Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Go down

Trumpa info dėl DALYKŲ :D Empty Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rašyti by Jon Spencer Sk. 07 17, 2016 11:40 am

Hello forumiečiai :D
Noriu pasakyt, kad turiu vieną didelę idėją, kuri paveiktų tam tikra (ne baisia) linkme visą forumo atmosferą. Iš pradžių aš galvojau rašyti dėl jos adminėm, pasitarti, bet po to pagalvojau, kad jeigu jos suabejotų, tai padarytų kokį balsavimą ir jūs visi žinotumėt, ką aš ketinu padaryt, kas man nelabai patinka. Noriu efekto, EFEKTO :DDD
Žodžiu labai manęs nemuškit, bet aš ketinu įgyvendinti tą idėją as soon as possible. Tenorėjau viešai pranešti, kad visgi tie įvykiai būtų atidžiau pasekami visų forumo narių.

Tarp kitko man yra reikalingi keli personažai toje istorijoje: Caroline Mikaelson ir Niklaus Mikaelson (su jumis abiems susisieksiu pretty soon tho).
Ir visgi jeigu pagalvosit, kad nigirai yra tai, ką aš padarysiu (šiaip nesuprasčiau iš tikro kodėl turėtų būt prieštaraujančių, nes sakau, nieko ten baisaus :DDD), galėsit dėt man banną or smth ar priverst alaus statyt. Ar Nutellos. Nevermind :DD
Jon Spencer
Jon Spencer

Holy behavior won't make you a saviour.


Pranešimų skaičius : 1898
Įstojau : 2016-04-01
Amžius : 38
Miestas : Cumberland County, North Carolina
Meilė : Loneliness adds beauty to life. It puts a special burn on sunsets and makes night air smell better.
Draugai : What a lovely surprise to finally discover how unlonely being alone can be.
Rūšis : Life is only precious because it ends.
Darbo paskirtis : The United States Army Special Forces

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume