2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Go down

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 7 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
21% 21% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 14

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 03, 2017 1:36 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).

I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS

Rašyti by Dean Winchester on Pen. 09 08, 2017 12:24 am

Kadaise beveik visi įvykiai sukosi apie vieną šeimą, kuri gal ir nebuvo totalus blogis, tačiau kėlė šiurpą kone kiekvienam čia buvusiam personažui. Ir sakykit ką norit, tačiau to dabar velniškai trūksta. Labiausiai, mano manymu tas trūkumas jaučiasi dėl Niklaus Mikaelson, todėl savo balsą ir atidaviau šiam asmeniui. Tas natūralus, "pasikėlusio" ir "pasišiaušusio" originalaus vampyro šarmas visada atsispindėjo šio personažo tekstuose. Ir nuoširdžiai prisipažinsiu, man asmeniškai patiko jo nemėgti. Ir dabar, realiai nėra tokio asmens, su kuriuo be didelės priežasties galima būtu imti ir pakariauti. Net jei pergalė nešviestu ne vienam, bet pat procesas bent atneštu nemažai įspūdžių. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Antr. 09 12, 2017 3:15 am

Man asmeniškai labiausiai trūksta vienos moters šiame forume, ir ji yra Andrea Argent. Tas lengvabūdiškas pasipūtimas, pasiklidimas savo pačios jausmuose ir besąlygiškas Mikaelson šeimos palaikymas, visada buvo malonus stebėjimui. Trūksta tokių kaip ji, o jos labiausiai. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Antr. 09 12, 2017 6:04 am

Niklaus Mikealson
Sis veikejas eile metu buvo (mano galva) forumo epicentras. Didzios seimos galva, kurios atstovai buvo apraizge ir paliete absoliuciai visu forumo veikeju gyvenimus. Visai kaip tai dabar daro Redfordai/Ambrose, o tiksliau vienas ju-Sebastian'as.
Forumui truksta Klaus'o. Mano pagrindiniai veikejai, o ypac Tonis, kuris dar nera gaves progos su juo pabendrauti, tikrai jo ilgisi.
Jei kada ir buvo tinkamas metas sugrizti ir atsiimti savo "karuna", manau tas metas yra dabar. Korporacijai reikia itakingo prieso. Vampyrams reikia sukilimo vadeivos, o ir visiems Milealsonams reikalingas ju "papa".
Zodziu, we miss ya! X

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

First rule of magic: always be the smartest guy in the room.
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 167
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 25
Meilė : Maggie
Draugai : Jennifer, Tayler, Mason
Rūšis : Hibridas
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 10 08, 2017 12:07 am

Nežinau ar ką nors nustebinsiu pasirinkdama senąjį, gerąjį Dean'ą Winchester'į! Very Happy Nuo pat savo parsivilkimo į forumą atgalios simpatizavau šiam veikėjui. Erikos rašymo maniera ir minčių dėstymo sistema yra AWESOME. Visos esam pažįstamos su Dean'o bajeriukais ir dėl jų (ne tik jų) mes šį veikėją mylim ir jo... Ilgimės. Aš puikiai suprantu, kad ne visos jūs esat tokios psichės kaip Alia, Gerda ir aš, nes mes gyvename rašymu ir fikcija, jūs kitaip pasirenkate prioritetus ir t.t., bet tokį stiprų, charizmatiską veikėją kaip Dean'as norėtųsi matyti žaidime tikrai dažniau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I had learned early to assume something dark and lethal hidden at the heart of anything I loved. When I couldn't find it, I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1613
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Desmond
Rūšis : Vampyre (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Public figure, businessman.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 10 14, 2017 3:39 am

Kai svarstėm atsidaryti balsavimą, ir aplamai ar yra verta jį atidaryti atsižvelgiant į tai, kad mūsų liko labai mažai... Mes su Gerda svarstėm, pirmiausia kurio personažo mums iš tikro labiausiai trūksta. Buvo ne vienas ir ne du variantai, kurie žinoma įtakotu iš mūsų asmeninių kūrinių gyvenimus, ir tas pačias nuotaikas, esant "skaitytojoms". Tokių veikėjų atsirado ne vienas ir ne du, ir kiekvienas mums per tuos metus praleistus žaidime atrodė labai trūkstamas ir norimas matyti čia. Panelės, kurios valdė savo sukurtus veikėjus taip pat visada buvo savaip artimos ir reikalingos. Todėl aš manau kad ši kategorija šiais metais yra kone pati svarbiausia, tam, kad galėtume išreikšti kas gi mums yra iki pat šios dienos labiausiai reikalingas. Jei žvelgti į kiekvieną iš mūsų asmeninių personažų, kiekvienam trūksta vis kažko kito. Ir jei žvelgti iš autorinės prizmės, man asmeniškai labiausiai trūksta - Dean Winchester. Autorė, kuri sukūrė šį personažą, kaip suprantu remdamasi "Supernatural" serialu, paėmė iš ten tai kas yra svarbiausią, didžiulią charizmą, kuria šis vyriokas labiausiai ir pasižymėjo. Tiesa, negaliu jo pavadinti "tobulu vyru, apie kurį svajoja kiekviena". Tačiau, kaip asmuo, kuris tikrai patraukia dėmesį ir labai greitai tampa artimas, jis šiuo metu yra palikęs kiekvienos ir mūsų likusių, širdelėse, tuščią vietą. Jo trūksta, trūksta jo charizmos ir ne medinių "bajerių", kurie visada paskaidrindavo nuotaiką. Žinomas personažas nėra laikomas as "joker" of the game, Bet jis yra tas, kuris savo gyvenime patyrė tikrai labai daug š*do, neteko beveik visų sau artimų žmonių, ir po visko dar sugeba netapti visus atstumiančiu aparatu, kuris nebe moka džiaugtis gyvenimu ir judėti į priekį. Šis personažas kadaise buvo svarbus mano Elenai Winchester (get it? ex husband visgi), svarbus buvo ir Katherine Pierce (kaip draugas, su kuriuo sugulė ir suprato kad sex for sex not that impressive, ir asmuo kuriuo galėjo pasikliauti). Taip, man asmeniškai labiausiai trūksta jo, ir tuo pačiu metu, norėčiau pasakyti, kad tikrai atsiprašau, jei buvo kas ne taip, jei užgavau per savo pykaliavimus. Bet mergyt, tavęs tikrai mums labai trūksta, todėl būtu be galo malonu jei padarytum didelį, arba nelabai, bet come back home. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Croft-Redford on Kv. 11 30, 2017 1:32 pm

Man irgi labiausiai trūksta KLAUS MIKAELSON, nes ankščiau jis buvo visur, o kur nebuvo jo, apie jį buvo kalbama. Pasiilgau to laiko, o ir manau kad net dabartiniuose įvykiuose, jis tikrai sugebėtu atnešti šiek tiek naujo, arba seno vėjo. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1938
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Pir. 12 04, 2017 9:17 am

SALONINA VARIAS A.K.A. NINA REDFORD.
✓ Asmeniniai sentimentai, nes Silas istorija prasidėjo būtent nuo kelių žmonių, kurių tarpe buvo ji.
✓ Trūksta forume to banalaus gerumo, kuomet asmuo galėtu atleisti visiškai viską, dėl sau artimo kito.
✓ Nina yra ypatinga ir spėju sunki asmenybė, nes nežinau kaip autorė mato, bet su ja galima padaryti labai daug. O nedaroma nieko.
✓ Norisi paskaityti metamorfozes, tarp prabudimo, tapimo nemirtinga, galiausiai šeimos praradimo ir naujo gyvenimo.
✓ Trūksta geros Skaivos nuotaikos, kuri visad arba žaidimuose atsispindi, arba čiate.
✓ Aplamai trūksta personažo iš to laikmečio, kuomet kiekvienas personažas "from the past" buvo kitoks, nei dabar.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 684
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Not capable of that sh*t.
Rūšis : Vampyras (27/2000+)
Darbo paskirtis : Professor, freelancer.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Tr. 01 17, 2018 2:46 pm

Primenu: Balsavimas bus uždarytas, vasario 7 d., balsuokite (palaikykite savo favoritus) kol yra galimybė. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Always choose wisely, you can rather choose prince charming or the dark knight.
Oh can't you see? You belong to me. How my poor heart aches with every step you take, Every move you make, Every vow you break, Every smile you fake, Every claim you stake... I'll be watching you.
Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 438
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : Thor Geminus
Draugai : Rheia Falco, Karly
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Antr. 01 23, 2018 12:57 am

▻ Klaus Mikaelson.
Taip pat turiu pritarti daugumai, nes būtent šio personažo visuomet trūksta, jis turi savitą šarmą, kurio neperteikia kiti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Pranešimų skaičius : 761
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Clementine Le'Roy on Antr. 01 23, 2018 2:27 am

Kažkaip man visai netrūko ne vieno iš Mikaelson'ų, kuomet jie gana aktyviai rodėsi žaidime, arba bent žaidimukuose. Tačiau kai jie visi pradingo, paeiliui, supratau kad būtent tos šeimynėlės ir jų nešamų senovinių taisyklių trūksta. Crying or Very sad Ypatingai pabrėžti norėčiau Klaus Mikaelson, kuris ankščiau buvo arba įvykių centre, arba apie jį buvo kalbama daug. Dabar to nėra, ir tiesą pasakius jaučiasi kad jo reikia. Mano "palaikantis" balsas skirtas tau žmogau, come back. Suspect

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
from the personal book of Clementine Le'Roy: loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1155
Įstojau : 2011-03-15
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Christian D'Agosto on Sk. 01 28, 2018 3:12 pm

+ KLAUS MIKAELSON. Daug personažų turi tokį polinkį kaip "su kuo sutapsi, tuo ir patapsi", yra panašumų, yra išskirtinumų, kurie leidžia nepasiilgti mažiausiai ketvirtadalio iš sąrašo. Bet šis individas yra ir visada buvo kažkuo unikalus. Tas senovės taisyklių, prabangos ir visavertės prieskonis visada buvo būdingas šiam vampyrui / vilkolakiui. Trūksta šiam personažui būdingo šarmo, nepalyginamo su kitais.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.

Pranešimų skaičius : 824
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Pen. 02 16, 2018 2:27 am

Andrea Argent, man asmeniškai jos pasirodymų čia labiausiai trūksta. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 02 17, 2018 2:44 pm

Ką gi, pritarsiu daliai pasireiškusių, ir balsuosiu už Andrea Argent. Nežinau kaip kitiems, nes nebe žinau kas lankosi dar. Bet, man asmeniškai labiausiai trūksta būtent šios moters žaidime. Galima sakyti kad ji nebuvo viso forumo epicentras, tačiau jos charakterio būdas buvo unikalus, ir man buvo vienas malonumas susitikti su ja žaidime tam, kad netiesiogiai "pasikandžioti" dėl to, kad praeity buvo šiek tiek šūdinų įvykių, kurie neleido mano Jake ir autorės Argent turėti toleruotinų santykių. Bet tas ir tikimybė sulaukti iš jos pranešimo, visada kėlė man šypseną. Tad, iš viso sąrašo, kurį sutrumpinus iki pusės, mat ne su visais teko susidurti, man labiausiai trūksta jos. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1323
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 32
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 02 22, 2018 7:08 am

[bKlaus Mikaelson][/b]Žmonės, kokia nostalgija... Vat būtent čia noriu persiplėšti ir prakštikai visiems padovanoti savo balsą, nes man trūksta visų.... Rimtai. Ypač tų, su kuriais teko susidurti mano Andreai. Ilgai galvojau ir pasirinkau Klausą. Nepaslaptis, kad mano Argent turi neatsiejamą ryšį su Mikaelson šeima. Paskutiniu metu, man teko bendrauti daugiausia su Klausu ir likau labai sužavėta šiuo bendravimu. Kiek atsimenu, man niekada neteko ilgai galvoti ką ir kaip atsakyti, viskas gaudavosi savaime. Malonus, savotiškas bendravimas, kuris tikiuosi dar kokį kartą pasikartos.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.

Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 03 19, 2018 2:05 am

2017 METŲ LABIAUSIAI PASIILGTAS - NIKLAUS MIKAELSON!

(Daugumos nuomone, šiais metais labiausiai pasiilgtas asmuo buvo ne kas kitas, kaip Mikaelson šeimos atstovas, pirmasis hibridas ir vienas seniausių nemirtingų padarų, kurie vaikščiojo šios žemės paviršiumi. Jo charizma, jo asmenybės bruožai - yra tai, kas verčia likti šiam neabejingais)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų