2016 METŲ SANTYKIAI?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

2016 METŲ SANTYKIAI?

0% 0% 
[ 0 ]
6% 6% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
59% 59% 
[ 10 ]
6% 6% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
29% 29% 
[ 5 ]

Iš viso balsų : 17

2016 METŲ SANTYKIAI?

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 06 09, 2016 8:51 am

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Burtininkė /Žmogus
Darbo paskirtis : Kardiochirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2016 METŲ SANTYKIAI?

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 06 10, 2016 1:40 am

Aš už bene dinamiškiausiai atrodančius santykius: Katherine Lockwood + Mason Lockwood. Abu veikėjai tokie susišikę... Very Happy Very Happy Ir viskas pas juos taip nepastovu... Very Happy Bet dėl to ir įdomu jus sekti! Aišku tos ala skyrybos neįtikino nė vieno forumo nario Surprised Very Happy Very Happy Iš viso pateikto sąrašo tai berods yra ilgiausiai trunkantys, tikrai aktyvūs santykiai. Ir rimti tokie Very Happy Vnž simpatijos mano jums ir palinkėjimas pavaryyyyt! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 06 10, 2016 3:43 am

Netvirtų ir susiknisusių porų forume yra labai daug, todėl mano akis iš karto krito į tą pusę, kuri spindi ne vien pagarba vienas kito atžvilgiu, bet ir begalinę meilę, kurios nesugadino net 2000+ metų atsiskyrimas vienas nuo kito. Ar įmanoma iš viso tai perspjauti? Salonina Varias + Sebastian Redford, balsavau už tai kad skaitant jų pranešimus, apima toks malonus ir šiltas jausmas, kad savaime išspaudi "awwww...". Tikiu kad ten viskas nebus vien tik gražu, nes kur randasi pirmasis vampyras, ten randasi ir drama. O tai yra awesome! I love you Tačiau šiam kartui aš tikrai atiduodu balsą ale "konkurentams", kurie vien savo pasirodymu kone iš karto užėmė "power couple" statusą. Ir I LOVE THEM. Very Happy I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Lockwood on Pir. 06 13, 2016 4:16 pm

SALONINA VARIAS IR SEBASTIAN REDFORD. Manau pastaruoju metu ne vien mano akys yra nukreiptos į šios poros pusę. Sakyčiau kad nesunkiai sudaro labiausiai tvirtos forumo poros įvaizdį, jie kartu kad ir kaip sunku viskas atrodytu. Tai tikrai labai pozityviai atrodanti pora, kurios neapsunkina nei romantiškos vietos su picos pasirinkimu, pokalbiai apie pasaulį, seksualiniai potyriai, ar didžiulis protą sprogdinantys išgyvenimai. Plius, argi nėra magiška vien tai, kad net po 200 su viršum metų (teoriškai po 2000 su viršum) jų jausmai neišblėso? Tai be galo gražu, todėl užsidirbat ir mano palaikomą balsą! Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
nothing less than infinite
who taught you that the value of a woman is the ratio of her waist  to her hips and the circumference of her buttocks, and the volume of her lips? Your math is dangerously wrong - her value is nothing less than infinite.

Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 538
Įstojau : 2014-10-12
Rūšis : Hibridė (18/±4)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Antr. 06 14, 2016 5:47 am

Visomis savo turimomis galūnėmis palaikau tą porą, kuri atrodo yra visiškai ne iš šio pasaulio. Salonina Varias + Sebastian Redford. Skaitant galima pajausti kiekvieną smulkmeną, kuri galiausiai priverčia žavėtis. Tokie abipusiai tvirti santykiai pas mūsų forume dažniausiai yra pasmerkti destrukciojai, tai aš savo ruožtu neprimesiu blogo pranašo, ir palinkėsiu atitolinti tą dalyką kaip galima labiau. Nes pora tikrai atrodo galingai, bei iš šiokios tokios dalies, labai išskirtinai. Nu pavyzdžiui kas gali pasakyti kad paviršutiniškai yra susituokęs jau 2000 metų?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Št. 07 02, 2016 3:27 pm

→ SALONINA VARIAS IR SEBASTIAN REDFORD. Palaikysiu daugumą, ne todėl kad seku bandos instinktais, o todėl kad jie unikalūs. Aš turiu omeny, taip taip, daug perspektyviau viskas vyksta kai turi tūzinus partnerių, tūzinus planų ir tiek pat ant tavęs dėjusių. Esmė tame, kad jų ryšys (nežinau ar iki galo liks kartu) yra tvirtas, labai tvirtas. Sunku būtu įsivaizduoti kas būtent priverstu juos patraukti skirtingais keliais ar sukelti ginčą tuščioje vietoje. Vat tas stiprumas, kuomet yra išreiškiama teigiama banga vienas kito ir sprendimų atžvilgiu, pas mus yra kažkas naujo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Pen. 07 08, 2016 10:50 am

Iš tikro yra kelios poros, ar tai santykiai, kurie labai traukia dėmesį. Visgi, nors pergalė jau matosi kam gali atitekti, aš savo ruožtu norėčiau pabalsuoti už Frank su Olivia. Jie nėra pora, tačiau tinka vienas kitam, ir atrodo kad abu tai supranta, bet nieko dėl to nedaro, nes abiejų šiknos pilnos visko. ;D Graži, unikaliai atrodanti chemija, kuomet jie periodiškai tai sueina, tai nueina. Įdomu, man tai net labai įdomu. Aš už jūs ir jūsų tolimesnį bendravimą. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Christian D'Agosto on Št. 07 23, 2016 8:05 am

SALONINA VARIAS IR SEBASTIAN REDFORD. Daug kas jau spėjo prieš mane paminėti, kad ši pora atrodo labai įdomi dėl to, kad jų jutiminiai procesai vienas kito atžvilgiu tęsiasi rekordinį laiką. Tačiau man atrodo, tiksliau peršasi tokia nuomonė, kad jie yra "vienas kumštis". Tas retas poros variantas, kuomet problemos ir sunkumai neatstumia, o atvirkščiai sujungia. Užtenka pasižiūrėti į jų praeitį. Sevastianos didžiausią laiką leido atskirai nuo žmonos, bet ar tai davė jai pagrindą atšalti jo atžvilgiu, pradėti smagintis svetur? Ne. Jis irgi buvo per daug užimtas, kad imti ir pasinaudoti tomis privilegijomis, kurios yra savaime suprantamos to laikmečio vyrams. Štai kur tas "kumštis" ir atsispindi, jie kartu nesvarbu ar šilta ar šalta. Man tai atrodo unikalu šiame forume, ir nesvarbu kiek ilgai tai tęsis. Bet palaikau jus, kaip fangirl. Very Happy Exclamation

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.

Pranešimų skaičius : 800
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 07 25, 2016 3:37 am

CASSIDY ARGENT IR DEAN WINCHESTER.  ◄
Pradėsiu nuo to, kad labai gaila kad negalima balsuoti už save. ;DDDD JK. Ilgai svarsčiau kam galėčiau atiduoti savo palaikomą balsą, nes yra tikrai ne viena pora, kuri atrodo perspektyvi ir gali pasigirti puikiai aprašoma tarpusavio "chemija". Yra ir tokių, kurios tik pasiskelbia esančios kartu, bet nieko labai įdomaus iš to nepadarančios. Mano favoritais šiuo metu, tiksliau jau kuris laikas yra, būtent raganos ir medžiotojo sąjunga (nu kaip, bendravimas). Atsižvelgiant į tai kad jie yra draugai nuo vaikystės, tie menki praeities fragmentai kuomet tas šiltas abipusis jausmas visgi užgimė, bet jie žinoma pasistengė tai sušikti, priverčia kitapus ekrano jausti kažką panašaus į šilumą. Kartais norisi duoti ir su petelne per galvas, kad pagaliau priimtu kokį nors rimtesnį sprendimą. O kartais paprasčiausiai imi kartu su jais plaukti pasroviui... Juk suaugusių gyvenimas nėra toks ir paprastas, tiesa?
Dean'as yra labai gyvenimo mėtytas vyras, kuris tikrai ne vieną ir ne du kartus bandė sukurti savo "tobulą" gyvenimą su keliomis moterimis, su kitomis tiesiog leido laiką. Ir kai jis pagaliau vedė ir nusprendė šiek tiek stabtelėti, praeities šešėlis vardu Cassidy įsiveržė į jo gyvenimą it uraganas ir sujaukė nusistovėjusią tylą. Matosi kad jis labai laužo save, kad imti ir priimti svarbų sprendimą. Bet tai kad jis jai neabejingas, yra labiau nei akivaizdu. O čia koją tikrai pakiš tai, kad mergina tai ragana, o jis šių negali patverti tikrai dėl rimtų priežasčių. Nes come on, viena tokių atėmė iš jo galimybę turėti normalią ateitį. Cassidy jausmai jam taip pat atrodo labai ne paprasti. Tai tarytum du tikrai labai sunkių charakterių žmonės, kurie atrodo negali vienas be kito, negali ir būti vienas su kitu, nes tam yra daug kliūčių. Ir tai yra fuckin' AMAZING! Ir vaa... Ką dar norėjau pabrėžti? Aš žinoma labai palaikau šią porą, bet tikrai nustebau dėl šios ištraukos iš konteksto, ne Dean'ui, - <...ji mane kad nenugincijama judvieju trauka yra kazkas purvino, nepadoraus ir neimanomo...>. Ir tada susidariau nuomonę, kuri tilpo į 3 raides, WTF? ;DDD P.S. (kadangi aš ne rasiste ir ne nacionalistė) šie santykiai man iš dalies primena vieną rusų dainą (neįžymią), ir jei spėjimai pasiteisins, some day, supažindinsiu. :DDDD O kol kas, sėkmės bičialkos, ir pavarykit ką nors įdomaus mums, skaitančioms!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Antr. 07 26, 2016 10:04 am

Frank Frano ir Olivia Chamberlain, vien už tai kad juos du kamuoja labai žemiškos problemos, ir aplamai įdomu skaityti tą besilaužymą, kai norai kertasi su gyvenimo būdu. Problematiška, įdomu ir realistiška. Kitaip tariant, dar viena originali idėja. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lorraine Fuentes on Antr. 08 02, 2016 6:22 am

Olivia Chamberlain ir Frank Frano, už tai kad jų bendravimas labai žmogiškas, šiltas ir komplikuotas. O kai dar pagalvoji kiek daug jie abu turi bagažo, iš kurio būtu galima padaryti didelius dalykus, tai iš viso miela darosi. Ne ne ne, nieko bendro mano balsas neturi su tuo, kad daug metų ship'inu Ironwidow. Very Happy O jei rimtai, tai man jie patinka dėl to, kad yra ypatingi, bet to neatskleidžia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
If they ever do my life story, whoever plays me needs lots of hair color and high heels.

Lorraine Fuentes

You don’t turn your back on family, even when they do.

Pranešimų skaičius : 1045
Įstojau : 2015-12-01
Rūšis : Burtininkė / Žmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Marcellus Gerard on Antr. 08 02, 2016 8:23 am

Salonina Varias + Sebastian Redford.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Marcellus Gerard

I've known that man 200 years. He's cranky. And he's fussy.

Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2013-10-05
Amžius : 28
Draugai : Klaus Mikaelson
Rūšis : Vampyras (25/201)
Darbo paskirtis : Šoumenas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Pen. 08 05, 2016 2:53 am

KITA: OLIVIA CHAMBERLAIN IR FRANK FRANO.
• Man visuomet patiko unikalios poros / bendravimai, ir šie du būtent tokie ir yra.
• Matosi kad abipusiai jausmai yra perteikiami, bet tuo pačiu metu yra randami tūkstančiai priežasčių, kodėl nebūti kartu.
• Labai didelis praeities bagažas, apie kurį vienas kitam meluoja: jis medžiotojo palikuonis, ji priklauso labai nešvarioms įstaigoms.
• Stipri chemija, unikalūs charakteriai ir tokie pat gyvenimo būdai. Awesome. ;DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Pen. 08 05, 2016 4:39 pm

Salonina & Sebastian, obviously Very Happy viena tvirciausiu power couple kada egzistavusiu forume.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

People are so vulnerable at night. They’re willing to spill out their souls to anyone willing to listen. They have desires to do things that never cross their mind when the sun is in the sky.

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 08, 2016 11:24 am

Be jokios abejonės mano balsas yra atiduodamas už Salonina Varias ir Sebastian Redford. Nesvarbu ar jų buvimas kartu tęsis savaitę ar ilgus metus, tačiau darbas yra padarytas, kaip ir sakė prieš mane, jie yra tvirčiausia pora, kuri kada nors buvo egzistavusi šiame forume. Ma mate, Sebastian'ai, imu pavydėti tokio glaudaus ryšio. Very Happy Tačiau jei kalbėti rimtai, tai labai įtraukia visas tas jų jausmų vienas kitam aprašymas. Ne tiek fizinė trauka akcentuojama, kiek dvasinė, o tas sakyčiau šiais laikais ir šiame forume yra kažkas neįprasto. Dažniausiai gi viskas yra grindžiama vienkartiniais nuotykiais, paviršutiniškais "aš tavęs noriu" ir panašiais dalykais. Ši pora pavyzdys kurį pasiekti manau vargu ar kas sugebėtu. Šaunuoliai, čia mažu mažiausiai pelnytai gaunat balsus, nes pademonstravot labai kietą 2000-tinę meilės istoriją. Shocked

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Tr. 08 10, 2016 7:29 am

Salonina Varias + Sebastian Redford.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.

Pranešimų skaičius : 760
Įstojau : 2013-04-10
Amžius : 28
Meilė : Andrea Argent
Rūšis : Originalusis (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=E2nsDrIM09s

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 10, 2016 3:13 pm

Čia ir taip aišku kas ima pergalę, todėl mano balsas iš esmės nieko nepakeis. Jei teisingai pastebėjau, favoritais laikomos dvi "poros", miš kurių tikra yra tik viena. Aį savo ruožtu nusprendžiau palaikyti tą kitą, kuri orientuota labiau į atvirą, žmogiškai problematišką bendravimą. Gražiai pateikiama seksualinė įtampa, kuri leidžia sudaryti išvadą kad du asmenys kaip ir nori būti kartu, tačiau yra milijardas priežasčių, kodėl jie abu neturi to daryti. Tas "on and off" bendravimo stilius yra pakankamai unikalus, atsižvelgiant į tai, kad jis skiriasi nuo prieš tai buvusių panašių santykių puoselėjimo. Žinoma reikia paminėti ir tai, kad mano sprendimui įtakos davė ir tai, kad labai žaviuosi matydama šiuos du aktorius viename kadre. Ir nesvarbu kaip ten viskas reguliuosis ir pasibaigs (spėju kad taip ir bus, nes labai aiškus spoileris dėl "blogo vampyro" buvo paviešintas forume), nuoširdus ačiū už galimybę matyti du favoritus darant kažką įdomaus. Jei kas dar nesuprato, pasiūliau savo variantą, o ne pasirinkau iš pasiūlytų, Olivia Chamberlain ir Frank Frano. What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Pen. 08 12, 2016 7:57 am

Salonina Varias ir Sebastian Redford. Iš tikrųjų žaidime matau gan daug porų, visos savaip įdomios ir stiprios, tačiau mommy 'n' daddy mano akyse visus pranoksta Very Happy Saloninos meilė savo vyrui neišblėso net jo beveik nematant dėl jo dažnų karo žygių, o Sebastian išsaugojo savo jausmus ilgiau nei du tūkstančius metų... nors gal iš tikrųjų kokius tris šimtus, nes įkalintas savo kape gal ir buvo į kokią viską įšaldančią komą paniręs Very Happy Be to, net prieš nusikeliant į XXI amžių pora jau buvo kartu praleidusi -ioliką metų, užgyvenusi dvi dukras, o viena atžala vis dar motinos pilvelyje... Very Happy Na, žodžiu, čia ne šiaip trumpalaikis romanas, o daugybę pakilimų ir nuosmukių atlaikiusi, laiko patikrinta partnerystė  I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

the magic runes are writ in gold

to bring the balance back

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Visi jau mirę
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 08 18, 2016 4:13 am

2016 METŲ SANTYKIAI / PORA - SALONINA VARIAS IR SEBASTIAN REDFORD
Ši meilė užsiplieskė prieš daugiau nei 2000 metų, kuomet abu buvo mirtingais ir abu buvo vaikais. Visa šios poros istorija primena fantastikos pasaka, kurioje galima aptikti ne vien tikrą atsidavimą, tikrus jausmus ir tiktus nuotykius, bet ir tragediją, kuri nesugebėjo išskirti dviejų giminingų sielų. Jie puikūs, todėl labai greitai buvo praminti naujausia ir kone stipriausia "power couple". Užtenka atkreipti dėmesį į jų žvilgsnius, jų prisilietimus, kuomet tampa aišku kad tai nėra tiesiog eilinis romanas, kuris pasibaigia taip pat greitai, kaip ir pasibaigia. Dešimt metų trūkusi santuoka, dvi dukterys ir vienas dar nespėjęs gimti sūnus. Daugybė šalto, daugybė šilto - tačiau širdyse vis dar rusena ta pati ugnis. Tokia, kokios norėtu kiekvienas, bet deja ne kiekviena gali užkurti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 7:11 am

Sponsored content

Atgal į viršų Go down