MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Rašyti by Nina Redford on Tr. 05 11, 2016 2:00 pm

Aš kaip tik šiandiena važiuodama namo, girdėjau vieną dainą, kurią padėjo identifikuoti shazam'as. ;DDD Keista kad išgirdusi dainą pirmiausia pagalvojau ne apie tai, kad kažkaip visai neblogai skamba, o apie tai kad ji net labai tiktu mūsų Katiušai? Suspect Tai va, kadangi visiems aišku kad ji sukta kalė yra, ir labai per anksti buvo paskelbti spoileriai apie tai kad ji soon will be ex Lockwood. Tai aš tikiuosi protrūkio kažkokio, kuris galiausiai leis ją pamatyti bent jau bandančią SAVAIP būti happy. O tą proga, daina apie kurią kalbėjau - čia, čia spaudžiam!

P.S. - Sebastian Redford, you are killing me! Salonina atsilygins už visą tą skausmą some day, i promise.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pen. 05 13, 2016 2:50 pm

Vėl ateinu aš su savo "tarakonais". Very Happy Iš tikro labai sunku pasakyti ką nors daug apie Saloniną Varias, mat iš pažiūros atrodo kad tik šios moters vyras yra labiausiai kvalifikuotas panašiai užduočiai. Bet aš pabandysiu sugriebti viską, kas buvo minima pranešimų kontekste ir pritaikyti savo gerbiamai muzikinei grupei. Idea Tai va, turiu šį bei tą senesnio, bet ir hm, prasmingesnio. No Matter What man atrodo tiks. Suspect

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 05 15, 2016 5:09 am

Nebūsiu ta, kuri nustebins kokia nors negirdėta ar labai awesome daina. Tačiau, jau kuris laikas man šis personažas (kuris akivaizdžiai yra nuotaikos auka, nes būna tau labai fanis, tai labai piktas). Ši daina man yra 2in1, todėl Dean'ai, še tau asmeniškai - "X gon give it to ya". Very Happy
P.S. Iš dalies (atmetus visus tuos žudymus ir netektis) Dean'as primena man mano real life husband'ą, o ši daina kaip ne kaip jau gerus porą mėnesiu dažnai sukama jo bimbale. Galima sakyti kad būtent šis mažytis faktas mane ir paskatino dabar ją paskirti  tavo personažui.   Suspect

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Sk. 05 15, 2016 2:07 pm

Reikia ir man surizikuoti ir pasirodyti čia, suteikiant po manęs rašančiam asmeniui gerai "pasilinksminti" nutaikant dainą. Very Happy Katherine Lockwood tokią sukta ir ne kiekvieno nervų sistemai pritaikyta asmenybė, kad eina šikt kiek galima jai paskirti fatališkų dainų. Bet, kadangi man visuomet patiko kokia kitokia, visiškai kitokia nei seriale (nes tai yra cool, mat visas jos gyvenimas ne kaip TVD) - įdomesnė ji buvo prie savo patrakusio vyro. Paskirsiu jai o ir Mason'ui tuo pačiu šią dainą. Mano ir jūsų malonumui 3 Doors Down - When I'm Gone .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 05 15, 2016 2:12 pm

Aš labai laukiau Sailo pasirodymo čia, kad kirsčiau nokautą su ŠIUO gabaliuku :DDD

:DDDD Bet čia daugiau tinka kai Sailas išveda blem Seb'ą iš kantrybės jau :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bonnie Bennett on Pir. 05 16, 2016 6:22 am

Man asmeniškai didžioji dalis šios dainos lyrikų, pakankamai pritaikoma prieš mane parašiusiam personažui, nors muzika ir nėra sunki. Wink Gal ne dabarties laikotarpiui, o tai daliai, kai Redford'as dar buvo Varias ir per miglą matęs kaip buvo išvedamos jo dukterys, o vėliau tapęs "monstru".

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
as soon as you're feeling b e t t e r, i'm going to k i l l you.

Bonnie Bennett

Guess the apple doesn't fall far from the tree...

Pranešimų skaičius : 399
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 27
Meilė : Neįsipareigojusi
Draugai : Elena & Caroline
Rūšis : Žmogus / Ragana
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 05 16, 2016 8:34 am

Man Bonnes skausmas sukėlė tik šią muzikinę asociaciją: Emeli Sandé My Kind of Love. Wink  Nors galima buvo parašyti ir kiek labiau gilesnį pranešimą, susitelkiant į detales ir išgyvenimus. Bet bala nematė, mane ir tai užkabino... Tiksliau privertė pasijausti nemaloniai, pasigailinti raganėlės dėl to, kad ji tiksliai kad ant savo pečių užsikrovė per daug. O kas svarbiausia šalia nėra tų, kuriuos ji dar vadina draugais. Suspect

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Roman Blackwell on Tr. 05 25, 2016 12:08 am

Apie šį personažą yra žinoma lygiai tiek, kiek Sebastianas ir Silas yra apie ją prasitarę, na žinoma dar tas faktas kad ši moteris yra labai graži. Ir nepriklausomai nuo to kad, moteris yra pristatoma kaip "graikiškas riešutas", man kelia asociacijas tik su pačios aktorės kilme (asmeninės simpatijos Švedijai, tikriausiai atsiliepia). Todėl, dalį šios kvailos dainos galima manau pritaikyti šiai personai. Bala nematė. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you taught me that a man can't be defined by anyone but himself

Roman Blackwell

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa vilkolakis
Darbo paskirtis : Gaisrininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 06 01, 2016 1:31 am

Labai sunku pasakyti kažką apie personažą, kurio matei tik kelis pranešimus, ir tai jie atrodė kaip "palaikomo personažo", kuris neprimena pagrindinį, kuris norėtu sulaukti dėmesio į save ir panašiai. Bet, abandžiusi padaryti išvadas iš to, kaip anas bendravo su Katherine vyru, kokie ryšiai jį siejo su ta pačia Jules McManus, vienintelė daina kuri šovė į galvą, buvo Skillet "Hero" (click!)  Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Tr. 06 01, 2016 3:57 pm

Hahaha, kaip aš laukiau, kad kas nors iš vampyrų čia pasireikštu. Turėkit! Ir žinoma, visiems kuo geresnės nuotaikos. Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 06 02, 2016 7:06 am

"No, I won't apologize for the fire in my eyes. Let me show you my-my true colors. It ain't no rainbow", - kažkodėl būtent ši dalis man labai rišasi su Salonina Varias. Žinau kad dauguma čia mėgsta sunkesnę muziką, bet pripažinkite kad dalis lyrikos yra taikytina  šiai saldžiaaštriai asmenybei. (BTW, kai mes su vyru žvengėm iš tos dainos "Vampyre", pz.) Very Happy Very Happy P.S. Sebukai, gausi parodyt kada savo moteriai kaip atrodo Empire State Building'as. O daina, tai prašau - "True Colors". Pasimėgaukit bliaha muha... Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 06 02, 2016 7:34 am

Pagaliau gavau proga Very Happy muahaha
Dievinu sita daina, bet kas kart jos klausant man prieš akis iskyla KatSon... Jusu teismui https://youtu.be/thfpVOAC-y0
(čia daugiau asociacija is paties Lockwoodo kampo)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1060
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 07 07, 2016 1:48 am

(Iš tikro aš esu solisto balso gerbėja (ir šiaip šiandiena nusiteikusi lyriškai ramioms dainoms), ir niekada sau neatleisiu kad nepavyko nukeliauti į koncertą). Tačiau galėčiau iš dalies būtent šią dainą skirti Mason'ui, nes jis kinda matė labai daug, darė labai daug ir galiausiai atsidūrė taške kai, kaip ir nori savo beveik ex žmonai pasakyti "It's Not Over", bet tuo pačiu metu supranta kad eilinį kartą nutiks kažkas, kai vėl viskas standartiškai susišiks. Jūsų dėmesiui sena, bet gera Daughtry daina "It's Not Over". Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Kv. 07 07, 2016 4:54 pm

Vienareiksmiskai man is karto šitas track 'as skamba galvoje
https://youtu.be/Nf12OoYIozg
Galbut ir nelabai su lyrics čia, bet pats video man atitinka labai personaža. Toks visapusiskai seksualus ir moteriskas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

People are so vulnerable at night. They’re willing to spill out their souls to anyone willing to listen. They have desires to do things that never cross their mind when the sun is in the sky.

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Tr. 07 13, 2016 5:04 pm

My boy. Very Happy Tai tikrai nebūtinai yra siejama su aktoriaus pasirodymais šokių filmuose (kurie mano nuomone yra apie nieką). Dėl to kad tiek dalis klipo, tiek dalis žodžių man šiek tiek primena vaikio gyvenimo būdą. Tad malonėkit priimti Diplo kūrinį. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Tr. 07 13, 2016 9:14 pm

Senokai laukiau kol čia ateisi, dude Very Happy Nes like jau seniai esu nusižiūrėjus dainūšką tavo veikėjui ^^
https://youtu.be/fDTMAsC6sDI
Man atrodo, kad atitinka visai neprastai, huehue Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 07 14, 2016 8:40 am

Mano mood'as šiandiena ypatingai keistas, todėl ir tikriausiai ir pasirinkta daina šiam veikėjui gali būti ne tokia ir vykusi. Bet, vis vien siūlau pasimėgauti (kai kurie gali leisti sau praeiti pro šalį, nes nesupras). ;DDDD Mumford & Sons - Broken Crown.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Št. 07 23, 2016 2:57 pm

Olivia šiuo metu yra labai neatsiskleidusi asmenybė, kuriai trūksta veiksmo ir dramos. O sprendžiant iš to, kiek ne daug man pavyko iš tavęs ištraukti spoilerių (žinant tave, jie dar gali būti ir klaidinantys, šikinė tiu mano mylima), galiu pasakyti kad tai bus tavo geriausias kada turėtas moteriukas. Kas dėl dainos, man Olivia kažkodėl rišasi su šia daina - The Weeknd "In The Night" (ir tik nereikia kreipti dėmesio į tai kad ten vienoje dalyje dainuojama apie tai kad mergaitė buvo priversta tapti moterimi ;DDDD).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 08 08, 2016 4:28 am

Rammstein - Sonne
Suprantu, kad kas nėra Rammstein fanas, tai neturi žalio supratimo apie ką jie dainuoja, bet toje dainoje yra dainuojama apie saulę, kuri šildo, bet tuo pačiu ir nudegina (kažkas tokio). Aišku viskas yra perkeltine prasme ir gali būti sutapatinama su labai daug kuo. O man tai atrodo artima visai Sebastiano ir Saloninos dramai, kad jie labai myli vienas kitą, šildo vienas kitą, bet tuo pačiu Salonina vis yra įstatoma į tokią padėtį, per kurią nukenčia. Tad yeah, saulė šildo, bet saulė ir nudegina Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Pir. 08 08, 2016 7:09 am

Nepykit žmonės, aš vis dar užkaifavusi nuo "Suicide Squad" muzikinių takelių, so pritaikyčiau bet kam dabar tai, ką klausau. Very Happy Konkreti lyrikos dalis man iš tikro interpretuojasi ir pačiam Sebastian'ui, nes su juo ar šalia jo būnant nėra taip ir paprasta (ir čia pati Laura yra taip sakiusi). Daug skausmo, daug dramos ir daug peripetijų, nuo kurių galima nudegti, vien kartą paėmus šį vampuką už rankos. So, kaip ir mano išsirinkta daina būtu "Sucker for Pain" - Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons w/ Logic & Ty Dolla $ign ft X Ambassadors. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Olivia Frano

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 08 08, 2016 4:25 pm

Olivia panašu kad nėra dar pilnai atskleistas personažas, nors vis dar nesikuklinu pripažinti kad bio mane mažu mažiausiai sužavėjo. Taigi, atsižvelgiant į tai, kad ji turi labai daug paslapčių, gali nesunkiai bet kurį nusiųsti amžino pogulio, bet prie to pačio atrodo labai jau SEXY LADY... Visas šis fasadas verčia mane atsiminti būtent šią dainą. Gal kas nors jau ir girdėjo, bet manau gana tinka. Embarassed I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Antr. 08 09, 2016 3:18 pm

Vertinant pagal ištikimybės skalę, Salonina yra bene labiausiai atsidavusi savo antrai pusei, iš moteryčių, kurias turime forume. Tačiau nemaloniausias dalykas visame tame reikale yra tai, kad ji dažnai stipriai nukenčia dėl savo kadaise padaryto pasirinkimo likti su mano bratka iš vien. Kai pagalvoju apie šį personažą, man iš karto pareina labai lyriškos, emocionalios dainos. Kaip ir dabar, pirmiausia į galvą šovusi daina, pasirodo būvo būtent ši. Malonaus praklausymo: "Flares" - The Script. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 08 11, 2016 7:17 am

Man Evansas nilabai, bet anokia čia naujiena. Nors permainos tau tikrai išėjo į naudą. Very Happy Kadangi Silas net su švelnesniu snukiu vis vien yra Silas, o tai reiškia kad "tas dar kalės vaikas", todėl nelabai galiu jam parinkti kokią nors gražią dainą. Iš tikro net nežinau kas čia per daina (kad ir kaip man būtu gėda ir taip toliau...), bet manau bus pakankamai į temą, kaip ir dalis viso to klipo. SPAUDŽIAM. Very Happy Embarassed

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Olivia Frano

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Pen. 08 12, 2016 3:41 pm

Jusu teismui pateikiu savo megstama daina, kuri bent man, zinanciai Olivia praeiti, labai su ja asocijuojasi. Ji kovotoja. Ji geriausia is savo amato zinovu. Ji daug paaukojo ir nepaisant pavoju, ji iriasi pirmyn ir yra nepalauziama - https://youtu.be/pm-xlwkQ_qc

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 155
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 35
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Frank Frano on Tr. 08 17, 2016 2:46 am

Man naršyklės istorija rodo, kad esu atsidarius jau šią dainą kažkada iš ko kyla įtarimas, kad esu jau paskyrusi kažkam ją :/ Nu nevermind Very Happy Man tai yra viena gražiausių Bizkit'ų dainų, prasmingi žodžiai. O ir labai tinka Elissai ir visai jos dramai.
I can't escape the tragedy
that always brings me down
if i could eliminate
those things that make me frown
take all the baggage
that follows me around
and just disintegrate
burn it to the ground

Žodžiu jei net nemėgsti Bizkit'ų, pasimėgauk tobulu jų kūriniu Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.

Pranešimų skaičius : 320
Amžius : 47
Meilė : Wifey Olivia
Darbo paskirtis : Aktorius

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 12:40 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down