SHANNON'O KABINETAS:

Go down

SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Gabriel Gotham on Kv. 09 27, 2012 4:51 pm

Vieta kur visada galima surasti asmenį: Shannon'ą Leto.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _avatar
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Katie Reese on Št. 10 03, 2015 7:28 am

- Papasakok man daugiau... - Žemas vyriškas balsas nuskamba kaip tik tuo metu, kuomet burbonu pripildyta taurė paliečia senovinį, medinio stalo paviršių. Caktelėjimas, kurį sukelia krištolas, aiškiai užpildo šios vietos aplinką. Žvilgsnis akimirksniu pakyla į pašnekovą, kuomet klasikinį kostiumą vilkintis vyras, pasistengia kaip galima geriau įsitaisyti. Panašu kad pokalbis laukia ne trumpas, todėl svarbiausia yra pasirūpinti komfortu, kitaip susitelkti bus ganėtinai sunku.
< ... > Pasirodymas prieš tai ne daugelio matyto asmens, buvo ne šiaip sau. Atvykdamas čia su iš anksto numatyta užduotimi, vyras buvo pasiruošęs sužinoti ne vien smulkmenas "kas, kaip ir kodėl?". Jam buvo svarbu pajausti tai, ką jautė auka prieš susiduriant su juo akis į akį. Sužinoti jo standartinę gyvenimo istoriją, ir suvokti kodėl jis atsidūrė jo tamsiausiuose sąrašuose. Užsakovas nebuvo pirmą kartą matytas asmuo, tačiau tai buvo pirmasis jų oficialus susitikimas, kuomet buvo pasiruošta aptarti tam tikrus planus. Tiesa, Cooper'is net nenumanė kad pašnekovas buvo kur kas protingesnis, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. Jis buvo pasiruošęs staigmenoms, bet nenumanė to, kad jo paties sesuo šiuo metu, nieko nenutuokdama apie realybę, randasi jo namuose. Tai buvo korta ne jo naudai, bet, kol tai nebuvo išaiškinta, jis buvo pasiruošęs veikti. < ... > - Suprantu kodėl nenori to padaryti pats, bet mano tvarka... Pirmiausia, turiu žinoti kodėl būtent jis, o ne Mason?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"You ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? Because “sorry” doesn’t quite cut it and “give it time” is just too intangible and all you can do is sit there with them, wishing that holding their hand was enough."

avatar
Katie Reese

Says the man who can be killed with a stick.Pranešimų skaičius : 714
Įstojau : 2015-10-01
Meilė : Did you ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? SINGLE AT THE TIME.
Draugai : Where were you when I fell from grace? Frozen heart, an empty space. Something's changing, it's in your eyes, please don't speak, you'll only lie.
Rūšis : WITCH / VAMPIRE (29/362)
Darbo paskirtis : She's mad, but she's magic.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Klaus Mikaelson on Tr. 10 14, 2015 5:23 am

Niekuomet neprimindamas asmens, kuris iš karto ant stalo padeda visas kortas, nepaslėpdamas stipriausių kažkur kitur, nuo aplinkinių akių. Niekuomet nebūdamas tuo, kas susako viską tiesiai, nepalikdamas svarbiausių planų tik savo paties mintyse, šį kartą nusprendė elgtis priešingai. Galu gale, sprendimas kreiptis į samdomą asmenį buvo ne klaidingu pasirinkimu. Veide buvo išlikusi savimi pasitikinti šypsena, kuomet originalusis hibridas tvarkingai pripildė dvi iš spintelės ištrauktas taures tauriuoju, gintaro spalvos gėrimu. Antakiai savaime pakilo, mat pašnekovas nustebino savo nekantrumu sužinoti visas šio plano smulkmenas. Nežymus galvos linktelėjimas išreiškė pritarimą, tačiau tai toli gražu nereiškė kad Mikaelson'as buvo linkęs skubėti. Juk ne veltui sakoma, kad prieš tobulą planą, reikia skirti kuo daugiau laiko svarstymams. Nebyliai stumtelėdamas taurę link pašnekovo, originalusis pirmiausia leido sau įsipatoginti prie senovinio stalo, kuris buvo šio kabineto centru. Keista, tačiau jis ne atsitiktinai pasirinko apleistą pilį, kurios vengė kiekvienas asmuo, po triukšmingų kankinimų, apie kuriuos pasakojimai buvo apipinta ši vieta. Nepradangindamas tos pačios šypsenos, jis pagaliau ryžosi pradėti kalbėti:
- Vieną dieną tavo smalsumas bus paskutiniu vinimi, kuri bus įkalta į tavo karstą. Nors turiu pripažinti, noras žinoti viską, pavojingas, bet labai geidžiamas. - Kilstelėdamas savo taurę, lyg bandytu sakyti tostą, jis nusprendė pratęsti savo įžanginę kalbą:
- Bet laikykime kad šiandiena tau laiminga diena, nes už šią paslaugą esi nusipelnęs žinoti daugiau, nei yra leista kitiems. Bet pradėsiu nuo pat pradžios, kad situacija būtu kaip galima aiškesnė. - Gintaro spalvos gėrimas buvo užpildęs trečdalį taurės, kuomet Mikaelson'as įsistebėjo į tai, kaip neramiai juda skystis taurėje, kuri buvo laikoma vos keliais pirštais: - Ne vienas asmuo, kuris bent kartą yra pabandęs išduoti mane, nenusipelno gyvenimo. Tačiau nesu iš tų, kurie leidžia priešams mirti greitai ir lengvai. Nebent, tuo metu skubėčiau kitur. Katherine Pierce-Lockwood gyvena daugybę metų ne todėl, kad turi nepriekaištingus bėgimo gabumus. O todėl, kad tiek laiko gyventi jai leidau aš. Man buvo paranku tai, kad ji manytu kad yra keliais žingsniais prieš mane. Tai tęsėsi iki pat tos akimirkos, kol ši peržengė visas ribas, pasikėsinama į mano šeimos narius. Už tai yra baudžiama skausmu, o vėliau mirtimi. Bet mano manymu, būtu per daug banalu, jei tai padaryčiau aš.
Trūktelėdamas pečiais, originalusis pagaliau pritraukė taurę prie savo lūpų. Kuomet indas palinko, kartus skystis akimirksniu sudrėkino burnos ertmę. Ir jis nepratarė ne vieno žodžio, iki tos akimirkos, kuomet vėl susitiko žvilgsniu su savo pašnekovu:
- Tam ir esi tu. Bet, aš nenoriu kad tu iš karto imtumeisi jos. Tiksliau, noriu kad taptum šiai artimiausiu asmeniu, noriu kad ji imtu tavimi pasitikėti. Noriu, kad sunkiausias akimirkas, kurios jai yra pažadėtu, ji praleistu kartu su tavimi. Ir tuomet, viskam bus padėtas taškas. Bet tik aš vienas turiu teisę nuspręsti būtent kurią akimirka, norėsiu kad smogtum jai finalinį smūgį. Lemtingą, po kurio nebe bus kelio atgal.
- Bet prieš tai. - Veide vėl atsirado ta pati, sociopatišką šypsena, po kurios jis pratęsė savo įžanginę kalbą: - Tuo metu kai aš pasirinkau Mason Lockwood, kaip savo bandymų šuniukštį. Ji jau buvo suleidusi savo šaknis į jo gyvenimą, ir jei ne stipri dvasia, kurią turi hibridas. Jis seniai būtu tapęs tuo, ką ketinu iš jo sulipdyti. Katherine visada buvo ta piktžole, kuri neleido jam pamiršti tariamo tikrojo savęs. Tačiau neseniai viskas pasikeitė. Per savo impulsyvų charakterį, ji pati pastūmėjo hibridą link manęs. Kūrėjo ryšis vėl atgavo persvarą, ir Katherine turi būti užimta kitais dalykais, kad tas ryšis taptu nebe perlaužiamu. Todėl, man reikia kad užsiimtum būtent ja, o Mason'ą paliktum man.
Žvilgsnis staiga tapo nebe įskaitomu, kuomet Mikaelson'as nusuko savo akis į lango pusę. Nemaloni tylos pertrauka galiausiai buvo nutraukta šių žodžių: - Kuomet viskas bus baigta, ketinu visam laikui pasitraukti iš šio miesto. Tai nėra mano namai, ir niekuomet nebuvo. Tačiau nenoriu kad miestas atitektu vilkams. Būtent todėl ir nuo pat pradžių pasirinkau Lockwood'ą. Kad ir kaip nenoriu to pripažinti, jis panašus į mane, kai yra tuo, kuo buvo paverstas. Jam nuo pat pradžios buvo lemta užimti mano vietą. Ir kad ir kiek jis pastangų buvo sudėjęs, kad pasipriešinti mano valiai. Dabar jis man yra patiektas ant sidabrinio padėklo, o jį laiko ne kas kitas, kaip jo žmona. Mason'as bus šio miesto "karaliumi", o jo žmona sumokės už tai savo gyvybės kaina. Kitos pabaigos šiam siužetui negali net egzistuoti. Ir tu padėsi tai įgyvendinti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
   
I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
avatar
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : Los Andželas
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Katie Reese on Tr. 10 14, 2015 7:39 am

Nesistengdamas pertraukti kalbančio, beveik visą savo dėmesį buvo nukeipęs į įmantriai atrodančią tatuiruotę ant kairiosios rankos riešo. Simbolis buvo akivaizdžiai parašytas ne kiekvienam asmeniui suvokiama kalba, tačiau profesionaliam medžiotojui jis buvo ypatingai reikšmingas. Nepriklausomai nuo to, kad žvilgsnis iš didžiosios dalies nebuvo nukreiptas į kalbantį, klausos organai nepraleido ne vieno svarbiai atrodančio aspekto. Taip, sužinoti visas detales buvo kur kas svarbiau, prieš smogiant lemtingą smūgį, jam buvo būtina suprasti kas yra jo auka, ir kokiais žingsniais geriausia yra ją pasiekti. Šiek tiek susiaurinti akių vokai, bei ant kaktos iššokusios nerimo raukšlės išdavė tai, kad kostiumuotas vyras, buvo kaip niekad panėręs į būsimų veiksmų planavimą. Istorija nebuvo visapusiškai reikšminga, nes labiau suteikė informacija apie užsakovą, nei kad auką. Bet tapo aišku tai, kad kad ir kas būtu apkalbama moteris, ji buvo didelė rakštis užsakovo sėdimoje. Pripildydamas plaučius oru, Cooper'is pagaliau pakėlė akis į kalbantį, kaip tik tuo metu, kai jis ėmė baiginėti savo įžanginę kalbą: - Vadinasi galutinis mano tikslas yra seniai gyvenanti vampyrė? Tačiau tam, kad ją sutriuškinti iki galo, turiu sunaikinti jos draugus pirmiausia? Atleisk, nesuprantu tavo logikos. Taip baiminiesi, kad lemtinga akimirka tavo žaislas nuo tavęs pasitrauks, nes neva egzistuojanti epiška meilė atitrauks jį nuo visko, kas siūloma? - Nematydamas tokiuose jausmuose visiškai jokios prasmės, neigiamai supurto galvą. Žinoma, dar tais laikais, kai pats gyveno labai paprastą, nepriklausomą gyvenimą, buvo "per daug geras", todėl dabar atmetė bet kokius žmogiškus jausmus, pasirinkdamas šaltą protą bei puikiai išdilintą strategiškumą. Taip gyventi tapo paprasčiau, o ir jis su laiku tapo visiškai kitu asmeniu. HIbridas tęsė savo kalbą, o medžiotojas didesnį vizualų susidomėjimą paskyrė ant to paties stalo pastatytą lagaminą: - Tai tau kainuos daugiau. Nes nemėgstu vaidinti auklės išlepusioms moterims. - Kilstelėdamas antakius, bei tuo pačiu metu sukoncentruodamas savo mintis ties pašnekovu, uždavė svarbiausią klausimą: - Būdamas tavimi, atsikratyčiau to, kuris užima jos gyvenime svarbiausią vietą. Todėl, laukiu paaiškinimo kodėl Winchester'is? Kuo būtent jis toks svarbus? Iki šiol, taip ir neatskleidei svarbiausio dalyko, kuris man yra reikalingas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"You ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? Because “sorry” doesn’t quite cut it and “give it time” is just too intangible and all you can do is sit there with them, wishing that holding their hand was enough."

avatar
Katie Reese

Says the man who can be killed with a stick.Pranešimų skaičius : 714
Įstojau : 2015-10-01
Meilė : Did you ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? SINGLE AT THE TIME.
Draugai : Where were you when I fell from grace? Frozen heart, an empty space. Something's changing, it's in your eyes, please don't speak, you'll only lie.
Rūšis : WITCH / VAMPIRE (29/362)
Darbo paskirtis : She's mad, but she's magic.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Klaus Mikaelson on Sk. 10 18, 2015 1:10 pm

- Tu nori išgirsti daugiau pasakojimo, ar žadi pertraukti mane klausimais, į kuriuos atsakymus jau pateikiau? - Vos pastebimai kilstelėdamas savus antakius, originalusis hibridas pasistengė veide išspausti kaip galima labiau dviprasmišką išraišką. Iš mimikos, kuriomis dažniausiai naudodavosi Niklaus Mikaelson, būdavo labai sunku suvokti ar jis kalba rimtai, ar tai bandymas patraukti per dantį, ar dviprasmiškai skambantis grasinimas kuris pasibaigs aukos mirtimi. Būtent tokia išraiška, kaip tik dabar atsispindėjo kalbančio veide. Atskleisti visas savo kortas, jis nebuvo pasiruošęs. Bet supažindinti su esama situacija, nebuvo prieš. Tuo labiau, originalusis hibridas buvo visiškai tikras tuo, kad priešais esantis asmuo įgyvendins visus jo reikalavimus, ir svarbiausia, pinigai šiuo metu nebuvo aktualiausiu paspyriu medžiotojui, net jei jis ir  buvo tuo įsitikinęs. Kuomet veide pasirodė kampinis šyptelėjimas, Niklaus Mikaelson pratęsė savo kalbą:
- Kiekvieno vampyro didžiausia silpnybė ir tuo pačiu metu stipri jėga yra meilė. Mačiau ne vieną lūžį, kuris atitraukė nemirtingą asmenį todėl, kad jo antroji pusė ryžosi kraštutinėms priemonėms kad atitraukti šį nuo pradinio tikslo. Todėl, savo laiku noriu būti tikras, kad ši klaida nepasikartos su Lockwood šeimos atstovu. Tuo labiau, keršto dienos aš laukiau labai seniai, dabar yra geriausia akimirka užkirsti kelią Katherine Pierce-Lockwood bėgimui nuo savo realios baigties. O tai, kad aš niekaip neprisiliesiu prie šio plano įgyvendinimo, apsaugos mane nuo galimų pasekmių, kurias žadu visais įmanomais būdais apeiti. Yra ne vienas asmuo, kuris nori kad ji gyventu. Todėl niekas be tavęs, neturi teisės sužinoti tai, kas jai suplanuota. Kitaip, man teks savarankiškai užčiaupti visus, kurie tik bandys prasižioti.
Sulenkdamas ranką per alkūnę, originalusis hibridas perkėlė savo viršutinės kūno dalies storį į alkūnės tašką. Kuris laikas, kuomet pokalbis buvo nutrūkęs, pastato sienas buvo užvaldžiusi tyla. Tačiau tai viso labo pranašavo vien tik minčių sudėliojimą į tinkamas vietas.
- Visuomet buvau tuo asmeniu, kuris neleido savo priešams likti nestebimiems. Katherine gali kartoti kiek tik trokšta, kad jai pavyko nuo manęs slėptis. Iš tikro,  visuomet žinojau kur ji, kas yra jos draugai ir tie, kurie dėl šios pasiruošę atiduoti savo pačių gyvybes. Ji viena iš tų asmenybių, kuriuos sunku turėti kaip artimus. Ji neprisileidžia, ji manipuliuoja, persistengia su savo galiomis ir yra įsitikinusi kad gali išgyventi viską. - Vos kilstelėdamas savus antakius, lyg netyčia parodo kad toks apkalbamos moters gyvenimo stilius jo visiškai nežavi. Ji aplamai nežavi jo, bet buvo tikriausiai svarbi priežastis, kodėl jis nepribaigė jos, kuomet turėjo galybę tinkamų progų. Buvo priežastis, kurios jis neketino atskleisti. Todėl pasakojimas buvo tęsiamas. Taurės kas kažkiek laiko pildomos tauriuoju gėrimu, o kalba vis išspausdavo vieną kitą užuolanką.
- Tai vyko mažiau nei prieš dešimt metų. Winchester šeima buvo sugriauta iš vidaus, ir garbės žodis, neprisiliečiau prie to, nors, paskui teko pasigailėti. Nes prieš mane šiame mieste "karaliavęs" asmuo, buvo kiek per švelnus kankinimams. Taigi, kur aš baigiau? - Nukreipdamas akis į savo pašnekovą, jis pratęsė savo kalbą: - Dean'as susitiko su Katherine, kraštutinėmis akimirkomis. Ir ji buvo pirma vampyrė, prieš kurią jam sudrebėjo ranka. Jis leido jai gyventi. Mažą to, jis tapo dar vienu trofėjumi jos pergalių spintoje. Jam reikėjo atsigauti, jai ragauti tokį gyvenimą, kokio ji troško. Jokių laiko limitų, jokių pasiskyrimų vienas kitam, ir jokių pažadų. Jie te buvo du asmenys, kurie kažkuriuo metu pametė vienas dėl kito galvas. Banalu, nuspėjama ir tuo pačiu metu nuvalkiota. Kažkuriuo momentu atrodė kad negailestinga, fatališka moteris ėmė keistis. Medžiotojas tapo jai reikalingas. Ir tuomet įvyko amžiaus lūžis, ji troško būti su juo, o jis baimindamasis savo paties vidaus demonų, mylėdamas ją, pasitraukė. Winchester'iai visuomet buvo prasti ant atsakingų žingsnių.
- Po ilgos pertraukos jų keliai vėl susikirto, tik dabar jie stengėsi pamiršti tai kas buvo ankščiau, apsimetant kad neva yra tik draugai. Bet jai nežinant, jis visuomet buvo tuo asmeniu, kuris stengėsi apsaugoti šios gyvybę. Netekau galybės informatorių, o ji turėjo progą kas kažkurį laiką gyventi netrukdoma. Net dabar, jis atsisakytu savo gyvybės vardan to, kad ji būtu išgelbėta. Bet, tai ką padarė šios draugė, maišo man tiesiogiai sunaikinti, dabar jau originalią vampyrę. Todėl, kas galėtu būti geriau, nei atimti iš jos vienintelį asmenį, žmogų... Kuris gali jai priminti apie tai, kad kadaise, jos širdis buvo sudaužyta? Kuris primena jai, kas yra būvimas žmogumi? Kas gali būti geriau nei tai?
Tikėdamasis kad tokio atsakymo pakaks priešais sėdinčiam asmeniui, pakildamas iš savosios vietos, originaliosios šeimos atstovas nusigavo iki sieninio seifo, iš kurio laikui bėgant ištraukė oda aptrauktą lagaminą. Tyla vėl užpildė patalpas, ir tik sunkaus lagamino padėjimo ant stalo paviršiaus atgarsis, bent šiek tiek išblaškė įtemptą atmosferą. Pradarydamas lagaminą, originalusis pratęsė:
- Įdomiausia tai, kad aš noriu kad tu nužudytum TIK jo žmogišką pavidalą. - Numatydamas kad tai gali sukelti nuostabą, veide išspaudžia atitinkamą situacijai šypseną, tuo pačiu pratęsdamas kalbą: - Lagamine yra pusė sumos, likusią sumokėsiu kuomet bus baigtas darbas. Cooper'i, lagamine taip pat rasi mėgintuvėlį su mano krauju. Pasirūpink kad jis patektu į Winchesterio sistemą. Tuomet, savo nuožiūra atsikratyk juo. Ir leisk priminsiu jūsų medžioklinį kodeksą. Et qui exeat creaturae noctis, (lt. "Sunaikinti tuos, kurie eina iš vien su nakties padarais". - Pikdžiugiška išraiška ganėtinai greitai pasireiškė kalbančio veide, kuomet jis pagaliau tarė finalinius savo žodžius: - Atgimusio medžiotojo - vampyro, gyvenimo prasme pasirūpinsiu pats. Vėliau, tik tuomet kai garbanė turės stoti už kovą dėl gyvybės su tuo, kurį taip stipriai vertina... Jos pergalės akimirka, noriu kad baigtum jos dabartinį egzistavimą žemėję. Tai atrodys kaip tipinė medžioklė tų, kurie stengiasi apsaugoti pasaulį nuo blogio jėgų. Pasirūpinsiu kad kuolas atsirastu pas tavęs, bet, iš tikro laisvai gali vadovautis ir savo fantazija.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
   
I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?
avatar
Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?


Pranešimų skaičius : 908
Įstojau : 2013-03-14
Miestas : Los Andželas
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Menininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Katie Reese on Št. 10 24, 2015 12:44 pm

- Ar nesibaimini kad ateis diena, kai visi šie žaidimai su žmonių likimais, atsisuks prieš tave patį? - Žemas, vyriškas balsas užpildė visas patalpas, kaip tik tuo metu, kai užsakovas liovėsi kalbėti. Neskaitant to, kad panašaus stiliaus užduotys, buvo medžiotojo darbu, jis ne karto neatsisakė galimybės pažvelgti į tai, kuo buvo ir ketino tapti užsakytos aukos. Ne veltui jis buvo toks populiarus tarp savo darbo žinovų. Viskas visuomet buvo atliekama tvarkingai, lyg asmuo, kuris atimdavo gyvybę aukai, visą jos gyvenimą buvo šalia, žinojo ką ji mėgsta, kur eina ir ką laiko gyvenimo prasme. Originalaus hibrido kalba buvo savitai įdomi, tariau buvo neaišku tik vieną: Niklaus Mikaelson yra strategiškai viską apmąstęs arba veikia grynai vedamas baimės. Negi viena, gležna moteris gali sukelti tiek daug problemų, kad turi būti sutriuškinta, o vėliau pašalinta? Šis klausimas buvo svarbus, tačiau dėl neaiškios priežasties medžiotojas nemanė kad sulauks tiesioginio atsakymo.
Pastebimai primerkti akių vokai, bei mįslingas žvilgsnis, kuris tam tikram laiko tarpui buvo sustojęs prie ištuštintos taurės, suteikė Cooper'iui šiek tiek laiko suformuoti gautą informaciją į tinkamumo ir netinkamumo "stalčius". Svečias šiuose valdose nebuvo pernelyg kalbus, o kuomet prasižiodavo, vadinasi tam buvo atitinkamai svarbi priežastis. Todėl, tik tuomet kai pavyko atskirti visus reikiamus faktus, nuo nereikalingu, medžiotojo žvilgsnis pakilo į prieš tai kalbėjusį asmenį. Stebėdamas MIkaelson šeimos atstovo besikeičiančias mimikas, vos vos pastebimai palenkė galvą. Trūko tik kelių "bet", ir tuomet būtu galima pasirašyti sutartį. Prieš tardamas bent kelis žodžius, vyras palinko link stalo, žvilgsniu perbėgdamas per pravira lagaminą, kurio viduje buvo tvarkingai gumele perrišti banknotai. Nebuvo galima pasakyti kad žvilgsnis išdavė kad tai pirmas kartas kai jis mato tokius pinigus, todėl, vos tik vyriškis prasitarė, šios patalpos akimirksniu užsipildė atgarsiais:
- Turi man garantuoti imunitetą, jei kartais planas neis taip, kaip tu esi numatęs. Niklaus, mes su tavimi abu esame verslininkai, aš galiu garantuoti kad mano darbas bus atliktas nepriekaištingai. Tu gausi progą pamatyti tą moterį kenčiant, prieš pat tą akimirka, kai jos gyvybė užges amžiams. Bet, tuo mano darbas ir bus baigtas. Todėl, noriu būti garantuotas, kad man išvykus iš šio miesto, neturėsiu uodegos.
Numanydamas kad toks pasireiškimas gali sukelti natūralius klausimus, kostiumu pasidabinęs asmuo ištiesė dešinę ranką, uždarydamas lagaminą. Jis lyg specialiai išlaikė tam tikrą tylos pertrauką, kuomet vėl pakeldamas akis į pašnekovo pusę, pakilo nuo vietos, ant kurios prieš tai buvo įsitaisęs. Todėl sekantys žodžiai, te buvo visos situacijos iš-skaidrinimas, kurio reikėjo ne vien medžiotojui, bet ir hibridui:
- Katherine Pierce-Lockwood mirs. Bet jei mane pasieks kalbos kad tavo proteže visgi nėra taip stipriai atsidavęs tau, bei norės akistatos su manimi. Pažadu kad būsiu pirmas, kuris su mielu noru išdėstys šiam tai, kad tai buvo tavo užsakymas. Negana to, už panašaus plauko sutarties nevykdymą, ne vien prasižiosiu, bet ir padėsiu jam pasiekti tave. - Prunkštelėdamas, vyras tvirtai suėmė lagamino su pinigais rankeną, bei pro vos pastebimą šypseną, pratęsė savo mintį: - Buvo malonu turėti su tavimi reikalų, Niklaus. Tikiuosi kad tai bus mūsų paskutinis susitikimas, abiejų labui. - Tardamas paskutiniuosius savo monologo žodžius, medžiotojas ištiesė savo dešinę ranką per stalą, tokiu būdu tikėdamas rankos paspaudimo, bei delikataus atsisveikinimo, po kurio šių dviejų asmenų tiesioginiai keliai nebe susikirs.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"You ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? Because “sorry” doesn’t quite cut it and “give it time” is just too intangible and all you can do is sit there with them, wishing that holding their hand was enough."

avatar
Katie Reese

Says the man who can be killed with a stick.Pranešimų skaičius : 714
Įstojau : 2015-10-01
Meilė : Did you ever love someone so much you wish things were as simple as kissing their pain away? SINGLE AT THE TIME.
Draugai : Where were you when I fell from grace? Frozen heart, an empty space. Something's changing, it's in your eyes, please don't speak, you'll only lie.
Rūšis : WITCH / VAMPIRE (29/362)
Darbo paskirtis : She's mad, but she's magic.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: SHANNON'O KABINETAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume