Rosie Huntington - Reese.

Go down

Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by ATIDUODAMA #19 on Antr. 11 03, 2015 1:17 pm




Rosie Huntington - Reese.



► VARDAS, PAVARDĖ, PRAVARDĖS: Rosie Huntington - Reese.

► GIMIMO DATA / KIEK ŠIUO METU METŲ: gimė 1988-02-18, dabar 27 metai.

► IŠ KUR KILUSI / KUR ŠIUO METU GYVENA: Gimė ir augo toli nuo šios vietos. Todėl atvykdama čia pirmą kartą vadovavosi labai asmeniniais reikalais. Toliau laikui bėgant nusprendė kad čia ir yra ta vieta, kur norėtu praleisti savo likusį gyvenimą. Nors, dėl tų pačių asmeninių aplinkybių - linkusi keliauti po pasaulį, bandant surasti - kas rūpi.

► SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Nemadinga, bet yra linkusi mylėti tik vyrus.

► ŠEIMOS NARIAI IR DRAUGAI: Vos prieš keletą metų išsiaiškino kad turi pakankamai didelę šeimą. Brolis - Benjamin Reese, Sesuo - Carly Reese. Biologinis tėvas, gerai daug kam žinomas "blogiukas" - Derek Reese.

► ĮVARDINAMI PRIEŠAI: Asmenys, kurie savo laiku sugriovė jos gyvenimą, atimdami gyvybę, bei viską, dėl ko ji taip stengėsi gyventi. Taip, jauna mergina niekuomet neegzistavo, greičiau visu pajėgumu gyveno. Gaila tik, kad tie asmenys buvo sunaikinti... Nors panieka jiems nedingo iki pat šios dienos. Todėl kerštui ji atranda kitus būdus.

► TRUMPAS CHARAKTERIO APIBŪDINIMAS: Galima nesunkiai pasakyti kad, net nespėjus užmegzti pokalbį, Rosie panaši į labai šiltą ir gerą žmogų, su kuriuo neįmanoma nesusibendrauti. Yra linkusi į bendravimą, kuris gali užsitęsti valandų valandas, o tuomet tik tarp kitą ko paklausti kuo gi pašnekovas vardu. Yra aiškiai intelektualiai išsivysčiusi, todėl gali rasti kalbą su bet kokiu asmeniu, net jei šis yra nepakankamai prisiskaitęs kaip kad ji. Teisingai vertina žmones, todėl sunkiai kada nusivilia tuo, kad nuomonę susidarė klaidinga. Yra darbo nesibaiminanti mergina, kuri nesikuklina nei užlipti ant madų demonstravimo podiumo, ar paduoti kavos puodelį užeigoje. Iš tėvo pusės yra paveldėjusi tai, kad yra šiek tiek karštakošė, nesužinodama visų už ir prieš iš karto puola į "nuotykius". Kartais nudega, tačiau tai greičiau priima kaip gyvenimo pamoką, kurią verta įsiminti. Tačiau, nepaisant komunikabilumo gabumų, labai sunkiai prisileidžia žmones. Todėl tų, kuriais tikrai pasitiki, yra labai mažai. Užtenka net vienos rankos pirštų, jei bent 3 būtu galima užlenkti. Yra įžeidi, todėl neretai užsiputoja net tuomet, kai pati nėra teisi. Visgi bendrai yra pakankamai teigiama asmenybė.

► ŠIEK TIEK GYVENIMO ISTORIJOS: Jos istorija, kaip ir visų kitų prasidėjo nuo gimimo. ... Tačiau leiskime sau praleisti tai kas yra taip neįdomu, kaip ji augo ir panašias istorijas. Pradėkime nuo to, kas turi bent šiek tiek reikšmės. Jos šeimą, galima buvo pavadinti labiausiai netikusia, kokią tik gali gauti mergaitė. Gyveno jie labai prastos reputacijos rajone, kur tarkim nušautas žmogus galėjo pragulėti kelias dienas gatvės vidury, kol kas nors įgautu drąsos paskambinti policijai ir pranešti apie įvykį. Jos mama, Cassandra, buvo vietinė prostitutė, kuri buvo priversta klientus vestis į savo namus, tam kad būtu patogiau atlikti savo darbą. Rosie, tuo tarpu buvo užrakinama savo kambary, kad niekas jos nematytu, ir ji negalėtu išeiti. Dėl to kad ji tikrai nebuvo labai gera mergaitė, kiekvieną kartą motinai užrakinus duris, mergaitė pasprukdavo pas savo geriausią draugę, Esti, su kuria ir dykinėdavo. Kartą, Rosie paprasčiausiai nusprendė nebe sugrįžti atgal į savus namus. Nusipirkusi bilietą į artimiausią reisą autobusu, nieko nepasakiusi išvyko į Niujorką. Ten, kaip ne keista, jai pavyko įsidarbinti kažkokioje užkandinėje, kur netrūkus buvo supažindinta su kažkokiu modelių agentūros atstovų. Aišku, kaip ir dauguma mergaičių pataikiusi į spąstus, buvo įsiviliota į prostitučių verslą. Dėl to kad ji tikrai yra gimusi po laiminga žvaigžde, pirmasis klientas, kurį ji gavo buvo labai turtingas žmogus. Ji pradėjo verkti, ir jis vietoje to kad dėl to susijaudintu ir paimtu ją per jėgą, ištraukė iš blogų žmonių rankų. Atsivedęs ją į savo namus, palaipsniui pastatė ant kojų, bei neliesdamas jos, leido gyventi jo sąskaita. Neužsibūvusi pas jį pernelyg ilgai, vėl dėjo į kojas, ieškoti geresnio gyvenimo, kur neturėtu priklausyti nuo kitų. taip ir susipažino su Ashley ir Odette, kurios padėjo jai įsidarbinti Victoria's Secret kompanijoje. Greta naujo darbo ir atrodo nuostabaus gyvenimo, Rosie kelis mėnesius lankė universitetą. tačiau supratusi kad tai nėra tai, kuo ji norėtu toliau gyventi, susitelkė tik ties savo darbu. Kol nebuvo išmesta.
Visgi, nebūdama iš tų, kurios labai greitai nuleidžia savo rankas, mergina ir toliau troško surasti savo gyvenimo kelią, bei tėvą, kurio niekuomet nebuvo mačiusi. Ilgi mėnesiai klaidžiojimų tarp spėjimų kas ir kaip, mergina visiškai atsitiktinai susipažino su tuo, kas pavergė jos širdį. Jis buvo vyriškas, pavojingas ir dvelkė nepaprastai viliojančiais kvepalais. Jis buvo kitoks nei dauguma, todėl net pripratusi prie gaunamo dėmesio sau, ji buvo priversta sudėti visas pastangas į tai, kad likti pastebėtai jo akimis. Keli susitikimai buvo nereikšmingi, greičiau tik susidūrimai. Bet viena tamsi naktis pakeitė viską. Vos keli žodžiai, ir jų laukė karšta naktis pirmame pakeliui pasitaikiusiame viešbutyje. Seksas buvo nenusakomas, nes atrodė kad jis žinojo viską, kas suteikė jai palaimos jausmą. Rytas buvo nuspėjamas... Jo nebe liko ne kvapo. Bet ar ji buvo iš tų, kurios iš karto pagalvotu kad buvo išnaudotos ir kristu į ašaras? Ne. Ji puikiai suvokė kad nieko nebus, tačiau neketino kad tai liktu tik vienos nakties nuotykiu. Gyvenimas dar daug kartų juos suvedė į vieną lovą, ir Rosie kažkuriuo metu net pamiršo apie tai, kad svarbiausia jos užduotis - buvo rasti savo šeimą. Bet juk ne veltui sakoma, kad kuomet "aistra" pasibaigia, vienas visuomet lieka nuskriaustu. Viena naktis užtemdė jų abiejų protus, ir buvo pamiršta apie apsaugas, ko pasekoje šviesiaplaukė pastojo. Ji buvo per jauna, o jis tikrai neketino kurtis kokius nors rimtus santykius. Tuo labiau, kad tuo pačiu metu jo gyvenime pasirodė ta, kurios norėjo savo gyvenime jis. Pokalbis apie nėštumą žinoma pasibaigė nuspėjamai. Konfliktas, keli smūgiai jam iš jos, riebios replikos ir skaudus pasakymas "privalai būti su manimi iki galo, o paskui, apsimesim kad vienas kito nepažįstam". Tos pačios dienos vakare, vyras palydėjo ją į kliniką, kur per pažįstamus jai buvo atliktas valymas. Deja, gyvenimas jai iškrėtė išdaigą - tai buvo pirmas ir paskutinis nėštumas jos gyvenime. Jie dar kartą pasikalbėjo... Jos laukė karjera, nauja šeima ir visą kitą. Jo, moteris dėl kurios šis kovėsi, aukodamas savo gerovę ir gyvybę. Jie išsiskyrė... Ir tikriausiai nieko nereiškė tai, kad jis buvo pirmasis kuris sužinojo jos tikrą kilmę? O gal ir reiškė. Bet tai praeitis - lai ten ir pasilieka.
Netrūkus šviesiaplaukė sužinojo tiesą, kad priklauso Reese šeimai. Su tuo parėjo ir žinios apie tai, kuo užsiima kiekvienas jos šeimos narys. Nusikaltelių kartelis, kuris laiko baimėje visus aplinkui - tai dar viena jos gyvenimo sumauta dalis. Nors, daug mačiusi gražuolė nepabėgo. Ji atvirkščiai, net labai noriai stengėsi įsilieti į šeimą, bei bandė priversti juos pakeisti savo gyvenimo būdą. Nors... Tai ir sukėlė jai didžiausią skausmą. Metų bėgyje ji susipažino su puikiu vyru. Iš tikro, jis buvo puikus viskuo. Chirurgas, talentingas, šnekus ir be galo gražus. Jis buvo našlys, su mažamete dukrele, kuri iš karto panoro "draugauti" su Rosie. Keli pasimatymai ir jie nusprendė pabandyti būti kartu. Ji puikiai suvokė, jis tobulas tobulam gyvenimui, ir nesvarbu kad visas jos kūnas virpa nuo minties apie kitą. Kuomet atrodė kad viskas susitvarkė, ir ji pradėjo gyventi taip, kaip buvo verta. Atsitiktinumas - jos sužadėtiniu tapęs vaikinas pamiršo pietus namuose. Ir ji nusprendė pasirodyti gera, bei atnešti jam maistą tiesiai į kabinetą. Blogiausia tai, kad tuo metu ligoninę puolė nusikaltėliai ir ji buvo mirtinai sužeista. Gyventi buvo likusios valandos... Ir to pakeisti nebuvo įmanoma. Daktaras, su kuriuo mergina surišo savo gyvenimą buvo šalia. Šalia buvo ir brolis, ir tėvas. Nutaikiusi akimirka, Rosie paprašė brolio kad jis pakviestu tą, kurio jai labiausiai reikėjo tuo metu. Ir neskaitant to kad Reese šeima niekuomet nesutarė su Winchesteriais. Brolis nusileido. Po pusvalandžio Dean'as buvo šalia. Jis negalėjo patikėti tuo, kad tai viskas. Trumpas, bet atviras pokalbis, keli trokštami bučiniai ir stipriai laikoma ranka, leido jai pajausti ramybę. Jis sakė tai, ką ji norėjo girdėti. Ir nebuvo svarbu net tai, kad tai galėjo būti netiesa. Jis sakė, kad gailisi savo sprendimų su ja, ir tikisi kad ji jam atleis ir ne už ilgo pasiims pas savęs. Jis leido jai suprasti, kad padarė klaidą, kad ji jam visuomet buvo reikalinga. Bet dabar buvo per vėlu. Dar šiek tiek, ir ji ėmė gęsti. Susibėgo visa šeima, o jis pažadėjo, kad kaip ankščiau "bus iki galo...". Ji užgeso, kartu su savo mirimu sugriaudama ne vieno asmens likimą.  Ir net kai tai atrodė pabaiga... Viskas nebuvo taip.
Ji buvo palaidota, su standartinėmis Reese šeimos cirkais. Ir po kelių savaičių ji prasimerkė. Ji nebe buvo karste, o šalia buvo nepažįstamas žmogus. Merginai buvo paaiškinta kad ji niekuomet ir nebuvo žmogus. Ir tam kad virsti savimi, jai teko mirti (daleiskime, kad tai buvo eksperimentiniai bandymai, kuriais užsiėmė tam tikri mokslininkai, tiriantis antgamtinių būtybių naudingumą). Jai teko bėgti, ir ji bandė tai daug kartų, kol galiausiai pavyko. Sugrįžti į šeimą buvo rizikinga, ypač kad ji ir pati nesuvokė kas ir kaip vyksta. Galiausiai, po laiko įvyko jos susitikimas su vienu iš garsiausių alfa vilkų, Jake Armstrong - jis ir buvo tuo, kuris padėjo jai pakilti iš naujo.  Tuomet ji kuriam laikui pradingo, ir tik kol kas įslaptinta priežastis sugebėjo ją sugrąžinti atgal - "namo" - ten, kur jai nebuvo galima sugrįžti.

► PERSONAŽO IŠVAIZDA PRIKLAUSO: Rosie Huntington-Whiteley.



avatar
ATIDUODAMA #19

When u feel my ❣ look into my eyes - it's where demons hide.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 45
Įstojau : 2015-11-03

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by ATIDUODAMA #48 on Antr. 11 03, 2015 1:21 pm

Mergyt, visų pirmą tai labai smagu tave vėl matyti žaidime. Wink
Istorija man ir ankščiau labai patiko... Tokia, pakankamai skausminga atrodė. Ypač katastrofiškos buvo laidotuvės. Laughing Bet, iš situacijos išsisukai labai puikiai, todėl belieka palinkėti tau sėkmės ir nebe apleisti mūsų. Nes žinau tave, puikiai sukuri įdomius siužetus.
avatar
ATIDUODAMA #48

You brought me back from the dead to torture me?


Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Olivia Chamberlain on Antr. 11 03, 2015 2:04 pm

Jėtus, kaip smagu tave vėl čia matyti! ;]
Aprašymas man labai patiko, informatyvus, įdomus ir puikus pagrindas naujai pradžiai. Sėkmės. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Andrea Argent on Antr. 11 03, 2015 3:17 pm

Aš taip pat skubu Tave pasveikinti sugrįžus atgal į kompaniją. Perskaičiau personažo aprašymą ir galiu pritarti, man taip pat labai patiko. Įdomu, išsamu ir aišku. Lauksiu tavo pasirodymo ir žaidime. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.



Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by ATIDUODAMA #19 on Tr. 11 04, 2015 5:09 am

Merginos, labai ačiū už tai kad vėl šiltai priimat į savo gretas. Be to, kas liečia istoriją, tai nieko sudetingo tame nebuvo. Gi viskas buvo likę praeitame forume, teliko tik dadėti tai kas buvo sužaista vėliau. Bet, žinoma labai smagu kad patiko rašliava. Wink
avatar
ATIDUODAMA #19

When u feel my ❣ look into my eyes - it's where demons hide.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 45
Įstojau : 2015-11-03

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 11 04, 2015 10:23 am

Turiu pripažinti kad man be galo malonu matyti Dean'o praeities vaiduoklį forume. Todėl, su nekantrumu lauksiu mūsų neišvengiamo susitikimo. Aprašymas taip pat labai patiko, ir tuo pačiu priminė tai, kas buvo ankščiau, ką spėjau pamiršti. Sėkmės realizuojant save toliau, nes iš "mirimo" situacijos išsisukai puikiai, kas yra pagirtinas dalykas. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by ATIDUODAMA #56 on Št. 11 07, 2015 7:05 am

Sveikinimai sugrįžus atgal į kompaniją. ;] Linkiu kad aprašymas ne kiek nenusileistu tavo žaidimo tęsiniui. ;]
avatar
ATIDUODAMA #56

Guess the apple doesn't fall far from the tree...


Pranešimų skaičius : 422
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Nina Croft-Redford on Sk. 11 08, 2015 4:22 am

Sveikinimai prisijungus, ir linkėjimai kuo geriau praleisti laiką, į savo istoriją įtraukiant kuo daugiau žmonių. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
avatar
Nina Croft-Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


Pranešimų skaičius : 1938
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : New York City
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Silas Ambrose on Sk. 11 08, 2015 4:37 am

Prisidėsiu prie sveikinimų, nes visada labai malonu matyti įdomią ir gražią moterį žaidime. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
avatar
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 684
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : New York City.
Meilė : Not capable of that sh*t.
Rūšis : Vampyras (27/2000+)
Darbo paskirtis : Professor, freelancer.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

Re: Rosie Huntington - Reese.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume