Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STALIUKAS #001:

2 posters

Go down

STALIUKAS #001: Empty STALIUKAS #001:

Rašyti by Andrew Diaz Pen. 09 28, 2012 5:39 pm

STALIUKAS #001
Andrew Diaz
Andrew Diaz

If I'm going to watch lacrosse game, you better not suck.


Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Don't Give Up On Her, Either Of You. Teresa Diaz, crazy pants ex wife.
Draugai : They Try And Silence Those Of Us Who Ask Questions. But You Know What? In The End, We're The Ones Who Change The World. JOHN SHEPHERD, OLIVER FARLEY
Rūšis : SOMETHING (38)
Darbo paskirtis : USSS (The United States Secret Service Officer) / currently unemployed
Klanas : 𝛀

Atgal į viršų Go down

STALIUKAS #001: Empty Re: STALIUKAS #001:

Rašyti by Arthur Bishop Pen. 10 31, 2014 4:01 pm

(Išvengiant užsitęsimo, kuris manau kad trūks dar bent kelias dienas, parašau čia). Penktadienis, dar šiek tiek prieš aštuonias valandas, Katherine Pierce-Lockwood namuose pasigirdo skambutis, kuris tik priminė apie tai, kad šiai valandai buvo suplanuotas moters susitikimas su kitu asmeniu. Durys prasivėrė, ir tai kas atsivėrė prieš "praeities šmėklos" akis, buvo tobulumo atvaizdas. Tamsiaplaukė atrodė dieviškai, kaip ir anais laikais, kuomet po pirmo susitikimo su šia moterimi, didžiulio laivo kapitonas lengvai pametė sveiką nuovoką. Ir būtent dabar, jo tikslai buvo susigrąžinti ją atgal, po to kai šios vyras pagal įstatymus, patraukė šalin. Visos reikiamos kortos kaip mat buvo atsidūrusios kapitono rankose. Ir nepaisant to, kad namuose tuo metu dar buvusi Victoria vėptelėjo kažką panašaus į "tu man nepatinki", Katherine nusprendė pratęsti savo vakarą su pas ją atvykusių asmeniu. Tolimesnė kelionė automobiliu nebuvo ilga, bei negalima buvo pasakyti kad šis susitikimas priminė pasimatymą, nes vakaro pradžioje Pierce-Lockwood akivaizdžiai nebuvo nusiteikusi "romantikai". Restorane, kuriame bet kuriuo kitu metu buvo beveik neįmanoma gauti rezervacija, šiandiena buvo ganėtinai ramu. Prie stalo pasodindamas tamsiaplaukę, Sheridan'as, atsisėdo priešais. Stebėdamas šios išraišką, vyriškis kaip mat iškėlė ranką, bei paragino padavėją atnešti iš anksto užsakytą butelį vyno: - Leisk pasikartosiu, kad man labai svarbu tai, kad nusižengei visoms savo moralės taisyklėms, bei sutikai su manimi praleisti vakarą. Tiksliau, valandą, kuri prasideda, jei ne klystu nuo dabar. - Žvilgsniu vis dar keliaudamas per moters nepriekaištingai atrodantį kūną, jis pagaliau leido pasirodyti lengvai šypsenai: - Man buvo svarbu, kad žinotum, nelinkiu tau nieko blogo. Ir tai kas nutiko per priešpaskutinį mūsų susitikimą, tai, tebuvo kiek perdėtas bandymas tave sulaikyti nuo klaidos, kurią visgi padarei. - Per daug nenorėdamas kabintis nemalonių temų, šis staigiai atitraukė abi savo rankas nuo stalo paviršiaus, lyg pasiteisindamas: - Bet nepamirškime ir to, kad į mane suvarei pavarų dėžės svirtį. Kat, rimtai? Neradai nieko, kas ne taip viską išdraskytu?
Arthur Bishop
Arthur Bishop

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.


Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Miestas : Seattle, Washington - gimtinė, vėliau teko persikelti į NY, bei ten pasilikti dėl įsipareigojimų darbui ir brolio vilkolakiams.
Meilė : JUDITH (FARLEY) BISHOP.
Draugai : Yra gerbiamas kone kiekvieno iš būrio narių, lygiai taip pat kaip ir ilgamečių kolegų, kuriuos gali pavadinti savo draugais.
Rūšis : BETA VILKOLAKIS (54)
Darbo paskirtis : Karališko kraujo vilkolakių tarybos narys / gelbėtojas naras.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume