Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOS, REIKIA PAGALBOS!

5 posters

Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Marcel Gerard Tr. 11 04, 2015 3:21 pm

Okey, visas tas Erica McManus dalykas visiškai neveikia man. Todėl, su didžiausiu pasigailėjimu turiu pranešti kad padariau klaidą atsikračiusi Jules. Todėl... Brangieji, dabar man bus reikalinga pagalba! Jules vienaip ar kitaip yra palietusi daugelio personažų gyvenimus. Tai gal kaip nors... Su kokiu finikso akmenuku ar dar kuo nors, galėtumėt ją prikelti? Juk... Juk... Yra ją mylinčių žmonių ar tiesiog"geriečių"? xD xD

Vienaip ar kitaip, būčiau dėkinga ir atsilyginčiau paslauga mainais į paslaugą. AČIŪ!! xD
Marcel Gerard
Marcel Gerard

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 361
Įstojau : 2012-09-27
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ

Atgal į viršų Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty Re: SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Thomas Shelby Št. 11 07, 2015 7:13 am

Drąsiai žinok, galėčiau užsiimti tokiu dalyku.
Bet žinant mano Bonnie's charakterį, tam kad užsiimti juoda ir nepažįstama magija, reikėtu ją "įtikinti" tuo.
Todėl jei sugalvotum priežastį, ar rastum kas galėtu paspardyti jos užpakalį - galėčiau laisvai padėti tau su šiuo prisikėlimu. xD
Thomas Shelby
Thomas Shelby

Guess the apple doesn't fall far from the tree...


SOS, REIKIA PAGALBOS! S7dyxkp
Pranešimų skaičius : 1875
Įstojau : 2013-09-03
Meilė : A soulmate is someone who you can carry with you forever. It's the one person who knew you and accepted you and believed in you before anyone else did, or when no one else would. And no matter what happens, you will always love them. Nothing can ever change that. The one that got lost in time.
Draugai : I have made arrangements with men I trust... If I die, then you will die.
Rūšis : Bloodsucker (38/800+)
Darbo paskirtis : I Have No Limitations.
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=1_StfNHjim0&feature=share

Atgal į viršų Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty Re: SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Arthur Bishop Št. 11 07, 2015 8:50 am

Iš tikro tai ir aš galėčiau būti tuo asmeniu, kuris imsis terorizuoti Bonnie. Vis tiek labai prijaučiu šiai raganai. 8) Tad jei nieko geriau nesugalvosit, galit kreiptis į mane. Nes nereikia pamiršti to, kad Jules jam buvo mažu mažiausiai bendradarbė, daugiausia svarbi draugė.
Arthur Bishop
Arthur Bishop

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.


Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Miestas : Seattle, Washington - gimtinė, vėliau teko persikelti į NY, bei ten pasilikti dėl įsipareigojimų darbui ir brolio vilkolakiams.
Meilė : JUDITH (FARLEY) BISHOP.
Draugai : Yra gerbiamas kone kiekvieno iš būrio narių, lygiai taip pat kaip ir ilgamečių kolegų, kuriuos gali pavadinti savo draugais.
Rūšis : BETA VILKOLAKIS (54)
Darbo paskirtis : Karališko kraujo vilkolakių tarybos narys / gelbėtojas naras.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty Re: SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Silvanus Ambrose Sk. 11 08, 2015 4:36 am

Tada gausit susirasti daugiau nei vieną suinteresuotą, kad vilkolakė atsibustu. Nes dėl tam tikrų įvykių, kurie greitu metu bus atskleisti. Iki Bonnie's dasigauti bus pakankamai sunku, o tai galiu pažadėti aš. :lol: Todėl, atsižvelkit ir į tai, kuomet planuosit visą tą prisikėlimo siužetą.
Silvanus Ambrose
Silvanus Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 1040
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : Vampire / Warlock (27/2000+)
Darbo paskirtis : Do not pay attention to my cousins. Every family needs a couple idiots and we keep them around for entertainment.
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty Re: SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Arabella Petrova Antr. 11 10, 2015 11:40 am

Manau kad jei nebūsiu tuo metu apsikrovusi temomis, tuomet su mielu noru prisidėsiu. :P
Vis vien Katherine būtu pats laikas padaryti bent vieną gerą darbą dėl savo šeimos. O padėti prisikelti Jules būtu pats tas.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


SOS, REIKIA PAGALBOS! 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

SOS, REIKIA PAGALBOS! Empty Re: SOS, REIKIA PAGALBOS!

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume