Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 07 17, 2016 11:40 am

Hello forumiečiai Very Happy
Noriu pasakyt, kad turiu vieną didelę idėją, kuri paveiktų tam tikra (ne baisia) linkme visą forumo atmosferą. Iš pradžių aš galvojau rašyti dėl jos adminėm, pasitarti, bet po to pagalvojau, kad jeigu jos suabejotų, tai padarytų kokį balsavimą ir jūs visi žinotumėt, ką aš ketinu padaryt, kas man nelabai patinka. Noriu efekto, EFEKTO :DDD
Žodžiu labai manęs nemuškit, bet aš ketinu įgyvendinti tą idėją as soon as possible. Tenorėjau viešai pranešti, kad visgi tie įvykiai būtų atidžiau pasekami visų forumo narių.

Tarp kitko man yra reikalingi keli personažai toje istorijoje: Caroline Mikaelson ir Niklaus Mikaelson (su jumis abiems susisieksiu pretty soon tho).
Ir visgi jeigu pagalvosit, kad nigirai yra tai, ką aš padarysiu (šiaip nesuprasčiau iš tikro kodėl turėtų būt prieštaraujančių, nes sakau, nieko ten baisaus :DDD), galėsit dėt man banną or smth ar priverst alaus statyt. Ar Nutellos. Nevermind :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“If you love someone, set them free. If they come back they're yours; if they don't they never were.”

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1455
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Mirtingas ir neįpatingas (33/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, "RedCorp" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų