DVARO PALĖPĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

DVARO PALĖPĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 01 30, 2016 10:06 am

Palėpė, nuo kurios raktus turi toli gražu ne kiekvienas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO PALĖPĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 01 30, 2016 1:02 pm

*Šalta patalpa, kuri iš pažiūros turėtu saugoti senus, nebe reikalingus daiktus, baldus kuriuos apmaudu išmesti iš karto, nuotraukas ir atsiminimus apie praeitį, kuri vampyrams neretai yra labai brangi. Visgi, šį kartą, šis erdvi ir tamsi patalpa buvo naudojama visiškai kitiems tikslams. Apytiksliai metus laiko šios dulkėmis ir blyškiais voratinkliais nusėtos sienos saugo tik vieną daiktą, prabangų, raudonmedžio karstą. Jis užrakintas po aukso spyna, bei iš karto simbolizuoja sielvartą ir netektį. O tai kas paslėptas medinės "dėžės" viduje, daugeliui tebelieka paslaptimi. Tik keli asmenys žino šią tamsią paslaptį, ir dėl vis dar beviltiškai stengiasi pakeisti tragišką situaciją.
Ši ypatingo grožio moteris vis dar primena "miegančią gražuolę", iš pasakos. Jos skrustose vis dar įžvelgiamas raudonis, o tamsiai kaštoninės garbanos, tvarkingai sukritusios ant aksomo pagalvės. Jos lūpos vis dar raudonos kaip prisirpusios vyšnios, ir tos ilgos blakstienos, kurios atrodo gali vienu mirktelėjimu išvesti iš proto bet kurį vyriškosios lyties atstovą. Ji nuostabi, vis dar nuostabi. Nors nepriekaištinga išvaizda ir staigi, nepaaiškinama ir kūnui neatsiliepianti "mirtis" slepia juodą kaip naktis sielą. Juk ne veltui visą savo egzistencijos laikotarpį garbanė buvo vadinama šalta kaip ledas, negailestinga ir psichotiška kale, kuri pirmiausia atkreipia dėmesį į tai, kas svarbiausia yra jai pačiai. Ji niekuomet nesiskaitė su svetimomis nuomonėmis ar jausmais, troškimu gyventi... Gal, gal būtent tokios pabaigos ji ir buvo verta? Tačiau kas atsitiko, kad pasibaigė viskas būtent taip? Kad būtent ji, o ne šios geroji antrininkė atsidūrė nebyliam karste, belaukiant akimirkos, kuomet bus "pažadinta"?. Juk tikriausiai kiekvienas kuris lažinosi kuri išgyventu Elena ar Katherine, visus savo pinigus dėtu už pastarosios gyvybę.
Daugiau nei penkis šimtus metų, sprukdama nuo savo priešų, ji niekuomet nebuvo sustojusi ir pasisukusi atgal. Niekuomet nebuvo pažvelgusi mirčiai tiesiai į akis, ir kad ir kaip buvo stengiamasi ją sunaikinti, ji buvo sukūrusi mažiausiai dešimt pabėgimo planų, jei kartais nepavyktu pirmasis. Ji ne kartą buvo apsukusi pirmuosius vampyrus aplink savo mažąjį pirštelį, ir tiesą pasakius, nesunkiai manipuliavo jų jausmais, griaudama planus, kurie iš pažiūros buvo svarbesni nei viso pasaulio žmonija. Ji darė viską, kad išgyventu. Ir akimirka, kuomet kerinti garbanė sustojo, visas jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Pasipylusios klaidos ir neteisingi pasirinkimai privedė ją prie fatalaus likimo, nuo kurio šį kartą pasprukti nebe pavyko. O ji juk buvo pasiruošusi gyventi amžinai... Ir ne viena siela negalėjo pakeisti šio plano, bent jau ji taip manė.
Per tuos kelis šimtmečius patirdama ir gražius jausmus priešingai lyčiai, tik kartą pasidavė taip stipriai, kad kaip plaštakė nudegino savo sparnus paviliota užburiančios liepsnos. Dėl triuškinančiai susiklosčiusių aplinkybių, moteris net nenutuokdama kad savomis rankomis ima viską griauti aplinkui, pasirašė kruviną sutartį su tuo, kurio taip baiminosi visą savo gyvenimą. To pasėkoje jai pavyko pasidžiaugti savo išrinktuoju, tačiau neilgai. Nes jos pačios "dėka", jis buvo įstumtas į nepraskaidrinamą tamsą, kurią šiam parūpino originalusis vampyras. Ir apytiksliai metus laiko, nemirtinga garbanė iš paskutinių stengėsi susigrąžinti savo teisėtą vyrą atgal, bandydama šiam priminti tai, kas jis iš tikro yra, o ne tai, kokį iš jo nori padaryti "kūrėjas". Tačiau kuo toliau, tuo labiau viskas slydo iš rankų, ir ji matė kad jis ne vien nebe trokšta, bet ir nebe ketina pasukti atgalios. Mat būdamas ten, kur buvo pastūmėtas, jis turėjo visiškai viską. Tik ne ją, ir ne dukterį, kuri buvo mokyta palaikyti tai, kur randasi šios širdis. Ji pasirinko likti su vilkais, kaip buvo mokyta savo tėvo, kuomet jis tapo mėgstamiausiu žudiku, originalaus hibrido draugijoje. Ir ji kovėsi, iki tos akimirkos, kol tapo kliūtimi hibridui, mat sugebėjo bent iš dalies prasikrapštyti pro Mason'o pasistatytą sieną. Šio veiksmo kaina, galiausiai tapo pačios garbanės gyvybė. Ir blogumas buvo tame, kad niekas nenutuokė kaip būtent galima būtu ją atgaivinti gyvenimui. O tie kas numanė, buvo laikomi kaip galima toliau nuo "priežasties" dėl kurios Katherine Lockwood buvo nebe gyva.
PABAIGOS PRADŽIA: Tipinis vakaras bare neturėjo atnešti nieko daugiau, kaip savigraužos pašalinimą alkoholiu. Juk to vakaro pradžioje ji bandė susisiekti su savo mylimo asmens sūnėnu, kuris aiškiai leido suprasti kad nežada padėti jai srėbti jos pačios košę. O skambinti Armstrong'ui paprasčiausiai neleido savimeilė, mat moteris kategoriškai nutraukė su šiuo asmeniu visus ryšius iš kart po to, kai anas taip neapdairiai ją sumaišė su savo tuometine mergina, pačios garbanės antrininke. Netikėtas buvusio širdies draugo pasirodymas atnešė kitokių jausmų brizą, buvo malonu pamatyti tą, kuris galiausiai buvo atleidęs jai visas niekšybes, kurias ji buvo padariusi per visus tuos metus. Ir nors tarp jų nebuvo visiškai nieko, kartas nuo karto buvo malonu susitikti prie butelio ir net nekalbant palaikyti vienas kitam draugiją. Tik šis vakaras buvo kitoks, mat netikėtas raganių išpuolis, paliko tam tikrą randą ant nemirtingosios gyvenimo. Ne, jie tikrai jos nesučiupo, ir toli gražu net nesukėlė didelio skausmo, su kuriuo ji nebūtu susidorojusi savarankiškai. Suveikė senieji instinktai, ir ji palikdama savo gėrimo bičiulį, paspruko. O raganiams viso labo te reikėjo jos kraujo lašo, ką sėkmingai gavo, kuomet persmeigė jos delną peiliu. Garbanė Pierce-Lockwood net pamiršo apie incidentą, kuomet pagaliau paaiškėjo kad visą tai, nebuvo paprastas atsitiktinumas. Prabėgus vos kelioms savaitėms po to, kai buvo užpulta Katherine Pierce-Lockwood, buvo inscenizuota kraupi avarija, kurioje šiek tiek nukentėjo nemirtingosios antrininkė. Raganiai pasirūpino kad ir minėtosios kraujas patektu į jų rankas, po ko ir buvo atliktas specifinis ritualas, apie kurio realizavima žinoma "nieko" nežinojo originaliosios vampyrų šeimos atstovai. Burto esmė buvo paprasta, antrininkės neturėjo teisės egzistuoti tuo pačiu metu. Vadinasi, kol viena buvo gyva, kita privalėjo būti mirusi. Ir kaip gaila, kad pati garbanė neprisikasė prie šios informacijos ankščiau, nei tapo per vėlu. Pirmiausia tiesa buvo "atsitiktinai" atskleista visiems medžiotojams, kurie buvo tuo metu pasiekiami. O Katherine juk kaip tyčia turėjo nuvilti savo mirtingus draugus... Užsitraukdama jų nemalonę. Kitaip ir negalėjo atsitikti, nebuvo nieko kas dengtu jos dailų užpakalį.*
PABAIGA: Kaip ir buvo paminėta prieš tai, apytiksliai metus laiko, originali vampyrė beviltiškai stengėsi surasti būdą kaip iš tamsos pančių išlaisvinti savo vyrą, kuris kiekvieną kartą jai bandant aiškiai kartodavo kad nei ji jam nereikalinga, nei jis ketina sugrįžti prie seno gyvenimo, kuris palyginus su dabartiniu buvo nieko vertas. Ir juk ne veltui sakoma, kad ateina laikas, kai net tvirčiausią kantrybę turintis asmuo pavargsta daužyti kaktą į sieną. Ji pasidavė, bent kuriam laikui sutelkdama savo mintis ir veiksmus svetur. Čia pat pasirodė asmuo, kuris su laiku jai tapo reikalingas. Jis mokė ją būti stipria, aklai nepasitikint savo nemirtingumu. Slaptos ir niekam neskelbiamos kovos prieš kitus, ilgamečius vampyrus, įtemptos treniruotės ir kasdien pelnomas pasitikėjimas turėjo ją atvesti prie informacijos apie tai, kad originalieji gali būti sutramdyti nebūtinai savo mirtimi, kuri atneš mirtį visai jų kraujo linijai. Naudodamasi šiomis galimybėmis, garbanė net pati to nepastebėdama pasileido į pavojingą flirto žaidimą su mirtingu medžiotoju, kuris tuo metu te norėjo priartėti prie jos, kaip tai liepė originalusis hibridas. Kelis kartus ji pati savo noru vos visapusiškai nepasidavė šiam purvinam žaidimui, nes teko pripažinti, vyriškis mokėjo elgtis su priešingosios lyties atstovėmis, spausdamas ant tų mygtukų, kurie buvo naudingi jam. Jis net kuriam laikui privertė ją pamiršti tai, kam ji iš viso pasiryžo šiai užduočiai. Ir galiausiai kuomet situacija pasiekė karščiausią tašką, jie abu atsidūrė dviese sporto klubo persirengimo kambaryje. Tereikėjo tinkamo žodžių žaismo, prisilietimų, kuomet garbanės protas visiškai aptemo. Žvėriška aistra paėmė viršų, ir jei ne laiku sugrįžęs šviesus protas, ji buvo save užgraužusi už išdavikiškumą. Palikdama akivaizdžiai patinkantį vyrą visiškai ant ledo, garbanė pasišalino, visiškai neatsitiktinai užkabindama oponento libido. Visgi, užteko tik išeiti iš pastato, kuomet moteris pasigailėjo savo veiksmų. Juk tai vėl nurėžtu jai visas galimybes pasiekti norimą tikslą. Ji sugrįžo, tačiau vietoje palikto asmens, susidūrė su tuo, kurį būtu lengvai vadinusi savo artimu draugu. Tuo, kurio gyvybę ne kartą buvo išsaugojusi ir kuris buvo atsilyginęs tuo pačiu. Winchester'is buvo susitepęs krauju, kas simbolizavo ne pačius maloniausius pojūčius. Ypatingai atsižvelgus į tai, kad paskutinis jų pokalbis buvo pasibaigęs ganėtinai nemaloniai. Mat Katherine tikrai neketino taikstytis su tuo, kad šis neva nusprendė savo gyvenimą susieti su jos antrininke, kurios ji mažu mažiausiai nepatveria. Tiesos apie prakeiksmą moteris nežinojo, užtat jis buvo pilnas reikalingos informacijos. Įvyko žodinė kova, kuri galiausiai peraugo į smurtinę. Ir pačiame finale, garbanė ištraukdama iš savo peties medienos gabalą, te pratarė kad jam reikėtu pasistengti kur kas labiau. Jis ištraukė šaunamą ginklą su žinoma ne paprasta kulka. Ji pasakė kad jis neprivalo to daryti, o jis lyg svarstydamas patraukė šaunamo ginklo vamzdį šalin, pritardamas kad neprivalo... Pasigirdo žlugdantys žodžiai "Bet padarysiu", po ko nuaidėjo šūvis ir moters kūnas sukrito ant grindų. Tai neturėjo pražudyti nemirtingosios, bet ji nebe prabudo, nei po valandos, nei savaitės, nei mėnesio... ...nei metų. Ji buvo išduota savo draugo. Ir dabar, originalieji vampyrai pasiekė savo troškimo. Jos liaunas, bet vis dar laiko nepaliestas kūnas buvo paslėptas prabangiame karste, kuris buvo paliktas jos pačios namuose. Palėpėje, nuo kurios raktus turėjo vos keli asmenys. Ji paprasčiausiai dingo nuo šio pasaulio žemės, ir bus dingusi tol, kol gyvens mirtinga asmenybe tapusi jos pačios antrininkė, visų mylima, gera mergaitė - Elena Gilbert.*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO PALĖPĖ

Rašyti by Victoria Lockwood on Tr. 02 10, 2016 5:11 am

Pastaraisiais metais pakankamai retai apsilankydama pastate, kurį jau seniai nebe sugeba pavadinti savo namais, originali hibridė stengėsi atriboti save nuo minties apie tai, kad jos šeima yra nepataisomai sugriauta. Negana to, kad ji pati nesugeba suvaldyti savo galių, ji nepasitiki visiškai niekuo. Gyvenimas po kaukėmis, kurios kuo toliau, tuo labiau ėmė užvaldyti jos pačios asmenybę, privertė tamsiaplaukę išsiugdyti perdėtai tvirtą charakteristiką. Juk per vieną akimirką ji prarado abu savo tėvus, kurių vienas pasidavė originaliosios vampyrų šeimos įtakai, o kita tapo sadistinių raganių žaidimo auka. Ir dabar būdama šioje tamsioje patalpoje, mergina viso labo matė prabangų karstą, kuris buvo tiesioginiu įrodymu to, kad priešais yra visi aplinkui, ir negalima pasitikėti niekuo kitu, kaip tik savimi. Ji giliai įtraukė oro į savuosius plaučius, jį užlaikydama. Tarytum toks menkas žingsnis būtu padėjęs sukaupti visas savo vidines jėgas ir žengti į priekį. Merginos pirštų galiukai palietė karsto paviršių, kuomet akių vokai savaime nusileido. Sumerktos akys paryškino drėgną blizgėsi tarp akių plyšių, kuomet ji pagaliau prasitarė:
- Aš sugebėsiu susigrąžinti tave, ir pamatysi... Viskas bus kaip ir ankščiau. Kartu, mes sugebėsime sustatyti viską į savas lentynas. Ir pamatysi, jis (merginos tėvas) taip pat bus su mumis. - Vėl įtraukdama oro į savuosius plaučius, šį kartą mergina ganėtinai greitai iškvėpė. Atmerktų akių žvilgsnis liko nukreiptas į priekį, kuomet ji pro sukąstus dantis pratęsė:
- Viskas bus kaip ankščiau, man tereikia išsiaiškinti kas būtent tau neleidžia prabusti. Ir aš pažadu, kad nerasiu ramybės, kol nesunaikinsiu kiekvieno, kuris prikišo prie to savo rankas. - Akis vėl užpildo sūrus vanduo, kuomet mergina susimerkusi ištaria sekančius savo žodžius:
- Aš niekuomet nenuleisiu rankų, nei dėl tavęs, nei dėl tėčio. Ne tam jus man suteikėt gyvenimą, kad paliktumėt visiškai vieną... - Iš kart po to, mergina staigiai atitraukė savo rankas nuo karsto, ir pasisukdama link išėjimo, visiškai nelauktai sustojo. Tarytum ji čia būtu ne viena.

(Iš tikro su niekuo nesu susitarusi pabendrauti, tad jei kas nors nori prisidėti prie šios "operacijos" maloniai kviečiu pabendrauti su Victoria)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
sometimes lies are more i n t e r e s t i n g than the truth.


Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 501
Įstojau : 2014-10-12
Miestas : Manhattan
Draugai : Andrea & Jenn Argent
Rūšis : Hibridė (16/18)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO PALĖPĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Antr. 03 08, 2016 12:45 am

- Tu privalai sustoti. - Duslus vyriškas balsas pasigirsta iš patamsių, neparodydamas paties savininko. Ši vieta nebuvo minėtam asmeniui svetima, mat jis puikiai nutuokė apie kiekvieną didžiulio dvaro pakampę, kas išdavė tai kad jis čia buvo nebe pirmą kartą. Buvimo čia priežasčių buvo galybės, tačiau viena vis dar buvo pagrindinė, ir tai nieko bendro neturėjo su tuo, kad čia esanti gyva asmenybė buvo užvaldžiusi pareigūno mintis. Kuomet iš šešėlio pagaliau pasirodė vyriškis, jo skvarbus žvilgsnis sustingo ties tamsiaplaukės veidu. Ji buvo neįtikėtinai panaši į savo motiną, ir tik nepalaužiamas charakteris išdavė tai kad mergina yra ir savo tėvo vaikas. Jis susiaurino akių vokus, ir vietoje to kad prieiti prie savosios pašnekovės, pas kurią akivaizdžiai ir atvyko, jis viso labo pasirėmė pečiu į durų staktą, vis dar nenuleisdamas žvilgsnio nuo kraujo linijomis su niekuo nesusijusios hibridės. - Tu nesi viena, nes turi mane. Bet privalai liautis kankinti save Victoria. Ne vienas iš jų nebe sugrįš, jis netiesiogiai o ji jau seniai žuvusi. Būdama čia tu tik kiekvieną kartą palaipsniui save žudai, o aš pavargau visą tai stebėti. - Liežuviu perbraukdamas per savo lūpas, vyriškis akivaizdžiai atrodė susikaustęs, ir tai kaip tyčia buvo ne be priežastis. Juk ne veltui mitai apie jį, jau seniai buvo pasiekę įvairiausius padarus, kurie nuoširdžiai nelaukė susitikimo su iš pažiūros gana nekaltos išvaizdos žmogumi. Jis vėl tai padarė, perbraukdamas liežuviu per savo lūpas, it jos būtu išsausėjusios iš vidaus. Žingsnis į priekį, ir jo žvilgsnis sužibo ugnies atspalviais, nors kūnas nepasidavė transformacijai, kurią bandė iššaukti moters karste kūnas. Jis stengėsi susitelkti ties savo pašnekove, kuomet pagaliau pratęsė savo mintį: - Ilgai nebe sugebėsiu savęs sulaikyti, ir ankščiau ar vėliau ji turės būti priduota žemei, kol niekas neišsiaiškino apie tai, kas nutiko. Todėl tu privalai ją paleisti dabar, nes taip bus žymiai lengviau.
Skėstelėdamas rankomis, vyriškis lyg tyliai tikėjosi sulaukti merginos pritarimo tame, kas ir taip buvo daugiau nei akivaizdu. Jau keli metai kai tamsiaplaukė garbanė buvo nebyliai paguldyta į karstą ir iki šiol neatsirado ne vienos smulkmenos kuri būtu padėjusi ją ištraukti iš čia. Ir stebėti kaip kenčia mylimas asmuo, ir kankinti save nes kasdien buvo einama prieš gamtos valią, buvo ypatingai sunku. Todėl jis pagaliau ištarė savo tikrąją nuomonę: - Jei tu iš tikro ją myli, leisk jai išeiti taip, kaip ji yra verta. Aš nesakau kad atsisakytum savo šeimos, velniai griebtu, pats padėsiu tau susigrąžinti Mason'ą. Bet čia, jau seniai aišku kad yra tuščias reikalas. Suprask, jau laikas atsisveikinti su ja.

ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO PALĖPĖ

Rašyti by Victoria Lockwood on Pen. 03 11, 2016 3:54 pm

Puikiai girdėdama žingsnius dar tuomet, kai šie peržengė namo slenkstį. Tai tereiškė vieną, kad namuose asmuo buvo laukiamas, arba ankščiau ar vėliau buvo gavęs leidimą praeiti. Biologinė Victorios Lockwood mama buvo nusiteikusi ganėtinai rimtai, kuomet sudariusi sandorį su raganiais, apsaugojo šiuos namus nuo nepageidaujamų svečių, o žemes, ant kurių buvo pastatytas šis prabangus dvaras, perrašė savo vyro vardu. Taip Victoria turėjo pilną teisę čia gyventi ir žinoti kad ne viena siela nepasieks jos mamos kūno, jai nežinant apie tai. Taigi, grįžtant prie pažįstamų žingsnių, tamsiaplaukė sumerkė akis, kuomet sau už nugaros išgirdo jai brangaus žmogaus balsą. Jis buvo vos per kelis žingsnius nuo jos ir tai vertė merginą jaustis labai nejaukiai dėl to, ką ši ketino pasakyti. Nors jos sprendimas buvo neišvengiamas ir negana to, turėjo ne vieną svarią priežastį, ji tai darė per didelį nenorą. Bet kito pasirinkimo paprasčiausiai nebuvo dėl to, kas buvo jis.
- Kokia prasmė būti nemirtingai, jei po pirmosios kliūties nuleisti rankas ir pasiduoti? - Pasisukdama į pasirodžiusio asmens pusę, mergina vos pastebimai palenkė galvą, leisdama jos tvarkingai ištiesintiems plaukams sukristi ant šono. Tamsios akys ir pajuodę paakiai išdavė tai kad jau kelias dienas, jei ne daugiau ji ne vien kad nemiegojo, tačiau ir nebuvo pasimaitinusi. Laikas buvo praradęs savo svarbą, nes mergina atsakingai stengėsi surasti bent menkiausią paaiškinimą tam, kas nutiko su jos artimiausiais žmonėmis. Tėvai buvo apleidę savo dukterį dėl skirtingų priežasčių, pusbrolis buvo išvykęs neaišku kur ir dėl neaiškių priežasčių. O dėdė, na, jis niekuomet nebuvo mergaitės mėgstamu asmeniu. Kažkas jame buvo tokio, kas vertė ją juo nepasitikėti. Vaikino, buvusio čia žodžiuose buvo tiesos, jis buvo vieninteliu gyvu asmeniu jos gyvenime. Būtent todėl jos sprendimas buvo nepakeičiamas. Ji žengė arčiau atėjusio, ir likus vos žingsniui iki jo, sumerkdama akis, įsikniaubė į jį. Jo malonus kūno kvapas vertė ją bent akimirkai jaustis saugiai. Neaišku kodėl, tačiau taip jau buvo. Neatmerkdama akių, tamsiaplaukė mergina sušnabždėjo: - Aš tave susirasiu, prisiekiu. Vos tik viskas pasibaigs, tu būsi pirmasis, priešais kurio akis aš pasirodysiu. Tačiau dabar, - Atmerkdama savo akis, mergina pakėlė jas, įsistebėdama į suglumusį nuo tokios kalbos pareigūną. - Negaliu leisti kad tu būtumei arti jos. Tu, būdamas tikruoju savimi akivaizdžiai keli originaliosios šeimos susidomėjimą. Ir aš daugiau nebe atlaikysiu, jei teks dar bent kartą pamatyti ką jie gali su tavimi padaryti... Turi išsiaiškinti apie save pats, toliau nuo manęs ir nuo Katherine kūno. Ir kai viskas baigsis, aš būsiu šalia. - Atsitraukdama per žingsnį, mergina prispaudė savo ranką prie jo krūtinės. Ne, tai nebuvo banalus gestas iš romantinio filmo. Jos delnas prie jo krūtinės spaudė lėktuvo bilietus į vieną pusę. Ji pati net nenutuokė kur link ji siunčia sau artimą. Bet, rizikuoti ši neturėjo jokios galimybės. - Sulauk manęs, Jordan'ai. Bet šiam kartui, prašau, nekankink ir neuždavinėk pašalinių klausimų. Pirmiausia turiu susigrąžinti savo šeimą, paskui, išsiaiškinti ką darysime toliau. O dabar išeik, be atsisveikinimų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
sometimes lies are more i n t e r e s t i n g than the truth.


Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 501
Įstojau : 2014-10-12
Miestas : Manhattan
Draugai : Andrea & Jenn Argent
Rūšis : Hibridė (16/18)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO PALĖPĖ

Rašyti by Sponsored content Today at 2:17 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume