Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

3 posters

Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by Gabriel Gotham Pir. 10 15, 2012 6:24 pm

Užmiestyje besirandanti parduotuvė.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by Niklaus Mikaelson Pir. 10 15, 2012 6:36 pm

Tikriausiai dėl to, kad kelionė iki parduotuvės buvo labai neilga, nelabai ką sugebėjęs pridurti, pagaliau pasiekęs parduotuvės teritorijos įvažiavimo aikštelę, taikliai pastato savo automobilį. Nelipdamas iš mašinos vidaus, pirmiausia pasuka savo veidą į greta sėdinčios merginos veidą. Vien todėl kad jam ramybės nedavė tik vienas klausimas, pasiteirauja:
- Tikiuosi kad nepyksti dėl Lydios klausimo apie apsigyvenimą ir mano atsakymo? Esmė tame, kad aš vos prieš porą savaičių išsiskyriau su savo mergina. Ir nenoriu kad kas nors būtu paskui suprasta neteisingai. Visgi, kalbos sklinda per daug greitai.
Sujudindamas savo rankas, kurios, tuo metu dar tebebuvo ant vairo, galvos mostu nurodo kad mergina išliptu pirmoji.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
laikinai atvykęs į niujorką

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: 5bURbfH
Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (28/1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by ATIDUODAMA #37 Antr. 10 16, 2012 8:58 am

Gana greitai pasiekę maža parduotuvėlę esančia šioje teritorijoje,ir prieš išlipdama iš automobilio pasisukusi savo žvilgsnį į Jaredo pusė įsiklauso į jo sakytus žodžius veide išlaikydama draugiška šypsena,padeda ranka jam ant peties atsako:
- Nesijaudink viskas gerai,aš viska suprantu.Ir tikrai nesitikėjau,kad tu busi toksai nuoširdus ir atviras užsimindamas,kad esi išsiskyres.Viskas, puikiai šiandien pasilinksminsim,ir net nesugalvok liūdeti tikrai tau to neleisiu
Atsako jam ir išlipa iš automobilio.Ir kiek atsiremusi ant automobilių durelių pratarė:
-O apie kalbas tai jau tikrai nuo šio pasaulio jau nieko nebepaslepsi, bet pastėbejau, kad toji Lydyja tikrai jau ne karto pagalvojo,kas mudu sėja,nors mes tik seni geri draugai.Bet į šitus mano žodžius ne kreip dėmesio,kartais nusikalbu.
Draugiškai atsako ji.
ATIDUODAMA #37
ATIDUODAMA #37
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 8
Įstojau : 2012-09-30

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by Niklaus Mikaelson Antr. 10 16, 2012 2:33 pm

Pastebėdamas tai, kad mergina labai mikliai išlipo iš automobilio, patraukęs rankas nuo vairo, pirmiausia iš spynelės ištraukia raktelius. Kuomet pradarydamas dureles, praslenka pro tarp jų ir automobilio likusios dalies susidariusio plyšio, atsistoja visu ūgiu priešais merginą. Sulaukdamas jos reakcijos į savo prieš tai susakytus žodžius, šyptelėdamas, prasitaria:
- Bėdos čia nėra, aš tiesiog manau kad teisingiausia būtu jei būčiau šiandiena vienas, bent jau pagal registracijos tvarką. O toliau, visi leisime laiką bendrai. Galu gale tam, o ne lovų paskirstymui visi čia ir suvažiavome, prastumti laisvadienių.
Kuomet trumpam nuleidžia akis, išreikšdamas pritarimą savo paties žodžiams, pagaliau pajuda link parduotuvės vidaus:
- Tikriausiai jai tokia nuomonė susidarė tik todėl, kad ten buvo tik mano seserys, ir jai prieš tai nematyta mergina. O tarp jūsų tik vienas aš. Hm. - Sustabdydamas save nuo kalbos, atsikrenkščia, po ko pratęsia:
- O Lydia, yra mano seserų draugė. Mes kažkada turėjome savo, kaip ir pabandymą. Tačiau nelabai gerai pasibaigusį. Bet, tai labai neįdomi istorija. Verčiau tu man pasakyk, kaip tavo gyvenimas susiklostė, kai dingai iš akiračio?
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
laikinai atvykęs į niujorką

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: 5bURbfH
Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (28/1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by ATIDUODAMA #37 Antr. 10 16, 2012 3:48 pm

Nestipriai trenkusi automobilio dureles juos uždaro,ir užsidėdama ant savo peties savo kuprinė.Eina šaliai tavęs klausydama tavo monologo,tai sakytu žodžių.Iki šiol išlaikydama meilia ir draugiška šypsena veidė.Ir,kai jis baigė sakyti jie,kaip tik įžengė į parduotuvės vidų ir pasiėmusios vežimėli nuėjo į parduotuvės maisto ir gerimų skyrių.Po truputį eidamos pasako jam:
- Tai tikrai,juolab aš net miegoti nesiruošiu išsimiegosiu sugriždama pakėliui į namus.Šiandien visa nakti šelsiu,atsimsiu už visa prarasta laiką.
Optimistiškai prakalbo jinai,kiek mielą šypsena nusijuokusi,ir draugiškų žvilgsniu pasižiurį į Jareda,ir kai jis pasiklausė būtent apie juos gyvenima pasako:
- Aš gyvenau mažame miestelyje su mama iki kol man sukako pilnamietistė, mano tėvai seniausiais išsiskyrė,paskui įvyko tragedija mama žuvo aviakatastrofoje,tai tada persikrausčiau į kita miestelį netoli Niujorko pas tėvą ten baigiau mokyklą,ir paskui išvažiavau čia,tiesiog pabėgau,nes tėvas pradėjo labai gerti, todėl čia baigiau koledžą ir dabar esu fotografė dirbu pas Mandylor žmoną.Visai neblogas darbas ten svarbiausiai gerai moka,o taip daugiau nieko naujo.
Jeigu kalbėti apie asmeninį gyvenimą tai,taip vadinamo vaikinuko neturiu buvo vienas draugas,bet mūsų santykiai pasibaigė dar net jiems normaliai neprasidėjus.
Dabar gyvenu Brukline ir esu patenkinta visko ką kol kas turiu,ir galima sakyti esu laiminga.
Pasako jam,praeidama pro lentynas ir dedama įvairiu reikalingų ir valgomu dalyku.
ATIDUODAMA #37
ATIDUODAMA #37
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 8
Įstojau : 2012-09-30

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by Niklaus Mikaelson Kv. 10 18, 2012 12:45 pm

Peržengdamas per parduotuvės slenksti, nenorėdamas susidurti su ryškiomis parduotuvės lempų šviesomis, ant savo nosies užkabina aviatoriaus formos akinius. Pakeliui pasiimdamas vežimą, leidžia merginai krauti viską, ko ji mano kad reikia šiam susitikimui. Nusistebėdamas tuo, kad ji yra nusiteikusi kažkokiam triukšmingam vakarėliui, nesusilaikydamas, suprunkščia. Iš pradžių nieko nepasakydamas, leidžia jai baigti prieš tai pradėta kalbos dalį, kol nesusilaikęs įsiterpia.
- O aš iki paskutinės akimirkos maniau kad tai bus ramus savaitgalis, ssenų draugų rate. Todėl ir buvo pasirinktas užmiestis, o ne koks nutrintas klubas, kuriame dirba viena iš mano seserų. Bet jei sakai kad nori triukšmo, aš nemaišysiu.
Šyptelėdamas, pasigauna sau atskirai pora pakelių cigarečių, kuriuos sumeta į krepšį, toliau klausydamas merginos pasakojimo:
- Tavęs klausant susidaro tokia nuomonė, kad atpasakojai pusę mano asmeninio gyvenimo. Tik skirtumas tame, kad mano mama mirė labai seniai, o tėvą palaidojau prieš kelis mėnesius. Ir nepaaiškinamai dėl to jaučiuosi ramiai.
Pakeldamas ranką, delnu perbraukia sau per veidą, lyg tokiu veiksmu nusiimdamas dalį nuovargio. Tuomet, pratęsia:
- Palauk, pirmiausia tai nuskambėjo keistai. Mandylor žmoną. Jis tokių turėjo ne vieną. Jei turi omeny Sereną Mandylor, tai taip ir sakyk. Nes apart pavardės kurią nešioja, jos niekas nebe sieja su ta šeima. Ir patikėk manimi, aš tai puikiai žinau.
Tuomet nuleidęs akis, kurių tikrai nesimato po akiniais, kuriuos yra užsidėjęs, paskuba pratęsti:
- Ir aišku ne mano reikalas, bet kaip draugas tau siūlyčiau mauti kuo greičiau iš tos vietos. Ne pati geriausia mintis susidėti su tos šeimos atstovais. Pasitaikius ne vietoje ir ne laiku, galima per stipriai nukentėti. Ir sakau tai ne iš liampos, nes žinau ne vieną istoriją žmonių, kurie turėjo arba bendrų reikalų su ta pavarde, arba buvo ne vietoje perbėgę kelią vienam iš Reesų.
Kuomet pastebi kaip ji krauna produktus, nuleidęs akis, tačiau veide išlaikęs savitą šypsnį, perklausia:
- Apie vaikinus aš neklausiau, bet ačiū kad suteikei ir tokią informaciją. - Stengdamasis nesusijuokti, pratęsia - Dar ko nors?
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson
laikinai atvykęs į niujorką

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: 5bURbfH
Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (28/1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ: Empty Re: UŽMIESČIO PARDUOTUVĖ:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume