Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

3 posters

Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Andrea Argent Pen. 09 28, 2012 1:20 pm

Garsiosios Californios gatvės.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Caroline Mikaelson Antr. 11 05, 2013 2:39 pm

{Praėjus kažkuriam laiko tarpui, niekaip negalėdama pamiršti raganos žodžių apie tai, kad ji nešioja užsimezgusią gyvybę, bandė įsitikinti ar informacija yra tiksli ar tai viso labo farsas. Taigi, kažkurią dieną kaip tik grįždama iš vizito pas gydytoją, matomai būdama sutrikusi, plius atrodydama ganėtinai išsekusi, pasiekia netoliese esantį parką. Prisėdusi ant suoliuko, iš rankinės išsitraukia mobilųjį telefoną, kuriuo parašo Klausui trumpąją žinutę, su prašymu susitikti, mat turi jam pasakyti šį tą itin svarbaus. Galiausiai gražinusi telefoną atgal į rankinę, paslepia akis po tamsiais akiniais nuo saulės, rankas sukrauna sau ant pilvuko, kurį jau pradėjo slėpti po laisvesniais nei yra įpratusi nešioti rūbais bei paskendusi savo abejonėse, tiesiog įsižiūri į vieną praktiškai nepastebimą jokios reikšmės neturintį objektą}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Nathaniel Lott Št. 11 09, 2013 3:33 am

Neskaitant to, kad kaip tik tuo metu, kai jo striukės kišenėje suvibravo mobilusis telefonas, jis bandė pasiekti labiausiai tenkinančias derybų su kita padėrme sąlygas. Visgi, ilgai netempdamas, paskubina savo sprendimą, kaip visuomet grindis nudažydamas raudona spalva. Leidęs likusiems pagalvoti apie tai, kaip prie jo prisiderinti, išeina ten, kur jo tuo metu laukė mergina. Kadangi kelias pasirodo daug trumpesnis, nei paprastam asmeniui, beveik nepastebimai atsisėda priešais merginą. Nutaisydamas akivaizdžiai "nekaltą" veido išraišką, veide ištempia pastebimą šypsnį. Tačiau nieko dar nepasakydamas, nužvelgia tai, kad mergina atrodo kiek kitaip, nei buvo ją pratęs. Visgi to nesureikšmindamas, pagaliau taria: - Nutiko kas nors, kad norėjai matyti mane dabar?
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Caroline Mikaelson Št. 11 09, 2013 8:59 am

{Pajutusi, kad jau yra ne viena, pasuka veidą į netikėtai šalia jos pasirodžiusį Mikaelsoną. Vis dar jausdamasi itin keistai, patraukia nuo veido pavargusias akis slepiančius tamsius akinius, (mat pastarosiomis naktimis dėl skausmų buvo kankinama gilios nemigos) bei ryžtasi kalbėti} - Tiesa sakant taip, turiu tau šitą pasakyti Klausai, ko daugiau slėpti tikrai negaliu. - {Pirštais įsikabinusi į laisvos bliuskutės medžiagą, pagaliau savo šviesias akis pasuka taip, kad priešais galėtų matyti sau artimo vyro veidą} - Prieš apytiksliai mėnesį mane susirado ragana. Jei teisingai atsimenu ji prisistatė kaip Tessa. Ir kaip ne keista, pasirodo ji labai daug žinojo apie mane, nors galiu prisiekti, kad tą moterį mačiau pirmą ir tada vienintelį kartą. Tuo metu ji man pasakė naujieną, kuria negalėjau iškart tikėti. Tiksliau, man atrodė kad tai neįmanoma, nes jūsų, vampyrų, padermė negali turėti palikuonių. Nenorėjau tau nieko sakyti anksčiau, kol pati neįsitikinau, kad ragana sakė tiesą.
{Tuo metu kaip tik užsikirtusi suraukia antakius, tačiau tuo pačiu labiau rankomis apsivija sau aplink pilvuką. Galiausiai suvokdama, kad Klausas vargu ar supranta kas yra norima jam pasakyti,  baigusi vedžioti aplinkui, pasako  esmę} - Aš laukiuosi tavo vaiko, Klausai. - {Tuo metu kaip tik akis pasukusi į jo veidą, lyg norėdama jame įžvelgti tai ko tikriausiai neišsakytų žodžiai, neleisdama jam kol kas kalbėti, neigiamai supurčiusi galvą, pratęsia} - Ji, Tessa, man kažką padarė. Kūdikis vystosi kur kas greičiau nei tai turėtų vykti realiai. Ir jeigu rimtai, mane visa tai ne juokais gąsdina...
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 11 18, 2013 9:02 am

Tuo metu, kai mergina tik pradėjo kalbėti, įsistebėdamas į jos nemigos nukankintas akis, šiek tiek suraukia savus antakius. Neskaitant to, kad visuomet troško kad ji jaustųsi gerai šalia jo, šiuo metu pats manė esąs bejėgis prieš gamtos išdaigą, kuri vėl pavertė ją paprasta mirtinga. Klausydamas jos įžanginės kalbos, nesusilaikydamas pertraukia, neleidęs jai taip greitai pasiekti viso šio susitikimo esmės:
- Palauk, tu nori pasakyti kad tave buvo susiradusi kažkokia ragana, tau esant čia, ir tu man nieko nebuvai apie tai pasakiusi? Carolina, tu nebe esi pajėgi apsiginti, kai tai liečia būtybes, kurios turi pranašumą prieš paprastus mirtinguosius. Daugiau niekada neslėpk nuo manęs tokios informacijos, supranti? Niekada. - Aiškiai išreikšdamas savo nepasitenkinimą, kiek labiau palinksta link staliuko, tuo pačiu metu perklausdamas: - Jos vardas, Tessa?
Tačiau, kai pagaliau išgirsta merginos monologo esmę, nors iš pradžių jis ir bandė sukti ratais, akivaizdžiai sutrinka. Jo veide tą akimirka nebuvo įmanoma perskaityti nieko. Atrodo, kad net širdis, kuri pastoviai plakė krūtinėje, akimirkai liovėsi pumpuoti kraują per visą jo organizmą. Ilgai nesugebėdamas pratarti net menkiausio žodžio, galiausiai labai greitai atsilošia į užimtos kėdės atramą, bei visiškai nelauktai prunkštelėjimo metu veide ištempia pašaipią šypseną, paskuba pasisakyti: - Nuostabu. Turiu pripažinti kad kokiai akimirkai privertei mane išsigąsti. Idealus pokštas. - Akivaizdžiai nenorėdamas pripažinti šio fakto, tik dabar sugeba atkreipti dėmesį į merginos aprangą, ir kuo puikiausiai matomą papilnėjimą pilvo srityje. Pradanginęs prieš tai buvusią šypseną, nervingai sujudina savo apatinį žandikaulį, tuo pačiu metu nuleisdamas akis. Lyg ir neturėdamas ketinimo įskaudinti mylimos moters, tačiau nesugebėdamas reaguoti kitaip, delnu perbraukia sau per smakrą: - Tai neįmanoma, supranti? Tai kažkas kita. Tu negali pastoti nuo manęs. Aš nemirtingas, todėl tai neįmanoma.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Caroline Mikaelson Pir. 11 18, 2013 9:55 am

{Kuomet nespėjusi užbaigti savo pradėtos kalbos yra pertraukiama vaikino įsikišimo, atsitiktinai kaukštelėjusi dantimis, trumpam nuleidžia akis. Leisdama jam išsakyti savo nuomonę, galiausiai neigiamai supurto galvą pasiruošdama savam atsakymui} - Ji man nieko nepadarė. Na... beveik nieko. Bet ką aš tau turėjau tuo metu pasakyti? Kad neaišku iš kur pasirodžiusi ragana pasakė, kad nešioju tavo stebuklingą kūdikį? Ir kaip tu pats būtum reagavęs į tai?  Tuo metu galvojau, kad tai nesąmonė, kad ji neaišku kokiu tikslu meluoja, todėl ir nenorėjau nieko sakyti, kol pati neįsitikinau, kad Tessos žodžiai visgi yra tiesa.
{Kuomet vėl gražina žvilgsnį ties vyro veidu, linkteli smakru, taip be žodžių pateikdama teigiamą atsakymą, kuomet buvo pasitikslinama dėl kaip tik šuo metu apkalbamos raganos vardo. Kadangi ji jau ištarė pagrindinę priežastį kodėl yra čia, su daline baime stebėdama Klauso reakcijas į nelauktą naujieną, suraukia antakius, kuomet jam tai pasirodo juokinga. Akivaizdu, kad pati viską priimdama labai rimtai, vis dar neatitraukdama rankų nuo apvalėjančio pilvuko kaip galima ramiau perklausia} - Nejaugi tau rimtai atrodo, kad aš neturiu nieko kito veikti, kaip tik pasikvietus tave čia nevykusiai pokštauti? Rimtai? Aš nei meluoju, nei juokauju, tai ką sakau, yra tiesa, kad ir kaip neįprastai tai skambėtų, pati net... - {Matomai permušta sekančių jo išsireiškimų, nebaigdama dėstyti pradėtos minties užsikerta, tad vietoje skleidžiamų žodžių tiesiog nebyliai sujudina lūpas, kol netemdama šiaip sau laiko, susiimdama taria} - Kas kita, Klausai? Kas? Nepamiršk, kad esi ne tik vampyras, tačiau ir vilkolakis, o vilkolakiai gali turėti palikuonių. - {Ties Mikaelsono pačiu paskutiniu išsireiškimu, instinktyviai suraukusi antakius, nesusivaldžiusi perklausia} - Tu juk negalvoji, kad aš buvau su kažkuo kitu? Klausai, nėra kitų variantų, tu esi tėvas vaiko, kurio laukiuosi.
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 11 18, 2013 11:55 am

Kaip tik tuo metu kai kalba pasiekia būtent tą dalį, kurios jis niekuomet nelaukė, ir tenka pripažinti nenorėjo, nesugebėdamas labai ramiai reaguoti į tai kas jam bandoma įskiepyti, nenustygdamas vietoje, atsikelia nuo kėdės, kurią prieš tai buvo užsiėmęs. Kuomet savaime pakelia rankas, kuriomis perbraukia sau per sprandą, tarytum kokiai akimirkai tai būtu padėję nuimti spaudimą, kurį šiuo metu jaučia. Neskaitant to, kad kuo puikiausiai girdėjo kiekvieną merginos ištartą žodį, kuris lyg tyčia visam laikui įstrigdavo jo atminty, dar bandė sukoncentruoti savo dėmesį į aplinką, žmones, kurie neįtardami nieko gyvena savo pilkus gyvenimus, dirba vardan pinigų, kurių amžinai nepakanka. Staiga iškvėpdamas orą, nuleidžia akis. Kuomet neigiamai supurtęs galvą, pagaliau priverčia save pažvelgti į šviesiaplaukę, prasitaria: - Tai visiškas absurdas. Tai kad aš gimiau su mėnulio prakeiksmu, nereiškia kad tapęs vampyru išsaugojau visas įprasto žmogaus funkcijas. Kaip tu to nesupranti? - Nusukęs veidą, eilinį kartą neigiamai papurto galvą, atsitiktinai pagalvodamas apie tai, kad per visą savo egzistavimą, nepasitaikė ne viena moteris, kuri būtu nuo jo pastojusi, apart Karoliną, kurią savo elgesiu kaip tik šiuo metu skaudina. Tačiau paprasčiausiai nesugebėdamas elgtis kitaip, po konkretaus jos klausimo, ir taip iki šiol sunkiai valdęs savo emocijas, nesusilaikydamas delnais stipriai sutrenkia per staliuką, kuris nuo smūgio šiek tiek įskyla, tačiau nelūžta, o tai reiškia nesukelia vietos savininkų dėmesio nukreipimą į juos. Iš kart po to kai jo delnai palietė stalo paviršių, greitai nusisukdamas, pirštais perbraukia sau per lupas, bei paskubomis gestu nurodo jos pusę: - Aš nieko panašaus nesakiau. Tad nedrįsk ir pati tai tarti prieš mano akis. - Omeny turėdamas tą dalį apie buvimą su kitais, visgi žengia žingsnį atgal, ir pasielgia kaip paskutinis bailys, nevertas ne lašo pagarbos iš aplinkinių: - Aš sakau kad tai nerealu. Tai raganos burtai ar velnias žino kas. Bet tai ką tu nešioji, tai paprasčiausiai negali būti mūsų. Tai ir neįmanoma, ir mums to visiškai nereikia. Nei dabar, nei kada nors.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Caroline Mikaelson Pir. 11 18, 2013 12:44 pm

{Visą tai laiką per daug nejudėdama iš sėdimos vietos, su akivaizdžiai jaučiama nuoskauda stebėdama visus vaikino veiksmus išduodančius jo nepasitenkinimą girdima informaciją, tik stipriau apkabina save per liemenį, taip lyg pasisemdama daugiau ištvermės beklausydama viso to negatyvumo sklindančio iš Klauso lūpų} - Aš pati iš pradžių netikėjau nei vienu raganos žodžiu, todėl ir tau nieko nesakiau. Bet dabar visi faktai rodo, priešingai. Tai ne absurdas, o tiesa, Klausai, ir kūdikis vystosi kur kas greičiau nei tai turėtų vykti.
{Vos tik jis sugalvoja patrankyti stalą, instinktyviai susigūžia tuo pačiu užmerkdama ir akis. Nepaisant to, kad artimiausio jai asmens elgesys jai kelia baimę ir ją be proto skaudina sukandusi lūpas, išlaukia akimirkos kol jis kažkiek nusiramins ir tik tada pramerkusi akis ryžtasi kalbėti} - Tu pats girdi ką sakai? Aš pastojau ne nuo raganos burtų, Klausai, todėl nebeieškok pateisinimų kaip išsisukti iš esamos situacijos, tu esi vaikučio tėvas, tokia jau ta realybė. Vienintelis dalykas ką padarė Tessa, tai paspartino kūdikio augimą. - {Kadangi kiekvienas tolimesnis žodis aiškiai patvirtinantis, kad vyras nenori savo paties vaiko, skaudžiai perskrodžia per širdį, slėpdama dabar jau blizgesį įgaunančias akis, neigiamai supurto galvą, ir kiek tylesniu balsu nei prieš tai, taria} - Tai, berniukas, ir jis ne tik, kad gali, bet yra mūsų. - {Kuomet sukaupusi vidinės stiprybės ryžtasi pažvelgti tiesiai vyrui į akis, atsižvelgdama į jo paskutinius žodžius, perklausia} - Tai ką tu man siūlai? Nori, kad ši užsimezgusi gyvybė taip ir neišvystų pasaulio?
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Nathaniel Lott Pir. 11 18, 2013 1:30 pm

Tikriausiai šiuo metu, kažkur giliai viduje, kur yra nedidelė dalis paslėptos sąžinės, nekęsdamas savęs už tai ką verčia jausti jo atžalą nešiojančią moterį, neigiamai supurto galvą. Vis dar nemėgindamas užimti sėdimą poziciją, kas reikštu kad pokalbį teks pratęsti ilgiau, nei jis yra šiuo metu pasiruošęs. Girdėdamas merginos balso virpesį, nuleidžia akis, bei stipriai sukanda dantis, puikiai suvokdamas kad galėjo visą mėšlą palikti kur nors kitur, ir sureaguoti taip, kaip ji greičiausiai norėjo arba tikėjosi. Kuomet pakelia akis į ją, te pajunta, kaip ima gniaužti savo kumščius, taip sulaikydamas save nuo bereikalingų scenų:
- Nesakyk taip. - Nesusilaikydamas, galiausiai vėl užsiima vietą ant kėdės, kurią prieš tai buvo pasirinkęs. Delnu perbraukęs sau per sprandą, savo menku komentaru pabrėžia jos paskutinį klausimą. Tikriausiai labiausiai nenorėdamas pripažinti to fakto, kuris jam yra sakomas dėl to, kad tai yra geras dalykas, o jis labiausiai iš visų mano kad nieko panašaus nėra nusipelnęs. Ką jau kalbėti apie tai, kad jo gyvenimas yra amžiname kare tai su vienais, tai su kitais. Ir būtybei negalinčiai apsiginti, tai būtu tiesioginis mirties nuosprendis. Kuomet priverčia save pakelti akis į merginą, pagaliau prasitaria: - Karolina, aš daugiau nei tūkstantį metų buvau tikras, kad negaliu būti tuo, kas... - Nebaigęs kalbos, akivaizdžiai net nesugeba rasti sau tinkamo įvardinimo. - Ir niekuomet net minties neturėjau kad noriu turėti vaiką. - Pabandydamas pasiekti merginos ranką, neskaitant to, kad sugebėjo gana stipriai ją įskaudinti: - Man reikia pabandyti suvirškinti tai. Man reikia laiko, priimti šį faktą.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Caroline Mikaelson Pir. 11 18, 2013 2:09 pm

{Apskritai būdama jautri asmenybė, o būtent dabar emocionalumui dar labiau imant viršų, nebegalėdama stebėti mylimo vyro pusės, visą tą laiką išlaiko nuleistas akis į žemę ir stebėdama kokį nors jokios reikmės neturintį besimėtantį akmenuką, pasistengia bent jau vizualiai sudaryti stipraus žmogaus vaizdą} - Iš visko ką man dabar tenka girdėti, negaliu sulipdyti jokio kito paaiškinimo, kad ir kaip to norėčiau. Pats ką tik net labai suprantamai išreiškei, kad šito vaiko nei nori, nei tau jo reikia. Atsimeni kai sakei, jog mano tapimas žmogumi turi būti ne veltui? Buvai teisus, aš gavau dar vieną galimybę tapti motina, turėti vaiką nuo vyro kurį myliu... Tik gaila, kad tam vyrui to nereikia. - {Pajausdama, kad ašaros pačios pradeda riedėti skruostais, pakėlusi ranką arčiau savo veido greitai jas nuvalo, lyg vengdama, kad toks jausmų protrūkis būtų pastebėtas} - Tūkstantis metų, daugiau ar mažiau, koks  jau skirtumas. Nieko dabar jau vis tiek nepakeisi.
{Kuomet sekantys vaikino žodžiai apie tai, kad jam reikia laiko susitaikyti su tuo, išprovokuoja jos veide, akivaizdu, kad nenuoširdžią, o labiau ironiją spinduliuojančią šypseną, sukandusi lūpas neigiamai supurto galvą. Labai skaudžiai priimdama tai, ką tenka girdėti, patraukia savo ranką toliau, nes nenori dabar būti jo liečiama} - Ne, Klausai, nereikia laiko tam, kad galėtum su susitaikyti su faktu, kad būsi tėvas. Tau pačiam tai neskamba apgailėtinai?
{Tik dabar pakeldama akis į vyro veidą, taria} - Tu man puikiai leidai suprasti savo poziciją. Ir jeigu mano vaikui yra lemta augti be tėvo... - {Nenorėdama užbaigti pradėto sakinio dalies, tiesiog neigiamai supurto galvą, nusukdama akis į priešingą Mikaelsonui pusę} - Manau išreiškei viską, ką  norėjai. Nebeturiu tau daugiau ką pasakyti. - {Tuo ir užbaigdama savo kalba, pakyla iš sėdimos vietos. Paskutinį kartą žvilgtelėjusi į Klauso pusę, daugiau nieko nepasako, todėl galiausiai atsukdama jam nugara apleidžia šią vietą. Tačiau taip ir nepasirodydama daugiau Mikaelsonų šeimai priklausančiame dvare, nieko nepranešusi susisiekia su savo broliu, bei paprašo, kad jis nuvežtų ją į Niujorką}
Caroline Mikaelson
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.


 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Kgu9Pn5
Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 35
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

 GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS Empty Re: GARSIOSIOS CALIFORNIOS GATVĖS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume