NAMELIS #001:

Go down

NAMELIS #001:

Rašyti by Olivia Chamberlain on Pen. 09 28, 2012 1:30 pm

NAMELIS #001:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: NAMELIS #001:

Rašyti by Christian D'Agosto on Kv. 04 21, 2016 4:43 pm

- Taip! - Gavosi kur kas labiau pakylėtai, nei buvo suplanuota. Tačiau devintą šimtmetį kopiantis vampyras net neketino savęs smaugti rūsčia kasdienybe, kokią dažniausiai sau parūpindavo tie, kurie paprasčiausiai pavargdavo nuo nesibaigiančio gyvenimo, tų pačių išgyvenimų ir tų pačių, kasdienę rutiną primenančių dalykų. Išmanusis telefono aparatas buvo laikomas keliais pirštais, kuomet savo stiklu rėmėsi į ausies kaušelį. Veide spinduliavo šypsena, kuri išdavė kad pokalbis su neskelbiamu asmeniu kitapus ragelio vertė jaustis gerai. Keliaudamas per pakankamai didelį namą, kuris buvo pastatytas visai netoli nuo sniegingų kalnų kurorto. Iš pradžių šis medinis, apšildytas pastatas net ir priklausė kurortą įsteigusiems žmonėms. Tačiau, nuspręsdamas kad būtent šis klimatas yra labiausiai patogus ir ne sezono metu, leidžia atsipūsti nuo žmonių srauto, kuris ne visuomet yra varginantis, ypač kad su laiku išmokai pamėgti tokius dalykus, kaip slidės. Kurios tarp kitą ko buvo pastatytos prie pat durų. Pasiekdamas ant virtuvinės spintelės paliktą virdulį, suėmė šį viena ranka, pakeldamas nuo elektros kištuko. Klausydamas kitapus telefono ekrano esančio asmens kalbos, tik kartas nuo karto išsivėpdavo, rečiau prunkštelėdavo.
- Tu tikriausiai pamiršai su kuo kalbi? Žinoma kad aš už, tik duok kelias dienas susirinkti daiktus ir iki tavęs atskristi. - Negalėdamas patikėti tuo, kad sulaukė dalinio skepticizmo, supylė karštą vandenį į puodelį, tuo pačiu baigdamas kalbą, - Gerai, aš tau pasuksiu vėliau. Kai būsiu pakeliui, todėl ruoškis, bernvakaris yra šventas dalykas. Todėl pasirūpinsiu kad jis tau liktu geriausia naktimi, kokią tik gyvenime būsi turėjęs. - Pasidabindamas plačia šypsena, jau ketino padėti ragelį, kuomet laisva ranka suėmė puodelį, ką tik užplikytos maltos kavos.
Pokalbis telefonu nenutrūko, kuomet pašnekovas dar stengėsi pateikti pavyzdžius, kad viską ką susakė vampyras buvo šlamštas, palyginus su "kumele" kokią anas buvo nusigriebęs. Pasigirdo gilus įkvėpimas, vėliau atodūsis, po kurio tyla. Ne vienas neskubėjo padėti ragelio. Ne todėl, kad tikėjosi išgirsti dar kokių nors užuominų į tai, kaip turi praeiti minimas ateities vakaras. Greičiau todėl, kad abu laukė TO klausimo, kuris atrodė neišvengiamas. Bet tam kad tai ištarti žodžiais, reikėjo perkopti per didelius laiko paliktus barjerus, kurie ankščiau ar vėliau, bet greičiausiai vėliau, turėjo būti sugriauti. Ir tai atitolindavo tik pažadas laikytis duoto žodžio. Ir tai buvo velniškai sudėtinga. - Kaip ji ten?
Sukandęs dantis, tikriausiai vylėsi sulaukti atsakymo, kad ji taip pat jaučiasi šūdinai, kaip ir jis pats. Nors iš kitos pusės, dalis jo norėjo žinoti kad ji bent stengiasi atrasti savo laimę. Apgailėtina situacija, kai tu kuo puikiausiai žinai ko nori, bet negali padaryti nieko, leidžiant savo pasirinktai pusei apsispręsti ko nori ji. Priversdama buvusį medžiotoją būti nemirtingu, švelniai tariant padarė didelę klaidą, pradingdama. Tyla vėl užpildė ganėtinai gerai veikiantį ryšį, kaip tokiai vietai ir tokiu atstumu. Vampyras net spėjo siurbtelėti karšto skysčio, kuomet staigiai užblokavo savo klausimą: - Ne, verčiau nesakyk. Kitaip, galiausiai pasirodysiu esąs ne toks ir žodžio žmogus ir važiuosiu ne pas tave, pas ją.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

avatar
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume