Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Go down

Trumpa info dėl DALYKŲ :D

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 07 17, 2016 11:40 am

Hello forumiečiai Very Happy
Noriu pasakyt, kad turiu vieną didelę idėją, kuri paveiktų tam tikra (ne baisia) linkme visą forumo atmosferą. Iš pradžių aš galvojau rašyti dėl jos adminėm, pasitarti, bet po to pagalvojau, kad jeigu jos suabejotų, tai padarytų kokį balsavimą ir jūs visi žinotumėt, ką aš ketinu padaryt, kas man nelabai patinka. Noriu efekto, EFEKTO :DDD
Žodžiu labai manęs nemuškit, bet aš ketinu įgyvendinti tą idėją as soon as possible. Tenorėjau viešai pranešti, kad visgi tie įvykiai būtų atidžiau pasekami visų forumo narių.

Tarp kitko man yra reikalingi keli personažai toje istorijoje: Caroline Mikaelson ir Niklaus Mikaelson (su jumis abiems susisieksiu pretty soon tho).
Ir visgi jeigu pagalvosit, kad nigirai yra tai, ką aš padarysiu (šiaip nesuprasčiau iš tikro kodėl turėtų būt prieštaraujančių, nes sakau, nieko ten baisaus :DDD), galėsit dėt man banną or smth ar priverst alaus statyt. Ar Nutellos. Nevermind :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
WE HAVE SO MUCH IN COMMON, YOU AND I. WE BOTH SEE IT SO CLEARLY.   THE BEAUTY OF IT, THE POSSIBILITY OF IT. SO MANNY HAVE STOPPED SEEING IT ALTOGETHER. THE WONDER. Maybe they don't have the courage? A STRANGE NEW LIGHT CAN BE JUST AS FRIGHTENING AS THE DARK. Or maybe sometimes I think we're simply not the ones who deserve it. It looks like the stars have been scattered across the ground. HAVE YOU EVER SEEN ANYTHING SO FULL OF SPLENDOR?
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1689
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : You were never supposed to mean this much to me; was never supposed to fall so hard. But you know what? I did and that's the truth, that's what keeps me holding on because it hurts like hell to let you go.
Draugai : Many people will walk in and out of your life, but only true friends will leave footprints in your heart. Dean, Mason, Rebekah, Desmond.
Rūšis : Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact. Vampire (33/2000+)/Seraphim
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : When you can't control what's happening, challenge yourself to control the way you respond to what's happening. That's where your power is!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų