ADMINISTRATORIAI:

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

ADMINISTRATORIAI:

Rašyti by Alexis Farraday on Pen. 10 02, 2015 12:29 pm

mūsų valdžia
"asmenys, kurių dėka yra palaikoma tvarka forume, kuriami ir keičiami dizainai, bei tvarkomi svarbūs reikalai"

1.  Genevieve: 1-moji forumo administratorė, bei asmenybė kuri prieš daugiau nei 9 metus sumanė kad būtu visai smagu atidaryti panašaus stiliaus žaidimą, tam, kad lankytojai turėtu galimybę puikiai praleisti laiką, bei pasitobulinti laisvo stiliaus rašybą.

2. Rebekah: Antrasis veidas forumo lentos administravime. Atsakinga už viso forumo valdymą ir priežiūrą. Į ją galite kreiptis klausymais apie žaidimą, jo eigą, namų / universiteto kambarių ar nuosavų įstaigų ir rangų sukūrimą. Administratorė yra ganėtinai aktyvi, ir stengiasi lankytis kai randa laiko.

3. Jennifer: Vyriausia moderatorių komandos narė, kuri pastoviai yra atsakinga už forumo išvaizda, grafiką ir kodavimus. Į ją visuomet galite kreiptis, jei tik ištinka problemų susirandant norimą avatarą ar parašą. Yra labai aktyvi ir pasiruošusi ateiti į pagalbą.

4. Dean: Antrasis moderatorius, kuris yra atsakingas už tvarkos ir cenzūros palaikymą (iš tikro, dalina perspėjimus, jei yra peržengiama riba, ko dažniausiai nebūna). Visuomet yra pasiruošęs padėti, jei kyla bet kokie klausimai, o administratorės dėl asmeninių priežasčių negali  atsiliepti.

5. Daenerys: Trečioji moderatorė, kuri nėra atsakinga už cenzūros palaikymą (iš tikro, yra labiausiai nuolaidi šiuo klausimu, iki tol, kol nėra peržengiamas asmens orumas). Visuomet yra pasiruošusi padėti, esant kokiems nors neaiškumams dėl lankomumo, esamų personažų ar kitų kilusių keblumų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I, with a deeper instinct, choose a man who compels my strength, who makes enormous demands on me, who does not doubt my courage or my toughness, who does not believe me naive or innocent...
who has the courage to
treat me like a woman.

Alexis Farraday

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 730
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Rūšis : Omega vilkolakė
Darbo paskirtis : Smogikė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume