MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Rašyti by Olivia Frano on Tr. 08 17, 2016 10:14 am

Nekaltinkit manęs, kam nepatinka tokio tipo muzika. Bet come on, čia legenda! O Frank'as man realiai rišasi su viskuo, kas panašiai ir vadinasi. Tuo labiau, jis tikrai yra vienas tų, kurie nepaisant visuomenės nuomonės ir normų - daro tai ką nori, o ne kas "teisinga". Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it. You are free in your wildness. You are a wanderess, a drop of free water. You belonged to no man and to no city.”
Olivia Frano

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.

Pranešimų skaičius : 1980
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/1)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 08 25, 2016 11:47 am

Man patinka tai, kad kai bandau pritaikyt vokišką dainą jaučiu pareigą paaiškinti Very Happy Daina "Dein Weg" savo lyric'ais man primena Olivios ir Frenko santykius. Mergytės praeitis labai komplikuota, iš jos gali išnirti daug pavojų, o Frenkas jis pats visas komplikuotas Very Happy Very Happy
A final kiss says nothing
I know you must go
How I feel ... doubtful
Don't ask

Damn, galėčiau skaityt tą jų plotą, kai jie pasiaiškino, kad jų santykiai neveikia, bet išsidraskyti nenori ir klausyčiausi šito gabalo :O
Šiaip graži daina iš temos "bbž apie ką dainuoja, bet gerai susiklauso" :DDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“She's selfish. She's unpredictable. She is something you can't fully trust and understand. But also she's wild and passionate. She's the most exciting thing ever happened to me.”
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1487
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Vampyras (33/2595)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, "RedCorp" savininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Kv. 09 01, 2016 2:39 pm

Jeigu taip analizuoti santykius tarp dviejų brolių, tai neužtektu neigiamos muzikos, kad visą tai apibrėžti. Very Happy Bet aš šiandien kiek "sad and lonely" todėl vienintelė daina, kuri šovė į galvą, ir iš dalies tiktu bratkai, tai yra Limp Bizkit legendinis kūrinys - "Behind Blue Eyes". Enjoy.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 645
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lili Santánico Alvar on Pir. 09 12, 2016 3:56 am

Man tikrai yra didelė bėda bandant pritaikyti vieną ar kitą dainą veikėjui, nes pasirūpinot kad jie nebūtu vienpusiai. ;DDDD Bet pabandžiau mintyse sujungti Ambrose su kokiu nors "gabalu" ir nieko lyriško neradau, tuo labiau išvedančio iš vietos su noru pasijudinti (i'm kinda in to that). Bet štai Three Days Grace kūrinys "Break" šiek tiek tinka šiam vyrukui. Tad, jūsų teismui... What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I am too intelligent, too demanding, and too resourceful for anyone to be able to take charge of me entirely. No one knows me or loves me completely. I have only myself.

Lili Santánico Alvar

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-04-28
Meilė : Neįsipareigojusi
Draugai : Anthony Gomez
Rūšis : Alfa vilkolakė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jennifer Argent on Pir. 09 19, 2016 12:20 am

Primena man šita dainūška Lili ir jos vilkus. Gal daina kiek per lyriška, bet žodžiai osom.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

The story is not a pretty one. there is violence in it. And cruelty. But stories that are not pretty have a certain value, too, I suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Jennifer Argent

Nice insult, Hannah Montana. You got any more harsh digs?

Pranešimų skaičius : 1085
Įstojau : 2015-08-01
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Hibridė / Medžiotoja (27/30)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 09 23, 2016 7:12 am

Pasižiūri į šitą vyruką, ir iš karto kyla labai pošlos mintys. O kadangi personažas nėra pristatytas (nors aš kaip visuomet turiu labai daug spėlionių, kurių dalis manau tikrai pasitvirtins ;DDDDDD nes aš open minded spėjimams), o iš vieno posto kažko daug nesuprasi. Štai dar vienas "autobilio" muzikiukas, su kuriuo man aplamai rišasi šis aktorius. Very Happy Sorry, rimtai. Very Happy Very Happy Very Happy (klipo nežiūrėkit, tūpas per visus galus)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2752
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=7dlazKlbiQs

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Kv. 09 29, 2016 3:54 pm

Kol aš čia durnelę stumdžiau ir bandžiau suskaityti viską, kas vyko... Atkreipiau dėmesį į tai, kad Gerda iš Mason'o parašė kad Katson fanai turi dar laukti, nes tai nėra pabaiga. Spoileriai, spoileriais. Bet esu pretty sure kad čia jau PABAIGA. Ir kai Mason'as čia statosi sau new life, man seilės varva pagalvojus ką gi darys Katherine, nes yra per daug didelė mergaitė kad žliumbtu kur nors pasislėpusi. Laukiu iš jos ko nors milžiniško. Very Happy Todėl, mano manymu jai net labai tinka ši daina, "Bad Bitches Don't Cry". Twisted Evil

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 10 01, 2016 1:52 am

Nezinau ar kas kada jau buvo metes sita daina Dean'ui apibudinti, bet blyyyyn man ji jam tinka. Ypac dabartiniam Dean'ui. Jusu teismui lyric'u video, kad kaip as neblaskytu Razz https://youtu.be/u9NStVkSCuk

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1101
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 10 01, 2016 4:37 pm

Dean, you are right. There's no going back and the new beginning is coming soon. :* Kalbant apie Mason'ą (prisipažinsiu kad pastaruoju metu neskaitau ne vieno forumiečio pranešimų, tik lengvai permetu akimis) tai žiūrint iš Katherine prerogatyvos, sakyčiau kad visai tinkama daina yra būtent ši... Apie tyrą, gražią ir naują love story su Maggie, kokią jam nuoširdžiai linki jojo officially ex wife. Very Happy  I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 10 07, 2016 6:25 am

Kadangi siandien penktadiebis...
https://youtu.be/NSdcG1e9APE

http://genius.com/Alunageorge-im-in-control-lyrics#note-8828154

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1101
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 10 09, 2016 3:21 am

Mason'as man labai dažnai rišasi su kažkuo teigiamu ir žmogišku, todėl labai nepykite ant manęs kad keliu kažką lyriškai šūdino. ;DDDDD Tačiau būtent tokios dainos man pirmiausia kyla, kuomet mintyse pagalvoju apie šį veikėją. Daug gi gyvenime matęs, tačiau vis dar nepraradęs savo prieskonio, savo noro judėti į priekį ir nepasiduoti ne vienam velniui... Plius visuomet gi malonu matyti senų standartų vilkolakį, kuris laikosi kilnumo, o ne siekia valdžios, kaip kad jo ne kraujo broliai ir seserys. So yeah. ;DDDDDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tyler Lockwood on Antr. 11 01, 2016 11:08 am

Iš karto pagalvojau apie šią dainą, ir visai nenustebino kad net pavyko rasti klipą su Katherine. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Pen. 11 11, 2016 8:51 am

Nepaaiškinsiu kodėl, bet visi Lockwood'ai man iš kart primena šią dainą. - https://www.youtube.com/watch?v=VDvr08sCPOc Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 645
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 11 13, 2016 2:15 pm

Kristina, nebuk an asshole, atrašyk Elissai. Nes jau "biški" negražiai gaunasi, tuo labiau kad pati užvedei temą. Visos laukiam tavo atsakymo, todėl labai tikiuosi kad netyčia pamiršai, o ne specialiai... O kol kas, gaudyk dainą, kuri tiek pat šmaikšti, kiek atitinka Silas būdą. ;DDDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 12 29, 2016 2:22 pm

Man šiaip šitas game nelabai paeina, nes specialiai parinkt kokios dainos man NEIŠEINA! :DD Bet kurią čia dieną maklinėjau po namus pasileidusi muziką ir ši dainai pasirodė puikiai tinkanti Katherine. Ir labai glad pasidariau, kad eilės tvarka būtent Katkai kokią dainą paskirti ir turiu *-*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“She's selfish. She's unpredictable. She is something you can't fully trust and understand. But also she's wild and passionate. She's the most exciting thing ever happened to me.”
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1487
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Vampyras (33/2595)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, "RedCorp" savininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Tr. 01 18, 2017 6:10 am

Turiu pritarti, kad kuo toliau, tuo labiau sunku darosi parinkti dainą, kuri atspindėtu patį personažą, arba kokius nors jo gyvenimo įvykius. Tačiau kai čia užsukau, pirmiausia pagalvojau būtent apie šią dainą (kuri tikrai nebus daugumos skonio pasirinkimas). Bet turiu pabrėžti tai, kad lyrikos man primena berniuką (jauną vyrą) kuris turėjo labai sunkiais keliais pasiekti savo gyvenimo, savo troškimų. Kurio vaikystė gal ir nebuvo pati tobuliausia, bet jis nepasikeitė, netapo viena iš tų bandos avių, ir vis dar taip pat vertina savo pradą. Nežinau ar suprasit ir ar interpretuosit tai tinkamai. Bet mano akimis, tai yra komplimentas labai stipriai asmenybei, kurią sukūrė Laura, ir kurią nuoširdžiai žavėtųsi Elena,  bei kurios "tobulumo" standartus norėtu sulaužyti Katherine. Hm, būtu awkward jei dviems, kaip diena ir naktis skirtingoms, bet vizualiai vienodoms moterims jis keltu tą patį, susižavėjimo efektą. Very Happy Very Happy Very Happy Vienaip ar kitaip, malonios perklausos. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it. You are free in your wildness. You are a wanderess, a drop of free water. You belonged to no man and to no city.”
Olivia Frano

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.

Pranešimų skaičius : 1980
Įstojau : 2012-09-27
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/1)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tyler Lockwood on Tr. 02 15, 2017 10:43 pm

Nežinau kodėl, bet kai pirmiausia pagalvoju apie Eleną, tai nematau tos verkšlenančios TVD mergaitės. Todėl ir daina, ne liūdna. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Desmond Abberline on Pir. 03 13, 2017 7:13 am

Labai sunku buvo parinkti dainą šiam asmeniui, nes aplamai nebe labai pamenu kas jis toks yra ir ką gyvenime nuveikė. Apart tai kad buvo junkie, kuris nevaldė savo emocijų, dažnai buvo piktas, bei kažkuriuo metu norėjo palaižyti Katherine, just because norėjo. Laughing Tai sakykime, kad atitaikiau šią dainą todėl, kad ji iš esmės yra apie "past". Well... Hope so, kad kitą kartą jau teks už kažką paskirti dainušką. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I keep looking for something I can't get Broken hearts lie all around me And I don't see an easy way To get out of this.
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.

Pranešimų skaičius : 423
Įstojau : 2013-11-02
Draugai : Nėra draugiškas
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : NSA laboratorijų vadovas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Marcus Varias on Pen. 03 17, 2017 3:44 am

Aš nežinau kodėl (tiksliau dėl kelių detalių anketoje Very Happy) manau, kad tai bus neigiamas veikėjas turintis daug galios ir mėgstantis ja disponuoti. ANIA? Very Happy Kadangi jis valdo NSA laboratorijas, which is not so shabby ir greičiausiai laiko jas savo pasauliu, kuriame gali daryti ką nori... ANIA? :DDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Infuse your life with action. Don't wait for it to happen. Make it happen. Make your own future. Make your own hope. Make your own love. And whatever your beliefs, honor your creator, not by passively waiting for grace to come down from upon high, but by doing what you can to make grace happen... yourself, right now, right down here on Earth.

Marcus Varias

Pranešimų skaičius : 47
Įstojau : 2016-05-07
Meilė : gyvenimas!
Rūšis : Varlokas (26/2000+ metų)
Darbo paskirtis : Studentas, muzikantas.

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 06 14, 2017 1:44 am

Man atrodo čia šausiu labai tuščia, ania? Bet, bent paklausykit visai geros dainos. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Kv. 07 06, 2017 11:55 am

Manau kad susilaikysiu nuo komentaro, bet dabartiniam Dean'ui gal ir skambės bent iš dalies, tinkamai. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Never retract, never explain, never apologize.

Just get things done and let them howl.

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 364
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Rheia Falco
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lilith on Kv. 07 06, 2017 1:10 pm

Tas epinis jausmas, kai užkrauna temą ir kompas užleidžia tinkamą dainą :O~

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I warned him, I get irritable.”
Lilith

We built this tomb together and I won't fill it alone.

Pranešimų skaičius : 134
Įstojau : 2013-10-05
Rūšis : Original vampire (30/522)/demon (+100 000)
Darbo paskirtis : Queen of Hell

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Št. 07 08, 2017 9:05 am

Paaiškinsiu taip, šiuo metu forume mano mėgstamiausia moteris (kuri nepriklauso man) yra būtent Lilith a.k.a Nadia Petrova. Ir kadangi man patinka tamsios asmenybės, ir labiau tamsūs plotai, tai ji labai atitinka visus kriterijus. Very Happy Ir kai bandau galvoti apie tai, kokia daina man patinka panašiu lygiu, ir nėra tipinė mano skonio lyrinė popsa, tai iš karto kyla asociacija su Three Days Grace (tho, jie vis dar sukelia begalinę nostalgiją iš old school cruelty - Deacon'o, Adam'o ir Shannon'o karaliavimo laikų, kurie tuo metu atrodė lkhjgsyjfgdasjhgfhweg). Very Happy Very Happy Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Never retract, never explain, never apologize.

Just get things done and let them howl.

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 364
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Rheia Falco
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down