KAMBARYS # 001

Go down

KAMBARYS # 001

Rašyti by Arthur Pendragon on Pen. 09 28, 2012 1:08 pm

KAMBARYS # 001

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
bring me back


Call my name and save me from the dark, wake me up Bid my blood to run, I can't wake up Before I come undone, save me. Save me from the nothing I've become. Bring me back to life, I've been living a lie. There's nothing inside.

avatar
Arthur Pendragon

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.Pranešimų skaičius : 2003
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Mumbai (Bombay) may not be my city. But it is absolutely my kind of city.
Meilė : Music is love, love is music, music is life, and I love my life. Good night.
Rūšis : Vilkatas (35/±2000)
Darbo paskirtis : If people like you, they'll listen to you, but if they trust you, they'll do business and pleasure with you.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 001

Rašyti by Emily Wøult on Št. 10 31, 2015 8:07 am

FLASHFORWARD (šuolis į ateitį, kuomet nuo dienos, kuomet jis buvo pasireiškęs paskutinį kartą yra praėję apytiksliai metai - nesibaiminkit, čia mano nesilankymas kaltas, jūs jau seniai pabėgot tolyn į ateitį):

Ypatinga diena, tiksliau ypatingos šeštadienio dienos rytas. Kuomet viskas vyksta pagal specialų planą, nuo kurio nėra galimybės nukrypti. Išeidamas iš vonios kambario, aukštaūgis vyriškis buvo prisidengęs savo apatinę kūno dalį tamsaus atspalvio rankšluosčiu. Nuo krūtinės, nuo galvos vis dar kapsėjo vėsaus vandens lašai, kuomet jis pasiekė kambario vidury pastatytą lovą. Ji tebebuvo sujaukta po vakar nakties, o kambary buvo išmėtyti įvairiausi lankstinukai. Laikrodis išmušė 9:45, kuomet buvęs medžiotojas pažvelgė į minėto daikto rodykles. Laiko buvo likę mažai, o ji veide vietoje nerimo raukšlių pasirodė pastebima šypsena. Šios dienos įvykiai turėjo atnešti malonius įspūdžius, kurie išliks mintyse iki paskutinės gyvenimo dalies. Jis buvo pilnai tikras, kad padaryti sprendimai buvo teisingi, o ir trauktis atgal nebuvo noro. Ji buvo tobula, tokia, kokios vyriškis troško visą savo egzistavimo laikotarpį. O juk ne kiekvienam yra suteikiama galimybė viską pradėti nuo pradžių, nedarant klaidų, kurių paskui galima būtu pasigailėti. Jis pakilo nuo lovos, ant kurios prieš tai buvo atsisėdęs. Už nugaros liko neišpakuotas kostiumas, kuomet jis pasiekė sienos veidrodį. Įsistebėdamas į savo atvaizdą, Saltzman'as giliai įtraukė oro į savuosius plaučius. Tiesą pasakius, jis dabar tikrai neatsisakytu burbono taurės, bet buvo svarbu išlikti bailiam iki reikiamo momento. Tokiais žodžiais vyras ir bandė įtikinti save, kuomet nusprendė kad laikas paskubėti. Nusimesdamas nuo savęs prieš tai turėtą rankšluostį, jis pasiekė iš vakaro suruoštus drabužius. Netrūko ilgai, kuomet jis įgavo pakankamai solidžią išvaizdą. Nepriklausomai nuo to, kad buvęs medžiotojas retai kada rengdavosi oficialiai, šiandiena išsisukti iš to, nebuvo kaip. Renginys buvo oficialus, ir jis liktu nesuprastas, jei pasirodytu vilkėdamas džinsus ir laisvo stiliaus marškinius. Ką jau kalbėti apie nudriskusią striukę, kurią jis dažniausiai užsimesdavo ant pečių, kuomet atsiduodavo savo naktinėms medžioklėms, kurios tuo metu atrodė kaip vienintele gyvenimo prasme. Juk dienos buvo skandinamos butely, todėl bent naktimis jis galėdavo atrasti tą, taip vadinama tikrąjį "aš". Bent taip jam atrodė nuo pat pradžių, kuomet išaiškėjo tiesa apie antgamtinius padarus.
Vėl sustodamas prie veidrodžio, vyras įdėmiai įsistebėjo į savo atvaizdą, kuomet savaime pakilusios rankos, neužmetė ant pečių petnešų, prie kurių yra tvirtinami ginklų dėklai. Tai buvo juodos spalvos kaklaraištis. Neužsegamas, užrišamas - o tai reiškė, kad tai yra problema. Štai kam jis niekuomet nebuvo pasiruošęs. Surišti specifinį mazgą, kuris iš pažiūros atrodytu gerai, o iš tikro būtu ant tiek nepatogus, kad didžiąją laiko dalį knietėtu jį nusiimti. Pirštai makalavosi, lyg prieštaraudami norui padaryti viską iki galo. Ir čia, kuomet kantrybė pagaliau išseko, buvęs medžiotojas nusitraukė nuo savęs tą specialiai susiūtą medžiagą, vadinama kaklaraiščiu. Mestelėdamas jį ant spintelės, vyriškis delnais atsirėmė į komodą, priešais veidrodį. Atsidūsimas buvo varginančiu, o jis niekaip nesumanė teisingo pasiteisinimo, kodėl susimovė su tokiu paprastu veiksmu. Pasigirdo prunkštelėjimas, ir jis neigiamai supurtęs galvą, kažkuriam laikui sumerkė savo akis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Emily Wøult

If there is a hell, I will see you there.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2013-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 001

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Št. 10 31, 2015 11:21 am

Neskaitant to, kad merginos pasirodymas nebuvo netikėtas už durų pasislėpusiam asmeniui, mat šis nebuvo tipinis, jis buvo apdovanotas visais pliusais, kuriuos tik gali suteikti nemirtingumas. Rusva suknelė, bei į plaukus tvarkingai įpintos gyvos gėlės simbolizavo tai, kad Victoria Lockwood buvo garbinga šios puotos viešnia. Turėdama užduotį sužinoti kaip šiuo metu jaučiasi ir ar yra pasiruošęs, jaunikis, pasirodė prie durų. Kilstelėdama ranką, mergina krumpliais palietė duris, sukeldama šiokį tokį garsą, kuris leido suprasti apie tai, kad yra reikalaujamas dėmesys. Kuomet parodydama iniciatyvą, originali hibridė pagaliau palenkė durų rankeną, žengė kelis žingsnius į kambario vidų. Veide šmėkštelėjo maloni šypsena, kuomet ji pasiruošė ištarti kelis žodžius: - Kai man pasakė kad būsiu pamergė, net negalėjau įsivaizduoti kad vestuvės gali būti tokios pasakiškos. Turiu omeny, tai kaip papuošta šventinė salė ir didžiulė dalis šio viešbučio, privertė mane išsižioti. Tikrai, nesigailiu ne kiek. Ir mano pirmosios vestuvės, kurias matau gyvai, manau tikrai bus įsimintinos. - Linktelėdama galva, mergina sužingsniavo arčiau prieš pasipuošusio ir akivaizdžiai puikiai atrodančio vyriškio, jos pirmasis veiksmas buvo kaklaraiščio pasigavimas. Pašnekovų žvilgsniai susidūrė, kuomet tamsiaplaukė hibridė šiek tiek susiaurino akių vokus. Šis asmuo kadaise jai buvo tapęs draugu (atsiminus tuos laikus, kuomet jos mama buvo atsisakiusi atsiminimų, o jis atrodė potencialiu patėviu, nors ji visuomet ir priešinosi tam, kad tėvai patrauktu skirtingais keliais). Giliai įtraukdama oro, ji ėmė rišti kaklaraištį ant medžiotojo kaklo, kuomet tarp kitą ko, prasitarė:
- Ji atrodo nuostabiai... Laiminga. Ir tai išduoda net žvilgsnis, kuris kaip niekad aiškiai blizga. Bet tavęs tai nestebina, tiesa?- Kilstelėdama akis į pašnekovo veidą, Victoria Lockwood veide išspaudė platesnę šypseną, tuo pačiu patvirtindama savuosius žodžius linktelėjimu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 001

Rašyti by Emily Wøult on Št. 10 31, 2015 12:20 pm

- Stebina, nes niekada nemaniau kad būsiu pasiruošęs kam nors taip įsipareigoti, o tuo labiau sulaukti atsako. - Iki paskutinio pasirodžiusios merginos komentaro nesistengdamas prabilti, buvęs medžiotojas nesipriešindamas nusprendė priimti suteiktą pagalbą. Galu gale, teko pripažinti kad nepaisant to, kad jo rankos augo iš tinkamos vietos, susitvarkyti su panašiais dalykais buvo per daug painų. Juk Saltzman'as niekuomet nebuvo susidūręs su panašiu aprangos stiliumi. Mergina tvarkėsi kruopščiai, o vyriškio žvilgsnis pastoviai buvo nuleistas. Kad ir kaip jis stengėsi nuslėpti jaudulį, rankos veikė prieš jį. Pastebimas virpėjimas, nesiliovė ir kuo toliau tuo labiau priminė skambėjimo režimu paliktą telefono aparatą, su nepriimamu skambučiu. Kuomet jo žvilgsnis susitiko su merginos, vyras iš pagarbos nusprendė atsakyti į šios pirmą komentarą, kuris asmeniškai lietė merginą, kuri ne vien pasipriešino gamtos dėsniams, bet ir aplinkiniams:
- Džiaugiuosi kad galiu suteikti tau panašią patirtį, Victoria. Ir nors negaliu tau pritarti dėl to kad apsimeti sprukdama nuo savo pačios likimo. Gera žinoti, kad atitinkamu laiku buvau tas asmuo, kuris tau atskleidė tiesą, kad nepriklausai niekam, apart save pačią. Ir tai kad esi čia, reiškia labai daug. Tikrai. - Įmantriai medžiotojui atrodęs daiktas jau buvo pritvirtintas ant marškinių, ties kaklo linija, kuomet jis eilinį kartą dirstelėjo į veidrodį. Matomas vaizdas atrodė mažu mažiausiai keistai, todėl nieko nuostabaus kad ant kaktos savaime iššoko kelios nerimo raukšlės. Išvengdamas tolimesnio žiūrėjimo į save, originalusis vampyras atsitraukė nuo komodos, bei tuo pačiu metu nuo savo dabartinės pašnekovės. Laikrodis vėl priminė apie save, kuomet vyras žvilgsniu susidūrė su laiką matuojančiu prietaisu. Nieko neskubėdamas pasakyti, jis prisėdo ant lovos, bandydamas nuvyti nemalonias mintis apie perdėtą norą išgerti, prieš išeinant iš šio kambario. Todėl, tam kad negalvoti apie tai, ko norisi, jis viso labo nusekė žvilgsniu tamsiaplaukę, kuri akivaizdžiai nerodė didelio noro greičiau iš čia išeiti.
- Liko šiek tiek daugiau nei pusvalandis. Turi gal pasiūlymų kaip galima greičiau ištirpinti šį laiką? Kitaip, pažadu, teks pradėti šventę dabar.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Emily Wøult

If there is a hell, I will see you there.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2013-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 001

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Št. 10 31, 2015 4:15 pm

Stengdamasi kuo gražiau surišti specialų mazgą, tamsiaplaukė hibridė prieš leidžiant pašnekovui pasitraukti, kelis kartus pirštų galiukais perbraukė per jo švarko pečius, tarytum išlygindama visus bereikalingus nelygumus. Tuomet likdama prie komodos, atsisuko į veidrodį nugara. Ilgai stebėdama medžiotoją, Victoria Lockwood meiliai šyptelėjo, kuomet įsisavino iš pažiūros paprastą, bet labai mielą komentarą apie įsipareigojimą. Kuomet žvilgsnis savaime nusileido, ji te tarstelėjo: - Jei nežinočiau ant kiek tobulas yra mano tėtis, greičiausiai būčiau labai laiminga, jei nuotaka būtu ne Josette, o Katherine. Aš rimtai, tu nusipelnei savo laimės. Ir nereikia labai daug galių, kad pamatyti kad ta moteris būtent tokį tave ir padarė. - Užtikrindama savo žodžius linktelėjimu, tamsiaplaukė mergina šiek tiek atsitraukė nuo komodos, kaip galima greičiau bandydama nužvelgti visą aplinką. Kuomet jos pečiai savaime pakilo, ji neskubėdama nužingsniavo prie mini baro, kuris buvo iki šiol nepaliestas. Nekomentuodama savo veiksmų, Victoria Lockwood, ramiai supylė atsitiktinių buteliukų turinį į krištolo taures. Prieš atsisukdama į pašnekovo pusę, mergina tęsė savo nuomonės dėstymą: - Tiesa, tuo metu kai mes su tavimi susipažinome, buvau labai stipriai pasimetusi. Net nenutuokiau ką turėčiau daryti su savo... ...taip sakant, paveldu. Dar didesnė spraga buvo pasitikėjimas, nes atrodė kad kiekvienas kas atsiduria šalia, kažko siekia, jei ne iš manęs, tuomet iš mano tėvų. - Suspaudusi savo lūpas, bei tokiu būdu pasistengusi nustoti kalbėti apie negerus dalykus, ji pasisuko į Saltzman'o pusę. Kone atšokliuodama prie jo, prisėdo šalia, paduodama vieną iš taurių, o tuomet tarstelėjo: - Niekas net nepastebės, jei išgersi vieną. Bet štai tas virpančias rankas, jei ne, tikrai pamatys. - Sujudindama vieną iš taurių, kuri buvo likusi jos rankose, ji pratęsė: - Už tai kad netrūkus pasikeisi savo gyvenimo statusą. Į tavo sveikatą, Alaric.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 001

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume