ADMINISTRATORIAI:

Go down

ADMINISTRATORIAI:

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Pen. 10 02, 2015 12:29 pm

mūsų valdžia
"asmenys, kurių dėka yra palaikoma tvarka forume, kuriami ir keičiami dizainai, bei tvarkomi svarbūs reikalai"

1.  Genevieve: 1-moji forumo administratorė, bei asmenybė kuri prieš daugiau nei 9 metus sumanė kad būtu visai smagu atidaryti panašaus stiliaus žaidimą, tam, kad lankytojai turėtu galimybę puikiai praleisti laiką, bei pasitobulinti laisvo stiliaus rašybą.

2. Rebekah: Antrasis veidas forumo lentos administravime. Atsakinga už viso forumo valdymą ir priežiūrą. Į ją galite kreiptis klausymais apie žaidimą, jo eigą, namų / universiteto kambarių ar nuosavų įstaigų ir rangų sukūrimą. Administratorė yra ganėtinai aktyvi, ir stengiasi lankytis kai randa laiko.

3. Jennifer: Vyriausia moderatorių komandos narė, kuri pastoviai yra atsakinga už forumo išvaizda, grafiką ir kodavimus. Į ją visuomet galite kreiptis, jei tik ištinka problemų susirandant norimą avatarą ar parašą. Yra labai aktyvi ir pasiruošusi ateiti į pagalbą.

4. Dean: Antrasis moderatorius, kuris yra atsakingas už tvarkos ir cenzūros palaikymą (iš tikro, dalina perspėjimus, jei yra peržengiama riba, ko dažniausiai nebūna). Visuomet yra pasiruošęs padėti, jei kyla bet kokie klausimai, o administratorės dėl asmeninių priežasčių negali  atsiliepti.

5. Daenerys: Trečioji moderatorė, kuri nėra atsakinga už cenzūros palaikymą (iš tikro, yra labiausiai nuolaidi šiuo klausimu, iki tol, kol nėra peržengiamas asmens orumas). Visuomet yra pasiruošusi padėti, esant kokiems nors neaiškumams dėl lankomumo, esamų personažų ar kitų kilusių keblumų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.Pranešimų skaičius : 1012
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume