Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

3 posters

Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by Clementine Le'Roy Pen. 09 28, 2012 9:59 am

Automobilių parkavimo aikštelė.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by Desmond Abberline Kv. 08 06, 2015 3:40 am

- Greičiausiai parašysiu prašymą kad tai būtu atsiųsta paštu, į Džeikobo namus. - Tvirtas, ir abejonių neturintis balsas nuskambėjo tuomet, kai Stamberg'as pasiekė savo pastebimai pasenusį ir remonto prašantį pikapą. Ne šviežiausio modelio "Apple" ragelis buvo prispaustas prie ausies, kuomet vaikinukas laisva ranka ėmė ieškoti kažkur užkištų raktų nuo transporto priemonės. Kitame ragelio gale skambantis balsas akivaizdžiai buvo nusiteikęs prieštarauti įgarsintai nuomonei, bet susirūpinusio vaikinuko nuomonė buvo nepalaužiama.
- Žinau, visi tvirtina tai kad būtina praeiti etapus, kuriuos pakartoti nėra galima. Tačiau visą tai taip paviršutiniška, kad man net minties nebėra ką nors galvoti. Visų pirmą, manau kad mums visiems neverta ten rodytis, nes bus pilnatis. Ir visų antrą, dėl pilnaties, nenorėčiau kad baigimo vakaras pavirstu į masinę nuo pavadžio nutrūkusių vilkolakių skerdykla. Ne, mano nuomonė šiuo klausimu nepasikeis. Noriu viską kaip galima ramiau baigti ir užvedus pikapą išsinešdinti iš šio miesto kaip galima toliau. Ką siūlau ir tau. Ir tikiuosi kad sulauksiu teigiamo atsakymo. - Trumpa pertrauka, per kuria prie transporto stovintis asmuo buvo priverstas užversti akis, privedė prie išvados: - Ne, tai nėra bailumo požymis. Tai greičiau šviesaus proto šauksmas. Šis miestas kartu su visais gyventojais pražus ankščiau ar vėliau. Ir mums visiems spręsti ar norime tuo metu būti čia, ar patraukti kuo toliau. - Staiga susiaurėję akių vokai privertė vaikinuką įsistebėti į tolumoje esantį siluetą. Į šoną palenkta galva, ir staiga nutilęs balsas. Iš savęs sugebėjęs išspausti vos "Turiu baigti pokalbį", Stamberg'as nutraukė skambutį. Neketindamas pasitraukti nuo transporto priemonės, jis viso labo išsitraukė raktelius iš kišenės. Kelios sekundės, ir raktas jau buvo atrakinęs transporto priemonę, o vairuotojas įsitaisęs priešais vairą. Akivaizdu kad vaikinukas neketino čia pasilikti, ir tai buvo labiau nei akivaizdu. Jis spruko, neaiškindamas priežastis.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by James Petrov Tr. 08 12, 2015 2:14 pm

{Net labai norėdama pasinaudoti vampyrišku greičiu, tamsiaplaukė negalėjo rizikuoti būti pastebėtai. Ypatingai atsižvelgus į tai, kad pastaruoju metu antgamtinės būtybės sau leisdavo per daug, net nesistengdami uždangstyti savo nusikaltimų pėdsakus. Tiesą pasakius, Elena Gilbert aplamai niekuomet netroško tapti tuo kas yra dabar. Jei ne tam tikri įvykiai jos gyvenime, kurie žinoma buvo susieti su garsiąją Katherine Pierce-Lockwood, mergina būtu pasirinkusi neilgą gyvenimą, mirtį ir teisę į laisvus pasirinkimus, kuriuos turi tik mirtingi asmenys. Jokių nuo saulės apsaugančių žiedų, jokios priklausomybės nuo žmonių kraujo... Būtent šiai merginai, priešingai nei daugumai, nemirtingumas nešė daugiau minusų, nei kad pliusų. Todėl, pasistengdama judėti greitai, tačiau ne ekstraordinaliai, nesunkiai pasiekė išvažiuoti skubantį vaikinuką. Lengva, pastebimai draugiška šypsena iš karto pasirodė jos veide. Taip, po netikėtai nutrūkusių santykių, jie nebuvo likę draugais, ir net nesistengė bendrauti. Bet šiandiena buvo kažkuo ypatinga. Šypsena nedingo net tuomet, kai tamsiaplaukė nusprendė tarti kelis žodžius}
- Tikrai? Dabar stengiesi pasprukti nuo manęs, kaip nuo kokio užkrato... ...vos tik atstumas pasiekia kelis metrus? Ar sugalvosi kitą paaiškinimą?
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by Desmond Abberline Kv. 08 13, 2015 5:05 am

Matomai veikiant dideliam norui kaip galima greičiau pasprukti iš šios vietos, už vairo įsitaisęs vaikinukas nesugeba iš karto pastebėti prie transporto pasirodžiusios tamsiaplaukės. Užvaldytas keisto, sunkiai paaiškinamo baimės jausmo, šis iš kart pasuka pikapo užvedimo raktelį. Ir tik tuomet pakelia akis į Elena, kurios tiesa pasakius nematė mažiausiai kelis mėnesius. Giliai įtraukdamas oro į savuosius plaučius ir šiuo metu nesugebėdamas iš savęs išspausti net menkiausio žodžio, jis akimirksniu nukreipia žvilgsnį į priekinį veidrodėlį. Keista, tačiau tai ką jis matė, vertė jį nekreipti dėmesio į merginą, dėl kurios kadaise buvo pasiruošęs paaukoti net savo vienkartinę, žmogišką gyvybę. Ir tik suvokimas, kad gali nepavykti išvažiuoti greičiau, nieko nepasakius, vertė jį dar kartą atkreipti dėmesį į tamsiaplaukę: - Man reikia važiuoti, todėl jei nežadi dabar pat įsėsti į automobilį, atleisk, bet jokio pokalbio nebus. - Nestandartiškai skambantis balsas, buvo pastebimai pakylėtas, todėl kuomet jis dar kartą dirstelėjo į automobilio priekinį veidrodėlį, antakiai iš kart įgavo susirūpinusio asmens formą. Staigus pasisukimas, suteikė vaikinukui progą apsižvalgyti. Garsas, kurį šiuo metu girdėjo tik jis vienas, vis dar sklido, tačiau to garso savininkai nebuvo matomi. - Elena?!
Tik įsitikinimas tuo, kad net labai nesistengiant jai pavyktu praeiti "pro šalį", Stamberg'as galiausiai nusprendė kad nebėra prasmės gaišti laiką, todėl atleisdamas pavarų svirtį, suteikė automobiliui judėjimo laisvę. Kiek per greitai išsukdamas iš parkavimo vietos, jis trumpam stabtelėjo, dar paskutinį kartą suteikdamas merginai progą patekti į vidų. O nekantrumo ir baimės išraiška, nesuteikė pašnekovei laiko apmąstymams.
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by James Petrov Kv. 08 13, 2015 12:55 pm

{Tikriausiai dėl to kad mažiausiai galėjo tikėtis tokios reakcijos, akimirksniu suraukia savo ir taip pakankamai ryškius antakius. Negalėdama tinkamai suvokti kas būtent iššaukė panašų elgesį, vos pastebimai neigiamai supurto galvą. Ir tuomet kai pasiruošia tarti bent kelis prieštaravimo žodžius, sugeba pastebėti tai, kad vaikinuko baimės spektras visiškai nesueina į jos pusę. Jis žvalgosi, blaškosi ir tai akivaizdžiai iššaukia nerimą jos viduje. Taip, jie nebėra kartu ir taip, jie neliko draugais. Tačiau pasakyti kad tai yra visiškai svetimas asmuo - visiškai neįmanoma. Giliai įtraukusi oro į savuosius plaučius, jau beveik pasiruošė sėsti į automobilį, kuomet jis staiga pajudino transporto priemonę}
- Tu rimtai?! Net jei aš nesu tokia kaip visi, tai tikrai ne pats maloniausias gest... - {Nesugebėdama baigti savo monologo, galiausiai apsisprendžia, kad reikia vykti kartu. Bent tam, kad pateisinti savo smalsumą, išsiaiškinant kas po paraliais čia vyksta. Sukandusi dantis, ir naiviai viešoje vietoje pasinaudojusi savo gebėjimu judėti itin greitai, sulipa į transporto priemone. Žvilgsnis akimirksniu susikerta su sėdinčiu prie vairo, kuomet mergina pasiruošia iškošti savo nuomonę pro akivaizdžiai sukastus dantis} - Aš važiuosiu, bet turi man pasakyti kas čia vyksta? Stiles'ai, aš "meldžiu", net nebandyk sakyti kad viskas gerai, nes gebu tave perskaityti kaip atvirą knygą.
{Automobilis truktelėjo iš vietos (vadovaujuosi paprasta logika), o mergina vis dar nerodė noro tyliai prabūti visą kelionės, kad ir kur ji vestu, laiką. Neigiamai supurčiusi galvą, ji laukė paaiškinimo, kuris akivaizdžiai nebuvo skubinamas išlisti į paviršių. Buvo reikalinga išlaikyti atstumą (gi vampiriškas protas viską priima visiškai kitaip, nei žmogiškas). Jai nebuvo galima peržengti ribas ir tuo labiau save supainioti labiau, nei yra įmanoma. Ir velniai griebtu, kodėl ji nėra savimi? Ta kuri geba padaryti sprendimus vadovaujantis plakančia širdimi, o ne kvailais žvėriškais instinktais. Štai, ištiesta ranka pagaliau atsidūrė ant Stiles pirštų, kurie spaudė pavarų dėžės svirtį. Trumpam sumerktos akys, vėl žvelgė į pašnekovą, kuomet mergina pasistengė vėl iš savęs išspausti bent kelis žodžius} - Suprantu kad tai ne mano reikalas, bet tu gali man pasakyti nuo ko bėgi. Netyčiomis girdėjau tavo pokalbį telefonų, ir tai kaip sureagavai parkavimo vietoje, atleisk, bet priverčia sunerimti. Ir žinai mane...
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by Desmond Abberline Antr. 11 10, 2015 9:18 am

Priešingai nei mergina, kuri užėmė priekinę keleivio vietą, jis nebuvo linkęs kalbėti. Kas tikrai nebuvo panašu į šį asmenį, kuris visuomet buvo sunkiai užkišamas, mat neturėjo problemos ieškant žodžio kišenėje. Šiandienos diena, ir jei atvirai pastarasis mėnuo buvo kitoks, todėl vaikinas savaime elgėsi priešingai nei buvo pratęs. Stebėdamas arčiausiai pritvirtintus veidrodėlius, vaikinukas lyg stengėsi įsižiūrėti ar jam matomi "padarai" nesekė paskui. Neaišku ko labiausiai baiminosi mirtingasis, ar to ko nesuprato, ar to, kad Nogitsune niekur nebuvo pradingęs, o vis palaipsniui stengėsi užsiimti savo vietą, dėl kurios buvo pasiruošęs sukelti didžiausią chaosą, kuris aną kartą buvo sustabdytas. Tik trumpam dirstelėdamas į kalbančią pakeleivę, jis neigiamai supurtė galvą. Dėl neaiškios priežasties, pasitikėjimas tarp šių dviejų žmonių buvo pradingęs, o ir jis pats neketino apie save atskleisti visų paslapčių, kurios tik dar labiau paryškintu jo silpnumą prieš nemirtinguosius. Kelionė buvo ilga, ir net jei mergina nesiliovė kalbinusi jo, ar lietusi, kad atkreipti dėmesį, jis nekalbėjo. Labiau būdamas suinteresuotas kelione, kuri beveik visą laiką buvo tiesi, tik kai ėmė temti, jis palengva atleido greičio pedalą, paspausdamas stabdžio. Automobilis ėmė riedėti ramiau, ir vaikinukas ėmėsi žiūrėtis labiausiai tinkamos parkavimui vietos. Šaligatvis buvo sunkiai apšviestas, tačiau tai ne kiek nemaišė jo gabumams valdyti seną pikapą. Tik tuomet kai transporto priemonė buvo saugiai sustabdyta, jis neatsukdamas akių į savo pašnekovą, giliai įtraukė oro į savuosius plaučius: - Ar žinai kodėl lioviausi su tavimi palaikyti net dalykinius ryšius, Elena? - Pasukdamas akis į pašnekovę, jis sudarė pakankamai rimtą veido išraišką, todėl tęsdamas savo kalbą, skambėjo kur kas realiau, nei kada nors prieš tai: - Nes man nereikia draugės. Supranti? Tavo pasiteisinimai kad taip bus geriau abiems, nes aš neketinu priimti nemirtingumo, o tu niekuomet nebūsi žmogumi yra kvaila. Artimiausi dvidešimt metų nepakeis manęs taip stipriai, kad atrodyčiau kaip tavo tėvas. Todėl taip, supranti teisingai. Tau manęs nereikia savo gyvenime, o man tavęs tuo labiau. Todėl gal pagaliau priimkime tiesą kaip faktą, mes su tavimi ne draugai, niekada tokiais nebuvome ir tikrai neketiname būti. Todėl malonėk pasilaikyti savo rūpestį, ir pagaliau pati apsižvalgyk aplinkui.
Vizualizuodamas savo žodžius, jis atitraukė rankas nuo vairo, rodomuoju pirštu ore nupiešdamas nepakankamai lygų apskritimą, tęsdamas:
- Visas šis miestas eina pragaran, ir aš nenoriu kad tu pranyktum kartu su juo. Elena, tau reikia sprukti kaip galima toliau ir nežiūrėti į tai kas lieka už nugaros, supranti? Net aš jaučiu kad baigiu išsikraustyti iš proto, būdamas čia. Ir nori tu to ar ne, aš noriu kad būtum saugi. Paklausyk manęs.  - visu kūnu pasisukdamas į savo pašnekovę, jis pagaliau ištarė tai, ko neketino: - Arba išvažiuok su manimi, dabar pat. Pradėkime viską nuo nulio kur nors toli. Elena... - Ištiesdamas ranką Stamberg'as keliais pirštais suėmė jos smakrą, lyg specialiai atsukdamas jos veidą į savo pusę: - Elena? Čia nėra nieko, dėl ko tau verta pasilikti. Ir nemeluok man, matau kad nori dingti kartu su manimi. Tik tiek kad aš neturiu kelio atgal, išvažiuosiu dabar. Ir labai tikiuosi kad su tavimi, kitaip viskas bus baigta. Turi pasirinkti kartą ir visiems laikams. Ar girdi mane?
Desmond Abberline
Desmond Abberline

I bet u think there's something about her that can be saved.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Wj7ss5q
Pranešimų skaičius : 194
Įstojau : 2013-01-14
Meilė : I'm the reason edgy mothafuckers are a thing, anyone who bought your bible is a damn fake. Single, with no intention to change it. Secret mistress: Emily Mikaelson. √
Draugai : Sociopaths do not care about other people, and so do not miss them when they are alienated or gone, except as one might regret the absence of a useful appliance that one has somehow lost. Leonardo Amoratti.
Rūšis : BLOODSUCKER (36/±)
Darbo paskirtis : I have heard that we are spirits having a human experience. Perhaps those of us who have no conscience are dark spirits having a human experience.
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by James Petrov Antr. 11 10, 2015 12:57 pm

{Tam tikrą kelionės laiką mergina desperatiškai stengėsi atkreipti dėmesį į save, pastoviai užduodama tuos pačius klausimus, kurie lietė šios kelionės priežastį ir tai, kodėl jis taip staiga nusprendė išvykti iš miesto, kuriame surado savo tikrą gyvenimą, kovėsi dėl savęs ir artimiausių, buvo laimingas ir darė protu nesuvokiamus dalykus. Ir viskas ko ji sulaukė atgal, tai buvo mirtina tyla ir koncentracija į kelią, kuris atrodė pasibaigs tik tuomet, kai automobilis liausis veikęs, mat nebe liks varomosios materijos. Ji laikė nuleidusi akis, mat numatė kad ankščiau ar vėliau jai teks prabilti apie tai, kodėl gražiai pradėti santykiai nutrūko be normalaus paaiškinimo. Nors ji ir jautė visa širdimi kad padarė teisingą sprendimą - pasitraukdama, bei suteikdama jam galimybę sukurti normalų gyvenimą. Automobilio greitis sumažėjo ir jau po minutės liovėsi veikęs. Jis pradėjo monologą kuris buvo jaučiamai remiamas pykčiu, kuris buvo slopinamas nuo pat išsiskyrimo dienos. To klausyti vampyrė nenorėjo, ne, greičiau vengė. O geriausias būdas priversti jį nutilti buvo bandymas įsiterpti į kalbą, kuri buvo labai nemaloni jai.}
- Atsimeni pirmas dienas, kuomet mes pasirinkome sau bendrus namus? Palaipsniui ėmėme pirktis daiktus, kurie suteiktu namų jaukumo... ...Tai buvo tipinis rytas, kuomet ant stalo man buvo paliktas garuojančios kavos puodelis, ir iš šaldiklio ištrauktas kraujo paketas. Tuomet aš įsistebėjau į vaizdą pro langą, mūsų kaimynai, su kuriais taip ir neteko susipažinti, kieme lakstė su savo dviem vaikais. Tipinis rytas tokiame rajone, tiesa? - {Dirstelėdama į savo pašnekovą, mergina pasistengė iš savęs išspausti savigynos iššauktą šypsnį.} - Tuomet aš dirstelėjau į kraujo paketą, kuris buvo paruoštas man, tam atvejui kad nepratrūkčiau užpuldama šalia gyvenančius žmones. Ir tuomet aš pamaniau, ar būtent toks gyvenimas yra vertas vadintis gyvenimu?  Aš niekuomet negalėsiu tapti tavo vaikų motina, niekada nemirsiu, matydama ir žinodama kad ateis laikas kai tavo gyvybė užges. Niekada neturėsiu normalaus gyvenimo, būsiu priklausoma nuo kraujo troškimo ir vieną dieną... Aš pavargsiu nuo viso to, pratrūksiu ir mirtinai sužeisiu nekaltą. Ir kaip tuomet galėsiu žiūrėti į tavo akis?
{Kelis kartus linktelėdama galva, tamsiaplaukė nuleido akis, mat nebe atlaikė stebėti jo kintančią išraišką. Būti nemirtingai nebuvo norimas pasirinkimas. Atvirai sakant, jos niekas net neklausė ar ji nori gyventi šitaip. Sprendimai per prievartą buvo padaryti per ją. Todėl mergina niekuomet ir nematė gėrio tame, kad ji gali gyventi amžinai ir būti saugi nuo originaliosios šeimos, kuriai desperatiškai reikėjo jos mirtingos.}
- Tu žinai kad aš tave myliu, Stiles. Jaučiuosi taip, kad būčiau mylėjusi tave amžinai. Ir žinant tai, kad ir kaip stengiausi apsimesti ar nuvyti neigiamas mintis, aš žinojau, kad dėl tavęs turiu išeiti. Neturėjau net minties kur turėčiau išeiti, bet žinojau kad privalau tai padaryti. Ir ilgą laiką aš labai stipriai stengiausi pasilikti, žinodama kad esi mano vienintelis. Ir dabar aš ilgiuosi tavęs, su kiekvienu širdies dūžiu. - {Trumpam suspausdama lūpas, tamsiaplaukė buvo priverstinai paskatinta pakelti akis, kuomet abejomis rankomis suėmė jo ranką, kurios pirštai tuo metu lietė jos smakrą} - Ir mūsų gyvenimo pradžia buvo vieninteliai namai, kurių aš niekuomet iš tikrųjų neturėjau. Ir tai buvo geriausias laikas, kurį neiškeisčiau į nieką. Bet visą tai, tuo pačiu metu buvo totalus melas, kuriame pasilikti daugiau nebe turėjau jėgų. Todėl aš pasirinkau išeiti, nes tu esi vertas normalaus gyvenimo, laiko kuris yra vertinamas. Nes aš negaliu pasirinkti kuo būti, bet tu, tu dar turi tokią galimybę. Jei aplinkybės būtu kitokios, aš nesvarstyčiau ne akimirkos, o pasiduočiau laikui, kurį galėtume praleisti kartu.
{Vilkėtos striukės kišenė suvibravo, pranešdama apie balso žinutę, kuri atkeliavo iš Caroline Mikaelson telefono (bandau sujungti abiejų temų įvykius į vieną). Tačiau mergina neatsiliepė iš karto, manydama kad šis pokalbis turi didesnės reikšmės. Juk tai buvo atviras atsisveikinimas, kuris buvo svarbus abiems asmenims. Nes jie buvo sukurti vienas kitam, bet jos "prakeiksmas" neleido jiems būti kartu, ir tai buvo protingiausia, pasitraukti. Tiesiog išbraukti viską, ir pamiršti. Bet jo žodžiai buvo teisingi, ir todėl taip stipriai skaudino, jis sakė tai, ko ji visa savo siela troško. Bet tai kas buvo statoma ant kortos baugino, ir neleido jai pasiduoti jam, ir padaryti tai, ko nori ir pati. Ji sumerkė akis, kurios buvo sudrėkusios sūriu vandeniu. Pasigirdo sunkus atodūsis, po kurio mergina, atitraukė savo rankas nuo jo veido, pasisakydama.}
- Tu privalai mane paleisti. Neversk manęs imtis desperatiškų veiksmų, kurie gal ir palengvins gyvenimą, bet tuo pačiu ir atims jo dalį.
{Tai susakydama mergina tik linktelėjo galva, ištardama tuos sunkius žodžius} - Sudie, Stiles. - {Tai nuskambėjo šaltai ir skausmingai, bet tai buvo geriausia, ką ji sugebėjo iš savęs išspausti, prieš tai, kai išlipo iš transporto priemonės, patraukdama nutolusio miesto linkme.}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ Empty Re: AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume