LIGONINĖS KIEMAS:

Go down

LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Clementine Le'Roy on Kv. 09 27, 2012 5:43 pm

Kiemas ir nusileidimų takas.
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1155
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Tyler Lockwood on Tr. 03 05, 2014 11:47 am

Ramiai praeidamas pro medicinos personalą, nors ir dabartinė jo aprangą aiškiai davė suprasti kad chalatas buvo skolintas. Vien pavardė ant kortelės, buvo aiškiai netinkanti jam. Tik tuomet kai pagaliau laiptais nusileido, kone nusiplėšdamas nuo savęs baltą apdarą, numeta jį į pakeliui pasitaikiusį konteinerį, pats savo ruožtu pasiekia savo automobilį. Atsisėdamas prie vairo, pakankamai greitai užsiveda variklį, tikėdamasis kad giminaitis nedels.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

avatar
Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 03 07, 2014 8:09 am

Visai neuzilgo atsidures salia Tayleio laikydamas Katheine sdavo glebyje atsagiai pastato ja zemen. Ivetines situacija, t.y. kad ju dar niekas nepasigedo, teigiamai linkteli. -Manau, kad ilgai netukus jie supas, kad mes ja issivedem. Bus geriau jei judu pasislepsite jos namuose...-sutikes klausiama meginos zvilgsni, paskuba pridurti. -As turiu sutvarkyti kelis reikalus,-prisiverstinai sypteli. -Bet is kart po to prizadu gryzti kaip imanoma greiciau,-pabuciaves jos lupas, istaia tai kiek tyliau: -Nieko taip nenoriu kaip buti su tavimi ir tave saugoti, turiu omeny, jus abu,-lupu kampu sypteli. -Bet noriu susirasti ta ragana ir isitikinti, kad ji yra musu puseje,-nutuokdamas, kad mergina tam priestaraus, is kart ima kontraargumentuoti: -Lig siol dauguma tavo sumanymu baigdavosi..., ne visai taip kaip tu planavai, Kat, pripazink tai. Ant kortos pastatyta pernelyg daug, kad galetume rizikuoti. Niekada nebuvau didelis raganu fanas, juolabiau dabar...-pasisukes i sunena, garsiai iskvepia ora pro nosi. -Pasistenk, kad ji liktu namie,-sypteli. -Ir Tayleri...-padares iokia tokia pauze, istiesia giminaiciui ranka. -Aciu,-teigiamai linkteli. -Zinau, kad visam sitam tu nepritari, bet esu dekingas, kad pasilikai ir sutinki padeti. Zinau, kad nebuvau salia, kad padeciau tau kai tau to reikejo,-turedamas omenyje vaikino adaptacija su antgamtiskaja savo puse, giliau ikvepia. -Bet duodu garbes zodi, kad nuo siol gali manimi pasikliauti, kad ir kas benutiktu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 03 07, 2014 12:03 pm

*Tuo metu kai buvo pastatyta ant žemės, prie pat automobilio, kuris priklausė vienam iš Lockwood šeimos atstovams, atsiremdama į dureles, kažkuriam laikui buvo nuleidusi akis. Jai nepatiko didžioji dalis šios dienos įvykių, tačiau tai kad Meisonas atsisakė vyti kartu, akimirksniu leido ant jos kaktos pasirodyti pykčio raukšlelėms. Kuomet jos akys vėl buvo nukreiptos aukštyn, o tiksliau į savo dabartinio pašnekovo veidą, pasisako* - Nelabai tikiu, kad jei pasirodysi prieš ją su tokia motyvacija, ji ims ir darys tai ko tu nori. Shannon taip pat kaip ir dauguma mūsų turi šiokių tokių pasitikėjimo problemų, tuo labiau nedaro nieko veltui. Turėsi jai pasiūlyti kažką vertingo, jei ten eisi vienas. Kas liečia mane, ji man nebėra skolinga paslaugą. Bet tik asmeniškai... - *Jam palietus jos lupas, ir pakankamai greitai atsitraukus, pratęsti nurodytus savo giminaičiui, palaukia kol šie baigs kalbėti. Bei tuomet, kai ateina laikas jai sulipti į automobilį, o pačiam Meisonui patraukti baigti numatytus reikalus, nepaleisdama jo taip greitai, netikėtai pačiai sau, sugauna jį už rankos. Dar nekeldama akių, o ir nieko nesakydama, užlaiko nemalonią tylos pauzę. Kuri galiausiai nutrūksta, kuomet ši žengia žingsnį link jo, bei abejomis rankomis suėmusi jo galvą, už šonų, patraukia į savo pusę, atsiimdama kaip galima tikresnį bučinį. Ir kai tik per kelis centimetrus atsitraukia nuo jo, pakeldama akis, pasisako* - Buk atsargus, kad ir koks stiprus esi, priešų dabar turi daugiau, nei ankščiau. O aš minties apie tai kad tau kas nors nutiko, nepakelsiu. - *Linktelėdama galva, ir tokiu būdu užtikrindama savo žodžius, galiausiai sulipa į automobilį, laukdama kol bus išvežta*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Tyler Lockwood on Št. 03 15, 2014 4:34 am

Sėdėdamas prie vairo, tvirtai abejomis rankomis spaudė vairą, kažkuriuo metu atrodė kad būtent šis veiksmas padėjo jam nukreipti visas savo emocijas į vieną, konkrečią vietą. Jis kuo puikiausiai žinojo, kad tolimesnis gyvenimo įvykiai bus nemenkai nukrypę nuo senų jo gyvenimo tikslų, į kuriuos pateko vien nesibaigiantys vakarėliai, moteriai ir nulis atsakomybės. Dabar jis privalėjo elgtis priešingai, viskas turėjo gyvenimo ir mirties klausimu paremtus tikslus, iš kurių nebuvo galima išpešti nieko konkretaus sau pačiam. Nuleidęs akis, ir kaip tik tuo metu galvos linktelėjimu atsakydamas į giminaičio kalbą, pratęsia savo mintį, kuri prieš tai skambėjo vien tik galvoje: - Aš esu tos pačios grupės vilkų dalis, kaip ir tu, Meisonai. Pasitikėjimas čia mažai ką reiškia, greičiau egzistuoja noras nebūti nugalabytam. Todėl mes ir padedam vienas kitam, kuomet tai yra bendrai naudinga visiems. Tu pats tai kuo puikiausiai žinai. Tačiau kas liečia mus du. - Pasukdamas galvą į tą pusę, prie kurio lango stovi minėtas asmuo, priduria: - Aš nugabensiu ją ten, kur pasakei. Tačiau po to, mūsų lauks rimtas pokalbis, apie tai kas bus toliau. - Tuo baigdamas savo kalbą, nukreipia akis į priekinį vaizdą, ir palaukęs kol Katherine atsidurs mašinoje, išveža ją iš šios vietos, kaip ir buvo iš anksto sutarta į jos namus, esančius toliau nuo miesto gyvenimo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

avatar
Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: LIGONINĖS KIEMAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume