Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 07 17, 2016 11:40 am

Hello forumiečiai Very Happy
Noriu pasakyt, kad turiu vieną didelę idėją, kuri paveiktų tam tikra (ne baisia) linkme visą forumo atmosferą. Iš pradžių aš galvojau rašyti dėl jos adminėm, pasitarti, bet po to pagalvojau, kad jeigu jos suabejotų, tai padarytų kokį balsavimą ir jūs visi žinotumėt, ką aš ketinu padaryt, kas man nelabai patinka. Noriu efekto, EFEKTO :DDD
Žodžiu labai manęs nemuškit, bet aš ketinu įgyvendinti tą idėją as soon as possible. Tenorėjau viešai pranešti, kad visgi tie įvykiai būtų atidžiau pasekami visų forumo narių.

Tarp kitko man yra reikalingi keli personažai toje istorijoje: Caroline Mikaelson ir Niklaus Mikaelson (su jumis abiems susisieksiu pretty soon tho).
Ir visgi jeigu pagalvosit, kad nigirai yra tai, ką aš padarysiu (šiaip nesuprasčiau iš tikro kodėl turėtų būt prieštaraujančių, nes sakau, nieko ten baisaus :DDD), galėsit dėt man banną or smth ar priverst alaus statyt. Ar Nutellos. Nevermind :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1300
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų