2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Go down

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 7 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
21% 21% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 14

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 03, 2017 1:36 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).


I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Dean Winchester on Pen. 09 08, 2017 12:24 am

Kadaise beveik visi įvykiai sukosi apie vieną šeimą, kuri gal ir nebuvo totalus blogis, tačiau kėlė šiurpą kone kiekvienam čia buvusiam personažui. Ir sakykit ką norit, tačiau to dabar velniškai trūksta. Labiausiai, mano manymu tas trūkumas jaučiasi dėl Niklaus Mikaelson, todėl savo balsą ir atidaviau šiam asmeniui. Tas natūralus, "pasikėlusio" ir "pasišiaušusio" originalaus vampyro šarmas visada atsispindėjo šio personažo tekstuose. Ir nuoširdžiai prisipažinsiu, man asmeniškai patiko jo nemėgti. Ir dabar, realiai nėra tokio asmens, su kuriuo be didelės priežasties galima būtu imti ir pakariauti. Net jei pergalė nešviestu ne vienam, bet pat procesas bent atneštu nemažai įspūdžių. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1552
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Klaus Mikaelson on Antr. 09 12, 2017 3:15 am

Man asmeniškai labiausiai trūksta vienos moters šiame forume, ir ji yra Andrea Argent. Tas lengvabūdiškas pasipūtimas, pasiklidimas savo pačios jausmuose ir besąlygiškas Mikaelson šeimos palaikymas, visada buvo malonus stebėjimui. Trūksta tokių kaip ji, o jos labiausiai. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
   
I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
avatar
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : Los Andželas
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Anthony Gomez on Antr. 09 12, 2017 6:04 am

Niklaus Mikealson
Sis veikejas eile metu buvo (mano galva) forumo epicentras. Didzios seimos galva, kurios atstovai buvo apraizge ir paliete absoliuciai visu forumo veikeju gyvenimus. Visai kaip tai dabar daro Redfordai/Ambrose, o tiksliau vienas ju-Sebastian'as.
Forumui truksta Klaus'o. Mano pagrindiniai veikejai, o ypac Tonis, kuris dar nera gaves progos su juo pabendrauti, tikrai jo ilgisi.
Jei kada ir buvo tinkamas metas sugrizti ir atsiimti savo "karuna", manau tas metas yra dabar. Korporacijai reikia itakingo prieso. Vampyrams reikia sukilimo vadeivos, o ir visiems Milealsonams reikalingas ju "papa".
Zodziu, we miss ya! X

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
avatar
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 26
Miestas : New York
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 10 08, 2017 12:07 am

Nežinau ar ką nors nustebinsiu pasirinkdama senąjį, gerąjį Dean'ą Winchester'į! Very Happy Nuo pat savo parsivilkimo į forumą atgalios simpatizavau šiam veikėjui. Erikos rašymo maniera ir minčių dėstymo sistema yra AWESOME. Visos esam pažįstamos su Dean'o bajeriukais ir dėl jų (ne tik jų) mes šį veikėją mylim ir jo... Ilgimės. Aš puikiai suprantu, kad ne visos jūs esat tokios psichės kaip Alia, Gerda ir aš, nes mes gyvename rašymu ir fikcija, jūs kitaip pasirenkate prioritetus ir t.t., bet tokį stiprų, charizmatiską veikėją kaip Dean'as norėtųsi matyti žaidime tikrai dažniau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“No popularity exists when tragedy strikes. All that's left are human hearts and love and ache. We all love each other, deep down, and when we see another soul in pain we can't help but hurt too.”
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1770
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : Once you have lived in New York and made it your home, no place else is good enough.
Meilė : Since we came together from the stars I was meant to fall in love with you. KATHERINE PIERCE.
Draugai : Many people will walk in and out of your life, but only true friends will leave footprints in your heart. Dean, Mason, Rebekah, Desmond.
Rūšis : Vampire (33/2000+)/Seraphim
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : When you can't control what's happening, challenge yourself to control the way you respond to what's happening. That's where your power is.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 10 14, 2017 3:39 am

Kai svarstėm atsidaryti balsavimą, ir aplamai ar yra verta jį atidaryti atsižvelgiant į tai, kad mūsų liko labai mažai... Mes su Gerda svarstėm, pirmiausia kurio personažo mums iš tikro labiausiai trūksta. Buvo ne vienas ir ne du variantai, kurie žinoma įtakotu iš mūsų asmeninių kūrinių gyvenimus, ir tas pačias nuotaikas, esant "skaitytojoms". Tokių veikėjų atsirado ne vienas ir ne du, ir kiekvienas mums per tuos metus praleistus žaidime atrodė labai trūkstamas ir norimas matyti čia. Panelės, kurios valdė savo sukurtus veikėjus taip pat visada buvo savaip artimos ir reikalingos. Todėl aš manau kad ši kategorija šiais metais yra kone pati svarbiausia, tam, kad galėtume išreikšti kas gi mums yra iki pat šios dienos labiausiai reikalingas. Jei žvelgti į kiekvieną iš mūsų asmeninių personažų, kiekvienam trūksta vis kažko kito. Ir jei žvelgti iš autorinės prizmės, man asmeniškai labiausiai trūksta - Dean Winchester. Autorė, kuri sukūrė šį personažą, kaip suprantu remdamasi "Supernatural" serialu, paėmė iš ten tai kas yra svarbiausią, didžiulią charizmą, kuria šis vyriokas labiausiai ir pasižymėjo. Tiesa, negaliu jo pavadinti "tobulu vyru, apie kurį svajoja kiekviena". Tačiau, kaip asmuo, kuris tikrai patraukia dėmesį ir labai greitai tampa artimas, jis šiuo metu yra palikęs kiekvienos ir mūsų likusių, širdelėse, tuščią vietą. Jo trūksta, trūksta jo charizmos ir ne medinių "bajerių", kurie visada paskaidrindavo nuotaiką. Žinomas personažas nėra laikomas as "joker" of the game, Bet jis yra tas, kuris savo gyvenime patyrė tikrai labai daug š*do, neteko beveik visų sau artimų žmonių, ir po visko dar sugeba netapti visus atstumiančiu aparatu, kuris nebe moka džiaugtis gyvenimu ir judėti į priekį. Šis personažas kadaise buvo svarbus mano Elenai Winchester (get it? ex husband visgi), svarbus buvo ir Katherine Pierce (kaip draugas, su kuriuo sugulė ir suprato kad sex for sex not that impressive, ir asmuo kuriuo galėjo pasikliauti). Taip, man asmeniškai labiausiai trūksta jo, ir tuo pačiu metu, norėčiau pasakyti, kad tikrai atsiprašau, jei buvo kas ne taip, jei užgavau per savo pykaliavimus. Bet mergyt, tavęs tikrai mums labai trūksta, todėl būtu be galo malonu jei padarytum didelį, arba nelabai, bet come back home. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Nina Croft-Redford on Kv. 11 30, 2017 1:32 pm

Man irgi labiausiai trūksta KLAUS MIKAELSON, nes ankščiau jis buvo visur, o kur nebuvo jo, apie jį buvo kalbama. Pasiilgau to laiko, o ir manau kad net dabartiniuose įvykiuose, jis tikrai sugebėtu atnešti šiek tiek naujo, arba seno vėjo. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Looking at the stars always makes me dream. Why, I ask myself, shouldn’t the shining dots of the sky be as accessible as the black dots on the map of France? Just as we take the train to get to Tarascon or Rouen,

we take death to reach a star.
 
avatar
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.Pranešimų skaičius : 2027
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Everyone travels the world in search of what they need and returns home to find it.
Meilė : Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage to move forward.
Draugai : The biggest problem in friendship is the illusion that it has taken place.
Rūšis : Vampire (27/±2000)
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=x0N_QPhARRc

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Silvanus Ambrose on Pir. 12 04, 2017 9:17 am

SALONINA VARIAS A.K.A. NINA REDFORD.
✓ Asmeniniai sentimentai, nes Silas istorija prasidėjo būtent nuo kelių žmonių, kurių tarpe buvo ji.
✓ Trūksta forume to banalaus gerumo, kuomet asmuo galėtu atleisti visiškai viską, dėl sau artimo kito.
✓ Nina yra ypatinga ir spėju sunki asmenybė, nes nežinau kaip autorė mato, bet su ja galima padaryti labai daug. O nedaroma nieko.
✓ Norisi paskaityti metamorfozes, tarp prabudimo, tapimo nemirtinga, galiausiai šeimos praradimo ir naujo gyvenimo.
✓ Trūksta geros Skaivos nuotaikos, kuri visad arba žaidimuose atsispindi, arba čiate.
✓ Aplamai trūksta personažo iš to laikmečio, kuomet kiekvienas personažas "from the past" buvo kitoks, nei dabar.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I was broken from a young age. Taking my sulking to the masses. Write down my poems for the few. That looked at me, took to me, shook to me, feeling me. Singing from heartache from the pain, Taking my message from the veins, Speaking my lesson from the brain, Seeing the beauty through the... And now you made me a believer.

avatar
Silvanus Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 711
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : Vampire / Warlock (27/2000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Do not pay attention to my cousins. Every family needs a couple idiots and we keep them around for entertainment.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Liana Rivas on Tr. 01 17, 2018 2:46 pm

Primenu: Balsavimas bus uždarytas, vasario 7 d., balsuokite (palaikykite savo favoritus) kol yra galimybė. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Look me in my eyes Tell me everything's not fine. Or the people ain't happy And the river has run dry. We'll never get free Lamb to the slaughter. The price of your greed Is your son and your daughter...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . What you gon' do when there's blood in the water?
avatar
Liana Rivas

I will fight for those who cannot fight for themselves.Pranešimų skaičius : 491
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : Love is not a maybe thing, you know when you love someone. THOR GEMINUS.
Draugai : I am blessed to have so many great things in my life - family, friends and enemies. All will be in my thoughts daily.
Rūšis : HƆ⊥IM (25/±2000)
Darbo paskirtis : There is always space for improvement, no matter how long you've been in the business. I've been there for ±2000y.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t760-rivasliana1-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Antr. 01 23, 2018 12:57 am

▻ Klaus Mikaelson.
Taip pat turiu pritarti daugumai, nes būtent šio personažo visuomet trūksta, jis turi savitą šarmą, kurio neperteikia kiti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.Pranešimų skaičius : 1012
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Clementine Le'Roy on Antr. 01 23, 2018 2:27 am

Kažkaip man visai netrūko ne vieno iš Mikaelson'ų, kuomet jie gana aktyviai rodėsi žaidime, arba bent žaidimukuose. Tačiau kai jie visi pradingo, paeiliui, supratau kad būtent tos šeimynėlės ir jų nešamų senovinių taisyklių trūksta. Crying or Very sad Ypatingai pabrėžti norėčiau Klaus Mikaelson, kuris ankščiau buvo arba įvykių centre, arba apie jį buvo kalbama daug. Dabar to nėra, ir tiesą pasakius jaučiasi kad jo reikia. Mano "palaikantis" balsas skirtas tau žmogau, come back. Suspect

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
from the personal book of Clementine Le'Roy: loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Christian D'Agosto on Sk. 01 28, 2018 3:12 pm

+ KLAUS MIKAELSON. Daug personažų turi tokį polinkį kaip "su kuo sutapsi, tuo ir patapsi", yra panašumų, yra išskirtinumų, kurie leidžia nepasiilgti mažiausiai ketvirtadalio iš sąrašo. Bet šis individas yra ir visada buvo kažkuo unikalus. Tas senovės taisyklių, prabangos ir visavertės prieskonis visada buvo būdingas šiam vampyrui / vilkolakiui. Trūksta šiam personažui būdingo šarmo, nepalyginamo su kitais.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

avatar
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Isaac Lahey on Pen. 02 16, 2018 2:27 am

Andrea Argent, man asmeniškai jos pasirodymų čia labiausiai trūksta. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 31
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 02 17, 2018 2:44 pm

Ką gi, pritarsiu daliai pasireiškusių, ir balsuosiu už Andrea Argent. Nežinau kaip kitiems, nes nebe žinau kas lankosi dar. Bet, man asmeniškai labiausiai trūksta būtent šios moters žaidime. Galima sakyti kad ji nebuvo viso forumo epicentras, tačiau jos charakterio būdas buvo unikalus, ir man buvo vienas malonumas susitikti su ja žaidime tam, kad netiesiogiai "pasikandžioti" dėl to, kad praeity buvo šiek tiek šūdinų įvykių, kurie neleido mano Jake ir autorės Argent turėti toleruotinų santykių. Bet tas ir tikimybė sulaukti iš jos pranešimo, visada kėlė man šypseną. Tad, iš viso sąrašo, kurį sutrumpinus iki pusės, mat ne su visais teko susidurti, man labiausiai trūksta jos. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.Pranešimų skaičius : 1349
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 33
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 02 22, 2018 7:08 am

[bKlaus Mikaelson][/b]Žmonės, kokia nostalgija... Vat būtent čia noriu persiplėšti ir prakštikai visiems padovanoti savo balsą, nes man trūksta visų.... Rimtai. Ypač tų, su kuriais teko susidurti mano Andreai. Ilgai galvojau ir pasirinkau Klausą. Nepaslaptis, kad mano Argent turi neatsiejamą ryšį su Mikaelson šeima. Paskutiniu metu, man teko bendrauti daugiausia su Klausu ir likau labai sužavėta šiuo bendravimu. Kiek atsimenu, man niekada neteko ilgai galvoti ką ir kaip atsakyti, viskas gaudavosi savaime. Malonus, savotiškas bendravimas, kuris tikiuosi dar kokį kartą pasikartos.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 03 19, 2018 2:05 am

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS - NIKLAUS MIKAELSON!(Daugumos nuomone, šiais metais labiausiai pasiilgtas asmuo buvo ne kas kitas, kaip Mikaelson šeimos atstovas, pirmasis hibridas ir vienas seniausių nemirtingų padarų, kurie vaikščiojo šios žemės paviršiumi. Jo charizma, jo asmenybės bruožai - yra tai, kas verčia likti šiam neabejingais)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume