Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

5 posters

Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Andrea Argent Pen. 09 28, 2012 1:13 pm

Garsiosios Vegaso gatvės.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by James Petrov Pir. 08 19, 2013 10:20 am

{Sėdėdama prie neužvesto automobilio vairo, visą laiką laikė vieną ranką ant minėto daikto. Stebėdama praeinančius žmonės, kurių gyvenimai yra ant tiek pilki, kad ir pačiai buvo ėmė atrodyti kad jai tapo per daug sunku suprasti tai, kad ir ji kadaise buvo viena iš tos pilkos masės. Kuomet veide blykstelėjo trumputė šypsena, pasuka akis, norėdama įsitikinti kad gali greitai pradėti važiuoti ten, kur buvo ir suplanuota, kuomet ji nusprendė galutinai išvykti iš Niujorko}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Katherine Pierce Pir. 08 19, 2013 10:26 am

*Kurį laiką būdama pasitraukusi nuo Elenos automobilio per kelis žingsnius, prie savo ausies laikė prispaudusi savo išmanųjį telefono aparatą. Neleisdama kitame gale esančiam žmogui nieko pasakyti, nuolankiai dėstė savo nuomonę* - Mes išvykstam, greičiausiai kitos dienos išvakarėse. Aš pavargau Elaidža, ir aš nesu skolinga Klausui, kad visą laiką būčiau netoli jo. Jis pats pasirinko savo gyvenimo būdą, ir jis kategoriškai nesutampa su manuoju. Ir tuo labiau su tavuoju. - *Po trumputės pauzės, nuleidžia akis* - Aš su Elena. Ir tu turi tik vieną parą, tam kad nuspręsti ko nori iš savo gyvenimo. Nes faktas tas, kad šios merginos atleidimo tau reikia. Bet kokiu atveju, kaip ir sakiau, mes kol kas Las Vegase. - *Tuo baigusi savo kalbą, iš kart patraukia telefoną sau nuo ausies, ir žmogiškai greitai pasiekia automobilį, atsisėsdama ant priekinės keleivio sėdynės. Atsisukdama į Eleną, nusišypso* - Na, ar esi pasiruošusi nesibaigiančioms pramogoms?
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Samantha Lumière Pir. 08 19, 2013 1:42 pm

Viso skambučio metu, nepratardamas ne vieno žodžio, paprasčiausiai klausė viso monologo, kurį buvo pasiruošusi susakyti jo sesuo. Kvėpuodamas į ragelį, ir tokiu būdu rodydamas kad vis dar klauso, buvo nuleidęs akis ir paprasčiausiai leidęs sau apgalvoti tai, ko jam pačiam reikia, ir ar tikrai verta vykti į pasaulio kraštą tam, kad gauti minėtą atleidimą. Galiausiai kai pokalbis nutrūko, pasilikęs kelioms minutėms ten, kur ir buvo, pagaliau padarė savo apsisprendimą, ir gavęs pirmos klasės lėktuvo bilietą, pagaliau išvyksta ten, kur buvo nurodyta.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by James Petrov Št. 08 24, 2013 1:37 am

{Ilgą laiką paprasčiausiai stebėdama tolimus vaizdus, kurie jai atsivėrė prieš akis, kuomet Claire telefonu kalbėjo su savo broliu, leido sau apsvarstyti ir tuos aspektus, kuriuos palieka sau už nugaros. Kadangi taip įvyko kad paskutinis jos giminės atstovas šiuo metu priverstas ilsėtis amžina ramybe po žeme, o vyras kurį atrodo mylėjo labiau nei ką kitą, gyvena visiškai atskirą nuo jos gyvenimą, sumerkia akis. Kuomet jos vaizduotė nupiešia tą įvykį, kuomet su geriausia drauge, kuomet jos abi buvo viso labo mirtingos, pirmą kart pasirodė pas tatuiruočių meistrą, atmerkia akis. Įsistebėdama į ant riešo esamą simbolį, kuris įgauna prasmę tik kai sujungi jį su antra puse, veide išspaudžia savitą šypseną. Kuomet jos mintis nutraukia Claires balsas, pasukdama akis į jos pusę, užveda savo automobilį, kuris akimirksniu pajuda iš vietos} - Manau kad esu labiau nei pasiruošusi. Noriu išmokti kaip valdyti savo emocijas, ir manau kad geresnio varianto nei tu, nebūčiau radusi.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Arthur Bishop Št. 08 24, 2013 1:58 am

Kaip tik tuo metu, kai merginos automobilis pajuda iš vietos, pasirodydamas prieš jo kapota, viena ranka priverčia transporto priemonę sustoti, juk niekas nenori nutrenkti asmens dienos metu, kai čia pilna žmonių. Kadangi iki pat tos akimirkos buvo nuleidęs galvą, pagaliau pakelia akis, veide išspausdamas pakankamai savimi patenkintą šypseną. Pirmiausia akis nukreipęs į šviesiaplaukę, galiausiai vėl pažvelgia į Eleną, kuri akivaizdu jam sukelia kur kas didesnį susidomėjimą: - Ne tiek daug laiko prabėgo nuo mūsų paskutinio susitikimo, Elena. - Liežuviu perbraukęs sau per lupas, nepasitraukia iš vietos, pratęsdamas savo mintį: - O tu labai pasikeitei.
Arthur Bishop
Arthur Bishop

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.


Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Miestas : Seattle, Washington - gimtinė, vėliau teko persikelti į NY, bei ten pasilikti dėl įsipareigojimų darbui ir brolio vilkolakiams.
Meilė : JUDITH (FARLEY) BISHOP.
Draugai : Yra gerbiamas kone kiekvieno iš būrio narių, lygiai taip pat kaip ir ilgamečių kolegų, kuriuos gali pavadinti savo draugais.
Rūšis : BETA VILKOLAKIS (54)
Darbo paskirtis : Karališko kraujo vilkolakių tarybos narys / gelbėtojas naras.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by James Petrov Antr. 09 03, 2013 12:12 pm

{Būtent dėl to kad automobilis jau buvo pajudėjęs iš vietos, vos pamačiusi "išdygusį" asmenį, vos spėja sustabdyti savo transporto priemonę, kad jo nenutrenkti. Negesindama variklio, akimirksniu susiaurina savo akių vokus, įsistebėdama į "kablį". Staiga neigiamai supurčiusi galva, viena ranka atlenkia durelių rankeną, bei išlipa lauk iš automobilio. Vien todėl kad šiuo metu jos atmintis yra nepriekaištinga, vis nenuleisdama akių nuo jo veido, prasitaria} - Aš žinau kas tu. Kilian'as Džaunsas, kitaip Kapitonas "Kablys". - {Liežuviu perbraukdama sau per lupas, žvilgsnį nukreipia konkrečiai į minėto asmens akis} - Dar kitaip, asmuo kuris primaitino mane savo krauju, kuo puikiausiai žinodamas kad bet kuris iš originaliųjų, arba pašalinių gali užsigeisti atimti mano žmogiškumą. Ko tau reikia? Padėkos? Nes jei taip, nemanau kad šiandiena to sulauksi. Paprasčiausiai dėl to, kad toli gražu nesu niekam dėkinga.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Arthur Bishop Kv. 09 05, 2013 11:45 am

Merginai belipant iš automobilio, nesugeba praleisti tos progos, kad nužvelgti jos liauną mažą kūnelį. Kuomet sulaukia jos pirmo komentaro, iškeldamas ranką, sumoja rodomuoju pirštu, taip tarytum "liepdamas" jai nieko daugiau nekalbėti: - Norėdamas padėkos, aš ją nesunkiai sugebėčiau gauti. Tačiau mane domina šis tas kito. - Kadangi mergina beveik pasiekė jį, jam tetrūko žengti kokius du žingsnius, kad atsidurtu greta jos. Todėl negaišdamas laiko, prisiartina tiek, kad juos skirtu ne daugiau kaip dešimt centimetrų. Pirštais perbraukdamas per jos plaukų sruogą, įsistebi į merginos lupas, tuo pačiu metu į šypsnį temptelėdamas savąsias: - Ar tau kas nors buvo minėjęs tai, kad būti vampyre tau tinka, Elena? - Kuomet pakelia žvilgsnį į merginos akis, pratęsia savo kalbą: - Originalieji tau nėra patys tinkamiausi draugai, - Omeny turėdamas automobilyje likusią blondinę, pratęsia: - Tačiau aš kita vertus, tau būčiau naudingas, kaip ir tu man. Tik suteik man tokią galimybę.
Arthur Bishop
Arthur Bishop

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.


Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Miestas : Seattle, Washington - gimtinė, vėliau teko persikelti į NY, bei ten pasilikti dėl įsipareigojimų darbui ir brolio vilkolakiams.
Meilė : JUDITH (FARLEY) BISHOP.
Draugai : Yra gerbiamas kone kiekvieno iš būrio narių, lygiai taip pat kaip ir ilgamečių kolegų, kuriuos gali pavadinti savo draugais.
Rūšis : BETA VILKOLAKIS (54)
Darbo paskirtis : Karališko kraujo vilkolakių tarybos narys / gelbėtojas naras.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by James Petrov Kv. 10 17, 2013 7:28 am

{Klausydama asmens, kuris buvo visai netoli jos balso, bei tuo pačiu metu kažkodėl būdama nukreipusi visą savo dėmesį į jo iškvepiamą orą, kuris nuo menko atstumo vis atsitrenkdavo į jos odą, atlošia galvą, kad galėtu įsistebėti į jo veidą} - Manau kad aš sugebu ir pati puikiaia tsirinkti tuos, su kuriais man geriausia būtu bendrauti. Tikiuosi tame viskas aišku, Kabli? - {Kuomet šis pamini originaliąją, pati nejučia nuleidžia savo akis į jo rankas, kurios kaip tyčia yra dvi. Būtent dėl to kad buvo kuo puikiausiai išstudijavusi Katerinos gyvenimo istoriją, susiraukia, kuomet jos mintyse pasirodo ta mintis, kad kapitonas neteko rankos dar tuomet, kai buvo žmogus. Kažkodėl užvaldyta beribio sustingimo, pasistengia perklausti} - Jei originalieji man nėra naudingi, kuo gi man gali pasitarnauti paprastas vampyras?
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS VEGASO GATVĖS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume