Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

+4
Erik Hellner
Cato Alexander
Caroline Mikaelson
James Petrov
8 posters

Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Pen. 09 28, 2012 1:23 pm

Viešbučio liftai.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Pir. 01 21, 2013 10:43 am

{Pasiekusi koridorių, stipriai suspaudžia laišką, tarp savo pirštų. Skaitydama kiekvieną žodį, kuris yra įstrigęs jos galvoje, trumpam nuleidžia akis, ir neigiamai supurto galvą. Kadangi tekstas, kuris randasi ant to, nuo skaitymo jau nebe skaisčiai balto popieriaus, yra įsirėžęs į jos atmintį, trumpam sumerkia akis, ir nesugeba patikėti kaip ji galėjo to niekam nepasakyti. Bandydama nulaikyti emocijas, pritraukia prie savo veido telefoną, bei nuspaudusi reikiamą numerį, ima laukti kol įkyrų pypsėjimą nutrauks balsas}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Caroline Mikaelson Kv. 01 24, 2013 6:11 am

{Visgi ne praleisdama pro akis to, kad Katerina ant smūgio persimainė, pastebėjusi ją koridoriuje iš karto prieina, norėdama atkreipti draugės dėmesį į save, nestipriai sujudina ranka bei netylėdama perklausia} - Rimtai, Katerina, juk nieko blogo nenutiko? Viskas gerai? - {Klausiamai kilstelėjusi antakius, daugiau nieko nepasako, kaip tik laukia reakcijos iš merginos}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Kv. 01 24, 2013 11:07 am

{Tuo metu, kai laukia, kuomet kas nors atsilieps, pati kažkuriam laiko tarpui sumerkia akis. Nepastebėdama kaip pradeda spausti vienos rankos nagus sau į delną, pasistengia kaip galima labiau sulaikyti savo emocijas, kurios akivaizdu kad veržiasi per kraštus. Negalėdama patikėti tuo, kas vyksta, kokie fragmentai iš praeities sugrįžo, išgirdusi Scarlett balsą, atsisuka į jos pusę. Įsmeigusi savo žvilgsnį į merginos veidą, palaipsniui atitraukia telefono ragelį sau nuo ausies, bei negarsiai perklausia}
- Tu žinojai kad Makso nebėra? - {Kiek stipriau įtraukusi orą į savo plaučius, susikiša popierių į savo kišenę, kol pratęsia}
- Negaliu patikėti tuo, kad niekas man nesugebėjo to net pasakyti. Velniai griebtu, juk jis man buvo svarbiausias šeimos asmuo.
{Neigiamai supurčiusi galvą, nusuka veidą, bei kažkuriam laiko tarpui nutyla, taip pasistengdama save suimti į rankas}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Caroline Mikaelson Kv. 01 24, 2013 12:17 pm

{Tikėdamasi greičiau išgirsti bent kokį paaiškinimą kodėl Katerina taip ant smūgio persimainė, veide vis dar išlaikė klausiamąją išraišką. Tik tada kai išgirsta jos pirmuosius žodžius, pati pakitusi iš veido išraiškos, kaltai nuleidžia akis. Matomai nežinodama kaip dabar reikėtų surinkti tinkamus žodžius, atsitiktinai žvilgteli į šoną, taip išblaškyta kokio nors praėjusio viešbučio gyventojo. Suprasdama, kad ilgai taip tylėti negali, pasiruošia kalbėjimui} - Katerina, po Makso mirties praėjo daug laiko... - {Atsisukusi į draugę taip, kad galėtų matyti jos veidą, neigiamai supurto galvą, tuomet pabando tęsti tai ką pradėjo} - Aš mačiau kaip stipriai tu pergyvenai brolio netektį, buvau su tavimi. O paskui tu patekai į tą nelemtą lėktuvo katastrofą. Gavai iš gyvenimo smūgį po smūgio. - {Sunkiai rinkdama žodžius, trumpam sumerkia akis, dar kartą neigiamai supurtydama galvą} - Nenorėjau, tau visko sakyti iš karto, negalėjau leisti kad tą skausmą pergyventum dar kartą...
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Cato Alexander Tr. 02 06, 2013 1:50 pm

Netrūkus po to, kuomet jo sesuo pasirūpina tuo, kad būtu užkirsti visi keliai vedantys atgal į gimtuosius namus, atvyksta į šią vietą. Jau iš anksto neturėdama minties atostogauti, pasistengia surasti konkretų, jam reikalingą asmenį. Kuomet eidamas koridoriumi išgirsta merginų balsus, pirmiausia savo dėmesį nukreipia į jau senokai matytą tamsiaplaukę. Kuomet veide išspaudžia vos pastebimą šypseną, nuleidžia savo akis, lyg vis dar jaustu kaltę prieš prieš tai paminėtą asmenybę.
- Man nemalonu trukdyti, tačiau man būtina su tavimi pasikalbėti Katherina. - Krenkštelėdamas pažvelgia į prie jos esančią šviesiaplaukę, tuo pačiu metu patikslindamas savo prašymą, prasitaria. - Geriausia dviese. Man nepatinka nepažįstami.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Caroline Mikaelson Sk. 02 10, 2013 12:36 pm

{Tuo metu kaip tik žvilgsnį būdama nukreipusi į draugę tikėdamasi sulaukti iš jos kokios reakcijos, visgi atkreipia dėmesį į jai prieš tai niekada nematytą asmenį. Aišku, supratusi, kad dabar jau yra nepageidaujama, nenorėdama trukdyti, kilsteli ranką bei nestipriai spusteli draugei už peties taip savitai parodydama palaikymo gestą}
- Verčiau pakalbėsime apie tai vėliau. Jeigu kas, žinai kur būsiu, o dabar, nemaišysiu jums.
{Nepatikliai žvilgtelėdama į vaikino pusę, galiausiai atsitraukia nuo abiejų žmonių, nueidama ten, kur planavo iš pat pradžių}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Sk. 02 17, 2013 1:25 am

{Nebūdama visiškai pasiruošusi susidoroti su viskuo, kas pastaruoju metu užkrito jos pečius, viso labo nusuka veidą, kad nerodyti vis labiau drėkstančių akių merginai, kuri ką tik patvirtino tai, ką Katherinai teko išgyventi atrodo visai neseniai. Stengdamasi išlaikyti savo žvilgsnį nukreiptą į vieną tašką, palaipsniui leido savo veidui įgauti akmeninį, visiškai bejausmį veidą. Atrodo kad mažas popieriaus gabaliukas, ant kurio buvo surašyti keli sakiniai sugebėjo apversti visą jos gyvenimą aukštyn kojomis. Svarstydama apie tai, kad iš jos šeimos beliko tiek mažai, ir per tokį trumpą laiką... Neigiamai supurto galvą. Neskaitant to, kad sau už nugaros girdėjo vyriškosios eisenos garsus, nepaskubino savęs atsisukti į tą pusę. Pakėlusi ranką, pirštų galiukais perbraukia sau po akimis, norėdama įsitikinti kad nedavė valios savo silpnumui. Tik tuo metu kai Scarlett patvirtina kad bus tam tikroje paplūdimio vietoje, pasuka akis į pasirodžiusį Mikaelsoną. Stebėdama jai pažįstamus bruožus, vos prisiverčia tarti}
- Ko tau reikia? - {Vėl nusukusi akis į šalį, kad nereikėtu atsiminti savo praeities įvykių, susiaurina akių vokus, pratęsdama}
- Nemanau kad tu turi ką nors svarbaus man pasakyti, kas man iš tiesų pasirodys reikalinga. Verčiau apsaugok mus abu nuo laiko gaišimo, ir išdėstyk viską labai greitai. Arba... - {Pajudėjusi į priekį, kad nereikėtu iš viso čia stovėti, pabando praeiti pro jį}
- Nesakyk nieko iš viso, nes man net nėra įdomu tai. - {Užčiaupdama lupas, veikiausiai sėkmingai praeina pro vaikiną, šalin}
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Cato Alexander Pir. 02 18, 2013 4:26 am

Visiškai nesureikšmindamas vienos iš merginos nemalonų žvilgsnį, tik viso labo sujudina savus antakius, dar labiau parodydamas savo abejingumą čia susirinkusioms. Ilgai netampydamas laiko, leidžia Katherinai susakyti savo įžanginę kalbą, tačiau kaip tik tuo metu, kuomet ji pradeda eiti šalin, nesusilaikydamas, smarkiai sugriebia jos ranką virš alkūnės, bei pakankamai stipriu postūmiu įrėmina ją į sieną. Tuo pačiu metu nenuleisdamas akių nuo merginos veido, pro sukąstus dantis pasisako:
- Negi tu manai kad tai ką tu padarei bus paprastai pamiršta? - Stipriau suspausdamas jos ranką, patikslina savo žodžius:
- Negi tu po velnių manei kad sumausi mano šeimos gyvenimą, ir tuomet pasiplovusi galėsi gyventi lyg niekur nieko Katherina?
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Erik Hellner Pir. 02 18, 2013 8:08 am

Praejus nemažai laiko, kai nemate nieko iš savo aplinkos žmonių, tačiau kažkuriuo laikotarpiu turėdamas pokalbį su Sutton, galiausiai pasirįžta susirasti Kateriną. Atvykęs į reikiamą viešbūtį, bei susiradęs visus kontaktus, nusprendžia užsiimti ir savo rezervuotą kambarį. Pakilęs liftu į reikiamą aukštą, ir jau eidamas link kambario, pastebi jam gerai pažįstama merginą, del ko sustojęs iš kart vepteli: - Katerina, man reikia su tavimi pasikalbėti.
Erik Hellner
Erik Hellner
manhetteno gyventojas

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: 8yPk0Vi
Pranešimų skaičius : 342
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : New York
Rūšis : Vampire (36/800+)
Klanas : ΣᄂIJΛΉ

https://redfield-designers.tumblr.com/post/166269183427

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Cato Alexander Pir. 02 18, 2013 8:23 am

Nenorėdamas kad kas nors jam pamaišytu iki galo išsiaiškinti su mergina, kurios tiek ilgai ieškojo, labai greitai patraukia nuo jos savo ranką, atsitraukdamas žingsnio atstumu. Liežuviu perbraukęs sau per lupas, bei nutaisęs tokią miną, lyg nieko ir nebūtu nutikę, atsisuko į vyriškį, kuris kaip tik tuo metu pasirodo jiems už nugaros. Šiek tiek sujudinęs savus antakius, prasitaria:
- Keista kad kaip tik dabar kažkam dar prireikė su ja pasikalbėti. Hm, kitą kartą Katherina. Nepamiršk šį kart, ką padarei.
Vėptelėjęs, neskubėdamas pasitraukia į kažkurį iš kambarių tam, kad išlaukti tos akimirkos, kuomet mergina bus be pašalinių.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Pir. 02 18, 2013 8:30 am

{Dar tuo metu, kuomet jai teko pasilikti su Mikaelsonu, pajutusi kaip stipriai jis spaudžia jos ranką, laisvąją trenkia jam per krūtine, taip pareikalaudama savo veiksmais kad jis suteiktu jai laisvę. Sukandusi dantis, tuo pačiu paskuba pakomentuoti įvykį}
- Neįsivaizduoju ko tau reikia iš manęs Mikaelsonai, nes ne velnio nesuprantu to, apie ką tu kalbi...
{Nusukusi veidą, ir pagaliau ištraukusi savo ranką iš jo gniaužtų, specialiai įsistebi į jo akis, bei pasuka išsakyti savo nuomonę}
- Nieko aš nepadariau, bet nenoriu kad tu ar tavo šeima būtu bent per mylią nuo manęs, supranti? Nekenčiu jūsų visų iki vieno.
{Vos tik išgirsta seniai be girdėtą balsą, iš karto nukreipia akis į Deimono pusę. Pastebėjusi kaip greitai Kolas pasiplovė šalin, su pastebimu palengvėjimu atsikvepia. Tačiau nežinodama kaip reikėtu reaguoti į Salvatore, neigiamai supurto galvą}
- Man atrodė kad tu jau viską spėjai pasakyti, kai paskutinį kartą tave mačiau Deimonai. Kam vėl reikia tąsyti tą pačią gumą?
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Erik Hellner Sk. 02 24, 2013 7:10 am

Truputį prisimerkdamas, sudaro gana įtartiną žvilgsnį bei pasuka akis į vaikiną, kuris dar spėja kažką pasakyti, suprasdamas, kad ta ne jam, tik nulydį žmogų žvilgsniu ir lėtu judėsiu pasuka galvą į merginą, prieš kalbėdamas išlaiko minimalią pauzę, bei truputi ištiesią ranką link jos: - Paklausyk manęs, Katerina, žinau kiek visko yra nutikę, tačiau dabar aš suprantu kad nenoriu to prarasti. - Akimirkai pasukęs akis į kažkokią vietą, vėl gražina ant jos bei sujudina, savo išraiškingus antakius: - Aš pagaliau nugalėjau save, o mes abu nugalėjom mirtį, ne vieną kartą... - Leidžia pasirodyti veide savo kampinei šypsenai, bei pratęsia mintį: - O dabar esu tikras, kad tu man reikalinga, net atsisakant visiškai visko. Dabar esu tuo tikras. - Vėl kiek ištiesia ranką į ją: - Bet žinau, kad esu gana susišikęs prieš tave, taigi esu pasiruošęs ir kovoti ir laukti.
Erik Hellner
Erik Hellner
manhetteno gyventojas

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: 8yPk0Vi
Pranešimų skaičius : 342
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : New York
Rūšis : Vampire (36/800+)
Klanas : ΣᄂIJΛΉ

https://redfield-designers.tumblr.com/post/166269183427

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Sk. 02 24, 2013 1:28 pm

{Akivaizdu kad nebe galėdama taip aklai pasitikėti šiuo žmogumi, nuleidusi akis, nusuka veidą. Bandydama kaip galima ramiau priimti jo dabartinius žodžius, leidžia jam pasireikšti iki pat paskutinio žodžio. Tik tuomet, kai įsivyrauja tylos akimirka, pakelia akis. Stebėdama vis dar malonius akiai jo veido bruožus, kiek stipriau įtraukia orą į savo plaučius, tarytum taip apsišarvuodama kiek didesniu pasitikėjimu savimi, nei tai buvo prieš tai. pajutusi kad gali pagaliau pradėti kalbėti, pražioja burną, tardama}
- Deimonai, iki pat šios dienos, aš tvirtai žinojau kad myliu tave, ir iš paskutinių stengiausi kad viskas būtu gerai. bet kiekvieną kartą atsiradus net menkiausiai kliūčiai, tu pabėgdavai šalin. Manai kad dabar, tik dabar tu esi tikras dėl savo jausmų?
(Neigiamai supurčiusi galvą, pasistengia kalbėti kiek galima tvirčiau, kad nesijaustu jos silpnumas prieš jį)
- Tu mane išdavei. Ir net po to, prieš ir po to kai lėktuvas sudužo, norėjau su tavimi praleisti visą likusį gyvenimą. - {Nusisuka}
- Velniai griebtu, ligoninėje pažinau tik tave. maniau kad tai ženklas, kad dar negalima pasiduoti... Tu visą laiką turėjai mane Deimonai. Bet kiekvieną kartą pasirinkdavai kažką kitą... - {Vos nepasidavusi norui apsiverkti, nes jai vis dar skauda "širdį"}
- Kas pasikeitė dabar? - {Net nenorėdama, tačiau automatiškai žengusi kelis žingsnius link jo, sudeda savo delnus jam ant kaklo šonų, taip priversdama jį žiūrėti į jos veidą. Įsmeigusi savo rudos spalvos akis į jo, dar kartą perklausia}
- Pasakyk man kas pasikeitė dabar? Pažadėk kad dabar tavęs niekas nepasuks į šalį. Pažadėk. Ir aš pabandysiu viską pamiršti.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Oliver Farley Antr. 02 26, 2013 2:54 am

Tuo metu, kai jam sėkmingai pavyksta atgabenti į šią vietą Deimoną, pasilikdamas koridoriaus gale, kurį laiką stebėjo kaip minėtą asmenį pasitinka jo sesuo. Tik tuo metu kai pastebi kad viskas lyg ir eina taip, kaip apytiksliai buvo numanyta, pasitraukia už kampo. Atsirėmęs nugara į sieną, įsistebi į grindis, bandydamas tuo pačiu metu perbėgti per visus paskutinius jo gyvenimo įvykius. Neskaitant to, kad padėjo sesei susigrąžinti savo laimę, susiduria su faktu, kad dėl savosios nepajudino ne piršto. Todėl suteikdamas ir sau paskutinę galimybę, iš kišenės ištraukia mobilų telefoną, bei susisiekęs su buvusia mergina, prasitaria:
- Palauk, nemesk ragelio iš karto. Paklausyk, nes tai ką noriu tau pasakyti yra svarbu. Jei tau nepatiks, ar nenorėsi po to manęs matyti, galėsi paprasčiausiai nieko neatsakysiu. Suprasiu tave, bei daugiau nebe drumsiu tavo ramybės.
Baigęs savo įžanginę kalbą, pagaliau pereina prie sekančios dalies: - Tavo namų pašto dėžutėje palikau laišką, jame bilietas į Havajus, čia randuosi aš. Aš tave myliu, ir gailiuosi kad paleidau tave, kai viskas buvo gerai. Jei turiu bent menkiausią galimybę tave susigrąžinti, atskrisk. Lauksiu tavęs oro uoste. - Pauzė, per kurią akivaizdu kad negirdi jos, tad perklausa: - Ar girdi mane?
Oliver Farley
Oliver Farley

I don't think alpha beta omega is resonating with him!


Pranešimų skaičius : 70
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 46
Miestas : New York
Meilė : Judith Farley
Rūšis : Zmogus
Darbo paskirtis : ''Accountant''
Klanas :

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Regina Bishop Antr. 03 19, 2013 3:11 am

Kaip tik tame laikotarpyje, kuomet jo brolis išvyko rasti savo merginą, būdamas Manhettene, pasiekia informaciją, kad kaip tik tame pačiame mieste, kur randasi jam svarbūs žmonės, taip pat yra pasislėpęs Mikaelsonas. Norėdamas perspėti brolį, kad šis būtu kaip galima atsargesnis, nedrumsdamas jo ramybės, parašo trumpąją žinutę, kuri apie save praneša vibruojančiu signalu. Žinutės tekstas toks - "Honolulu yra naujas prieglobstis Klausui, siūlau įsitaisyti akis pakaušyje. Jei kas bus ne taip, susisiek."
Regina Bishop
Regina Bishop

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Ggc10ha
Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Vieniša.
Draugai : Eddie Herrera, nuo draugystės iki meilės, iki liguistos priklausomybės.
Rūšis : BETA VILKOLAKĖ (21)
Darbo paskirtis : Oficialaus darbo neturi, lygiai taip pat kaip ir patirties. Mėgaujasi tėtuko uždirbtais pinigais ir vargo nemato.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Elijah Mikaelson Št. 04 06, 2013 12:01 pm

Kaip tik tuo metu, kuomet visas veiksmas primena eilinio viešbučio kasdienybę, pakankamai tyliai, nesukeliant nepageidaujamo šurmulio, užsiveria visos viešbučio durys, langai ir kitos, į išorę vedančios angos. Kuomet visas įprastas personalas yra pakeičiamas kitais žmonėmis, kurie dirba Wirthui, nieko neįtariantys asmenys lieka įkalinti šiame pastate. Kol kas, neliečiant pagrindinių istorijos herojų, yra palaipsniui grobiami kiti viešbučio svečiai, kurių kūnai (atsižvelgiant pagal išorę) yra perduodami arba į prostitucijos vergovę, juodai organų rinkai ir žinoma paskanavimui tiems, kurie minta ne vien įprastu žmonėms maistu.
Elijah Mikaelson
Elijah Mikaelson

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 106
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Original Vampire (30/1000+)
Darbo paskirtis : Chairman of the Vampiric Council
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Regina Bishop Št. 04 06, 2013 12:48 pm

Kadangi su broliu jau prieš tai buvo sutaręs dėl to, kad sugebės išgauti vienintelį ginklą, kuris gali sunaikinti originaliuosius, labai nenoriai, tačiau būdamas priverstas sutrukdyti, pasirodo broliui ir Elenai už nugaros. Rankose laikydamas kuolą, veide ištempia labai savimi patenkintą šypseną, po kurios paskuba paaiškinti:
- Sakiau kad tai bus labai lengva. - Neprasitardamas apie tai, kas jie abu yra, ir ką reiškia kuolas, viso labo pradeda kalbėti:
- Deimonai, dar kartą sakau, mums reikia nešdintis iš čia kaip galima greičiau. Pasiimk savo merginą, ir traukiam lauk, kol nevėlu.
Regina Bishop
Regina Bishop

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Ggc10ha
Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Vieniša.
Draugai : Eddie Herrera, nuo draugystės iki meilės, iki liguistos priklausomybės.
Rūšis : BETA VILKOLAKĖ (21)
Darbo paskirtis : Oficialaus darbo neturi, lygiai taip pat kaip ir patirties. Mėgaujasi tėtuko uždirbtais pinigais ir vargo nemato.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Sk. 04 07, 2013 8:52 am

{Kuomet visai nelauktai jos dėmesys yra nukreipia į už mylimo žmogaus nugaros atsivėrusį vaizdą. Iš karto atsitraukusi per žingsnį, įsistebi į Stefano veidą. Kadangi jos veido raumenys akimirksniu įsitempia, palengva nuleidžia akis į jo turimą kuolą}
- Stefanai? Nesuprantu ką tu čia veiki, jei... - {nebaigusi kalbos, tačiau vis dar būdama akivaizdžiai susiraukusi, supurto galvą}
- Ir tik nesakyk kad susiruošei kokiame nors filme medžioti vampyrus, nes daiktas kurį laikai rankose atrodo labai apgailėtinai.
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Katherine Pierce Antr. 04 09, 2013 12:46 pm

*Kaip tik tuo metu pasirodžiusi vaikinui už nugaros, pasistengia kaip galima ramesniu tonu, kas yra praktiškai neįmanoma, paprašyti to, ko veikiausiai negaus. Kadangi yra linkusi kelti scenas, nesugeba susilaikyti nepradedama eiti ant asmeniškumo*
- Vadinasi visą laiką žinojai kad tai turiu su savimi, todėl pasinaudojai manimi? Dėl ko? Dėl to kad sužlugdytum mano ir taip ant plauko kabančią šeimą? - *Neskaitant to, kad čia taip pat randasi ir kiti asmenys, toliau tęsia minčių dėstymą*
- Stefanai, aš dabar tik prašau, kad atiduotum man kuolą. Nes kitaip, priversiu tave pasigailėti. Nes jei eini prieš mano brolį, tai reiškia kad eini prieš mane taip pat. - *Nukreipusi akis į Eleną, priduria* - O aš, tikrai nepasigailėsiu nieko. Verčiau atiduok.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Regina Bishop Tr. 04 10, 2013 1:48 am

Tuo metu, kai tikėjosi pirmiausia sulaukti brolio reakcijos, pastebi kad pirmiausia prašneka Gilbert. Šiek tiek suraukęs savus antakius, pirmiausia liežuviu perbraukia sau per lupas, kad jos nebūtu tokios sudžiuvusios. Leisdamas merginai išsakyti savo nuomonę, veide išspaudžia atitinkamą šypseną, kuri leidžia suabejoti tuo, ką jis ketina pasakyti:
- Tiksliau hibridą. Tačiau tai nėra tavo reikalas, Elena. - Kaip tik sau už nugaros išgirdęs šviesiaplaukės balsą, atsisuka į jos pusę. Išlaikydamas susiaurintus akių vokus, neigiamai supurto galvą, kuomet mergina pasiprašo kad kuolas, kuris šiuo metu randasi jo rankoje, būtu sugrąžintas jai. Neskaitant netiesioginio grasinimo susidoroti su čia esančiais, viso labo prasitaria:
- Manai kad aš rizikuosiu viskuo ir taip paprastai tau jį atiduosiu, kad bėgtum pas brolį ir tai atiduotum? - Neigiamai supurto galvą.
- Nemanau. O tau reikės labai pasistengti tam, kad atimtum ji iš manęs. - Kuomet atsisuka į brolį, pasitaiso: - Iš mūsų, Claire.
Regina Bishop
Regina Bishop

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Ggc10ha
Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Vieniša.
Draugai : Eddie Herrera, nuo draugystės iki meilės, iki liguistos priklausomybės.
Rūšis : BETA VILKOLAKĖ (21)
Darbo paskirtis : Oficialaus darbo neturi, lygiai taip pat kaip ir patirties. Mėgaujasi tėtuko uždirbtais pinigais ir vargo nemato.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Katherine Pierce Tr. 04 10, 2013 1:56 am

*Paniekinančiu žvilgsniu stebėdama kalbantį vaikiną, neigiamai supurto galvą, kuomet jis pakartoja tai, kas ir taip yra savaime suprantama. Visgi neskubėdama kalbėti, nužvelgia visą aplinką, norėdama įsitikinti tuo kad gali nesunkiai pasiekti merginą, kurią jie abu taip karštai myli. Sukandusi dantis, vėl nukreipia savo žvilgsnį į Stefaną, šį kartą jau pradėdama aiškinti savo poziciją*
- Jau dabar matau mažiausiai dešimt galimybių, kad apsisuksiu greičiau nei jus abu, nusukdama merginai sprandą. Tikrai esi pasiruošęs rizikuoti Stefanai? Nes tokiu atveju, tu jos negalėsi matyti gyvos, nesvarbu kad ji nėra su tavimi. Tu matysi ją mirusią.
*Šiek tiek palenkusi galvą, padaro šiokią tokią tylos pauzę, kuomet vėl ima aiškinti* - Nemanau kad esi tam pasiruošęs.
*Atrodo kad būdama dar pasiruošusi aiškintis žodžiu, staigiai pasileidžia link merginos, akivaizdžiai norėdama ją nužudyti*
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Regina Bishop Tr. 04 10, 2013 2:05 am

Nesunkiai nuspėdamas merginos kiekvieną veiksmą, mat su ja kadaise praleido labai daug laiko kartu, kaip tik ta akimirka, kuomet ji priartėja, nes norėdama pasiekti Eleną su Deimonu, turi prasilenkti su juo, sviesdamas kuolą į viršų, labai greitais, žmogui nepriimtinais judesiais, pasigauna mergina, praktiškai "ore" sugaudamas ją už galvos, ir taikliai nusukdamas sprandą. Kai logiška, merginos kūnas sukrenta ant grindų, pasigauna prieš tai išmestą į viršų kuolą. Žinodamas kad sugebėjo sukelti Elenai šoką, bet suvokdamas ir tai kad Deimonas pasirūpins, kad mergina viską pamirštu, pasuka savo žvilgsnį į sukritusią šviesiaplaukę. Rankoje spausdamas kuolą, jau buvo pasiruošęs jį suvaryti jai į širdį, bei tokiu būdu sunaikinti ją visam laikui. Tačiau vedamas menkos dvejonės, nusprendžia to nedaryti. Kuomet atsisuka į likusius žmones, nutaiso labai nekaltą išraišką:
- Deimonas tau viską paaiškins, o dėl merginos nesirūpink, ji yra linkusi prisikelti. - Krenkštelėjimo vedamas, dar priduria:
- Pasirūpink Elenos saugumu, aš pats pasirūpinsiu kad Klausas apleistu šią žemę. - Tai pasakęs, iš kart patraukia lauk iš šios vietos, pakeliui pranešdamas kad lauks Shannon apatiniame koridoriuje, mat tik tuomet ir ten prasidės visas dienos veiksmas.
Regina Bishop
Regina Bishop

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Ggc10ha
Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Vieniša.
Draugai : Eddie Herrera, nuo draugystės iki meilės, iki liguistos priklausomybės.
Rūšis : BETA VILKOLAKĖ (21)
Darbo paskirtis : Oficialaus darbo neturi, lygiai taip pat kaip ir patirties. Mėgaujasi tėtuko uždirbtais pinigais ir vargo nemato.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by James Petrov Tr. 04 10, 2013 2:15 am

{Visiškai nebūdama nusiteikusi patikėti kažkokiais nesąmoningais pasakojimais, apie kuriuos tuo metu kalbėjo Stefanas, pastebėjusi kad čia pasirodė kažkokia šviesiaplaukė, kuri dar sugalvojai jai pagrasinti, suraukusi savus antakius, įsistebi į merginą. Ir dėl to, kad tikrai nėra kokia bailiukė, kuri amžinai slepiasi už kitų, pasitraukusi nuo Deimono, prakalba}
- Ei tu! Nepaisant to, kad matau tave tikriausiai pirmą kartą savo gyvenime, jei turi ką nors prieš mane, sakyk tiesiai o ne vienam iš jų. Tikiuosi tau viskas aišku? - {Dar labiau susiraukusi, pratęsia savo mintį} - O savo tuščius grasinimus gali susikišti giliai į savo storą užpakalį. Nes manęs taip lengvai neįbauginsi, ypač po visko ką jau teko išgyventi.
{Šiek tiek sujudinusi savo antakius, vien veido mina parodo kad ne pro kur nesibaimina jos. Tačiau įvykiams pasisukus visiškai kita linkme, akivaizdu kad nesitikėjusi pamatyti antgamtiško greitumo, rankų miklumo ir žinoma nusukto merginos sprando, išvengdama didžiulio noro pradėti rėkti, ranką prispaudžia sau prie burnos. Kai akyse pasirodo išgąsčio ašaros, akis nukreipia į Deimoną. Visgi nieko nesugebėdama dabar pasakyti, neigdama pamatytus vaizdus, ima intensyviai purtyti galvą} - Tai netikra...
James Petrov
James Petrov

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Px71iEX
Pranešimų skaičius : 2024
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Demon

Atgal į viršų Go down

VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI: Empty Re: VIEŠBUČIO LIFTAI IR KORIDORIAI:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume