Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STALIUKAS #001:

3 posters

Go down

STALIUKAS #001: Empty STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrew Diaz Pen. 09 28, 2012 5:45 pm

STALIUKAS #001
Andrew Diaz
Andrew Diaz

If I'm going to watch lacrosse game, you better not suck.


Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Don't Give Up On Her, Either Of You. Teresa Diaz, crazy pants ex wife.
Draugai : They Try And Silence Those Of Us Who Ask Questions. But You Know What? In The End, We're The Ones Who Change The World. JOHN SHEPHERD, OLIVER FARLEY
Rūšis : SOMETHING (38)
Darbo paskirtis : USSS (The United States Secret Service Officer) / currently unemployed
Klanas : 𝛀

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Katherine Pierce Kv. 01 24, 2013 5:21 am

Tuo metu, kai sugeba sutvarkyti visus svarbiausius reikalus, kurie smarkiai kirto per jos šeimos narių skaičių, nesugebėdama nelysti ten, kur gali būti kad jos nereikia, susiskambina su Faye, paprašydama kad ji už tam tikro laiko pasirodytu šioje vietoje. Pati nelabai būdama patenkinta pastaraisiais įvykiais, atvyksta čia pirmoji. Kadangi netrokšta labai nuobodžiai žiūrėti į lubas, pasiprašo kad jai atneštu kokio nors gaivinančio vaisių kokteilio. Gavusi gėrimą, paprasčiausiai laukia savo būsimos pašnekovės.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


STALIUKAS #001: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 01 24, 2013 10:32 am

{Matyt, kai po paskutinių jos gyvenimo aspektų praeina bent kažkoks laiko tarpas, sulaukusi netikėto skambučio iš Kolo sesers, sutinka pasirodyti sutartoje vietoje. Kuomet pasiekia nurodytą barą, užeina į vidų bei žvilgsniu perbėgdama per aplinka ir pastebėjusi reikiamą merginą, prieina bei atsisėda priešais ja. Neskubėdama ką nors užsisakyti, tačiau akivaizdžiai būdama kankinama blogos nuojautos, pakelia akis į priešais ją esančią Mikaelson} - Tai dėl tavo brolio? Kolui juk nenutiko nieko blogo? - {Kadangi pastaruoju metu iš vaikino nebuvo sulaukusi jokių žinių, laukia kokio nors atsakymo iš Claires}
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


STALIUKAS #001: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Katherine Pierce Kv. 01 24, 2013 10:56 am

Tuo metu, kai vienas gurkšnis švelniai nuslysta per jos gerklę, pakelia akis į kaip tik tuo metu užėjusią merginą. Kiek stipriau įtraukusi oro į savo plaučius, ilgai neužlaikydama žvilgsnio, kuris visą laiką buvo nukreiptas į merginą, nuleidžia. Palaukusi kol pašnekovė prisės priešais, pastumia savo stiklinę šiek tiek į šalį, bei savo kažkiek patinusias akis nukreipia į merginą:
- Tiesą pasakius, net nežinau nuo ko reikėtu pradėti. - Liežuviu perbraukusi sau per lupas, įsmeigia savo žvilgsnį į ją.
- Jis gyvas, tačiau ne tavo dėka. - Nutraukusi savo neišplėstą monologą, vėl nuleidžia akis, bei netrūkus pratęsia:
- Mūsų brolis, Klausas, šiandiena buvo palaidotas. Tai reiškia kad likau tik aš ir Kolas. Tačiau, spėju kaip tik tavo dėka jis yra medžiojamas pusės šios valstybės pareigūnų, ką jau kalbėti apie žmones, kurie buvo draugai tam, ką jis nušovė.
Primerkusi savo akis, šiek tiek pakelia ranką, bei užkiša nepaklusnią plaukų sruogą sau už ausies, pratęsdama.
- Kadangi jis pats nesugeba apginti savęs paties, tam esu aš. Noriu tavęs paprašyti. Be pykčių, nustok griauti jo gyvenimą.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


STALIUKAS #001: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 01 24, 2013 3:38 pm

{Tikėdamasi, kad jai neteks išgirsti to, ko ji bijo labiausiai, pati stebėjo priešais esančios merginos veido išraišką, lyg bandytų joje išskaityti būsimą atsakymą. Tačiau, kuomet ją pasiekia informacija, kad jai svarbus žmogus gyvas, pajausdama palengvėjimą kad jam nieko nenutiko, iškvėpdama orą sumerkia akis. Jau norėdama klausti dar kažko apie jai rūpimą vyrą, yra sustabdoma to, kas yra sakoma toliau. Nelikdama tuo sužavėta, atmerkusi akis, kilsteli antakius į viršų} - Ir ką tu apie mane žinai, Claire? Ką žinai apskritai, kad taip pagrindi savo žodžius? - {Trumpam nusukusi veidą į priešingą savo pašnekovei pusę, lyg jaustų kaltę dėl pastarųjų įvykių, neigiamai supurto galvą, tačiau ilgai žvilgsnio į kažkur neužlaikydama, taria}
- Tai tu prašai manęs, kad atsitraukčiau nuo Kolo? Paklausyk, aš apgailestauju, jog tau teko palaidoti vyriausią brolį, galiu tik įsivaizduoti koks tai jausmas. - {Nekeisdama žvilgsnio krypties, primerkia akis, taip jas susiaurindama} - Tačiau tu pati neturi teisės kištis ten, kur tavęs ko gero niekas neprašė, Kolas nėra mažametis vaikas, kuriam reikia slėptis po jaunesnės sesers sijonu.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


STALIUKAS #001: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Katherine Pierce Kv. 01 24, 2013 3:58 pm

Nelabai stebėdamasi tuo, kad mergina akivaizdu kad apie jos brolį galvoje pačioje paskutinėje vietoje, nusukusi akis, aiškiai iškelia savo ir taip išraiškingus antakius. Neskubėdama imtis kalbos, veide išspaudžia pasipūtelišką šypseną:
- Tu rimtai manai, kad kriminalistė nesugebės niekaip susieti žmogžudystės, kurią įvykdė Kolas su tavimi? Faye, arba tu apsimeti kvaila, arba manai kad aš tokia esu. - Neigiamai supurčiusi galvą, vėl atsuka akis į jos pusę:
- Pradėkime nuo to, kad tu žuvusiam dirbai, o mano brolis iki tos dienos net susidūręs su tuo nebuvo. Antras dalykas, kad kai jis tą pačią naktį atsidūrė prie mano namų durų su kulką netoli širdies raumens, jis smarkiai kliedėjo, kuomet baigiau sutvarkyti jo žaizdą. Spėk kiek daug jis man spėjo papasakoti apie tai, kas buvo tas asmuo, ir kiek bendro turėjo su tavimi?
Leidusi merginai susidaryti savas išvadas, neigiamai sukrato galvą, kuomet ši akivaizdu kad net nesileidžia į supratingumą:
- Man atrodo tu nesupranti manęs. Tai nėra tai, kad tu man nepatiktum, ar aš linkėčiau jam rasti kiek rimtesnę asmenybę, todėl prašyčiau tavęs atsitraukti. Tuomet taip, tai skambėtu vaikiškai, ir jis slėptųsi po mano sijonu. Tai liečia jo gyvybę, ir taip, aš lendu ten, kur manęs reikia. - Susierzinusi, vos netrenkia kumščiu per stalą, todėl staigiai atsimetusi į kėdės atramą, priduria:
- Tu suvarei Kolą į totaliai mirtiną šūdą. Klausas begindamas jį jau žuvo. Ir taip tau gaila, bet man nusišikti ant sielvarto, kurio manau net nejauti... Esmė tame, kad Kolas šiuo metu yra išgabentas iš šalies. Ir net jei jis sugalvos čia atsivilkti, aplankyti tave. Tavo pasirinkimas, ar tu leisi jam gyventi toliau, be tavęs, tačiau gyvam. - Suprunkščia. - Kaip sakei, pasislėpus už jaunėlės. Ar likti čia, su tavimi. Ir nugyventi ilgiausiai savaitę. - Sušnabžda. - Richardo aukos dar niekad neišsigelbėjo...
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


STALIUKAS #001: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrea Argent Sk. 02 03, 2013 1:04 pm

{Kuomet jai buvo priminti ne per daug tolimos praeities įvykiai, vengdama parodyti, kad tai gali ją paveikti, nežymiai palenkdama galvą žvilgsnį nukreipia į patalpos, kurioje randasi grindis, taip lyg bandytų paslėpti akis nuo merginos. Nejausdama nei poreikio, nei didžiulio noro plėtoti tos temos su dabartine pašnekove, jai kalbant toliau, galiausiai pasuka akis į jos pusę. Matomai pati bandydama tvardytis, rankoje stipriau suspaudžia laikomus automobilio raktelius, tačiau merginai paminėjus tam tikrą asmenį, suraukia antakius bei akivaizdu, kad sutrikusi perkliausia} - Richardas taip pat yra į tai įsimaišęs?
{Sukandusi lūpas, nežymiai pasuka galvą į priešingą pašnekovei pusę, stipriau sumerkusi akis neigiamai supurto galvą}
- Jis nėra kvailas, jeigu norės susekti tavo brolį ir jei ne per mane, jis ras būdą kaip tai padaryti. - {Kadangi Richardo vardą jau yra tekę girdėti prieš tai, ranka perbraukdama per kaktą, atmerkia akis} - Jeigu aš atsitraukiu, kokia tikimybė, kad Kolas tikrai liks gyvas? - {Mažiausiai galėdama tikėtis, kad viskas pasisuks tokia kryptimi, kad į tai įsimaišys net vieni iš pavojingiausių žudikų, tuo labiau jausdama didžiulį spaudimą, galiausiai gražina žvilgsnį į merginos pusę}
- Aš žinau, kad tu padėjai Kolui rasti tą padarą... Claire, man reikia žinoti ar nėra kito būdo? Suprask, aš negaliu nuo jo nusisukti...
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


STALIUKAS #001: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Katherine Pierce Tr. 02 06, 2013 2:12 pm

Atsižvelgus į tai kad ji nepasakė to, kad žino kas atsitiko merginai (Kol'as viso labo buvo prasitaręs tai, kad jis nuskriaudė jo draugę, konkrečiai kaip nėra aišku), nesureikšmindama merginos reakcijos, trumpam nuleidžia akis. Galėdama suprasti kaip nėra malonu girdėti tai, kas sklinda iš jos lūpų, aiškiai suraukia antakius. Tik tuomet, pagaliau pradeda savo kalbą:
- Paklausyk, nenoriu kad tu galvotum kad esu prieš tave nusiteikusi ar dar kas nors. Mačiau brolį, kai jį įskaudinai. Mačiau kiek daug jis tuo metu prarado. Ir paskui, po daug metų, mačiau kaip jo veide atsirado gyvybę, kuomet sugrįžai į jo gyvenimą. - Neigiamai supurtydama galvą, nukreipia savo žvilgsnį į ją. - Prisiekiu, ankščiau buvau pasiruošusi tave nusmaugti savo rankomis. Nes po visų tų įvykių, po kalėjimo jis grįžo... - Kuomet mintyse prabėga tie patys vaizdai, neigiamai supurto galvą. - Žinojai kad jis sąmoningai ieškojo mirties? Jis vėlėsi į visus nesusipratimus, kokius tik galėjo rasti. Kol vėl rado tave. Tuomet vėl viskas pradėjo taisytis... Jis pasikeitė. Į gerą. Atrodo, jis pats pradėjo norėti būti geresniu žmogumi.
Kadangi atsitiktinai nukrypo nuo kalbos, merginai paminėjus asmens, kuris nužudė Klausą vardą, vėl nuleidžia savas akis.
- Tas žmogus sugriovė, beveik sunaikino mano šeimą... Ir čia, Niujorke jis gali rasti bet ką, nespėjus net pradėti slėptis. Supranti? Tu būsi čia, nes čia tavo šeima... Tavo sesuo, brolis. Pasakydama jam kad lauksi, ar bėgsi kartu, suteiksi jam vilčių. Jis grįš čia ir... Tu pati suvoki kuo viskas pasibaigs. Išvykdama kartu, gali rizikuoti kad Richardas eis prieš tavo šeimą, norėdamas prisivilioti tave atgal, kartu su Kolu. Dabar tu supranti, kad nesudaužydama jo širdies, tu leisi kad kažkas atimtu jo gyvybę? - Sulaukusi klausimo, instinktyviai supurto galvą. - Tu klysti, ne mano pagalba jis surado tą asmenį. Nežinau ką jis tau sakė, norėdamas nuraminti, bet aš tokiais dalykais neužsiimu. Nestumiu savo šeimos narių į pavojų. Ir aš nežinau kuo griebtis... Todėl esu čia, ir prašau tavęs, paleisk jį. Kitaip neįmanoma.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


STALIUKAS #001: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrea Argent Pir. 02 18, 2013 8:46 am

{Kadangi klausyti merginos darosi vis sunkiau, slėpdama savo žvilgsnį, susikoncentruoja į kažkokį tašką, kurį ir stebi. Bet kuriuo atveju nepraleisdama pro ausis nei vieno ištarto žodžio, susimąsto kaip apkalbamas vaikinas taip pat sugebėjo pakeisti ją pačią bei kaip jos galutinis atsakymas gali viską įtakoti. Galiausiai neigiamai supurčiusi galvą, taria} - Tu man pasakoji kokią įtaka mano buvimas šalia darė Kolui, o dabar prašai, kad aš nuo jo atsitraukčiau... - {Matomai sunkiai "sutraukdama" į save visą informaciją, giliau įkvepia oro į plaučius ir galiausiai nukreipia akis į priešais sėdinčią pašnekovę} - Nemanau, kad Kolas pasirodys čia, jei žinos, kad tai nėra saugu, nemanau jog jis rizikuotų tuo pačiu saugumu žmonių, kurie jam rūpi. Aš... - {Užsikirtusi, nusuka akis į šoną, bei iškvėpusi orą, pratęsia} - Kolas man reiškia be galo daug, tu net neįsivaizduoji kaip mano gyvenime jis viską apvertė. - {Kadangi kalbėti dabar yra nepaprastai sunku, pajaučia kaip jos pačios žodžiai užspaudžia gerklę. Vengdama rodyti bet kokias emocijas, pratęsia} - Nedarysiu nieko, kas gali pakenkti jam, ar tuo pačiu mano šeimai. Džeredas su Aria, šitoje situacijoje apskritai neturi būti liečiami. Aš neieškosiu Kolo, nebandysiu susisiekti ir nedarysiu nieko, kas padėtų Richardui jį susekti.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


STALIUKAS #001: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Katherine Pierce Pir. 02 18, 2013 8:59 am

Ilgą laiką tiesiog stebėdama merginą, jos net menkiausius sujudimus, nuleidžia akis, mat nėra pratusi per ilgai išlaikyti įkyriai veriančio žvilgsnio į žmogų, su kuriuo bendrauja ne darbo reikalais. Delnais perbraukusi sau per veidą, atsikvepia. Matydama kad merginai yra svarbu kad vaikinas liktu gyvas, neskaitant to, kad gali tekti atsisakyti jo visam laikui, pasisako:
- Aš suprantu kad jis tau taip pat svarbus Faye, ir suprantu kiek daug tu atiduodi paleisdama jį. Bet kitos išeities nėra...
Teigiamai linktelėjusi galva, pratęsia savo kalbą: - Ir aš labai tikiuosi kad to užteks. Nes žinant kiek daug tu reiški jam, nenustebsiu tuo, kad jis šiandiena jau bandys tave susirasti, bandyti įkalbėti pradingti kartu su juo ir panašiai.
Kuomet ant stalo padeda pinigus už savo gėrimą, parodo kad pokalbis veikiausiai yra baigtas, tačiau pratęsia savo mintį:
- Tikiuosi kad kaip nors viskas išsispręs Faye, bent jau nuoširdžiai linkiu jums to abiems. Kolas nusipelnė gero gyvenimo po visko, ką jam teko išgyventi... O kol kas, gali kreiptis į mane, jei tik reikės ko nors. Pranešiu kaip jis, jei tau bus tai įdomu.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


STALIUKAS #001: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrea Argent Pir. 02 18, 2013 11:09 am

{Atleidusi ranką, kurioje prieš tai laikė suspaudusi savo automobilio raktelius, žvilgsnį nukreipia į delne likusias įspaudų žymes, nebegalėdama daugiau nieko pasakyti prasmingo, nes atrodo, kad iš jos kažkas atėmė kalbos dovaną visgi supratusi kad pokalbis jau pasiekė finalą, atsistoja. Neskubėdama iš karto pabėgti, dar pasuka galvą į merginos pusę} - Esi teisi, jis nusipelnė gyventi ir to, kas geriausia, o aš... negaliu rizikuoti jo gyvybę. - {Nuleidusi akis, įsiklauso į paskutinius merginos žodžius, įsisavindama tai, linkteli galvą, kol pilnai užbaigia savo mintis} - Ir Claire, man tikrai svarbu kaip jis, todėl jeigu turėsi kokios informacijos, leisk man žinoti. - {Galiausiai baigdama pokalbį, neryškiu rankos mostu atsisveikinusi, išeina}
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


STALIUKAS #001: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume