Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

+4
Jules McManus
Nathaniel Lott
Clementine Le'Roy
Katherine Pierce
8 posters

Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS?

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty38%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 38% 
[ 3 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty25%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 25% 
[ 2 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty37%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 37% 
[ 3 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty0%2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 8
 
 
Poll closed

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Katherine Pierce Antr. 01 07, 2020 2:46 pm

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Clementine Le'Roy Antr. 01 07, 2020 4:44 pm

√ Silvanus Ambrose. Turint omeny tai kad jis yra vienas iš pirmųjų vampyrų, savaime iškelia jį ant pjedestalo.
Ir man nuoširdžiai patinka personažo charakteristika, nes iki galo taip ir nėra aišku jis palaiko gėrio ar blogio pusę, o gal tik save. 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS 1394349054
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Nathaniel Lott Pen. 01 10, 2020 4:38 pm

Pirmiausia pasisakysiu kad stengiuosi skaityti kiek tiek galima daugiau, kas čia vyksta, bet suseku tikrai ne viską. Ir iš vampyrų, arba bent jau tapimo tokiu ir šiokį tokį įvadą į pasikeitimą nuo žmogaus stadijos iki nemirtingumo, labiausiai įsiminiau iš Desmond Abberline. 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS 2107213002 Taip sakant, man patiko mintis kad nemirtingumas ir stipriai praplėstos galimybės sustiprina asmens asmeninius bruožus, geras tampa dar geresniu, atsakingesniu, o blogas, tampa dar didesniu šiknium. Kas puikiai atitinka mano pasirinkto kandidato apibūdinimą. 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS 3172148084
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Jules McManus Pir. 01 13, 2020 5:10 am

NADIA PETROVA.
√ Personažui labai tinka nemirtingas vaidmuo, kur yra plačios, tačiau ne beribės galimybės.
√ Kai Nadia tapo labiau "pažeidžiama", ji mano akyse stipriai pražydo, tapo labiau pastebima ir mėgstama iš šalies.
√ Įdomios istorijos, kuriuose nėra pamirštama apie tai, kad tam tikrai rūšiai priklauso tam tikri elgsenos standartai: mityba, pakitimai.
√ Labai patiko ir tai, kaip buvo pateikta reakcija į vampyrams mirtiną virusą, kuriuo Nadia buvo susirgusi.
Jules McManus
Jules McManus

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS BPeH7gX
Pranešimų skaičius : 2092
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : It doesn't matter how dark my soul is or how bad I am as a person. Alaska will always make my dark world shine and will make me smile and feel free. ❤️‍
Meilė : O this happened that I fell for a french guy that loves to chase a ball on the field and makes a living out of it.
Rūšis : BETA WEREWOLF
Darbo paskirtis : Make all the wrong choices.
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Katherine Reese Antr. 01 14, 2020 3:08 pm

Balsavau už Nadia Petrova. Nes manau kad iš vampyrų, ji įdomiausiai pateikiama. ;)
Katherine Reese
Katherine Reese

Says the man who can be killed with a stick.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS D9sFBNT
Pranešimų skaičius : 734
Įstojau : 2015-10-01
Meilė : Did you ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? SINGLE AT THE TIME.
Draugai : Where were you when I fell from grace? Frozen heart, an empty space. Something's changing, it's in your eyes, please don't speak, you'll only lie.
Rūšis : WITCH / VAMPIRE (29/362)
Darbo paskirtis : She's mad, but she's magic.

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Mason Lockwood Tr. 01 15, 2020 4:37 am

Desmond Abberline
Patinka man sitas smikis :) idomus, progresuojantis personazas, kuris bent jau mano nuomone nera apibreztas ar ispraustas i tam tikrus remus. Jis unapologetically dick head ir jam tai tinka! Ypac todel, kad tokiu kaip po "tiktai" vampyru forume sparciai apmazejo, todel galima sakyti jis yra kertine, visa forumo tematika apjungianti grietinele.
Jo pranesimus lengva bei idomu skaityti. Ypac po sunkiu ar melancholisku istoriju, pamacius nauja Desmondo posta visada atsiranda viltis "atsigaivinti".
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Andrea Argent Tr. 01 15, 2020 9:30 am

Silvanus Ambrose
Balsas vienam iš pirmiausiųjų vampyrų.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Katherine Pierce Tr. 01 15, 2020 7:32 pm

BALSAS SKIRTAS: SILVANUS AMBROSE.
✘ Šis personažas yra dar vienas įrodymas to, kad laikas gali labai stipriai pakeisti asmens charakteristiką ir požiūrį į aplink supantį pasaulį. Iš pradžių mano nuomonė apie šį vaikiną buvo, nemeluosiu, ne kokia. Personažas nebuvo pakankamai atskleistas, kad suprasti jo motyvus, ir tas persūdytas bandymas parodyti kad jis yra blogas, nes turi būti blogas, atrodė kiek koktus. Retai kada galiu pasakyti kad kažkieno personažas man nepatinka, bet tuo metu taip ir buvo. Kitą vertus, greta buvusiems individams tai padėjo atsiskleisti geromis savybėmis, bandant kovoti su Ambrose nesąmonėmis. Dabar gi personažas atrodo labai patrauklus savo vidiniu pasauliu, charakteriu ir reagavimu į tam tikras situacijas. ;)))
✘ Jis nėra pirmasis vampyras, bet jis yra vienas pirmųjų. Negaliu pasakyti kad buvau dažnai skaičiusi jo, kaip šios rūšies atstovams tinkamo elgsenos standarto. Nemačiau, arba praleidau, post'o kur būtu paminėtas pasimaitinimas ar elementarus sunkus susitvardymas prie greta pralieto kraujo. Bet, mačiau kaip jis pasikeičia kovos post'ose. Tai logiška, turint omeny kad jis turėjo kiek? 2000 metų? saviugdos ir savitvardos išmokimo. Ir manau kad pirmieji vampyrai, tie kurie yra atsiradę iš magijos, o ne standartinio vampyrams pasidauginimo, skiriasi keliais esminiais aspektais.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Jon Spencer Št. 01 18, 2020 6:17 am

Sunku man buvo išsirinkti tarp Silvanus ir Desmond'o, bet nesikankinau ir čiupau tą, kurio charizma man patinka labiau. Ir tai yra Des'as! :D Aišku mano kaltė čia yra, kad šis veikėjas nėra tiek aktyvus, kiek galėtų, bet potencialą jis turi begalinį. Nemažai turim blogiukų ir šiaip visokio plauko subingalvių, bet šiame reitinge Des'as man nepakeičiamas, unikalus ir šiaip amazing.
Jon Spencer
Jon Spencer

Holy behavior won't make you a saviour.


Pranešimų skaičius : 1898
Įstojau : 2016-04-01
Amžius : 39
Miestas : Cumberland County, North Carolina
Meilė : Loneliness adds beauty to life. It puts a special burn on sunsets and makes night air smell better.
Draugai : What a lovely surprise to finally discover how unlonely being alone can be.
Rūšis : Life is only precious because it ends.
Darbo paskirtis : The United States Army Special Forces

Atgal į viršų Go down

2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS Empty Re: 2019 METŲ ĮDOMIAUSIAS VAMPYRAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume