2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
80% 80% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 5

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 03, 2017 1:14 am

Sveiki! Dabar, kuomet forumas aktyviai snaudžia, yra pats laikas susigrąžinti tradiciją, kuri lydėjo mus ištisus gyvavimo metus, bandant išsiaiškinti labiausiai pasižymėjusias autores, jų pasiekimus, arba atvirkščiai nuopolius. Kuriuos mėgstame labiausiai, bei kurie yra verti šiek tiek kritikos. Taip pat, kurių mums labiausiai trūksta. Prisiminkime senas tradicijas, įsiliedami jei ne iš karto žaidimo lentose, tai bent čia. xoxo

TAISYKLĖS:
1. Už savo personažą (išimtis: jei šis įtrauktas į porą, ar plotą) balsuoti negalima.
2. Grubiai įžeidinėti nepatinkančius įvykius ar autorių pasirinkimus, taip pat, negalima.
3. Balsavimas nėra prievolė, tik norintys prisidėti, turi komentare paminėti pasirinkimą, (galima ir be paaiškinimo).

I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2791
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: 2017 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS

Rašyti by Dean Winchester on Pen. 09 08, 2017 12:03 am

Tiesą pasakius, labai laukiau kada bus paskelbtas balsavimas, nes šiaip ar taip, tai iš dalies apjungia mus kaip nares, ir duoda galimybę pasisakyti tiek gerus dalykus, ties blogus, į kuriuos norisi atkreipti dėmesį tobulėjimo link. Kalbant ne iš mano personažo simpatijų pusės (nes tada balas iš manęs būtu per daug akivaizdus), o iš asmeninės. Balsuosiu už Katherine Pierce, kaip vieną seniausių moteriškų personažų šiame forume. Visos metamorfozės, bei gyvenimo įvykiai, nebūtinai tie kurie buvo apibrėžti flashback formatu, pavertė ją forumo dailiosios lyties centru. Puikus personažas, prie kurio akivaizdžiai yra dirbama, antraip ji atrodytu nelogiška ir netgi paviršutiniška. Tad taip, ši veikėja yra verta vadintis geriausia tarp moterų, nepriklausomai nuo to, kad balsuoti nešališkai nebuvo paprastas sprendimas. Cool

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Antr. 09 12, 2017 3:03 am

Aš irgi palaikau Katherine Pierce, nes priešingai nei dauguma mot. veikėjų, ji aktyviausia žaidime. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Asmodeus on Kv. 10 05, 2017 3:18 pm

Katherine Pierce
Sunku butu savo balsa atiduoti kam nors kitam sioje kategorijoje. Katherine issiskiria, gal todel, kad ja kurdama autore aiskiai investuoja laika, meile ir jau eile metu lieka istikima paneles Pierce charakteristikai. Pagirtina ir net pavydetina, kad per sitiek laiko personazas ne tik neisbluko, bet kaip kokia Madonna, prisitaike prie praktiskai kardinaliai pakitusios forumo tematikos bei sugebejo joje suzibeti labiausiai is visu moterisku personazu. Man ypac patinka, kad dabar, labiau nei kada autore sen bei ten pabarsto jos tikruosius ir net labai zmogiskus isgyvenimus apibudinancius trupinius padedancius suprasti kodel Katherine yra butent tokia kokia yra.
Saunuole, Alia <3 Long live the Queen!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
But if the universe is truly endless... Then are we not striving for something forever out of reach?
Asmodeus

It's your way of life now. The more u fight back the harder it will be

Pranešimų skaičius : 10
Įstojau : 2016-08-08
Meilė : Liviana
Draugai : Elissa
Rūšis : Fatum

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 10 07, 2017 10:48 am

Tikrai esu labai apleidusi forumą, tas akivaizdu ir aš tuo nesidžiaugiu. Bet panos, su kuriom turėjau reikalų puikiai žino ką aš dabar darau ir kodėl esu tokia bizi Very Happy Tad nepažadu, kad labai greitai subalsuosiu visose temose. Visgi šis balsavimas yra man asmeniškai svarbiausias ir aš dar vieną kartą apdovanoju žmogų, personažą, kuris vienu kritiniu metu išgelbėjo mano mylimiausią, svarbiausią veikėją. Nieko nenustebinsiu pasirinkusi Katherine Pierce, nes mūsų rpg patirtis forume buvo absoliučiai MAGIŠKA. Tiek Gerda, tiek Alia suteikė man be galo daug įkvėpimo realizuotis žaidime taip, kaip aš noriu - t.y. laužant nusistovėjusią tvarką. Tik dėl jų dviejų esu visiškai garantuota, kad turėsiu malonumo postinti eilę metų į priekį, kad laikysimės drauge šioj kūrybinėje srityje nesvarbu kas benutiktų <3 Realiai be jų abiejų nebebūtų ir mano veikėjo, nes aš paprasčiausiai nebeturėčiau įkvėpimo ir motyvacijos. Kažko naujo ir labai wow apie patį miss Pierce veikėją aš tikrai nepasakysiu, nes kas seka žino kame Kat spindi ryškiausiai. Ir patikėėėkit, labai laukiu kada praeis šitie sunkūs mėnesiai ir aš galėsiu su trenksmu grįžti į žaidimą žinodama, kad manęs jame laukia <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“And here I am, trapped between two men: one loved me too much and other one - too little.”
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1516
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Vampyre/Seraphim
Darbo paskirtis : Public figure, businessman.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 10 14, 2017 3:08 am

Aš manau kad labai nustebinsiu visus tuo, koks yra mano pasirinkimas. Bandžiau atsižvelgti pirmiausia į lankomumą (kuris nepasireiškia tik pasivaidenimais žaidimukuose, kuriuose kiekvienas mūsų gali tai padaryti), pačiame žaidime, įvairiuose pagrindinių siužetinių linijų vingiuose. Taip pat atsižvelgiau ir į tai, kiek labai yra išdirbtas šis moteriškasis personažas, kiek jame yra logikos, ir kiek jame yra neaiškių skylių, kurios nėra iki galo paaiškintos iki pat dabar. Dar vienas ženklus dalykas, buvo charakteristika, kuri mano nuomone turėtu išsiskirti iš daugumos, antraip negalės "stend up" padaryti tarp pilkosios masės. Ir kai susumavau visus už ir prieš, savo balsą atidaviau už - Elissa Ambrose. Turint omeny, kad ji "švelniai tariant" pagadino reikalus mano Katherine Pierce, manau kad mano balsas yra staigmena. Bet būkime biednos, bet teisingos. Elissa yra labai sunkus personažas, tačiau tuo pačiu metu ir geriausias iš Gerdos sukurtų moteriškų amplua. Ji trapi ir tyra, tačiau kuomet reikalas prispiria, ji geba parodyti tokius ragiukus, kokie nustebintu net tą pačią pragaro valdovę Lilith. Elissa yra unikali ne vien savo charakteristika, įsiliejimu į forumo pagrindinius siužetus, tačiau ir labai žemiška (žmogiška) asmenybė, kuri gali susipainioti jausmuose, gali daryti klaidas, iš jų mokytis ir kovoti už save. Pati, asmeniškai labiausiai vertinu stiprias moterys, kurios yra pakankamai nepriklausomos. Ir sakykit ką norit, 2017-tais metais, o konkrečiau jų pabaigoje šios moters išgyventa asmenybės metamorfozė verčia garsiai ir atsistojus paploti. Ir ne, į subinę aš nelendu. Bet, kadangi žinau ką planuojame daryti tarp Katherine ir Elissos toliau, mano asmeninės simpatijos, visu 110% keliauja būtent jai. Šaunuolė, ypatingai sveikintina tai, kad laikaisi savo vizijos ir ją net per sunkumus, vis vien įgyvendini. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2791
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų