2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Go down

2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
15% 15% 
[ 2 ]
8% 8% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
23% 23% 
[ 3 ]
15% 15% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
38% 38% 
[ 5 ]
 
Iš viso balsų : 13

2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 03, 2017 1:57 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).


I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Dean Winchester on Pen. 09 08, 2017 12:44 am

Kad ir kaip tai durnai skamba iš mano pusės, tačiau savo balsą atidaviau už sceną, kuri vyko tarp Elissos Ambrose ir Sebastiano Redford. Aplamai, labai sunku buvo pasirinkti kažką tokio, mat beveik visi kontaktai priminė analogišką veiksmų planą (suprantu aš kad nieko naujo ten išrasti neįmanoma, seksas yra seksas), susimetimas vardan susimetimo ir nieko daugiau. Ši scena atnešė tęsinį, kuris interpretuotinas labai skirtingai, vienu metu atrodo kad ten yra neabejingumas (labai stiprus), bet sukuriamas vaizdas, neva yra dar ir antros pusės kurias "myli". Yra vaikučiai, kas yra nerealiai gražus tęsinys. Yra ir pyktis, kuris dar iki galo nepaaiškintas. Kalbant apie pačią sceną, ji verta 10 balų, matosi kad buvo gerokai pasistengta. Tad nieko nuostabaus, kad balsuojant subjektyviai, palaikau būtent juos du. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1552
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Klaus Mikaelson on Antr. 09 12, 2017 3:24 am

Cha! Tik kai nuspaudžiau burbulą, supratau kaip durnai tai skambės iš brolio pusės. Laughing Bet mirtis sekso metu tikriausia yra didžiausia palaima, na bent jau prieš mirštant jauti tą "ooo kaip gera!". Ir šiaip, mirtis ir seksas, rizika ir nuodemė - labai karštas fenomenas. Kol Mikaelson ir Jennifer Argent.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
   
I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
avatar
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : Los Andželas
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 10 08, 2017 12:47 am

Sekso scenas, asmeniškai, aprašinėti man nėra lengva. Gi labai elementarus procesas, kurį visos siekiam kuo pompastiškiau ir įspūdingiau pateikti. Mano nuomone nepralenkiama šioje srityje yra Alia, ir jeigu ji taip gerai to neaprašytų, mano indėlis būtų tik patenkinamas Very Happy Aprašinėti TAI rolėmis ir gauti smeksi rezultatą yra lengviau, nei surašyti viską vienai pačiai realizuojant galvoje susidarytą vaizdą. Nerolinis Jen ir Kol'o seksas buvo žiauriai, ŽIAURIAI hot :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“No popularity exists when tragedy strikes. All that's left are human hearts and love and ache. We all love each other, deep down, and when we see another soul in pain we can't help but hurt too.”
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1770
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : Since we came together from the stars I was meant to fall in love with you. KATHERINE PIERCE.
Draugai : Many people will walk in and out of your life, but only true friends will leave footprints in your heart. Dean, Mason, Rebekah, Desmond.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : When you can't control what's happening, challenge yourself to control the way you respond to what's happening. That's where your power is.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Nina Croft-Redford on Kv. 11 30, 2017 1:14 pm

LIANA RIVAS IR THOR GEMINUS. Manau pilnai užtenka paminėti tai, kad Liviana nekenčia viską, kas yra susieta su Chariton Geminus, o Thor'as kaip pasirodo yra pastarojo sūnus. Todėl nuo pat pirmo bučinio, ėmė pirštis mintis kad nieko tarp jų nebus. Bet beprotiškai KARŠTAS seksas ant virtuvinio stalo, pakeitė mano nuomonę apie šią "porą, ne porą". Chemija jaučiasi net per ekraną, ir mane iš tiesų labai džiugina tai, kad forume dar vyksta dalykai, kurie verčia skaitytojus išgyventi kartu su veikėjais. Super merginos, lenkiuosi prieš jus. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Looking at the stars always makes me dream. Why, I ask myself, shouldn’t the shining dots of the sky be as accessible as the black dots on the map of France? Just as we take the train to get to Tarascon or Rouen,

we take death to reach a star.
 
avatar
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.Pranešimų skaičius : 2027
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Everyone travels the world in search of what they need and returns home to find it.
Meilė : Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage to move forward.
Draugai : The biggest problem in friendship is the illusion that it has taken place.
Rūšis : Vampire (27/±2000)
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=x0N_QPhARRc

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Silvanus Ambrose on Pir. 12 04, 2017 9:39 am

ELISSA AMBROSE IR SEBASTIAN REDFORD.
✓ Family comes first? Ekhem. Ne rimtai, labiausiai atvira ir estetinio grožio neturinti scena, dėl to ir karščiausia.
✓ Brutalus, šiek tiek surealistinis seksas, tarp brolio ir sesers. Tai nėra dažnas dalykas forume, arba nebuvo dažnas. Buvo pirmasis toks.
✓ Mažai sueities logikos, viso to akto prasmės. Vėlgi, kažkas naujo, nes dažniausiai pas mūsų p*sasi tik poros, o ne šiaip "for fun".
✓ Panaudoti elementai, ir kaip buvo pabrėžta, kurių nesinorėtu daryti su mylimu žmogumi, vėlgi skamba purvinai, karštai.
✓ Kadangi tai vyko tarp emociškai prisirišusių asmenų, kurie visą savo gyvenimą laikė vienas kitą gimine, toks posūkis dar pridėjo ugnies.
✓ Žvelgiant į Elissą, jau nuo Frank'o matėsi jos "i need 2 fuck my brother" paveldo šaknys, o iš Seb'o tas buvo netikėtumas.
✓ Teigiama mano nuomonė, kol kas, mano akimis tai buvo karščiausiai ir detaliausiai aprašytas aktas, malonu skaityti. xDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I was broken from a young age. Taking my sulking to the masses. Write down my poems for the few. That looked at me, took to me, shook to me, feeling me. Singing from heartache from the pain, Taking my message from the veins, Speaking my lesson from the brain, Seeing the beauty through the... And now you made me a believer.

avatar
Silvanus Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 711
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : Vampire / Warlock (27/2000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Do not pay attention to my cousins. Every family needs a couple idiots and we keep them around for entertainment.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 17, 2018 2:18 pm

Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad aprašyti sekso scenas yra sudėtinga, mat neįmanoma dar kartą išrasti kamasutros. xDDD Pastaruoju metu, panašios scenos buvo aprašomos vadovaujantis tais pačiais principais: netikėtai užplūdusi aistra, aptemęs protas, grubūs veiksmai ir jokio emocinio ryšio, kuris vėliau būtu išreikštas kaip elementarus dėmesingumas, meilė ir noras ne vien "dulkintis", bet ir jausti partnerį. Yeah, yeah - man šiandiena gana romantiška nuotaika, taigi nereikia baisiai teisti. xDDD Savo balsą atidaviau seniai scenai, kuri manau ne vien man vienai buvo palikusi "awww" prieskonį. Balsavau būtent už Nina Redford ir Sebastian Redford seksualinius žaidimus, vos tik šie pirmą kartą susitiko, po daugybės šimtmečių (durnai skamba, kai rašau iš Kath anketos, ir well... ya know xDDD). Tai buvo labai jausminga, ir dėmesiu perpildyta scena, kuri tam tikra prasme privertė mane kaip skaitytoją pajausti tą meilę, kurią tuo metu bandė perteikti autorės. Tai išskirtinumas, tame nebuvo nieko agresyvaus, neplanuoto, netikėto ar kažko, ko paskui būtu pasigailėta kaip vieno karto pasitrinimo. Gražu, ir gaila kad to dabar nebe surasi tarp partnerių. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Liana Rivas on Tr. 01 17, 2018 2:48 pm

Primenu: Balsavimas bus uždarytas, vasario 7 d., balsuokite (palaikykite savo favoritus) kol yra galimybė. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Look me in my eyes Tell me everything's not fine. Or the people ain't happy And the river has run dry. We'll never get free Lamb to the slaughter. The price of your greed Is your son and your daughter...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . What you gon' do when there's blood in the water?
avatar
Liana Rivas

I will fight for those who cannot fight for themselves.Pranešimų skaičius : 491
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : Love is not a maybe thing, you know when you love someone. THOR GEMINUS.
Draugai : I am blessed to have so many great things in my life - family, friends and enemies. All will be in my thoughts daily.
Rūšis : HƆ⊥IM (25/±2000)
Darbo paskirtis : There is always space for improvement, no matter how long you've been in the business. I've been there for ±2000y.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t760-rivasliana1-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Antr. 01 23, 2018 1:02 am

▻ Liana Rivas ir Thor Geminus.
Vat čia tai "labas...". Man labai patiko pradinė jų pažinties scena, kuo tai pasibaigė, ir kur tai veda dabar. Labai, labai karšta.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.Pranešimų skaičius : 1012
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Clementine Le'Roy on Antr. 01 23, 2018 2:37 am

Savo balsą atidaviau už dabartinę savo favoritų porą (tiksliau santykius) - Liana Rivas ir Thor Geminus, beveik visas istorijos kontekstas sukasi apie seksą, seksualinę trauką, chemiją ir kūnišką ryšį. Razz Ir nors matosi kad jie vienas kitam patinka, tema išlaikoma labai puikiai. Mano palaikymo balsas atitenka jums, nes čia ne vien karščiausia scena, čia yra karščiausias plotas. Twisted Evil

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
from the personal book of Clementine Le'Roy: loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Christian D'Agosto on Sk. 01 28, 2018 3:24 pm

+ LIANA RIVAS IR THOR GEMINUS. Netikiu kad labai nutolsiu nuo realybės, jei pasakysiu kad tai ne vien kad karščiausia sekso scena, bet ir karščiausia pora. Pranešimai tiesiog užburia, nors prisipažinsiu kad panašius plotus man kažkaip gėda skaityti vis dar. Tačiau šios porelės sekso scenos yra pateikiamos labai įvairialypiai, su detalėmis, tačiau ne tokiomis, kurios priverstu pasakyti "nu joo...". Gražu, aš sužavėta.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

avatar
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Isaac Lahey on Pen. 02 16, 2018 2:29 am

Liana Rivas ir Thor Geminus, skaitant ne vien akiniai, bet ir akių duobės rasoja. Twisted Evil

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 31
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 02 17, 2018 2:55 pm

Eisiu su banda, ir balsuosiu už Liana Rivas ir Thor Geminus. Ne todėl, kad mano balsas nieko nepakeis, bet todėl kad jie visomis prasmėmis apibūdina karščiausios sekso scenos kaltininkus. Arba tikslingiau pasakius, ne scenos, o scenų. Ne kiekviena autorė sugeba pasiduoti tokioms detalėms, kurios yra ten aprašomos, taip pat ne kiekviena autorė pasirašo padaryti LABAI rizikingą istoriją, kuri yra grindžiama begaline fizine trauka, o ne konkrečiu "veiksmo ir siaubo filmų" miksu. Tai unikalu, drąsu, verta dėmesio ir tūkstančius kartų geriau, nei daugumos skaitytas "50 shades" romanas. Jei tęsit šitai ir toliau, išlaikysit unikalumą nesusitapatinant su kitais - balsą iš manęs gausit dar kitais metais. Twisted Evil

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Thor Geminus on Pir. 02 19, 2018 4:12 am

Nezinau kodel, bet man labiausiai istrigo Ninos ir Sebastian'o seksas duso kabinoje. Taip ilgai islaikyta itampa, tas akimirkos trapumas. Taip ilgai uzzsaldyta, bet niekur nedingusi meile, aistra, kurios ne kiek nesumazino moters nestumas. Tai buvo unikalu, labai organiska ir tikra. Kaip dabar pamenu, skaitydama ta plota jauciausi it skaityciau gera romana (knyga). Esu sentimentali, bet visada turesiu soft spot tai porai, kurios egzistencija forume nors ir trumpa, man labai patiko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 286
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 02 22, 2018 6:36 am

Jennifer Argent ir Kol Mikaelson Balsas jums.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 03 19, 2018 1:56 am

2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA - LIANA RIVAS IR THOR GEMINUS!(Šios "poros" tematika buvo pasirinkta labai rizikingai, mat nėra labai lengva grįsti istoriją, kurios pagrindinė ašis yra seksualiniai susitikimai, karštas ir nuodėmingas romanas, kuris galiausiai nelaimingais padaro kiekvieną iš trikampio (o gal keturkampio?) dalyvius. Kiekvienas Thor'o ir Livianos susitikimas yra unikaliai karštas, įtemptas ir erotiškas, kas puikiai atitinka karščiausios sekso scenos apipavidalinimą)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ KARŠČIAUSIA SEKSO SCENA

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume