Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

+10
Clementine Le'Roy
Katherine Pierce
Melissa Armstrong
Silvanus Ambrose
Jules McManus
Jon Spencer
Asmodeus
Nathaniel Lott
Dean Winchester
Arabella Petrova
14 posters

Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty71%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 71% 
[ 10 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty7%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty14%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 14% 
[ 2 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty7%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty0%2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 14
 
 
Poll closed

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 09 03, 2017 1:14 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).


❤ ❤ ❤
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Dean Winchester Pen. 09 08, 2017 12:03 am

Tiesą pasakius, labai laukiau kada bus paskelbtas balsavimas, nes šiaip ar taip, tai iš dalies apjungia mus kaip nares, ir duoda galimybę pasisakyti tiek gerus dalykus, ties blogus, į kuriuos norisi atkreipti dėmesį tobulėjimo link. Kalbant ne iš mano personažo simpatijų pusės (nes tada balas iš manęs būtu per daug akivaizdus), o iš asmeninės. Balsuosiu už Katherine Pierce, kaip vieną seniausių moteriškų personažų šiame forume. Visos metamorfozės, bei gyvenimo įvykiai, nebūtinai tie kurie buvo apibrėžti flashback formatu, pavertė ją forumo dailiosios lyties centru. Puikus personažas, prie kurio akivaizdžiai yra dirbama, antraip ji atrodytu nelogiška ir netgi paviršutiniška. Tad taip, ši veikėja yra verta vadintis geriausia tarp moterų, nepriklausomai nuo to, kad balsuoti nešališkai nebuvo paprastas sprendimas. 8)
Dean Winchester
Dean Winchester

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS 5gCdQWK
Pranešimų skaičius : 1603
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Nathaniel Lott Antr. 09 12, 2017 3:03 am

Aš irgi palaikau Katherine Pierce, nes priešingai nei dauguma mot. veikėjų, ji aktyviausia žaidime. :)
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Asmodeus Kv. 10 05, 2017 3:18 pm

Katherine Pierce
Sunku butu savo balsa atiduoti kam nors kitam sioje kategorijoje. Katherine issiskiria, gal todel, kad ja kurdama autore aiskiai investuoja laika, meile ir jau eile metu lieka istikima paneles Pierce charakteristikai. Pagirtina ir net pavydetina, kad per sitiek laiko personazas ne tik neisbluko, bet kaip kokia Madonna, prisitaike prie praktiskai kardinaliai pakitusios forumo tematikos bei sugebejo joje suzibeti labiausiai is visu moterisku personazu. Man ypac patinka, kad dabar, labiau nei kada autore sen bei ten pabarsto jos tikruosius ir net labai zmogiskus isgyvenimus apibudinancius trupinius padedancius suprasti kodel Katherine yra butent tokia kokia yra.
Saunuole, Alia <3 Long live the Queen!
Asmodeus
Asmodeus

It's your way of life now. The more u fight back the harder it will be


Pranešimų skaičius : 10
Įstojau : 2016-08-08
Meilė : Liviana
Draugai : Elissa
Rūšis : Fatum

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Jon Spencer Št. 10 07, 2017 10:48 am

Tikrai esu labai apleidusi forumą, tas akivaizdu ir aš tuo nesidžiaugiu. Bet panos, su kuriom turėjau reikalų puikiai žino ką aš dabar darau ir kodėl esu tokia bizi :D Tad nepažadu, kad labai greitai subalsuosiu visose temose. Visgi šis balsavimas yra man asmeniškai svarbiausias ir aš dar vieną kartą apdovanoju žmogų, personažą, kuris vienu kritiniu metu išgelbėjo mano mylimiausią, svarbiausią veikėją. Nieko nenustebinsiu pasirinkusi Katherine Pierce, nes mūsų rpg patirtis forume buvo absoliučiai MAGIŠKA. Tiek Gerda, tiek Alia suteikė man be galo daug įkvėpimo realizuotis žaidime taip, kaip aš noriu - t.y. laužant nusistovėjusią tvarką. Tik dėl jų dviejų esu visiškai garantuota, kad turėsiu malonumo postinti eilę metų į priekį, kad laikysimės drauge šioj kūrybinėje srityje nesvarbu kas benutiktų <3 Realiai be jų abiejų nebebūtų ir mano veikėjo, nes aš paprasčiausiai nebeturėčiau įkvėpimo ir motyvacijos. Kažko naujo ir labai wow apie patį miss Pierce veikėją aš tikrai nepasakysiu, nes kas seka žino kame Kat spindi ryškiausiai. Ir patikėėėkit, labai laukiu kada praeis šitie sunkūs mėnesiai ir aš galėsiu su trenksmu grįžti į žaidimą žinodama, kad manęs jame laukia <3
Jon Spencer
Jon Spencer

Holy behavior won't make you a saviour.


Pranešimų skaičius : 1898
Įstojau : 2016-04-01
Amžius : 39
Miestas : Cumberland County, North Carolina
Meilė : Loneliness adds beauty to life. It puts a special burn on sunsets and makes night air smell better.
Draugai : What a lovely surprise to finally discover how unlonely being alone can be.
Rūšis : Life is only precious because it ends.
Darbo paskirtis : The United States Army Special Forces

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Arabella Petrova Št. 10 14, 2017 3:08 am

Aš manau kad labai nustebinsiu visus tuo, koks yra mano pasirinkimas. Bandžiau atsižvelgti pirmiausia į lankomumą (kuris nepasireiškia tik pasivaidenimais žaidimukuose, kuriuose kiekvienas mūsų gali tai padaryti), pačiame žaidime, įvairiuose pagrindinių siužetinių linijų vingiuose. Taip pat atsižvelgiau ir į tai, kiek labai yra išdirbtas šis moteriškasis personažas, kiek jame yra logikos, ir kiek jame yra neaiškių skylių, kurios nėra iki galo paaiškintos iki pat dabar. Dar vienas ženklus dalykas, buvo charakteristika, kuri mano nuomone turėtu išsiskirti iš daugumos, antraip negalės "stend up" padaryti tarp pilkosios masės. Ir kai susumavau visus už ir prieš, savo balsą atidaviau už - Elissa Ambrose. Turint omeny, kad ji "švelniai tariant" pagadino reikalus mano Katherine Pierce, manau kad mano balsas yra staigmena. Bet būkime biednos, bet teisingos. Elissa yra labai sunkus personažas, tačiau tuo pačiu metu ir geriausias iš Gerdos sukurtų moteriškų amplua. Ji trapi ir tyra, tačiau kuomet reikalas prispiria, ji geba parodyti tokius ragiukus, kokie nustebintu net tą pačią pragaro valdovę Lilith. Elissa yra unikali ne vien savo charakteristika, įsiliejimu į forumo pagrindinius siužetus, tačiau ir labai žemiška (žmogiška) asmenybė, kuri gali susipainioti jausmuose, gali daryti klaidas, iš jų mokytis ir kovoti už save. Pati, asmeniškai labiausiai vertinu stiprias moterys, kurios yra pakankamai nepriklausomos. Ir sakykit ką norit, 2017-tais metais, o konkrečiau jų pabaigoje šios moters išgyventa asmenybės metamorfozė verčia garsiai ir atsistojus paploti. Ir ne, į subinę aš nelendu. Bet, kadangi žinau ką planuojame daryti tarp Katherine ir Elissos toliau, mano asmeninės simpatijos, visu 110% keliauja būtent jai. Šaunuolė, ypatingai sveikintina tai, kad laikaisi savo vizijos ir ją net per sunkumus, vis vien įgyvendini. ❤ ❤ ❤
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Jules McManus Kv. 11 30, 2017 1:26 pm

Palaikysiu prieš mane parašytą nuomonę, ir savo balsą su didžiausiu malonumu atiduosiu už ELISSĄ AMBROSE! ❤
Jules McManus
Jules McManus

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS BPeH7gX
Pranešimų skaičius : 2092
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : It doesn't matter how dark my soul is or how bad I am as a person. Alaska will always make my dark world shine and will make me smile and feel free. ❤️‍
Meilė : O this happened that I fell for a french guy that loves to chase a ball on the field and makes a living out of it.
Rūšis : BETA WEREWOLF
Darbo paskirtis : Make all the wrong choices.
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Silvanus Ambrose Pir. 12 04, 2017 9:25 am

KATERINA PETROVA A.K.A. KATHERINE PIERCE.
✓ Fatališka ir dėmesio nestinganti, vizualiai iš proto vedanti, tobula moteris.
✓ Man patinka jos nepriekaištingas balansavimas tarp žmogiško švelnumo ir vampyriško žiaurumo.
✓ Ji visuomet, net istorijose, kuriuose neužima pagrindinį vaidmenį, puikiai perlenkia visą dėmesį į save.
✓ Priešingai nei dauguma mergaičių forume, ji išlieka geidžiama ir norima, nepriklausomai nuo to ar yra užimta.
✓ Nemirtingų būtybių visatoje, ji kaip be pasukus, yra "moterų karalienė", ryškiausia žvaigždė danguje.
✓ Tyliai pavydžiu savo bratkai, kad pavergė ją, nepriklausomai nuo to, kad Silas gi buvo įsisvaigęs į Katerinos kopiją. xDD
Silvanus Ambrose
Silvanus Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 1040
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : Vampire / Warlock (27/2000+)
Darbo paskirtis : Do not pay attention to my cousins. Every family needs a couple idiots and we keep them around for entertainment.
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Melissa Armstrong Tr. 01 17, 2018 2:48 pm

Primenu: Balsavimas bus uždarytas, vasario 7 d., balsuokite (palaikykite savo favoritus) kol yra galimybė. ❤ ❤ ❤
Melissa Armstrong
Melissa Armstrong

I will fight for those who cannot fight for themselves.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS IaIjSfw
Pranešimų skaičius : 536
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : Love is not a maybe thing, you know when you love someone. JAMES VALDEZ.
Draugai : I am blessed to have so many great things in my life - family, friends and enemies. All will be in my thoughts daily.
Rūšis : ALPHA WEREWOLF (26)
Darbo paskirtis : There is always space for improvement, no matter how long you've been in the business. I've been there from day one.
Klanas : 🌙

https://bloodyrose.forumlt.com/t760-rivasliana1-instagram

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Katherine Pierce Antr. 01 23, 2018 1:00 am

▻ Liana Rivas.
Ilgai svarsčiau už kurį personažą atiduoti balsą, nes dabar man tik dvi atrodo labiausiai vertos dėmesio, autorė ta pati. Pasirinkau šią.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Clementine Le'Roy Antr. 01 23, 2018 2:32 am

Jau kelinti metai iš eilės, ši mergina yra labiausiai dėmesio vertas moteriškas personažas. ❤ Nežinau kas apie ją yra kitaip, tačiau net pradėdama gęsti, ji visų netikėtumui sutviska kai naujas pinigėlis. :twisted: Šaunuolė, Katherine Pierce visada išliks legenda forume, todėl su dideliu malonumu savo palaikymą balsu atiduodu jai ir šiais metais. :P
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Christian D'Agosto Sk. 01 28, 2018 3:26 pm

+ KATHERINE PIERCE. Viena ryškiausių forumo zvėzdų, kuri nenublanksta jau eilę metų iš eilės. Todėl, man vienas malonumas atiduoti pelnytą balsą už šią garbanę. Nes reikia pripažinti, kad personažas net neketina nublankti, ir kuo toliau, tuo aiškiau parodo skirtingas savo asmenybės puses (prie ko stipriai prisideda plotai su Redford). Kurias, man asmeniškai, labai malonu matyti.
Christian D'Agosto
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Pen. 02 16, 2018 2:29 am

Katherine Pierce, nes paprasčiausiai jai nėra lygių tarp moterų. :D
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Jake Armstrong Št. 02 17, 2018 2:51 pm

Man nuoširdžiai kyla klausimas: ar kas nors, kas turi vyrišką personažą atsisakytu pasivartyti su tokios išvaizdos ir tokio būdo moterimi kaip Katherine Pierce? Kažkodėl labai sunkiai tikisi man, kad kas nors pasakytu "aš". xD Mano balsas žinoma atiduodamas šiai asmenybei, nes viskas ką ji daro (net kai daro labai blogus dalykus) atrodo seksualiai, vedančiai iš proto ir mūsų veikėjams sukeliančiai bent dalinę erekciją. Kiek atsimenu Katherine visada buvo geidžiama, labiausiai dėmesio sulaukianti moteris, ir nors savo dailių kojų prieš beveik nieką neskiesdavo, Mason'ui užtekdavo trumpam atsitraukti, kad šalia jau atsirastu koks kandidatas. Dabar ši estafetė yra perduoda kitam, be proto ryškiam forumo vyrukui. Kuris be to kad gavo visas privilegijas į šią moterį, taip pat pakėlė ją antram gyvenimui, antrai galimybei parodyti ją kitu kampu.Tikiuosi mano argumentas aiškus, bei supratote kad palaikiau ir palaikysiu šią vampyrę dėl to, kad ji ne vienus metus yra tokia. 8)
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Andrea Argent Kv. 02 22, 2018 7:03 am

Katherine PiercePasikartosiu pasakydama, kad tai vienitelė ir nepakartojama. Ji visada triumfavo ir iki pat šių dienų išlaikė norimiausios moters statusą forume. Šaunuolė.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Arabella Petrova Pir. 03 19, 2018 2:04 am

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - KATHERINE PIERCE!

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Motera_zpsk8u768wx

(Daugumos balsavusių nuomone, šiais metais labiausiai nusipelnęs dėmesio moteriškasis personažas priklauso Man, už ką norėčiau nuoširdžiai padėkoti, nes nepaisant visų pakilimų ir nuopolių, džiaugiuosi kad visų Jūsų dėka ši garbanė vis dar yra norima ir reikalinga)
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS Empty Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume