"LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Go down

"LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 09 28, 2012 1:26 pm

Le Rex" Naktinis klubas.
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: "LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 08 16, 2015 2:13 pm

*Kerinčio žvilgsnio savininkė, Katherine Pierce-Lockwood niekuomet nebuvo tuo asmeniu, kuris sugebėtu prisirišti savo gyvenimą prie tam tikros vietos, kuri neleistu "eiti" toliau. Todėl, nėra nieko nuostabaus tame, kad po tam tikro "ramybės" laikotarpio, mergina nusprendė bent kelioms dienoms ištrūkti iš rutinos. Ketindama pamiršti apie amžinus originalios šeimos su kitais nesutarimus, bei skirti bent šiek tiek laiko sau, atvyko ten, kur visuomet buvo šios "širdis". Pirkinių maišai, su garsiausių dizainerių pavardėmis, buvo padėti po staliuku, kuomet garbanė leido sau užsisakyti taurę martinio. Stebėdama nueinantį aptarnaujančio personalo atstovą, trumpam mintimis iškeliavo į tik jai vienai žinomą vietą. Vidinis balsas tuo pačiu metu vėl ėmė šaipytis, sakydamas kad jai "pats laikas pasižiūrėti į save...". Puikiai suvokdama tai, kad pabėgimas ilgai trūkti negalės ir jai greitu metu teks sugrįžti atgal, bei akis į akį susidurti su žiauria tiesa, kurią pati ir pasiekė. Sudarydama sandorį su pačiu velniu, garbanė net nenutuokė kad originalusis sugebės ją apsukti aplink savo mažąjį pirštelį ir tuomet tampyti, lyg ši būtu ant siūlų pakabinta lėlė. Jis kaip ir ankščiau buvo keliais žingsniais priešais, ir tai kaip visuomet vedė iš proto. Teisėtas Katherine Pierce-Lockwood vyras niekuomet šiai neatleistu, kad ji sužaidė su jo paties gyvenimu, kone ant sidabrinės lėkštutės pateikdama originaliai šeimai. Mason'as visuomet buvo reikalingas originaliam hibridui, tačiau kas galėjo pagalvoti apie tai, kad tiek priešindamasis "kūrėjui", bus pastūmėtas į jo rankas, jo paties žmonos? Giliai įtraukdama oro į savuosius plaučius, mergina vos girdimai tarstelėjo* - Ačiū. - *Vaikinas, kuris atnešė užsakytą gėrimą stengėsi kažkaip užvesti kad ir minimalų pokalbį su garbane, tačiau atgal sulaukė tik rankos mostelėjimo, kuris nereiškė nieko kito, kaip tik palikti ją vieną. Tamsiaplaukė atsiduso, ir tuomet žvilgsnis stabtelėjo ties artimiausiu langu. Ji svarstė visas įmanomas galimybes kaip būtu galima pataisyti šią situaciją, tačiau jokia racionali mintis nepasiekė jos galvos. Net ir toliau elgdamasi rizikingai, ši galėjo sugriauti tai, kas ir taip laikėsi ant melo. "Tu čia atvykai tam, kad praleisti laiką dėl savęs!", - priminė vidinis balsas ir tuomet pasekė kiek garsus atsidūsimas. Ji ir vėl riebiai prisidirbo.*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #42 on Sk. 08 23, 2015 4:00 am

Nieko nuostabaus nėra tame, kad vienas iš ilgiau gyvenančių vampyrų nusprendė vadovautis savo paties gyvenimo taisyklėmis ir pradėti viską nuo pradžių: kitame mieste, kita pavarde ir visiškai kitokiu gyvenimo būdu. Būdamas pavargęs nuo nesibaigiančio karo tarp skirtingų pusių, bei neturėdamas dėl ko pasilikti "savo" mieste, jis atvyko čia. Įsikurdamas pastate, kurį pavadino savo namais, įsidarbino automobilių dirbtuvėse ir kurį laiką nesutiko ne vienos matytos sielos. Kažkuriuo metu jis ir pats baigė save įtikinti tuo, kad šis gyvenimas yra tikras. Galu gale, tai padaryti nebuvo sunku nes niekas neparodė noro šio susirasti ir bandyti įtikinti kad jis klysta bėgdamas nuo savęs paties. Vampyro gyvenime pasirodė nauja moteris, su kuria jis įsivaizdavo savo gyvenimą bent ateinantiems dešimčiai metu. Juk jis neketino savo paties pasirinkimu priversti kažką gyventi amžinai, mintant žmogaus krauju. Jis gyveno gerai, tiksliau taip atsakydavo kai kas nors užklausdavo kaip jam sekasi. Bet ar tai buvo tiesa, žinojo pats Salvatore. Atsitiktinis vakaras klube, buvo skirtas atsipalaidavimui ir lengvabūdiškam laiko praleidimui. Ir vampyras mažiausiai galėjo tikėtis sutikti tam tikros savo gyvenimo istorijos vaiduoklį. Katherine Pierce-Lockwood. Moteris, kurios nepastebėti tarp minios žmonių buvo neįmanoma. Prieštaringos nuostatos šios moters atžvilgiu, vis dar draskė vampyrą iš vidaus. Ir užtekdavo tik vieno žvilgsnio, kad jis vėl it magnetas būtu pritrauktas prie šios personos. Giliai įtraukdamas oro į savuosius plaučius, vyras ketino pasitraukti šalin, kaip tik tuo metu kai besisukdamas, susitrenkė su vienu iš klubo personalo narių. Ant grindų sukrito ant padėklo sustatytos taurės ir tai savaimė sukėlė atitinkamą triukšmą, kurio nepastebėti buvo neįmanoma. Sukandęs dantis, vampyras kaip mat nukreipė akis į toliau sėdinčią tamsiaplaukę garbanę. Taip, tai neliko nepastebėta. Todėl sprukti kuo toliau būtu pasirodę it bailiškumo ženklas. Ilgai svarstyti neteko, kai Salvatore nusprendė prieiti prie fatališkos moters. Keli žingsniai ir jis buvo netoliese. Vos pastebimas šypsnis atsirado jo veide, kuomet burna savaime prasivėrė:
Pasislėpdamas nuo savęs paties, mažiausiai galėjau tikėtis sutikti ta, kuri ant manęs ir užtraukė šį prakeiksmą. - Linktelėdamas galva, jis pratęsė: - Katherine Pierce. - Prisėsdamas šalia, jis mikliai pasičiupo iš kažkur nešusio asmens butelį, pratęsdamas: - Įtrauk tai į mano sąskaitą. - Žvilgsnis vėl sugrįžo prie tamsiaplaukės: - Įtariu kad ir tau reikia poros taurių, kitaip nebūtum čia ir toli gražu nebūtum viena.

ATIDUODAMA #42

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by ATIDUODAMA #43 on Sk. 09 27, 2015 11:05 am

- Velniškai nuobodi romantika, - Trumpas komentaras nuaidi kaip tik tuo metu, kai ant baro stalo yra pastatoma viskio taurė. "Kerinti" šypsena akimirksniu pasirodo raganiaus veide, kuomet jis nuseka žvilgsniu nuo jo pasitraukiusią padavėja. Malonūs moteriško kūno linijos, kaip man sukelia vyriškio susidomėjimą. "Karšta, tačiau kaip vienam kartui, pakankamai banali", mintis perskrodžia jo nebylią diskusiją su savimi. Menkas galvos pasukimas, ir žvilgsnio spektre atsiduria saldžiai aštrios išvaizdos tamsiaplaukė. "Tai visiškai kita kalba, gaila tik kad man teks tave sunaikinti", eilinis komentaras nuskamba mintyse, kaip tik tuo metu, kai vyras vos girdimai ištaria tam tikrus žodžius, senovine raganių naudojama kalba. Keista, žodžiai nuskamba taip, tarytum jis kalbėtu dar negirdėta, mirusia kalba. Niekas nepasikeičia, bent iš pažiūros, viskas lieka taip pat, apart vieną smulkmeną. Niekas nereaguoja į tai, kas čia vyksta iš tikro. Pakildamas nuo savosios vietos, vyriškis persisveria per baro stalą, bei iš ten pasigauna pirmą pasitaikiusį stalo įrankį (duonos pjaustymo peilį, pakankamai atbukusį, tačiau iš bėdos dar tinkamą naudojimui). Sustodamas atrodo akimirkai, raganius įsistebi į turimo objekto formą. Atrodo kad šaltieji ginklai iki pat dabar teikia jam keistą, sunkiai nusakomą malonumą. Sociopatiškas žvilgsnis kaip mat įgauna savo spalvas, vos tik Malachai Parker pasitraukia nuo pagrindinio stalo. Taikinys buvo numatytas dar tuomet, kai nespėjo čia pasirodyti. Vienintelis trukdys buvo tik tas, kurio buvimo čia neturėtu būti. "Vargšas vampyras, visuomet pasirodantis netinkamu metu ir netinkamoje vietoje... ...ką gi, teks imtis priemonių". Ši mintis prasibrauna paskutinė, kuomet ryškios išvaizdos asmenybė pasiekia staliuką prie kurio tik pradėjo savo dialogą du iš nemirtingųjų. Staigiu rankos mostu, Parker pasistengia įsmeigti laikytą peilį tiesiai į Katherine Pierce-Lockwood delną, kad šios veiksmai būtu imobilizuoti. Kitos rankos rodomasis pirštas staigiai atsiduria ant jo paties lūpų, lyg nurodydamas kad moteris nekeltu nereikalingo triukšmo. Savaime suprantama, Stefan Salvatore turėjo imtis kažkokių priemonių, kurios buvo taip pat greitai nutrauktos, kuomet raganius pasinaudojo gebėjimais sukelti nepakeliamą galvos skausmą, kurio taip nepakelia nei vampyrai, nei vilkolakiai. Viskas buvo jo paties rankose, mat Malachai ne neketino kaip nors vilkinti laiko. Kelios akimirkos agoniško galvos skausmo buvo nutrauktos, su lyg ta akimirka, kuomet per patalpas pasklido sprando nusukimo atgarsiai, kuriuos sukėlė lūžę kaklo slanksteliai. Jis turėjo laiko tarpe tarp pusvalandžio ir valandos. Plati šypsena vėl pasirodė veide, kuomet šis prasitarė:
- Velniai griebtu, aš net neįsivaizdavau kaip tai smagu! Tai lyg mano kalėdinio noro išsipildymas, gauti gyvą padarą, kurį galima naikinti įvairiausiai būdais, o jis vėl ima ir prisikelia. - Skardus kikenimas nusekė prieš tai buvusį komentarą, kuomet raganius užėmė vietą, kurią prieš tai buvo nusižiūrėjęs vampyras. Tyla, niekas nesukėlė panikos, kad prieš visų akis ką tik krito žmogus. Burtai, kuriuos pasėjo sociopatas, buvo ganėtinai stiprūs. Juk ne veltui, šis pirmiausia apsilankė pas stipriausių raganų, tardamas joms stereotipini "labas". Su ta pačia plačia šypsena atsisukdamas į Pierce-Lockwood, ištiesia savo ranką į jos pusę, pratęsdamas: - O atleisk, esu labai nemandagus. Malachi Parker.

ATIDUODAMA #43

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: "LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 10 24, 2015 4:39 am

*Buvo naivu manyti, kad pasirodydama čia, tamsiaplaukė vampyrė ketino susirasti kompaniją šiam vakarui. Tai greičiau buvo trumpalaikis pasprukimas nuo problemų, kurios pastarosiomis dienomis ypatingai spaudė smilkinius. Negalvoti, nematyti tų pačių veidų ir paprasčiausiai apsimesti kad ji yra visiškai kitas asmuo, kuris neturi nieko bendro su Katherine Pierce-Lockwood kasdienybe. Pastarasis susidurimas su originaliu hibridu sukėlė galybę problemų, ir tiesą pasakius ji ir pati nesuvokė kaip geriausia būtu elgtis toliau. Ranka savaime pakilo, kuomet pirštai sulindo į natūraliai banguotus plaukus. Mintyse sukosi tos pačios frazės... "Gal geriausia buvo nuo pat pradžių nedaryti nieko, leidžiant kad įvykiai susiklostytu sava vaga?", "Tavo dėka vilkolakiai ant išmirimo ribos, ir tai buvo svarbiausia jam... ...O tu eilinį kartą viską sudeginai iki pamatų. Šaunuolė Katherine.". Neigiamai supurčiusi galvą, moteris vėl pasistengė nuvyti įkyrias mintis šalin, kuomet buvo nelauktai pertraukta pažįstamo veido. Tiesą pasakius, ji labai seniai nebuvo mačiusi Salvatore šeimos atstovo. Šiek tiek primerktos akys, bei natūralus galvos krestelėjimas, it patvirtino tai, kad ji nėra prieš kad šis palaikytu vampyrei kompaniją. Prikąsdama apatinę lūpą moteris nesistengė pradėti pokalbio. Galu gale, šis asmuo jau seniai nekėlė jai jokio susidomėjimo. Bet, ar buvo verta nuvyti visus, kurie gal kada nors galės atnešti naudos? Liežuvis sudrėkino apatinę lūpą, kuomet tamsiaplaukė vampyrė ryžosi prasitarti* - Tik nesakyk kad pavargai nuo tobulo gyvenimo savo mieste, todėl nusprendei susirasti labiausiai tau netinkamą kompaniją? - *Puikiai prisimindama tai, kad paskutinis kartas kuomet šie buvo susitikę, buvo kaip tik toji diena, kuomet ji krauju pasiraįė sutartį su Niklaus Mikaelson. Ji vadovavosi savais ketinimais, susigrąžinti Mason Lockwood iš vilkolakių liūno, o originalusis vampyras savo žmoną iš kitos pusės. Tuo pačiu buvo sugrąžintas ir šis asmuo, kuris koketiškai šypsosi, sėdėdamas priešais. Vos pastebimas šypsnis atsirado ir vampyrės veide, kuomet ji ketino prasižioti tolimesniam pokalbiui, kuomet įvykiai ėmė klostytis visiškai netikėta linkme. Tai, kokį spektaklį savo pasirodymui sukėlė prieš tai nematytas asmuo, te privertė moterį išsižioti* - Kas per...? - *Nespėdama dar ką nors pridurti, tamsiaplaukė garbanė pasistengė kuo greičiau pakilti iš savo vietos, kuomet buvo sustabdyta nemalonaus dūrio į delną. Iš skausmo sukąstas žandikaulis, bei plačiai atmerktos, pykčio perpildytos akys, sakė kur kas daugiau, nei žodžiai, kuriuos galėjo parinkti vampyrė. Pasirodžiusio vyro elgesys buvo sunkiai apibūdinamas, mat ji nebuvo prieš tai mačiusi nieko panašaus. Ir argi raganiai neturėtu vadovautis gėrio syvais? Visgi, Katherine Pierce-Lockwood taip pat nebuvo iš tų, kurie taip greitai pasiduoda. Mat kaip tik tuo metu, kuomet nuaidėjo prisistatymas, ši iškošė pro sukąstus dantis* - Katherine Pierce-Lockwood, labiausiai netinkama asmenybė, kurią pasirinkai savo sociopatiškiems žaidimams. - *Su lyg šiais žodžiais, moteris grubiai išsitraukė įsmeigtą į save daiktą, grakščiu, bet staigiu kojos judesiu nuspirdama atrodo tvirtai pritvirtintą stalą, bei kartu su juo nuversdama oponentą nuo kėdės. Vampyrišku greičiu pasileisdama link išėjimo iš šios vietovės, ketino nutraukti pokalbį, kurio taip vylėsi pasirodęs raganius*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "LE REX'' NAKTINIS KLUBAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume