DAKTARO M. WAREN KABINETAS:

Go down

DAKTARO M. WAREN KABINETAS:

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Sk. 09 27, 2015 3:06 pm

Vyriausio, ligoninės daktaro - vedėjo, kabinetas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.Pranešimų skaičius : 1012
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DAKTARO M. WAREN KABINETAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #24 on Sk. 09 27, 2015 3:06 pm

- Ar tu gali bent vieną sumautą kartą atsiliepti? Mane juodai užkniso siųsti tas pačias balso žinutes. Elena, dar savaitė ir išvyksiu stažuotis į kitą pasaulio kraštą. Malonėk savo, nesuvokiamai užimtoje niekuo neveikimu, dienotvarkėje atrasti valandą laiko savo broliui.
Laikydamas mobilaus telefono ragelį prispaudęs prie savosios ausies, ligoninės daktaras stengėsi iš paskutinių atrakinti kabineto duris. Juk kita ranka tvirtai laikė vienkartinio naudojimo kavos puodelį su garuojančiu kvapniuoju gėrimu. Tikriausiai kaltas pirmadienis, arba tai kad šiandienos ryte vyras buvo priverstas atlikti keturias iš eilės, sunkias smegenų operacijas. Tačiau likimui susiklosčius ne šio asmens naudai, puodelis išslysta iš rankos, ir tokiu būdu apipila darbinę uniformą, bei vienintelius išskalbtus marškinius po ja.
- ŠŪDAS! - Kuomet nervinės ląstelės staigiai atlieka savo paskirtį, medikas akimirksniu pajunta deginantį skausmą, kurį sukelia ką tik karštu vandeniu užpilti kavos milteliai. Telefono pokalbis nebuvo nutrauktas, todėl pirmiausia kam pasiryžo Maxwell, tai nutraukti pokalbį. Tuomet jau laisva ranka atrakindamas duris, pasistengia kaip galima greičiau prasmukti į kabineto vidų. Medikamentų ir sterilizacinių skysčių susipynimas kaip mat trenkia per uoslės organą. Vyras užverčia akis, ir pasistengia nuo savęs nusitraukti apsipiltus drabužius. Pirmiausia nusiimdamas chalatą, o veliau ir marškinius, pameta ant kėdės, skirtos pacientų priėmimui. Kabineto gale pastatyta spinta, visiškai neatitiko ypač šviesaus kabineto dizaino. Po akimirkos praskleisdamas spintos duris, nejučia subamba sau po nosimi: - Nuostabu, šito man tikrai trūko. - Po neseniai vykusių skyrybų su moterimi, su kuria įsivaizdavo visą tolimesnį savo gyvenimą, daktaras buvo paliktas be įprasto moteriško rūpesčio. Spinta buvo tuščia, nes jam visiškai iškrito iš galvos tai, kad Rosie buvo atsakinga už tai kad jo darbinė apranga visuomet laiku pasiektu valyklą, o tuomet sugrįžtu čia. Kilstelėdamas ranką, bei perbraukęs per savo kelias dienas neskustą smakrą, priverstinai pasigauna spintos apačioje pamestą džemperį su gaubtu. Tai apranga, kurią jis dažniausiai naudodavosi po darbo, apsilankydamas ligoninės baseine, o vėliau duše. Šiandiena, tai buvo vyriausio daktaro apranga. Šūdas, skyrybos visai nebuvo į naudą, kaip sakė tie, kuriems nepatiko Maxwello noras pasiskirti būtent buvimui su savo šeima. Tiksliau dažniau būti su gražuole žmona, bei matyti kaip auga jo dukra, kuriai ne taip seniai sukako penkeri.
avatar
ATIDUODAMA #24

I'm so sorry this happened, but I lost her too, Dean.


Pranešimų skaičius : 31
Įstojau : 2015-09-26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume