Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

+10
Christian D'Agosto
Clementine Le'Roy
Katherine Pierce
Melissa Armstrong
Arabella Petrova
Silvanus Ambrose
Jules McManus
Jon Spencer
Nathaniel Lott
Dean Winchester
14 posters

Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA?

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty7%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty7%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty0%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty0%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty0%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty50%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 50% 
[ 7 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty7%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty7%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 7% 
[ 1 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty0%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 0% 
[ 0 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty21%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 21% 
[ 3 ]
2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty0%2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 14
 
 
Poll closed

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 09 03, 2017 2:26 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).


❤ ❤ ❤
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Dean Winchester Pen. 09 08, 2017 12:50 am

Haha. Kad ir kaip tai buvo netikėta, tiesą pasakius (gal dėl to kad neišbaigtas plotas ten) nesupratau esmės. Balsas skirtas "Lilith savęs lietimas Marosol kūne, prieš jos sūnų". Taip, komentuoti irgi nesiseka man, nes paprasčiausiai nepagavau prasmės ploto, ir jei tai būtu paaiškinta, gal net pasigailėčiau šio sprendimo, bet kol kas yra taip, kaip yra. :oops:
Dean Winchester
Dean Winchester

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA 5gCdQWK
Pranešimų skaičius : 1603
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Nathaniel Lott Antr. 09 12, 2017 3:32 am

Aš suprantu kad tai buvo autorės prikolas, o ne kažkas rimto, tačiau kai skaičiau mano veido išraiška tikrai buvo panaši į "WTF?!". Balsą savo atidaviau Winchesteriui, kuris visada geba nustebinti net tada kai plotas sunkus, o šis įneša kažką smagaus. Be abejonės Dean‘o lipimas pro langą pas Elissą.
Nathaniel Lott
Nathaniel Lott

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA D2KJtD6
Pranešimų skaičius : 936
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : NYC. Such an uncertain future may call for even more uncertain allies. Either way, a new day is coming whether we like it or not. The question is will you control it, or will it control you? I told my word.
Meilė : Single, widowed man.
Draugai : You know, over the years, I've had my share of friends, enemies, lovers, losses, and triumphs. With time, they all begin to run together, but you will find the real moments are vibrant. The rest just fades away.
Rūšis : EPSILON WEREWOLF (44)
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Jon Spencer Sk. 10 08, 2017 12:31 am

Gerda, lyg ir, yra apibūdinusi mane kaip voratinklį, apraizgiusį visą forumą. True, true, bet labiau nei tai, mane apspakainina momentai, kurie mane nuoširdžiai nustebina. Silas valdančiai autorei tikrai nestinga originalumo ir šį veikėją matome išskirtą keliose vietose, bet man pačiai labiausiai patiko kaip gražiai šis vyriokas susidorojo su Mikaelsonais. Aš nežinau, tarėtės visos dėl šito ar ne, bet aš norėčiau būti tiek Bekos, tiek Niklaus vietoje. Nes atrodytų Mikalesonų šeima išsibarsčiusi, sunaikinta, o tai atveria galimybes kurti, mąstyti, interpretuoti, žodžiu kažkaip suktis iš situacijos. Buvau pratusi tartis iki pačių smulkiausių detalių, bet kuo toliau, tuo labiau vertinu netikėtumo efektą :D BTW, man žiauriai patiko sukti galvą kokiu būdu Marcus galėtų apeiti tą visą burtą *_*
Jon Spencer
Jon Spencer

Holy behavior won't make you a saviour.


Pranešimų skaičius : 1898
Įstojau : 2016-04-01
Amžius : 38
Miestas : Cumberland County, North Carolina
Meilė : Loneliness adds beauty to life. It puts a special burn on sunsets and makes night air smell better.
Draugai : What a lovely surprise to finally discover how unlonely being alone can be.
Rūšis : Life is only precious because it ends.
Darbo paskirtis : The United States Army Special Forces

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Jules McManus Kv. 11 30, 2017 1:05 pm

AMBROSE PAVELDAS (SEKSAS TARP SEBASTIANO IR ELISSOS). Būsiu viena iš tų nesupratelių, kurios iki šiol nekando šaknies, aplamai kam buvo padarytas šis plotas. Na, tiksliau suvokiu kad dėl vaikų, bet pasirinktas laikas, kuris buvo apvytas kitų, gretutinių įvykių, šiuos du personažus ir patį plotą padarė tokiu, kad "fucks for fucks, neturėjom ką veikti per free time" beprasmiu. Sorry, bet jei jau nuoširdžiai "wtf", tai man tai WTF. Gal, jei esat numačiusios kokį nors painų tęsinį, man ir teks raudonuoti dėl savo nesuvokimo, bet kol kas yra kaip yra. :lol:
Jules McManus
Jules McManus

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA BPeH7gX
Pranešimų skaičius : 2092
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : It doesn't matter how dark my soul is or how bad I am as a person. Alaska will always make my dark world shine and will make me smile and feel free. ❤️‍
Meilė : O this happened that I fell for a french guy that loves to chase a ball on the field and makes a living out of it.
Rūšis : BETA WEREWOLF
Darbo paskirtis : Make all the wrong choices.
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Silvanus Ambrose Pir. 12 04, 2017 9:51 am

ELENOS GILBERT MIRTIS.
✓ Jau kai patikėjau tuo, kad Mason Lockwood rado mergaitę, kuri yra skirta jam, nutiko kažkas neįtikėtino.
✓ Nežinau kas labiau šokiravo, ar kad pirmiausia buvo nuteikta kad ją pražudė Horatius, ar tai, kad iš tiesų Sebastian'as.
✓ Jautrus ir labai neteisingas plotas. Neteisingas Elenos atžvilgiu, nes ir jos asmeninis gyvenimas neišdegė, ir dar mirė taip negražiai.
✓ Gaila kad nebuvo nupasakota daugiau, kaip tai išgyveno jos artimi žmonės, bet, man, šoką tikrai sukėlė.
✓ Apmaudu, kad tyrumą turintys personažai palengva vis pradingsta iš forumo, tačiau, negaliu pasakyti kad tai neatnešė "wow" efekto.
Silvanus Ambrose
Silvanus Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 1040
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : Vampire / Warlock (27/2000+)
Darbo paskirtis : Do not pay attention to my cousins. Every family needs a couple idiots and we keep them around for entertainment.
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Arabella Petrova Tr. 01 17, 2018 2:28 pm

Žinau kad už save negalima balsuoti, tačiau norėčiau paaiškinti kodėl pasirinkau netikėtą Elenos Winchester mirtį. Pirmiausia, mes su Laura buvome susitarusios kad pašalinsime Eleną dėl tam tikrų priežasčių, kurios galiausiai bus paaiškintos ateity. Didžiulis siurprizas tame turėjo tapti tai, kad už nekaltos mergalės mirtį buvo atsakingas ne kas kitas, kaip Marcus'o tėvas, Horatius Ambrose. Ir štai twistas, nieko man nepasakiusi, Laura padarė didžiulę BOMBĄ, kuomet apsuko įvykius taip, kad Winchester mirtis įgautu visiškai kitokią prasmę. Prasmę, kuri galiausiai privedė prie šoko būsenos, nesuvokimo, paskui vizualizuoto plojimo rankomis. Tikrai, man tai buvo didelis "wtf?!", po kurio supratau kad autorės staigmenų yra verta laukti visu 100%. ❤ ❤ ❤
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Melissa Armstrong Tr. 01 17, 2018 2:49 pm

Primenu: Balsavimas bus uždarytas, vasario 7 d., balsuokite (palaikykite savo favoritus) kol yra galimybė. ❤ ❤ ❤
Melissa Armstrong
Melissa Armstrong

I will fight for those who cannot fight for themselves.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA IaIjSfw
Pranešimų skaičius : 536
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : Love is not a maybe thing, you know when you love someone. JAMES VALDEZ.
Draugai : I am blessed to have so many great things in my life - family, friends and enemies. All will be in my thoughts daily.
Rūšis : ALPHA WEREWOLF (26)
Darbo paskirtis : There is always space for improvement, no matter how long you've been in the business. I've been there from day one.
Klanas : 🌙

https://bloodyrose.forumlt.com/t760-rivasliana1-instagram

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Katherine Pierce Antr. 01 23, 2018 1:08 am

▻ Elissos Ambrose ir Sebastian Redford šeimos paveldas (seksas).
Vis dar nesuprantu ploto esmės. Jei būtu parodytas "uždraustas vaisius", norai ir troškimai, kontraversija, kuri skaitytojus verstu šlykštėtis neišsibaigiančiu jų ryšiu, kuris ir skaudintu jų aplinkinius ir tuo pačiu metu atrodytu nesveikai karštas, nes vyrautu tylus suvokimas kad jie labai tinka vienas kitam, bet va gamta pasišaipė, ir padarė juos tos pačios šeimos nariais. O dabar, pasipiso, pastojo ir baigta. Nežinau, gal dar sulauksim kažko didelio, bet kol kas man tai "wtf", ir ne teigiamas, nes pradžia atrodė pompastiška, o tada staigiai nugaravo.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA OgQ6G0F
Pranešimų skaičius : 1117
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too.
Draugai : The most beautiful discovery true friends make is that they can grow separately without growing apart. JAMES PETROV.
Rūšis : THE GATES OF HELL (24/538/∞)
Darbo paskirtis : Have no fear of perfection - you'll never reach it. Fashion designer. <3
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Clementine Le'Roy Antr. 01 23, 2018 2:42 am

WTF gali būti gera emocija? Nu, nesvarbu. :lol: Aš dar palyginus ne taip seniai skaičiau šį plotą, ir mano antakiai pakilo ir mano žandikaulis atvipo, ant kiek netikėtas buvo šis pasukimas. Žinoma, beveik nuo pradžių turėjau nuojautą kad pas juos ankščiau ar veliau bus fiti miti. :oops: Bet, tai pranoko bet kokius mano nujautimus, nes šokas buvo sukeltas 100 proc. Mano balsas atiduodamas už Elissą Ambrose ir Sebastian Redford. Ir kas sako kad nėra tęsinio, skaitykit įdėmiau, viskas ten yra. :lol: ❤
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Christian D'Agosto Sk. 01 28, 2018 3:35 pm

+ AMBROSE PAVELDAS (ELISSA IR SEBASTIAN SEKSAS). Tai buvo labai netikėtas man posūkis, ir iš tikro labai noriu pagirti autores, už tai kad padarė pagrindinių personažų, jei šie pas jus yra pagrindiniai, kelią ne tokį lygų ir paprastą. Aš jokiais būdais nepateisinu vienos nakties nuotykius, kai tariamai myli kažką kitą, bet baisiai norisi pasidulkinti, todėl tai darai su bet kuo, kas pasitaiko pakeliui. Bet. Plotas ir laikotarpis, kai tai buvo padaryta, sukėlė šoką ir daugybę apkalbų (taip, su kitomis merginomis, su kuriomis bendrauju off topic, apšnekam daug ką). Buvo sukeltas didelis efektas, sprogimas. Ir nežinau kaip kitoms, man patinka situacijos unikalumas ir tai kaip tai išsišakojo toliau.
Christian D'Agosto
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Pen. 02 16, 2018 2:32 am

Ambrose paveldas (Sebastian'o ir Elissos seksas), tik iš teigiamos pusės šokiruojantis, ir netikėtas posūkis. :twisted:
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Jake Armstrong Št. 02 17, 2018 3:14 pm

Mano balsas yra nukreiptas labiau į neigiamą pusę, Silas gyvenimo meilės nužudymas, išlaisvinimas. Nuoširdžiai nesupratau šito ploto esmės, galiu spėti kad tai turi ką nors bendro su tuo kad viena iš autorių pasitraukė iš forumo, bet rimtai? 2000+ metų puoselėta meilė, pastangos išlaisvinti niekuo dėtą keršto, purvo ir nemirtingumo auką, tam kad šią nužudyti? Nesiriša man galai, ir skaičiau tą dalį su dideliu "wtf". Nežinau, prie didelio noro, buvo galima tai pateikti kaip nors kitaip, kad ir sugrąžinti jai mirtingumą, ir dėl to ji išsiskaidytu į mikrodaleles, susijungdama su gamta, ar dar koks velnias. Nežinau, man ta istorijos dalis nepatiko, sorry. :|
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Tyler Geminus Pir. 02 19, 2018 3:47 am

Balsavau uz Elenos mirti, nors prisipazinsiu, tai nebuvo vienintele WTF akimirka praeitais metais ir kai sakau WTF, turiu omenyje neigiamas gana neigiamas emocijas. Pradesiu nuo to, kad man net ir neaktyvus personazai niekada nekliude. Lai egzistuoja. Paskui zymiai lengviau juos ir vel integruoti jei tam atsiranda noras ar butinybe. Elenos mirtis buvo skaudi, beprasmiska ir mano galva labai out of nowhere. Zinau, kad tam neva buvo pretekstas, bet mano akimis jis buvo bergzdzias, neisbaigtas. Tai buvo LABAI EVIL. GIlbert buvo viena sviesiausiu, nekalciausiu forumo angeliuku ir kas jau kas, ana tikrai nusipelne orios mirties arba dar geriau, happy ending, o ne zut viena, kazkur kryzkelej, kad Sebastian'as galetu uz leskos pagraibaliot Katherine, nes devyni Elisos nestumo menesiai buvo way too long. Zemas, negarbingas smugis zemiau juostos nepaisant to, kad Mason'as su Sebastian'u jau nebebuvo bestai. Paliko nemalonu skoni burnoj man tas plotas ir tiek.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Andrea Argent Kv. 02 22, 2018 6:47 am

Ambrose paveldas (Sebastian'o ir Elissos seksas)[ Pataisykite mane, jei klystu. Kiek atsimenu, jie yra brolis ir sesuo, teisingai? Prisimenu savo reakciją, kuomet buvau informuota apie šį faktą ir istorijos tekmę. :D
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Arabella Petrova Pir. 03 19, 2018 2:00 am

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA? - AMBROSE PAVELDAS (ELISSOS IR SEBASTIAN'O SEKSAS)!

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Wtf_zpskxw7fxqe

(Seksualiniai nuotykiai ne visuomet turi vykti tarp nuolatinių partnerių, ir ne visuomet tai turi būti sutelkta į "hugs and kisses" techniką. Šiais metais, "WTF" akimirkai pagerbti buvo pasirinktas būtent šis nutikimas forume. Šiek tiek brutalus, visapusiškai erotiškas ir neginčijamai EPIŠKAS seksas tarp Sebastian'o ir Elissos, arba kitaip tariant įgyvendintas Ambrose šeimos paveldas)
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA Empty Re: 2017 METŲ WHAAAATF?¡ AKIMIRKA

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume