AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by ATIDUODAMA #6 on Pen. 09 28, 2012 10:48 am

Aikštelės privati kavinukė.

ATIDUODAMA #6

If I'm going to watch lacrosse game, you better not suck.


Pranešimų skaičius : 198
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by Silas Ambrose on Pen. 09 02, 2016 6:00 am

Žymė: Elissa Ambrose & some pretty chick from the bar.


– Kiek save atsimenu, visuomet norėjau daryti tai kas yra teisinga. Bet dabar ir pats nežinau kas tai yra. Ir aš tikrai maniau kad bet kuriuo metu galiu įmesti save į realų pasaulį, ištaisyti praeities klaidas ir bent akimirkai apsimesti kad nesu toks pat supuvęs, kaip ir visas likęs šio laikmečio pasaulis. – Prunkštelėdamas nemirtingasis nuleido savo šviesias akis, įsistebėdamas į ant stalo paviršiaus pastatytą alaus bokalą, kuris nuo temperatūros kainos ėmė rasoti. Šalia sėdinti moteris įdėmiai klausė tai, kas jai buvo sakoma. Taip, tarytum neturėtu kito pasirinkimo. Jei reikėtu prisipažinti, tuomet iš tikro ir neturėjo. Tačiau šiam kartui išsisakyti reikėjo ir tam, kuris buvo sulyginamas su vaikštančia velnio išpera, jausmų neturinčiu individu, kuris nieko kito neišgali padaryti, kaip tik iš bet kokios situacijos išpešti naudos sau.
– Akivaizdu, nelabai pavyko. – Pasukdamas galvą taip, kad galėtu aiškiai matyti savo pašnekovę, Ambrose išlaikė tą „nekaltą“ išraišką, kurios centre, tiksliau šiek tiek aukščiau centro pupsojo šiek tiek susiaurėjusios akys. Tos į kurias pažvelgus būtu galima suvokti kad per savo nesibaigiantį gyvenimą jis yra matęs daug šilto ir šalto. Pasirodė pakelės bare jau po kelių dienų, kuomet apleido brolio namus, pareikšdamas kad tai bus paskutinis jųdviejų susitikimas. Ketino tesėti savo žodį, paprasčiausiai todėl kad nematė prasmės kariauti dėl „prizo“ kurio nėra. Kelionė automobiliu buvo ilga, ir antram istorijoje vampyrui teko ne kartą sustoti, paprasčiausiai patenkinant gamtos poreikius: pasimaitinti, pailsėti, dar kartą išmesti kruvinus burtus, siekiant sužinoti kur šiuo metu randasi jo buvusi pažadėtoji. Net dabar vyras atrodė išsekęs, ne nuo fizinio krūvio, aplamai nuo tų užduočių, kurios jam buvo aiškiai per didelis. Nereikia būti labai dideliu išminčiumi, kad suvokti kad plikomis rankomis laukinės meškos nepaimsi. Susidūrimas su Bennett pavardę prisidengusią moterimi, buvo tiesioginė savižudybė, tačiau kito pasirinkimo nebuvo. Ilgiau laukti nebe buvo prasmės. O ir galu gale tokia „auka“ kartą ir visiems laikams padėtu tašką ant šio prakeikto karo, kuris buvo tiek pat beprasmiškas, kiek kvailas. – Žinai kad kiekviena gyvastis turi silpną vietą, kuri yra tas mažas siūlas kuris dar palaiko tave nuo visiškos destrukcijos? Ne, aš neturiu omeny tą visų pervertinamą meilę. Nesuprask klaidingai, aš myliu meilę. Bet silpna vieta yra ne tai, ne antra pusė, kuri su laiku tampa ne tokia reikšminga, kokia buvo iš pradžių. Turiu omeny tai, ko tu negali pasirinkti. Tavo kraujas, tavo šeima, tavo palikimas. – Dirstelėdamas į moterį, kuri akivaizdžiai klausė vien todėl, kad Ambrose patekęs į šias patalpas, neketino susirasti draugų, jam reikėjo tik balsu išdėstyti savo mintis, o kadangi tokio asmens, kuriam visą tai patikėti negalėjo. Užkalbėjo jauną tamsiaplaukę, kad ji sėdėtu ramiai, klausytu tai kas sakoma, ir nieko nesakytu atgal. Skamba apgailėtinai, ir pats suprato kaip tai apgailėtina, bet, apgailėtinas buvo ir jo būdas, norai ir visa amžina egzistencija.
– Kadaise ir aš turėjau šeimą. Tėvus, brolį, ...seserį. Tą, taip vadinamą silpną vietą. Įsivaizduoji kokius didelius dalykus būtume padarę, jei bent kartą nebūtume pirmiausia galvoję apie save. Būčiau dėl jų gerovės atidavęs viską. Ypač dėl jos, dėl tos mažos baltapūkės mergaitės. Taip norėjau ją išlaisvinti nuo viso to vidinio pragaro, kuris yra dar ir dabar, tik tiek kad pusės veikėjų nebeliko. Bet, eilinį kartą susimoviau. Buvau per silpnas, eilinį kartą kąsdamas tą gabalą, kuris buvo ne mano nasrams. – Gūžtelėdamas pečiais, vyras pareikalavo kad už baro dirbantis asmuo, papildytu kelias taures stipriojo gėrimo. Alus buvo tik tam, kad užsigerti. Ir kad ir kaip tai būtu sušikta, alkoholis net nesvaigino taip, kaip ankščiau, kai buvo žmogumi. Kūnas labai greitai pašalina jį iš sestemos, kai tu net nesugebi pasimėgauti tuo, kaip tavo smegenys nustoja dirbi. – Ir aš stengiausi, supranti? Velniai griebtu aš stengiasi būti tinkamu sūnumi, dariau viską kas man buvo liepiama. Ir net tuomet kai aš pramokau šeimos amatą, vis vien buvau tik suknista gamtos klaida, nevykėlis. Atsarginis variantas, kuris nebuvo įvertintas. Ir žinai ką? Jei dabar jie pakiltu iš kapų, spjaučiau tam šūdžiui (tėvui) į veidą. Norėčiau kad jis matytu, žinotu kad nesu tas susimovęs vaikis su akiniais ant nosies, graužiantis magijos knygas, negalintis pasipriešinti ir darantis viską, ko jis užsimano. – Nuleisdamas akis, nemirtingasis pastūmė vieną taurelę link moters, pats tuo tarpu savąją užsiversdamas iš karto. Nurydamas kartų, šiek tiek deginantį skystį, Silas giliau įkvėpė, vien tam kad susikaupti sekančiai savo „išpažinties“ daliai. Kuri apibrėžė tai, kokia ateitis jo lauke, bei tai, kokiai „aukai“ buvo pasiruošęs vien tam, kad ištaisyti bent vieną iš tų klaidų, kurios atrodė nepataisomos. Galu gale, jis ketino pabandyti.
– Aš pasipriešinau jam tik du kartus, ir abu kartai mane atvedė į tą tašką kuriame esu dabar. Nesakau kad esu didvyris, tiksliau būtu pasakius kad esu šio žodžio priešingybė. Kartą, užstojau motiną, dėl to praradau bet kokį ryšį su broliu. Vėliau atsisakiau vesti man išrinktą moterį, į savo gyvenimą įsileisdamas kažką gražaus. Ir tas gražumas, gėris suėjo į vieną moterį. Ypatinga viskuo, kuo ji buvo. Ir dabar už mano klaidą, už mano bandymą išeiti iš sistemos, ji yra įkalinta bala žino kur. Ar aš meldžiu visų pragaro išperų, kad tik ji nejaustu skausmo. – Pasisukdamas veidu į pasirinktą pokalbiui moterį, vyras šiek tiek timptelėja savo lūpas, lyg ir būtu bandęs šyptelėti, tačiau vien iš mandagumo, o ne todėl, kad pats to būtu baisiai norėjęs. Nutilo, įsistebėdamas į rudas jos akis. Norėjo dabar pat paleisti ją, leisti išeiti nebe atsiminus nieko, kas čia buvo aptarta. Tačiau dar liko šiek tiek informacijos, kuri turėjo būti susakyta, prieš jai atgaunant laisvę, o jam grįžtant prie numatyto kelionės tikslo. – Visi prie kurių prisiliečiau, mano kad viskas yra susieta su kažkokia pervertinta amžina meile, bet iš tikro aš te noriu išlaisvinti tą „angelą“, suteikti galimybę gyventi, būti laimingai ir būti kuo toliau nuo mano taip vadinamos „šeimos“. Aš noriu kad Amara nugyventu kilnų gyvenimą, tokį kokio buvo verta nuo pat pradžių. Ir nesvarbu kiek daug tai kainuos asmeniškai man. Aš net žinau kainą, ir gal... Jau seniai laikas buvo ją sumokėti.
Dviprasmiška išraiška išdavė tai, kad vyras jau dabar ketina paleisti tamsiaplaukę, todėl kuomet jo ranka pakilo, pirštais patraukdama moters veidą link savęs, įsistebėjo į jos akis. – Tu pamirši tai ką sakiau, ir nuo šios dienos būsi nepakartojama moterimi savo vyrui, pavyzdinga motina savo vaikams ir laiminga. – Atitraukęs ranką, Ambrose leido kad jo užkalbėta „pašnekovė“ pasiėmusi rankinę išeitu iš baro vidaus, kuomet pats tuo tarpu nudelbė akis į stalo paviršių. BIG REVEAL: Silas žinojo nuo pat pradžių, kokia yra jo „išdavystės“ kaina. Kažkuriuo metu dar turėjo vilties nugalėti Qetsiyah, bet vėliau ir pats suprato, kad geriausia yra sugroti pagal josios melodiją, sudaryti sandorį, kuris išlaisvintu nekaltą sielą, bei pragaran paglemžtu tą, kuri ir taip jau egzistuoja per ilgai. Paskutinis kartas kuomet jis matė savo eks, ji reikalavo kad jis išgertu pas ją turimus vaistus nuo nemirtingumo ir padarytu sau harakirį. Tą kartą jis pasižadėjo padaryti viską, kad ji pasigailėtu savo veiksmų. Pažadėjo priversti ją kentėti taip, kaip to neišmastytu net didžiausi sadistai. Dabar gi, viskas pasikeitė. Tačiau prieš tai, reikėjo atlikti kelis smulkius dalykus, neišvengiamus. Pirmasis kurių turi būti neišvengiamas susidūrimas su Elissa. Juk jos energiją jaučia kur kas geriau, nei pats tai suvokia. Vadinasi ji gavo telepatinį "reikalavimą" susitikti, tačiau tik nuo jos te priklausė ar ji to nori, tiksliau ar jai iš viso to reikia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Pranešimų skaičius : 621
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : Manhattan
Meilė : Įsipareigojęs Amarai
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by Elissa Ambrose on Sk. 09 04, 2016 3:22 pm

Elissa ir jos brolius siejantis rysis visuomet buvo neapsakomai stiprus. Jie, tarytum trys muskietininkai, buvo neisskiriami. Juos siejo ne tik kraujas, bet ir kitiems sunkiai isivaizduojamas, dvyniams budingas, vienas kito... jautimas. Ju bendravimui kartais nebuvo butini dialogai. To net nebutu galima traktuoti kaip nuojautos. Butent sio rysio deka, Sylas'as numane... ne, greiciau jau zinojo, kad jo sesuo jau ilga laika nebera ikalinta tame paraleliniame pasaulyje, is kurio jam taip ir nepavyko jos isvaduoti. Savo ruoztu, Cassidy, ne pati to nesuvokdama, dar vaikysteje, jaute neapibreziama tustuma, kazkieno ilgesi, kuris tik dabar eme igauti konkretu pavidala. Tik dabar, kai ji pagaliau viska prisimine. Kad ir kaip ji priesinosi, visa savo esybe, ji jaute telepatini savo brolio sauksma ir tai nedave jai ramybes. Viena vakara ji nubudo vidury nakties ir tiesiog nebepajege uzmigti. (Erikai grizus, manau, mes vis dar tesim veiksma Argent'u namuose, Tikiuosi...) Vidurinysis Ambrose vaikas visuomet buvo sioks toks emocinis ''teroristas'',t.y. mokedavo bet kokia kaina pasiekti savo. Kartais tam uztekdavo miklaus liezuvio, bet kur kas dazniau i pagalba buvo pasitelkiama magija. Silas'o gabumai visuomet zavejo jaunaja jo sesute, verte troksti i ji ligiuotis... Sia nakti sviesiaplauke ne kiek neabejojo, kad sapnuose regetas brolis nera jos pacios pasamones vaisius. Jis megino su ja susisiekti. Po judvieju akistatos Sebastian'o namuose, Elissa eme periodiskai sapnuose regeti uzuominas, kurios tuomet jai visiskai nieko nesufleravo, bet dabar, ji gerai zinojo, kad tie zibintais apsviestais kolidoriais lakstantys ir krizenantys vaikai buvo ne kas kitas o ji pati ir vyresnelis Silas. Pakilusi is lovos medziotoja atrode ipykusi. -As nepasirengusi...-susisukusi sviesius savo plaukus i kuoduka,ji uztvirtino ji gumele. Jos galvoje vis dar aidejo jo balsas. -Liaukis...-neigiamai papurciusi galva ji uzsimerke megindama brolio uzmegsta rysi nutraukti. Jos pastangos nedave jokiu vaisiu. Ilgus simtmecius kereti mokesis vyras buvo kur kas labiau igudes, kur kas stipresnis nei vis dar burti nemeginusios Eliss'os. -Uzteks!-skardus jos balsas nuaidejo tusciuose namuose. Is kart po to, daugybe, po visus kambario kampus isdeliotu kvapiuju zvakiu, issyk uzsiliepsnojo. Nereikia ne sakyti, kad tai isgasdino ja pacia. Jos galios buvo sugrize ir it tunantis drakonas lauke progos prasiverzti.Praktiskai visa ar bent jau didziaja dali savo gyvenimo,maniusi,jog yra paprastas zmogus ji nebuvo apsisprendusi ar ketina dar kada prisiliesti prie burtu knygos. Magija jai asocijavosi u destruktyvia jega, godumu mintanciu, sveika prota pasiglemzianciu demonu ir ji, anaiptol nesijaute esanti pakankamai stipri, kad pajegtu visa, savyje gludincia jega pazaboti. Susikrovusi butiniausius daiktus ji nusprende grizti ir pasitikti lemti, o tiksliau, tikraji savo gyvenima su visomis jo peripetijomis, nuo kurio buvo atitrukusi jau visus 2000 metu ir apie kuri apskritai nieko nezinojo.​
Grizti i Kvinsa buvo didziulis issukis. (Praleisiu detalesni paaiskinima, nes nezinau ar ji grizo viena, ar su Dean'u) Ji jaudinosi, nezinojo kaip reikes elgtis ir vel ji isvydus, juk kai matesi pastaraji karta, megino vienas kita nuzudyti! Taip priestaringai ji dar nebuvo jautusis jokio zmogaus atzvilgiu. Net paties Dean'o. Beveik visa savo gyvenima ji buvo mokoma zudyti krauju mintancius padarus. Jai buvo teigiama, jog jie tera saltakraujai zudikai, pries tai gyvenusiu zmoniu bejausmiai seseliai... tokiu tikrai buvo, jei skaiciuosime tuos, kurie tape ''nemireliais'' isjungdavo savuosius jausmus. Procentaliai, beveik devyniasdesimt procentu naujavirciu butent tokie ir budavo. Kazin, kokie yra jos broliai? Mintimis ji netruko nuklysti i pavakare kuomet pirma karta susidure su vyriausiuoju Ambrose palikuoniu. Isvaizdus, savimi pasitikintis, kilnus... si mintis priverte ja nusisypsoti. Jis ne kiek nepasikeite. Elissos sirdis krutineje suspurdejo vien pagalvojus, kad visai netrukus gales ji apkabinti. Priesingai nei susitikimas su Silas, Sebastian'a pamatyti ji trosko nepaisydama nieko, nes jau buvo su juo susidurusi ir gerai zinojo, kad jis tebera zmogiskas, tebera.... Sebastian'as. Visos sios mintys sukosi jos galvoje, kai ji, mechaniskai ruosesi i kone svarbiausia ''pasimatyma'' savo gyvenime. Sustojusi prie veidrodzio ji kritiskai nuzvelge savo atspindi. Sviesus plaukai buvo tai, ka ji, kaip ir Silas paveldejo is savo motinos puses. Issitraukusi is kuprines tamsius plauku dazus, kuriuos buvo spejusi nusipirkti oro uosto vaistineje, ji atrode ryztingai nusiteikusi kardinaliems isvaizdospokyciams. Vos penkiolika minuciu ir ji is angeliskosbaltapukes, tapo paslaptinga tamsiaplauke ir tiesa pasakius, toks amplua jai tiko labiau. Elissa tikrai nebuvo saldi, rozine spalva ir pinceriukus megstanti ''pupyte''. Trumpam stabtelejusi ji kuriam laikui savo zvilgsni nukreipe i savo pacios delnus. Ji ne neabejojo, kad Silas nores suzinoti ar ji tebepraktikuoajntimagija, taciau ji neketino to daryti. Blogiausia tai, kad Cassidy buvo tikra, kad toks atsakymas brolio ne kiek nepradziugins.
Izengusi i kavine, kurioje jos jau lauke Ambrose gimines atstovas, tamsiaplauke nervingai nuryjo burnoje emusius kauptis skyscius. Letai, kauksedama kremines spalvos aukstakulniais ji patrauke Silas'o link. Dabartine moters isvaizda nebuvo budinga Cassidy Argent. Uzuot isispraudusi i dzinsus ir apsmukusia maikute, ji atrode kur kas rafinuociau, kur kas labiau kaip... Elissa Ambrose. Ir stai, pagaliau, judvieu akys susitiko. Isbales it popierius moters veidas keleta akimirku atrode suakmenejes, issigandes, bet netrukus ji rado savyje jegu zengti i prieki ir nepaisant nieko, stipriai ji apkabinti. Tvirti ir isitempe vyro peciai, nuo jo sklindantis saltis, niekas sia akimirka negalejo sugadinti neispasakytai ilgai laukto momento. Nesuskaiciuojama galybe kartu ji isgyveno si susitikima svajose, visus tuos metus, budama ikalinta ten, tos mazos mergaites kune ji buvo spejusi pergalvoti visus galimus siandienos scenarijus. Pirmus keliasdesimt metu ji svajojo kaip su pasimegavimu ji nuzudo uz tai, kad paliko ja ten, paliko likimo valiai... paskui seke susitaikymo... atleidimo... ilgesio sferos ir dabar, matydama ji priesais, ji nejaute ne laso pykcio, ne laso kartelio ar apmaudo, kad prarado sitiek laiko, nes velniai griebtu, ji ketino uz viska atsigriebti dabar, kai pagaiau zinojo kas ji. -As taip taves ilgejausi, brolau,-net ir noredama tai istarti garsiau, ji nebutu pajegusi, nes asaros tiesiog smauge gerkle. -Kaip....-atsitraukusi ji desnia savo rankos plastaka nedrasiai pridejo prie kairiosios vyro krutines puses. Ten, kur turejo buti plakanti sio sirdis. -Kaip tai nutiko?-jos apmaudo kupinos akys ir vel buvo nukreiptos jam i veida.

PS> Perskaiciau tavo pm tik po to kai supyliau visa posta! Labai tikiuosi, kad neesi nieko pries tai, kad nupyliau biski i kaire nuo tavo pacios vizijos.... jei ne, sakyk, pakeisiu ryt post'a Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 145
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 34
Miestas : Salt Lake City
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by Silas Ambrose on Antr. 09 06, 2016 6:26 am

– Manau kad po šiandien, socialumo ir karmos tašlų prisirinkau visam šimtmečiui, laikas imtis darbų. – Tardamas šiuos žodžius užkalbėtam į situaciją nereaguoti už baro dirbančiam asmeniui, Ambrose iš savo vilkėtų džinsų kišenės išsitraukė piniginę, o iš pastarpsios vidaus kelis stambius banknotus. Prieš pasisukdamas link durų, virš kurių buvo iškabintas ženklas „exit“, nemirtingasis pasuko savo kairės rankos riešą vien tam, kad įsitikinti kiek dabar yra valandų. Prabangus laikrodis rodė kelias minutes po dešimtos valandos vakaro. Šis prabangus atributas buvo įsigytas prieš kelias dešimtys metų, kuomet Silas pirmą kartą nusigavo į naktimis nemiegantį Las Vegasą. Nebuvo koks nors nutrukęs nuotykių ieškotojas, greičiau planavo susitikimą su vieno gana neblogai pagarsėjusio coven‘o ragana, kuri turėjo jam parūpinti šiokios tokios trūkstamos medžiagos, numatytam magiškam ritualui, dar bandant prikelti Saloniną Varias iš miego, apie tai nepranešant vyresniam broliui. Žinoma, anuomet planas neišdegė, Silas ir pats aiškiai nenutuokė kas galėtu nutraukti burtą, kuris buvo nuo pat pradžios suteptas vienos „šeimos“ krauju. Bandė burtą interpretuoti savaip tūkstančius kartų, bet kiekvieną kartą vis labiau įsitikindavo tuo, kad savarankiškai to padaryti nepavyks. Tarytum tam prieštaravo visos kada nors mirusios raganos, kurios nenorėjo kad Salonina Varias atsimerktu, tuo pačiu metu leisdama gimti pagal pranašystes vienam iš galingiausių raganių, Marcus‘ui. Tas mažas sutvėrimas, kuris dar nėra oficialiai pripažintas visaverčiu žmogumi, savo mažame kūne laikė tai, ko taip desperatiškai reikėjo Ambrose. Begalines galias, kurios padėtu jam ne vien išvengti susidūrimo su buvusia, proto netekusia, sužadėtine. Bet iš ištraukti Amara iš tos tremties, kurią jai paskyrė ta pati, pavydu perpildyta tamsiaplaukė. Tuo pačiu metu tai buvo ir lengviausias, ir sunkiausias ėjimo būdas. Bent jau galintis garantuoti, kad norimas tikslas bus pasiektas. Dabar gi beliko vienintelė išeitis, veikti tiesiogiai. Sudaryti sandorį, kuriame iš 3 gyvas liks tik 1. Skamba gana savižudiškai tiesa?
Kažkoks keistas vidinis balsas visuomet sakė tai, kad ne vienas iš pirmųjų nemirtingųjų neturėtu egzistuoti tiek ilgai, būti tapatinamiems su dievais ir kaip nors kitaip būti aukščiau nei likusi minia. Tai nebuvo pelnyta, ir vargu ar gyvenimą svetimų gyvybių sąskaita galima pavadinti kažkuo doru. Tokioje situacijoje tu gali tik pasiryžti padaryti bent kažką gero, ir tuomet keliauti tiesiai į pragaro katilą, kur ir esi vertas būti. O juk niekas niekada neklausė Silas, ar jis tikrai trokšta gyventi amžinai. Ir nors jis tikriausiai išgirdęs tokį klausimą išdidžiai sumenkintu smalsuolį, viduje pripažindamas tai kad nuo mažino gyvenimo yra be proto pavargęs. Priešingai nei Sebastian‘as, Silas savo kelio nerado. Kiek save atsimena, visuomet buvo paranojiškai užvaldomas tai vienos, tai kitos minties, kurių ne viena nepasiteisindavo. Trūko arba įsitikinimų, arba nuoširdų pastangų. Kažko, kad neleido jam net pusiau gero darbo padaryti tokiu, kad jis nebūtu interpretuotas kaip dar vienas savanaudiškas žygis, kurio metu nekaltų mirtingųjų gyvybės nereiškia visiškai nieko. Su laiku pastovios nesėkmės netapo kažkuo neigiamu ir graužiančiu iš vidaus, su laiku tai tapo gyvenimo būdu. Jis net nesistengė daugiau apsimesti esančiu normaliu, jis ėmė naudotis savo galiomis, nuo jų „kaifuoti“. Kiekvienas blogas darbas, kiekviena kritusi gyvybė liovėsi grįžti kaip sąžinės iššauktas šėšėlis, neleidžiantis ramiai miegoti. Juk net šuo pripranta kariamas, tai ką kalbėti apie žmogų, kuriam visą gyvenimą buvo peršama mintis kad jis yra niekam tikęs, savanaudis niekšas, kurio didžiausias pomėgis yra naikinti vaikučius, bei šuniukams ir kačiukams traukioti akių obuolius, vien tam kad pasižiūrėti „ar išgyvens?“. To nedarė, bet etiketė prilipo.
Pakankamai greitai pakildamas nuo aukštosios baro kėdės, vyras buvo priverstas sustoti, vien todėl kad žvilgsnis susidūrė su pasakiško grožio moterimi, prie įėjimo. Giliai įkvėpdamas oro, Ambrose nepajudino ne vieno savo raumens, bei nebuvo tikras kad yra gera mintis iš viso žengti bent kelis žingsnius jos link. Tai nebuvo kokia nors iškreipta seksualinė įtampa, greičiau baimė ir nežinojimas kaip situacija susiklostys toliau. Pasirodžiusi šiame pigiame pakelės bare, Elissa neatrodė užtikrinta, visaip kaip ir josios brolis. Juk paskutinis jų susitikimas švelniai tariant buvo visiškai dviprasmiškas. Nebuvo aišku ar tai buvo neapykanta, baimė kad tiesa išaiškės ar lengviausias būdas išrauti vienas kitam svarbiausią kūno raumenį. Šiek tiek palinkdamas į priekį, Silas nuleido savo šviesias akis, suvokdamas kad nesugeba rasti net tinkamus žodžius, kuriais būtu galima pradėti šį dialogą, kuris jo paties manymu turėjo būti paskutiniu. Tačiau čia pat pajutęs kaip švelnios moteriškos rankos nusėda ant jo, nurydamas burnoje susikaupusius skysčius, galiausiai privertė save sujudėti. Tvirtos, tačiau fizinio darbo pasekmėmis nesugadintos vyriškos rankos atsargiai nutupė ant moters nugaros, bent akimirkai sulaikydamos tam tikro pobūžio „gniaužtuose“. Veidas palinko žemiau, susiliesdamas su tamsiais plaukais, kurie stipriai prieštaravo tam vaizdui, prie kurio buvo pratęs dar tuomet, kai ji buvo visai maža mergaite, bei savo pūstomis baltomis garbanomis žaižaravo prieš akis. Lėtai įkvėpdamas, Ambrose susimerkė, nesistengdamas sugadinti šios akimirkos kokiais nors bereikalingais žodžiais. Kurių iš esmės dar nebuvo gabus susirinkti. Ir net dabar, kai atrodė kad kadaise padaryta fatališka klaida buvo ištaisyta, kaltės jausmas niekur nedingo. Bet ji buvo gyva, velniai griebtu ir tai buvo svarbiausia! Prispausdamas savo šaltas kaip ledas lūpas prie moters galvos, pakankamai tyliai prasitarė. – Neverk, ne vienas mūsų nėra nusipelnęs tavo ašarų. – Tik tuomet kai galiausiai nusprendė kad yra tinkamas laikas suteikti Elissa‘i daugiau erdvės, leido šiek tiek atsitraukti, bet čia pat ant jos šilto delno sustojusio ties jo krūtinės plotu, uždėjo savo šaltą, laiku nepakeistą delną. Akivaizdu kad vis dar labai sunkiai galėdamas patikėti tuo, kad gali matyti savo mažąją seserį priešais, stengėsi įsiminti kiekvieną akimirką, kurios paprastas žmogus negebėtu net pastebėti. Tos didelės akys, kiekvienas veido linkis ir vis dar ore tvyrantis šviežių plaukų dažų kvapas. – Aš susimoviau Elissa. – Trys žodžiai apie save pasakantys kur kas daugiau, nei galima būtu įsivaizduoti. Silas visuomet stengėsi būti pranašesnis už kitus, tikėjo kad be panašių pastangų jis paprasčiausiai nesugebėtu išgyventi. Ir nors pats matė kad su kiekvienu tokiu bandymu tamsa ji vis labiau klampina į nebūtį, toliau judėjo. Ir dar ne veltui prieš kelis metus dialogo su viena moterimi išgirdo labai rimtą pasakymą, „Jei tu nerasi priežasties dėl ko turėtum gyventi, tu mirsi“. Žinoma, mirti fiziškai jis negebėtu, dar ir pats aiškiai nežinojo kas galėtu jam atnešti tą pabaigą, kaip tik prieš daugiau nei 2000 metų sukurtas vaistas, grąžinantis mirtingumą. Tačiau morališkas mirimas yra kur kas blogiau, nei fizinis. Mat tokiu būdu tu prarandi save, visas tas priežastis dėl kurių gyvenai, žmogiškumą ir buvimą tikru. Pademonstruodamas norą prisėsti, pirmiausia tvarkingai pristūmė kėdę seseriai, vėliau ant kitos atsisėdo pats. Dar nespėjo mintimis nukeliauti į tolimą praeitį, kuomet pakeldamas savo akis į tamsiaplaukę, kaip mat pajuto kaip durnai turėtu atrodyti iš šalies pats, kuomet pirmą vakaro dalį praleido su viena moterimi, dabar su kita. Vos pastebimai papurtė galvą, bet tik tam kad pradėti kalbą.
– Tai labai ilgai ir sudėtinga istorija, – Tokiais žodžiais būtu galima apibūdinti visą tą nemirtingumo reikalą, mat iki pat šios dienos jis taip ir nebuvo niekam atskleidęs tiesos, grynai iš savo pusės. O jei ir galėtu, tuomet Elissa būtu vieninteliu asmeniu, kuriam galėtu tai patikėti. Ryšis, kuris juos du kadaise siejo, buvo stiprus. – Bet prieš tai, noriu kad tu žinotum kad aš nesigailiu kad tau teko atsidurti už laiko ir erdvės ribų. Gailiuosi tik dėl to, kad nenugarmėjau į tą vietą kartu su tavimi. Arba tai, kad nepavyko tavęs ištraukti atgal, nepaliekant vienos, kuomet viskas nutiko visiškai kitaip, nei tikėjausi. Iki šiol nesuprantu kas pasisuko ne taip, kad man nebe buvo leista tavęs pasiekti.
Šiek tiek primerkdamas akis, vyras, stengėsi atrodyti nuoširdus, ne mulkis, kuris suka visus aplink pirštą visiškai be jokios priežasties. Be papildomų paaiškinimų matėsi kad kalbėti buvo be galo sunku. Jis sumerkė akis, nuleisdamas vokus, lyg šie būtu neįtikėtinai sunkūs. Sujudėjo „Adomo obuolys“, kuomet varlokas nurijo burnoje sukauptus skysčius. Prieš akis išdygo būtent tą akimirka, kuomet iki destruktyvių įvykių buvo likęs daugiausia pusvalandis. Tą kartą liesi Ambrose pirštai prisilietė prie „uždraustos knygos“. Nebuvo net tikras, kuriam iš šeimos narių ji priklausė, buvo panašu kad tėvui, tačiau kažkas viduje kirbėjo, kad toli gražu ne jam. Ir knyga tarytum nebyliu balsu maldavo būti atversta, suskaityta. Niekada nerado paaiškinimo, kodėl taip stipriai traukė prie tų, tamsa apsuptų rankraščių, tačiau vos tik vaikis paėmė tai į savo rankas, tapo kone užvaldytas ten buvusia rašliava. Viskas neatrodė taip baisu ar nepataisoma, veikiau net nekalta. Juk būtent iš ten vėliau buvo ištrauktas burtas, verčiantis žmones nemirtingomis „dievybėmis“, kurioms būtinos kraujo aukos. Tą kartą pirštai susidūrė su medžiaga, kaip dabar su tuo drėgnu bokalu, kuris vėl atsidūrė jo rankoje. – Aš stengiausi Elissa, bet viskas buvo per niek. Bandžiau pasakyti kad tai buvo klaida, kurią galiu ištaisyti. Bet visi aplinkui greičiau įtikėjo kad atėmiau tavo gyvybę, kažkur paslėpdamas kūną. Ir žinai... Bėgo laikas, ir aš pats tuo patikėjau. – Blausus, visiškai jokio pozityvumo neturintis šypsnis perskrodė jo veidą, kuomet jau suaugęs vyras, pratęsė. – Bet dabar, kai žinau kad tu gyva, tau nieko nenutiko. Turiu vilties, kad visą tą mėšlą, gar galima ištaisyti.

P.S. Net negalvok, dar geriau išėjo, nei tikėjausi. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Pranešimų skaičius : 621
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : Manhattan
Meilė : Įsipareigojęs Amarai
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by Elissa Ambrose on Sk. 09 11, 2016 3:04 pm

​​Kaip ilgai ji trosko ji apkabinti. Priesingai nei Sebastian'as, Silas'as Elissos akyse visuomet buvo ta trapi, emocionali asmenybe, kuri dare viska, kad tai nusleptu. Taciau tik ne nuo jos. Ji zinijo, kad po visu tuo fasadu tebegludi jis. Jos mylimas brolis. Sebastian'as buvo kitoks. Tiek ji, tiek Silas'as savotiskai i ji lygiavosi, semesi is pastarojo ryzto, drasos, akimirkomis kai ziauri kasdienybe ir tevo smurtas tapdavo sunkiai pakeliama nasta dviems jautrios sielos giminaiciams. -Viskas gerai...-sukuzdejusi vyrui i peti ji uzsimerke. Nuo jo kuno sklindantis saltis tiesiog draske jai sirdi ir ji sunkiai galejo tai nuslepti. Nepaklusnios asaros verzte verzesi jai is akiu kai pagaliau nutrukes fizinis kontaktas atidenge jos apsiasarojusi veida. -Viskas gerai...-padrasinanciai syptelejusi ji nusivale skruostus ir prisedo kaip ir buvo prasoma. Nenuleisdama akiu nuo mylimo asmens ji negalejo atsistebeti kokiu isvaizdziu vyru sis buvo spejes tapti. Jis ne is tolo neprimine to engiamo berniukscio, kurio amzinai susikuprines siluetas tarytum seselis slankiodavo didziuliu Ambrose namu kolidoriais, stengdamasis neuzkliuti tevui uz akiu. -Tu pasikeitei,-nusisypsojusi ji istiese rankas per stala tam, kad suimtu jojo. Nepaisydama to ka jis sake, ji kalbejo savo, tarsi jo negirdirdetu. -Silvanus,-pirma karta kreipdamasi i broli graikiska jo vardo versija, Elissa graksciai atmete pusilgius savo plaukus atgalios. -As turejau du tukstancius metu tam, kad ant taves pykciau... Nemeluosiu, prireike ne vieno desimtmecio, kad sugebeciau susitaikyti, jog tu manes taip ir nebegrisi,-jos zvilgsnyje atsispindejo skausmas. -Ikalinta vaiko kune as kiekviena nakti meldziau, jog pabudusi suprasciau, jog tai tera kosmaras... Bet ilgainiui ta vienatve tapo mano realybe ir patikek manimi, jei mano sidyje butu likes bent lasas to apmaudo, kuri tuomet jauciau, siandien manes cia nebutu,-nusisypsojusi dantu nesiepiancia sypsena, ji atrode nuosirdi, bet jis zinojo tiesa. Mate ja ta karta kai jiedu susitiko Sebastian'o namuose. Tuomet, dar atminties neatgavusi Cassidy buvo kur kas impulsyvesne ir ne pati deramai nesuvokdama kodel, su didziuliu pasimegavimu suvare eile kulku, kuriu tikslas buvo suzeisti, ne nuzudyti. Pati to nezinodama ji isliejo sitiek metu slopinta apmauda ir nors dabar elgesi kur kas diplomatiskiau, abu zinojo, kad sis pokalbis visuomet liks judvieju bendravimo stigma. Niekuomet neuzgysianti zaizda. Jo meginimas ja nuzudyti pasinaudojant Dean'u buvo tikru tikriausias skystablauzdiskumas. Bijodamas konfronatacijos ta kart jis nebuvo pasirenges susidurti akis i aki kone didziausia savo gyvenimo klaida ir uzuot pazvelges savo baimei i akis, jis spruko i krumus. Kaip jau buvo mineta, sie du visa gyvenima jaute vienas kito emocijas todel nieko stebetina, kad ir ta kart jie patys to nesuprasdami... zinojo.
-Ne.. ne apie tai norejau isgirsti,-neigiamai papurciusi galva ji apsilaize putlias savo lupas. -Kas nutiko, kad judu su Sevastianos...- net ir skausminga grimasa ne kiek netemde akinancio jos grozio. -Kaip judu miret?-atmintyje iskiles reginys, o tiksliau Sebastian'o zvilgsnis kuriuo jis zvelge i savo kraujo broli priverte ja susiguzti. Paradoksalu, taciau jauniausioji Ambrose atzaladabar buvo vyriausia, galbut todel buvo kaip niekada ryztingai nusiteikusi brolius sutaikyti. Kaip ir vaikysteje, kai sie kuo nors nepasidalindavo. Ju seima niekuomet nespinduliavo santarve ar stabilumu. Net ir budama vaikas ji jaute, kad didzioji dalis seimos nariu vieni kitus tiesiog toleruoja, uzuot nuosirdziai vienas kita myledami. Butent todel, ji uzuovejos ir pastovumo ieskodavo tarp vieninteliu ja tikrai mylejusiu zmoniu - Silas'o ir Sebastian'o. Butent todel, judvieju karas ja labai neramino. -Mes esam broliai, kad ir kokia juoda kate perbego tarp taves ir Sevastianos, turi tai pataisyti,-tvirtas, bet tuo paciu ir maldaujantis jos balsas atrode neperkalbamas. -As ketinu atsigriebti uz prarasta laika, broli,-svelniai syptelejusi ji ir vel sueme jo plastaka. -Atskirai mes pazeidziami... musu laukia dideli isbandymai, Silas,-neatsitiktinai suemusi jo pirstus ji prikiso juos sau prie smilkinio isileisdama ji i savo mintis tam, kad sis galetu pamatyti ja kankinancias vizijas. Tai tetruko keleta sekundziu, bet kai jis atitrauke nuo jos savaja galune, jo veidas atrode dar labiau perbales nei iprastai. -Nezinau ka tai reiskia, bet tai mane labai baugina,-susirupines jos tonas buvo tylus,o kalbejimo maniera ne kiek neprimine karstakoses Cassidy. Net tai kaip Elissa ejo, taip kaip graksciai laike savo stovesena... viskas buvo taip budinga tai graikiskai deivei, kokia ji ir gime daugiau nei pries du tukstancius metu. -Man reikalingi musu seimos metrasciai tam, kad galeciau iskoduoti kad ir ka man megina pasakyti sios vizijos,-tamsiaplaukes stiprioji vieta visuomet buvo ja periodiskai aplankancios vizijos, gebejimas jausti kito zmogaus emocijas bei perduoti savasias. Tai buvo tarsi minciu skaitymas, bet emociniame lygmenyje. -Kad ir kas musu laukia, esu beveik tikra, kad tai kazkaip susije su ''palikimu''.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 145
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 34
Miestas : Salt Lake City
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: AIKŠTELĖS KAVINĖ:

Rašyti by Sponsored content Today at 8:09 pm


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume