Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2014 METŲ HIBRIDAS?

+12
Nathaniel Lott
Gabriel Gotham
Arthur Bishop
Amelia Washington
Mason Lockwood
Arabella Petrova
Jia Li Wang
Christian D'Agosto
Chariton Geminus
Andrea Argent
Sebastian Geminus
Clementine Le'Roy
16 posters

Go down

2014 METŲ HIBRIDAS?

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty31%2014 METŲ HIBRIDAS? Empty 31% 
[ 5 ]
2014 METŲ HIBRIDAS? Empty6%2014 METŲ HIBRIDAS? Empty 6% 
[ 1 ]
2014 METŲ HIBRIDAS? Empty63%2014 METŲ HIBRIDAS? Empty 63% 
[ 10 ]
2014 METŲ HIBRIDAS? Empty0%2014 METŲ HIBRIDAS? Empty 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 16
 
 
Poll closed

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Clementine Le'Roy Sk. 03 16, 2014 1:53 pm

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


2014 METŲ HIBRIDAS? Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Sebastian Geminus Št. 03 22, 2014 6:38 am


  • Klaus Mikaelson.

Neskaitant to, kad šio asmens lankomumas yra tragiškas, negaliu praleisti pro akis to, kokius darbus ir kokį pripažinimą šis yra įgavęs per visą savo egzistavimo laiką. Jis yra būtent tas, kurio dalis čia esančių nemėgsta, o kita dalis siekia būti greta. Reikia paminėti kad jis yra įdomus kaip abiejų rūšių atstovas: tiek vilkų, tiek vampyrų. Puikiai sugeba manipuliuoti, tačiau tuo pačiu metu ir gauti tikrą asmenų ištikimybę, pasiskyrimą. Su didžiausiu nekantrumu laukiu kada mūsų personažai susikirs (o manau kad tai ankščiau ar vėliau nutiks, atsižvelgiant į Cooms'o išskirtinumą). Taigi, už tai kad puikiai įkūnija savo personažą, ir yra viskuo įdomus, manau todėl yra vertas gauti balsą iš mano pusės.
Sebastian Geminus
Sebastian Geminus

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.


Pranešimų skaičius : 208
Įstojau : 2014-02-16
Rūšis : Vilkatas

https://www.tumblr.com/blog/view/ellaenys/679086837440135169?sou

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Andrea Argent Št. 03 22, 2014 10:24 am

Klaus Mikaelson

Vienareikšmiškai palaikau ir palaikysiu šį asmenį. Tai pirmasis hibridas - siaubūnas forumo istorijoje užsitarnavęs manau daugelio pagarbą. Ir kaip jau buvo paminėta prieš tai, vieni jį myli, o kiti nekenčia. Jis labai stiprus ir moka savo jėgą nepersistengiant teisingai panaudoti prieš savo priešus (ir ne tik).
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


2014 METŲ HIBRIDAS? UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Chariton Geminus Tr. 06 04, 2014 1:48 pm

Mason Lockwood. Tiesą pasakius, net nesvarsčiau kito varianto. Nes paprasčiausiai labai žaviuosi šiuo personažo augimu, nuo paprasto, gyvenime pasimetusio vilkolakio iki tapimo alfa hibridu. Ir realiai kalbant, turiu pasakyti kad jis vienintelis iš paminėtų hibridų parodė visą tą virsmo, savęs laužymo procesą. Todėl 10 balų personažui ir žinoma, mano palaikymas šioje kategorijoje. ;]
Chariton Geminus
Chariton Geminus

Between two evils, I always pick the one I never tried before.


2014 METŲ HIBRIDAS? 0166zh8
Pranešimų skaičius : 516
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : I love New York. You can pop out of the Underworld (hell or something) in Central Park, hail a taxi, head down Fifth Avenue with a giant hellhound loping behind you, and nobody even looks at you funny.
Draugai : True friends are those rare people who come to find you in dark places and lead you back to the light.
Rūšis : ORIGINAL WILCATUS
Darbo paskirtis : Success is not final; failure is not fatal: The courage to continue counts.

https://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Christian D'Agosto Tr. 08 13, 2014 4:50 pm

Mason Lockwood, ir kitų variantų net nesvarsčiau. Tikriausiai todėl, kad (žinoma kad aš skaitau tai kas vyksta, nes savo pagrindinį, šį, personažą iškeičiau kitu), šis asmuo labiausiai pabrėžė charakteristikos pasikeitimą po tapimo kitokiu "padaru". Pastoviai galima pamatyti personažą žaidime. Istorijos įtraukiančios, įdomios, kaip ir pats Lockwood. Manau, kad iš visų čia paminėtų asmenų, šis, geriausiai išreiškia koks nesuvaldomas aparatas yra - hibridas.
Christian D'Agosto
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Jia Li Wang Antr. 08 19, 2014 3:42 pm

Balsas skitas - Mason Lockwood.
kaip ir buvo paminėta prieš tai, šis asmuo labiausiai pasireiškia kaip hibridas, kiti labiau prislopinti šiuo atžvilgiu.
Jia Li Wang
Jia Li Wang

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 361
Įstojau : 2013-12-10
Miestas : In London, everyone is different, and that means anyone can fit in.
Rūšis : Vampire (39/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://www.tumblr.com/blog/view/thepsthings/676821375828312064?

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Arabella Petrova Tr. 08 20, 2014 11:40 am

MASON LOCKWOOD

→ Mano balsas manau kad nieko nenustebins, tačiau daug kas man ir pritars, kad iš viso sąrašo jis yra verčiausias minėtos kategorijos. Jis taikliai naudojasi abiejų savo pusių galiomis (tiek vilkolakiškais, tiek vampyriškais), ir nereikia pamiršti kad jis yra alfa patinas. Kad norit ar ne, jį stato į pirmą vietą tarp kitų hibridų. Impulsyvus, savęs nesugebantis suvaldyti padaras, kuris yra valdomas savo vidinių demonų ir troškimų. Tai tarytum rankose laikoma granata, stuporas ir pamestas raktelis.
→ Plius, dalis balso skiriama ne vien personažui, o tam asmeniui, kuris už jo slepiasi. Net pastaruoju metu, kai turėjau visišką kūrybinę krizę, ir rašiau tik tam, kad atrašyti, nesigilindama ir atvirai kalbant nesistengdama, šis asmuo, pasirūpino kad Katherine visiškai nebūtu prarasta. Tad, asmeninė padėka tau, ir žinoma pagyrimas už nepakartotiną Lockwood'ą.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2014 METŲ HIBRIDAS? 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Mason Lockwood Pen. 08 22, 2014 6:17 am

Hibridu tevas, blogietis Klausas, kas be ko yra mano favoritas ;D Nieko cia daugiau nebepridursi, nebent turiu planu ir manau, kad ju su Masonu paliaubos netolimoj ateity bus stipriai "supurtytos". Muahaha ;D
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Amelia Washington Pen. 08 22, 2014 2:54 pm

Klaus Mikaelson. Už tai, kad jis vienintelis (kad ir labai trumpam) sugebėjo nuleisti mano raganą ant žemės ir gauti pažadą dėl norimos paslaugos. Klausimas tik vienas, kiek iš tiesų yra vertas Bennett žodis? xD O jei rimčiau, tai mano balsas atitenka tau ir už tai, kad niekada nenuspėju tavo tikslų. Atrodo galvoji vieną, o tu paimi ir viską apsuki kitaip. Šaunuolis. 
Amelia Washington
Amelia Washington

I'm paranoid, crazy, and that's working out just fine.


2014 METŲ HIBRIDAS? RTv8Wjp
Pranešimų skaičius : 77
Įstojau : 2013-10-20
Miestas : I go to Paris, I go to London, I go to Rome, and I always say, ‘There’s no place like New York. It’s the most exciting city in the world now. That’s the way it is. That’s it.
Meilė : There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I’ve loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough.
Draugai : Always be grateful to those who have given you struggle, without them you would not know the capacity of your strength... those I consider my real friends.
Rūšis : ENCHANTRESS (33)
Darbo paskirtis : Show me a sane man and I will cure him for you. Psychiatrist. ⏰

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Arthur Bishop Sk. 08 24, 2014 1:27 pm

Mason Lockwood. Pasakysiu taip, kad labai norėčiau balsuoti už kitą asmenį, kuris man aplamai patinka kaip perteiktas personažas. Bet, jis ne velnio čia nebe daro, apart to kad kuriasi šeimą ir peršasi žmonai. Todėl nusprendžiau atiduoti balsą tam, kuris kuo puikiausiai atitinka hibrido savybes, turi vienaip ar kitaip labai ryškų charakterį ir tokį pat gyvenimo būdą. O kas svarbiausia prie savęs pritraukia daug kitų personažų, kurie atrodo jau buvo užmigę letargo miegu. Taigi, už pozityvias savybes, ir už tai kad yra tinkamas pavyzdys kitiems hibridams, gauna mano balsą.
Arthur Bishop
Arthur Bishop

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.


Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Miestas : Seattle, Washington - gimtinė, vėliau teko persikelti į NY, bei ten pasilikti dėl įsipareigojimų darbui ir brolio vilkolakiams.
Meilė : JUDITH (FARLEY) BISHOP.
Draugai : Yra gerbiamas kone kiekvieno iš būrio narių, lygiai taip pat kaip ir ilgamečių kolegų, kuriuos gali pavadinti savo draugais.
Rūšis : BETA VILKOLAKIS (54)
Darbo paskirtis : Karališko kraujo vilkolakių tarybos narys / gelbėtojas naras.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Gabriel Gotham Antr. 08 26, 2014 1:20 pm

+ Klaus Mikaelson. Nuoširdžiai atsiprašau už tai kad neketinu detaliai komentuoti, kaip kas ir kodėl. Bet pasakysiu tiek. Mano balsas yra reikšmingas tuo, kad už bet ką nebalsuočiau, tik tam kad atlikti "pareigą". Pastebima žmonės ir taip kuo puikiausiai supranta, kad balsus gauna ne už gražius personažus o už tai, ką padaro su jais, žaidimo bėgyje.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Nathaniel Lott Sk. 09 28, 2014 4:20 am

Mason Lockwood.
Iš karto norėčiau pabrėžti, kad balsuodamas pasirinkau žvelgti siaurai, iš savo personažo asmeninės nuomonės:
Tiesą pasakius, mano personažui labai nepatinka šis šunsnukis. Nieko asmeniško, bet asmenys, kurie jam pastoviai priešgyniauja yra automatiškai numetami į tą tarpą, kurį galima pavadinti "juoduoju sąrašu". Tai kad nuo pat pradžių Niklaus Mikaelson buvo 110 proc. tikras kad Lockwood'as taps jo "kale", vykdys bet kokius nurodymus ir einant prieš tam tikrus žmones, bus tas, kuris bus pasiruošęs jo labui padėti galvą, - buvo didelė klaida. Iš dalies, jis jaučia pagarbą jam, kad šis sugebėjo, kad ir kaip skausmingai, bet peržengti per tą "paklusnumo" stadiją, kurios troško originalusis. Jis gerbia ir tai, kaip hibridas kaunasi dėl savo paties, asmeninių interesu. Jam net patinka tas "degtuko" charakteris, kuomet šis nepagalvodamas imasi tam tikrų, gali būti kad pražūtingų veiksmų. Apibendrinant, mano personažas ir nepakenčia jo, ir tuo pačiu metu gerbia. Ne kiekvienas geba lygiaverčiai pasipriešinti nesunaikinamam padarui, šis, geba.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


2014 METŲ HIBRIDAS? D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Kol Mikaelson Kv. 10 09, 2014 9:52 am

Galvojau tarp dviejų variantų, tačiau galiausiai sustojau būtent prie pasirinkto asmens. Vien todėl, kad po ilgo istorijos praeities galvojimo, jis buvo pasirinktas kaip mano Briannos alfa. O tai kaip ne kaip, išduoda mano asmenines simpatijas šiam, toli gražu nieko gero ar švento savy neturinčiam asmeniui. Jis blogas, ir tikiu kad niekuomet nebus geru, net jei iš šalies kažkuriuo metu atrodys būtent taip. Puikus, nepataisomas personažas, kuris manau yra nusipelnęs, bent vieno balso šioje kategorijoje, nes kiti, manau ir taip žino kad yra arti pergalės, tad neverkšlens negavę dar vieno +1. Taigi, kaip ir manau nuspėjo dauguma, mano balsas skirtas - Richard Armstrong.
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


2014 METŲ HIBRIDAS? TJzn5oK
Pranešimų skaičius : 1357
Įstojau : 2014-05-20
Meilė : ANDREA ARGENT. She was the only girl, i found courage to say "i love you".
Draugai : I never was a part of always and forever, but i'll kill each and everyone that makes them suffer. MIKAELSON'S.
Rūšis : Original Vampire (1000+)
Darbo paskirtis : I don't do stuff for money. I just compel them to give me whatever i want, or tahe it by force. It's simple as that.
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Andrew Diaz Pir. 10 27, 2014 10:30 am

Kalbant apie hibridus, čia negalima vadovauti vien tik asmeninėmis simpatijomis arba atvirkščiai antipatijomis. Ir pasakysiu tiesiai, iš jų tarpo matau tik du asmenys, kurie iš viso gali kandidatuoti dėl šio titulo. Ir kaip matau, jie beveik eina tolygiai, kai tai liečia balsus. Savo nusprendžiau atiduoti tam, kuris labiau pabrėžia tai kad yra hibridas. Kovos, sunkus susivaldymas, kraujo troškimas, aptemusi sąmonė ir vadovavimasis gyvūliškais instinktais (nesvarbu ar tai kovos, ar tai seksas). Faktas, vampyriški troškimai ir vilkolakiškas temperamentas, lygus labai jau atominę bombą primenančiam deriniui. Ir sakykit ką norit, bet Mason Lockwood geriausiai visą tai perteikia. Antrasis variantas apie kurį galvojau, yra Niklaus Mikaelson. Ir jis šiuo metu labai nutupdytas ant žemės, todėl, labai tikiuosi kad ateis laikas, kuomet man prieš atiduodant balsus, reikės gerai pasukti galvą kuris yra to vertas labiau. Kol kas, 80 proc. esu už Mason Lockwood, ir 20 proc. už Niklaus MIkaelson.
Andrew Diaz
Andrew Diaz

If I'm going to watch lacrosse game, you better not suck.


Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Don't Give Up On Her, Either Of You. Teresa Diaz, crazy pants ex wife.
Draugai : They Try And Silence Those Of Us Who Ask Questions. But You Know What? In The End, We're The Ones Who Change The World. JOHN SHEPHERD, OLIVER FARLEY
Rūšis : SOMETHING (38)
Darbo paskirtis : USSS (The United States Secret Service Officer) / currently unemployed
Klanas : 𝛀

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Li Wang Št. 11 01, 2014 6:16 am

Balsas atiduodamas: Mason Lockwood.
Turiu pritarti prieš mane parašiusiai asmenybei, kad šis personažas yra labiau realizuojamas kaip hibridas, nei visi likę, įtraukti į sąrašą. Jo gyvenimas pastoviai verda, persipina su išbandymais ir charakteristikos puoselėjimu. Įdomus, ir ne paslaptis, kad išjudinantis jau miegančius asmenys, jis tikrai vertas ir mano balso. Tai kad jis puikiai dominuoja tiek ties vilkolakiais, tiek ties vampyrais, parodo kad jis nesunkiai įvaldė savo dviprasmišką asmenybę. O šitaip, kaip be pasižiūrėjus, yra aiškiai pastebima.
Li Wang
Li Wang

You brought me back from the dead to torture me?


2014 METŲ HIBRIDAS? E9kVowe
Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (52/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Katherine Pierce Sk. 01 18, 2015 12:47 pm

Kad ir kaip norėčiau palaikyti savo šeimos narį, jis visgi labiau reiškiasi kaip vampyras. xD Taigi, mano balsas vienareikšmiškai keliauja pas - Mason Lockwood. Paprasčiausiai dėl to, kad mane intriguoja dabartiniai įvykiai šio gyvenime. Ne ne, nesupraskite to labai siaurai (Katherine, suaugęs vaikas, brolių bandymas susidraugauti ir t.t.)... Omeny turiu lūžį, kuris dabar vyksta jo gyvenime, kuomet vyras pagaliau save ima priimti ne vien kaip vilkolakį, bet kaip tikru tikriausią hibridą, kuris geidžia maitintis žmonių krauju, trokšta ekstazės, adrenalino ir aplamai ne nuobodaus gyvenimo. Taigi, seniai laukiau kažko panašaus... Ir panašu, kad pagaliau ledai buvo pralaužti.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


2014 METŲ HIBRIDAS? OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Clementine Le'Roy Tr. 07 15, 2015 12:07 pm

2014 METŲ HIBRIDAS - MASON LOCKWOOD!



p.s. didžiausi sveikinimai už puikų vaidmens atlikimą, ir už tai kad likai labiausiai įvertintas.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


2014 METŲ HIBRIDAS? Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2014 METŲ HIBRIDAS? Empty Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume