FINALINIS MŪŠIS (spoiler)!

Go down

FINALINIS MŪŠIS (spoiler)!

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Antr. 12 15, 2015 12:37 am


ANKŠČIAU AR VĖLIAU, TO REIKĖJO TIKĖTIS: Vien temos pavadinimas priveda prie minties apie tai, kad dvi egzistuoti negali, ypatingai kuomet niekina vieną kitą taip stipriai, kad visas likęs gyvenimas lieka antrame plane. Ir po visų sunkių išbandymų kuriuos patyrė abu personažai, atėjo laikas kad išgyventu tik vienas. Tačiau kuris liks, o kuris "mirs", priklausys vien tik nuo tų, kurie labiau pasistengs kovoti dėl sau brangesnės. Skamba kiek supainiotai? Tuomet štai visas paaiškinimas:

Galių trokštantys raganiai, kurie yra vedami sociopatiškų tikslų, pagaliau sujungė savo jėgas į vieną tikslą, bei pasistengė sujungti abiejų nemirtingų moterų gyvenimus. Tai kas buvo sukurta nemirtingumo prakeiksmo, persipynusio su išdavyste (prieš daugiau nei 2000 metų), pagaliau bus nutraukta tokiu pačiu būdu. Arba Katherine Pierce-Lockwood, arba Elena Gilbert bus paskutinė antrininkių "palikuonė". Burtai buvo paskleisti, o tai reiškia kad viena gyvens tol, kol antra "saldžiai miegos" karste. Ir atsižvelgiant į tai, kad abi yra beveik nemirtingos (Elena Gilbert yra jauna vampyrė, o Katherine Pierce Lockwood galio būti sunaikinta tik tuo pačiu durklu, kokiu gali būti sunaikinti originalieji), perspektyvos kad jos gyvens paeiliui beveik nerasta. Ką kalbėti apie tai, kad yra galybė asmenų (tuo pačiu ir antgamtinių būtybių), kurios trokšta vienos ar kitos gyvenimo. Todėl lieka klausimas: kas bus labiausiai suinteresuotas savo pasirinkta vampyre? Ir kas kovodamas pralaimės ar net praras gyvybę? Viskas tik jūsų rankose, ir kito pasirinkimo ar kelio atgal nebe bus. Viena gyvens, su kita teks atsisveikinti amžiams. Savo nuomones, pastabas ir pasiūlymus, galite pateikti apačioje, tai visgi gali prisidėti prie lemtingo apsisprendimo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.Pranešimų skaičius : 1012
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: FINALINIS MŪŠIS (spoiler)!

Rašyti by ATIDUODAMA #24 on Sk. 01 31, 2016 3:53 am

Kad ir kaip aš asmeniškai simpatizuoju Katherine Pierce-Lockwood, manau kad ji yra visapusiškai išpildytas personažas.
Todėl, savo balsą atiduodu už asmenį, bei šios likimą, kuris mano personažui arčiau širdies, miela biologinė sesuo - Elena Gilbert.
avatar
ATIDUODAMA #24

I'm so sorry this happened, but I lost her too, Dean.


Pranešimų skaičius : 31
Įstojau : 2015-09-26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume