2016 METŲ MERGINA?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

2016 METŲ MERGINA?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
39% 39% 
[ 7 ]
6% 6% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
11% 11% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
28% 28% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
6% 6% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 18

2016 METŲ MERGINA?

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 06 09, 2016 8:40 am

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...

Paskutinį kartą redagavo Genevieve Clarke, Pen. 08 05, 2016 2:29 am. Redaguota 1 kartą

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Burtininkė /Žmogus
Darbo paskirtis : Kardiochirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2016 METŲ MERGINA?

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 06 09, 2016 4:08 pm

Kaip jau kalbėjom... Jau eile metu Katherine Lockwood yra neatsiejama Masono gyvenimo dalimi. Mano balsas žinoma nieko nenustebins, bet galiu patikinti, kad mygtuka nuspaudžiau ne iš ipratimo, o is dekingumo asmeniui uzlaikiusiam mane šitam forume jau sitiek metu! Niekaip negaliu patikėti, kad Katson romanas tiesiasi jau turbut tiek laiko, kiek mano santykiai su antraja puse realybeje! Kaip ir tikroveje, taip ir tarp musu personažu buvo visko, pakilimu ir nuosmukiu, bet kad ir kas nutiktų, Katherine visuomet isliks ta fataliska ir neprilygstanti moteris mano vilkolakio gyvenime. Didelis aciu tau xxx
Sita kategorija yra vienintele kurioje galiu jau dabar isreiksti savo apsisprendima, nes žinau, kad jis kategoriskas ir neuzgincyjamas Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1060
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 06 10, 2016 1:13 am

Aš kaip ir Mason'menas reikšiu dėkingumą tam personažui, kuris stipriausiai paveikė maniškį per šitus du smagius mėnesius... Very Happy Iš pradžių ji buvo Daenerys, tada pasidavusi mano įtakai tapo Salonina Varias I love you Like come on, šitas balsas iš manęs yra gana obvious Very Happy Nes iš tiesų būtent Skaiva buvo tas asmuo, su kuriuo pradėjau rpg veiklą šiame forume, ji galima sakyt išvedė mano veikėją į dienos šviesą ir aš turėjau progą geriau į jį įsigilinti ir aišku Sebastian'ą šiek tiek pakeisti ilgainiui. Taigi ačiū, tu esi amazing ir tikiuosi ilgųųų metų mūsų epinių planų įgyvendinimo! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 06 10, 2016 2:42 am

Turiu pripažinti, kad dažniausiai balsuodama stengiuosi remtis asmeninėmis simpatijomis ne vien personažui, bet ir autorei. Dažniausiai mano balsai panašioje kategorijoje buvo skirti mano REAL LIFE BFF, Simonai. Bet šiais metais "nestandartiniai" dalykai yra madingi. Very Happy Todėl ilgai negalvodama norėčiau savo balsą atiduoti į žaidimą sugrįžusiai Skaivai, kuri ne vien maloniai mus supažindino pirmiausia su angeliška vampyre, kuri savo gyvenime buvo praėjusi kruvinus kelius, Daenerys.  Sad  Bet vėliau taip sėkmingai realizavo 2000+ metų miegojusią istoriškai pagrįstą personą, Salonina Matidia Varias. Puikus personažas, atsidavęs ir tvirtas, švelnus ir kovingas. Man vienas malonumas skaityti jos kaip 'Ninos pranešimus, nes čia akivaizdžiai tas atvejis, kai personažas autorei labai prilimpa. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Sk. 06 12, 2016 5:53 am

Nebuvo sunku nuspręsti kuriai iš merginų atiduoti savo balsą, vien todėl kad 2016  metai (konkrečiau jų pradžia) buvo gana dviprasmiški, mat dominavo pagrinde dominavo vyrukai, o merginos labiau užėmė palaikomą poziciją. Realiai tik kelios darė kažką iš savo pusės, kas mane stebino ir nuteikė net labai palankiai. Ne, balsuosiu ne už savo personažo antrą pusę. Nors pagal viską ir turėčiau pasekti pavyzdžiu, ir išreikšti palankumą tai, kuri padaro ir padaro laimingą mano nesubalansotą sociopatą. Very Happy Visgi mano balsas iškeliavo ties Andrea Argent vardu. Ši moteris yra labai dviprasmiška asmenybė, kažkuriuo metu jos labai nemėgau, vėliau kardinaliai pakeičiau savo nuomonę. Ir tiesą pasakius Klaus'o neįsivaozduoju be savo naujos taurelės draugės. Manau kad mergina ir jos personažas yra nusipelnusios dėmesio, todėl kad ne kartą parodo kad jai nėra būtinas vyras tam, kad gauti nuotykių ar kaip nors kitaip patobulinti asmenybę. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Lockwood on Pir. 06 13, 2016 3:23 pm

KATHERINE LOCKWOOD. Su didžiausiu malonumu norėčiau savo balsą atiduoti už mamulę, paprasčiausiai todėl, nes manau kad ji yra nusipelniusi balso. Mergina, kuri jau tiek metų valdo šį personažą yra labai kūribingą ant dramatiškų ir sunkių situacijų, kas iš tikro ir yra įdomiausia. Nes kai viskas eina kaip per sviestą, dingsta visas natūralus šarmas. Ji kaip ir yra blogiukė, kuri nėra visiškai nurašyta, nes geba padaryti teigiamus sprendimus ir kas svarbiausia, leidžia sau mylėti. Puikus, subalansuotas ir sustyguotas personažas, pastoviai stebinantis savo kališkai dviprasmiška elgsena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
nothing less than infinite
who taught you that the value of a woman is the ratio of her waist  to her hips and the circumference of her buttocks, and the volume of her lips? Your math is dangerously wrong - her value is nothing less than infinite.

Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 538
Įstojau : 2014-10-12
Rūšis : Hibridė (18/±4)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Št. 07 02, 2016 3:07 pm

→ KATHERINE LOCKWOOD. Vienas mano mėgstamiausių moteriškų personažų žaidime. Puikus, nepalaužiamas charakteris ir būdas, įdomios istorijos ir kas mano manymu svarbiausia, labai perspektyvus personažas. Iš jos galima tikėtis bet ko, bet finale vis vien neatspėsi kaip viskas susisuko. Patiko paskutinis plotas su Andrea, gaila kad buvo aprašytas vieno asmens ir vienu pranešimu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Pen. 07 08, 2016 11:14 am

Balsavau šiaip tai už Olivią, bet kadangi šio vardo nepamačiau, balsavau už tą, ant kurio prieš tai buvo parėgintas (Elena Winchester). Labai matosi kad ši mergina yra labai perspektyvi, įdomi ir jau nuo pirmo posto privertusi mane skaityti kaip gi jai sekasi. ;D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Pen. 07 08, 2016 4:52 pm

Jaučiu visus "sokiruos" mano sprendimas, bet savo balsa atidaviau panelei Victorijai Lockwood. Haha, jaučiu niekam antakiai nepakilo Very Happy bet ši dama yra labai svarbus, gal net sakyčiau esminis personažas mano veikejo istorijoje ir kas kart isvydus jos pranesima as ploju delnais ir begu skaityti, o tai reiskia, kad jos atsakymai mane intriguoja ir skatina vaizduote pletojant Tonio storyline už ka ir keliauja tau, mieloji, tas burbuliukas ties tavuoju vardu Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

People are so vulnerable at night. They’re willing to spill out their souls to anyone willing to listen. They have desires to do things that never cross their mind when the sun is in the sky.

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Christian D'Agosto on Št. 07 23, 2016 8:23 am

KATHERINE PIERCE-LOCKWOOD. Ši moteris vis dar yra labai kieta tuo, kokia yra nuo pat pradžių iki dabarties dienų. Labai didelis ir ilgas kelias buvo praeitas, tačiau Katherine vis dar neatrodo "nudususi". Net aprašytos situacijos, kurios vyko jos gyvenime pastaruoju metu, buvo įdomios ir netikėtos. Ir nors sklinda kalbos, kad šio personažo šis forumas gali nebe turėti, labai norėčiau tikėtis, kad pakeisi savo nuomonę. Nes kas jau kas, bet ši šalta intrigantė vampyrė yra reikalinga, bei tikrai dar tokia bus ilgą laiką. Shocked Cool

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.

Pranešimų skaičius : 800
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 07 25, 2016 2:17 am

KATHERINE PIERCE-LOCKWOOD.
Darosi labai nemalonu ir graudu, kai pagalvoju kad tai bus paskutiniai metai, kuomet dar turėsiu galimybę nubalsuoti už šią "one-of-a-kind " asmenybe. Kiek atsimenu bloodyrose forumo pradžią ir visą tą laikotarpį iki pat šios dienos, Katherine visuomet buvo dominuojanti tarp moteriškų personažų. Ir toli gražu ne todėl kad atrodė karštai (čia visuomet visos moterėlės buvo labai net sexy gurls), o todėl kad buvo įdomi, intriguojanti ir visomis įmanomomis prasmėmis užvedanti. Ką galiu pasakyti, Alia tu esi šaunuolė ir tikrai turi potencialą daryti didelius dalykus, jei kojos nepakiša susierzinimas ar poch*izmas.
Manau, kad jei kas nors ir yra vertas paimti pergalę už 2016-tuosius tarp moterų, tuomet tai tikrai yra ši asmenybė. Tu šaunuolė mergyt!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Antr. 07 26, 2016 9:57 am

Paspaudžiau Elena, bet balsas skirtas Oliviai Chamberlein. Nes  karšta ir įdomi moteris. Ir šiaip matosi kaip rašantis žmogus atsigavo. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lorraine Fuentes on Antr. 08 02, 2016 6:13 am

Cassidy Argent, už tai kad yra labai įdomi asmenybė, kuri įsivelia į dramatiškus įvykius, kurie prie to pačio dar persipina su magišku prieskoniu ir žmogišku jautrumu. Man patinka ji, ir patinka tai kad buvo iškelta raganų mitologija. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
If they ever do my life story, whoever plays me needs lots of hair color and high heels.

Lorraine Fuentes

You don’t turn your back on family, even when they do.

Pranešimų skaičius : 1045
Įstojau : 2015-12-01
Rūšis : Burtininkė / Žmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Marcellus Gerard on Antr. 08 02, 2016 8:26 am

Olivia Chamberlain (Elena).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Marcellus Gerard

I've known that man 200 years. He's cranky. And he's fussy.

Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2013-10-05
Amžius : 28
Draugai : Klaus Mikaelson
Rūšis : Vampyras (25/201)
Darbo paskirtis : Šoumenas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Pen. 08 05, 2016 3:02 am

OLIVIA CHAMBERLAIN.
• Kai kuriems permainos netinka, o kai kuriuos taip gerai paveikia, kad jaučiasi net pranešimuose.
• Labai įdomiai sudėta charakteristika, permainingas būdas ir labai išsamūs, lengvai skaitomi pranešimai.
• Miela matyti kad palengva yra perteikiama ir šiek tiek kitokia, supernatural būtybių nemėgimo technika ginanti mirtinguosius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 08, 2016 8:49 am

Mano balsas aiškus kaip fuck. Very Happy Cassidy Argent, tačiau turiu ir pakankamai aiškų paaiškinimą, kodėl taip nusprendžiau. Pirmiausia reikėtu pradėti nuo to, kad Dean'as yra labai labai senas personažas, kuris savo gyvenime buvo patyręs ir šilto ir šalto, bei išragavęs ir brunetes ir blondines. Kažkuriuo metu net buvo vedęs, ir beveik išsaugojo savo pirmą ir paskutintą palikuonį. Vedu prie to, kad labai rimtai žiūriu į jo "personal life", bei ilgai renkuosi su kuo iš viso jam būtu perspektyvos sukurti kažką panašaus į bendrą būtį. Cassidy Argent patiko nuo pat pradžių, net kai visa jos pažintis su Winchester'iu buvo beveik iš piršto laužta. Skaičiau, sekiau kas ir kaip, paskui pabandėm pabendrauti. Šis moteriškas personažas yra išskirtinis ir labai perspektyvus, su didžiuliu, milžinišku bagažu problemų (bet visi mato tikriausiai, kad Dean'as kaip magnetas traukiamas ten, kur problemos). Žavi mane charakteristika, unikalumas ir istorija kuri kuo toliau, tuo labiau yra atskleidžiama. Jei šiuo metu manęs kas nors paklaustu, su kuo matau savo son of a bitch'ą, ji vienintelė kelia asociacijas ta linkme. Kartu su savo balsu, norėčiau ir padėką Gerdai išreikšti už tai, kad puikiai perteikia savo personažą, bei noriai sutinka su manimi statytis tolimesnę RPG "karjerą".

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Tr. 08 10, 2016 7:34 am

Olivia Chamberlain.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.

Pranešimų skaičius : 760
Įstojau : 2013-04-10
Amžius : 28
Meilė : Andrea Argent
Rūšis : Originalusis (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=E2nsDrIM09s

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 10, 2016 3:58 pm

Bet kaip matosi, kai žmogus atsigauna pakeitęs labai seną savo veikėją į naują. Olivia Chamberlain, mano balsas atiduodamas šiai personai dėl to, kad nesunku pastebėti kad yra parodomas ne vien atsigavimas, bet ir suinteresuotumas daryti forume ką nors įdomaus. Tekstai tapo įdomesni, ilgesni ir kur kas dažniau rašomi, nei tai buvo prieš tai. Manau kad Olivia bus labai vykęs personažas, nes vykusi pradžia ir intriguojantis bio. Todėl savo ruožtu norėčiau pagerbti būtent šią moterį, o ne jos konkurentę, ją pačią, tik Katherine kūne. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Pen. 08 12, 2016 9:46 am

Balsą nusiunčiau Olivia`i Chamberlain, nes šios veikėjos dabar pilna žaidime, ji minima ne vieno veikėjo post`uose, jos šviežiai iškepta biografija atskleidžia didelį potencialą, o neseniai keletas naujai sukurtų ir su ja surištų veikėjų reiškia, jog mergina netrukus ims dar aktyviau rodytis ir, tikiu, duos velniškai kabinančio veiksmo Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

the magic runes are writ in gold

to bring the balance back

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Visi jau mirę
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Kv. 08 18, 2016 3:03 am

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA CHAMBERLAIN
Metų moteriškas personažas yra vienas iš svarbiausių apdovanojimų, kur yra pabrėžiama ne vien aktyviausia, tačiau ir daugiausia naujų idėjų atnešanti mergina, kuri sugeba priversti aikčioti iš nuostabos, versti kunkuliuoti kraujui ir liūdėti kartu. Olivia Chamberlain yra palyginus labai šviežias personažas, tačiau pakankamai greitai gavęs besilankančių dėmesį. Puiki, tvirta asmenybė, kuri tapo pastebima nuo pat pirmos akimirkos. Dvilypis charakteris, dvigubas gyvenimas į kurį negali įsileisti net artimiausių jai asmenų. Komplikuota, tačiau velnioniškai gražu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 12:40 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down