FACE OR HEEL?

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: FACE OR HEEL?

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 08 08, 2016 4:13 am

Jen man atrodo kaip didelį potencialą turintis personažas, kuris lieka tinkamai neįvertintas jos pačios savininkės! (va taip Alia :DD). Galbūt pati veikėjos charakteristika nėra labai aiškiai apibrėžta ir galima įžvelgti vieną kitą klišę (nu maždaug kickass, badass sexy mamasita), bet aš stojau piestu kai sužinojau, kad Alia Jennifer'ės nebenori. Bet puikiai suprantu pačią Alią, nes sunku spaust iš veikėjo kažką KAI JŪS VISOS NESILANKOT ŽMONIŠKAI :DDDDD Nu, ok, aptarinėti turėčiau patį veikėją taigi Very Happy Mane ji intriguoja ir kiek esu skaičiusi naujesnių postų, tai palikdavo labai gerą įspūdį man (ypač tas bigass postas, kur buvo nepatingėta aprašyti veikėjo priešistorės, nepavykusių santykių su Džeiku, persileidimo ir t.t.). Personažas man atrodo įstatytas į tikrai įdomią padėtį, turint omeny, kad Jen neapkenčia originaliųjų, o jos sesutė Andrea su jais gyvena like literally :DDD Vertinant personažą aš negaliu rašyt mažiau nei 10, nors rašyčiau -10 už tai, kad tiesiog neišeina įgyvendinti su ja užsibrėžtų tikslų, nes jus visas sunku motyvuoti, kad savo užimtose dienotvarkėse bet porai valandų į savaitę rastumėt laiko forumui :/
P.S. Sorry, kad sumaišiau šitą temą su "vertinam personažą" tema :DDD Labai awkward, bet dadedu būtiną verdiktą - FACE Very Happy

Norėčiau dabar, kad kas nepatingėtų ir aptartų Lianą Rivas Very Happy

Paskutinį kartą redagavo Sebastian Redford, Pir. 08 08, 2016 1:21 pm. Redaguota 1 kartą

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1301
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, mokslo guzas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Pir. 08 08, 2016 7:01 am

Haha, Jenny išvykusi į tolimas atostogas pasaulį, vaizduotės vingiuose. ;DDDD Liana man iš tikro atrodo labai geras personažas, matosi kad buvo nuo pat pradžių labai stropiai dirbta prie to, kad visi galai sueitu ir nebūtu kokių nors nelogiškų spragų, kurios užduotu bereikalingus klausimus skaitantiems. Stipri, labai stipri asmenybė, kuriai teko savo gyvenime priimti labai sunkius sprendimus, vardan to, kad būtu pasiektas "geresnis blogis". Visi paklydimai, visi bandymai kovoti dėl savęs, bei kitų saugumo suteikia nemažai šarmo. Matosi net be akinių, kad Liana yra be proto perspektyvi veikėja, todėl labai jau norisi pamatyti kaip ji atsiskleis visu gražumu. Ar ji hell'ė? Nemanau, nors neneigsiu kad daug prieskonių turi. Very Happy Mano verdiktas yra FACE, tačiau pačiam personažui tikrai duodu 10+.  I love you Ir labai labai labai tikiuosi kada kada nors teks papostinti kartu, nes nu bliamba, man ji patinka, o kai patinka, norisi ir prisitrinti kur nors, kada nors. Very Happy

Mane tai domintu spėjimai, arba samprotavimai kaip įsivaizduojate Lianos vyruką, Chariton Geminus?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Pir. 08 08, 2016 1:07 pm

^ išsilydžiau į balutę skaitydama I love you
Turbūt neteisinga, jog aš apie Chariton rašysiu, kai žinau apie jį tiek daug kad užduotis tampa labai jau lengva, bet oh well. Jis yra absoliučiai, šimtu procentų, be jokios abejonės HEEL. Nenoriu dabar spoilint apie tai, koks kietas blogiukas jis bus ir kiek problemų dėl jo atsiras, bet tikrai labai nekantrauju visa tai realizuoti žaidime. Kol kas jo asmenybė tik šiek tiek paliesta Lianos biografijoje, tai galiu aptarti bent tai, kas ten jau minėta: Chariton lengvai visais manipuliuoja, naudojasi jam jaučiama meile savanaudiškais ir brutaliais tikslais, gali be sąžinės graužaties paaukoti savo paties sūnų kad tik taptų nemirtingas... Ir tik įsivaizduokit, koks piktas jis bus išsilaisvinęs iš kalėjimo, kur praleido du tūkstančius metų Very Happy

O dabar norėčiau paskaityti spėliones apie Marcus Varias, kas turėtų būti sudėtingesnė užduotis truputį, nes jis nė negimęs dar Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

the magic runes are writ in gold

to bring the balance back

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Visi jau mirę
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 08 09, 2016 3:32 am

Esu vienintelė, kuri turi tokį aiškų vaizdą koks yra Marcus, manau Very Happy Very Happy Tai čia jau kaip mano pareiga pasireikšti. Jis be jokios abejonės bus face. Ir aš daug pasakoti negaliu, nes privelčiau spoil'ų ir sugadinčiau visą įdomumą tiems, kurie skaitys, nes gi rimtai, kaip kūdikis virs suaugusiu karštuoliu, m? :DDD Jis osom, išmintingas ir geros širdies. Labai mylės gyvenimą I love you

Olivia Chamberlain Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Kv. 09 01, 2016 2:45 pm

FACE, bet panašu kad moteris turi parako. Very Happy Tą prasme, aš vis dar kantriai laukiu to didelio atsiskleidimo, kuris buvo pažadėtas. Ji kol kas meta užuominas į tai, kad jos asmenybė nėra pilnai atskleista ir panašiai, pasiduoda romantiškoms avantiūroms. Ir holly f*ck, Sebas su Salonina ne pro kur nelaimėtu karštos akimirkos, jei iki balsavimo Frank'as būtu patvarkęs Olivia. Tik šiaip sakau... O jei rimtai vertinti, matosi kad personažas yra teigiamas, tik kartais reikia daryti negerus dalykus tam, kad sustabdyti dar labiau negerus. Tikiuosi ateis diena ir mūsų keliai susikirs, nes Silas dar labai, labai ir vėl labai negreitai padarys kažką iš tikro nesavanaudiško ar "gero". What a Face

Lili Santánico Alvar, ką apie šią zviozdą?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 09 11, 2016 10:23 am

Ji tikrai nėra vienareikšmiška, bet mano verdiktas būtų HEEL. Vis tiek pagalvojus žmogiška ji yra galbūt tik Toniui, nes visiems kitiems agresyviai seksuali, valdinga, badass, fatališka ledo karalienė, su kuria juokauti nepatartina Very Happy

Daryl Dixon?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lili Santánico Alvar on Pir. 09 12, 2016 3:26 am

Aaa, sunku ką nors pasakyti kai matei tik 2 pranešimus iš šio asmens. ;DDD Iš karto atsiprašau, jei kartais nepataikiau su savo nuomone. Bet šiuo metu man šis personažas atrodo kaip FACE. Nepasakyčiau kad jis piktavalis, kuriam visiškai nusikakinti ant to kas su juo vyksta ir jis gauna didžiulį moralinį malonumą darydamas blogus dalykus. Asmenybė akivaizdžiai gavo labai sunkų gyvenimą, bet, nuo to tikrai netapo kokiu nors nutrūkusiu sadistu. Amm... Turi savo aštresnių prieskonių, bet iki heel įvardinimo kol kas tikrai nedatempia, bent mano akimis. What a Face

Silas Ambrose?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I am too intelligent, too demanding, and too resourceful for anyone to be able to take charge of me entirely. No one knows me or loves me completely. I have only myself.

Lili Santánico Alvar

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 157
Įstojau : 2016-04-28
Meilė : Neįsipareigojusi
Draugai : Anthony Gomez
Rūšis : Alfa vilkolakė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jerrard Xylander on Pir. 09 19, 2016 12:10 am

Nepaisant kelių jautrias stygas užgavusių momentų, gali pajausti jam kažkokią užuojautą ir netgi jį suprasti, nes Kristina tikrai stengiasi paaiškinti, kodėl jis išėjo toks piktas, esmės tai nekeičia. Silas yra heel.

Ką pasakysit apie Horką? :DDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I've never met a woman like her. Her courage, her endurance, her kindness... and she needed me.”
CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Jerrard Xylander

Who can't tell the difference between human and animal.

Pranešimų skaičius : 1079
Įstojau : 2015-08-01
Rūšis : Vampyras (44/362)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 09 23, 2016 7:25 am

Emm, HEEL manau. Very Happy Bent iš viso to, kas apie jį kalbama galima susidaryti tik tokį įspūdi, kad jame tėra demoniška tamsa, ir net nėra paaiškinta kodėl jis yra tapęs despotu. O gal tiesiog todėl kad tas jam tinka? Aš lauksiu kada bus galima pasiskaityti jo istoriją dabarties laike. Tad... Kol kas sorry už tokią baisiai padriką nuomonę, nes nieko nesugebu išgalvoti tinkamo. Very Happy Neutral

Marisol Suères-Gomez?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2643
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 09 24, 2016 12:27 am

Man sunku komentuoti sia veikeja, nes is esmes tai yra mano galvoje "gimes" personazas... labai dziaugiuosi, kad ja apsiemusi mergina sekmingai jai suteikia astresnio charakterio, bet pokolkas Marisol Mano akyse yra face. Sukta kaip ir Tonis, bet tik savo pacios geroves tikslais. Nemanau, kad ji ka nors dare piktavaliskai...
Tikiuosi, kad kai ji atsiskleis daugiau, o ypac kai susidurs su seniai matytu ex aka baby daddy aka Niklaus, mes pamatysim tikraja Marisol Razz

O kaip gi Maggie? (Cia klausimas grynai Laurai Razz )

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maggie Blackwood on Sk. 09 25, 2016 8:45 am

Face, patikinu. Turiu enough negerų veikėjų on hold, tad natūraliai reikia kažkokios sweet (bet bittersweet) personos, kad išlaikyt personažų harmoniją :DD

Ariana Frano? Tau čia Gerda specialiai too! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 64
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 10 07, 2016 2:20 am

Face. Ji pasiutus, annoying ir islepinta, bet ne evil Smile
Alexis mane siuo metu labai intriguoja Smile nezinau ar kas be jos pacios ir manes ka nors apie ja zino tai galimas daiktas gausi pati pasisakyt Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jackson Mikaelson on Pen. 10 14, 2016 8:05 am

Aš pirmiau pasirodžiau. Very Happy Pabandysiu vadovautis savo jutiminiais procesais ir pasakyti verdiktą, kad moteris bus FACE. Nes yra pakankamai sunku sukurti kodeksų valdomą vilkolakį, kuris būtu blogas. Toks gali būti Chariton'as arba Lili, kiti nemanau kad sugebės kažką tokio išgauti. Gaila, jei mano nuomonė nebus priimta kaip gerai argumentuota, nes apie personažą dar negalima nieko pasakyti. Bet pointas toks, kad net jei ši moteris bus ne pati geriausia asmenybė, manau kad vadovausis kilniais tikslais, o ne gyvenimu 4 FUN. Very Happy

Rheia Falco (nagi Laura, pavaryk šiek tiek detalių)?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jackson Mikaelson to his beloved one: I’ll tell you what I know about death, my dear little girl. Death dances silently in everyone’s shadow, and she doesn’t give a damn. So why give a damn about her?

Jackson Mikaelson

You think you're the only person who can stand up for her?

Pranešimų skaičius : 1334
Įstojau : 2013-08-05
Rūšis : Originalus hibridas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Chariton Geminus on Tr. 10 26, 2016 11:24 am

Sudėtingas atvejis čia (net man pačiai :DD). Nebus ji kažkokia vienpusiška. Atrodys, kad ana mergiotė yra grynų gryniausia heel, jos saviraiška bus labai nevienareikšmiška, bet viduje, eh, viduje pas ją veršis emocijų vulkanai Very Happy
Nuuuu Alia pavaryk: Avalon Redford Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

«There's no time to discriminate, hate every motherfucker that’s in your way.»

Chariton Geminus

If there is a hell, I will see you there.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2013-10-28
Meilė : Love's for pussies
Draugai : Friends are for pussies
Rūšis : Vilkolakių tėtukas (37/±2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Avalon Redford on Pen. 10 28, 2016 11:07 am

Face. ;DDDDDDDDD Na gerai gerai, manau kad tavęs neįtikinčiau tokiu pareiškimu. Very Happy
Avalon Redford yra išskirtinai kontraversiška asmenybė, kurios motyvai jos "darbeliams" yra nesuvokiami jokio sveiko proto asmeniui. Šiai merginai nėra nieko neįmanoma, ir jeigu jau užsimano, tikriausiai net kirviu neiškaposi iš galvos. Ji yra visapusiška heel'ė, be jokios savygraužos gali ne vien parduoti savo sielą velniui, tačiau ir pabučiuoti šio kiaušinius. :DDDDD O jei rimčiau, jei yra įmanoma sukryžminti sociopato mąstyseną ir serijinio žudiko apdairią kantrybę, tuomet galima pasakyti kad tai atitiktu Avalon vidinį pasaulį. Iš esmės egzistuoja tik vienas asmuo, kuris gali joje iššaukti kažką gero ir malonaus, bet jei jis yra nusiteikęs kraujingai šlykščiai, ji visiškai kartu su juo. Nors reikia pripažinti, kad norėdama išnešti savo užpakalį sausą, galėtu išduoti net ir minimą inkognito. Tačiau taip, savotiškai iškreiptai ji moka mylėti ir leistis būti dievinama. Trumpai drutai, Avalon toli gražu nėra teigiamas personažas (labiausiai neigiamas ir tamsus, iš mano kada turėtų). Very Happy

Reikia senukus atsiminti, Andrea Argent kaip dabar?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Don’t keep calm.Rip my clothes off, spin me around, grab my hair and ...

Avalon Redford

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.

Pranešimų skaičius : 764
Įstojau : 2012-09-28

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Pen. 11 11, 2016 8:39 am

Mano įsivaizdavime, neigiamas personažas turėtu jausti malonumą nuo neigiamų dalykų, kuriuos daro savo noru, o ne todėl kad yra verčiamas tai daryti. Iš moteriškų forumo personažų galėčiau atskirti tik vieną ar dvi, kurioms tas "heel mood" tinkamas. Andrea Argent nėra labai gera mergaitė, tačiau mano akimis labiau išlepusi ir norinti gauti dėmesio, nei kad daranti blogus dalykus, nes šie jai patinka. Ji nėra sugriovusi gyvenimą ne vien, su ponais Mikaelson'ais net pasismagino, kas leido šiems atvirkščiai jaustis kur kas geriau, nei prieš tai.
Ji face, nėra saldi per visus galus, bet visgi nuo neigiamos toli nuėjusi, bet tai yra mano nuomonė, ir nemanau kad klaidinga. Very Happy

Katherine Pierce, dabarties laike?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 12 03, 2016 6:43 am

She's a bitch. I mean srsly :DDDDD Mano veikėjas yra žiauriai sutrikusiai supykęs ant jos už tai, kad ji yra tokia evil ir prišiko jam į dūšią be jokios sąžinės graužaties! Very Happy Aišku priešingai nei Silas, ši Seb'ui priešiška veikėja yra moteris, kas sušvelnina tam tikras aplinkybes. Pagauni ją nedorai besielgiančią, bet tuo pačiu tas akinamas Katherine grožis užliūliuoja ir verčia mažiau griežti ant jos dantį. Čia kažkoks fenomenas būdingas tik panelei Pierce Very Happy Ir ji žino tai, ji naudojasi tuo like a boss. Aplamai paskutinis Seb'o ir Kat plotas buvo Katkos karūnos brangakmenis. Turėjom puikią progą įsisąmoninti į kiekvieną jos kaip antagonistės aspektą ir netgi tai savotiškai pamilti. Pierce be jokios abejonės yra heel'ė ir net paralelinėj visatoj jos nematyčiau kitokios Very Happy

James Morgan! Very Happy Ready... Set... Go!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce Today at 1:45 am

Ooo, apie šį veikėją galėčiau labai daug pasakyti, bet nesakysiu. Razz Vien todėl, kad brangiosios - viską turėsit pamatyti savo akimis. Nes manau kad jis tikrai nebus vienareikšmiškas, nuspėjamas ar nuobodus. Ką galiu pasakyti, tai jis tikrai nebus face, o tikrų tikriausias heel'as. Kadangi Gerdai tai bus pirmas rimtas neigiamas veikėjas, manau mergytė pasirodys kaip tikra profesionalė (ir gal kaip ir aš, labiau liks sužavėta neigiamais, nei kad teigiamais kaip dabar?). Vienaip ar kitaip, atsidurti šio vyro dėmesio centre nenorėtu tie, kurie yra silpnų nervų ar pažeidžiamos dvasios, nes liktu "suvalgyti", nespėję pasakyti net "oi". Nors veikėjas dar nėra integruotas, o labai greitai bus, žinau kelis hintus, kurie net dabar kelia šiurpuliukus. Labai laukiamas personažas, kaip ir... pagrindinis šio meto blogietis. What a Face I love you

Victoria Lockwood?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2643
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 5:09 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4