Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALATA NR. 006:

5 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Pen. 02 28, 2014 2:49 pm

Kai yra paminima raganų padermes atstove, nevalingai susiraukia. -Manau su jomis reikalu turėjome uztektinai,-karciai sypteli. -Nesu linkęs pasitikėti nei viena, ypač dabar kai tavo situacija...-padaręs menka pauzę išsisuka is situacijos. -Komplikuota,-akivaizdziai kreipdamasis i Katherine, reikšmingai kilsteli antakius. -Pries mus atsisuko dvi ir tai mums vos per plauką neatsiejo pernelyg brangiai. Galų gale tos sliundros yra vieninteliai padarai galintys mane sustabdyti,-rodomaisiais pirštais baksteli sau i smilkinius omenyje turėdamas ju gebėjimus. -Taigi jei ta ragana apie kuri kalbi yra gyva, noriu, kad laikytumeisi nuo jos atokiau. Manau neteks priminti, kad tavo drauguze dar pries kelias valandes bandė palikti tavyje skyle,-aiskiai patenkintas savimi, mat Carrington jam nepatiko is pirmo žvilgsnio, sarkastiskai vypteli. -Jei raganos sužinos, kad ketini i pasauly paleisti kūdikį, kuris vienaip ar kitaip priestaraus gamtos dėsniams, jos bandys tavimi nusikratyti. O tada man teks sukelti sumautas helovyno skerdynes.-guzteleja pečiais ir patraukia link durų. -Manau tavo planas gera idėja,-zvilgtelejes į Tayleri linkteli. -Sugebėsi per kolidoriu pereiti neslubciodama?-prikandes apatine lupa kreipiasi i mergina. -Jei ne, galiu tave is cia išgabenti ant rankų, tokiu būdu mūsų tikrai niekas nepastebes. Turiu omenyje, ketinu tai padaryti ne žmogaus tempu,-nusijuokia.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 03 01, 2014 2:20 am

*Susikryžiuodama abi savo rankas ties liemens linija, kuriam laikui buvo nuleidusi akis, ir vien jos dabartinė išraiška išdavė tai kad vyro dėstoma nuomonė jai visiškai nepatiko. Ir neskaitant visų skausmų, kurie šiuo metu valdė jos kūną iki paskutinio colio, neigiamai supurčiusi galvą, lemtinga akimirka pakelia akis į savo pašnekovą, pradėdama kalbėti* - Shannon yra vienintelė ragana, kuria aš pasitikiu ir kuri iki pat šios dienos nebuvo manęs išdavusi. Negana to, ji vienintelė gali paaiškinti "keliautojų" egzistenciją, kuri man kaip niekad yra aktuali. Meisonai, nebuvo laiko to pasakyti ankščiau, bet mano kraujo linija yra glaustai susijusi su ta paderme. O kas kitas, jei ne ji, gali atsakyti į visus mano klausimus apie juos? - *Stipriau įtraukusi oro į savo plaučius, nusuka savo veidą nuo jo, kaip tyčia įsistebėdama į "nuogą" ligoninės palatos langą, pro kurį skverbėsi dienos šviesos spinduliai* - Tuo labiau mane puolusi ragana, buvo tavo draugė, ne mano. - *Kalbai palietus Carrington, akivaizdžiai nusteba, nes iki pat šios akimirkos ji nebuvo ne žodžiu užsiminusi apie tai kad ten pasirodė būtent ta mergina, o tiksliau padaras kuris yra apsėdęs jos kūną* - Palauk. Iš kur tu žinai apie antrą raganą? Kiek pamenu, aš nespėjau pasakyti nieko apie tai kad ten pasirodė Andrea. Ir tuo labiau... Tau nesvarbu kad mano artimiausią draugę užvaldė pikta dvasia? Andrea niekad nebuvo ragana, ji vampyrė, o padaras kuris užvaldė jos kūną yra keliautoja. Kuri dėl man nesuprantamų priežasčių, nusprendė nužudyti Reese, kad išgelbėti gyvybę man ir mūsų vaikui. Meisonai? - *Sukandusi dantis, sunkiai, tačiau per žingsnį atsitraukia nuo jo, pratęsdama savo nuomonės išsakymą* - Kad ir kokiomis taisyklėmis aš vadovavausi būdama vampyre, dabar viskas pasikeitė. Ir tu neturi teisės reikalauti, kad aš nesistengčiau iš bėdos ištraukti savo draugės. Kad ir kaip ji tau nepatiktu, ji niekad nebūtu palikusi manęs, tai kuo aš kitokia? - *Liežuviu greitai perbraukusi sau per lupas, trumpam žvilgtelėja į Tailerio pusę, kuris kaip tik tuo metu jau buvo Meisonui už nugaros* - Nebūkime nusiritę iki savo priešų lygio, kurie žengia prieš savus. Tu niekad nepaliktum Tailerio, tiesa? Andrea, yra man it sesuo. Turėtum tai suprasti. - *Galiausiai kai kalba paliečia būtent išėjimą iš čia, neigiamai supurto galvą* - Aš nemanau kad sugebėsiu savarankiškai judėti greitai...
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PALATA NR. 006:   - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Mason Lockwood Pir. 03 03, 2014 11:07 am

Suraukes antakius isklauso merginos ir tik suprates, kad pasake daugiau nei turejo, garsiai iskvepia ora. -Pameni ta daktare?-turedamas omenyje dar neperseniausiai palatoje buvusia moteri, ima destyti: -Būdamas kolidoriuije nugirdau ja kalbant su policininką bent jau is pažiūros primenanciu tipu.. Panašu, kad jie jau spėjo peržiūrėti tos sporto sales stebėjimo kamerų padarytus įrašus. Panašu, kad be tavęs, Reese ir Carington ten buvo dar kazkas, kazkas kas atsikratė Reese kūnu ir akivaizdziai veikė is vien su Carrington ar tuo, kas pasak tavęs yra ja uzvaldes. Jei mums pavyks išsiaiškinti kas jis ar ji yra, galimas daiktas tai mus atves prie Carrington. Blogos naujienos, kad jiems įtarimą sukėlė kaip sugebejai išlikti gyva, panašu, kad jie įtaria tave esant kažkuo antgamtisku, todel ketino bet kokia kaina palikti tave cia, ligonineje, kad galetu tai išsiaiškinti,-guzteleja pečiais. -Manau, kad ta daktarė turi kažką bendro su miestelio taryba arba yra jos nare...-merginai ėmus kalbėti apie "piktas dvasias neva uzvaldziusias jos drauge", demonstratyviai uzdeda savo delną jai ant kaktos, mat akivaizdziai mane jog ji kliedi. -Klausyk, turėsi marias laiko man viską paaiskinti, nes pokolkas zinau tik tiek, kad turime is cia dingti ir kuo greiciau,-linktelejes švelniai suima merginos kuna sau i rankas. -Vadinasi planas B, Tayleri, turėsi išeiti pirmas, susitiksime lauke..
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Tyler Lockwood Tr. 03 05, 2014 11:44 am

Vien todėl, kad šiuo metu nebuvo nusiteikęs kištis į pokalbį, kuriame nebuvo paminėtas vardas, leidžia jiems abiems išsiaiškinti viską be pašalinių nuomonės. Laikydamas durų rankeną, pagaliau palenkia ją, bei galvos linktelėjimu, patvirtina tai, kad sutinka su numatytu planu. Ir tuomet, nieko nebe delsdamas, žengia pirmuosius žingsnius pro duris. Vien todėl, kad stengėsi per daug į save neatkreipti dėmesio, sugeba kuo ramiausiai nusileisti iki pat savo automobilio, kur ir buvo numatytas jų tolimesnis susidūrimas.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


PALATA NR. 006:   - Page 2 XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Katherine Pierce Št. 01 09, 2016 6:57 am

TEMA UŽDAROMA.

• Priežastis: pokalbis pasibaigė.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


PALATA NR. 006:   - Page 2 OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

PALATA NR. 006:   - Page 2 Empty Re: PALATA NR. 006:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume