AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:

Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Pen. 09 28, 2012 11:47 am

Automobilių parkavimo aikštelė.
avatar
ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:

Rašyti by Dean Winchester on Antr. 08 12, 2014 2:01 pm

Surasti pavogtą automobilį nebuvo labai sunku, vien todėl kad tokių modelių buvo likę tik keli, ir tai į jo buvo investuota labai daug tam, kad ji atrodytu taip, tarytum jos pagaminimo metais, buvo išvežta tiesiai iš salono. Katherine surasti buvo būtina, bet ne todėl kad jam buvo tai svarbu dėl jos, jam tiesiog buvo labai svarbu atgauti transporto priemonę, kurią neiškeistu į nieką kitą. 1967-tų metų, Chevrolet Impala, medžiotojui buvo kaip "BMW" fanatikui naujausias modelis. Sekimo įranga, kuri buvo įmontuota į automobilio sistemą, nurodė būtent šį pastatą. Ir kaip tik tuo metu, kai taksi automobilis pagaliau sustojo prie reikiamo namo, jis iš tolo pastebėjo savo "gražuolę". Ilgai netrūkdamas, jis susimokėjo už kelionę, bei priėjo prie savosios transporto priemonės. Nužiūrėdamas ją, įsitikino, kad Katherine nepadarė kokios nors žalos. Padangos buvo šiek tiek nuleistos, matyt mergina ilgai važiavo žvyrkeliu, ir nelabai kreipė dėmesį į tai, kad tai laisvai galėjo išderinti automobilio mechanizmą. Pasiremdamas į vairuotojo pusės dureles, iš savo džinsų kišenės ištraukė mobilų telefoną, kaip mat surinkdamas Pierce paskutinį žinomą numerį. Ji nepakėlė, o skambutis buvo nukreiptas tiesiogiai į atsakiklio pranešimą. Po tam tikro signalo jis ėmė kalbėti:
- Aš prie automobilio, o tu turi daugiausia penkias minutes tam kad išnešti man raktelius. Nes kitaip, Pierce, aš pats praeidamas pro visus butus, išsiaiškinsiu kur slepiesi. O toks laiko gaišimas neapsimokėtu nei man nei tau. Tad prašyčiau, būk tokia maloninga. - Išsaugodamas įrašytą balsą, jis nutraukė skambutį, susikryžiuodamas rankas, bei pasiruošdamas išlaukti lygiai tiek, kiek paminėjo balso tekste.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1552
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume