2016 METŲ VAIKINAS?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

2016 METŲ VAIKINAS?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
18% 18% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
82% 82% 
[ 14 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 17

2016 METŲ VAIKINAS?

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 06 09, 2016 8:44 am

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Burtininkė /Žmogus
Darbo paskirtis : Kardiochirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2016 METŲ VAIKINAS?

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 06 10, 2016 2:13 am

Mane sumėtė keli variantai ir aš ilgai sukau galvą kam skirti balsą galutinai, o tada pavargus nuo protavimo procesų nuėjau išsivirti kiaušinių :DD Kai sugrįžau, jau turėjau atsakymą (ačiū kiaušiniams :DDD). Mason Lockwood. Dėl jau įvardytų priežasčių vienoje iš kategorijų. Kadangi Mason'ą jau pagyriau, tai dabar gražūs žodžiai keliauja pas jį valdančią merginą <3 Gerda yra labai rimtai į šį forumą žiūrintis žmogus ir ji yra aprėkusi mane ne kartą dėl planų, kuriuos aš tipo jai pašiku, o mes juk draugės!!! :DDD Gerda sudomino mane grįžti į forumą vėl, dėl ko esu jai dėkinga forever, nes pagaliau jaučiuosi taip, lyg būčiau radusi savo RPG namus, kuriuose man eina išnaudot visą savo potencialą I love you Taigi šiuo balsu priimk saule padėką. Už viską cheers

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 06 10, 2016 2:50 am

Turėjau aš 3 variantus, kurie mano akimis žvelgiant yra labai nusipelnę būti paminėti čia (kas neseka paskutinių įvykių, net sukonkretinsiu: Sebastian Redford, Mason Lockwood ir Dean Winchester). Matosi kad prie šių personažų yra dirbama iš visos širdies, o ne šiaip "tep lep ir gerai". Kiekviena autorė yra nusipelniusi būti paminėta, nes puikiai perteikia savo talentus žaidimo lentose, o ir šiaip visi personažai yra, sakykime, vienas kito priešingybės. Savo pasirinkimu nieko nenustebinsiu, akivaizdu, burbuliuką nuspaudžiau prie Mason Lockwood vardo. Turint tokį didelį stažą su šiuo personažu ir iki šiol jo nepaleidžiant, net kai tampa nuoširdžiai sunku, mergina yra nusipelniusi bent iš mano pusės didelės pagarbos. Pats Mason'as visuomet buvo vienas ryškiausių vyriškų veikėjų forume. Visuomet į savo "ratelį" įtraukdavo labai daug kitų, ir pakurdavo tokius plotus, kurie ne vien sudomindavo, bet sugebėdavo iššaukti įvairiausius jutimus šiam veikėjui. Jei būtu būtina dėti taškus, iš mano pusės jie būtu aukščiausi. Beje, gi ne kiekvienas gali pasigirti tokia didžiule kantrybe su mano pakurta veikėja (nes ji ne vien mėgsta prievartauti smegenis, bet ir šiaip užknisanti). Very Happy Very Happy Taigi taigi, mano balsas visada keliaus į Kitty Kat mylimuko pusę. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Sk. 06 12, 2016 5:59 am

Žiūriu visų favoritas vis dar gauna daugiausia balsų? Very Happy Tačiau ne iš manęs ir ne šį kartą (Negi rimtai manėt kad Klaus'as ims ir atleis išdavystę? Nee...). Tačiau tai nėra priežastis, kodėl mano balsas atsidūrė ties Sebastian Redford vardu. Retai kada būna kad naujas personažas sugeba atkreipti į save dėmesį TOOOKIA palankia prasme. Manau kad ne vien aš skaitau ir vis laukiu kas bus toliau, kaip toliau rituliuosis šio asmens gyvenimas. Daug dramos, daug psichologinių aspektų ir dar daugiau veiksmo, kurio nebūna pas kitų. Šis asmuo, bet moteris kuri rašo kurdama personažą nusipelnė labai didelės pagarbos bangos. Balsavimas yra mažiausia, ką aš galiu padaryti. Tačiau darau. Very Happy Vienaip ar kitaip, norisi matyti daugiau tokių, daug žadančių personažų, kurie ne vien perspektyvūs, bet ir pastoviai daro kažką, kas priverčia jei ne išgyventi su veikėju jo dramas, bet ir prajausti visą bendrą situaciją. Vien pagirimai iš mano pusės Tau. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Lockwood on Pir. 06 13, 2016 3:30 pm

SEBASTIAN REDFORD. Iš tikro tai nemanau kad mano personažui kada nors bus lemta susidurti su šiuo. Bet niekas man neuždraus išreikšti teigiamą nuomonę vien apie tai kad šis asmuo atsirado forume. Iš pradžių, kartais užsukdama į forumą kaip svečias, pasiskaitydavau ką gi šis vyrukas veiks ir kas per vienas iš viso yra. Patiko man faktiškai viskas, pradedant nelabai suderinta pradžia ir baigiant dabartiniais, smegenys ištaškančiais įvykiais. Visas forumas manau su pasimėgavimu skaito ir laukia tolimesnių įvykių. Kalbant metų vyrišką personažą, pirmiausia reikėtu atkreipti dėmesį į: lankomumą, naujų minčių ir įvykių pateikimo ir žinoma kad kitų pritraukimo prie savęs. Kol kas Sebastian'as mano akimis neturi jokių spragų. Tad, nieko keisto nėra kad gauna dar vienos skaitančios jo life story balsą. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
nothing less than infinite
who taught you that the value of a woman is the ratio of her waist  to her hips and the circumference of her buttocks, and the volume of her lips? Your math is dangerously wrong - her value is nothing less than infinite.

Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 538
Įstojau : 2014-10-12
Rūšis : Hibridė (18/±4)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Št. 07 02, 2016 3:10 pm

→ SEBASTIAN REDFORD. My man ir tuo viskas pasakyta. :DDD O kam per mažas komentaras, pasakysiu, kad tai vienintelis iš vyriškų personažų, kuris savo pasirodymu sukėlė kažkokį uraganą, kuris atnešė ne vien naujų dalykų forume, bet ir pakurstė kadaise labiausiai aktyvius asmenys susigriebti ir sugrįžti prie seno gero prasmingo lankomumo (gaila kad dabar daug kas atostogauja).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Pen. 07 08, 2016 11:11 am

Net nesvarsčiau, o vos pamačiusi temą žinojau kad balsuosiu už Sebastian Redford. Tai vyriškas vaidmuo, kuris ne vien atnešė naujoves į forumą, bet ir totaliai pavergė daugelio širdia ir dėmesį. Manau kad daug kas skaito kas vyksta šio personažo guvenime ir kaskart patyria labai skirtingus jutimus. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Christian D'Agosto on Št. 07 23, 2016 8:13 am

SEBASTIAN REDFORD. Kalbant apie "metų vaikiną", man iš karto kyla asociacijas, kad tai turėtu būti ne vien įdomiausias ar geriausiai besilankantis vyrukas, o: atnešantis naujas emocijas, naujus įvykius, pritraukiantis "miegančius" aplinkui, išjudinantis nusistovėjusią tvarką ir sukeliantis labai prieštaringas emocijas dėl įvykių, kurie vyksta jo būtyje. Visus šiuos dalykus autorė yra išpildžiusi, ir manau jų yra dar daugiau ir dar daugiau bus. Bet šiam kartui, paprasčiausiai nematau tinkamesnio kandidato laimint šiame balsavime. Very Happy Cool

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.

Pranešimų skaičius : 800
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 07 24, 2016 10:33 am

SEBASTIAN REDFORD.
Dar prieš Laurai atvykus į forumą, su mano prastu lankomumu tačiau įvykių sekimu be prisijungimo, būčiau savo balsą atidavusi visai kitam asmeniui, kuris čia dažniausiai visas pergales ir susirinkdavo sau. Ir manau kad ir šis kartas nebūtu didele išimtimi, nes labai daug ką duoda naujos idėjos, bei kažkoks jau "mirštančios" liaudės išjudinimas. Tuomet pasirodė mano laaaaabai sena rpg draugė (negaliu aš nepaminėti roliniswwe ;DDD), tuomet viskas apsivertė aukštyn kojomis. Pirmiausia, tai be kokio nors susitarimo pamaniau "ai, eisiu pasivaidensiu porai pranešimų su sugrįžusia", gal man pavyks irgi neblogai praleisti laiką ir kaip nors sugrąžinti savo pasturgalį atgal į forumą. Nuo to viskas ir prasidėjo...  Very Happy Gavau ne vien keletą spyrių į užpakalį, bet ir tragišką vieno personažo baigti, tuomet didžiulę ir dramatišką istoriją ir galiausiai pajutau kad forumas vėl tapo mano antrais namais.  I love you Ką visu tuo noriu pasakyti? Kad esu labai dėkinga Laurai už tai, kad ji yra nesibaigiantis fantazijos fontanas, ir aš esu more then happy kad pastoviai trinuosi aplinkui. ;DDD
Kalbant apie patį personažą, vien mintis kad jis bus pirmasis tarp vampyrų, buvo ne vien labai rizikinga, turint omeny kad mes turime Mikaelson'us ir panašiai, tačiau tuo pačiu metu ir labai autentiška. Sebastianas labai greitai prilipo skaitančioms, ir kadangi jis ant tiek geras, skaitant pranešimus pavyksta su juo prajausti viską, ką jis pats išgyvena (čia didelis pliusas rašymo stilistikai).
Visos istorijos, į kurias jis yra įveliamas, palaipsniui tampa labai epiškais dalykais, viskas originalu ir viskas labai emocionaliai pateikiama. O atsimenant tai, kad tai yra pakankamai naujas personažas, galima pasakyti kad aukštumas pasiekė ypač greitai ir lengvai. Bet ne todėl kad yra pretty face (and ass), o todėl kad yra įdomus, kartu su savimi nešantis labai daug naujovių. DUDE YOU ARE AWESOME! Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Antr. 07 26, 2016 9:55 am

Sebastian Redford, už tai kad savo pasirodymu sukratė forumą nuo pagrindų, ir tik į teigiamą pusę. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Pir. 08 01, 2016 2:02 am

Po ilgu svarstymu nusprendziau sutikti su dauguma ir savo balsa atiduoti uz Sebastian Redford. Negaliu nesutikti su daufuma. Sis personazas is ties sukele tikra lankomumo audra ir tai yra kazkas tokio, ko padaryti nesugebejo, o gal nebeturejo ikvepimo nei vienas senbuvis. Taigi, balsas žmogui, prikelusiam forumo "numirelius" Wink nuosirdziai viliuosi, kad ir kitu metu balsavime vis dar figuruosi tu, nes tokie energijos kamuoliai mums reikalingi! Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

People are so vulnerable at night. They’re willing to spill out their souls to anyone willing to listen. They have desires to do things that never cross their mind when the sun is in the sky.

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lorraine Fuentes on Antr. 08 02, 2016 6:37 am

Sebastian Redford, vienareikšmiškai aktyviausias, labiausiai veiksmą kurstantis ir išskirtinis asmuo. Labai man patinka šis personažas, todėl, atsižvelgiant į tai, visus prieš tai pavardintus aspektus ir daugybę nutylėtu, balsas iš manęs, sutampantis su daugumos. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
If they ever do my life story, whoever plays me needs lots of hair color and high heels.

Lorraine Fuentes

You don’t turn your back on family, even when they do.

Pranešimų skaičius : 1045
Įstojau : 2015-12-01
Rūšis : Burtininkė / Žmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Marcellus Gerard on Antr. 08 02, 2016 8:20 am

Sebastian Redford.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Marcellus Gerard

I've known that man 200 years. He's cranky. And he's fussy.

Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2013-10-05
Amžius : 28
Draugai : Klaus Mikaelson
Rūšis : Vampyras (25/201)
Darbo paskirtis : Šoumenas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Pen. 08 05, 2016 2:34 am

SEBASTIAN REDFORD.
• Su savo pasirodymu "prikėlė" labai daug nesilankiusių asmenybių.
• Įvėlė besilankančius į įdomias istorijas, bet ir pakurstė kad tokios pradėtu virti.
• Paskatino unikalių veikėjų atsiradimą ir net naują asmenį. Kas yra pretty awesome.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 08, 2016 8:41 am

Nemėgstu eiti iš vien su banda, bet dabar kito pasirinkimo neturiu, nes neturiu argumentų, kodėl turėčiau balsuoti už ką nors kitą (dar gerai kad iš viso prie progos prisėdau tai padaryti). Sebastian Redford, iki šio personažo pristatymo šiame forume buvo susidariusi man nuomonė, kad reikia kažką daryti, kad pagyvinti lankomumą, pabandyti įtraukti kelis žmogelius, kad ir tuos pačius originaliuosius į kokius žutbūtinius mūšius ir panašiai. Tai va, kol aš ten sukau galvą, pasirodė Laura ir staigiai viską sustatė į savas lentynas. Very Happy Šis balsas ne vien už geriausią vyrišką personažą, bet ir aplamai savotiškas pagyrimas autorei, už tai kad turi labai daug idėjų, ir kenčia šūdiną lankomumą vien tam, kad padaryti didelius dalykus. Pats vyriškasis personažas man atrodo labai vykęs, nes nėra šiaip koks "saldaininis" kuris va pasirodė ir maždaug "mylėkit, gerbkit ir glostykit". Matosi kad buvo dirbta ir nemažai, kad Redford'as ne vien būtu įdomus, bet ir pripažintas. O dabar pasakykit kad dabar yra kitaip? Tikslas pasiektas, atmosfera sujudinta ir  belieka tik visiems likusiems susiimti ir rašyti, rašyti ir dirbti. Gal kitais metais dar kas sužibės. Kol kas, kito varianto nėra, ir aš tikrai su dideliu malonumu palaikau šį visiškai autentišką vyruką. Twisted Evil

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Tr. 08 10, 2016 7:34 am

Sebastian Redford.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.

Pranešimų skaičius : 760
Įstojau : 2013-04-10
Amžius : 28
Meilė : Andrea Argent
Rūšis : Originalusis (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=E2nsDrIM09s

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 10, 2016 3:55 pm

Nesvarbu kad mano balsas visiškai nieko nepakeis, bet norėčiau jį atiduoti būtent tam asmeniui, kuris kėlė šį forumą ir lankomumą tikrai ne vienerius metus. Daugybė personažų buvo įtraukti į įvairiausias, kartais linksmas, kartais šokiruojančias, o kartais net labai sunkias situacijas. Mason Lockwood, my friend. Už tai kad stropiai dirbai, ir nenuleidai rankų, nors buvo ne viena tokia proga. Ir nors dabar tokiais pat darbais tave lenkia Redford'as, negaliu nepaminėti ir tavo indelio, kuris tikrai ne ką mažesnis. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Pen. 08 12, 2016 9:27 am

Sebastian Redford. Jis yra šaunus vyriškumo pavyzdys dėl gebėjimo būti ištikimam ir rodyti meilę savo moteriai, jis tiesiogiai arba netiesiogiai įsivėlęs į maždaug pusę šiuo metu forume vykstančio veiksmo, ir siekdama sukurti pilną storyline`ą savo veikėjui Laura pagimdė ir išdalijo daugybę naujų veikėjų bei idėjų kitiems žmonėms forume, kartu pasikviesdama ir mane, kad atlikčiau prarastos Sebastian duktės rolę. Matosi, kad šito veikėjo dėka buvo sukurta naujų personažų, išjudinti bei į velniškai įdomų siužetą įvelti senieji, ir būtent dėl to jis nusipelno šios nominacijos.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

the magic runes are writ in gold

to bring the balance back

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Visi jau mirę
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 08 18, 2016 3:13 am

2016 METŲ VYRIŠKAS PERSONAŽAS - SEBASTIAN REDFORD
Viena iš pagrindinių metų balsavimo kategorijų, kuomet yra išrenkamas ne vien aktyviausias, tačiau daugiausia į žaidimą įnešęs vyriškas personažas. Būti vyru, nereiškia tiesiog pasirinkti puikų veidelį ir parodyti kad esi "galiūnas". Tai daugybė savybių įeinančių į vieną asmenį, kurios palaipsniui atskleidžia jį įvairiausiomis spalvomis. Sebastian Redford nors ir nėra labai senas veikėjas, tačiau vienareikšmiškai atkreipęs į save dėmesį nuo pat pirmos pasirodymo dienos. Labai greitai pakeitęs nusistovėjusias taisykles, šis vyrukas buvo parodytas visaip, tame tarpe ir kaip pirmasis sukurtas nemirštantis "monstras", kaip džentelmenas saugantis silpnesnę lytį, kaip puikus draugas, kaip tikslui atsidavęs karys ir sulaužyta siela, bei tiesiog paprastas, klysti gebantis žmogus. Jis geriausias, ir to niekas negali paneigti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 7:12 am

Sponsored content

Atgal į viršų Go down