MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Rašyti by Nina Redford on Kv. 04 28, 2016 10:06 am

Nuoširdžiai nežinau ar turės ši vieta pasisekimą, bet... Galime pabandyti, nes kažkurią čia akimirka visai smagu buvo.

Taisyklė
:
Prieš jus yra parašęs koks nors forumietis (su savo personažu), todėl turite įkelti vaizdo klipą ar dainą, kuri jums su juo/ja asocijuojasi. Gali būti ir kokiu nors konkrečiu to personažo gyvenimo įvykiu (tada jau reikės paminėti kokiu). So, gūd lak. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1864
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MUZIKINĖS ASOCIACIJOS:

Rašyti by Freya Mikaelson on Kv. 04 28, 2016 11:17 am

Man tai Danny rišasi su Halsey "Castle" - https://youtu.be/Vk0xkd8qs9I

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Maybe one day we'll find that place where you and I could be together. And we'll catch our dreams within the waves of change. So smile for me this one last time.
Freya Mikaelson

I'll be coming soon, I expect nothing less than best behavior.

Pranešimų skaičius : 108
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 30
Meilė : Įsipareigojusi
Rūšis : Ragana / Nemirtinga

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=3adup2CANx8

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Kv. 04 28, 2016 6:17 pm

Muzikos nerasiu dabar, nes man ir copy-paste yra dabar gana sunku padaryti. Bet, Freya man primena: "Hey Brother" by Avicii. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 04 28, 2016 11:14 pm

Nepasisekė man, kad klausausi daug mažai žinomų grupių ir reikėjo pasistengt, kad iškasčiau link'ą Very Happy Manau Dean'as puikiai siejas su 12 Stone Toddler - Broken Hearts & Battle Scars What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“She's selfish. She's unpredictable. She is something you can't fully trust and understand. But also she's wild and passionate. She's the most exciting thing ever happened to me.”
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1487
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Vampyras (33/2595)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, "RedCorp" savininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pen. 04 29, 2016 12:49 am

Man tai šią asociaciją sukėlė vien tik Sebastian'o ir Rebekah pokalbis apie tai kad jam, o ir jai pačiai yra "tinkamiausias" laikas to change. Tai pirma mintis buvo Heartist - Ready To Change Idea Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 04 29, 2016 2:41 am

Klausom, klausom Very Happy Patika, atsisiųsim Very Happy
Yra tokia viena daina, kurios klausydamasi visad galvoju ne tiek, kiek apie Danny išskirtinai, kiek Daenerys ir Sebastianą. Prašau įvertinti šį nuostabų Alter Bridge kūrinį What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“She's selfish. She's unpredictable. She is something you can't fully trust and understand. But also she's wild and passionate. She's the most exciting thing ever happened to me.”
Sebastian Redford

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jimmy Blackwood on Antr. 05 03, 2016 7:04 am

Heheheh, aš tai visai neoriginali su savo muzikiniu stiliumi. Bet, kadangi Sebastian'as toks užsisvajinęs bičas atrodo (ypač kai randasi šalia naujos savo blondinės) tai man toptelėja būtent ši daina - OneRepublic - "Counting Stars". Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...
Jimmy Blackwood

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 676
Įstojau : 2012-09-27
Draugai : Maggie Blackwood
Rūšis : Zmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Tr. 05 04, 2016 4:46 am

Žiūrint į Jennifer ir dar atsimenant tą jos paskutinį ilgąjį pranešimą, peršasi mintis kad jos "theme" muzika turėtu būti arba persmelkta kietumo arba kokio nors seksualinio propagavimo. Tačiau kadangi man nieko nepavyko "atgaminti" kas atitiktu situaciją, žengiau didelį žingsnį atgal, pabandžiusi sugaudyti galus ties tais santykiais, kuriuos turėjo Jennifer ir Jake. JJ. Kaip miela... Laughing
Jie visada man atrodė labai puiki pora, turint omeny tai kad abu yra labai saksovi žmonės ir dar su be galo tvirtais ir nepalaužiamais charakteriais. Susidarė net toks vaizdas, kad jų pora yra vienas tų retesnių variantų, kuriems pilnai užtenka vienas kito, ir realiai nėra reikalingos lėšos, prabanga ar tuntai lambordžinių su bmw. Very Happy Užteko būti vienas su kitu, ir visiškai dzin buvo tai, kad teko kautis prieš visą pasaulį. Šaunuoliai, man patiko mintis kad jie buvo kartu... Ir visai neprieštaraučiau, jei jie savo "likime tik draugais" perneštu atgal į praeitį. Nes come on, visi jų abiejų bandymai sukurti paskui kokius nors santykius pasibaigdavo fiasko. Tai va... Grįžtant prie temos, don't know why, bet man visad pareina ši daina, kai galvoju apie juos du - Ella Henderson - Ghost . Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Tr. 05 04, 2016 7:16 am

Blemba jus mane pasmerksit jaučiu už tokia asocijacija, bet vekniai nemate Very Happy Britney Spears - overprotected
Šita wonder baby girl turi tiek potencialo ir svaisto ji neisiveldama i koki nors crazy ass storyline (nebent as kazka praleidau) manau pats laikas jai nusikirpt bambagysle ir padaryt taip, kad forume butu žinoma ne kaip Petrovos dukra, o kaip VICTORIJA!

I can help Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

The real trouble with reality is that there's no background music./div>
Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 162
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 25
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Maggie
Rūšis : Hibridas
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Tr. 05 04, 2016 7:46 am

I'm dying right now Very Happy Very Happy Very Happy Nes vienintelė daina, kuri suskambo galvoj pagalvojus apie šį personažą yra ŠITA ir like klausausi ir lūžtu like a total trainwreck :DDDDDDDDDDDDDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jimmy Blackwood on Tr. 05 04, 2016 8:51 am

Sebastian bout Tony - Eina šiknon, geras penkias minutes sėdėjau susirietusi ir susikibusi už pilvo. Laughing Laughing Binę geriausia asociacija so far. Embarassed
Gerai, man dabar prieš akis stovi tik ta kova tarp stipraus vampyriško kūno ir sukto magiško pasirodymo... "Die, Die My Darling" ir nieko daugiau. You boys make Jenny's panties wet in one second.  Laughing Fuck this shit, i need my boyfriend right NOW. ;DDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jimmy Blackwood

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Tr. 05 04, 2016 2:23 pm

Oh boy... Jennifer mano akimis žvelgiant yra ant tiek "kaukėta" asmenybė, kad net sunku aplamai ką nors doro apie ją pasakyti. Turiu omeny, ji buvo patekusi į labai jau skirtingas situacijas: auka, medžiotoja, didvyrė, vilkolakė, vampyrė, hibridė, kietakaktė, geidžiama, nekenčiama, ir dar daugybė kitokių žodelių. O kai bandau mestelėti pirmą pasitaikiusį track'ą, tai jis yra - "Crawling". Greičiausiai todėl, kad savo gyvenime ji buvo apturėjusi labai daug ką, kad galiausiai visapusiškai evoliucionuotu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 05 05, 2016 2:49 am

Kažkodėl prisiminiau sita
https://youtu.be/kuvST3wGCG8
Greičiausiai del jos story su Sebastianu. Nes come on, jei du nemirtingieji susitinka jau ne pirma karta, bet skirtingais simtmeciais, čia jau likimas Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1101
Amžius : 36
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 05 05, 2016 3:46 am

Mason'as yra ir visada buvo labai kontraversiška asmenybė, todėl jam tiktu tikrai kad ne vienas ir ne du garso takeliai.
Bet šiandiena pasukusi galvą atsiminiau būtent Robbie Nevil dainą "Fifteen Minutes". Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2754
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=7dlazKlbiQs

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 05 05, 2016 9:13 am

Katherine Pierce-Lockwood - "the safest psychotic bitch in town". Very Happy Sudaužėt mano širdį pašalindami mano favoritintą porą, tai dabar kiekvieną kartą man pareina būtent šis, kadaise visai netyčia surastas, klipas. Bene kaip būtu AWESOME jei būtu kažkas panašaus. Jūsų vertinimui "You fooled me twice".

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jimmy Blackwood on Pen. 05 06, 2016 2:27 pm

Oh, man iki šiol labai liūdna kad Danny nebėra, ji toks mielas ir šiltas angeliukas buvo, ir dar Silui į pautus davė. Sad Sad Kažkaip savaime prisiminus šį vardą, man iš karto kyla ta pati daina, kuri galima pasakyti buvo skirta atsisveikinimui su P. Walkeriu. Visų dėmesiui norėčiau priminti tą gabaliuką kurį atliko Wiz Khalifa kartu su Charlie Puth - "See You Again". R.I.P Daenerys Targaryen. You will be missed. Very Happy Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jimmy Blackwood

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 05 08, 2016 10:41 am

Hehehe. Very Happy Aš net nežinau ką galėčiau parašyti, nes čia iš viso neaišku iš kur traukta (perkaitau saulėje šiandiena tikriausiai). Bet kai pamačiau Jennifer būtent čia, man iš karto parėjo būtent ši daina! Come on girl, SHUT UP and dance.  Laughing  Embarassed

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 05 10, 2016 1:12 pm

Gerai, vėl pareinu čia todėl kad šiandiena girdėjau vieną gabaliuką, kuris mane privertė atsiminti būtent šią veikėją, kuri yra atsinaujinusi. Iš tikro, tai kadangi niekur nieko dar nėra parašiusi (i mean in the game) tuomet mano subjektyvi nuomonė susidaro būtent iš įžanginės istorijos, kuri randasi Sebastian'o biografijoje ir tame, kaip ši persona minima pranešimuose. Susidaro įspūdis kad ji tvirta charakteriu, stipri kūnu ir šilta dvasia. O kadangi iš pažiūros atrodo kad jie abu vienas kitam labai daug reiškia (arba reiškė, priklauso nuo to kur link judėsit toliau). Kol kas skirsiu šią lyrišką, paprastą dainą, kuri man ir priminė ponią Varias: Ed Sheeran "Give Me Love" I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 05 10, 2016 1:57 pm

https://youtu.be/fgmpWkUcpjo
Šiandien klausant pagalvojau, kad labai tinka Katherine Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1101
Amžius : 36
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Antr. 05 10, 2016 2:28 pm

Mason'ai širduk! Kaip aš laukiau kada tu čia pasirodysi. Laughing  Turiu aš vieną dainą, kuri man jau kurį laiką sukasi ties šiuo personažu ir jo love/sex/babie/other girls/breakup/try again/klaus puppy/and final spoilers. Pats kilipas tai nieko vertas, gali nežiūrėti, bet tam tikra dalis lyrikos tinka Lockwoodui. Prašau, maloniai priimti mano vis dar gerbiamos grupės, Papa Roach kūrinį - spaudžiam! What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Antr. 05 10, 2016 4:43 pm

Tik neužmuškit manęs prašau, mieli žmogeliai, kurie mato Dean'ą kaip protingą ir subalansuotai rimtą asmenį (jis toks nėra, man atrodo). Dabar kai svarsčiau kokią čia muziką galima šiam paskirti (ilgai svarsčiau, nes niekas netiko iki galo, kad pademosntruočiau), kai savaime prisiminiau ŠITĄ GABALIUKĄ! Tiek pats video, tiek muzika net labai tinkama MŪSŲ Winchesteriui. Very Happy Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 05 10, 2016 9:29 pm

^ Tas klipas OH MY ALAH :DDDDD
Turiu pripažinti, kad laukiau tavo pasirodymo čia ir viskas tik tam, jog galėčiau pritaikyti vieną labai gražią Good Charlotte dainą, kurios žodžiai, o ypač priedainis primena man Seb'o skausmą, kai jis nubudo ir suprato, kad jo meilė gyvenimo yra so very gone :/ CLICKY.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 05 11, 2016 6:45 am

You guys... Laughing Likau apsipatenkinusi visomis įmanomomis prasmėmis, kai pamačiau kaip gi mano Dean'ui tinka ta tikro akis. Cool Reikia BŪTINAI kažką tokio organizuoti, kai įtampa šiek tiek nuslūgs. Very Happy Ačiū už priminimą, kad uns visai ne rimtas vyras.
O vat Sebas net mane privertė nuliūsti su savo praradimu. Sad Širdį suspaudė, pz.
Gerai, dabar mano eilė: pasirinkimas pas manęs buvo tarp dviejų dainų, kurios iš dalies tarpusavyje šiek tiek panašios savo "tema". Šis personažas man aplamai labai stiprus atrodo, turint omeny kad visas jo gyvenimas net būnant mirtingu jį laužė per visus galus, tačiau šis vis tiek išmoko stovėti tvirtai ant kojų. Manau tai reiškia kažką, labai didelio. Kitas jau seniai būtu apsisnargliavęs ir užsikasęs negrįžtamai. Breaking Benjamin "I Will Not Bow" man iš dalies primena tą stiprybę, kurią anas turi. Kol kas pasilieku prie šio varianto. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Dean Winchester

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Tr. 05 11, 2016 11:18 am

Po to, kai 'Nina nupiešė Dean'ą kaip fun, crazy ass diūdą, aš pateiksiu kontrastą pagrinde dėl to, kad klausausi niūrių dainų :DD Pagal mane Deansterį neblogai apibūdina Limp Bizkit - Lonely World atmetus tą vietą, kur Fred'as dainuoja, jog jį mažą riedlentininką mušdavo bullies :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 05 11, 2016 12:13 pm

Nežinau net kokiam įvykiui galėtu tikti ši (mano pasirinkta) daina, būtent šiam personažui. Bet kadangi mane užvedėt ant liūdnų ir seniai pamirštų dainų. Tai norėčiau pristatyti savo vieną iš mėgstamiausių grupių ir topinių jų dainų. Very Happy Ir kadangi Redford'as yra labai įvairialypė asmenybė, kuris savo gyvenime turėjo laaabai daug visokių įvykių, manau kad kažkuriam bus galima pritaikyti. RED - Let It Burn. What a Face

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next