaitį, jei šis būtu ne tipinis žmogus. Sveiko proto buvo likę mažai ir su kiekvienu susidūrimu su nemirtingais, jis it viską griaunantis mechanizmas atėmė iš medžiotojo viską, kuo jis buvo: jo moralės normas, jo adekvatumą ir netgi „seklio morkos“ sindromą. Užburtas ratas, į kurį buvo įtrauktas Winchester‘is tapdavo vis siauresnis, vis labiau nepralaužiamas ir galiausiai toks mažas, kad visą tą ratą sudarė tik jis vienas. Ir šiandien, jis net nebe buvo žmogus. Kaip tai nutiko? (Net kai neturėjau galimybės lankytis ir dalyvauti bloodyrose veiklose, mano veikėjo gyvenimas nebuvo užšaldytas, mat mano vizijose jis kuo toliau, tuo labiau degradavo, ir galiausiai tapo tuo kuo yra). Civilizacijos pokyčiai, kurie nutiko prieš keletą mėnesių buvo tik dar viena detalė tame žaidime, į kurį vyras įsitraukė prieš savo paties norą. Jis skendo klampiame degute, palaipsniui atsitraukė nuo visko, kas buvo gražu, kas iš tiesų dar galėjo priversti jį atsigauti. Ir kad ir kiek stengėsi pasidaryti spastus sau pačiam, ne vienas nesuveikė. Užteko tik didesnio priešų kiekio, kurie troško sunaikinti „super medžiotoją“, kad jo transformacija būtu išbaigta. Šakojosi, tiek žodžiais, tiek veiksmais. Tačiau finale, sugautas ir iki pat savo žmogiškosios mirties nukankintas, jis atsibudo. Atsibudo, tačiau jau būdamas nebe savimi. Ir taip, daugiau nebėra jokios galimybės sugrąžinti tą Dean‘ą, koks jis buvo ankščiau. Mat dabar, tai ne žmogus, tai net ne žinoma antgamtinė būtybė. Tai tamsa, kuri nėra sunaikinama, nėra nužudoma, nereikalaujanti fizinio poilsio ar elementaraus mitybos proceso. Tai padaras, kuris priklauso pačiam Šėtonui (kuris pagal viską yra beprotiškai karšta moteris, kaip ne keista, tačiau susijusi su asmeniu, iš dalies per kurį jis ir tapo kažkuo kitu). Ar jis demonas? Gal. Jei toks apibrėžimas egzistuoja, ir jis įtraukia į save visapusišką chaosą, nepagrįstus veiksmus ir visko, kas „gerai“ niokojimą. Galiausiai, galima tvirtai pasakyti, kad kadaise labiausiai adekvatus medžiotojas, šiuo metu buvo tapęs savo paties didžiausiu košmaru. Tačiau ar jam pačiam dėl to bent kiek buvo neramu? Ne. Tai buvo neapsakomai geras jausmas, nejausti visiškai nieko. Apart liguistą troškimą naikinti tuos, kurie yra nusipelnę atgulti amžinam miegui. Jis ėmė rinkti sielas, tamsias, tamsiausias. Tam, kad galiausiai pamaitintu savo paties nesuvokiamą apetitą, bei papildytu patį pragarą naujais veikėjais.
Grįžtant prie Argent šeimos atstovės, visai ne keista tai, kad jis net nesistengė susirasti Cassidy. Šiuo metu ji jam ne vien kad nebuvo svarbi, ji jam buvo visiškai neaktuali. Net jei ir būtu bandęs pasiekti šią moterį, tai greičiausiai vien tam, kad atsidurtu pakankamai arti Redford‘o. O ten prasidėtu ne labai maloninga ir švari istorijos dalis. Visgi, viskas eina paeiliui. Sebastian‘as dabar buvo piramidės viršūnė, taip pat, kaip ir Katherine, kurią sunaikinti iki galo, pasirodo nėra tokia ir paprasta užduotis. Mat, kažkokiais būdais moteris sugeba rasti kelią atgal. Apie Andrea‘os egzistencinę krizę, ir tai, kad jos kortų namelis pagaliau subyrėjo, sužinojo ypatingai greitai. Ir kas gi gali būti geresnis kandidatatas, nei ši tamsiaplaukė, kai kalba eina apie originaliuosius, kuriuos dabar buvo pats tinkamas laikas paleisti į laisvę. Juk kas kas, bet būtent tos šeimos atstovai nesitaikstys su nauja tvarka, o tai reiškia kad ankščiau ar vėliau visas pasaulis taps savo paties priešu. Bus sukurti legionai, kurie trokš parodyti savo galybę, naikins norinčius taikos ir sėkmingai sukels nesibaigiančią, tačiau tuo pačiu metu efektingą prarają. Žinoma, tikėtis kad Argent ims talkinti iš karto, būtu per daug kvailas dalykas. Kitą vertus, negi moteris yra labai patenkinta tuo, kad tapusi geriausia savo pačios versija, dabar ji yra verčiama gyventi pagal griežtas taisykles, kurios tokiems asmenims, kaip ji, atrodo labai ribotos. Nebuvo sunku susidaryti nuomonę, kad vilkė hibridė labai greitai „suuodė“ kad bare randasi ne viena. Konkrečiau kalbant, kad netoli jos atsirado asmuo, kuris nėra toks tipinis, kaip likęs klubo lankytojų kontingentas. Nuo Winchester‘io „dvokė“ mirtimi. Jo širdis neplakė, ir visi kūno organai, tame pačiame tarpe ir kraujotaka, buvo neveiksnūs. Taip, jis buvo net labai gyvas lavonas, bet vampyru nebuvo. Vietomis jo oda luposi, atverdama ne paties maloniausio vaizdo sužeidimus. Tai atsirasdavo tuomet, kai dienos metu, jis nebuvo sunaikinęs sielas, kurių žemėję būtu neturėtu. Nuo vyro sklido stingdantis šaltis, it nuo lavono, kuris jau kelias dienas buvo išgulėjęs specializuotoję šaldymo kameroje, kuri saugojo visą masę nuo irimo. Pasiekdamas tamsiaplaukę nemirėlę, vyras sustojo šiai už nugaros, kuomet praverdamas burną, ištarė pasisveikinimo žodžius. O taip, šis susitikimas buvo visiškai netipinis, ir netikėtas. Kitame laike, ir kitomis aplinkybėmis, tikriausiai jie abu būtu verčiau pasirinkę nusikapoti visas savo galūnęs geriau, nei kad susimesti keliais žodžiais, kurie privestu prie pavyzdžiui bendradarbiavimo. Ką kalbėti apie tai, kad tai būtu galima padaryti ir ne prievartiniu ar priverstiniu būdu.
– Palauk. Man žinoma nebūtu didelio sunkumo, tave sunaikinti dabar pat. Bet, kas jei aš turiu tau pasiūlymą, kuris atneš naudos ne vien man, bet ir tau? Juk tu nori kad brangiausia tau egzistuojanti šeima, vėl būtu sudėta iš tų asmenų, kurie egzistavo nuo pat pradžios? Aš galiu tau padėti susigrąžinti Mikaelson‘us. Nes man pačiam būtina, kad jie būtu kaip galima labiau gyvi, būtent dabar. – Būdamas kone šimtu dešimt procentų tikras tuo, kad moteris liko sudominta šios glaustos ir daug ką nesakančios kalbos, jau nebe toks ir mirtingas vyras užsodino savo užpakalį ant kėdės, prie pat tamsiaplaukės. Jis neatrodė taip, it šio plano ėmėsi iš beviltiškumo. Greičiau tai buvo tam tikras alianso sukūrimas. Ir Andrea šiuo metu jam galėjo pasitarnauti labiau būdama gyva, nei kad mirusi. Galiausiai, jei atsižvelgti į tai, kad ji buvo pačios panelės Pierce mokynė, vadinasi ji buvo pakankamai sukta, kad galėtu bet kokią padėtį pasukti sau naudinga linkme. O tai reiškė, kad ateity jis turėtu galimybę pastatyti ją prieš pasirinkimą, ar sunaikinti vieną blogį, ar kitą. Winchester‘io lūpų kampučiai šiek tiek susijudino, it jis būtu bandęs priversti save šyptelėti, tačiau paskutinę akimirką suvokęs, kad tai yra bereikalingas dalykas. Jis net nepasuko savo akių į pašnekovę, kuomet stebėdamas priekį, pastebimai susiaurino savo akių vokus. Ketino pradėti apeliuoti į moters troškimus, palenkiant tokiu būdu ją į savo pusę. Tačiau kokia gi buvo ta jo pusė? Ar sutikdama bendradarbiauti, moteris sau pačiai pasirašytu mirties nuosprendį, ar visgi ji sudėdama ne per daug pastangų, gautu tai, ko trokšta jos širdis? Tiksliau, Klaus‘o? Elijah? Kol‘o? Ar netgi sveiką nuovoką praradusias drauges, Freya ir Rebekah? Liežuviu perbraukdamas per savo lūpas, buvęs medžiotojas gestais nurodė ką ketina išgerti, kuomet baigęs nebylų pokalbį su už baro esančiu asmeniu, vėl sugrąžino savo žvilgsnį į hibridę.
– Aš tik stebiuosi dėl vieno, kaip turėdama tiek daug potencialo, tu iki pat šios akimirkos nepradėjai veikti pati? Ar tave kausto žmogiškieji jausmai, Andrea? Nes nemanau kad tau patinka dabartinė tvarka, kuomet esi priversta laukti to laiko, kai galėsi atgauti sau brangius asmenis, o tuomet supažindinti juos su realybe, prie kurios šie nepratę? Nebūk kvaila, juk pati suvoki kad mano paslaugos tau yra labiau reikalingos, nei tavo man. – Jis rinkosi tinkamus žodžius, ir kas svarbiausia juose nebuvo melo, kurį vėliau būtu galima panaudoti prieš jį patį. Esmė buvo tame, kad iš medžiotojo, su kuriuo buvo susidūrusi Argent, nebuvo likę nieko, apart fiziologinį aplanką, kuris neatlaikydamas vidinės galios ėmė byrėti, it senas ir jau laikymo aplinkybių subjaurotas daiktas. Ir būtent dabar, bet koks bandymas apeliuoti į jo žmogiškumą, kurio nėra, būtu tuščias laiko gaišimas. Jam nebuvo svarbi moteris, kurią manė kad myli, ir dėl kurios saugumo būtu padaręs viską. Jam nebuvo svarbi ir Elena, kuri iš esmės daugumoje situacijų tapdavo aplinkybių auka, kurios gyvenimas buvo sugriautas nuo akimirkos, kuomet gimdama ji „užsidėjo“ tą patį, antrininkių neypatingą veidelį. Nei draugai, nei šeima, niekas nebuvo svarbu. Ir net jei turėdamas pakankamai sugebėjimų prikelti bet ką iš mirusių, jis net nepasivargintu pagalvoti apie brolį, kurio neteko per savo kvailus pasirinkimus. Visiškai teisingai, ir tikiuosi kad pagaliau visi suvoks, kad šis asmuo, nėra tas pats, koks buvo ankščiau, ir niekada tokiu netaps. O jei ir taps, tai tetrūks akimirką, iki finalinio atodūsio, kurio gale nelauks nei šviesa tunelio gale, nei paralelinis gyvenimas. Tik tamsa, nesibaigianti ir jokius pojūčius nesukelianti tamsa. O argi galima tikėtis kažko kito, kai pirmiausia parduoti savo sielą juodosios magijos valdovei, o vėliau tampi tik dar vienu pačio velnio pasiuntiniu? Viskas, ką mes darome, kokius ėjimus pasirenkame, turi savo kainą. Ir kartais, ta pati kaina yra nesuvokiamai didelė. Nesvarbu ar tu esi nemirtingas asmuo, ar tu esi paprastas civilis kuris gyvena nuo algos iki algos, ir dar bando atiduoti savo paskutines jėgas tam, kad neapleisti savo artimosios aplinkos. Tu esi pasmerktas, visas šis pasaulis yra pasmerktas degti negęstančia pragaro liepsna. Ir pagaliau, šis brutalus žaidimas prasideda, nes tarytum kirmelės po lietaus, visokio plauko padarai pagaliau ima ropštis iš žemės gelmių tam, kad sieti čiuopiamą pasaulio pabaigą. Ir tai ne apie globalinius gamtos pasikeitimus. Tai apie pabaigą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: "LAS PALMAS" NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume