Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RED CROSS VAISTINĖ:

4 posters

Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Raven Pen. 09 28, 2012 12:24 pm

Čia bus vaistinė.
Raven
Raven
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 204
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Vikanė (25/3000+)
Klanas : 𝛀

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Li Wang Sk. 07 28, 2013 5:30 am

*Netrukus po to, kai jai buvo liepta išeiti iš baro, kuriame buvo nusprendusi praleisti savo vakarą, pakeliui namo užsuka į vietinę vaistinę, pasirinkti šiokių tokių ingridientų, kurie jai šiąnakt yra būtini. Eidama tarp lentynų, kurios yra supildytos įvairiausiomis dėžutėmis, pirštu galiukais perbraukia per kai kurias dėžutes. Visą laiką būdama per daug panėrusi į savo mintis, atsitiktinai pečiu atsitrenkia į kažkokį žmogų. Nepakėlusi akių, sušnabžda* - Atsiprašau...
Li Wang
Li Wang

You brought me back from the dead to torture me?


RED CROSS VAISTINĖ: E9kVowe
Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (52/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Tyler Lockwood Pir. 07 29, 2013 7:07 am

Vaziaves greitkeliu netoliese vietinio prekybos centro, uzuodzia pazistama kvapa sklindanti is vidaus. Nors ta nakti bare buvo ant samones netekimo ribos, si, nosiai miela,kvapa gerai isimine. Greitai ivaziaves i stovejimo aikstele, suranda laisva vieta ir isjungia automobilio varikli. Islipes is savo transporto priemones iskarto pajunta ant galvos pliaupianti lietu, uzsidejes dzemperio gobtuva ant galvos, pagreitina zingsni. Iejes i parduotuve is kart apsidairo, laikydamas rankas giliai sugrustas kelniu kisenese, nenusiima galva slepusio gobtuvo net tuomet kaip parduotuves personalas pasiteirauja kuo galetu padeti. Tyler'is tik neigiamai papurto galva duodamas suprasti , kad zino ko atejo. Toliau tokiu pat letu zingsniu ima vaikstineti po parduotuve, kol randa tikslia vieta is kurios sklido viliojantis kvapas. Sustojes uz dezutes tyrinejancios merginos nugaros, idemiai pasiziuri jai per peti. Dusliai nusikosejes is kart pasigaili nesusivaldes ir tik dar labiau uzsitraukia dzemperio gobtuva
ant galvos , vengdamas papildomo demesio. Merginai i ji netycia atsitrenkus, sypteli.
- Isgyvensiu.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


RED CROSS VAISTINĖ: XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Li Wang Pir. 07 29, 2013 7:35 am

*Kuomet visgi sugeba pažinti dar neseniai girdėto žmogaus balsą, iš kart pakelia savo ryškiai žydras akis į jo veidą. Kadangi manė kad jo laukė labai sunki naktis, o tai reiškia kad po to nelabai bus jėgų iš karto po visur bastytis, pasistengia per daug neatspindėti savo nuostabos. Tačiau visgi perklausia* - Vėl tu? - *Veide pasistengusi atspindėti malonią šypseną, pasigauna vieną iš dėžučių, kurią nestipriai suspaudžia pirštais, kad ši neiškristu* - Kažkodėl buvau tikra, kad tavęs taip greitai nepamatysiu... Pavyko pasprukti nuo tų dviejų snukių bare?
Li Wang
Li Wang

You brought me back from the dead to torture me?


RED CROSS VAISTINĖ: E9kVowe
Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (52/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Tyler Lockwood Pir. 07 29, 2013 10:22 am

Tyler'is, negalintis suprasti ar jo pasnekove nera nusiteikusi perdem draugiskai ar tiesiog labai nustebo ji matydama, sypteli.
Isgirdes pirmaji jos klausima, pasistengia uzgniauzti savyje kylanti juoka.
- Vel tu?! Tu taip paklausei, lyg tame bare as buciau prie taves lindes.
Labai gerai suprasdamas kokios rusies butybe stovi pries ji, sypteli, nors jo galvoje sukosi daug ivairiu minciu. Kazkas sioje merginoje ji viliojo taip stipriai, kad jis negalejo nutraukti nuo jos akiu, nors ir vaikui suprantama, kad savo paciam saugumui turetu dingt is jos akiu kaip tik galima greiciau.
Kartais vis dar pajusdamas neisnykusi praeitos nakties skausma, perverianti visa jo kuna, bando islaikyti sypsena veide.
- Malonu, kad taip labai tikejaisi mane nors dar karta sutikti.
Stveres, nuo netoliese esancios lentynos, buteliuka vandens, atsigeria. Vis nenuleisdamas akiu nuo merginos, is kurios veido buvo labai sunku suprasti, ka ji apie ji zino.
- Ir kodel tu buvai tokia tikra, kad taip greitai manes nepamatysi?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

I would've done anything for u. And u chose death over me.


RED CROSS VAISTINĖ: XAnfdQp
Pranešimų skaičius : 260
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Meilė : Briana Lockwood (žmona)
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Li Wang Pir. 07 29, 2013 10:44 am

*Klausydama su ja kalbančio vaikino kalbos, nuleidžia savas akis į dėžutę, kurią šiuo metu laiko savo rankose. Kadangi tai yra specialios žolelės, kurios jai yra reikalingos dėl tam tikro ritualo, atsitiktinai nukreipia visas savo mintis į laikomą daiktą. Tačiau kuomet pastebi kad pašnekovas sunkiai laikosi nuo susijuokimo, plačiau nusišypsojusi, pasistengia paneigti jo teiginį savais žodžiais* - Nee, veikiausiai ne taip mane supratai. Tai viso labo buvo nelabai vykęs bandymas išreikšti nuostabą. Tuo labiau... - *Galvos mostu nurodžiusi jo laikomą buteliuką, pratęsia* - Nemanau kad tokį kelią iki pat šios vaistinės keliavai vien tam kad gauti buteliuką vandens. - *Trumpam švelniai prikandusi savo apatinę lūpą, sušnabžda* - Aš jaudinuosi... Atleisk, aš visada kalbu nesąmones, tokioje situacijoje.
*Šiek tiek truktelėjusi pečiais, vėl sugrąžina savo žvilgsnį į Lockwood'o veidą, baigdama mintį*
- Greičiausiai dėl to, kad tavo draugas. Na tas asmuo, kuris atėjo tavęs pasiimti. Susikirtau su juo, tarpduryje. Jis nelabai draugiškas, bent jau mano atžvilgiu. Todėl pamaniau gal liepė laikytis kuo toliau. O ir mano bičiulio nuomonė neatsilieka.
*Sujudėjusi, žengia kelis žingsnius prie kitos lentynos, norėdama rasti dar vienos rūšies žolelių*
- Man tik įdomu. Ar šis susitikimas nėra atsitiktinis ar visgi, likimas suvedė į tą pačią vaistinę apsiprekinti?
Li Wang
Li Wang

You brought me back from the dead to torture me?


RED CROSS VAISTINĖ: E9kVowe
Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (52/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Marcel Gerard Tr. 07 31, 2013 7:52 am

Vos tik atseka pažįstamo pėdsakais iki pat šio miesto, nesunkiai sugeba surasti asmenį, kurio jai reikia. Tuomet kai pasiekia Lockwood'ų namus, o ten niekas jai neatidaro durų, pirmiausia susiranda asmenys, kurie gali pažinoti Tyler'į. Iš jų "ištraukusi" jo numerį, nieko negaišdama jį surenka, paskambindama būtent šiuo metu, kai jis randasi vaistinėje. Nesivargindama laukti kol jis atsilieps, palieka balso žinutę: "Tu tikriausiai manęs neatsimeni. Esu Meisono pažįstama. Man reikia su tavimi susitikti, Taileri, kaip galima skubiau. Už pusvalandžio būsiu jūsų centriniam kazino. Tikiuosi kad pasirodysi".
Marcel Gerard
Marcel Gerard

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 361
Įstojau : 2012-09-27
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Li Wang Št. 08 03, 2013 2:57 am

*Tuo metu kantriai laukdama vaikino atsakymo, pastebi kad telefonas kuris randasi su juo davė apie save žinią, nieko nesakydama laukė kol jis arba atsilieps, arba ne. Tačiau ta akimirka kuomet ją pasiekia Džeiko žinutė, kiek suraukusi antakius, mat tekstas pasirodė ne itin suprantamas, pakelia akis į savo pašnekovą, pratęsdama*
- Tai Džeikas, pasakė kad šis tas nutiko... Meisonui? - *Kadangi šį vardą girdi pirmą kartą, nesupratingą žvilgsnį nukreipdama į Lockwood'ą, pratęsia* - Man reikia eiti, reikalinga pagalba... Ir aš. Medikė. Taip, esu medikė. - *Užvertusi akis, galiausiai paeina kelis žingsnius link kasos, bet čia pat sustojusi, vėl atsisuka į jo pusę* - Gal nori kartu? Jei tik nori. - *Akivaizdžiai duodama jam pasirinkimo laisvę, trumpam nepajuda iš savo vietos*
Li Wang
Li Wang

You brought me back from the dead to torture me?


RED CROSS VAISTINĖ: E9kVowe
Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (52/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

Atgal į viršų Go down

RED CROSS VAISTINĖ: Empty Re: RED CROSS VAISTINĖ:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume